آموزش تعمیرات پکیج دیواری

آموزش تعمیرات پکیج دیواری با توجه به کاربرد بالای پکیج دیواری در ساختمان های امروزی بسیار مورد توجه است. کارآموزان در دوره آموزشی تعمیر پکیج آموزشگاه پایتخت فناوری انواع پکیج ها را به صورت عملی مورد تعمیر قرار می دهند. این دوره به دو بخش آموزش تعمیرات برد و مکانیکال پکیج های دیواری دسته بندی می شود که همه این موارد در قالب دوره ای عملی در کارگاه مجهز برگزار می گردد.

 • آموزش تعمیر پکیج های ایران رادیاتور ، بوتان و بیزی من آلمان
 • ارائه خوابگاه با هزینه مناسب برای دانشجویان شهرستانی 
 • معرفی به کار دانشجویان پس از پایان دوره 
 • برای تخفیف و اطلاعات بیشتر همین الان تماس بگیرید. 02166577385
آموزش تعمیرات پکیج دیواری

ثبت نام در دوره حضوری تعمیرات پکیج دیواری

دوره حضوری تعمیرات پکیج دیواری در کارگاههای مجهز آموزشگاه پایتخت فناوری، همراه با پشتیبانی و ارائه مدرک معتبر برگزار می شود. و یا با شماره 02166577378 تماس حاصل نمایید.

 • دسترسی مناسب محل آموزشگاه برای تردد کارآموزان
 • اعطای مدرک معتبر زیر نظر سازمان فنی حرفه ای کشور
 • مشاوره رایگان با اساتید به صورت حضوری

برای ثبت نام و اطلاعات بیشتر در مورد دوره های حضوری با شماره 02166577378 تماس حاصل نمایید.

ثبت نام در آموزش مجازی تعمیرات پکیج دیواری

آموزشگاه پایتخت فناوری با استفاده از بهترین شیوه های آموزشی آنلاین نوین، دوره های مجازی تعمیرات پکیج دیواریرا نیز برگزار می نماید. ویژگی های آموزش مجازی و غیرحضوری تعمیرات پکیج دیواری به صورت زیر می باشد:

 • ارائه آموزش در کلاس مجازی تعمیرات پکیج دیواری، با کیفیت بالا در کارگاه مجهز
 • پشتیبانی کارآموز پس از اتمام دوره بصورت حضوری و تلفنی
 • برگزاری امتحان آنلاین و ارسال پستی مدرک
 • اعطای مدرک معتبر زیرنظر سازمان فنی و حرفه ای کشور
 • امکان تجدید دوره آموزشی آنلاین تعمیرات پکیج دیواری در صورت نیاز یا عدم یادگیری
 • امکان شرکت در کلاسهای حضوری در صورت درخواست کارآموز (رایگان می باشد)

برای ثبت نام و اطلاعات بیشتر در مورد دوره های مجازی با شماره 02166577378 تماس حاصل نمایید.

ثبت نام در دوره

برای ثبت نام بر روی دکمه کلیک نمایید و با تکمیل فرم و واریز پیش پرداخت (50/000 تومان) از طریق درگاه ثبت نام خود را قطعی کنید..

مدرس دوره تعمیرات پکیج دیواری آموزشگاه پایتخت فناوری

مهندس معمولی نیا – کارشناسی برق قدرت

از سوابق ایشان مدرس فنی آموزشگاه آزاد متصل به دانشگاه علمی کاربردی ، مدرس سیستمهای گرمایشی پکیج شوفاژ دیواری در آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای، مدرس فنی تعمیرکاران و نصابان مجاز گروه صنعتی گرما افرین ایساتیس نماینده انحصاری محصولات گرمایشی آریستون ایتالیا در ایرانو تولید کننده پکیج شوفاز دیواری ، مدرس فنی تعمیرکاران و نصابان شرکت تامین تاسیسات آرون نماینده رسمی آریستون ایتالیا در ایران ، کارشناس فنی خدمات پس از فروش گروه صنعتی ایساتیس و مدیر فنی خدمات پس از فروش شرکت تامین تاسیسات آرون را می توان نام برد.


