آموزش تعمیرات برد

آموزش تعمیرات برد پیشنهادی مناسب برای کسانی است که به دنبال شغلی مطمئن و یک تخصص فنی عالی هستند. این رشته بدلیل به روز بودن و نیاز به تخصص در آن به یکی از شغل های پردرآمد ایران و سایر کشور ها تبدیل شده است. در این دوره شما به صورت کامل با مباحث الکترونیک کاربردی صنعت، عیب یابی و تعمیرات انواع بردهای صنعتی و خانگی از نوع معمولی و اینورتر آشنا خواهید شد.

این تضمین به شما داده می‌شود که در آموزشگاه پایتخت فناوری تحت نظر اساتید متخصص و با تجربه با بهترین تجهیزات آموزشی دوره خود را سپری کنید، اما این پایان راه نیست. بعد از اتمام دوره آموزش تعمیرات برد شما توسط استاد دوره و کارشناسان آموزشگاه پشتیبانی خواهید شد تا در شروع کار در صورت بروز هر گونه سوال مشکلات احتمالی شما برطرف شود و بتوانید شغل خود را در این رشته شروع کرده و ادامه دهید. راز ماندگاری ما رضایت شماست.

مزیت های دوره آموزش تعمیرات برد

 • طول مدت این دوره 60 ساعت آموزش تئوری و عملی می‌باشد که بیش از 80% از این زمان به صورت کاملاً عملی خواهد بود.
 • آموزش تخصصی تعمیرات بردهای الکترونیکی از صفر و مباحث ابتدایی شروع شده و تا پیشرفته ترین مباحث آن مطرح به صورت آموزش تئوری و عملی تحت نظر اساتید مجرب و صاحب نام برق الکترونیک برگزار میشود.
 • کلاس های عملی در کارگاه های کاملاً مجهز به تجهیزات تخصصی برای تعمیرات برد و کسب تجربه های 100% عملی و واقعی در تعمیر برد الکترونیک به صورت پروژه محور برگزار میگردد.
 • شرکت کنندگان میتوانند از خدمات رایگان آموزشگاه پایتخت فناوری از جمله پشتیبانی نامحدود و مشاوره جهت ورود موفق به بازار کار و راه اندازی کسب و کار شخصی استفاده نمایند.
 • پس از اتمام دوره شرکت کنندگان مدرک فنی حرفه ای آموزشگاه را دریافت میکنند تا با استفاده از آن برای استخدام در شرکت های معتبر، مهاجرت و دریافت پروانه کسب برای راه اندازی کسب و کار در حوزه تعمیرات تخصصی بردهای الکترونیکی به صورت قانونی و معتبر توانایی اقدام را داشته باشند.
 • دوره تعمیرات برد الکترونیکی همانند دیگر دوره های آموزشی برگزار شده در آموزشگاه پایتخت فناوری مثل : آموزش طراحی برد، آموزش سیم پیچی، آموزش تعمیرات لوازم خانگی و … از صفر تا صد مباحث ابتدایی تا پیشرفته را در بر میگیرد و به صورت حضوری در گارگاه مجهز بر گزار میشود.
 • 30 درصد تخفیف در هزینه دوره تعمیرات برد الکترونیکی برای مدت محدود در نظر گرفته شده است.
 • خوابگاه برای اسکان در نزدیکترین محل به آموزشگاه تعمیرات برد الکترونیکیبا کمترین هزینه معرفی میشود.
نمایش بیشتر

ویدئو معرفی دوره آموزش تعمیرات برد

پادکست معرفی دوره تعمیرات برد الکترونیکی

آموزش تعمیرات برد الکترونیکی
دوره آموزش تعمیرات برد
کلاس تعمیرات برد الکترونیکی
دوره تعمیرات برد الکترونیکی
دوره تعمیرات بردهای الکترونیکی
دوره آموزش تعمیرات برد الکترونیکی

