آموزش لوله کشی ساختمان

دوره آموزش لوله کشی ساختمان یکی از رشته های تاسیسات می باشد که در آموزشگاه پایتخت فناوری برگزار می شود. کارآموزان در این دوره مواردی مانند: آموزش نصب شیر آلات و لوازم بهداشتی، آموزش لوله کشی تهویه و آب باران در ساختمان، آموزش کار با انواع لوازم لوله کشی و فلز کاری، آموزش لوله کشی با لوله سفید، گرمایش از کف و غیره را فرامی گیرند. برگزاری کلاس در آموزشگاه پایتخت فناوری در مکانی مجهز و زیر اساتید با تجربه و فنی برگزار می شود.

در پایان دوره مدرک بین المللی لوله کشی زیر نظر سازمان فنی حرفه ای به کارآموزان داده می شود تا علاوه بر کسب مهارت های لازم این رشته با داشتن مدارک لازم بتوانند وارد بازار کار آن شوند و حتی مهاجرت کنند. همچنین کارآموزان بعد از اتمام دوره آموزش لوله کشی، به صورت نامحدود توسط اساتید و آموزشگاه پشتیبانی می شوند تا چنانچه کارآموزان بعد از دوره سوالی داشته باشند به صورت حضوری در آموزشگاه یا از طریق تلفن با اساتید خود در ارتباط باشند.

مزیت های دوره لوله کشی آب و فاضلاب :

 • طول مدت این دوره 25 ساعت آموزش تئوری و عملی میباشد که بیش از 80% از این زمان به صورت کاملاً عملی خواهد بود.
 • آموزش تخصصی لوله کشی ساختمان از صفر و مباحث ابتدایی شروع شده و تا پیشرفته ترین مباحث آن مطرح به صورت آموزش تئوری و عملی تحت نظر اساتید مجرب و صاحب نام حوزه تاسیسات و لوله کشی ساختمان برگزار میشود.
 • کلاس های عملی در کارگاه های کاملاً مجهز به تجهیزات تخصصی برای لوله کشی و کسب تجربه های 100% عملی و واقعی در نقشه خوانی و نقشه کشی لوله های ساختمان های مختلف به صورت پروژه محور برگزار میگردد. همچنین، انواع مدل لوله کشی ساختمان های مسکونی ، اداری ، تجاری ، مراکز خرید و … نیز آموزش داده می شود.
 • 30 درصد تخفیف در هزینه دوره لوله کشی ساختمان برای مدت محدود برای شرکت کنندگان در نظر گرفته شده است.
 • خوابگاه برای اسکان در نزدیکترین محل به آموزشگاه لوله کشی آب و فاضلاب با کمترین هزینه معرفی میشود.

ویدئو معرفی دوره آموزشی لوله کشی ساختمان

پادکست معرفی دوره آموزش لوله کشی

سرفصل های دوره آموزش لوله کشی ساختمان

مطالب دوره لوله کشی ساختمان

آشنایی کامل اصالات لوله های مختلف و کاربرد آنها

آشنایی با برش و برقو کردن لوله های مختلف

آشنایی با حدید کاری لوله های فولادی

آشنایی با جوشکاری برق و گاز مقدماتی

آشنایی با اتصال لوله های فولادی به پلیمری

آموزش لوله های کلکتوری

آموزش گرمایش از کف

آموزش لوله های پولیکا، چسبی

آشنایی با لوله کشی با لوله های تلفیقی (چند لایه)

