آموزش نصب ضبط و باند خودرو

ضبط و باند خودرو یکی از لوازم پرکاربرد در فروش و نصب لوازم جانبی ماشین می باشد. این سیستم ها با توجه به گوناگونی و برندهای مختلف ابهاماتی در نصب دارند. از این رو آموزشگاه پایتخت فناوری با تشکیل کلاس های آموزش نصب ضبط و باند خودرو اقدام به تربیت نیروی مجرب برای بازار کار نموده است. آموزش ها به صورت عملی و هماهنگ با بازار کار می باشد و در پایان دوره به کارآموزان گواهینامه فنی ارائه می گردد.

 • آموزش تخصصی نصب ضبط و باند خودرو از صفر و مباحث ابتدایی شروع شده و تا پیشرفته ترین مباحث آن مطرح به صورت آموزش تئوری و عملی تحت نظر اساتید مجرب و صاحب نام حوزه برق خودرو و مکانیک خودرو برگزار میشود.
 • کلاس های عملی در کارگاه های کاملاً مجهز به تجهیزات تخصصی برای نصب و تعمیر ضبط و باند خودرو و کسب تجربه های 100% عملی و واقعی در این حرفه به صورت پروژه محور برگزار میگردد.
 • شرکت کنندگان میتوانند از خدمات رایگان آموزشگاه پایتخت فناوری از جمله پشتیبانی نامحدود و مشاوره جهت ورود موفق به بازار کار و راه اندازی کسب و کار شخصی استفاده نمایند.
 • پس از اتمام دوره شرکت کنندگان مدرک فنی حرفه ای آموزشگاه را دریافت میکنند تا با استفاده از آن برای استخدام در شرکت های معتبر، مهاجرت و دریافت پروانه کسب برای راه اندازی کسب و کار در حوزه نصب سیستم صوتی و ضبط و باند خودرو به صورت قانونی و معتبر توانایی اقدام را داشته باشند.
 • دوره تخصصی نصب سیستم ضبط و باند ماشین همانند دیگر دوره های آموزشی برگزار شده در آموزشگاه پایتخت فناوری مثل : آموزش برق خودرو ، آموزش نقاشی خودرو ، آموزش تعمیرات ایسیو خودرو و … از صفر تا صد از مباحث ابتدایی و پیشرفته را در بر میگیرد و به صورت حضوری در گارگاه مجهز برگزار میشود.
 • 30 درصد تخفیف در هزینه دوره نصب ضبط و باند خودرو برای مدت محدود برای شرکت کنندگان در نظر گرفته شده است.
 • خوابگاه برای اسکان در نزدیکترین محل به آموزشگاه با کمترین هزینه معرفی میشود.

ویدئو معرفی آموزش نصب ضبط و باند خودرو

پادکست معرفی دوره نصب ضبط و باند خودرو

دوره آموزش نصب ضبط و باند خودرو
یادگیری نصب ضبط و باند خودرو
دوره تخصصی نصب ضبط و باند خودرو
آموزشگاه نصب ضبط و باند خودرو
دوره نصب ضبط و باند خودرو فنی حرفه ای
کلاس آموزش نصب ضبط و باند خودرو

سرفصلهای آموزش نصب ضبط و باند خودرو

مطالب دوره نصب ضبط و باند خودرو

آموزش مقدماتی برق خودرو

آموزش نقشه خوانی سیم کشی خودرو

آموزش نصب ضبط های CD

آموزش نصب ضبط های فلش خور و CD

آموزش نصب ضبط های فلش خور

آموزش نصب تیوتر بر روی پخش

آموزش نصب پخش های مارشال

آموزش نصب پخش های پایونر

آموزش نصب پخش های اینفینیتی

آموزش نصب پخش های کنوود

آموزش نصب پخش های مکس ریدر

آموزش نصب باندهای روی درب خودرو

آموزش نصب باندهای فابریکی

آموزش نصب باندهای طاقچه ای

آموزش نصب طاقچه های چوبی

آموزش نصب ساب ووفر

آموزش نصب آمپیلی دو کانال و چند کانال

آموزش نصب دوربین دنده عقب

نمایش بیشتر

نظرات کارآموزان دوره نصب ضبط و باند ماشین

رزرو کلاس / مشاوره

فرم مشاوره رایگان

"*" indicates required fields

نمایش بیشتر

دوره فنی حرفه ای حضوری نصب و سیم کشی ضبط و باند خودرو :

