آموزش تعمیرات ماشین های اداری

آموزش تعمیرات ماشین های اداری شامل تشریح اجزاء، عیب یابی و تعمیرات دستگاه هایی مانند پرینتر، اسکنر، فکس و دستگاه کپی به صورت عملی و تئوری می باشد. دوره ی تعمیرات زیر نظر بهترین اساتید در آموزشگاه پایتخت فناوری قابل ارائه و برگزاری است.
با توجه به استفاده بسیار بالا از این کالا در منازل مسکونی و اداری، شما می توانید با گذراندن این دوره ی آموزشی به بالاترین سطح کیفی شناختی در زمینه ی تعمیرات رسیده و بتوانید در بازار خدماتی این ابزار مورد استفاده به صورت حرفه ای شروع به فعالیت کنید. ماشین های اداری جزوه کارهای مهم خدماتی در بازار داغ تعمیرات می باشد.

علاوه بر یادگیری مهارت های تعمیری، می توانید مدرک فنی و حرفه ای در این زمینه بگیرید و با استفاده از به صورت قانونی کار خود را شروع کنید و مستقل شوید. اساتید و کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما در مورد شرایط و زمان برگزاری این دوره و سایر دوره ها هستند.

سرفصل های آموزش تعمیرات ماشین های اداری

logo gold آموزش تعمیرات پرینتر

آموزش تعمیرات مکانیکال در دوره آموزش تعمیر ماشین های اداری

آموزش تعمیرات و تعویض غلطک های پرینتر

آموزش تعمیرات پرینتر های چند کاره

آموزش شارژ کارتریج پرینتر ها در آموزش تعمیرات ماشین های اداری

آموزش تعویض چیپ ست ها

آموزش عیب یابی دستگاه پرینتر در آموزش تعمیر ماشین های اداری

آموزش تعمیرات پرینتر های جوهر افشان و لیزری و رفع errorهای آن

آموزش قطعه شناسی انواع پرینترها

آموزش تخصصی تعمیرات پرینتر های از کار افتاده و راه اندازی مجدد آنها

آموزش تعمیرات فیوزینگ و مدار انکدر

آموزش تعمیرات و عیب یابی مدار کاغذ کش و تونر

آموزش تعمیرات مدار چاپی پرینترها

آموزش تعمیرات پرینتر های sharp، hp، canon وسایر برندها

و…

نمایش بیشتر
logo gold آموزش تعمیرات دستگاه کپی

آموزش تعمیرات لامپهای دستگاه کپی در آموزش تعمیرات ماشین های اداری

آموزش سرویسکاری و عیب یابی دستگاه کپی

آموزش تعویض قطعات دستگاه کپی

آموزش تعمیرات مدار کاغذ کش و رفع عیب آن

آموزش رفع Error های دستگاه کپی

آموزش قطعه شناسی دستگاه کپی

آموزش تعمیرات مکانیکال انواع دستگاه های کپی sharp، hp، canon وسایر برندها

آموزش تعمیرات اسکنر و مدار الکترونیکی دستگاه کپی

آموزش تعویض و تعمیرات غلطک های دستگاه کپی

و…

نمایش بیشتر
logo gold آموزش تعمیرات دستگاه اسکنر

آموزش تعمیرات مدار اسکن و فلاپ ها

آموزش تعمیرات مدار الکترونیک اسکنر در آموزش تعمیرات ماشین های اداری

آموزش قطعه شناسی انواع اسکنر ها

آموزش تعمیرات و سرویسکاری اسکنر های معیوب

آموزش تعمیرات دستگاه های اسکنر canon، hp وسایر برندها

آموزش تعمیرات و تنظیم حساسیت اسکنرها

و…

آموزش تعمیرات دستگاه فکس

آموزش راه اندازی فکس های دارای Error

آموزش سرویسکاری دستگاه فکس در دوره آموزش تعمیرات ماشین های اداری

آموزش قطعه شناسی انواع دستگاه های فکس در آموزش تعمیرات ماشین های اداری

آموزش تعمیر غلطکهای فکس

آموزش تعویض قطعات معیوب دستگاه فکس

آموزش تعمیرات دستگاه های فکس کاربنی و لیزری

آموزش تعمیرات دستگاه های فکس panasonic،samaung و سایر برندها