آشنایی با نحوه فلز کاری مربوط به لوله کشی ساختمان

آشنایی با اصول لوله کشی سرد و گرم و شناخت مسیرهای رفت و برگشت

آموزش اصول پرچکاری با دستگاه پرچ کن

آموزش انواع اتصالات و پیچ و مهره ها

یادگیری نحوه کار با انواع لوازم لوله کشی و فلز کاری

آشنایی با نقشه خوانی لوله کشی ساختمان

آشنایی با اصول کنده کاری کف و دیوارها

آشنایی با شناخت انواع لوله های بکار رفته در ساختمان

آشنایی با اتصالات موقت و نیمه موقت لوله کشی

آشنایی با عایق بندی حرارتی و رطوبتی لوله ها

آشنایی با سیستم های متریک و کار با ابزار لوله کشی

آشنایی با نقشه کشی و نقشه خوانی لوله های فاضلاب

آموزش لوله های پوشفیت

آموزش نصب شیرآلات

آموزش انواع شیب در لوله کشی فاضلاب

شناسایی اصول تهویه سیستم فاضلاب

آشنایی با لوله کشی تهویه و آب باران در ساختمان

آشنایی با نصب شیر آلات و لوازم بهداشتی

آشنایی با تست و عیب یابی نشتی در لوله کشی ساختمان

یادگیری عملی انواع لوله کشی و نصب اتصالات در کارگاه مجهز

آشنایی با انواع عایق و ابزار مختلف برای جلوگیری از پوسیدگی در لوله ها

آشنایی با نحوه لوله کشی سرد و گرم ساختمان با انواع لوله ها

آشنایی با نحوه ترسیم نقشه وکروکی در لوله کشی ساختمان

آشنایی با لوله کشی فاضلاب سطحی خانگی

آشنایی با تاسیسات فاضلاب مانند: سیفون، کف شور و …

و…

نمایش بیشتر

چرا پایتخت فناوری؟

مجوز فعالیت

مجوز فعالیت دارای مجوز معتبر از سازمان فنی و حرفه ای کشور

مدرک فنی و حرفه ای

مدرک فنی و حرفه ای اعطا مدرک معتبر بین المللی

دوره های عملی

دوره های عملی برگزاری دوره ها در کارگاه مجهز بصورت عملی

پشتیبانی

پشتیبانی پشتیبانی کار آموزان پس از اتمام دوره ی آموزشی

سرفصل های استاندارد

سرفصل های استاندارد سرفصل های آموزشی مطابق با فنی و حرفه ای

دسترسی سریع

دسترسی سریع دسترسی آسان به حمل و نقل عمومی

رزرو کلاس / مشاوره

فرم مشاوره رایگان

"*" indicates required fields

آنچه که در کلاس لوله کشی ساختمان می آموزید :

 • مهارت کامل در توانایی کار با ابزار لوله کشی و استادکاری فلزکاری
 • مهارت کامل در هدایت آب سرد و گرم در ساختمان با استفاده از انواع لوله های کاربردی
 • مهارت کامل در نصب شیرآلات و آبگرمکن و لوله کشی
 • مهارت کامل در شناخت انواع لوله و اتصالات مرتبط با لوله کشی ساختمان
 • مهارت کامل در لوله کشی فاضلاب ساختمان و نصب تاسیسات فاضلاب مناسب
 • مهارت کامل در ترسیم و نقشه خوانی در ساخت خطوط آب و فاضلاب

نظرات کارآموزان دوره صفر تا صد لوله کشی ساختمان

هزینه دوره لوله کشی ساختمان

آموزش لوله کشی ساختمان هزینه دوره: 6/500/000 هزینه با تخفیف: 5/800/000 دوره خصوصی: 9/000/000

سوالات متداول درباره لوله کشی ساختمان

به طور کلی برای شرکت در دوره لوله کشی ساختمان پیش نیاز خاصی لازم نیست و کارآموز میتواند با توجه به علاقه و مشاهده سرفصل ها در دوره شرکت کند

بله، با توجه به اینکه تمام آموزش ها به صورت عملی انجام میشود، در صورت تلاش خود کارآموز، آموزشگاه این اطمینان را میدهد تا بتوانید وارد بازار کار شوید.

بله، با اتمام دوره مدرک معتبر زیر نظر سازمان فنی حرفه ای که اعتبار بین الملی نیز دارد به کارآموزان داده می شود.

دوره ها به صورت عملی و تئوری هستند، به این صورت که کلاس های تئوری جهت افزایش اطلاعات کارآموز و کلاس های عملی در کارگاه مجهز آموزشگاه آموزش داده میشود.

خیر، با توجه به اینکه آموزش مطالب از پایه شروع میشود و تا پیشرفته ادامه میابد به مدرک خاصی نیاز نیست و سطح تحصیلات متوسطه کفایت می کند.

