آموزش تعمیرات پکیج دیواری

اگر بدنبال شغلی برای کسب درآمد بالا و امنیت شغلی مناسب می گردید آموزش تعمیرات پکیج دیواری می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد این دستگاه با ورود خود به منازل و ادارات در تمامی فصول سال روشن بوده و از آب گرم مدار مصرفی آن استفاده می شود و اما در زمستان ها سیستم گرمایشی ساختمان هم توسط پکیج پشتیبانی می شود که استهلاک این دستگاه را چند برابر می کند هر دستگاه پکیج سالانه حداقل نیاز به یک بار رسوب زدایی و سرویس خواهد داشت و این یعنی یک شغل با جامعه مشتریانی که همیشه نیاز به یک متخصص برای سرویس و تعمیرات دستگاه های خود دارند پس از درآمد 5 برابر حقوق وزارت کار برای یک تعمیرکار پکیج اصلا تعجب نکنید این درآمد در صورت داشتن توان فنی بالا می تواند بیشتر هم باشد.

آموزشگاه پایتخت فناوری با تکیه بر توان بهترین متخصصین در زمینه آموزش و کارگاهی مجهز با کیفیت ترین آموزش ها را در اختیار شما قرار خواهد داد این دوره شامل صفر تا صد آموزش تعمیرات پکیج بوده که در آن به اصول سرویس و تعمیرات پکیج های دیواری تک مبدل و دو مبدل در مدل های مختلف اشاره می شود همچنین آموزش تعمیر پکیج های زمینی و تعمیر آبگرمکن نیز به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت. کارآموزان با انجام کار عملی و دریافت مدرک معتبر فنی و حرفه ای در پایان بدون هیچ دغدغه ای می توانند کار خود را شروع کنند.

سرفصل ها

logo gold سرفصل مطالب دوره تخصصی تعمیرات پکیج دیواری

آموزش قطعه شناسی مکانیکی پکیج

آموزش قطعه شناسی الکترونیک و الکتریکال پکیج دیواری

آموزش تعمیرات پتانسیومترهای پکیج

آموزش عیب یابی برد الکترونیکی پکیج دیواری

آموزش تعمیرات لوله های ورودی و خروجی

آموزش رسوب گیری پکیج دیواری

آموزش تعمیرات شستی های پکیج دیواری و تعویض آنها

آموزش تعمیرات کندانسور پکیج

آموزش تعمیرات ورودی و خروجی پکیج

آموزش تعمیرات فن پکیج

آموزش تعمیرات مشعل پکیج

آموزش تعمیرات ترموستات پکیج

آموزش تعمیرات محفظه تخلیه هوای پکیج

آموزش تعمیرات کنترل پنا پکیج

آموزش تعمیرات مبدل حرارتی پکیج

 

نمایش بیشتر
چرا پایتخت فناوری؟
مجوز فعالیت مجوز فعالیت

دارای مجوز معتبر از سازمان فنی و حرفه ای کشور

مدرک فنی و حرفه ای مدرک فنی و حرفه ای

معرفی هنرجویان به فنی و حرفه ای جهت اخذ مدرک

دوره های عملی دوره های عملی

برگزاری دوره ها در کارگاه مجهز بصورت عملی

پشتیبانی پشتیبانی

پشتیبانی کار آموزان پس از اتمام دوره ی آموزشی

سرفصل های استاندارد سرفصل های استاندارد

سرفصل های آموزشی ما مطابق با فنی و حرفه ای و صنعت می باشد

دسترسی سریع دسترسی سریع

دسترسی مناسب محل آموزشگاه برای تردد کار آموزان

رزرو کلاس / مشاوره
ثبت نام در دوره حضوری دوره حضوری

ثبت نام در دوره حضوری آموزش تعمیرات پکیج دیواری

  • آموزش در کارگاه مجهز به صورت عملی
  • دسترسی مناسب محل آموزشگاه به مترو،BRT و وسایل حمل و نقل عمومی
  • معرفی خوابگاه نزدیک به آموزشگاه برای کارآموزان شهرستان
  • پشتیبانی نامحدود آموزشی پس از اتمام دوره
  • ارائه مدرک بین المللی فنی و حرفه ای و مدرک دو زبانه آموزشگاه
  • برگزاری کلاس به صورت عمومی و خصوصی برای کارآموزان

