آموزش لوله کشی ساختمان

آموزش لوله‌ کشی ساختمان یکی از محبوب‌ترین دوره‌های رشته تأسیسات هست که در آموزشگاه پایتخت فناوری به‌صورت کاملاً عملی و ویژه بازار کار برگزار می‌شود.

 • در آموزش لوله‌ کشی ساختمان از صفرتا صد، به شما نحوه لوله‌ کشی آب سرد و گرم، لوله‌ کشی فاضلاب، لوله‌ کشی سیستم گرمایشی، اجرای گرمایش از کف، لوله‌ کشی تهویه و آب باران، نصب شیرآلات و لوازم بهداشتی، نصب روشویی، نصب رادیاتورها، نصب آب‌شویه، نصب توالت فرنگی، نصب پمپ و … را یاد می‌دهیم.
 • در بخش دیگر، انواع لوله‌های ساختمانی مانند لوله‌های تپه (لوله‌های سفید)، لوله‌های پنج لایه، سه لایه، تک لایه، لوله‌های pvc، لوله‌های پوش فی‌ات و … را معرفی کرده و ویژگی‌ها، کاربردها و اتصالات مربوط به هرکدام را در ساختمان توضیح می‌دهیم. سپس، اصول و روش‌های لوله‌ کشی توکار، روکار و کلک توری را با تمامی لوله‌ها نای ذکرشده یاد می‌گیرید.
 • در ادامه، با انواع نقشه‌های لوله‌ کشی آشنا می‌شوید و نحوه طراحی و نقشه‌خوانی لوله‌ کشی ساختمان را یاد می‌گیرید.
 • علاوه بر موارد بالا، در بخش عملی نحوه کار با ابزار و تجهیزات لوله‌ کشی ساختمان، نحوه جوشکاری، کنده‌کاری، آب‌بندی و گرفتن نشتی، خم‌کاری، برش، عایق‌کاری، عیب‌یابی و تعمیر لوله‌ کشی را نیز یاد می‌دهیم.
 • مطالب آموزشی دوره لوله‌ کشی ساختمان از مقدماتی تا پیشرفته به زبان ساده و به‌صورت مرحله‌به‌مرحله توسط اساتید برتر تدریس می‌شود.
 • کارآموزان با شرکت در این دوره، مهارت‌های لازم را با انجام کار نای عملی در کارگاه‌های مجهز به دست می‌آورند و می‌توانند در پایان خودشان صفرتا صد طراحی، نصب و اجرای لوله‌ کشی در بخش‌های مختلف یک ساختمان مسکونی، تجاری، اداری و … را انجام دهند.
 • از مزیت‌های شرکت در این دوره می‌توان به دریافت مدرک لوله‌ کشی فنی حرفه‌ای، مشاوره رایگان جهت ورود به بازار کار، پشتیبانی دائمی، امکان بازآموزی رایگان، 30 درصد تخفیف در شهریه و ارائه خوابگاه برای دانشجویان شهرستانی اشاره کرد.
 • اگر می‌خواهید این حرفه را به‌صورت تخصصی یاد بگیرید و سریع به کسب درآمد برسید، همین حالا در دوره آموزش لوله‌ کشی ساختمان فنی حرفه‌ای پایتخت فناوری شرکت کنید؛ چراکه این آموزشگاه در آموزش لوله‌ کشی آب و فاضلاب و سایر بخش‌های ساختمان حرف اول را می‌زند.

ویدئو معرفی دوره صفر تا صد لوله کشی ساختمان

پادکست معرفی دوره آموزش لوله کشی ساختمان

بهترین آموزش لوله کشی ساختمان
بهترین دوره لوله کشی ساختمان
آموزش صفر تا صد لوله کشی ساختمان
دوره صفر تا صد لوله کشی ساختمان

سرفصل های دوره آموزش لوله کشی ساختمان

لیست مطالب آموزشی

آشنایی کامل اتصالات لوله‌های مختلف و کاربرد آن‌ها

آشنایی با برش و برقم کردن لوله‌های مختلف

آشنایی با حدید کاری لوله‌های فولادی

آشنایی با جوشکاری برق و گاز مقدماتی

آشنایی بااتصال لوله‌های فولادی به پلیمری

آموزش لوله‌های کلک توری

آموزش گرمایش از کف

آموزش لوله‌های پول یکا، چسبی

آشنایی با لوله‌ کشی با لوله‌های تلفیقی (چندلایه)