معرفی جامع دوره لوله کشی ساختمان

آیا می دانید اولین لوله کشی در 2600 سال قبل از میلاد در تمدن دره سند ساخته شد؟ از آن زمان، موارد زیادی در این تجارت حیاتی تغییر کرده است و اکنون یک لوله کش آگاه مسئول نصب یک سیستم لوله کشی ایمن و کارآمد است که از شیوع بیماری ها می کاهد و بهداشت را بهبود می بخشد. این باعث می شود لوله کش حرفه ای بسیار با ارزشی باشد. دوره آموزش لوله کشی ساختمان به سرعت شما را با حرفه و مهارت لوله کشی آشنا می کند.

دوره صفر تا صد لوله کشی ساختمان

لوله کشی ساختمان یکی از شغل های با درآمد خوب تلقی می شود. اگر به تازگی متوجه این موضوع شده اید و تصمیم دارید در این حرفه فعالیت کنید، در قدم اول باید شروع به کسب مهارت های این شغل کنید. ممکن است کار کردن پیش یک لوله کش با تجربه  و شاگردی کردن اولین گزینه ای باشد که به فکرتان می رسد.

آموزش لوله کشی ساختمان

البته که با شاگردی کردن بسیاری از تکنیک ها را در عمل یاد خواهید گرفت، اما یادتان باشد که شاید یک اوستا نتواند یک معلم خوب باشد. بنابراین همه آن چیزی که نیاز دارید با شاگردی کردن بدست نمی آید. همچنین باید زمان خیلی بیشتری بگذرد تا بتوانید به صورت مستقل به کسب درآمد بپردازید.

راه دوم که بهتر از راه حل اول است، شرکت در یک دوره جامع لوله کشی ساختمان است. برای صرفه جویی در وقت و استفاده حداکثری شما از زمانی که برای شرکت در دوره آموزش لوله کشی ساختمان در آموزشگاه پایتخت فناوری  می گذارید، صفر تا صد لوله کشی در این دوره تدریس می شود.

تمام سرفصل های در نظر گرفته  شده با زبانی ساده و با استفاده از روش های به روز آموزشی، برای کارآموزان تدریس می شود. در نتیجه جای هیچ نگرانی در مورد یادگیری مباحث نخواهد بود. با این وجود برای تضمین بیشتر، امکان تجدید دوره به صورت رایگان نیز وجود دارد. به این معنی که کارآموز می تواند یکبار دیگر در کلاس شرکت کرده تا به درک بیشتر از آموخته هایش برسد.

آموزشگاه لوله کشی ساختمان

آموزشگاه فنی پایتخت فناوری، اقدام به برگزاری دوره ای کرده است که در آن با آموزش حرفه ای لوله کشی ساختمان از سطح مبتدی تا سطح پیشرفته گره از کار مشکلاتی که شاید هیچ وقت علاقه نداریم در ساختمانمان با آن‌ها مواجه شویم، باز کند. پس از گذران دوره ی کارآموزی خود در این آموزشگاه و تهیه ساده ترین ابزار لازم برای این کار میتوانید لوله کشی آب و فاضلاب منزل را به طور کامل بشناسید و مشکلات به وجود آمده را حل کنید.

ما با هر شغل و پیشه ای که داریم، باید به چند فن و مهارت مربوط به امور داخل خانه یا امور خارج از خانه آگاه باشیم. لوله کشی ساختمان یکی از کاربردی ترین علوم است که حتی برای افرادی که نیازی به کسب درآمد از طریق این مهارت ندارند، می تواند دانش بسیار مفیدی باشد.

در دنیای اقتصادی پیچیده ی امروز، اینکه از هر روشی بتوانیم برای خودمان درآمدی پیدا کنیم موضوعی نیست که در آن اشکال و انکاری وجود داشته باشد. شما می توانید یک معلم ادبیات باشید ولی بعضی از ساعات بازنشستگی و یا استراحت خود را به انجام امور مربوط به لوله کشی ساختمانی بپردازید.