سرفصل دوره تعمیرات برد

مطالب آموزش تعمیرات برد

آموزش الکترونیک مقدماتی به زبان ساده و بطور کامل

مرور کلی بر مباحث اصلی الکترونیک

آموزش تحلیل مدارات و تشخیص نحوه هماهنگی قطعات

آموزش آشنایی با ساختار داخلی انواع میکروها

معرفی قطعات تشکیل دهنده مدارات و کار برد هریک

آموزش آشنایی با اصول اولیه تعمیرات اصول لحیم کاری قطعات

آموزش کار با مولتی متر و اصول تست قطعات

آموزش تعمیرات تخصصی برد یخچال

آموزش تعمیرات تخصصی برد ماشین لباسشویی

آموزش تعمیرات تخصصی برد دستگاه های اینورتر دار

آموزش تعمیرات برد الکترونیکی لوازم ریز منزل (پنکه ، همزن ، آبمیوه گیری و … )

آموزش تعمیرات بردهای پر مصرف در صنعت

آموزش تعمیر و عیب یابی بردهای الکترونیکی ریموت کنترل ها

آموزش تعمیر و عیب یابی بردهای الکترونیکی آیفون تصویری

آموزش تعمیر و عیب یابی بردهای الکترونیکی لوازم هوشمند

آموزش آشنایی با منابع تغذیه سوئیچینگ

آموزش تعمیر و عیب یابی جامع و کلی تمامی بردها

آموش تخصصی نحوه کار با منبع تغذیه و جریان کشی در بردهای الکترونیکی

آموزش تعمیرات تخصصی بردهای کولر گازی و اسپلیت

آموزش آشنایی با روشهای تعمیر و عیب یابی

آموزش آشنایی با قطعات Active و Passive

آموزش تعمیرات تخصصی برد ماشین ظرفشویی

آموزش تعمیر و عیب یابی بردهای الکترونیکی smd

آموزش تعمیر و عیب یابی برد الکترونیکی DIP

آموزش تعمیر و عیب یابی بردهای الکترونیکی دستگاه دیجیتال

آموزش مونتاژ و دمونتاژ بردهای SMD

آموزش طراحی مدار برای قسمت سوخته بردهای تعمیری یک رو PCB

آموزش طراحی مدار برای قسمت سوخته بردهای تعمیری دورو PCB

آموزش مونتاژ و دمونتاژ بردهای DIP

آموزش نحوه خواندن دیتاشیت و موارد مورد نیاز در تعمیرات و …

نمایش بیشتر

نظرات کارآموزان دوره آموزش تعمیرات برد

رزرو کلاس / مشاوره

فرم مشاوره رایگان

"*" indicates required fields

نمایش بیشتر

آنچه در کلاس آموزش تعمیرات برد می‌آموزید :

 • مهارت کامل در الکترونیک
 • مهارت کامل در انواع قطعات الکترونیکی مورداستفاده در  بردهای الکترونیکی
 • مهارت کامل در ابزارهای کاربردی تعمیر برد مدار الکترونیکی
 • مهارت کامل در عیب‌یابی و تعمیر انواع مدارات در مدارهای الکترونیکی
 • مهارت کامل در تعمیر برد مدار عمومی و صنعتی
 • مهارت کامل در مدارات و بلوک‌های مختلف برد مدار الکترونیکی
 • مهارت کامل در لحیم‌کاری، مونتاژ و مونتاژ انواع قطعات DIP و SMD
 • مهارت کامل در عیب‌یابی برد مدارهای معیوب
 • مهارت کامل در تعمیر به ردهای الکترونیکی از طریق دفترچه راهنمای سرویس
 • مهارت کامل در طراحی مجدد قطعات معیوب در مدارهای الکترونیکی

مزیت‌های آموزشگاه پایتخت فناوری برای شما

مجوز فعالیت

مجوز فعالیت دارای مجوز معتبر از سازمان فنی و حرفه ای کشور

مدرک فنی و حرفه ای

مدرک فنی و حرفه ای اعطا مدرک معتبر بین المللی

دوره های عملی

دوره های عملی برگزاری دوره ها در کارگاه مجهز بصورت عملی

پشتیبانی

پشتیبانی پشتیبانی کار آموزان پس از اتمام دوره ی آموزشی

سرفصل های استاندارد

اساتید با تجربه اساتید با تجربه در صنعت

دسترسی سریع

دسترسی آسان نزدیک بودن آموزشگاه به وسایل حمل و نقل عمومی و خوابگاه

هزینه آموزش تعمیرات برد

آموزش تعمیرات برد هزینه دوره: 12/740/000 تومان هزینه با تخفیف: 9/800/000 تومان دوره خصوصی: 15/000/000 تومان

سوالات متداول دوره آموزش تعمیرات برد الکترونیک

بله این دوره از جمله دوره های جامعی است که در این آموزشگاه برگزار می شود و اصول تعمیرات تمامی بردهای SMD و DIP به صورت کامل آموزش داده خواهد شد.