و…

نمایش بیشتر
چرا پایتخت فناوری؟
مجوز فعالیت مجوز فعالیت

دارای مجوز معتبر از سازمان فنی و حرفه ای کشور

مدرک فنی و حرفه ای مدرک فنی و حرفه ای

معرفی هنرجویان به فنی و حرفه ای جهت اخذ مدرک

دوره های عملی دوره های عملی

برگزاری دوره ها در کارگاه مجهز بصورت عملی

پشتیبانی پشتیبانی

پشتیبانی کار آموزان پس از اتمام دوره ی آموزشی

سرفصل های استاندارد سرفصل های استاندارد

سرفصل های آموزشی مطابق با سازمان فنی و حرفه ای

دسترسی سریع دسترسی سریع

دسترسی مناسب محل آموزشگاه برای تردد کار آموزان

رزرو کلاس / مشاوره

ثبت نام در دوره حضوری تعمیرات ماشین های اداری

  • آموزش در کارگاه مجهز به صورت عملی
  • دسترسی مناسب محل آموزشگاه به مترو،BRT و وسایل حمل و نقل عمومی
  • معرفی خوابگاه نزدیک به آموزشگاه برای کارآموزان شهرستان
  • پشتیبانی نامحدود آموزشی پس از اتمام دوره
  • ارائه مدرک بین المللی فنی و حرفه ای و مدرک دو زبانه آموزشگاه
  • برگزاری کلاس به صورت عمومی و خصوصی برای کارآموزان

مشاوره رایگان

نظرات کارآموزان دوره تعمیرات ماشین های اداری

هزینه دوره تعمیر ماشین های اداری

تعمیرات ماشین های اداری
هزینه دوره: 4/200/000
هزینه با تخفیف: 2/900/000
دوره خصوصی: 4/800/000

سوالات متداول

طول دوره تعمیرات دستگاه های اداری۳۰ ساعت به مدت سه هفته می باشد.

بله ، کلاس ها هم در تایم های صبح و ظهر و هم روزهای پنج شنبه و جمعه برگزار می شوند. و با توجه به زمان کارآموزان قابل برنامه ریزی هستند و آموزش ها 80 درصد عملی و 20 درصد تئوری ارائه می شوند.

بله ، کلاس ها کاملا ویژه بازار کار هستند و به صورتی که کارآموز پس از دوره مستقیما بتواند وارد بازار کار شود، ضمنا دوره ها پشتیبانی نامحدود دارد یعنی بعد از دوره کارآموز در صورت بروز مشکل می تواند با مراجعه حضوری یا تماس تلفنی مشکل خود را برطرف نماید.

برای افرادی که از سراسر کشور عزیزمان قصد حضور در دوره ها را دارند، دوره های فشرده در نظر گرفته شده است. (ضمنا طول دوره و شهریه و سرفصل های کلاس های فشرده هیچ تفاوتی با دوره عادی ندارد و فقط دوره در مدت زمان کوتاه تری به پایان می رسد)

بله،کارآموزان شهرستان می توانند در خوابگاه هایی که فاصله کمی تا محل آموزشگاه دارد، مستقر شوند. (کارآموزان می توانند این مسیر را پیاده طی کنند و هزینه آن بنا به نوع اتاق، ماهانه از 300/000 تومان و روزانه از 30/000 تومان می باشد)

آموزشگاه پایتخت فناوری زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای فعالیت دارد، پس از دوره گواهی نامه داخلی آموزشگاه برای کارآموزان صادر گردیده و همچنین از طریق پورتال آموزشگاه برای آزمون به فنی و حرفه ای معرفی می شوند و در نهایت مدرک رسمی و بین المللی فنی و حرفه ای را دریافت می نمایند.

دوره جامع و کامل تعمیر ماشین های اداری

امروزه بسیاری از کارهای اداری توسط ماشین هایی انجام می شود که نبودن آن ها می تواند بسیاری از کارها را به تعویق بیاندازد. اینجاست که نقش تعمیرکاران این دستگاه های بسیار پررنگ می شود. یک تعمیرکار ماشین های اداری باید بتواند هر گونه مشکل و ایراد در این ماشین ها را تشخیص داده و تعمیر کند.