دانلود رزومه مهندس امید معمولی نیا

سرفصل مطالب دوره تخصصی تعمیرات پکیج دیواری

مطالب آموزشی کلاس آموزش تعمیر پکیج دیواری عبارتند از :

 • آموزش قطعه شناسی مکانیکی پکیج
 • آموزش قطعه شناسی الکترونیک و الکتریکال پکیج دیواری
 • آموزش تعمیرات پتانسیومترهای پکیج
 • آموزش عیب یابی برد الکترونیکی پکیج دیواری
 • آموزش تعمیرات لوله های ورودی و خروجی
 • آموزش رسوب گیری پکیج دیواری
 • آموزش تعمیرات شستی های پکیج دیواری و تعویض آنها
 • آموزش تعمیرات کندانسور پکیج
 • آموزش تعمیرات ورودی و خروجی پکیج
 • آموزش تعمیرات فن پکیج
 • آموزش تعمیرات مشعل پکیج
 • آموزش تعمیرات ترموستات پکیج
 • آموزش تعمیرات محفظه تخلیه هوای پکیج
 • آموزش تعمیرات کنترل پنا پکیج
 • آموزش تعمیرات مبدل حرارتی پکیج

((%30 تخفیف ویژه کلاس ها به مدت محدود))

اطلاعات و قیمت آموزش تعمیرات پکیج دیواری

نام دوره قیمت دوره (تومان) قیمت دوره با 30% تخفیف (تومان) قیمت دوره خصوصی (تومان)
آموزش تعمیرات پکیج 1/250/000 960/000 1/720/000
آموزش نصب پکیج 660/000 510/000 820/000

ثبت نام و مشاوره تلفنی

جهت مشاوره و ثبت نام غیر حضوری در دوره ی «آموزش تعمیرات پکیج دیواری» نام و شماره تماس خود را وارد نمایید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

سوالات متداول آموزش پکیج دیواری


سوالات تخصصی


آیا در این دوره از تاسیسات لوله کشی مطلبی گفته می شود ؟

بله درشروع دوره تجهیزات و استانداردهای لوله کشی بصورت کامل مطابق با استانداردهای نظام مهندسی آموزش داده می شود.

آموزش نصب پکیج شامل چه نوع پکیج هایی است؟

در این دوره پکیج های بوتان و اصول پکیج های ایران رادیاتور در انواع تک مدولاتور و دو مدولاتور به صورت کامل آموزش داده می شوند.

تفاوت پکیج های تک مبدل و دومبدل چیست ؟

در پکیج تک مبدل گرمایش شوفاژها و آبگرم در یک مدار انجام می شود ولی در پکیج های دو مبدل این دو مدار از طریق دو حالت مدار گرمایش جداگانه از هم انجام می شود.

برای تعمیرات پکیج نیازی به پیش زمینه ای از نصب پکیج می باشد؟

برای درک بهتر مطالب آموزشی در تعمیرات پکیج احتیاج می باشد تا اطلاعات مناسبی از تاسیسات و نصب پکیج دیواری داشته باشید پیشنهاد می شود دوره نصب پکیج قبل از تعیمرات پکیج حتما گذرانده شود.

چه نوع از استانداردها در کلاس نصب و تعمیر پکیج آموزش داده می شود؟

استانداردهای مربوط به آلیاژ و شماره لوله و اتصالات پکیج، استاندارد محل نصب پکیج، استانداردهای مربوط به نصب صحیح پکیج و …

با شرکت در دوره نصب و تعمیرات پکیج تا چه حدی می توان از یادگیری و ورود به بازار کار مطمئن شد؟

این آموزشگاه سعی دارد تا به بهترین شکل دوره نصب و تعمیرات کولر گازی را برگزار کند از این رو با استفاده از اساتید صاحب نام و تجهیزات کامل این نوید را به کارآموزان می دهد تا با اطمینان کامل در این دوره ها شرکت کنند و به راحتی پس از اتمام دوره وارد بازار کار شوند.

سوالات عمومی


طول دوره چند ساعت می باشد و چه مدت زمان می برد؟

طول دوره نصب پکیج 10 الی 15 ساعت به مدت یک هفته و طول دوره تعمیرات پکیج 30 ساعت به مدت سه هفته می باشد.

امکان برگزاری کلاس ها در تایم های صبح و بعد از ظهر هست؟ و کلاس ها به صورت عملی برگزار می شود یا تئوری ؟

بله ، کلاس ها هم در تایم صبح برگزار می شود و هم در تایم بعد از ظهر و کلاس ها جامع هستند و هم به صورت تئوری و هم به صورت عملی برگزار می شوند ولی بیشتر تایم کلاس به صورت عملی در کارگاه می باشد

آیا کلاس ها به صورتی هست که پس از دوره بتوان وارد بازارکار شد؟

بله ، کلاس ها ویژه بازار کار هستند و به صورتی هست که کارآموز پس از دوره مستقیما بتواند وارد بازار کار بشود،ضمن این که آموزشگاه پشتیبانی آموزشی نامحدود دارد یعنی بعد از دوره اگر کارآموز با هر مشکلی مواجه شد می تواند حضوری مراجعه کند و یا طی تماس تلفنی مشکل خود را برطرف نماید.