آشنایی با نحوه فلزکاری مربوط به لوله‌ کشی ساختمان

آشنایی با اصول لوله‌ کشی سرد و گرم و شناخت مسیرهای رفت‌وبرگشت

آموزش اصول پرچ‌کاری با دستگاه پرچ‌کن

آموزش انواع اتصالات و پیچ و مهره‌ها

یادگیری نحوه کار با انواع لوازم لوله‌ کشی و فلزکاری

آشنایی با نقشه‌خوانی لوله‌ کشی ساختمان

آشنایی با اصول کنده‌کاری کف و دیوارها

آشنایی با شناخت انواع لوله‌های بکار رفته در ساختمان

آشنایی با اتصالات موقت و نیمه موقت لوله‌ کشی

آشنایی با عایق‌بندی حرارتی و رطوبتی لوله‌ها

آشنایی با دستگاه‌های متریک و کار با ابزار لوله‌ کشی

آشنایی با نقشه‌کشی و نقشه‌خوانی لوله‌های فاضلاب

آموزش لوله‌های پوشایت

آموزش نصب شیرآلات

آموزش انواع شیب در لوله‌ کشی فاضلاب

شناسایی اصول تهویه سیستم فاضلاب

آشنایی با لوله‌ کشی تهویه و آب باران در ساختمان

آشنایی با نصب شیرآلات و لوازم بهداشتی

آشنایی با آزمودن و عیب‌یابی نشتی در لوله‌ کشی ساختمان

یادگیری عملی انواع لوله‌ کشی و نصب اتصالات در کارگاه مجهز

آشنایی با انواع عایق و ابزار مختلف برای جلوگیری از پوسیدگی در لوله‌ها

آشنایی با نحوه لوله‌ کشی سرد و گرم ساختمان با انواع لوله‌ها

آشنایی با نحوه ترسیم نقشه و کروکی در لوله‌ کشی ساختمان

آشنایی با لوله‌ کشی فاضلاب سطحی خانگی

آشنایی با تأسیسات فاضلاب مانند آب‌شویه، کف شور و …

و…

نمایش بیشتر

نظرات کارآموزان آموزش لوله کشی آب و فاضلاب

رزرو کلاس / مشاوره

فرم مشاوره رایگان

"*" indicates required fields

نمایش بیشتر

آنچه در کلاس آموزش لوله‌ کشی ساختمان می‌آموزید:

 • مهارت کامل در توانایی کار با ابزار لوله‌ کشی و استادکاری فلزکاری
 • مهارت کامل در هدایت آب سرد و گرم در ساختمان با استفاده از انواع لوله‌های کاربردی
 • مهارت کامل در نصب شیرآلات و آبگرم کن ولوله کشی
 • مهارت کامل در شناخت انواع لوله و اتصالات مرتبط با لوله‌ کشی ساختمان
 • مهارت کامل در لوله‌ کشی فاضلاب ساختمان و نصب تأسیسات فاضلاب مناسب
 • مهارت کامل در ترسیم و نقشه‌خوانی در ساخت خطوط آب و فاضلاب

 

 

مزیت‌های آموزشگاه پایتخت فناوری برای شما

مجوز فعالیت

مجوز فعالیت دارای مجوز معتبر از سازمان فنی و حرفه ای کشور

مدرک فنی و حرفه ای

مدرک فنی و حرفه ای اعطا مدرک معتبر بین المللی

دوره های عملی

دوره های عملی برگزاری دوره ها در کارگاه مجهز بصورت عملی

پشتیبانی

پشتیبانی پشتیبانی کار آموزان پس از اتمام دوره ی آموزشی

سرفصل های استاندارد

اساتید با تجربه اساتید با تجربه در صنعت

دسترسی سریع

دسترسی آسان نزدیک بودن آموزشگاه به وسایل حمل و نقل عمومی و خوابگاه

هزینه دوره لوله کشی ساختمان

آموزش لوله کشی ساختمان هزینه دوره: 10/660/000 تومان هزینه با تخفیف: 8/200/000 تومان دوره خصوصی: 13/000/000 تومان

سوالات متداول

به طور کلی برای شرکت در دوره لوله کشی ساختمان پیش نیاز خاصی لازم نیست و کارآموز میتواند با توجه به علاقه و مشاهده سرفصل ها در دوره شرکت کند

بله، با توجه به اینکه تمام آموزش ها به صورت عملی انجام میشود، در صورت تلاش خود کارآموز، آموزشگاه این اطمینان را میدهد تا بتوانید وارد بازار کار شوید.