اما آیا می توان بدون دیدن آموزش های اصولی این کار را انجام داد؟! قطعا پاسخ خیر است. خرابی کوچکترین قطعه می تواند باعث صدمه دیدن کل دستگاه شود. بنابراین مهم است پیش از انجام کار در یک دوره آموزش تعمیرات ماشین های اداری شرکت کرده و از خم و چم خارج باخبر شوید.

یکی از دوره هایی که مورد استقبال بسیاری از کارآموزان قرار گرفته است، دوره تعمیرات ماشین های اداری ست. این دوره شامل آموزش تعمیرات چند دستگاه پرکاربرد مانند پرینتر، اسکنر، فکس و دستگاه کپی می باشد. شناخت قطعات این ماشین ها، نحوه عملکرد هر یک، عیب یابی و تعمیر آن ها از دستاوردهای شرکت در این کلاس آموزشی ست.

بهترین آموزشگاه تعمیر ماشین های اداری

آموزشگاه پایتخت فناوری انواع دوره های کاربردی در رشته تعمیرات، برق و الکترونیک، مکانیک و آموزش های مهارتی را برگزار می کند. یادگیری روش تعمیر ماشین های اداری یکی از مهارت هایی ست که می توانید با شرکت در دوره آن در این آموزشگاه کسب کنید.

دوره هایی که در آموزشگاه تعمیر ماشین های اداری پایتخت فناوری برگزار می شود به صورت تضمینی و عملی هستند. بنابراین می توانید مطمئن باشید که در قبال هزینه ای که پرداخت می کنید، حرفه ای با درآمد خوب یاد خواهید گرفت.

برای بالا بردن کیفیت آموزش و افزایش بازدهی کلاس ها، کارگاه هایی مجهز در این مجموعه در نظر گرفته شده اند که افراد شرکت کننده بتوانند تجارب عملی پیش از ورود به بازار کار کسب کنند. همچنین مدرک فنی معتبر از طرف آموزشگاه به کارآموزان داده می شود که دو زبانه و قابل استعلام می باشد.

در یک جمع بندی می توان گفت آموزشگاه مناسب برای دوره دیدن انتخاب کنید و آموزشگاه خوب را می توان از روی عملکرد آن در چند سال گذشته، بررسی وبسایت، خواندن سرفصل های دوره ها، نظرات کارآموزان سابق آن، نوع مدرک و برخی فاکتورهای دیگر تشخیص داد.

آموزش آنلاین و مجازی تعمیر ماشین های اداری

اگر شرایط شرکت در کلاس حضوری ندارید، بهتر است قبل از ناامید شدن، نگاهی به دوره های مجازی بیاندازید. ویژگی های مثبتی که دوره آنلاین و غیر حضوری دارند، بسیاری از افراد را ترغیب به ثبت نام و یادگیری می کند.

آموزشگاه پایتخت فناوری، در کنار دوره های حضوری خود، اقدام به برگزاری کورس های آنلاین نیز کرده است. کارآموزان می توانند در شرایطی شاید حتی بهتر از کلاس های درس، با راحتی بیشتر، به یادگیری مشغول شوند.

یکی از مزیت های دیگر برای کلاس مجازی این است که شما در منزل می مانید و در معرض آلودگی ها، شلوغی ها و بیماری های واگیردار قرار نخواهید گرفت. گاهی ممکن است برای رسیدن به محل کلاس حضوری خود فاصله زیادی را طی کنید که با پیدایش دوره های مجازی، زمان و پول شما در این زمینه نیز ذخیره می شود.

امکان مرور چندباره مطالب، استفاده از پشتیبانی نامحدود آموزشگاه، امکان برقراری ارتباط با استاد و دو جلسه رفع اشکال با ایشان، از آپشن های شرکت در دوره مجازی تعمیرات ماشین اداری پایتخت فناوری می باشد.

دوره عملی آموزش تعمیرات ماشین های اداری

دوره عملی تعمیر ماشین اداری که در آموزشگاه پایتخت فناوری برگزار می شود شامل سرفصل هایی در خصوص عیب یابی و روش های رفع مشکلاتی ست که معمولا ماشین هایی مثل پرینتر، دستگاه کپی یا فکس با آن روبرو می شوند.