آیا دوره ویژه ای برای کارآموزان شهرستان ندارید؟

برای کارآموزان شهرستان کلاس های فشرده وجود دارد که کارآموزان هر روز پشت سرهم برای کلاس ها تشریف می آورند(مدت زمان و شهریه و سرفصل های کلاس های فشرده هیچ فرقی با دوره عادی ندارد فقط کارآموزان به جای اینکه سه روز در هفته برای کلاس تشریف بیارن هر روز برای کلاس تشریف میارن)

آیا اسکان هم برای کارآموزان شهرستان دارید؟

بله،کارآموزان شهرستان می توانند در خوابگاه مستقر شوند(خوابگاه فاصله کمی با آموزشگاه داشته و کارآموزان می توانند این مسیر را پیاده طی کنند و هزینه برای یک ما مبلغ 300000تومان الی 500000تومان می باشد و برای یک شب 25000 تومان الی 45000 تومان بسته به اتاقی که انتخاب می شود)

آیا بعد از دوره گواهینامه مهارتی هم داده میشه؟

آموزشگاه پایتخت فناوری زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای فعالیت دارد،پس از دوره کارآموزان از طریق پورتال آموزشگاه به فنی و حرفه ای معرفی می شوند و پس از قبولی در آزمون های تئوری و عملی برای آن ها گواهینامه مهارتی صادر می شود که این گواهینامه بین المللی هست و در سایر کشورها هم معتبر می باشد.

معرفی فارغ التحصیلان مشغول در بازار کار

فقط چند گام تا شروع کسب درآمد و خوداشتغالی فاصله دارید!

بسیاری از کارآموزان ما بعد از گذراندن دوره توانسته اند کسب و کار خود را شروع کنند و وارد بازار کار شوند. در اینجا نمونه هایی از پروژه های انجام شده توسط کارآموزان قبلی آورده شده که با کلیک روی هر کدام می توانید تصاویر نمونه کارهای آنها را مشاهده نمایید. این کارآموزان به خوبی توانسته اند با اخذ پروژه های فنی و تاسیساتی کسب درآمد بسیار خوبی داشته باشند. شما هم می توانید یکی از این افراد موفق باشید!

چرا دوره های ما را انتخاب می کنید؟


تعمیرات پکیج را از کجا شروع کنیم؟

تعمیرات پکیج دیواری یکی از زمینه‌های تخصصی و فنی در مشاغل مرتبط با تعمیرات تجهیزات گرمایشی و سرمایشی است. هم‌زمان با استفاده روزافزون مردم از پکیج‌های دیواری، خدمات پس از فروش این تجهیزات نیز افزایش پیداکرده است.

دوره‌های آموزشی نصب و تعمیرات پکیج دیواری بوتان و ایران رادیاتور

تعمیرات پکیج دیواری یکی از زمینه‌های کاری رو به توسعه در ایران به شمار می‌آید. افرادی که علاقه‌مند به یادگیری این فن و مهارت هستند، می‌بایست با شرکت در دوره‌های تخصصی تعمیرات پکیج دیواری ایران رادیاتور و بوتان و گلدایران، تخصص و مهارت خود را برای مواجه‌شدن با مشکلات احتمالی و همچنین تبدیل شدن به یک متخصص تعمیرات پکیج بالا ببرند.

دوره‌های تعمیرات برد و مکانیک پکیج دیواری مناسب چه کسانی است؟

هر نیروی آماده‌به‌کاری با داشتن حداقل تحصیلات و گذراندن مبانی پایه الکترونیک قادر به ورود به دوره‌های تخصصی تعمیرات پکیج دیواری است. قاعدتاً دانش‌آموختگان دانشگاهی در رشته‌های فنی از قبیل مهندسی مکانیک، برق، الکترونیک و… از مزیت‌های بیشتری در بازار کار وسیع تعمیر تجهیزات پکیج دیواری برخوردار خواهند شد. این دسته از افراد با شرکت در دوره‌های تخصصی‌تر، تجربیات عملی را در فضای کارگاهی یاد خواهند گرفت، با ابزارآلات آشنا خواهند شد و آزمون‌ و خطاهای لازم را زیر نظر استاد تجربه خواهند نمود. این مزایا ویژگی‌های یک دوره تخصصی خوب تعمیرات برد و مکانیک پکیج دیواری است. دوره‌ای که بر اساس نیاز هنرجو برنامه‌ریزی می‌شود و به دو صورت عمومی و خصوصی به علاقه‌مندان تدریس می‌گردد..

