آموزش تعمیرات پکیج

اگر بدنبال شغلی برای کسب درآمد بالا و امنیت شغلی مناسب می گردید آموزش تعمیرات پکیج دیواری می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد. این دستگاه با ورود خود به منازل و ادارات در تمامی فصول سال روشن بوده و از آب گرم مدار مصرفی آن استفاده می شود و اما در زمستان ها سیستم گرمایشی ساختمان هم توسط پکیج پشتیبانی می شود که استهلاک این دستگاه را چند برابر می کند هر دستگاه پکیج سالانه حداقل نیاز به یک بار رسوب زدایی و سرویس خواهد داشت و این یعنی یک شغل با جامعه مشتریانی که همیشه نیاز به یک متخصص برای سرویس و تعمیرات دستگاه های خود دارند پس از درآمد 5 برابر حقوق وزارت کار برای یک تعمیرکار پکیج اصلا تعجب نکنید این درآمد در صورت داشتن توان فنی بالا می تواند بیشتر هم باشد.

آموزشگاه پایتخت فناوری با تکیه بر توان بهترین متخصصین در زمینه آموزش و کارگاهی مجهز با کیفیت ترین آموزش ها را در اختیار شما قرار خواهد داد این دوره شامل صفر تا صد آموزش تعمیرات پکیج بوده که در آن به اصول سرویس و تعمیرات پکیج های دیواری تک مبدل و دو مبدل در مدل های مختلف اشاره می شود همچنین آموزش تعمیر پکیج های زمینی و تعمیر آبگرمکن نیز به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت. کارآموزان با انجام کار عملی و دریافت مدرک معتبر فنی و حرفه ای در پایان بدون هیچ دغدغه ای می توانند کار خود را شروع کنند.

مزیت های دوره تعمیرات پکیج :

 • طول مدت این دوره 20 ساعت آموزش تئوری و عملی میباشد که بیش از 80% از این زمان به صورت کاملاً عملی خواهد بود.
 • آموزش تخصصی تعمیرات پکیج از صفر و مباحث ابتدایی شروع شده و تا پیشرفته ترین مباحث آن مطرح به صورت آموزش تئوری و عملی تحت نظر اساتید مجرب و صاحب نام برق الکترونیک و تاسیسات ساختمان در 2 بخش مجزا برای آموزش تعمیرات برد پکیج و تعمیرات فنی پکیج برگزار میشود.
 • آموزش تعمیر پکیج در برند های مختلف ایرانی و خارجی در انواع مختلف پکیج بوتان ، ایران رادیاتو ، بوش و … برگزار میشود.
 • کلاس های عملی در کارگاه های کاملاً مجهز به تجهیزات تخصصی برای تعمیرات پکیج و کسب تجربه های 100% عملی و واقعی در تعمیر پکیج های دیواری و زمینی به صورت پروژه محور برگزار میگردد.
 • شرکت کنندگان میتوانند از خدمات رایگان آموزشگاه پایتخت فناوری از جمله پشتیبانی نامحدود و مشاوره جهت ورود موفق به بازار کار و راه اندازی کسب و کار شخصی استفاده نمایند.
 • پس از اتمام دوره شرکت کنندگان مدرک فنی حرفه ای آموزشگاه را دریافت میکنند تا با استفاده از آن برای استخدام در شرکت های معتبر، مهاجرت و دریافت پروانه کسب برای راه اندازی کسب و کار در حوزه تعمیرات پکیج به صورت قانونی و معتبر توانایی اقدام را داشته باشند.
 • دوره تعمیرات پکیج همانند دیگر دوره های آموزشی برگزار شده در آموزشگاه پایتخت فناوری مثل : آموزش نصب پکیج ، آموزش لوله کشی ساختمان ، آموزش تعمیرات لوازم خانگی و … از صفر تا صد از مباحث ابتدایی و پیشرفته را در بر میگیرد و به صورت حضوری در گارگاه مجهز بر گزار میشود.
 • 30 درصد تخفیف در هزینه دوره تعمیرات پکیج برای مدت محدود در نظر گرفته شده است.
 • خوابگاه برای اسکان در نزدیکترین محل به آموزشگاه تعمیرات پکیج با کمترین هزینه معرفی میشود.