قطعات SMD نسبتا قطعات کوچکتری هستند که در بردهایی مانند موبایل کاربرد دارند و بر روی مدار چاپی لحیم می شوند قطعات DIP اندازه بزرگتری نسبت به SMD دارند و معمولا برای لحیم کاری آنها می بایست از زیر پایه های آنها را به مدار چاپی لحیم کرد البته تفاوت های دیگری وجود دارد که در کلاس ذکر خواهد شد.

بله اصول تعمیرات بردهای الکترونیک بر پایه عیب یابی می باشد و در این دوره به صورت کامل به مباحث عیب یابی پرداخته خواهد شد.

لوازمی مانند هیتر، هویه، لوپ، التراسونیک، پنس، گیره و برخی لوازم مصرفی مانند سیم قلع، قلع کش، روغن لحیم نیاز می باشند.

بله

بله بدون تردید با آموزشها عملی و سطح بالای این آموزشگاه و همچنین استفاده از اساتید صاحب نام در صنعت کارآموزان پس از اتمام دوره خود در این رشته می توانند مشغول به کار شوند.

طول دوره تعمیرات بردهای الکترونیک 60 ساعت به مدت یک ماه می باشد (زمان کلاس تا یادگیری کامل با توجه به شرایط کارآموز نامحدود می باشد)

معرفی جامع دوره آموزش تعمیرات برد

آموزش تعمیرات برد مناسب افراد علاقه‌مند به شناخت نحوه کاربردهای الکترونیکی است. عموماً افرادی که صدمه خرابی یک برد الکترونیکی را دیده‌اند، به شغل و گذراندن دوره آموزش تعمیرات برد علاقه‌مند هستند. دورنمای یک تعمیرکار موفق، فهم طراحی‌های پیچیده به ردهای الکترونیکی است. طراحی‌هایی که روزبه‌روز هوشمندتر از گذشته به بازار عرضه می‌شوند. بنابراین دوره آموزش تعمیرات برد در درجه اول به علاقه و دوم به دانش الکترونیک شما بازمی‌گردد. اگر این دو شرط مهم رادارید می‌توانید خیلی سریع جذب بازار کار بزرگ تعمیر به ردهای الکترونیکی شوید. آموزش تعمیرات برد

ابزار مورد نیاز تعمیرات برد

برد الکترونیکی از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است. قطعات روی آن با ظرافت و دقت خاصی قرار گرفته و با اتصالاتی که دارند، فرمان هایی که دریافت می کنند را انجام می دهند. برای تعمیر این قطعه حساس در لوازم برقی و الکترونیکی، ابزار مشخصی وجود دارد.

در آموزش تعمیرات برد پایتخت فناوری، ابزار ضروری با دقت و جزئیات به کارآموزان آموزش داده می‌شود. برخی از مهم‌ترین ابزار عبارت‌اند از:

هویه:

از مهم‌ترین ابزار برای لحیم‌کاری است. از لحیم‌کاری نیز برای نصب آی سی ها خازن‌ها، مقاومت‌ها و سایز اجزای دیگر روی برد استفاده می‌شود. علاوه بر این برای اتصالات صدمه‌دیده نیز از لحیم‌کاری با هویه استفاده می‌کنند.

هویه:

دستگاه هویه از یک منبع تغذیه، نازل، هویه و صفحه نمایشگر تشکیل‌شده است. هویه دما را کنترل کرده و برای لحیم‌کاری از آن استفاده می‌شود.

اسیلوسکوپ:

این وسیله نیز برای تست انواع مدارهای الکترونیکی روی بردها کاربرد دارد. در صورتی که مشتاق به یادگیری حرفه تعمیرات برد الکترونیکی هستید، لازم است تا روش کار با این دستگاه را یاد بگیرید.

سیم‌چین:

رو برد الکترونیکی تعداد زیادی سیم باضخامت‌های مختلف وجود دارد که برای بریدن و کوتاه کردن آن‌ها، از سیم‌چین استفاده می‌شود. سیم‌چین این کار را با اهرم‌هایش انجام می‌دهد. نکته مهم این‌که برای لخت کردن سیم نباید از این ابزار استفاده کنید.