بله، با اتمام دوره مدرک معتبر زیر نظر سازمان فنی حرفه ای که اعتبار بین الملی نیز دارد به کارآموزان داده می شود.

دوره ها به صورت عملی و تئوری هستند، به این صورت که کلاس های تئوری جهت افزایش اطلاعات کارآموز و کلاس های عملی در کارگاه مجهز آموزشگاه آموزش داده میشود.

خیر، با توجه به اینکه آموزش مطالب از پایه شروع میشود و تا پیشرفته ادامه میابد به مدرک خاصی نیاز نیست و سطح تحصیلات متوسطه کفایت می کند.

معرفی جامع آموزش لوله کشی ساختمان فنی حرفه ای

آموزش لوله‌ کشی ساختمان از صفر تا صد

لوله‌ کشی ساختمان یکی از شغل‌های با درآمد خوب تلقی می‌شود. اگر به‌تازگی متوجه این موضوع شده‌اید و تصمیم دارید در این حرفه فعالیت کنید، در قدم اول باید شروع به کسب مهارت‌های این شغل کنید. ممکن است کار کردن پیش یک لوله‌کش باتجربه  و شاگردی کردن اولین گزینه‌ای باشد که به فکرتان می‌رسد.

 

آموزش لوله کشی ساختمان

البته که با شاگردی کردن بسیاری از فن‌ها را در عمل یاد خواهید گرفت، اما یادتان باشد که شاید یک اوستا نتواند یک معلم خوب باشد. بنابراین همه آن چیزی که نیاز دارید با شاگردی کردن به دست نمی‌آید. همچنین باید زمان خیلی بیشتری بگذرد تا بتوانید به‌صورت مستقل به کسب درآمد بپردازید.

راه دوم که بهتر از راه‌حل اول است، شرکت در یک دوره جامع لوله‌ کشی ساختمان است. برای صرفه‌جویی در وقت و استفاده حداکثری شما از زمانی که برای شرکت در دوره آموزش لوله‌ کشی ساختمان در آموزشگاه پایتخت فناوری  می‌گذارید، صفرتا صد لوله‌ کشی در این دوره تدریس می‌شود.

تمام سرفصل‌های در نظر گرفته‌شده با زبانی ساده و با استفاده از روش‌های به‌روز آموزشی، برای کارآموزان تدریس می‌شود. درنتیجه جای هیچ نگرانی در مورد یادگیری مباحث نخواهد بود. بااین‌وجود برای تضمین بیشتر، امکان تجدید دوره به‌صورت رایگان نیز وجود دارد. به این معنی که کارآموز می‌تواند یک‌بار دیگر در کلاس شرکت کرده تا به درک بیشتر از آموخته‌هایش برسد.

آموزشگاه لوله‌ کشی ساختمان

آموزشگاه فنی پایتخت فناوری، اقدام به برگزاری دوره‌ای کرده است که در آن با آموزش حرفه‌ای لوله‌ کشی ساختمان از سطح مبتدی تا سطح پیشرفته گره از کار مشکلاتی که شاید هیچ‌وقت علاقه نداریم در ساختمانمان با آن‌ها مواجه شویم، باز کند. پس از گذران دوره‌ی کارآموزی خود در این آموزشگاه و تهیه ساده‌ترین ابزار لازم برای این کار می‌توانید لوله‌ کشی آب و فاضلاب منزل را به‌طور کامل بشناسید و مشکلات به وجود آمده را حل کنید.

ما با هر شغل و پیشه‌ای که داریم، باید به چند فن و مهارت مربوط به امور داخل خانه یا امور خارج از خانه آگاه باشیم. لوله‌ کشی ساختمان یکی از کاربردی‌ترین علوم است که حتی برای افرادی که نیازی به کسب درآمد از طریق این مهارت ندارند، می‌تواند دانش بسیار مفیدی باشد.

در دنیای اقتصادی پیچیده‌ی امروز، اینکه از هر روشی بتوانیم برای خودمان درآمدی پیدا کنیم موضوعی نیست که در آن اشکال و انکاری وجود داشته باشد. شما می‌توانید یک معلم ادبیات باشید ولی بعضی از ساعات بازنشستگی و یا استراحت خود را به انجام امور مربوط به لوله‌ کشی ساختمانی بپردازید.