ویدئو معرفی دوره آموزش تعمیرات پکیج

پادکست معرفی دوره تعمیرات پکیج

سرفصلهای دوره آموزش تعمیرات پکیج

logo gold مطالب دوره تعمیرات پکیج دیواری

آموزش قطعه شناسی مکانیکی پکیج

آموزش قطعه شناسی الکترونیک و الکتریکال پکیج دیواری

آموزش تعمیرات پتانسیومترهای پکیج

آموزش عیب یابی برد الکترونیکی پکیج دیواری

آموزش تعمیرات لوله های ورودی و خروجی

آموزش رسوب گیری پکیج دیواری

آموزش تعمیرات شستی های پکیج دیواری و تعویض آنها

آموزش تعمیرات کندانسور پکیج

آموزش تعمیرات ورودی و خروجی پکیج

آموزش تعمیرات فن پکیج

آموزش تعمیرات مشعل پکیج

آموزش تعمیرات ترموستات پکیج

آموزش تعمیرات محفظه تخلیه هوای پکیج

آموزش تعمیرات کنترل پنا پکیج

آموزش تعمیرات مبدل حرارتی پکیج

نمایش بیشتر
چرا پایتخت فناوری؟
مجوز فعالیت مجوز فعالیت

دارای مجوز معتبر از سازمان فنی و حرفه ای کشور

مدرک فنی و حرفه ای مدرک فنی و حرفه ای

معرفی هنرجویان به فنی و حرفه ای جهت اخذ مدرک

دوره های عملی دوره های عملی

برگزاری دوره ها در کارگاه مجهز بصورت عملی

پشتیبانی پشتیبانی

پشتیبانی کار آموزان پس از اتمام دوره ی آموزشی

سرفصل های استاندارد سرفصل های استاندارد

سرفصل های آموزشی مطابق با سازمان فنی و حرفه ای

دسترسی سریع دسترسی سریع

دسترسی مناسب محل آموزشگاه برای تردد کار آموزان

رزرو کلاس / مشاوره

آنچه که در کلاس تعمیرات پکیج دیواری می آموزید :

 • مهارت کامل در بازو بسته شدن پکیج دیواری و آشنایی با قطعات آن
 • مهارت کامل در تعمیر انواع پکیج دیواری
 • مهارت کامل در تست مدار و خارج از مدار اجزای پکیج دیواری
 • مهارت کامل در انواع مبدل های شوینده مدار گرمایش و پکیج دیواری
 • مهارت کامل در قطعات و تعمیرات پکیج
 • مهارت کامل در تعمیر آبگرمکن دیواری

مشاوره رایگان

نظرات کارآموزان دوره تعمیرات پکیج

هزینه دوره تعمیرات پکیج

آموزش تعمیرات پکیج
هزینه دوره: 2/570/000
هزینه با تخفیف: 1/800/000
دوره خصوصی: 3/000/000
آموزش نصب پکیج
هزینه دوره: 2/145/000
هزینه با تخفیف: 1/500/000
دوره خصوصی: 2/300/000
آموزش تعمیرات برد پکیج (20 ساعت)
هزینه دوره: 2/430/000
هزینه با تخفیف: 1/700/000
دوره خصوصی: 2/700/000

سوالات متداول آموزش تعمیر پکیج

بله درشروع دوره تجهیزات و استانداردهای لوله کشی بصورت کامل مطابق با استانداردهای نظام مهندسی آموزش داده می شود.

در این دوره پکیج های بوتان و اصول پکیج های ایران رادیاتور در انواع تک مدولاتور و دو مدولاتور به صورت کامل آموزش داده می شوند.

در پکیج تک مبدل گرمایش شوفاژها و آبگرم در یک مدار انجام می شود ولی در پکیج های دو مبدل این دو مدار از طریق دو حالت مدار گرمایش جداگانه از هم انجام می شود.