مشاوره رایگان

نظرات کارآموزان دوره تعمیرات پکیج

هزینه ها

نام دوره قیمت دوره (تومان) قیمت دوره با تخفیف قیمت دوره خصوصی
آموزش تعمیرات پکیج 2,000,000 تومان 1,400,000 تومان 2,100,000 تومان
آموزش نصب پکیج 1,000,000 تومان 700,000 تومان 1,200,000 تومان
سوالات متداول

بله درشروع دوره تجهیزات و استانداردهای لوله کشی بصورت کامل مطابق با استانداردهای نظام مهندسی آموزش داده می شود.

در این دوره پکیج های بوتان و اصول پکیج های ایران رادیاتور در انواع تک مدولاتور و دو مدولاتور به صورت کامل آموزش داده می شوند.

در پکیج تک مبدل گرمایش شوفاژها و آبگرم در یک مدار انجام می شود ولی در پکیج های دو مبدل این دو مدار از طریق دو حالت مدار گرمایش جداگانه از هم انجام می شود.

برای درک بهتر مطالب آموزشی در تعمیرات پکیج احتیاج می باشد تا اطلاعات مناسبی از تاسیسات و نصب پکیج دیواری داشته باشید پیشنهاد می شود دوره نصب پکیج قبل از تعیمرات پکیج حتما گذرانده شود.

استانداردهای مربوط به آلیاژ و شماره لوله و اتصالات پکیج، استاندارد محل نصب پکیج، استانداردهای مربوط به نصب صحیح پکیج و …

این آموزشگاه سعی دارد تا به بهترین شکل دوره نصب و تعمیرات کولر گازی را برگزار کند از این رو با استفاده از اساتید صاحب نام و تجهیزات کامل این نوید را به کارآموزان می دهد تا با اطمینان کامل در این دوره ها شرکت کنند و به راحتی پس از اتمام دوره وارد بازار کار شوند.

طول دوره نصب پکیج 10 الی 15 ساعت به مدت یک هفته و طول دوره تعمیرات پکیج 30 ساعت به مدت سه هفته می باشد.

بله ، کلاس ها هم در تایم صبح برگزار می شود و هم در تایم بعد از ظهر و کلاس ها جامع هستند و هم به صورت تئوری و هم به صورت عملی برگزار می شوند ولی بیشتر تایم کلاس به صورت عملی در کارگاه می باشد

بله ، کلاس ها ویژه بازار کار هستند و به صورتی هست که کارآموز پس از دوره مستقیما بتواند وارد بازار کار بشود،ضمن این که آموزشگاه پشتیبانی آموزشی نامحدود دارد یعنی بعد از دوره اگر کارآموز با هر مشکلی مواجه شد می تواند حضوری مراجعه کند و یا طی تماس تلفنی مشکل خود را برطرف نماید.

برای کارآموزان شهرستان کلاس های فشرده وجود دارد که کارآموزان هر روز پشت سرهم برای کلاس ها تشریف می آورند(مدت زمان و شهریه و سرفصل های کلاس های فشرده هیچ فرقی با دوره عادی ندارد فقط کارآموزان به جای اینکه سه روز در هفته برای کلاس تشریف بیارن هر روز برای کلاس تشریف میارن)

بله،کارآموزان شهرستان می توانند در خوابگاه مستقر شوند(خوابگاه فاصله کمی با آموزشگاه داشته و کارآموزان می توانند این مسیر را پیاده طی کنند و هزینه برای یک ما مبلغ 300000تومان الی 500000تومان می باشد و برای یک شب 25000 تومان الی 45000 تومان بسته به اتاقی که انتخاب می شود)

آموزشگاه پایتخت فناوری زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای فعالیت دارد،پس از دوره کارآموزان از طریق پورتال آموزشگاه به فنی و حرفه ای معرفی می شوند و پس از قبولی در آزمون های تئوری و عملی برای آن ها گواهینامه مهارتی صادر می شود که این گواهینامه بین المللی هست و در سایر کشورها هم معتبر می باشد.

