آموزش نصب ضبط و باند خودرو

ضبط و باند خودرو یکی از لوازم پرکاربرد در فروش و نصب لوازم جانبی ماشین می باشد. این سیستم ها با توجه به گوناگونی و برندهای مختلف ابهاماتی در نصب دارند. از این رو آموزشگاه پایتخت فناوری با تشکیل کلاس های آموزش نصب ضبط و باند خودرو اقدام به تربیت نیروی مجرب برای بازار کار نموده است. آموزش ها به صورت عملی و هماهنگ با بازار کار می باشد و در پایان دوره به کارآموزان گواهینامه فنی ارائه می گردد.

 • آموزش نصب ضبط و باند خودرو بصورت تخصصی از صفر و مباحث ابتدایی شروع شده و تا پیشرفته ترین مباحث آن مطرح به صورت آموزش تئوری و عملی تحت نظر اساتید مجرب و صاحب نام حوزه برق خودرو و مکانیک خودرو برگزار می‌شود.
 • کلاس های عملی در کارگاه‌های کاملاً مجهز به تجهیزات تخصصی برای نصب و تعمیر ضبط و باند خودرو و کسب تجربه های 100% عملی و واقعی در این حرفه به صورت پروژه محور برگزار میگردد.
 • شرکت کنندگان می‌توانند از خدمات رایگان آموزشگاه پایتخت فناوری از جمله پشتیبانی نامحدود و مشاوره جهت ورود موفق به بازار کار و راه اندازی کسب و کار شخصی استفاده نمایند.
 • پس از اتمام دوره شرکت کنندگان مدرک فنی حرفه ای آموزشگاه را دریافت میکنند تا با استفاده از آن برای استخدام در شرکت های معتبر، مهاجرت و دریافت پروانه کسب برای راه اندازی کسب و کار در حوزه نصب سیستم صوتی و ضبط و باند خودرو به صورت قانونی و معتبر توانایی اقدام را داشته باشند.
 • دوره تخصصی نصب سیستم ضبط و باند ماشین همانند دیگر دوره های آموزشی برگزار شده در آموزشگاه پایتخت فناوری مثل : آموزش برق خودرو ، آموزش تعمیرات ایسیو خودرو و … از صفر تا صد از مباحث ابتدایی و پیشرفته را در بر میگیرد و به صورت حضوری در گارگاه مجهز برگزار میشود.
 • 30 درصد تخفیف در هزینه دوره نصب ضبط و باند خودرو برای مدت محدود برای شرکت کنندگان در نظر گرفته شده است.
 • خوابگاه برای اسکان در نزدیکترین محل به آموزشگاه با کمترین هزینه معرفی میشود.

ویدئو معرفی آموزش نصب ضبط و باند خودرو

پادکست معرفی دوره نصب ضبط و باند خودرو

دوره آموزش نصب ضبط و باند خودرو
یادگیری نصب ضبط و باند خودرو
دوره تخصصی نصب ضبط و باند خودرو
آموزشگاه نصب ضبط و باند خودرو
دوره نصب ضبط و باند خودرو فنی حرفه ای
کلاس آموزش نصب ضبط و باند خودرو

سرفصلهای آموزش نصب ضبط و باند خودرو

مطالب دوره نصب ضبط و باند خودرو

آموزش مقدماتی برق خودرو

آموزش نقشه خوانی سیم کشی خودرو

آموزش نصب ضبط های CD

آموزش نصب ضبط های فلش خور و CD

آموزش نصب ضبط های فلش خور

آموزش نصب تیوتر بر روی پخش

آموزش نصب پخش های مارشال

آموزش نصب پخش های پایونر

آموزش نصب پخش های اینفینیتی

آموزش نصب پخش های کنوود

آموزش نصب پخش های مکس ریدر

آموزش نصب باندهای روی درب خودرو

آموزش نصب باندهای فابریکی

آموزش نصب باندهای طاقچه ای

آموزش نصب طاقچه های چوبی

آموزش نصب ساب ووفر

آموزش نصب آمپیلی دو کانال و چند کانال

آموزش نصب دوربین دنده عقب

نمایش بیشتر

نظرات کارآموزان دوره نصب ضبط و باند ماشین

رزرو کلاس / مشاوره

فرم مشاوره رایگان

"*" indicates required fields

نمایش بیشتر

دوره فنی حرفه ای حضوری نصب و سیم کشی ضبط و باند خودرو :

