آموزش کابینت سازی ام دی اف

یکی از رشته های فنی حرفه ای که درآمد بالایی در بازار کار دارد کابینت سازی ام دی اف است. در دوره آموزش کابینت سازی ام دی اف (mdf) مباحثی مانند شناخت انواع mdf های موجود در بازار، آموزش نحوه چسباندن pvc دستی، آموزش نصب دستگیره و جک بر روی کابینت mdf، نحوه ساخت، مونتاژ و نصب کابینت، کار با ابزارهای کابینت سازی و … آموزش داده می شود. آموزشگاه پایتخت فناوری این دوره آموزشی پرطرفدار را برای کارآموزان علاقه مند به این حرفه برگزار می کند.

تمامی کلاس های آموزش کابینت سازی در کارگاه مجهز و زیر نظر اساتید با تجربه فنی که آموزشگاه برای کارآموزان تدارک دیده است برگزار شده و در پایان دوره مدرک معتبر بین الملی زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور به کارآموزان تعلق می گیرد. لازم به ذکر است که پشتیبانی از کارآموزان بعد از دوره به صورت نامحدود بوده و چنانچه کارآموز سوال یا مشکلی داشته باشد می تواند به صورت حضور در آموزشگاه و یا تلفنی با اساتید در ارتباط باشند.

 • طول مدت این دوره 30 ساعت آموزش تئوری و عملی میباشد که بیش از 80% از این زمان به صورت کاملاً عملی خواهد بود.
 • دوره کابینت سازی ام دی اف از صفر و مباحث ابتدایی شروع شده و تا پیشرفته ترین مباحث توسط اساتید مجرب و صاحب نام حوزه نجاری و کابینت سازی تدریس می شود.
 • کلاس های عملی در کارگاه های کاملاً مجهز به تجهیزات تخصصی برای مونتاژ و نصب کابینت ام دی اف و کسب تجربه های 100% عملی و واقعی در کابینت سازی به صورت پروژه محور برگزار می گردد.
 • پس از اتمام دوره شرکت کنندگان مدرک فنی حرفه ای معتبر آموزشگاه را دریافت میکنند تا با استفاده از آن برای استخدام در شرکت های معتبر، مهاجرت و دریافت پروانه کسب برای راه اندازی کسب و کار در حوزه کابینت سازی MDF به صورت قانونی و معتبر توانایی اقدام را داشته باشند.
 • کیفیت دوره تخصصی نصب و مونتاژ کابینت ام دی اف توسط آموزشگاه تضمین شده است به طوری که در صورت عدم یادگیری می توانید مجددا به صورت رایگان در دوره شرکت کنید.
 • 30% درصد تخفیف در هزینه دوره کابینت سازی برای مدت محدود در نظر گرفته شده است.

ویدئو معرفی دوره آموزش کابینت سازی

پادکست معرفی دوره کابینت سازی

آموزش کابینت سازی ام دی اف
دوره آموزش کابینت سازی
دوره صفر تا صد کابینت سازی MDF
دوره عملی نصب و مونتاژ کابینت MDF صفر تا صد
آموزش نحوه کار با ابزار سوراخ کاری
یادگیری نحوه اندازه گیری و محاسبه ابعاد آبچکان
آموزش نصب پایه های کابینت و تراز کردن آن ها
آموزش نصب توری آبچکان