اطلاعات بیشتر

آموزش تعمیرات پکیج در تهران

پکیج از جمله سیستم های گرمایشی است که در سال های اخیر مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته است. این سیستم گرمایشی شامل قطعات مختلفی می گردد که این قطعات در کنار یکدیگر به عملکرد نهایی پکیج منجر می گردند. اما گاهی این وسیله ممکن است دچار مشکلات مختلفی گردد و به درستی قادر به گرم کردن آب یا افزایش دمای ساختمان نباشد.

از جمله مشکلاتی که در پکیج ها ممکن است اتفاق بیفتد گرم نشدن آب مصرفی، گرم نکردن رادیاتورها، چکه کردن پکیج، افت فشار پکیج، خاموش شدن خود به خودی پکیج، روشن نشدن پکیج، وجود سر و صدا زیاد در پکیج، رسوب گرفتن لوله های پکیج و … می باشد. تعمیرات مشکلات پکیج تنها باید توسط متخصص در این کار صورت پذیرد و انجام هرگونه اقدام ناشیانه توسط خود فرد می تواند سبب بروز خسارات جانی و مالی فراوانی گردد.

با توجه به نیاز بالایی که به تعمیرکاران و سرویس کاران انواع پکیج در جامعه احساس می شود، بازار کار تعمیرات پکیج پر رونق بوده و افرادی که شخصیتی فنی دارند می توانند برای کسب درآمدهای بالا وارد این شغل گردند.

برای ورود به این حرفه می توان دو دوره های آموزش تعمیرات پکیج که در آموزشگاه مختلف برگزار می گردد شرکت نمود.

آموزشگاه تعمیرات پکیج

ثبت نام در آموزشگاه هایی که تحت نظارت سازمان فنی و حرفه ای می باشند، می تواند گزینه مناسبی برای راه یافتن و ورود به شغل تعمیرات پکیج باشد. اما نکته ای که اهمیت دارد انتخاب آموزشگاهی است که از اعتبار بالایی برخوردار باشد. آموزشگاه مورد نظر بایستی در پایان دوره به افراد مدرک فنی و حرفه ای معتبر اعطا نماید. این مدرک می تواند در استخدام و کاریابی افراد موثر بوده و به عنوان پروانه کسب معتبر قابل کاربرد باشد.

نحوه و کیفیت آموزش ها از دیگر نکاتی است که در انتخاب آموزشگاه باید مد نظر قرار گیرد. مدرسین باید تدریس را به گونه ای انجام دهند که کارآموز مباحث را به صورت پایه ای فرا گیرد. همچنین امکان برگزاری کلاس ها به صورت عملی نیز باید وجود داشته باشد تا افراد به صورت عینی و تجربی نیز با انواع پکیج و قطعات به کار رفته در آن و نحوه عیب یابی و تعمیر آن آشنا گردند.

آموزشگاه پایتخت فناوری از معتبرترین آموزشگاه های برگزار کننده دوره آموزش تعمیرات پکیج در تهران می باشد که در هر دوره تعداد زیادی نیروی متخصص را وارد بازار کار می نماید. این آموزشگاه آموزش ها را به صورت فوق تخصصی برگزار نموده و به ارائه سرفصل هایی مانند آموزش تعمیرات پکیج شوفاژ دیواری فن دار و بدون فن، آموزش تعمیرات پکیج شوفاژ دیواری تک مبدل و دو مبدل، آموزش عیب یابی و تشخیص عیب فلوسوئیچ و فلومتر و فلورگلاتور، آموزش عیب یابی و تشخیص عیب پرشر دود و فن خروج دود و تئوری،  آموزش روش های رفع گریپاژ پمپ سیرکولاتور، آموزش روش های رسوب زدایی مبدل های دو منظوره و تک منظوره و غیره می پردازد.