آموزش تعمیرات پکیج دیواری
آموزش تعمیرات پکیج دیواری

درآمد تعمیرات پکیج دیواری و بازار کار آن

پکیج‌های دیواری در فصول سرد سال نیازمند تعمیرات و سرویس است بنابراین درآمد این کار در فصل زمستان بالاتر می‌رود. اما اگر شما با یک نمایندگی کارکنید و استخدام یک شرکت معتبر شوید، آن‌ها به‌صورت ثابت حقوق مورد نیاز شما را پرداخت خواهند نمود. بنابراین درآمد تعمیرکار پکیج دیواری تا حد زیادی به انتخاب شما بازخواهد گشت. انتخاب اینکه با یک نمایندگی کارکنید یا آنکه به‌صورت شخصی و مستقل کار تعمیر پکیج دیواری را پیش بگیرید. هرکدام مزیت‌ها و نقاط قوت خاص خود را دارند. به‌طورکلی با رونق گرفتن خرید و نصب پکیج‌های دیواری بازار کار آینده این شغل رونق خوبی به خود خواهد گرفت.

توصیه‌های پیش از ورود به بازار کار تعمیرات پکیج شوفاژ دیواری

اگر فکر می‌کنید که به شغل تعمیرات پکیج دیواری علاقه‌مند هستید، توصیه می‌کنیم که پیش از هر چیز زیر نظر یک متخصص با اجزای پکیج دیواری آشنایی عمومی پیدا کنید، در مورد مشکلات احتمالی آن سؤال بپرسید و ابزارآلات تست و تعمیر پکیج دیواری را از نزدیک مشاهده نمایید. این موضوع موجب می‌شود که شما بهتر بتوانید آینده کاری خود را برای خودتان تصویرسازی کنید.
به امید اینکه در آینده‌ای نزدیک هر جوانی با توجه به علاقه واقعی‌اش به جایگاهی مناسب در بازار کار دست پیدا نماید.

وسایل سرمایشی و گرمایشی از دیرباز مورد توجه افراد بوده اند  و افراد در فصول مختلف از سیستم های سرمایشی و گرمایشی متوعی استفاده می کرده اند. در گذشته استفاده از آتش و شومینه های دیواری که به وسیله هیزم و چوب به گرم کردن ساختمان می پرداختند به عنوان سیستم گرمایشی در فصل زمستان به کار می رفتند. امروزه این سیستم ها دچار پیشرفت های بسیاری شده و افراد از بخاری، شوفاژ، موتورخانه و پکیج برای گرم نمودن فضای ساختمان استفاده می کنند. در حال حاضر پکیج را می توان از جمله سیستم های گرمایشی مدرن دانست که به علاوه بر گرم کردن فضا، به گرم کردن آب مصرفی ساختمان نیز می پردازد. نصب و تعمیرات پکیج های دیواری نیازمند تخصص و مهارت بالایی می باشد که نیاز است برای انجام این کارها از متخصص تعمیرات پکیج دیواری استفاده نمود. با توجه به درآمد بالایی که این شغل دارد آموزش تعمیرات پکیج از دوره های پرطرفدار بوده که بسیاری از افراد تمایل به شرکت کردن در این دوره ها را دارند.