برای درک بهتر مطالب آموزشی در تعمیرات پکیج احتیاج می باشد تا اطلاعات مناسبی از تاسیسات و نصب پکیج دیواری داشته باشید پیشنهاد می شود دوره نصب پکیج قبل از تعیمرات پکیج حتما گذرانده شود.

استانداردهای مربوط به آلیاژ و شماره لوله و اتصالات پکیج، استاندارد محل نصب پکیج، استانداردهای مربوط به نصب صحیح پکیج و …

این آموزشگاه سعی دارد تا به بهترین شکل دوره نصب و تعمیرات کولر گازی را برگزار کند از این رو با استفاده از اساتید صاحب نام و تجهیزات کامل این نوید را به کارآموزان می دهد تا با اطمینان کامل در این دوره ها شرکت کنند و به راحتی پس از اتمام دوره وارد بازار کار شوند.

طول دوره نصب پکیج 10 الی 15 ساعت به مدت یک هفته و طول دوره تعمیرات پکیج 30 ساعت به مدت سه هفته می باشد.

بله ، کلاس ها هم در تایم صبح برگزار می شود و هم در تایم بعد از ظهر و کلاس ها جامع هستند و هم به صورت تئوری و هم به صورت عملی برگزار می شوند ولی بیشتر تایم کلاس به صورت عملی در کارگاه می باشد

بله ، کلاس ها ویژه بازار کار هستند و به صورتی هست که کارآموز پس از دوره مستقیما بتواند وارد بازار کار بشود،ضمن این که آموزشگاه پشتیبانی آموزشی نامحدود دارد یعنی بعد از دوره اگر کارآموز با هر مشکلی مواجه شد می تواند حضوری مراجعه کند و یا طی تماس تلفنی مشکل خود را برطرف نماید.

برای کارآموزان شهرستان کلاس های فشرده وجود دارد که کارآموزان هر روز پشت سرهم برای کلاس ها تشریف می آورند(مدت زمان و شهریه و سرفصل های کلاس های فشرده هیچ فرقی با دوره عادی ندارد فقط کارآموزان به جای اینکه سه روز در هفته برای کلاس تشریف بیارن هر روز برای کلاس تشریف میارن)

بله،کارآموزان شهرستان می توانند در خوابگاه مستقر شوند(خوابگاه فاصله کمی با آموزشگاه داشته و کارآموزان می توانند این مسیر را پیاده طی کنند و هزینه برای یک ما مبلغ 300000تومان الی 500000تومان می باشد و برای یک شب 25000 تومان الی 45000 تومان بسته به اتاقی که انتخاب می شود)

آموزشگاه پایتخت فناوری زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای فعالیت دارد،پس از دوره کارآموزان از طریق پورتال آموزشگاه به فنی و حرفه ای معرفی می شوند و پس از قبولی در آزمون های تئوری و عملی برای آن ها گواهینامه مهارتی صادر می شود که این گواهینامه بین المللی هست و در سایر کشورها هم معتبر می باشد.

آموزش صفر تا صد آموزش تعمیرات پکیج

تکنولوژی رفاه و راحتی زیادی برای ما داشته است. یکی از تغییرات چشم گیری که زندگی بشر بر اثر ظهور تکنولوژی های جدید به خود دیده است، اختراع دستگاه پکیج دیواری است. این تغییر آن قدر همه گیر شد که امروز تمام خانه ها مجهز به یک پکیج دیواری هستند و به راحتی آب گرم در اختیار دارند.

آموزش تعمیرات پکیج

در دوره آموزش تعمیرات پکیج آموزشگاه پایتخت فناوری ، انواع مشکلاتی که برای این دستگاه ممکن است به وجود بیاید بررسی شده و راه های تعمیر آن آموزش داده می شود.

آموزش تعمیرات پکیج در تهران

پکیج از جمله سیستم های گرمایشی است که در سال های اخیر مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته است. این سیستم گرمایشی شامل قطعات مختلفی می گردد که این قطعات در کنار یکدیگر به عملکرد نهایی پکیج منجر می گردند. اما گاهی این وسیله ممکن است دچار مشکلات مختلفی گردد و به درستی قادر به گرم کردن آب یا افزایش دمای ساختمان نباشد.