کف چین:

این ابزار نیز نوعی سیم‌چین است با این تفاوت که برای کاره‌ای ظریف‌تر از کف چین استفاده می‌شود. درواقع کف چین بسیار نرم‌تر وظایف تر می‌تواند سیم‌ها و کابل‌ها را ببرد.

گیره نگهدارندِ برد:

از این گیره برای گرفتن قطعات کوچک در جهات مختلف و ایمن انجام دادن کار تعمیرات استفاده می‌شود. این ابزار باعث می‌شود تعمیرکار بتواند با دقت روی تعمیر قطعه خراب تمرکز کند و در زمان کوتاه‌تری، بدون رساندن آسیب به دیگر قسمت‌ها، تعمیر را اعمال نماید.

مولتی متر دیجیتال:

همان‌طور که بر همه پیداست، از مولتی متر برای خواندن مقادیر مختلف مانند جریان، ولتاژ، اختلاف‌پتانسیل بین دونقطه و همچنین مقاومت استفاده می‌شود. نوع آنالوگ و دیجیتال، دو نوع مرسوم مولتی مترها هستند. مولتی متر دیجیتال یک سکتور دایره‌ای شکل دارد که بر اساس نیاز، روی یکی از کمیت‌های الکتریکی تنظیم می‌شود. در آموزش تعمیرات برد کار با این وسیله آموزش داده می‌شود. ابزار مورد نیاز تعمیرات برد

سشوار صنعتی :

سشوار صنعتی مانند سشوار معمولی و خانگی ست با این تفاوت که میزان پرتاب باد و گرمای بیشتری تولید می کند. به عنوان مثال برای آب کردن چسب های اطراف قاب گوشی موبایل از این وسیله استفاده می شود. در استفاده از آن باید مراقب بود و در مورد برد الکترونیکی، به مهارت و تسلط کافی آن را به کار گرفت.

پنس :

برای کار با قطعات ریز مانند آی‌سی‌ها، بهتر است به جای استفاده از دست و انگشت‌ها، از ابزار مخصوص استفاده شود. این کار امنیت و سلامت تعمیرکار را در حین کار حفظ می‌کند. پنس یکی از این ابزار است و برای برداشتن و گذاشتن قطعات با ابعاد کوچک مانند آی سی ها، کاربرد دارد.

منبع تغذیه :

اصلی‌ترین کاربرد منبع تغذیه در تعمیر برد الکترونیکی، تست جریان کشی است. در واقع این اقدام برای گوشی هایی است که به دلیل خرابی یا آب خوردگی، خاموش شده اند. با استفاده از منبع تغذیه، قطعه خراب تشخیص داده شده و تعمیر یا تعویض می شود.

چگونه یک تعمیرکار الکترونیک شویم؟

برای اینکه به یک تعمیرکار الکترونیک تبدیل شوید بهتر است در دوره های آموزشی حضوری و آنلاین شرکت کنید . با شرکت در آموزش تعمیرات برد با استاد در ارتباط هستید و پس از پایان دوره به یک متخصص در این زمینه تبدیل می شوید. آموزش تعمیرات برد در مجتمع پایتخت فناوری ویژه بازار کار است و بصورت 100 درصد عملی آموزش صورت می گیرد.

بازار کار تعمیرات برد الکترونیکی

با آموزش تعمیرات برد می‌توان به بازار کار بزرگی گام نهاد که در آن افراد به خوبی می توانند با آگاهی از مرزهای دانش الکترونیک و هوش مصنوعی درآمد زایی خوبی پیدا کنند. به طور قطع سپری کردن یک دوره آموزشی مطلوب در رسیدن به این هدف بی‌تأثیر نیست. برای اطلاعات بیشتر و همچنین مشاوره رایگان با شماره 02166577378 تماس بگیرید. مشاوران آموزشگاه پایتخت فناوری آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند. امروزه بسیاری از وسایلی که در زندگی روزمره که با آن ها سر و کار داریم، شامل بردهای الکترونیکی است.