دوره لوله‌ کشی که ویژه بازار کار به شما آموزش داده می‌شود برای کسانی که می‌خواهند حرفه لوله‌ کشی را دنبال کنند ایدئال است.

در دوره آموزش لوله‌ کشی ساختمان آموزشگاه پایتخت فناوری، قرار است که با انواع دستگاه‌های نصب لوله‌ کشی ساختمان، تعمیر دستگاه‌های آب‌رسانی، بهداشتی و گرمایشی، همچنین نصب و تعمیر مجموعه‌های حمام ازجمله دوش، توالت و حوضچه آشنا شوید. دانش آموزان همچنین این فرصت رادارند که در کنار دوره خود در فعالیت‌های کارآموزی و تمرینی شرکت کنند.

اگر بتوانید بازار کاری خود در این رشته را پیدا کنید می‌توانیم به شکل تضمینی به شما بگوییم که درس خواندن و دانشگاه رفتن و پیدا کردن یک شغل رؤیایی به دنبال دریافت مدرک دانشگاهی برای شما نابود خواهد شد.

آموزش مجازی و آنلاین لوله‌ کشی ساختمان

برای شرکت در دوره لوله‌ کشی ساختمان، دو گزینه برای شما وجود دارد: دوره حضوری و دوره آنلاین.  حتماً تابه‌حال به‌منظور یادگیری علم یا فن در کلاس‌های حضوری شرکت کرده‌اید. پس به‌طور کامل از قوانین و نحوه برگزاری آن‌ها اطلاعات دارید.

 

دوره لوله کشی ساختمان

اما دوره مجازی لوله‌ کشی ساختمان و البته سایر دوره‌های آنلاین، احتمالاً برای عده‌ای گنگ است و به خاطر نداشتن اطلاعات ممکن است انتخاب آن‌ها نباشد. باید گفت دوره‌های آنلاین آموزشگاه پایتخت فناوری با همان کیفیت دوره‌های حضوری برگزار می‌شود.

جلساتی که استاد تدریس می‌کند در قالب ویدئوهای ضبط‌شده و مرتب به کارآموزان داده می‌شود. استاد دوره و کارشناسان آموزشگاه نیز برای دادن مشاوره‌ها و پاسخ سؤالات هنرجویان آماده خدمت‌رسانی هستند. بعد از پایان دوره هم در صورت تمایل شما، دو جلسه به‌عنوان رفع اشکال به‌صورت رایگان خواهید داشت.

از مزایای شرکت در دوره آنلاین لوله‌ کشی ساختمان، حذف هزینه‌های رفت‌وآمد، حذف هزینه‌های اقامت و هزینه شخصی برای شهرستانی‌ها، صرفه‌جویی در وقت و انرژی، به این معنی که فرد می‌تواند استفاده بهتری از زمان کند و حتی به‌جای اینکه چند ساعت را تنها صرف شرکت در یک کلاس کند، در دوره دیگری نیز ثبت‌نام کند.

محتوای دوره آموزش لوله‌ کشی ساختمان

در این آموزش لوله‌ کشی ساختمان شما موارد ذیل را مطالعه خواهید کرد:

 • نحوه برش، خم کردن و لحیم لوله مسی آماده نصب
 • آموزش لوله‌ کشی با لوله سفید
 • نحوه برش و اتصال لوله پلاستیکی آماده نصب
 • نحوه آماده‌سازی محل کار / سایت آماده انجام کار
 • قانون ایمنی و بهداشت مربوط به نصب و نگهداری دستگاه‌های برقی ولوله کشی
 • علومی که در پس لوله‌ کشی ساختمانی به آن‌ها نیاز دارید پشت لوله‌ کشی به‌عنوان‌مثال انتقال گرما، قدرت، نیروها و فشار
 • نحوه نصب لوله‌ کشی و شیرآلات حمام، دستگاه‌های گرمایشی و دستگاه‌های بهداشتی زباله
 • سلامت و امنیت
 • اصول اساسی و فرایندهای اتصال
 • اصول علمی لوله‌ کشی
 • اصول آب گرم
 • اصول آب سرد
 • اصول دستگاه‌های گرمایشی و بهداشتی
 • علاوه بر این، شما این فرصت را خواهید داشت که در صنعت ساخت‌وساز تجربه کارکنید. پس در این دوره یکی از مهم‌ترین عناصر آموزشی آماده‌سازی شما برای کار کردن در محیط و بازار کار ایرانی و ایجاد شما تیک کار در ساختمان‌های ایرانی هست.