 • آموزش در کارگاه مجهز به صورت عملی
 • دسترسی مناسب محل آموزشگاه به مترو،BRT و وسایل حمل و نقل عمومی
 • معرفی خوابگاه نزدیک به آموزشگاه برای کارآموزان شهرستان
 • پشتیبانی نامحدود آموزشی پس از اتمام دوره
 • ارائه مدرک بین المللی فنی و حرفه ای و مدرک دو زبانه آموزشگاه
 • برگزاری کلاس به صورت عمومی و خصوصی برای کارآموزان

مزیت‌های آموزشگاه پایتخت فناوری برای شما

مجوز فعالیت

مجوز فعالیت دارای مجوز معتبر از سازمان فنی و حرفه ای کشور

مدرک فنی و حرفه ای

مدرک فنی و حرفه ای اعطا مدرک معتبر بین المللی

دوره های عملی

دوره های عملی برگزاری دوره ها در کارگاه مجهز بصورت عملی

پشتیبانی

پشتیبانی پشتیبانی کار آموزان پس از اتمام دوره ی آموزشی

سرفصل های استاندارد

اساتید با تجربه اساتید با تجربه در صنعت

دسترسی سریع

دسترسی آسان نزدیک بودن آموزشگاه به وسایل حمل و نقل عمومی و خوابگاه

هزینه دوره نصب ضبط و باند خودرو

نصب ضبط و باند خودرو هزینه دوره: 3/800/000 هزینه با تخفیف: 2/600/000 دوره خصوصی: 5/500/000

سوالات متداول دوره نصب ضبط و باند خودرو

طول دوره نصب ضبط و باند خودرو 15 الی 20 ساعت به مدت یک هفته می باشد (زمان کلاس تا یادگیری کامل با توجه به شرایط کارآموز نامحدود می باشد).

بله ، کلاس ها هم در تایم صبح برگزار می شود و هم در تایم بعد از ظهر و کلاس ها جامع هستند و هم به صورت تئوری و هم به صورت عملی برگزار می شوند ولی بیشتر تایم کلاس به صورت عملی در کارگاه می باشد

بله ، کلاس ها ویژه بازار کار هستند و به صورتی هست که کارآموز پس از دوره مستقیما بتواند وارد بازار کار بشود،ضمن این که آموزشگاه پشتیبانی آموزشی نامحدود دارد یعنی بعد از دوره اگر کارآموز با هر مشکلی مواجه شد می تواند حضوری مراجعه کند و یا طی تماس تلفنی مشکل خود را برطرف نماید.

برای کارآموزان شهرستان کلاس های فشرده وجود دارد که کارآموزان هر روز پشت سرهم برای کلاس ها تشریف می آورند(مدت زمان و شهریه و سرفصل های کلاس های فشرده هیچ فرقی با دوره عادی ندارد فقط کارآموزان به جای اینکه سه روز در هفته برای کلاس تشریف بیارن هر روز برای کلاس تشریف میارن)

بله،کارآموزان شهرستان می توانند در خوابگاه مستقر شوند(خوابگاه فاصله کمی با آموزشگاه داشته و کارآموزان می توانند این مسیر را پیاده طی کنند و هزینه برای یک ما مبلغ 300000تومان الی 500000تومان می باشد و برای یک شب 25000 تومان الی 45000 تومان بسته به اتاقی که انتخاب می شود)

آموزشگاه پایتخت فناوری زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای فعالیت دارد،پس از دوره کارآموزان از طریق پورتال آموزشگاه به فنی و حرفه ای معرفی می شوند و پس از قبولی در آزمون های تئوری و عملی برای آن ها گواهینامه مهارتی صادر می شود که این گواهینامه بین المللی هست و در سایر کشورها هم معتبر می باشد.

معرفی جامع دوره نصب ضبط و باند ماشین

در این مقاله به بررسی و آ موزش نحوه نصب اسپیکر خانگی و کامپیوتر به ضبط خودرو می پردازیم .افرادی که می خواهند هزینه ی کمتری متحمل شوند و یا می خواهند با سلیقه و نظر خود سیستم صوتی را بر روی خودرو نصب کنند، خودشان سیستم صوتی را نصب می کنند.دلیل آن هرچه که هست باید گفت که نصب سیستم صوتی خودرو کار بسیار راحتی است.