سرفصلهای دوره آموزش کابینت سازی

مطالب دوره کابینت سازی ام دی اف

یادگیری نحوه محاسبات برش ورق های mdf جهت ساخت کابینت

یادگیری نحوه کار با دستگاه میخ کوب، منگنه کوب و پمپ باد

یادگیری نحوه بکارگیری مواد مصرفی اصلی و جانبی در کابینت سازی

آشنایی با مدل های روز کابینت mdf جهت معرفی به مشتریان

آشنایی با نحوه ساخت جزیره، میز غذا، کتیبه و سایر مدل ها در کابینت ام دی اف

آشنایی با شناخت انواع صفحات کورین

اشنایی یادگیری نحوه بکاریگیری تیغه های مخصوص برش کاری، پرداخت و ابزار زنی

یادگیری نحوه برشکاری کناره ها و فرم دهی به کابینت

یادگیری نحوه نصب و ریگلاژ درب های کابینت

معرفی ابزار شناسی تخصصی جهت کابینت سازی

آشنایی با ابعاد استاندارد کارگاه و میزکار جهت مونتاژ

یادگیری نحوه بکارگیری رسم فنی عمومی و تخصصی کابینت

آشنایی با انواع پیچ های مناسب برای اتصال ورق ها و ابزار خزینه

یادگیری نحوه اندازه گیری محیط آشپزخانه جهت طراحی کابینت

یادگیری نحوه مونتاژ کابینت mdf به صورت پروژه ای در کارگاه

یادگیری نحوه نصب دستگیره و جک بر روی کابینت mdf

معرفی انواع mdf های موجود در بازار

آشنایی با رنگ بندی و نوع پوشش صفحات mdf

یادگیری نحوه طراحی و نقشه کشی کابینت ام دی اف

یادگیری نحوه استحکامات، عایق بندی و آب بندی کابینت ام دی اف

یادگیری نحوه نصب ریل، نبشی، لولای درب و …

اشنایی با نرم افزار چیف و طراحی سه بعدی

اموزش کامل در مورد نصب کابینت و کمد و سینک و هود

نمایش بیشتر

چرا پایتخت فناوری؟

مجوز فعالیت

مجوز فعالیت دارای مجوز معتبر از سازمان فنی و حرفه ای کشور

مدرک فنی و حرفه ای

مدرک فنی و حرفه ای اعطا مدرک معتبر بین المللی

دوره های عملی

دوره های عملی برگزاری دوره ها در کارگاه مجهز بصورت عملی

پشتیبانی

پشتیبانی پشتیبانی کار آموزان پس از اتمام دوره ی آموزشی

سرفصل های استاندارد

سرفصل های استاندارد سرفصل های آموزشی مطابق با فنی و حرفه ای

دسترسی سریع

دسترسی سریع دسترسی آسان به حمل و نقل عمومی

رزرو کلاس / مشاوره

فرم مشاوره رایگان

"*" indicates required fields

آنچه که در کلاس کابینت سازی می آموزید :

 • مهارت کامل در شناخت انواع ورق های ام دی اف موجود در بازار
 • مهارت کامل در اندازه گیری، طراحی و نقشه کشی مهندسی پروژه های کابینت ام دی اف
 • مهارت کامل در شناخت مدل های جدید کابینت MDF
 • مهارت کامل در دانش ابزارهای کاربردی مخصوص مونتاژ کابینت
 • مهارت کامل در نصب لوازم و ملزومات کابینت ام دی اف
 • مهارت کامل در مونتاژ و نصب کابینت ام دی اف

نظر کاراموزان آموزش ام دی اف

هزینه دوره آموزش کابینت سازی

کابینت سازی ام دی اف هزینه دوره: 6/900/000 هزینه با تخفیف: 4/800/000 دوره خصوصی: 8/000/000

سوالات متداول دوره آموزش کابینت سازی

به طور کلی برای شرکت در دوره کابینت سازی mdf پیش نیاز خاصی لازم نیست و کارآموز میتواند با توجه به علاقه و مشاهده سرفصل ها در دوره شرکت کند

بله ، با توجه به اینکه تمام آموزش ها عملی انجام میشود، در صورت تلاش خود کارآموز آموزشگاه این اطمینان را میدهد تا بتوانید وارد بازار کار شوید.

بله. با اتمام دوره در آزمون فنی حرفه ای ثبت نام می شوید و با قبولی در دو آزمون تئوری و عملی به شما مدرک فنی حرفه ای داده می شود.

دوره ها به صورت عملی و تئوری هستند؛ حدود 80% از کلاس به آموزش های عملی در کارگاه ها اختصاص داده می شود.