 • آموزش در کارگاه مجهز به صورت عملی
 • دسترسی مناسب محل آموزشگاه به مترو،BRT و وسایل حمل و نقل عمومی
 • معرفی خوابگاه نزدیک به آموزشگاه برای کارآموزان شهرستان
 • پشتیبانی نامحدود آموزشی پس از اتمام دوره
 • ارائه مدرک بین المللی فنی و حرفه ای و مدرک دو زبانه آموزشگاه
 • برگزاری کلاس به صورت عمومی و خصوصی برای کارآموزان

مزیت‌های آموزشگاه پایتخت فناوری برای شما

مجوز فعالیت

مجوز فعالیت دارای مجوز معتبر از سازمان فنی و حرفه ای کشور

مدرک فنی و حرفه ای

مدرک فنی و حرفه ای اعطا مدرک معتبر بین المللی

دوره های عملی

دوره های عملی برگزاری دوره ها در کارگاه مجهز بصورت عملی

پشتیبانی

پشتیبانی پشتیبانی کار آموزان پس از اتمام دوره ی آموزشی

سرفصل های استاندارد

اساتید با تجربه اساتید با تجربه در صنعت

دسترسی سریع

دسترسی آسان نزدیک بودن آموزشگاه به وسایل حمل و نقل عمومی و خوابگاه

هزینه دوره نصب ضبط و باند خودرو

نصب ضبط و باند خودرو هزینه دوره: 4/450/000 تومان هزینه با تخفیف: 3/100/000 تومان دوره خصوصی: 5/000/000 تومان

سوالات متداول دوره نصب ضبط و باند خودرو

طول دوره نصب ضبط و باند خودرو 15 الی 20 ساعت به مدت یک هفته می باشد (زمان کلاس تا یادگیری کامل با توجه به شرایط کارآموز نامحدود می باشد).

بله پس از اینکه کلاس به پایان رسید بدلیل اینکه این دوره عملی است مستقیما می توانید وارد بازار کار شوید.

بله برای افرادی که از شهرستان به تهران برای آموزش تشریف آورده اند خوابگاه معرفی می شود

بله اگر در دوره شرکت کنید و پس از پایان دوره به مرکز فنی حرفه ای معرفی خواهید شد و پس از کسب نمره قبولی مدرک دریافت خواهید کرد

معرفی جامع دوره نصب ضبط و باند ماشین

سیستم صوتی خودرو معمولاً دارای یک استریو است که گاهی آن را ریسیور یا بخش اصلی نیز می نامند.برای بعضی از افراد سیستم صوتی خودرو به معنای ریسیور استریو نیست بلکه به معنای دو یا چند باند و سایر قطعاتی است که اغلب امپ و ساب ووفر را نیز شامل می شود.اما برخی دیگر از افراد ریسیور استریو را به تنهایی یک سیستم صوتی برای خودرو می دانند.

صفر تا صد آموزش نصب ضبط و باند خودرو

دوره آموزش نصب ضبط و باند خودرو یکی از مهم‌ترین دوره‌هایی ست که آموزشگاه پایتخت فناوری برگزار کننده آن است. این کار به منظور خدمت‌رسانی به مردم و پاسخ به تقاضای جامعه مبنی بر حضور نصابان سیستم‌های صوتی خودرو انجام می‌شود. شما در این دوره با تمام مباحث مربوط به نصب این دستگاه‌ها روی ماشین خود آشنا می‌شوید و در انتهای دوره مهارتی کسب کرده‌اید که قادر خواهید بود درآمد بسیار خوبی با استفاده از آن بدست بیاورید.

آموزش مجازی و آنلاین نصب ضبط و باند خودرو

علاوه بر دوره حضوری آموزش نصب ضبط و باند خودرو، امکان شرکت در دوره آنلاین این رشته نیز در آموزشگاه پایتخت فناوری برای شما عزیزان فراهم شده است. روش برگزاری دوره‌های مجازی افراد را از رفت و آمدهای بیخود و در معرض خطر آلودگی و ابتلا به ویروس های خطرناک، بی نیاز می کند.