از جمله مشکلاتی که در پکیج ها ممکن است اتفاق بیفتد گرم نشدن آب مصرفی، گرم نکردن رادیاتورها، چکه کردن پکیج، افت فشار پکیج، خاموش شدن خود به خودی پکیج، روشن نشدن پکیج، وجود سر و صدا زیاد در پکیج، رسوب گرفتن لوله های پکیج و … می باشد. تعمیرات مشکلات پکیج تنها باید توسط متخصص در این کار صورت پذیرد و انجام هرگونه اقدام ناشیانه توسط خود فرد می تواند سبب بروز خسارات جانی و مالی فراوانی گردد.

با توجه به نیاز بالایی که به تعمیرکاران و سرویس کاران انواع پکیج در جامعه احساس می شود، بازار کار تعمیرات پکیج پر رونق بوده و افرادی که شخصیتی فنی دارند می توانند برای کسب درآمدهای بالا وارد این شغل گردند.

برای ورود به این حرفه می توان دو دوره های آموزش تعمیرات پکیج که در آموزشگاه مختلف برگزار می گردد شرکت نمود.

آموزشگاه تعمیرات پکیج

ثبت نام در آموزشگاه هایی که تحت نظارت سازمان فنی و حرفه ای می باشند، می تواند گزینه مناسبی برای راه یافتن و ورود به شغل تعمیرات پکیج باشد. اما نکته ای که اهمیت دارد انتخاب آموزشگاهی است که از اعتبار بالایی برخوردار باشد. آموزشگاه مورد نظر بایستی در پایان دوره به افراد مدرک فنی و حرفه ای معتبر اعطا نماید. این مدرک می تواند در استخدام و کاریابی افراد موثر بوده و به عنوان پروانه کسب معتبر قابل کاربرد باشد.

آموزشگاه تعمیرات پکیج

نحوه و کیفیت آموزش ها از دیگر نکاتی است که در انتخاب آموزشگاه باید مد نظر قرار گیرد. مدرسین باید تدریس را به گونه ای انجام دهند که کارآموز مباحث را به صورت پایه ای فرا گیرد. همچنین امکان برگزاری کلاس ها به صورت عملی نیز باید وجود داشته باشد تا افراد به صورت عینی و تجربی نیز با انواع پکیج و قطعات به کار رفته در آن و نحوه عیب یابی و تعمیر آن آشنا گردند.

آموزشگاه پایتخت فناوری از معتبرترین آموزشگاه های برگزار کننده دوره آموزش تعمیرات پکیج در تهران می باشد که در هر دوره تعداد زیادی نیروی متخصص را وارد بازار کار می نماید. این آموزشگاه آموزش ها را به صورت فوق تخصصی برگزار نموده و به ارائه سرفصل هایی مانند آموزش تعمیرات پکیج شوفاژ دیواری فن دار و بدون فن، آموزش تعمیرات پکیج شوفاژ دیواری تک مبدل و دو مبدل، آموزش عیب یابی و تشخیص عیب فلوسوئیچ و فلومتر و فلورگلاتور، آموزش عیب یابی و تشخیص عیب پرشر دود و فن خروج دود و تئوری،  آموزش روش های رفع گریپاژ پمپ سیرکولاتور، آموزش روش های رسوب زدایی مبدل های دو منظوره و تک منظوره و غیره می پردازد.

میزان درآمد تعمیرکار پکیج چقدر است؟

امروزه پکیج به عنوان محبوب ترین سیستم گرمایشی در ایران و سایر کشورها شناخته می شود و هر ساختمانی که ساخته می شود در آن از انواع پکیج های دیواری به عنوان سیستم گرمایشی و تامین کننده آب مصرفی استفاده می گردد. به همین دلیل است که شغل نصب و تعمیرات پکیج به عنوان یکی از مشاغل پردرآمد در دنیا تلقی می شود.

دلیل دیگر بازار کار خوب این حرفه، نبود نیروی متخصص کافی می باشد که باعث می شود همان افرادی که در این حوزه مشغول به کار می باشند، از مشتریان زیادی برخوردار گشته و در نتیجه درآمد بالاتری را به دست آورند.