در بخش تعمیرات پرینتر آموزش های مکانیکال، تعمیر و تعویض چیپ ست ها، شارژ کارتریج، تعمیر پرینترهای جوهرافشان و لیزری، تعمیر پرینترهای برندهای مختلف canon، hp، sharp و …، تعمیر برد پرینترها و برخی مطالب دیگر را خواهید آموخت.

در مورد دستگاه کپی به صورت حرفه ای با ملزومات سرویس کاری و عیب یابی این دستگاه ها، تعمیر و تعویض قطعات آن، روش تعویض لامپ های دستگاه، تعمیر برد و تعمیر مکانیکال آن آشنا خواهید شد و به صورت کامل آموزش خواهید دید.

اسکنر، دستگاهی که فایل ها و عکس های کاغذی شما را به صورت دیجیتال در می آورد، گاهی با خرابی هایی مواجه می شود که با شرکت در دوره آموزش تعمیرات ماشین های اداری می آموزید چگونه آن را تعمیر کنید. قطعه های مختلف آن را خواهید شناخت، با عیب یابی و تعمیر برد آن آشنا می شوید و روش های عیب یابی اسکنرهای برندهای مختلف را خواهید آموخت.

برای ثبت این آموخته ها، فرد باید حتما آن ها را با دستان خود انجام دهد و نوشتن و خواندن تاثیر زیادی روی یادگیری این حرفه ها ندارد. در کلاس تعمیر ماشین اداری آموزشگاه پایتخت فناوری، شما می توانید به صورت عملی کار کنید و در کنار توضیحاتی که می نویسید، تجربه عملی خود را بالا ببرید.

بازار کار و درآمد شغل ماشین های اداری

ادارات بزرگ و کوچک، بسته به میزان کار و خدماتی که باید ارائه دهند از ماشین های اداری استفاده می کنند. پرینت فایل های متنی دیجیتالی، عکس ها، بنرها، نامه های اداری، ارسال نامه ها، مدارک و اسنادی از این قبیل از طریق فکس، تکثیر فرم ها، کپی گرفتن از مدارک تحصیلی و شناسایی و کارهایی مانند این ها، نشان دهنده اهمیت وجود این ماشین ها در ادارات است.

به هر میزان که از اسکنرها، پرینترها ، فکس و دستگاه کپی استفاده می شود، به همان میزان خرابی برایشان به وجود می آید. برای تعمیر و فیکس کردن آن ها نیاز به افرادی هست که علم و مهارت در مورد دستگاه های نامبرده دارند. در نتیجه شغل تعمیر ماشین های اداری ، بازار کار خوبی دارد.

افرادی که اینگونه ماشین ها را تعمیر می کنند، اگر تخصص کافی داشته باشند و با دستگاه های به روز آشنایی داشته باشند، فرز باشند و در مدت زمان کمتری دستگاه را تعمیر کنند و رابطه خوبی با مشتریان داشته باشند، همیشه کاری برای انجام دادن دارند. پس می توان گفت درآمد حاصل از این کار نیز به خاطر تخصصی بودن آن، خوب و قابل قبول است.

پایتخت فناوری آموزشگاه فنی و خوش نام در برگزاری انواع دوره های تعمیرات، برق و مکانیک در تهران است. شما می توانید در دوره آموزش تعمیرات موبایل ، آموزش تعمیرات برد الکترونیکی ، آموزش PLC ، آموزش تعمیرات لوازم خانگی ، آموزش برق ساختمان ، آموزش تعمیرات پکیج ، آموزش نصب دوربین مدار بسته و … ثبت نام و شرکت کنید و به کسب مهارت مشغول شوید.

دیدگاه ها
اشتراک در
اطلاع از
فقط مدیرسایت می تواند شماره شمارا ببیند
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
تماس با آموزشگاه
تماس با آموزشگاه
WeCreativez WhatsApp Support
اگر سوالی در مورد دوره های آموزشی دارید پاسخگوی شما عزیزان بصورت 24 ساعته هستیم
سلام ، چطور میتونم کمکتون کنم ؟