خیر ، با توجه به اینکه آموزش مطالب از پایه شروع میشود و تا پیشرفته ادامه میابد به مدرک خاصی نیاز نیست و سطح تحصیلات متوسطه کفایت میکند

امروز شغل کابینت سازی ام دی اف یکی از مشاغل پردآمد و پرکاربرد جامعه به حساب می آید

این میزان درآمد به توانایی و مهارت خود شخص و همچنین سرمایه اولیه و مسائل دیگر بستگی دارد ولی میزان درآمد به طور میانگین بین 3 تا 5 برابر حقوق وزارت کاری میباشد

معرفی دوره صفر تا صد کابینت سازی MDF

آموزش کابینت سازی MDF یکی از زیر شاخه های صنایع چوبی محسوب می شود که به طور تخصصی روی ساخت کابینت های آشپزخانه، کمد دیواری، جزیره، میز ناهار خوری و غیره می پردازد. برای کسب مهارت های طراحی، ساخت و نصب کابینت ها لازم است در کارگاه های عملی زیر نظر اساتید این دوره آموزش دید تا بتوانید به عنوان یک کابینت کار حرفه ای وارد بازار کار شوید.

به این منظور، آموزشگاه پایتخت فناوری برای علاقه مندان این حوزه، دوره آموزش کابینت سازی ام دی اف را به صورت کاملا عملی برگزار می کند. در این دوره آموزشی صفر تا صد کابینت سازی از مقدماتی تا پیشرفته به علاقه مندان آموزش داده تا بتوانند با اخذ مدرک بین المللی فنی حرفه ای خیلی راحت وارد بازار کار شده و به درآمد بالا برسند. در ادامه، توضیحات کاملی را درباره این دوره در اختیارتان قرار می دهیم.

آموزش عملی نصب و مونتاژ کابینت MDF صفر تا صد

طبق نظر اساتید، کارشناسان و کارآموزان، به این نتیجه رسیدیم که آموزش های عملی تاثیری چند برابر بیشتر از آموزش های تئوری دارند. بنابراین، آموزش های کارگاهی را مبنای اصلی برگزاری دوره ها در آموزشگاه پایتخت فناوری قرار دادیم. دوره عملی نصب و مونتاژ کابینت MDF که در کارگاه های مجهز به ابزار و لوازم کار برگزار می شود، کارآموزان می توانند تحت نظارت اساتید و افراد حرفه ای تر، به صورت واقعی مراحل ساخت یک کابینت را ببینند و آن را بیاموزند.

همچنین، در حین آموزش مهارت ها، استاد انواع ابزار و لوازمی که برای کابینت سازی نیاز دارید را به شما معرفی کرده و در مورد عملکرد تک تک آن ها توضیح می دهد. در نتیجه، زمانی که وارد بازار کار می شوید با این ابزار آشنا هستید و در اکثر موارد نیز تجربه کار با هر کدام را خواهید داشت.

آموزش کار با ابزارهای کابینت سازی

آموزش کابینت ممبران

کابینت های ممبران جزو کابینت های جدید هستند که در ساختمان های نوساز استفاده می شوند و ظاهر بسیار زیبایی دارند. جنس اصلی این کابینت ها از ام دی اف سفید است؛ اما طرح های خاصی که روی لایه بیرونی این کابینت ها کار می کنند، آن ها را از کابینت های ام دی اف متمایز می کند. بعد از بررسی و اندازه گیری فضای آشپزخانه و کابینت ها، طراحی و ساخت نمای کار به واحدی به نام CNC سپرده می شود. بعد از تحویل خروجی های سی ان سی، واحد ممبران پروسه روکش کردن کابینت ها را عملی می کند.

واحد ممبران می تواند ورقه های PVC را روی ورقه هایی که طراحی و ساخت CNC است، پرس کند. همچنین در روشی دیگر، بهتر است تمام مراحل بدون دخالت گروه سی ان سی و تنها توسط بخش ممبران انجام گیرد تا نیازی به حمل و نقل ورقه های ام دی اف سنگین نباشد. در هر صورت، تولید این مدل کابینت ها مورد استقبال مردم قرار گرفت؛ طوری که بسیاری از کابینت ساز ها به دنبال یادگیری تولید این کابینت ها هستند. دوره آموزش کابینت سازی پایتخت فناوری، آموزش های لازم برای ساخت کابینت ممبران را در سرفصل های خود دارد.