دوره لوله کشی که ویژه بازار کار به شما آموزش داده می شود برای کسانی که می خواهند حرفه لوله کشی را دنبال کنند ایده آل است.

در دوره آموزش لوله کشی ساختمان آموزشگاه پایتخت فناوری، قرار است که با انواع سیستم های نصب لوله کشی ساختمان، تعمیر سیستم های آبرسانی، بهداشتی و گرمایشی، همچنین نصب و تعمیر مجموعه های حمام از جمله دوش، توالت و حوضچه آشنا شوید. دانش آموزان همچنین این فرصت را دارند که در کنار دوره خود در فعالیت های کارآموزی و تمرینی شرکت کنند.

اگر بتوانید بازار کاری خود در این رشته را پیدا کنید می توانیم به شکل تضمینی به شما بگوییم که درس خواندن و دانشگاه رفتن و پیدا کردن یک شغل رویایی به دنبال دریافت مدرک دانشگاهی برای شما نابود خواهد شد.

آموزش مجازی و آنلاین لوله کشی ساختمان

برای شرکت در دوره لوله کشی ساختمان، دو گزینه برای شما وجود دارد: دوره حضوری و دوره آنلاین.  حتما تا به حال به منظور یادگیری علم یا فن در کلاس های حضوری شرکت کرده اید. پس به طور کامل از قوانین و نحوه برگزاری آن ها اطلاعات دارید.

دوره لوله کشی ساختمان

اما دوره مجازی لوله کشی ساختمان و البته سایر دوره های آنلاین، احتمالا برای عده ای گنگ است و به خاطر نداشتن اطلاعات ممکن است انتخاب آن ها نباشد. باید گفت دوره های آنلاین آموزشگاه پایتخت فناوری با همان کیفیت دوره های حضوری برگزار می شود.

جلساتی که استاد تدریس می کند در قالب ویدئوهای ضبط شده و مرتب به کارآموزان داده می شود. استاد دوره و کارشناسان آموزشگاه نیز برای دادن مشاوره ها و پاسخ سوالات هنرجویان آماده خدمت رسانی هستند. بعد از پایان دوره هم در صورت تمایل شما، دو جلسه به عنوان رفع اشکال به صورت رایگان خواهید داشت.

از مزایای شرکت در دوره آنلاین لوله کشی ساختمان، حذف هزینه های رفت و آمد، حذف هزینه های اقامت و هزینه شخصی برای شهرستانی ها، صرفه جویی در وقت و انرژی، به این معنی که فرد می تواند استفاده بهتری از زمان کند و حتی به جای اینکه چند ساعت را تنها صرف شرکت در یک کلاس کند، در دوره دیگری نیز ثبت نام کند.

محتوای دوره لوله کشی ساختمان

در این دوره لوله کشی شما موارد ذیل را مطالعه خواهید کرد:

 • نحوه برش، خم کردن و لحیم لوله مسی آماده نصب
 • آموزش لوله کشی با لوله سفید
 • نحوه برش و اتصال لوله پلاستیکی آماده نصب
 • نحوه آماده سازی محل کار / سایت آماده انجام کار
 • قانون ایمنی و بهداشت مربوط به نصب و نگهداری سیستم های برقی و لوله کشی
 • علومی که در پس لوله کشی ساختمانی به آن ها نیاز دارید پشت لوله کشی به عنوان مثال انتقال گرما، قدرت، نیروها و فشار
 • نحوه نصب لوله کشی و شیرآلات حمام، سیستم های گرمایشی و سیستم های بهداشتی زباله
 • سلامت و امنیت
 • اصول اساسی و فرایندهای اتصال
 • اصول علمی لوله کشی
 • اصول آب گرم
 • اصول آب سرد
 • اصول سیستم های گرمایشی و بهداشتی
 • علاوه بر این، شما این فرصت را خواهید داشت که در صنعت ساخت و ساز تجربه کار کنید. پس در این دوره یکی از مهم ترین عناصر آموزشی آماده سازی شما برای کار کردن در محیط و بازار کار ایرانی و ایجاد شماتیک کار در ساختمان های ایرانی می باشد.