بنابراین نیاز به تعمیرات این بردها با تواجه و اقبال بسیاری روبرو شده است و در سال های اخیر تعمیرات برد الکترونیکی یکی از شاخه های شغلی بسیار جالب و پرطرفدار در رشته الکترونیک می باشد. با توجه به اینکه بردهای الکترونیکی از گستره بالای تنوع و پیچیدگی در طراحی گرفته تا اندازه های مختلف و قطعات مختلفی مانند مقاومت، خازن، دیود، ترانزیستور و غیره در آن ها به کار برده شده است، بنابراین تعمیرات و طراحی آن به تخصص و دانش فنی بسیار بالایی نیاز دارد و هر فرد عادی بدون دانش کامل نمی تواند اقدام به تعمیرات آن ها کند با تمام این گفته ها و همچنین به دلیل اینکه آینده پیش روی این بردها بسیار درخشان و بسیار رو به پیشرفت، بازار کار جهانی و همچنین بازار کار در داخل ایران برای آن بسیار پر رونق و درآمد می باشد. با انتخاب این شغل دیگر نگرانی برای بازار کار آن وجود ندارد.

شغل های مرتبط با تعمیرات برد الکترونیک

دنیای بردهای الکترونیک بسیار گسترده و متنوع است و از آن‌ها در بسیاری از وسایل و قطعاتی استفاده می‌شود که روزانه همه ی مردم دنیا با آن ها در مواجهه هستند. می توان از برد الکترونیکی به عنوان مغز دستگاه های الکترونیکی یاد کرد و به وسیله این بردها می باشد که فرمان ها به سایر قسمت های دستگاه صادر می شود و عملکرد دستگاه به خوبی انجام می شود. با توجه به این گفته ها طیف گسترده ای از وسایلی الکتریکی مانند لوازم برقی، موبایل ها، کامپیوتر و لپ تاپ ها و … بردهای الکتریکی را در خود دارند. بنابراین شغل های بسیار زیادی مرتبط با تعمیرات بردهای الکترونیکی مانند تعمیرات موبایل، تعمیرات لوازم برقی، تعمیرات تجهیزات صنعتی و غیره امکان کار کردن وجود دارد. بنابراین بازار کار برای کسانی که به تعمیرات و طراحی بردهای الکترونیک تسلط دارند در سراسر کشور در بسیاری از حوزه های مرتبط وجود دارد.

سرمایه مورد نیاز برای شغل تعمیرات بردهای الکترونیکی

با توجه به سختی و دوران اقتصادی نه چندان مطلوبی که این روزها با آن مواجه هستیم، تامین سرمایه اولیه برای بسیاری از کسانی که می خواهند یک کسب و کار یا استارتاپی را راه بیندازند، بسیار سخت و شاید نشدنی باشد. اما خوبی مشاغل فنی نسبت به دیگر مشاغل این می باشد که نیاز به سرمایه اولیه بسیار زیادی وجود ندارد. و یا داشتن یک مهارت فنی بسیار عالی می توان به یک کار را آغاز کرد.

همچنین شغل تعمیرات بردهای الکترونیکی بر خلاف سایر مشاغل که نیاز به ابزار و تجهیزات زیاد، متنوع و گران قیمت دارند، فاقد این ویژگی است. در این شغل با تهیه چند وسیله و ابزار نه چندان گران قیمت و در دسترس و گذراندن دوره آموزش تعمیرات برد می توان کار را شروع کرد. موقعیت کاری در این شغل نیز بسیار متنوع می باشد، شما می توانید به عنوان تعمیرکار یک شرکت استخدام شوید یا خودتان اقدام به بازگشایی یک مغازه تعمیراتی کنید و یا اینکه با درج تبلیغات خودتان در سایت هایی مانند دیوار، شیپور و یا سایت های تعمیرات و خدمات فنی به صورت سیار به کار خود ادامه دهید.

درآمد تعمیر برد الکترونیکی

درآمد تعمیر برد الکترونیکی بستگی به تجربه ، محل کاسبی و تبلیغات دارد و بصورت کلی نمی توان به درآمد تعمیر برد اشاره کرد . پایتخت فناوری برای پاسخ به تمامی سوالات شما در این باره ی مقاله جدا و تخصصی آماده کرده است برای رسیدن به پاسخ خود ( درآمد تعمیر برد الکترونیکی و عیب یابی مدار الکترونیکی چقدر است؟ ) کلیک کنید.