علاقه مندان می توانند برای شرکت در این دوره کاربردی با شماره های درج شده در سایت تماس گرفته و بعد از صحبت با کارشناسان، مراحل ثبت نام را طی کنند. دوره ها توسط اساتید مجرب و کار درست با بهترین متد آموزشی و بهترین ابزار تدریس می شوند. با بررسی سرفصل های در نظر گرفته شده، می توانید اطلاعات کلی در مورد آنچه خواهید آموخت داشته باشید.

آموزش نرم افزار طراحی کابینت

کابینت نقش بسزایی در زیبایی خانه دارد. همه ما به ویژه خانم ها توجه ویژه ای به آشپزخانه و از همه مهم تر کابینت ها داریم. کابینت ساز های حرفه ای با استفاده از به روزترین روش ها، تلاش می کنند بهترین محصول را طراحی و تولید کنند.

از متدهای جدید در این شغل، استفاده از نرم افزار برای طراحی کابینت هاست. در این زمینه نرم افزارهای مختلفی وجود دارد که از بین آن ها می توان به kitchen draw، 3D Max و chief architect اشاره کرد. با استفاده از ابزارهایی که در این نرم افزارها وجود دارد، می توان کابینت ها را به صورت سه بعدی و در طرح های مختلف طراحی کرد و مشتری قبل از ساخت نمای کلی کار را ببینید و در صورت نیاز اصلاحیه بزند.

دوره آموزش کابینت سازی فنی حرفه ای آموزشگاه پایتخت فناوری در بردارنده آموزش های جامع و کاملی است که ابعاد مختلف این شغل از جمله طراحی کابینت با نرم افزار را به کارآموزان آموزش می دهد و دارای مدرک بین المللی کابینت سازی است.

آموزش انواع کابینت

کابینت های ام دی اف در تنوع گسترده در طرح، پوشش، رنگ و جنس توسط عموم مردم مورد استفاده قرار می گیرد. کابینت ساز ام دی اف باید به شیوه طراحی و نصب انواع ورقه های MDF مسلط باشد و بتواند آن ها را از صفر تا صد بسازد. فارغ از این که این کابینت ها در چه ابعادی می باشند و چه کاربردی دارند.

آموزش نصب و ساخت انواع کابینت

در این دوره از پایتخت فناوری، به شما نصب و ساخت انواع کابینت مدرن، کلاسیک و نئو کلاسیک یاد داده می شود و برای هرکدام از مدل ها نصب موارد زیر آموزش داده می شود:

 • یونیت: همان جعبه اصلی است که دارای درب است و وسایل در داخل آن قرار می گیرد.
 • کابینت های هوایی: که در فاصله ی 160 سانتی متری از زمین قرار می گیرد و شامل یونیت های آب چکان، هود و یونیت یخچال است که در بالای یخچال قرار می گیرد.
 • کابینت های زمینی: که در زمین قرار دارند و بر کف اشپزخانه نصب می شوند و شامل یونیت های سینک، لباسشویی، گاز و کشوهای مختلف و کابینت های درب دار است.
 • یونیت کانتر (اپن): روی کابینت های زمینی است و نقش جدا کردن آشپزخانه از دیگر نقاط منزل را به عهده دارد.
 • یونیت پکیج: که جزو کابینت های هوایی است و برای پوشاندن پکیج استفاده می شود.
 • تاج، پاخور و زیر چراغی: که برای پوشاندن پایه های کابینت و محل نصب آن ها استفاده می شود و معمولا ارتفاع کمی دارند.

پیش زمینه دوره آموزش ساخت کابینت ام دی اف

دوره آمورش کابینت سازی ام دی اف برای کسانی که دارای مدرک دیپلم هستند و علاقه به فنون تاسیسات منازل دارند، بسیار پیشنهاد می شود. شما برای شرکت در این دوره نیاز به ارائه مدرک خاصی ندارید و همین طور نیازی به گذراندن دوره های پیش نیاز نخواهید داشت. در صورتی که علاقه به یادگیری این فن و ورود به بازار بسیار پر رونق آن دارید، می توانید دوره کابینت سازی را انتخاب کنید. شاید در نگاه اول کار کابینت سازی کار آسانی به نظر برسد. اما هر چقدر که بیشتر و عمیق تر به این حرفه نگاه کنید و آموزش ببینید، بیشتر به جزئیات و سختی آن آگاه خواهید شد.