پیش نیازهای ورود به شغل لوله کشی ساختمان

 • علاقه به یادگیری و پشتکار
 • انرژی و تحرک و حوصله
 • جسارت برای شروع کار و پذیرفتن چالش ها و خطرات کار
 • داشتن سطحی ترین اطلاعات ریاضیاتی برای محاسبات دقیق

علوم فنی ای که در این دوره تمرین می شود موارد ذیل را در بر میگیرد :

 • نصب لوله کشی انواع لوازم بهداشتی
 • شکل گیری / خم شدن لوله
 • لحیم کاری لوله های مسی و استفاده از اتصالات
 • برداشتن و نصب مجدد اجزای سیستم توالت
 • برداشتن و نصب مجدد رادیاتورها

علاوه بر تجربه عملی به دست آمده، توضیحی در مورد موارد زیر دریافت خواهید کرد:

 • اتصالات لوله کشی مس، برنج و پلاستیک که برای تاسیسات خانگی استفاده می شود
 • چگونگی آبرسانی در ساختمان هایی با ارتفاع زیاد
 • معرفی کنتور آب و آشنایی کارکرد کنتور
 • آموزش محاسبه ی کار با کنتور
 • نحوه ی محاسبه مخازن آب گرم و انبساط
 • نحوه کار اتصالات لوله کشی مس، برنج و پلاستیک
 • سیستم های گرمایش خانگی معمولی و ترکیبی
 • سیستم آب سرد و گرم
 • دوش، پمپ و غیره
 • نصب سرویس بهداشتی
 • بالای زهکشی زمین
 • روش های لوله کشی عمومی
 • نصب ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و شیر آب خارج
 • شیرهای معمولی
 • سیستم توالت

در این دوره به شما برگه های جزوه ی مطالب آموزش داده اعطا میگردد و نیاز به یادداشت مطالب ندارید و می توانید با خیال راحت از آموزش های تئوریک و عملی بهره ببرید.

ویژگی های یک لوله کش خوب

 • مجوز و مدرک داشته باشد. تا اعتبار کار خودش را بتواند نشان دهد.
 • تجربه داشته باشد – تا بتواند با نگاه به مشکل ساختمان بدون این که دست پاچه شود مشکل را بشناسد و سریع ترین را ه ممکن را برای حل مشکل به کار بگیرد.
 • صلاحیت – کسی صلاحیت دارد که به عنوان لوله کش تلقی شود که انقدر تمرین کرده باشد تا بتواند به این صلاحیت شغلی برسد.
 • قابل اطمینان – او باید بتواند در کوتاه ترین زمان بهترین راه کار را معرفی کند – از هزینه های اضافی برای تهییه وسایل مورد نیاز ساختمان آگاهی داشته باشد و هزینه ای که برای کار خودش در نظر میگیرد متناسب با زمان و مهارت و کیفیتی باشد که روی کار میگذارد.
 • ارتباط اجتماعی – او باید از برقراری ارتباط اجتماعی به بهترین نحو برخوردار باشد. دلیل این موضوع هم این است که بتواند با برخورد صبورانه شرایط را طوری فراهم کند که به مشتری های بیشتری معرفی شود و هم اینکه صاحب منزلی که برای ساتمانش مشکلاتی پیش آمده است را آرام کند و با بهترین و خوش اخلاق ترین حالتی که می تواند اطمینان او را ازدانش و مهارت خودش و رفع مشکل به دست بیاورد.
 • هماهنگی و سرعت عمل – لوله کش ها خود را در فضاهای تنگ و چند ابزار کوچک می بینند. این امر به نتایج مناسب و هماهنگی چشم برای دستیابی به نتایج سریع نیاز دارد. آنها مهارت خوبی در حل مسئله دارند تا گزینه های خود را سریع ارزیابی کرده و بهترین روش را برای خود پیدا کنند.
 • ابزار آلات – او باید تمامی ابزار مورد نیاز یک لوله کش را ( که در این دوره کامل معرفی و آموزش داده میشوند ) در دست داشته باشد و در صورت رجوع به منزلی که برای حل مشکل به آن جه رفته با ارائه ی هر آنچه دارد در سریع ترین زمان مشکل را حل کند و زمانش را صرف تهییه ی ابزار و رفت و آمد ها و یا خرید اضافه بر سازمان نکند.