سیستم صوتی خودرو معمولاً دارای یک استریو است که گاهی آن را ریسیور یا بخش اصلی نیز می نامند.برای بعضی از افراد سیستم صوتی خودرو به معنای ریسیور استریو نیست بلکه به معنای دو یا چند باند و سایر قطعاتی است که اغلب امپ و ساب ووفر را نیز شامل می شود.اما برخی دیگر از افراد ریسیور استریو را به تنهایی یک سیستم صوتی برای خودرو می دانند.

صفر تا صد آموزش نصب ضبط و باند خودرو

یکی از لوازم جانبی که آرامش، هیجان، سرگرمی و لذت را برای سرنشینان به همراه دارد، سیستم صوتی است. ضبط و باند تا جایی در بین مردم به ویژه جوانان محبوبیت دارد که نصب آن ها جزو اولین کارها بعد از خرید ماشین است. حتی عده زیادی نصب ضبط و باند را به عنوان شغل انتخاب می کنند و از این به کسب درآمد مشغول هستند.

دوره آموزش نصب ضبط و باند خودرو یکی از مهم ترین دوره هایی ست که آموزشگاه پایتخت فناوری برگزار کننده آن است. این کار به منظور خدمت رسانی به مردم و پاسخ به تقاضای جامعه مبنی بر حضور نصابان سیستم های صوتی خودرو انجام می شود. شما در این دوره با تمام مباحث مربوط به نصب این دستگاه ها روی ماشین خود آشنا می شوید و در انتهای دوره مهارتی کسب کرده اید که قادر خواهید بود درآمد بسیار خوبی با استفاده از آن بدست بیاورید.

آموزش مجازی و آنلاین نصب ضبط و باند خودرو

علاوه بر دوره حضوری آموزش نصب ضبط و باند خودرو، امکان شرکت در دوره آنلاین این رشته نیز در آموزشگاه پایتخت فناوری برای شما عزیزان فراهم شده است. روش برگزاری دوره های مجازی افراد را از رفت و آمدهای بیخود و در معرض خطر آلودگی و ابتلا به ویروس های خطرناکی چون کرونا، بی نیاز می کند.

بنابراین شما در حالی که زمان و پول خود را سیو کرده اید، در منزل و در شرایطی بسیار راحت تر از محل آموزشگاه، یک شغل درآمد زا را به صورت کامل فرا گرفته اید. با استفاده از مهارت هایی که با شرکت در دوره آنلاین آموزش نصب ضبط و باند خودرو بدست آورده اید می توانید وارد بازار کار شوید و آینده شغلی خوبی برای خود بسازید.

ذکر این نکته که کیفیت دوره و شرایط ثبت نام آن مشابه با کلاس حضوری می باشد، ضروری ست. چون اکثر مردم این عقیده را دارند که در دوره مجازی نمی توانند چیزی یاد بگیرند؛ در حالیکه اگر کمی بررسی کنید متوجه می شوید این دوره ها، چیزی بیشتر از شرکت در کلاس درس به شما می آموزند.

دوره مجازی نصب ضبط و باند خودرو در قالب وبدئوهای آموزشی به کارآموزان داده می شوند. پس هر زمان احساس کردید لازم است مطالب دوباره مرور شوند، می توانید به آن ها مراجعه کرده و ویدئوی مورد نظر را ببینید. در پایان دوره نیز مدرک فنی از سوی آموزشگاه به کارآموزان داده می شود که معتبر و قابل استعلام است.

آموزشگاه نصب ضبط و باند خودرو

یکی از فاکتورهای مهم در موفقیت نصاب ضبط و باند خودرو ، این است که پایه ها و اصول را خوب بداند. این موضوع میسر نمی شود مگر اینکه فرد پیش از شروع فعالیت در بازار کار، به صورت کامل آموزش دیده باشد؛ آموزشی که خروجی آن پرورش توانایی ها و مهارت های مورد نیاز این شغل باشد.