بازار کار حرفه ای شغل تعمیرات پکیج دیواری

نیاز به سیستم های گرمایشی در فصول سرد سال در انواع ساختمان های مسکونی، اداری، تجاری، آموزشی و غیره جهت گرم نمودن فضا احساس می شود. امروزه از پکیج های دیواری به جای موتورخانه در ساختمان استفاده می شود و به علت مزایای بسیاری که این وسیله دارد با استقبال زیادی مواجه شده است. از مزیت های پکیج دیوای می توان به ابعاد کوچک آن، کیفیت و کارایی بالا، نصب و استفاده آسان و غیره و می باشد. همچنین دردسرهایی که در اجرای موتورخانه در ساختمان ها وجود دارد برای پکیج وجود نداشته و نیاز به هزینه زیاد برای تامین تجهیزات موتورخانه نخواهد داشت. علاوه بر آن هر واحد ساختمانی می تواند دارای یک پکیج به صورت مستقل باشد و هزینه های آن به طور جداگانه برای هر واحد محاسبه می گردد. استقبال زیاد افراد از پکیج دیواری باعث شده تا بازار کار فروش و تعمیرات این وسیله از رونق بالایی برخوردار گردد. بازار کار عالی این شغل علاوه بر ایران در سایر کشورها نیز بسیار پر رونق بوده و افرادی که در این حرفه مهارت دارند می توانند در سایر کشورها نیز به کسب درآمد از طریق فعالیت در این حرفه بپردازند.  

شغل های مرتبط با تعمیرات پکیج دیواری

داشتن اطلاعات در رابطه با مشاغلی که  در ارتباط با حرفه مورد نظر شما می باشند می تواند نقش بسیار موثری را افزایش تعداد مراجعه کنندگان و بالا رفتن درآمد ماهیانه ایفا نماید. شغل تعمیرات پکیج دیواری در ارتباط مستقیم با فروشندگان این دستگاه می باشد و تعمیرکاران می توانند با برقراری ارتباط با فروشندگان پکیج به تبلیغ کار خود پرداخته و مشتریانی که برای خرید پکیج دیواری به فروشگاه ها مراجعه می نمایند را جهت انجام امور نصب و تعمیرات به سمت خود جذب نمایند. البته بسیاری از تعمیرکاران علاوه بر کار اجرا مانند تعمیرات و نصب و سرویس پکیج اقدام به راه اندازی فروشگاه نیز می نمایند که این کار می تواند درآمد بسیار بالاتری را برای آنها به دنبال داشته باشد.

سرمایه مورد نیاز برای ورود به بازار کار

نیاز به سرمایه جهت راه اندازی یک کسب و کار از موارد مهمی است که کارآفرینان و افراد جویای کار به آن توجه ویژه دارند. بسیاری از مشاغل در آغاز راه نیازمند سرمایه زیادی برای شروع بوده و بسیاری از افراد قادر به تامین این میزان سرمایه نمی باشند. در صورتی که فردی با روحیه فنی می باشید می توانید یک شغل فنی که دارای بازار کار خوبی می باشد را انتخاب نموده و به کسب مهارت در آن حرفه بپردازید چرا که مشاغل فنی معمولا نیاز به سرمایه بالایی نخواهند داشت. شغل تعمیرات پکیج دیواری را می توان از جمله مشاغلی دانست که نیاز به حداقل میزان سرمایه داشته و تنها سرمایه مورد نیاز برای آن هزینه شرکت در دوره های آموزشی مربوطه و تهیه ابزار کار و تجهیزات آن می باشد. در صورتی که تمایل به کار کردن به صورت مستقل دارید باید به فکر سرمایه ای جهت اجازه یا خرید مغازه نیز باشید. طبیعتا محل قرارگیری مغازه باید در مکانی پر رفت و آمد بوده تا بتواند مشتریان زیادی را جذب نموده و به کسب درآمد بالاتر منجر شود. در غیر این صورت امکان کار کردن در شرکت های مختلف فنی و خدماتی برای افرادی که سرمایه لازم برای خرید و اجاره مغازه را ندارند نیز وجود دارد.

در صورتی که قصد فروش انواع پکیج را علاوه بر نصب و تعمیرات آن دارید نیازمند سرمایه ای جهت خرید این وسایل دارید و حداقل سرمایه برای این کار تقریبا 50 تا 100 میلیون تومان می باشد.

به طور کلی در صورتی که علاقمند به فعالیت در این حرفه می باشید می توانید با میزان حداقل سرمایه وارد این شغل شده و به کسب درآمد بپردازید.

چگونه تعمیرکار حرفه ای پکیج دیواری شویم؟

برای این که وارد شغل تعمیرات پکیج شد باید مهارت های تخصصی مرتبط با این حرفه را به صورت کامل فرا گرفت. آموختن این مهارت ها با کار کردن نزد یک استاد کار با تجربه می تواند طی مدت زمانی نه چندان کوتاه حاصل گردد. علاوه بر آن می توان در آموزشگاه هایی که به ارائه دوره های آموزشی تعمیرات پکیج دیواری می پردازند ثبت نام نموده و به کسب مهارت در این حرفه پرداخت. شرکت در این دوره ها بهترین روش برای یادگیری تعمیرات پکیج و آشنایی با ساختار آن و قطعات مختلفی که دارد می باشد و افراد پس از اتمام دوره با انواع مدل های پکیج و نحوه نصب و تعمیرات آن آشنا گشته و قادر به انجام تعمیرات به صورت مستقل می باشند.