بازار کار و درآمد لوله کشی ساختمان

شما با مهارتی که یاد گرفته اید تنها نمی مانید. در ابتدا می توانید به استاد کاران این حوزه رجوع کنید و با گذران وقت نزد این افراد و کسب تجربه و کار در این زمینه دست های خود را قوی کنید و در واقع به نوعی تمرین های عملی خود را به این شکل آغاز کنید.

پیشنهاد ما این است که اصلا از کار خود صرف نظر نکنید و از تلاش دست برندارید و به سرعت و پس از اخذ این مدرک به دنبال یافتن فردی باشید که بتوانید در نزد او یادگرفته های خود را تمرین کنید.

بازا کار این رشته وسیع است. شما در اصل به عنوان یک آزاد کار یا فریلنسر فنی میتوانید کسب مهارت و تجربه کنید و خودتان را در اذهان عمومی به عنوان یک لوله کش حرفه ای ساختمانی جای بیاندازید. هم چون هر مسیر شغلی دیگری ابتدای راه آسان نخواهد بود.

آموزش لوله کشی ساختمانی

این که بتوانید کسب تجربه کنید و مهارت هایتان را به چالش بکشید زمان زیادی میبرد و اینکه چقدر بتوانید در کوتاه کردن این زمان موفق باشید به روحیه ی چالش پذیری و قدرت  شما برمیگردد.

باید بتوانید حداقل ده ساختمان را بررسی کنید و تعمیرات موفق لوله کشی داشته باشید تا دهان به دهان به افراد دیگر معرفی شوید. بدون شک با کسب تجربه، بازار کاری وسیع تری به روی شما باز می شود. می توانید در شرکت ها و موسسات فنی استخدام شوید و به عنوان فنی کار و لوله کش مشکلات تاسیساتی شرکت را حل کنید.

میتوانید خودتان شرکت مختص امور لوله کشی راه بیاندازید و با استخدام همکاران، در یک فرایند اداری و تاسیساتی خدمات ساختمانی ارائه بدهید. این مهارت یک مهارت تئوریک مثل زبان انگلیسی یا آموزش درس ادبیات نیست که با دفتر و کتاب و کاغذ بتوانید  کسب درآمد کنید.

صنعت ساختمان سازی بدون وقفه رو به پیشرفت است؛ بنابراین مشاغلی که مربوط به ساختن یک ساختمان مجهز می شوند نیز رشد صعودی دارند. لوله کشی ساختمان هم یکی از آن شغل هاست. با فعالیت در این رشته، شخص لوله کش می تواند درآمد خوبی برای خود داشته باشد. ارتقاء مهارت ها و کسب تجربه های کاری بیشتر، میزان این درآمد را بیشتر و بیشتر خواهد کرد.

مزیت های دوره آموزش لوله کشی ساختمان

اگر در این دوره شرکت کنید :