آموزشگاه پایتخت فناوری یکی از منابع معتبر در آموزش های مرتبط با حرفه نصب ضبط و باند ماشین است. در این آموزشگاه تمامی آموزش ها به صورت عملی و صد در صد تضمینی برگزار می شوند. آموزشگاه مجهز به کارگاه هایی است که شرکت کنندگان در آن ها به انجام کارهای گروهی و عملی می پردازند. به گفته کارآموزان درصد بالایی از یادگیری افراد، به علت نظارت استاد و استفاده از کمک ها و توانایی های هم دوره ای ها، در این کارگاه ها رقم می خورد.

یکی از فاکتورهای مهم در خصوص یک آموزشگاه نصب ضبط و باند خودرو ، میزان پیگیری و پشتیبانی از کارآموز است. پایتخت فناوری پشتیبانی نامحدود و مشاوره رایگان برای کارآموزان خود در نظر گرفته است تا کیفیت کار خود را هر چه بیشتر افزایش دهد.

آموزش عملی نصب سیستم صوتی ماشین

همانطور که می دانید نصب یک سیستم صوتی باکیفیت روی ماشین، به خصوص برای ماشین بازها و افرادی که علاقه زیادی به ماشین دارند، بسیار اهمیت دارد. آیا تا به حال با خود فکر کرده اید که یک نصاب ضبط و باند چگونه این کار را انجام می دهد؟ اگر مشتاق به یادگیری هستید، می توانید در دوره عملی نصب سیستم صوتی شرکت کنید.

آموزش نصب ضبط و باند خودرو یکی از دوره های پرطرفدار در آموزشگاه پایتخت فناوری تهران است. سرفصل های این دوره شامل نصب انواع پخش در برندهای مختلف مانند پایونییر، مارشال، کنوود و …، نصب آمپلی فایر دو کانال و چند کانال، نصب انواع ضبط های فلش خور و سی دی ، نصب باندهای طاقچه ای و فابریکی، نصب ساب ووفر، آموزش نصب باند عقب ماشین و … می باشد که به صورت عملی و تکنیکی به کارآموزان تعلیم داده می شوند.

بعد از این دوره، با در دست داشتن مدرک و گواهینامه، می توانید جواز کسب بگیرید و با باز کردن یک مغازه کسب و کاری برای خودتان راه بیندازید. همچنین با شرکت در آموزن مدرک رسمی سازمان فنی و حرفه ا ی، می توانید مدرک بسیار معتبر و قابل ترجمه فنی و حرفه ای نیز بگیرید. در اینصورت حتی اگر مهاجرت کنید این مدرک نشان دهنده مهارت شما خواهد بود و می توانید فرصت های شغلی خوبی برای شما فراهم کند.

بازار کار نصب ضبط و باند ماشین

گوش دادن به موسیقی، پادکست، رادیو و سایر فایل های صوتی مورد علاقه، حس بسیار خوبی در حین رانندگی می دهد. خیلی وقت ها باعث رفع خستگی و خواب آلودگی در راننده می شود. همچنین وجود یک سیستم صوتی قوی و پخش موسیقی های با کفیت بالا باعث می شود سرنشینان اوقات خوشی را در طول سفر سپری کنند.

از این رو معمولا و در بیشتر مواقع، همه ما تلاش می کنیم خودرو خود را به یک سیستم صوتی قابل قبول مجهز کنیم. اما نصب این دستگاه ها روی ماشین کار هر کسی نیست و قطعا لازم است تا این کار به کسی سپرده شود که آموزش دیده است و تجربه دارد. پس می توان این نتیجه را گرفت که نصب ضبط و باند بازار کار خوبی دارد.

زمینه های فعالیت در این حرفه مربوط به نحوه اتصال باند به ضبط ماشین، نصب، راه اندازی، عیب یابی، تعمیر یا تعویض یک سیستم صوتی در خودرو می باشد. اگر قصد دارید در این شغل فعالیت کنید بهتر است بدانید هر چقدر مهارت ها و تسلط خود را افزایش دهید، درآمد بیشتری کسب خواهید کرد. فرز بودن، تحویل به موقع کار به مشتری، تبلیغات مناسب و واقعی (بدون اغراق) ، قیمت مناسب، مشتری مداری، انتخاب محل مناسب برای مغازه و بسیاری موارد دیگر، می توانند تاثیر بسزایی در میزان درآمد و شناخته شدن شما بین مردم داشته باشند.