آموزش تعمیرات برد فنی و حرفه ای

رشته الکترونیک یکی از رشته هایی است که نه تنها در دانشگاه که با گذراندن ترم و دوره های آموزشی، می توان آن را فرا گرفت و حتی وارد بازار کار شد.

آموزش تعمیر برد فنی حرفه ای

یکی از شاخه های این رشته، تعمیر بردهای الکترونیک است که برای یادگیری آن می توانید در دوره آموزش تعمیرات برد فنی و حرفه ای که توسط سازمان فنی و حرفه ای یا آموزشگاه های مورد تایید آن شرکت کنید. آموزشگاه پایتخت فناوری، دوره تخصصی در این زمینه برگزار می کند و در انتهای دوره نیز، مدرک فنی حرفه ای به کارآموزان داده می شود. که بر اساس اعتباری که دارد، فرد می تواند در بازار کار آینده، راحت تر شروع به کار کند.

نکات مهم در تعمیر برد

ما در این بخش به کارآموزانی که قصد دارند آموزش تعمیرات برد را شروع کنند نکاتی بسیار مهم را گفته ایم تا از ابتدای کار در جریان نکات مهم قرار بگیرند.

اعتماد به نفس نه صلاحیت:

شاید هریک از شما تعداد زیادی تکنسین باتجربه را دیده باشید که سواد مرتبط ندارند و هنوز هم می توانند تقریباً هر برد مداری را تعمیر کنند. حتی تابلوهایی که در عمرشان ندیده اند. این ثابت می کند که اعتماد به نفس مهمتر از صلاحیت برای انجام این کار است.

تمایل به یادگیری:

صرف نظر از صلاحیت، اگر شخصی بخواهد کار تعمیرات برد را انجام دهد، باید تمایل به یادگیری از درون داشته باشد. شما باید بتوانید انواع ابزارهای الکترونیکی را کنترل کنید، آنها را جدا کرده و دوباره سرهم کنید.

دانش پایه مدار و قطعات:

برای انجام تعمیر برد الکترونیکی، باید نحوه عملکرد مدار ها و قطعات الکترونیکی روی برد و مدارات الکترونیکی را بدانید. تا زمانی که این اصول را ندانید، هرگز نمی توانید این کار را انجام دهید. به عبارت دیگر، شما باید بدانید که چگونه قطعات و اجزاء را روی PCB شناسایی کنید.

نحوه استفاده از مولتی متر:

این مهمترین نیاز برای انجام تعمیر برد مدار چاپی است. شما باید نحوه استفاده از مولتی متر را بدانید. آموزش آنلاین و ویدیوهایی در یوتیوب وجود دارد تا آن را به راحتی یاد بگیرید و یا می توانید از دوره های آموزشی مربوطه بهره برید.

نحوه استفاده از هویه:

در نهایت باید بدانید که چگونه با استفاده از هویه یا ایستگاه لحیم کاری، لحیم کاری انجام دهید. اگرچه این بسیار آسان است، می توان آن را به سرعت با کمی تمرین عملی یاد گرفت.

آموزش تعمیرات برد

از مزایای شرکت در کلاس آموزش تعمیرات برد پایتخت فناوری، این است که جزوات کامل و جامع به همراه فایل های آموزشی در اختیار کارآموزان قرار داده می شود. بنابراین چه در طی دوره و چه حتی زمانی که فرد مشغول به کار است، می تواند با مراجعه به این منابع، ایرادات خود را پیدا کرده و با مرور مطالب آموزشی، مفاهیم را بهتر یاد بگیرد.

نمایش بیشتر

دیدگاه ها

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • یاس گفت :

  سلام . من چند سال پیش در حال یادگیری این رشته در اموزشگاه شما بودم و خیلی خوشحالم که شما رو انتخاب کردم استاد خیلی خیلی خوب و واضح شروع کردن به تدریس کردن و 100 درصد کلاسمونم عملی بود.ممنونم ازتون

  • پشتیبان گفت :

   سلام وقتتون بخیر. خیلی خوشحالیم که از این دوره رضایت داشتید و ممنون بابت انرژی مثبتی که به ما دادید

 • مصطفی گفت :

  سلام ،شروع کلاسها چه ساعتی هست چون من شاغلین میخواستم بدونم بعد از ظهرها شروع کلاس دارین ،ممنون