پیش‌نیازهای ورود به شغل لوله‌ کشی ساختمان

 • علاقه به یادگیری و پشتکار
 • انرژی و تحرک و حوصله
 • جسارت برای شروع کار و پذیرفتن چالش‌ها و خطرات کار
 • داشتن سطحی‌ترین اطلاعات ریاضیاتی برای محاسبات دقیق

علوم فنی‌ای که در این دوره تمرین می‌شود موارد ذیل را در برمی‌گیرد:

 • نصب لوله‌ کشی انواع لوازم بهداشتی
 • شکل‌گیری / خم شدن لوله
 • لحیم‌کاری لوله‌های مسی و استفاده از اتصالات
 • برداشتن و نصب مجدد اجزای سیستم توالت
 • برداشتن و نصب مجدد رادیاتورها

علاوه بر تجربه عملی به‌دست‌آمده، توضیحی در مورد موارد زیر دریافت خواهید کرد:

 • اتصالات لوله‌ کشی مس، برنج و پلاستیک که برای تأسیسات خانگی استفاده می‌شود
 • چگونگی آب‌رسانی در ساختمان‌هایی با ارتفاع زیاد
 • معرفی کنتور آب و آشنایی کارکرد کنتور
 • آموزش محاسبه‌ی کار با کنتور
 • نحوه‌ی محاسبه مخازن آب گرم و انبساط
 • نحوه کار اتصالات لوله‌ کشی مس، برنج و پلاستیک
 • دستگاه‌های گرمایش خانگی معمولی و ترکیبی
 • سیستم آب سرد و گرم
 • دوش، پمپ و غیره
 • نصب سرویس بهداشتی
 • بالای زهکشی زمین
 • روش‌های لوله‌ کشی عمومی
 • نصب ماشین لباسشویی، ماشین ظرف‌شویی و شیر آب خارج
 • شیرهای معمولی
 • سیستم توالت

ویژگی‌های یک لوله‌کش خوب

 • مجوز: مجوز و مدرک داشته باشد. تا اعتبار کار خودش را بتواند نشان دهد.
 • تجربه: تجربه داشته باشد، تا بتواند با نگاه به مشکل ساختمان بدون این‌که دست‌پاچه شود مشکل را بشناسد و سریع‌ترین را ه ممکن را برای حل مشکل به کار بگیرد.
 • صلاحیت: کسی صلاحیت دارد که به‌عنوان لوله‌کش تلقی شود که اندر تمرین کرده باشد تا بتواند به این صلاحیت شغلی برسد.
 • قابل‌اطمینان :او باید بتواند در کوتاه‌ترین زمان بهترین راه‌کار را معرفی کند – از هزینه‌های اضافی برای تهیه وسایل موردنیاز ساختمان آگاهی داشته باشد و هزینه‌ای که برای کار خودش در نظر می‌گیرد متناسب بازمان و مهارت و کیفیتی باشد که روی کار می‌گذارد.
 • ارتباط اجتماعی: او باید از برقراری ارتباط اجتماعی به بهترین نحو برخوردار باشد. دلیل این موضوع هم این است که بتواند با برخورد صبورانه شرایط را طوری فراهم کند که به مشتری‌های بیشتری معرفی شود و هم اینکه صاحب‌منزلی که برای سازمانش مشکلاتی پیش‌آمده است را آرام کند و با بهترین و خوش‌اخلاق‌ترین حالتی که می‌تواند اطمینان او را از دانش و مهارت خودش و رفع مشکل به دست بیاورد.
 • هماهنگی و سرعت عمل: لوله‌کش‌ها خود را در فضاهای تنگ و چند ابزار کوچک می‌بینند. این امر به نتایج مناسب و هماهنگی چشم برای دستیابی به نتایج سریع نیاز دارد. آن‌ها مهارت خوبی در حل مسئله‌دارند تا گزینه‌های خود را سریع ارزیابی کرده و بهترین روش را برای خود پیدا کنند.
 • ابزارآلات: او باید تمامی ابزار موردنیاز یک لوله‌کش را (که در این دوره کامل معرفی و آموزش داده می‌شوند) در دست داشته باشد و در صورت رجوع به منزلی که برای حل مشکل به آن جه رفته با ارائه‌ی هر آنچه دارد در سریع‌ترین زمان مشکل را حل کند و زمانش را صرف تهیه‌ی ابزار و رفت‌وآمدها و یا خرید اضافه بر سازمان نکند.