سازگاری قطعات با خودرو

همه ی ریسیور استریوها و باندهای خریداری شده باید با خودروی موردنظر سازگار باشند و به راحتی در فضایی که برای سیستم صوتی در نظر گرفته شده است جای گیرند.

برای مثال، دریچه ی استریوی بعضی از خودروها بسیار کوچک است درحالی که دریچه ی استریوی برخی دیگر بزرگ است و گاهی double DIN نامیده می شوند.

هنگامی که قطعات سیستم صوتی را تهیه می کنید حواستان باشد که همه ی قطعات، مهارهای سیم و براکت ها متناسب با مدل و فضای خودرو خریداری شوند.

مرحله ی 1 : جداسازی قاب استریو

برای این که بتوانید استریو را بیرون بیاورید باید ابتدا قاب پلاستیکی که آن را احاطه کرده است بیرون آورید. برای این کار باید محل قرار گرفتن پیچ هایی که آن را در جای خود نگه داشته اند را بیابید.

گیره هایی فلزی نیز وجود دارند که آن را به داشبور متصل کرده اند بنابراین باید آن را به طرف بیرون بکشید تا از داشبورد جدا شود. مراقب باشید که به داشبورد آسیبی وارد نکنید.

مرحله ی 2 : استریو را بیرون بیاورید

قبل از اینکه شزوع به کار کنید اتصال کابل منفی را با باتری قطع کنید. اکنون که چهارچوب استریو را جدا کرده اید خود استریو به طور کامل در دسترس است. پیچ هایی را که در چهار گوشه ی استریو قرار دارند باز کنید. ریسیور را به طور کامل بیرون نکشید و نگاه کنید که کدام سیم به کدام قسمت وصل است.

معمولاً سه سیم به ریسیور استریو متصل هستند: یک سیم برق که مستقیماً به باتری ماشین وصل می شود، یک سیم آنتن که یک سر آن به ریسیور و سر دیگر آن به آنتن ماشین وصل می شود، و سیم اصلی ریسیور به همراه مهار که به همه ی بلندگوهای خودرو وصل می شود. (هر سیم دارای مهار دو قسمت دارد؛ یک قسمت به ریسیور و قسمت دیگر به بلندگوهای ماشین متصل است. هردو قسمت سیم به همدیگر وصل هستند.)

همانطور که گفتیم دو سیم به استریو وصل هستند یکی سیم آنتن و دومی سیم دارای مهار. گیره های مهار را به طرف پایین فشار دهید و سیم متصل به استریو را جدا کنید. سپس سیم آنتن را هم جدا کنید.

مرحله ی 3 : سیم کشی ریسیور استریو

اولین کاری که باید انجام دهید این است که مهار سر سیم های سیستم صوتی را نصب کنید. بیشتر استریو ها در کنار خود دارای مهار سیم هستند که با بیشتر خودروها سازگاری دارد. وجود مهار سیم نصب سیستم صوتی را بسیار آسان تر می کند. سیم های دارای مهار بین ریسیور استریو و بلندگوها اتصال برقرار می کنند. بسته به مدل خودرو، ممکن است لازم شود که برای سیم آنتن نیز مهای تهیه کنید.

سیم های ماشین را با سیم های دارای مهار جدید جفت کنید. هر سیم با سیم هم رنگ خود جفت می شود. سیم های دارای رنگ های متفاوت وضایف متفاوتی نیز دارند. بهتر است نمودار سیم کشی که همراه با استریوی جدید ارائه شده است را مطالعه کنید زیرا گاهی سیم های استریو با رنگ کد گذاری نشده اند و باید جفت آن ها را پیدا کنید.

اگر می خواهید ساب ووفر نصب کنید اکنون باید سیم آبی/ سفید کنترل از راه دور پشت استریو را به آمپلی متصل کنید. هنگامی که سیم ها را به یکدیگر متصل کردید بهتر است آن ها را گرما داده و لحیم کنید تا اتصالشان محکم باشد.

سعی نکنید که فقط سیم ها را به یکدیگر بپیچانید و سپس روی آن را با نوار عایق بپوشانید، زیرا این چسب با گذشت زمان شل می شود و سیم ها با یکدیگر برخورد کرده و اتصال کوتاه به وجود می آید.