در ابتدای کار باید بر اساس شکل آشپزخانه کابینت را طراحی کنید. سپس، آن ها را اندازه گیری کرده، قطعات را برش داده و آن ها را به یکدیگر وصل کنید. هر کدام از این مراحل ظرافت ها و قوانین خاص خود را دارد و البته لازم به ذکر است که بعضی از این کار ها را باید در کارگاه انجام دهید و یک سری دیگر را باید در محل نصب انجام دهید.

اگر شما هم از علاقه مندان به کار با چوب هستید و از طراحی، ساخت و نصب کابینت لذت می برید و از طرفی دیگر به دنبال یک شغل با درآمد خوب، بازار کار عالی و آینده شغلی روشن هستید، آموزش کابینت سازی ام دی اف در پایتخت فناوری یک فرصت عالی برای شماست.

آموزش مجازی و آنلاین کابینت سازی

یکی از شغل های پول ساز که نه تنها در ایران بلکه در سایر کشورها رونق دارد، شغل کابینت سازی ست. شاید تصور عموم این باشد که برای یادگیری این شغل باید در یک کارگاه تحت نظر یک فرد با تجربه شاگردی کنند تا بعد از چند سال، بتوانند به صورت مستقل و حرفه ای این کار را انجام دهید. اما شرکت در دوره آموزش کابینت سازی، چه به صورت حضوری چه مجازی و غیر حضوری، راه دیگری برای ورود به این رشته است. دوره حضوری نیازی به توضیح ندارد، اما اگر شرایط شرکت در کلاس های حضوری را ندارید، می توانید دوره آنلاین را انتخاب کنید.

آموزشگاه پایتخت فناوری دوره آنلاین آموزش کابینت سازی را برگزار می کند. از نظر کیفیت، کلاس های آنلاین با حضوری برابری می کند. در انتهای دوره ها مدرک فنی معتبر و قابل استعلام به کارآموزان داده می شود. از مزیت های شرکت در دوره های مجازی، می توان به حذف هزینه های اضافی برای رفت و آمد و شهریه خوابگاه برای شهرستانی های عزیز، هزینه سفر و مواردی از این دست اشاره کرد. صرفه جویی در وقت و انرژی نیز می تواند به فرد این شانس را بدهد تا استفاده مفیدتری از زمان خود داشته باشد.

یکی از نکات مهم دیگر در مورد کلاس مجازی آموزش کابینت سازی، در اختیار داشتن ویدئوهای جلسات است؛ که در این صورت شما به عنوان کارآموز می توانید در هر زمان که احساس نیاز کردید، دوباره و چندباره به آن ها رجوع کرده و درس را مرور کنید

کابینت سازی یک هنر است و همانطور که می دانید در هنر هیچ محدودیتی وجود ندارد. تنها چیزی که شما را محدود می کند خلاقیت خود شماست که می توانید با دانستن آخرین مدل های کابینت در دنیا و یا با طراحی های خلاقانه آن را گسترش بدهید.

آموزش کابینت سازی ام دی اف در پایتخت فناوری، مناسب با شرایط و نیازهای بازار کار طراحی شده و در حال برگزاری می باشد. طوری که در انتهای دوره کارآموز آماده ورود به این شغل است و می تواند از عهده چالش های پیش رو برآید.

بهترین آموزشگاه کابینت سازی با مدرک فنی حرفه ای

یکی از حرفه های ضروری در سطح جامعه، کابینت سازی است که از ابتدای نوشته تا این قسمت سعی کردیم ابعاد مختلف این شغل را برای تان روشن کنیم. اما آیا می توان بدون داشتن اطلاعات و صرفا با مدتی شاگردی کردن تمامی مهارت ها و بایدهای آن را دریافت؟!

باید گفت خیر! کلاس های آموزشی، مجموعه ای از اطلاعات دسته بندی شده و مرتب را با هدفی مشخص به کارآموزان منتقل می کنند. آموزشگاه پایتخت فناوری، یکی از بهترین آموزشگاه های کابینت سازی تهران، مجری برگزاری دوره کابینت سازی فنی حرفه ای است. سرفصل های این دوره تحت نظارت اساتید با سابقه در تدریس انتخاب می شوند.