بازار کار و درآمد لوله‌ کشی ساختمان

شما بامهارتی که یاد گرفته‌اید تنها نمی‌مانید. در ابتدا می‌توانید به استادکاران این حوزه رجوع کنید و با گذران وقت نزد این افراد و کسب تجربه و کار در این زمینه دست‌های خود را قوی کنید و درواقع به‌نوعی تمرین‌های عملی خود را به این شکل آغاز کنید.

پیشنهاد ما این است که اصلاً از کار خود صرف‌نظر نکنید و از تلاش دست برندارید و به‌سرعت و پس از اخذ این مدرک به دنبال یافتن فردی باشید که بتوانید در نزد او یاد گرفته‌های خود را تمرین کنید.

به ازا کار این رشته وسیع است. شما در اصل به‌عنوان یک آزادکار یا فریلنسر فنی میتوانید کسب مهارت و تجربه کنید و خودتان را در اذهان عمومی به‌عنوان یک لوله‌کش حرفه‌ای ساختمانی جای براندازید. هم چون هر مسیر شغلی دیگری ابتدای راه آسان نخواهد بود.

 

آموزش لوله کشی ساختمانی

این‌که بتوانید کسب تجربه کنید و مهارت‌هایتان را به چالش بکشید زمان زیادی می‌برد و اینکه چقدر بتوانید در کوتاه کردن این زمان موفق باشید به روحیه‌ی چالش پذیری و قدرت  شما برمی‌گردد.

باید بتوانید حداقل ده ساختمان را بررسی کنید و تعمیرات موفق لوله‌ کشی داشته باشید تا دهان‌به‌دهان به افراد دیگر معرفی شوید. بدون شک با کسب تجربه، بازار کاری وسیع‌تری به روی شما باز می‌شود. می‌توانید در شرکت‌ها و مؤسسات فنی استخدام شوید و به‌عنوان فنی کار ولوله کش مشکلات تأسیساتی شرکت را حل کنید.

می‌توانید خودتان شرکت مختص امور لوله‌ کشی راه براندازید و با استخدام همکاران، در یک فرایند اداری و تأسیساتی خدمات ساختمانی ارائه بدهید. این مهارت یک مهارت تئوریک مثل زبان انگلیسی یا آموزش درس ادبیات نیست که با دفتر و کتاب و کاغذ بتوانید  کسب درآمد کنید.

صنعت ساختمان‌سازی بدون وقفه روبه‌پیشرفت است؛ بنابراین مشاغلی که مربوط به ساختن یک ساختمان مجهز می‌شوند نیز رشد صعودی دارند. لوله‌ کشی ساختمان هم یکی از آن شغل‌هاست. با فعالیت در این رشته، شخص لوله‌کش می‌تواند درآمد خوبی برای خود داشته باشد. ارتقاء مهارت‌ها و کسب تجربه‌های کاری بیشتر، میزان این درآمد را بیشتر و بیشتر خواهد کرد.

مزیت‌های دوره آموزش لوله‌ کشی ساختمان

اگر در این دوره شرکت کنید :