مرحله ی 4 : نصب استریوی جدید

اکنون که سیم کشی را به طور کامل انجام دادید با استفاده از یک بست کمربندی حجم وسیعی از سیم های پشت استریو را مرتب کنید. اگر قصد دارید که ساب ووفر هم نصب کنید اکنون وقت مناسبی است که سیم های RCA را از ریسیور استریو به آمپلی متصل کنید (این سیم ها باید از سیم برق دور باشند تا نویز ایجاد نشود).

سیم آنتن را به پشت استریو وصل کنید. باید محل اتصال مهار به استریو را در ذهن خود نگه داشته باشید و آن را به همان قسمت متصل کنید. معمولاً سیم های برق نیز در لا به لای سیم های مهار قرار دارند در غیر این صورت یک کابل جدا گانه است که باید آن را نیز به پشت استریوی جدید وصل کنید.

اکنون که کار سیم ها به اتمام رسیده است ابتدا براکت را داخل داشبورد بگذارید و سپس ریسیور استریو را به آرامی به طرف داخل هل بدهید. هنوز همه ی پیچ ها را وصل نکنید. ابتدا سیم منفی باتری را به جای خود بازگردانید، سپس بعد از این که ماشین را روشن کردید سیستم صوتی را امتحان کنید که مشکلی نداشته باشد.

اگر همه چیز رو به راه است پیچ هایی که باز کرده بودید را به همان قسمت ها ببندید و قاب دور آن را نیز اضافه کنید و آن را محکم به داشبورد متصل کنید. نصب سیستم صوتی به طور کامل انجام شد.

نکته : همه ی اتومبیل ها و سیستم ها با یکدیگر تفاوت هایی دارند بنابراین مطمئن شوید که دستورالعمل های اتومبیل و ریسیور جدید را مطالعه کنید تا مطمئن شوید که روش نصب شما صحیح و مناسب است. همیشه در هنگام کار با قطعات الکترونیکی خودرو نظیر سیستم صوتی و یا دیگر قطعات اتصال باتری اتومبیل را قطع کنید.

نمایش بیشتر

محبوب ترین دوره های پایتخت فناوری

دیدگاه ها

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • سینا گفت :

  سلام من یک روز در میان میتونم بیام چجوری میتونم ثبت نام کنم

  • پشتیبان گفت :

   سلام وقتتون بخیر. برای هماهنگ کردن ساعات کلاس با شماره 02166477628 تماس بگیرید تا کارشناس ثبت نام شما را انجام داده و ساعت کلاس تان را هماهنگ کند.

 • اسماعیلی گفت :

  سلام روزتون بخیر بعد از پایان دوره مدرک هم میدید.

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز…بله بعد از پایان دوره به فنی حرفه ای معرفی میشید و آزمون میدهید در صورت قبولی مدرک بین المللی فنی حرفه ای صادر میشه

 • خیام گفت :

  برای ما که از شهرستان میایم اسکان دارید؟

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز…برای عزیزانی که از شهرستان تشریف میارندخوابگاه اطراف محل آموزشتون هست.

 • نظری گفت :

  طول دوره چقدرمیشه؟

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز…طول دوره 1 هفته ست.

 • قاسمی گفت :

  سلام تواین دوره نصب دوربین دنده عقب هم اموزش داده میشه؟

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز…بله نصب دوربین دنده عقب جز سرفصل های دوره است.

 • عرب زاده گفت :

  سلام شهریه دوره نصب و باند خودرو چنده؟و چه زمانی برگزار میشه.

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز…شهریه دوره 1/300/000 هستش و برای اطلاع از تاریخ دوره با شماره آموزشگاه تماس بگیرید.

 • paytakht admin گفت :

  با سلام و درود
  بله مدرک آموزشگاه تقدیمتون میشه
  موفق و موید باشید

 • فیروزآبادی گفت :

  برای نصب ضبط و باند خودرو هم مدرک میدین؟

02166577378
02166577378
WeCreativez WhatsApp Support
اگر سوالی در مورد دوره های آموزشی دارید پاسخگوی شما عزیزان بصورت 24 ساعته هستیم
سلام ، چطور میتونم کمکتون کنم ؟