در خلال جلسات افراد شرکت کننده با ابزار و تجهیزات ساخت کابینت درگیر شده و کار با آن را یاد می گیرند. امکان تجدید دوره در صورتی که کارآموز به اندازه کافی مطالب را فرا نگرفته باشد وجود دارد. ارائه مدرک فنی نیز یکی دیگر از ویژگی های این مجموعه است. علاوه بر همه این ها، نه تنها در دوران کارآموزی و شرکت در کلاس، بلکه حتی زمانی که وارد بازار کار شده اید، می توانید از خدمات پشتیبانی نامحدود ما استفاده کنید.

آموزش کار با ابزار برش کاری

دریافت مدرک کابینت سازی فنی و حرفه ای

اگر به دنبال ورود به بازار کار و کسب درآمد هستید و تصمیم خود را مبنی بر ورود به شغل کابینت سازی گرفته اید، باید یک مدرک معتبر در دست داشته باشید تا بتوانید در مرحله اول استخدام در شرکت های خصوصی و سازمان های دولتی، توانایی های خود را اثبات کنید. به علاوه اگر قصد دارید، به صورت شخصی کار کنید و کارگاه کابینت سازی خود را افتتاح نمایید، باید برای دریافت پروانه کسب، مدرک داشته باشید.

مدرک کابینت سازی فنی و حرفه ای به عنوان معتبر ترین مدرک قابل اخذ در ایران، می تواند شما را به درآمد های عالی برساند. این دوره اعتبار بین المللی داشته و می تواند یک نقطه قوت در رزومه شما برای مهاجرت کاری و گرفتن جاب آفر باشد. برای دریافت این مدرک، در کلاس های عملی و جامع شرکت کرده و پس از اتمام دوره، خود را برای آزمون های کتبی و عملی زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای آماده کنید. کسب حداقل نمره 50 از 100 در آزمون کتبی و 70 از 100 در آزمون عملی شما را به مدرک فنی و حرفه ای می رساند.

ویژگی های لازم برای شغل کابینت سازی

کار کابینت سازی هم مانند هر کار دیگری به ویژگی های خاص خود نیاز دارد. برخی از آن ها عبارتند از:

 • قدرت بدنی بالا
 • مهارت اندازه گیری دقیق
 • به روز بودن
 • توانایی طراحی کابینت آشپزخانه
 • مشتری مداری
 • خوش مشرب بودن
 • کار با ابزار های گونانون
 • کار با ابزار های جدید
 • آشنایی با اخرین طرح ها و متد کابینت سازی
 • و از همه مهم تر اینکه باید خوش قول باشید و کار کابینت ها را در زمان معین تحویل بدهید. چون همانطور که می دانید یک فرد خوش قول همیشه در ذهن باقی می ماند.

بازار کار و درآمد ساخت کابینت ام دی اف

امروزه کابینت داشتن یک آشپزخانه یک نکته مهم است و حتی در قیمت خانه هم تاثیر زیادی دارد. برای همین شما کمتر خانه ای را پیدا می کنید که کابینت نداشته باشد. اگر کابینت ام دی اف باشد آن هم با یک طراحی زیبا به ارزش خانه بسیار کمک خواهد کرد. شاید بتوان گفت هر خانواده حداقل یک بار کابینت ام دی اف برای آشپزخانه خود سفارش میدهد.

به همین دلیل کابینت سازی با ام دی اف یک شغل فصلی نیست و تا زمانی که خانه های جدید ساخته شوند کابینت هایی برای طراحی و نصب وجود دارد و اگر شما در کار خود عالی عمل کنید ممکن است مشتری هایی حتی از شهر های دیگر داشته باشید. طبیعتا هر چقدر بازار کار یک شغل خوب باشد به همان میزان درآمد شاغلین آن نیز بالا خواهد بود. اما اینکه رقم درآمد چقدر باشد، به عوامل مهمی بستگی دارد؛ مثلا همان عالی بودن در کار، به معنی داشتن مهارت و تخصص در حرفه.