  • پشتیبان گفت :

   سلام وقتتون بخیر
   لطفا برای اطلاع از تایم کلاسها با شماره های 66577378 021و 8788040 0933 تماس بگیرید تا مشاوران ما شما رو کامل راهنمایی کنند

 • yasin گفت :

  سلام . من شما رو از طریق اینستا پیدا کردم و در دوره تعمیرات شرکت کردم. خیلی از کلاستون و استاد راضی بودم. فقط خواستم ازتون تشکر گنم

  • پشتیبان گفت :

   سلام یاسین جان.
   ممنون از شما بابت پیام انرژی مثبتتون

 • قاسم گفت :

  سلام. برای شرکت در این دوره آیا نیاز به دانش و مهارت خاصی هست؟ من فقط علاقه دارم و دوس دارم در این دوره شرکت کنم اما نمیدونم که میتونم به مباحث کامل مسلط بشم یا نه.

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز. وقتتون بخیر. خیر شما به هیچ دانش و مهارت خاصی نیاز ندارید چرا که استاد دوره تمامی مباحث آموزشی را از صفر تا صد به شما آموزش می دهد. فقط تنها چیزی که نیاز است این است که تمامی تمرین ها را انجام دهید و در کلاس آموزش ها را به صورت عملی و با دقت انجام دهید.

 • mhdk گفت :

  سلام وقتتون بخیر
  در دوره تعمیرات برد اینورتر و درایو هم اموزش داده میشه؟؟؟

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز وقت بخیر. خیر در دوره تعمیرات برد، اینورتر و درایو آموزش داده نمی شود فقط در دوره تابلو برق صنعتی ما این مباحث رو به صورت کامل اموزش می دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02166477628 تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

 • حسین گفت :

  سلام خواستم بدونم برای بچه های شهرستانی خوابگاه هستش یا نه ؟

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز. وقتتون بخیر. بله ما نزدیک ترین خوابگاه ها به محل آموزشگاه رو به شما معرفی می کنیم و می توانید با هزینه مناسب رزرو کنید.

 • خلیل گفت :

  سلام. خسته نباشید. خیلی دوره خوبی بود من شرکت کردم و الان سرکار میرم. عالی بود استادش

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز. تلاش اساتید ما این است که دوره تعمیر برد را با بالاترین کیفیت ارائه دهند به طوری که دانشجویان پس از پایان دوره بتوانند به راحتی وارد بازار کار شوند. خوشحالیم که این اتفاق برای شما افتاد.

 • فراز گفت :

  سلام وقت بخیر
  من نیاز به یادگیری تعمیرات بردهای ترازو و باسکول دیجیتال دارم آیا این دوره بدرد من میخوره؟

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز. خیر چون دوره تعمیرات برد شامل تعمیر برد درب ها مثل جک و کرکره و اپراتور هستش و به مواردی که شما فرمودید مرتبط نیست.

 • کمال گفت :

  سلام..من بصورت آنلاین میخوام توی دوره تعمیرات برد شرکت کنم ..اما آیا برای آموزش آنلاین ، برد در اختیار اینجانب قرار میدید تا پا به پای استاد پیش بریم…ممنونم

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز. وقتتون بخیر. بله این دوره به صورت آنلاین هم برگزار می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید تا برای ثبت نام شما را راهنمایی کنند.

 • عرفان همراه گفت :

  سلام وقت بخیر
  برد های پرینتر هم آموزش داده میشه؟!

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز وقت بخیر. در دوره ی تعمیرات برد الکترونیک، بردهای پرینتر آموزش داده نمیشود. شما میتوانید در دوره تعمیرات ماشین اداری ما ثبت نام کنید که به صورت جامع بردهای پرینتر در این دوره به شما اموزش داده میشود.

 • فرشید میرزائی گفت :

  با سلام
  آیا بعد از اتمام دوره تعمیرات برد الکترونیکی میتوان برد دستگاه هایی مثل پکیج، اسپلیت، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و غیره رو عیب یابی و تعمیر کرد؟

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز بله شما تو این دوره صفر تا صد تعمیرات برد دستگاه هایی مثل پکیج، اسپلیت، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و … که لیست شان در بخش سرفصل های همین صفحه آمده را یاد می گیرید. این آموزش ها بصورت عملی و همچنین ویژه بازار کار هستند و همین به شما کمک می کند که بعد از اتمام دوره به راحتی بتوانید برد این دستگاه ها را تعمیر و عیب یابی کنید. خیالتان از این بابت راحت باشد.