بنابراین شما در حالی که زمان و پول خود را سیو کرده اید، در منزل و در شرایطی بسیار راحت تر از محل آموزشگاه، یک شغل درآمد زا را به صورت کامل فرا گرفته اید. با استفاده از مهارت هایی که با شرکت در دوره آنلاین آموزش نصب ضبط و باند خودرو بدست آورده اید می توانید وارد بازار کار شوید و آینده شغلی خوبی برای خود بسازید.

ذکر این نکته که کیفیت دوره و شرایط ثبت نام آن مشابه با کلاس حضوری است، ضروری ست. چون اکثر مردم این عقیده را دارند که در دوره مجازی نمی توانند چیزی یاد بگیرند؛ در حالیکه اگر کمی بررسی کنید متوجه می شوید این دوره ها، چیزی بیشتر از شرکت در کلاس درس به شما می‌آموزند.

دوره مجازی آموزش نصب ضبط و باند خودرو در قالب وبدئوهای آموزشی به کارآموزان داده می‌شوند. پس هر زمان احساس کردید لازم است مطالب دوباره مرور شوند، می توانید به آن ها مراجعه کرده و ویدئوی مورد نظر را ببینید. در پایان دوره نیز مدرک فنی از سوی آموزشگاه به کارآموزان داده می‌شود که معتبر و قابل استعلام است.

آموزشگاه نصب ضبط و باند خودرو

یکی از فاکتورهای مهم در موفقیت نصاب ضبط و باند خودرو، این است که پایه‌ها و اصول را خوب بداند. این موضوع میسر نمی شود مگر اینکه فرد پیش از شروع فعالیت در بازار کار، به صورت کامل آموزش دیده باشد؛ آموزشی که خروجی آن پرورش توانایی‌ها و مهارت‌های مورد نیاز این شغل باشد.

آموزشگاه پایتخت فناوری یکی از منابع معتبر در آموزش‌های مرتبط با حرفه نصب ضبط و باند ماشین است. در این آموزشگاه تمامی آموزش‌ها به صورت عملی و صد در صد تضمینی برگزار می‌شوند. آموزشگاه مجهز به کارگاه‌هایی است که شرکت کنندگان در آن ها به انجام کارهای گروهی و عملی می‌پردازند. به گفته کارآموزان درصد بالایی از یادگیری افراد، به علت نظارت استاد و استفاده از کمک ها و توانایی های هم دوره ای ها، در این کارگاه ها رقم می خورد.

یکی از فاکتورهای مهم در خصوص یک آموزشگاه نصب ضبط و باند خودرو ، میزان پیگیری و پشتیبانی از کارآموز است. پایتخت فناوری پشتیبانی نامحدود و مشاوره رایگان برای کارآموزان خود در نظر گرفته است تا کیفیت کار خود را هر چه بیشتر افزایش دهد.

آموزش عملی نصب سیستم صوتی ماشین

آموزش نصب ضبط و باند خودرو یکی از دوره های پرطرفدار در آموزشگاه پایتخت فناوری تهران است. سرفصل های این دوره شامل نصب انواع پخش در برندهای مختلف مانند پایونییر، مارشال، کنوود و …، نصب آمپلی فایر دو کانال و چند کانال، نصب انواع ضبط های فلش خور و سی دی ، نصب باندهای طاقچه ای و فابریکی، نصب ساب ووفر، آموزش نصب باند عقب ماشین و … می باشد که به صورت عملی و تکنیکی به کارآموزان تعلیم داده می شوند.

پس از آموزش نصب ضبط و باند ماشین، با در دست داشتن مدرک و گواهینامه، می‌توانید جواز کسب بگیرید و با باز کردن یک مغازه کسب و کاری برای خودتان راه بیندازید. همچنین با شرکت در آموزن مدرک رسمی سازمان فنی و حرفه ا ی، می توانید مدرک بسیار معتبر و قابل ترجمه فنی و حرفه ای نیز بگیرید. در اینصورت حتی اگر مهاجرت کنید این مدرک نشان دهنده مهارت شما خواهد بود و می توانید فرصت های شغلی خوبی برای شما فراهم کند.