یکی دیگر از عوامل مهم در این شغل مشتری مداری است که شخص با کار آموزی در یک کارگاه می تواند به راحتی آن را کسب کند. خلاقیت فردی نیز فاکتوری است که می تواند تاثیر مثبتی بر میزان درآمد داشته باشد. در این شغل هر چقدر خلاقیت و البته سلیقه بیشتری داشته باشید، مشتری های بیشتری به سمت شما می آیند و در نتیجه پول بیشتری هم خواهید داشت.

برای مثال کابینت هایی که سطل آشغال به صورت ریلی در آن قرار می گیرد و مخفی می شود، کابینت های mdf که درب شیشه ای دارند و می توان با قرار دادن ظروف تزئینی در آن جا، ظاهر زیبایی به آشپزخانه بخشید و ایده های جذاب دیگر، همه ناشی از خلاقیت کابینت سازهایی ست که نوآوری کرده اند و سبک جدید ارائه داده اند.

مراحل ورود به بازار کار کابینت سازی با mdf

اگر بخواهید در بازار چنین شغلی را فرا بگیرید مدت زمان زیادی را باید شاگردی کنید تا مهارت هایی مثل اندازه گیری دقیق، مراحل برش چوب ام دی اف، سوراخ کاری، نصب بخش های مختلف و قرار دادن قفسه را یاد بگیرید. مهم تر از همه، طراحی کابینت است که باید بدانید با توجه به شکل آشپزخانه کدام طرح مناسب است.

راه دوم شرکت در دوره آموزش کابینت سازی ام دی اف آموزشگاه پایتخت فناوری است. این روش به شما کمک می کند در مدت زمان کمتری این مهارت را فرا بگیرید. برای پیدا کردن تسلط نیز کارآموزی کردن برای مدتی محدود، بسیار موثر خواهد بود. چرا که در عمل با چالش ها روبرو شده و می توانید با استفاده از تجارت استاد و همکاران خود، مشکل را حل کرده و توانمند شوید.

دوره های آموزشی پایتخت فناوری مدرک فنی نیز به همراه دارند. بعلاوه، در صورتی که تمایل داشته باشید می توانید از آموزشگاه بخواهید تا شما را به سازمان فنی و حرفه ای، برای شرکت در آزمون مدرک رسمی آن، معرفی کند. داشتن مدرک فنی و حرفه ای برگ برنده شما برای ورود به بازار کار خواهد بود. اعتبار این مدرک تا جایی است که می توانید با استفاده از آن جواز کسب بگیرید، وام بگیرید و کار خود را به صورت مستقل شروع کنید. همچنین، نسخه ترجمه شده این مدرک برای افرادی که قصد مهاجرت به کشورهای دیگر را دارند، بسیار کمک کننده است.

نمایش بیشتر

محبوب ترین دوره های آموزشی پایتخت فناوری

دیدگاه ها

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • سینا گفت :

  سلام خسته نباشید دور تون چند ماه هست بعد شهریه چه قدر هست این مدرک فنی حرفه‌ای به اتباع هم میتونه بگیره

  • پشتیبان گفت :

   سلام وقتتون بخیر. این دوره حدودا 30 ساعت هستش که هم در طول هفته (شنبه تا چهارشنبه) می تونید در کلاس شرکت کنید که حدودا دو هفته زمان می برد. هم اخر هفته ها (پنجشنبه) می تونید در کلاس شرکت کنید که حدودا یک ماه و نیم زمان می برد. بله اتباع هم میتونند بدون هیچ مشکلی مدرک فنی حرفه ای بگیرند.

 • سعید گفت :

  سلام این دوره چند ماهه هستش!؟
  یعنی کار آموز چند وقت مشغول به اموزش هستش!؟

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   دوره آموزش نصب کابینت ما 30 ساعت هستش که هم در طول هفته (شنبه تا چهارشنبه) براش کلاس داریم که حدودا دو هفته آموزش تان طول می کشد و هم اخر هفته ها (پنجشنبه) که حدودا یک ماه و نیم زمان می برد.

 • حسین گفت :

  سلام خسته نباشید. چجوری باید ثبت نام کنیم و اینکه چه موقع کلاسا شروع میشه؟؟

  • پشتیبان گفت :

   سلام وقتتون بخیر. جهت اطلاع از نحوه ثبت نام و برنامه کلاس های کابینت سازی با شماره 02166477628 تماس بگیرید.