افرادی که در مهارت های لازم در زمینه تعمیرات پکیج را کسب نموده اند می توانند در شرکت های تعمیراتی مختلف فعالیت نموده و حقوقی را به صورت ماهیانه یا درصدی دریافت نمایند. علاوه بر آن این افراد می توانند مغازه ای را به صورت شخصی یا شریکی راه اندازی کرده و با انجام تیبلیغات گسترده در  سطح شهر، به جذب مشتری و کسب درآمد بپردازند.

برای بالا بردن درآمد در این شغل نیاز است تا روابط خود را با فروشندگان و نمایندگی های معتبر پکیج در برندهای مختلف گسترش داده و آگاهی های خود را نسبت به این دستگاه بالا ببرند. اطلاعات افراد باید در این زمینه کاملا آپدیت بوده و نسبت به تکنولوژی های جدیدی که وارد دستگاه های جدید می گردد، اطلاعات کافی داشته باشند.

سرمایه مورد نیاز برای ورود به بازار کار تعمیرات پکیج

مشاغل فنی معمولا مهارت محور بوده و نیازی به سرمایه زیاد جهت راه اندازی کار ندارند. شغل تعمیرات پکیج نیز در این دسته از مشاغل قرار می گیرد و فرد باید تنها مهارت های فنی خود را تقویت کرده و با انجام تبلیغات کار خود را گسترش داده و به پیشرفت و درآمدهای بالا برسد.

دوره تعمیرات پکیج

در ابتدا نیاز است تا سرمایه اندکی برای شرکت در کلاس های آموزشی در نظر گرفت و پس از آن سرمایه ای برای تهیه ابزار کار و وسایل مورد نیاز که آن هم مبلغ زیادی نخواهد بود.

اما در صورتی که فرد مایل به اجاره مغازه شخصی باشد بایستی سرمایه ای برای رهن و اجاره در نظر بگیرد که البته این مقدار به محل و شهری که قصد راه اندازی مغازه در آن را دارد، بستگی دارد.

در صورتی که از سرمایه کافی برخوردار نمی باشید عاقلانه ترین کار این است که رزومه خود را به شرکت هایی تعمیراتی مختلف ارسال نموده و در این شرکت ها مشغول به کار شوید. همچنین امکان کار کردن به صورت سیار نیز وجود دارد و می توان با تبلیغات در سایت هایی مانند شیپور و دیوار مشتریان خود را از تمامی نقاط شهر جذب نمود و تنها با یک جعبه ابزار و مدرک فنی و حرفه ای که از آموزشگاه دریافت شده به انجام کار پرداخت.

آموزش تعمیرات برد الکترونیکی پکیج

مانند هر وسیله برقی دیگری، پکیج دیواری نیز دارای برد الکترونیکی است.  برای یک تعمیرکار پکیج ضروری است که اطلاعات کافی برای عیب یابی و تعمیر برد در این دستگاه داشته باشد. در دوره آموزش تعمیرات پکیج شما می توانید مهارت های کافی در مورد تعمیرات پکیج بدست بیاورید.

اساتید آموزشگاه پایتخت فناوری که تحصیلات و تجربه مرتبط با تعمیر پکیج دارند، بر اساس سرفصل های تعیین شده، آموزش ها را به دو صورت تئوری و عملی به کارآموزان آموزش می دهند. در کارگاه های مجهز که برای تدریس این دوره در نظر گرفته شده است، انواع ابزار لازم به کارآموز معرفی می شود و شرکت کنندگان تحت نظر اساتید کارهای عملی را انجام می دهند.

آموزش تعمیرات پکیج های تک مبدل و دو مبدل

در تعریفی از پکیج های تک مبدل می توان گفت این پکیج ها از یک مبدل حرارتی اصلی استفاده می کنند. در واقع این پکیج ها برای تامین آب گرم مصرفی و گرم کردن محیط، همین یک مبدل را به کار می گیرند. روش کار آن به این صورت است که با فرمان فلومتر آب سرد وارد پکیج شده و از مبدل حرارتی که در تماس مستقیم با شعله گرم شده است رد شده و گرم می شود. آب گرم از طریق لوله کشی به مصرف کننده می رسد.