میزان درآمد تعمیرکار پکیج چقدر است؟

امروزه پکیج به عنوان محبوب ترین سیستم گرمایشی در ایران و سایر کشورها شناخته می شود و هر ساختمانی که ساخته می شود در آن از انواع پکیج های دیواری به عنوان سیستم گرمایشی و تامین کننده آب مصرفی استفاده می گردد. به همین دلیل است که شغل نصب و تعمیرات پکیج به عنوان یکی از مشاغل پردرآمد در دنیا تلقی می شود.

دلیل دیگر بازار کار خوب این حرفه، نبود نیروی متخصص کافی می باشد که باعث می شود همان افرادی که در این حوزه مشغول به کار می باشند، از مشتریان زیادی برخوردار گشته و در نتیجه درآمد بالاتری را به دست آورند.

افرادی که در مهارت های لازم در زمینه تعمیرات پکیج را کسب نموده اند می توانند در شرکت های تعمیراتی مختلف فعالیت نموده و حقوقی را به صورت ماهیانه یا درصدی دریافت نمایند. علاوه بر آن این افراد می توانند مغازه ای را به صورت شخصی یا شریکی راه اندازی کرده و با انجام تیبلیغات گسترده در  سطح شهر، به جذب مشتری و کسب درآمد بپردازند.

برای بالا بردن درآمد در این شغل نیاز است تا روابط خود را با فروشندگان و نمایندگی های معتبر پکیج در برندهای مختلف گسترش داده و آگاهی های خود را نسبت به این دستگاه بالا ببرند. اطلاعات افراد باید در این زمینه کاملا آپدیت بوده و نسبت به تکنولوژی های جدیدی که وارد دستگاه های جدید می گردد، اطلاعات کافی داشته باشند.

سرمایه مورد نیاز برای ورود به بازار کار تعمیرات پکیج

مشاغل فنی معمولا مهارت محور بوده و نیازی به سرمایه زیاد جهت راه اندازی کار ندارند. شغل تعمیرات پکیج نیز در این دسته از مشاغل قرار می گیرد و فرد باید تنها مهارت های فنی خود را تقویت کرده و با انجام تبلیغات کار خود را گسترش داده و به پیشرفت و درآمدهای بالا برسد.

در ابتدا نیاز است تا سرمایه اندکی برای شرکت در کلاس های آموزشی در نظر گرفت و پس از آن سرمایه ای برای تهیه ابزار کار و وسایل مورد نیاز که آن هم مبلغ زیادی نخواهد بود.

اما در صورتی که فرد مایل به اجاره مغازه شخصی باشد بایستی سرمایه ای برای رهن و اجاره در نظر بگیرد که البته این مقدار به محل و شهری که قصد راه اندازی مغازه در آن را دارد، بستگی دارد.

در صورتی که از سرمایه کافی برخوردار نمی باشید عاقلانه ترین کار این است که رزومه خود را به شرکت هایی تعمیراتی مختلف ارسال نموده و در این شرکت ها مشغول به کار شوید. همچنین امکان کار کردن به صورت سیار نیز وجود دارد و می توان با تبلیغات در سایت هایی مانند شیپور و دیوار مشتریان خود را از تمامی نقاط شهر جذب نمود و تنها با یک جعبه ابزار و مدرک فنی و حرفه ای که از آموزشگاه دریافت شده به انجام کار پرداخت.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 1 =

تماس با آموزشگاه
تماس با آموزشگاه
WeCreativez WhatsApp Support
اگر سوالی در مورد دوره های آموزشی دارید پاسخگوی شما عزیزان بصورت 24 ساعته هستیم
سلام ، چطور میتونم کمکتون کنم ؟