 • باعلاقه مندان و سایر کارآموزان فعال در این رشته آشنا خواهید شد.
 • شما با استاد کاره‌ای باتجربه آشنا خواهید شد.
 • اساتیدی که این علم را به شما آموزش می‌دهند به‌قدری باتجربه هستند که بتوانند سؤالات شمارا به کامل‌ترین شکل ممکن پاسخ بدهند و هیچ رخنه‌ای در این منظر برای شما باقی نگذارند.
 • دوره ما توسط لوله‌کش‌های باتجربه‌ای طراحی‌شده است که بیش از 25 سال در صنعت لوله‌ کشی و گرمایش کارکرده‌اند و هنوز هم به‌طور فعال در این عرصه فعالیت می‌کنند و دانش به‌روز شده‌ای دارند.
 • مهارت‌های لازم برای جذب و جلب رضایت مشتری به شما آموزش داده می‌شود که مسیر شمارا در بازار کاری که پیش روی شماست هموارتر کند.
 • اساتید ما علاقه‌ی زیادی به انتقال مهارت خوددارند و از اینکه بخواهند تمامی جوانب این مهارت مرموز را به شما آموزش دهند خرسند خواهند شد.
 • پس از گذراندن دوره لوله‌ کشی به‌طور کامل از شما پشتیبانی می‌شود تا اطمینان حاصل کنید که از مهارت‌های تجارت خود برای تکمیل کار استفاده می‌کنید. ما از بسیاری از افراد مانند خود شما برای تغییر شغل و استفاده از مهارت‌های جدید آن‌ها حمایت کرده‌ایم.شما نیز با نشان دادن جنبه و ظرفیت یادگیری خودخواهید توانست که یکی از گزینه‌های آموزشگاه برای اعطای فرصت‌های طلایی شغلی باشید.
 • دوره‌های لوله‌ کشی ما بسیار فشرده، بسیار کاربردی و بسیار ارزشمند است. شگفت‌زده خواهید شد که در مدت‌زمانی که با ما هستید چه مقدار خواهید آموخت. دلیل این اطمینان خاطر و تضمینی که به شما برای شرکت در این دوره می‌دهیم نیز پشتوانه‌ی ما یعنی اساتیدی هستند که برای انتقال دروس به علم و تجربه‌ی آن‌ها تکیه کرده‌ایم.

اگر به هر یک از حوزه های نام برده علاقه دارید، برای دریافت توضیحات بیشتر در مورد آن ها، با شماره 02166577378 تماس بگیرید

نمایش بیشتر

دیدگاه ها

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • علی گفت :

  سلام .شهریه دوره در سال جدید چند هست؟

  • پشتیبان گفت :

   سلام وقتتون بخیر. تمامی شهریه ها برای سال جدید هستند که در همین صفحه در بخش هزینه دوره لوله کشی ساختمان نوشته شده است.

 • سقراط گفت :

  سلام وقت بخیر شهریه آموزشی لوله کشی چند روز میشه؟

  • پشتیبان گفت :

   سلام وقت بخیر شهریه ی دوره 3/400/000تومان هستش و مدت زمان دوره 25 ساعت 1 هفته ای

 • مسیح گفت :

  دوره چند جلسه هست؟هفته ای چند جلسه و کدام روز ها؟حدودا چقدر طول میکشد؟

  • پشتیبان گفت :

   برای اطلاع از تایم کلاس با کارشناس های فنی ما تماس بگیرید که راهنمایتتون کنن 02166477300

 • اشرف زاده گفت :

  سلام شهریه دوره چند ؟

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز… شهریه دوره لوله کشی ساختمان 3/200/000 است.

 • منافی گفت :

  برای این دوره نیاز هستش از قبل چه اموزشی ببینیم؟

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز…به طور کلی برای شرکت در دوره لوله کشی ساختمان پیش نیاز خاصی لازم نیست و کارآموز میتواند با توجه به علاقه و مشاهده سرفصل ها در دوره شرکت کند

 • حمیدیان گفت :

  تو این دوره نقشه کشی هم آموزش داده می شود.

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز بله در این دوره نقشه کشی هم آموزش داده میشود

 • صادقی گفت :

  سلام لوله کشی مکان های تجاری هم آموزش داده میشه؟

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز…به طور کلی برای شرکت در دوره لوله کشی ساختمان پیش نیاز خاصی لازم نیست و کارآموز میتواند با توجه به علاقه و مشاهده سرفصل ها در دوره شرکت کند

 • احمدی گفت :

  سلام این دوره چند ساعته و کجا برگزار میشه

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز… شهریه دوره لوله کشی ساختمان 3/200/000 است.

 • معماری گفت :

  سلام وقت بخیر
  میخاستم سوال کنم تو دوره آموزش لوله کشی ساختمان گرمایش از کف هم آموزش داده میشه؟

  • پشتیبان گفت :

   سلام وقت شما بخیر
   بله در این دوره یکی از مباحث مهمی که تدریس می شود لوله کشی و پیاده سازی سیستم گرمایش از کف است.

02166577378
02166577378
WeCreativez WhatsApp Support
اگر سوالی در مورد دوره های آموزشی دارید پاسخگوی شما عزیزان بصورت 24 ساعته هستیم
سلام ، چطور میتونم کمکتون کنم ؟