آموزش تعمیر پکیج

برای گرم کردن محیط نیز پکیج در حالت زمستان قرار داده می شود و مسیر آب توسط شیر سه طرفه به سمت رادیاتورها هدایت می گردد.  گردش آب در رادیاتورها با استفاده از یک پمپ و مبدل حرارتی اتفاق می افتد. در نتیجه  پمپ فقط در حالت زمستانه در پکیج تک مبدل فعال می باشد.

در پکیج دو مبدل یا مونوترمیک بر خلاف پکیج تک مبدل، از دو مبدل حرارتی استفاده می شود. برای گرمایش و تولید گرمای مطبوع در محیط، مبدل اصلی روی حالت زمستان آب گرم را تولید می کند. گردش آب نیز بر عهده پمپ تعبیه شده در پکیج صورت می گیرد.

برای تامین آب گرم مصرفی نیز مبدل ثانویه دست به کار می شود. این بار نیز با فعال شدن پمپ، آب سرد لوله کشی وارد مبدل ثانویه می شود و بدون تماس مستقیم با مشعل، با گرمای آبی که مبدل اصلی تولید کرده است، گرم شده و به مصرف کننده می رسد.

در پکیج تک مبدل به خاطر تماس مستقیم با شعله میزان رسوب نسبت به پکیج دو مبدل بیشتر خواهد بود. اما به خاطر فعال شدن پمپ فقط در حالت زمستان، استهلاک کمتری در این مدل پکیج دیده می شود. در پکیج مونوترمیک نیز به خاطر استفاده از مبدلی مستقل، آب گرم به صورت یکنواخت در اختیار ما خواهد بود و نوسانی در دمای آن دیده نمی شود.

در دوره آموزش تعمیرات پکیج کلیه جزئیات در مورد انواع پکیج ها و راه های تعمیر آن، به کارآموزان آموزش داده می شود. بنابراین شما قادر خواهید بود سیستم های مختلف پکیج دیواری را عیب یابی و تعمیر کنید.

آموزش قطعات پکیج

پکیج دیواری از قطعات زیادی تشکیل شده است که نتیجه همکاری این قطعات با یکدیگر، آّب گرمی ست که برای مصرف و گرم شدن خانه هایمان در اختیار داریم. عیب یابی دستگاه پکیج دیواری نیازمند شناخت و آگاهی از این قطعات است. ذکر تمام قطعات و توضیح عملکرد هر یک خود مقاله ای جدا می طلبد؛ اما به طور کلی می توان گفت اجزا یک پکیج در یکی از گروه های زیر قرار می گیرند:

برد الکترونیکی :

برد انواع ورودی هایی که از سمت کاربر با چرخاندن سلکتورها، فشردن دکمه ها، باز و بست شیرها و … دریافت می کند، همچنین داده های دریافتی از سنسورها را پردازش می کند و به قطعاتی که اجرا کننده هستند، فرمان هایی صادر می کند.

سنسورها :

در واقع وظیفه این سنسورها، اعلام وضعیتی ست که پکیج در آن قرار دارد. در این دوره با حسگرهای ترموستات دود، ترموستات حد، سنسور سوئیچ ها و … آشنا می شوید.

قطعات اجرا کننده یا مجری :

این اجزا گوش به فرمان برد الکترونیکی هستند. به این معنی که تا قبل از دریافت فرمان از برد هیچ کاری انجام نمی دهند. در این دسته ما قطعاتی مانند پمپ گردش آب، شیر گاز، فن و … را داریم.

قطعات مکانیکی :

در ساختمان پکیج برخی اجزا برای کاری خاص تعبیه شده اند. مثلا یک منبع انبساط وظیفه دارد فشار بار پکیج را تنظیم کند و این کار را مستقل از فرمان های برد انجام می دهد. به این قطعات، اجزای مکانیکی پکیج می گوییم. مبدل حرارتی (اصلی و ثانویه) ، مشعل ، هود و … در این گروه جای دارند.