بازار کار نصب ضبط و باند ماشین

گوش دادن به موسیقی، پادکست، رادیو و سایر فایل‌های صوتی مورد علاقه، حس بسیار خوبی در حین رانندگی می‌دهد. خیلی وقت‌ها باعث رفع خستگی و خواب آلودگی در راننده می‌شود. همچنین وجود یک سیستم صوتی قوی و پخش موسیقی‌های با کفیت بالا باعث می شود سرنشینان اوقات خوشی را در طول سفر سپری کنند.

از این رو معمولا و در بیشتر مواقع، همه ما تلاش می‌کنیم خودرو خود را به یک سیستم صوتی قابل قبول مجهز کنیم. اما نصب این دستگاه‌ها روی ماشین کار هر کسی نیست و قطعا لازم است تا این کار به کسی سپرده شود که آموزش دیده است و تجربه دارد. پس می توان این نتیجه را گرفت که نصب ضبط و باند بازار کار خوبی دارد.

زمینه های فعالیت در این حرفه مربوط به نحوه اتصال باند به ضبط ماشین، نصب، راه اندازی، عیب یابی، تعمیر یا تعویض یک سیستم صوتی در خودرو است. اگر قصد دارید در این شغل فعالیت کنید بهتر است بدانید هر چقدر مهارت ها و تسلط خود را افزایش دهید، درآمد بیشتری کسب خواهید کرد. فرز بودن، تحویل به موقع کار به مشتری، تبلیغات مناسب و واقعی (بدون اغراق) ، قیمت مناسب، مشتری مداری، انتخاب محل مناسب برای مغازه و بسیاری موارد دیگر، می توانند تاثیر بسزایی در میزان درآمد و شناخته شدن شما بین مردم داشته باشند.

نمایش بیشتر

محبوب ترین دوره های پایتخت فناوری

دیدگاه ها

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • سینا گفت :

  سلام من یک روز در میان میتونم بیام چجوری میتونم ثبت نام کنم

  • پشتیبان گفت :

   سلام وقتتون بخیر. برای هماهنگ کردن ساعات کلاس با شماره 02166477628 تماس بگیرید تا کارشناس ثبت نام شما را انجام داده و ساعت کلاس تان را هماهنگ کند.

 • اسماعیلی گفت :

  سلام روزتون بخیر بعد از پایان دوره مدرک هم میدید.

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز…بله بعد از پایان دوره به فنی حرفه ای معرفی میشید و آزمون میدهید در صورت قبولی مدرک بین المللی فنی حرفه ای صادر میشه

 • خیام گفت :

  برای ما که از شهرستان میایم اسکان دارید؟

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز…برای عزیزانی که از شهرستان تشریف میارندخوابگاه اطراف محل آموزشتون هست.

 • نظری گفت :

  طول دوره چقدرمیشه؟

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز…طول دوره 1 هفته ست.

 • قاسمی گفت :

  سلام تواین دوره نصب دوربین دنده عقب هم اموزش داده میشه؟

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز…بله نصب دوربین دنده عقب جز سرفصل های دوره است.

 • عرب زاده گفت :

  سلام شهریه دوره نصب و باند خودرو چنده؟و چه زمانی برگزار میشه.

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز…شهریه دوره 1/300/000 هستش و برای اطلاع از تاریخ دوره با شماره آموزشگاه تماس بگیرید.

 • paytakht admin گفت :

  با سلام و درود
  بله مدرک آموزشگاه تقدیمتون میشه
  موفق و موید باشید

 • فیروزآبادی گفت :

  برای نصب ضبط و باند خودرو هم مدرک میدین؟

02191009543
02191009543
WeCreativez WhatsApp Support
اگر سوالی در مورد دوره های آموزشی دارید پاسخگوی شما عزیزان بصورت 24 ساعته هستیم
سلام ، چطور میتونم کمکتون کنم ؟