 • غلامرضا کمالی گفت :

  سلام خیلی سپاسگزارم ازاینکه بفکر اشتعال جوانان هستید میخاستم بدونم مدت دوره چند روز هست تا کارهای اولیه رو انجام بدیم،،ممنون

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز وقت بخیر دوره ی تعمیرات بردهای الکترونیک 60 ساعت هستش که هم در طول هفته کلاس داریم هم برای اخر هفته ها

 • جلیل محمدی گفت :

  سلام خسته نباشید چون زن بچه نمی توانید حتی یک شب دور باشیم آیا می شود روی چیزی دیگر از روی کتاب یا جزو وایتنریت یا چیز دیگر. آموزش داده شود ه یا هرشهر نمایندگی داشته باشید اگر اندازه نیرو برای آموزش جمع کند استاد رحمت بکشید شهر درو فشرده بدهند چون‌ این موقعیت کم است هم دوست دارند چند روز تمام بشوند مشکلات مردم گرفتار هستم مشکلات گرانی تورم جای خودش دارم من می خواهیم روی کتاب با اینیریت موبایل دور بزنیم

  • پشتیبان گفت :

   سلام وقتتون بخیر. میتونید در دوره های آنلاین تعمیرات برد الکترونیکی ما شرکت کنید که خیلی عالی همه آموزش داده میشه.

 • خسرو فعالیان گفت :

  با سلام طول دوره چند روز و هر روز چند ساعت می باشد. ضمنا هر دوره با چند نفر تشکیل می شود و حداکثر چند روز بعد از ثبت نام کلاس شروع می شود بعلاوه آیا کلاس های آنلاین هم وجود دارد اونوقت آموزش عملی چگونه خواهد بود؟

  • پشتیبان گفت :

   سلام وقتتون بخیر. تیم پشتیبانی برای توضیح کامل این دوره با شما تماس می گیرد.

 • مرتضی دهقانی فیروزآبادی گفت :

  سلام.دوره تعمیربردچندروزطول میکشد؟ماشهرستانی هااگه دوره روبخواهیم فشرده ترکنیم تازودتر تمام بشه امکانش هست؟

  • پشتیبان گفت :

   سلام وقتتون بخیر. کارشناسان ما جهت راهنمایی و پاسخگویی دقیق به سوالاتتان با شما تماس می گیرند.

 • دولت آبادی گفت :

  تجهیزاتی لازم هستش ما برای کارگاه با خودمون بیاریم؟

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز…نیازی به تجهیزات نمی باشد کارگاه به طور کامل مجهز می باشد.

 • محمود گفت :

  عیب یابی هم آموزش داده میشه؟

  • پشتیبان گفت :

   بله اصول تعمیرات بردهای الکترونیک بر پایه عیب یابی می باشد و در این دوره به صورت کامل به مباحث عیب یابی پرداخته خواهد شد.

 • مهراد گفت :

  سلام بردهای صنعتی شامل چه مواردی هستش؟

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز… بردهای صنعتی شامل درهای شیشه ای و کرکره برقی می شود.

 • شکوفه گفت :

  برای خانمهای شهرستان کلاس فشرده دارید

  • پشتیبان آموزشگاه گفت :

   سلام
   بله، برای اطلاع از کلاس ها با آموزشگاه تماس بگیرید

 • mohamad گفت :

  سلام اقساطی میشه پرداخت کرد؟؟
  چندماهه؟؟

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز…شما می توانید نصف شهریه را جلسه اول و بقیه شهریه را اواسط دوره پرداخت بفرمایید.

 • احمدی گفت :

  کلاس ها عملیه یا تئوری؟؟؟

  • paytakht admin گفت :

   با سلام و درود
   حدود 90% زمان کلاس عملی هست

02166577378
02166577378
WeCreativez WhatsApp Support
اگر سوالی در مورد دوره های آموزشی دارید پاسخگوی شما عزیزان بصورت 24 ساعته هستیم
سلام ، چطور میتونم کمکتون کنم ؟