برای تعمیر هر کدام از قطعات بالا به صورت تخصصی به ابزار و مهارت ویژه ای نیاز دارید که با شرکت در دوره آموزش تعمیرات پکیج به صورت کامل آن ها را یاد خواهید گرفت.

دیدگاه ها
اشتراک در
اطلاع از
14 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
H.Z
27 روز قبل

با سلام؛
دوره خصوصی تون چند روز زمان میبره؟ چون تو کارخونه کار می کنم از بابت مرخصی یه خرده مشکل دارم.

پشتیبان
پاسخ به  H.Z
5 روز قبل

سلام وقتتون بخیر طول دوره 20 ساعت است که در صورتی که محدودیت زمان دارید می توانیم به صورت فشرده برای شما در نظر بگیریم و یا اینکه برنامه کلاس های تان را در آخر هفته تنظیم کنیم.

سید مبلغ موسوی
4 ماه قبل

سلام خسته نباشید من طبعه کشور افغانستان هستم دارای مدارک اقامتی پاسپورت میتونم در کلاسهای شما شرکت کنم ومدارک بین المللی بگیرم با تشکر

پشتیبان
پاسخ به  سید مبلغ موسوی
5 روز قبل

سلام وقتتون بخیر بله میتونید شرکت کنید و مدرک هم بهتون داده میشه.

محمدصالح فیضیان
6 ماه قبل

سلام وقت شما بخیر
لطف میکنید در رابطه با نحوه برگزاری برای شرکت کنندگان شهرستانی توضیح بدید؟

پشتیبان
پاسخ به  محمدصالح فیضیان
5 ماه قبل

سلام محمد جان
بله حتما، برای عزیزانی که از راه دور تشریف میارن برای گذروندن دوره آموزش تعمیرات پکیچ نزدیک آموزشگاه یک اقامتگاه نزدیک بهشون معرفی میشه تا برای تردد مشکلی نداشته باشن و قیمت مناسبی هم داره و همچنین برای این عزیزان دوره ها میتونه فشرده برگزار بشه.
ولی شما برای اطلاع کامل میتونید با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید تا راهنمایی کامل تر و بهتری رو خدمتتون ارائه بدن.

محمد جواد
9 ماه قبل

سلام مدرک شما معتبره؟ میشه دربارش توضیح بدین؟

پشتیبان
پاسخ به  محمد جواد
9 ماه قبل

سلام جناب محمد جواد
بله مدرکی که در انتهای دوره آموزش تعمیرات پکیج و سایر دوره ها تقدیمتون میشه قابل استعلام هست. به علاوه اینکه آموزشگاه پایتخت فناوری از سازمان فنی و حرفه ای کشور مجوز داره.
سربلند باشید.

علی
10 ماه قبل

سلام تو دوره آموزش تعمیرات پکیج درباره آبگرمکن هم آموزش می دین؟

پشتیبان
پاسخ به  علی
10 ماه قبل

سلام
بله تمام آبگرمکن های زمینی و دیواری و… در این دوره آموزش داده میشه

Farzan
10 ماه قبل

دوره پکیج چه پیش نیازهایی دارد؟

پشتیبان
پاسخ به  Farzan
10 ماه قبل

سلام
دوره آموزش تعمیرات پکیج به صورت پایه تا پیشرفته و 0 تا 100 عملی آموزش داده می شود، بنابراین نیاز به پیش نیاز خاصی ندارید.

Mr javad
10 ماه قبل

سلام وقت شما به خیر و خوشی
میخواستم در مورد زمان برگزاری دوره آموزش تعمیرات پکیج سوال کنم، میشه توضیح بدین به چه صورتی هست؟

پشتیبان
پاسخ به  Mr javad
10 ماه قبل

سلام دوست عزیز
زمان برگزاری دوره تعمیرات پکیج به مدت دو هفته هر روز از شنبه تا چهارشنبه، روزی 3 ساعت می باشد. دوره آخر هفته در پنجشنبه ها ساعت 9 تا 14 در 6 هفته برگزار می شود.
موفق باشید.

02166577378
02166577378