   • شایان گفت :

    سلام وقت بخیر
    این مدرک فنی حرفه ای که میدن آیا تو خارج از کشور هم قابل استفاده هست؟

    • پشتیبان گفت :

     سلام بله. مدرک کابینت سازی فنی حرفه ای، بین المللی و دو زبانه است. در نتیجه، دارای اعتبار در کشورهای خارجی است و می توانید از آن استفاده کنید.

 • املیان گفت :

  سلام بعد از دوره شما میتونین کمک کنین که در جایی مشغول به کار بشیم

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز. بعد از اتمام دوره آموزش ام دی اف، به سازمان فنی حرفه ای معرفی تون می کنیم تا بعد از قبولی در دو آزمون عملی و تئوری مدرک فنی حرفه ای تون رو بگیرید. با این مدرک خیلی راحت و سریع میتونید وارد بازار کار شوید. سپس، یک کلاس مشاوره رایگان راه اندازی کسب و کار برگزار می کنیم که میتونید در اون شرکت کنید و با کارشناسان کسب و کار ما مشورت کنید تا جهت ورود به بازار کار شما را راهنمایی کنند.

 • مسیح گفت :

  سلام،وقت بخیر
  عذر میخوام مبلغ شهریه آموزش دوره ممبران و MDF چقدره؟
  آیا برای کارآموزهای شهرستانی امکاناتی مثل خوابگاه هم دارین؟

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز. شهریه دوره کابینت سازی فنی حرفه ای 4/800/000 تومان هست. برای خوابگاه، ما به شما نزدیک ترین خوابگاه های اطراف آموزشگاه را معرفی می کنیم تا جهت رزرو اقدام کنید.

 • محسن گفت :

  آدرس آموزشگاه تون کجاست؟

  • پشتیبان گفت :

   تهران – ميدان انقلاب – خروجي غربي مترو انقلاب – کوچه جنتي – پلاک 2 – طبقه 2 – واحد 7

 • دانش گفت :

  سلام از سنگ های طبیعی برای آموزش این دوره استفاده میشه؟

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز. بله از سنگ های طبیعی کورین کواتز در آموزش استفاده میشود.

 • سپیدنام گفت :

  برای شرکت در این دوره پیش نیاز خاصی لازم هست بدونیم؟

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز. به طور کلی برای شرکت در دوره کابینت سازی mdf پیش نیاز خاصی لازم نیست و کارآموز می تواند با توجه به علاقه و مشاهده سرفصل ها در دوره شرکت کند.

 • کاظمی مطلق گفت :

  برای تاسیس کارگاه کابینت چقدر محیط لازم داریم؟

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز. در دوره صفر تا صد کابینت سازی ابعاد استاندارد کارگاه رو به طور اصولی به شما اموزش می دهند.

 • فولادفر گفت :

  سلام کابینت ممبران هم آموزش میدید یا فقط ام دی اف؟

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز. در این دوره کابینت ممبران هم آموزش داده می شود.

   • علی اکبر گفت :

    سلام. ببخشید اتباع هم میتونن شرکت کنند و مدرک بیگیرن یا خیر ؟ اگر آره به چی مدرکی نیاز هست برای شرکت در این آموزش و گرفتن مدرک کابینت سازی ؟

    • پشتیبان گفت :

     سلام وقتتون بخیر. بله می تونند در کلاس آموزش کابینت سازی شرکت کنند و مدرک فنی حرفه ای بگیرند. جهت ثبت نام و اطلاع از مدارک مورد نیاز شماره تلفن تون رو بزارید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند یا با شماره 02166477628 تماس بگیرید.

 • پولادی گفت :

  برش کاری هم آموزش داده میشه؟

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز. در این دوره صفر تا صد موارد مربوط به نصب کابینت جز برش کاری آموزش داده می شود.

  02166477628
  02166477628
  WeCreativez WhatsApp Support
  اگر سوالی در مورد دوره های آموزشی دارید پاسخگوی شما عزیزان بصورت 24 ساعته هستیم
  سلام ، چطور میتونم کمکتون کنم ؟