 • با علاقه مندان و سایر کارآموزان فعال در این رشته آشنا خواهید شد.
 • شما با استاد کارهای با تجربه آشنا خواهید شد.
 • اساتیدی که این علم را به شما آموزش میدهند به قدری با تجربه هستند که بتوانند سوالات شما را به کامل ترین شکل ممکن پاسخ بدهند و هیچ رخنه ای در این منظر برای شما باقی نگذارند.
 • دوره ما توسط لوله کش های باتجربه ای طراحی شده است که بیش از 25 سال در صنعت لوله کشی و گرمایش کار کرده اند و هنوز هم به طور فعال در این عرصه فعالیت می کنند و دانش به روز شده ای دارند.
 • مهارت های لازم برای جذب و جلب رضایت مشتری به شما آموزش داده میشود که مسیر شما را در بازار کاری که پیش روی شماست هموار تر کند.
 • اساتید ما علاقه ی زیادی به انتقال مهارت خود دارند و از اینکه بخواهند تمامی جوانب این مهارت مرموز را به شما آموزش دهند خرسند خواهند شد.
 • پس از گذراندن دوره لوله کشی به طور کامل از شما پشتیبانی می شود تا اطمینان حاصل کنید که از مهارت های تجارت خود برای تکمیل کار استفاده می کنید. ما از بسیاری از افراد مانند خود شما برای تغییر شغل و استفاده از مهارت های جدید آنها حمایت کرده ایم.شما نیز با نشان دادن جنبه و ظرفیت یادگیری خود خواهید توانست که یکی از گزینه های آموزشگاه برای اعطای فرصت های طلایی شغلی باشید.
 • دوره های لوله کشی ما بسیار فشرده، بسیار کاربردی و بسیار ارزشمند است. شگفت زده خواهید شد که در مدت زمانی که با ما هستید چه مقدار خواهید آموخت. دلیل این اطمینان خاطر و تضمینی که به شما برای شرکت در این دوره میدهیم نیز پشتوانه ی ما یعنی اساتیدی هستند که برای انتقال دروس به علم و تجربه ی آن ها تکیه کرده ایم.

اگر به هر یک از حوزه های نام برده علاقه دارید، برای دریافت توضیحات بیشتر در مورد آن ها، با شماره 02166477628 تماس بگیرید

نمایش بیشتر

دیدگاه ها

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • علی گفت :

  سلام .شهریه دوره در سال جدید چند هست؟

  • پشتیبان گفت :

   سلام وقتتون بخیر. تمامی شهریه ها برای سال جدید هستند که در همین صفحه در بخش هزینه دوره لوله کشی ساختمان نوشته شده است.

 • سقراط گفت :

  سلام وقت بخیر شهریه آموزشی لوله کشی چند روز میشه؟

  • پشتیبان گفت :

   سلام وقت بخیر شهریه ی دوره 3/400/000تومان هستش و مدت زمان دوره 25 ساعت 1 هفته ای

 • مسیح گفت :

  دوره چند جلسه هست؟هفته ای چند جلسه و کدام روز ها؟حدودا چقدر طول میکشد؟

  • پشتیبان گفت :

   برای اطلاع از تایم کلاس با کارشناس های فنی ما تماس بگیرید که راهنمایتتون کنن 02166477300

 • اشرف زاده گفت :

  سلام شهریه دوره چند ؟

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز… شهریه دوره لوله کشی ساختمان 3/200/000 است.

 • منافی گفت :

  برای این دوره نیاز هستش از قبل چه اموزشی ببینیم؟

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز…به طور کلی برای شرکت در دوره لوله کشی ساختمان پیش نیاز خاصی لازم نیست و کارآموز میتواند با توجه به علاقه و مشاهده سرفصل ها در دوره شرکت کند

 • حمیدیان گفت :

  تو این دوره نقشه کشی هم آموزش داده می شود.

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز بله در این دوره نقشه کشی هم آموزش داده میشود

 • صادقی گفت :

  سلام لوله کشی مکان های تجاری هم آموزش داده میشه؟

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز…به طور کلی برای شرکت در دوره لوله کشی ساختمان پیش نیاز خاصی لازم نیست و کارآموز میتواند با توجه به علاقه و مشاهده سرفصل ها در دوره شرکت کند

 • احمدی گفت :

  سلام این دوره چند ساعته و کجا برگزار میشه

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز… شهریه دوره لوله کشی ساختمان 3/200/000 است.

 • معماری گفت :

  سلام وقت بخیر
  میخاستم سوال کنم تو دوره آموزش لوله کشی ساختمان گرمایش از کف هم آموزش داده میشه؟

  • پشتیبان گفت :

   سلام وقت شما بخیر
   بله در این دوره یکی از مباحث مهمی که تدریس می شود لوله کشی و پیاده سازی سیستم گرمایش از کف است.

  02166477628
  02166477628
  WeCreativez WhatsApp Support
  اگر سوالی در مورد دوره های آموزشی دارید پاسخگوی شما عزیزان بصورت 24 ساعته هستیم
  سلام ، چطور میتونم کمکتون کنم ؟