مزیتی که دوره های آموزشی تعمیرات پکیج دارد این است که آموزش ها هم به صورت تئوری و هم عملی صورت گرفته و افراد قادر به یادگیری مباحث به صورت کاملا علمی نیز می باشند. اساتیدی که به آموزش مباحث مختلف می پردازند از صبر و حوصله بالایی برخوردار بوده و دارای تحصیلات در این زمینه می باشند و همچنین از تجربه بالایی نیز برخوردار می باشند. اعطای مدرک فنی و حرفه ای معتبر نیز از مزایایی است که این دوره های آموزشی از آن برخوردار بوده و افراد با دریافت این مدرک قادر به دریافت وام های راه اندازی شغل بوده و همچنین در صورتی که قصد مهاجرت داشته باشند می توانند توسط این مدرک اقدام نمایند.

کسب درآمد بالا با شغل تعمیرات پکیج دیواری

امکان کسب درآمد بالا با فعالیت در شغل تعمیرات پکیج دیواری وجود داشته و افراد می توانند با رعایت نکات مختلفی که برای پیشرفت در کار وجود دارد به درآمد بالایی دست یابند.  یکی از روش های مهمی که در انواع مشاغل برای افزایش درآمد به کار می برند انجام تبلیغات مناسب می باشد. تبلیغات می توانند نقش بسیار موثری را در شناساندن حرفه به سایر افراد و افزایش درآمد فرد گردد. تبلیغات باید به صورت صحیح و اصولی انجام شده و بازاریابی نیز توسط افراد حرفه ای انجام گیرد. چاپ بنر و تراکت و پخش کردن آنها در ساختمان های در حال ساخت می تواند روشی موثر در انجام تبلیغات باشد.

علاوه بر آن کیفیت بالا در انجام کار و برخورداری از مهارت های فنی جهت انجام تعمیرات می تواند در بالا بردن درآمد فرد بسیار موثر واقع گردد. برخورد مناسب با مشتری و تحویل به موقع کار باعث جلب رضایت مشتریان شده و می تواند سبب آن شود که مشتریان شما ثابت شده و همچنین شما را به سایر افراد نیز معرفی نمایند. قیمت مناسب و رقابتی نیز از مواردی است که با افزایش درآمد در شغل تعمیرات پکیج در ارتباط مستقیم می باشد. در هنگام راه اندازی شغل و در ابتدای کار نیاز است تا قیمت هایی را که از مشتری دریافت می کنید از سایر رقبا کمتر باشد تا مشتریان جذب شما گردند. به صورت کلی ارائه قیمت های رقابتی می تواند درآمد شما را تا میزان زیادی افزایش دهد.

چالش های ورود به بازار کار تعمیرات پکیج دیواری

چالش های زیادی وجود دارد که در ابتدای راه اندازی یک شغل دغدغه بسیاری از افراد بوده و می تواند نگرانی هایی را برای آنها ایجاد نماید. نکته ای که در ابتدای کار باید در نظر داشت این است که ممکن است در آغاز کار افراد به سود زیادی نرسند و این مسئله نباید موجب استرس و نگرانی آنها گردد. داشتن صبر و حوصله در کارآفرینی از مواردی است که برای موفقیت و پیشرفت در کار باید مورد توجه قرار داد.

با توجه به این که پکیج ها در برندها و مدل های مختلفی تولید می گردند نیاز است تا تعمیرکاران پکیج با انواع این برندها آشنایی داشته و با ارورهای مختلفی که هر دستگاه می دهد آشنا باشند. داشتن اطلاعات کافی از فناوری های جدیدی که وارد دستگاه های جدید می شود چالشی است که تعمیرکاران پکیج با آن رو به رو می باشند و نیاز است تا اطلاعات خود را در این زمینه به روز نمایند.


دوره های مرتبط دوره آموزش پکیج شوفاژ دیواری

 

آموزش تعمیرات پکیج دیواری

 

 

آموزش نصب کولر گازی

 

 

آموزش تعمیرات لوازم خانگی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *