آموزش کابینت سازی ام دی اف

یکی از رشته هایی که درآمد بالایی در بازار کار دارد کابینت سازی ام دی اف است. در دوره آموزش کابینت سازی ام دی اف (mdf): شناخت انواع mdf های موجود در بازار، آموزش نحوه چسباندن pvc دستی، آموزش نصب دستگیره و جک بر روی کابینت mdf  و … آموزش داده میشود. آموزشگاه پایتخت فناوری این دوره آموزشی پرطرفدار را برای آموزش کارآموزان علاقه مند برگزار می کند. تمامی کلاس های آموزش کابینت سازی در مکانی مجهز و زیر نطر اساتید با تجربه فنی که آموزشگاه برای کارآموزان ندارک دیده است برگزار شده و در پایان دوره مدرک معتبر بین الملی زیر نطر سازمان فنی و حرفه ای کشور به کارآموزان تعلق می گیرد. لازم به ذکر است که پشتیبانی از کارآموزان بعد از دوره به صورت نامحدود بوده و چنانچه کارآموز سوال یا مشکلی داشته باشد میتواند از به صورت حضور در آموزشگاه و یا تلفنی با اساتید در ارتباط باشند.

آموزش کابینت سازی ام دی اف

سرفصل های دوره کابینت سازی ام دی اف

logo gold سرفصل های دوره آموزش کابینت سازی ام دی اف

یادگیری نحوه محاسبات برش ورق های mdf جهت ساخت کابینت

یادگیری نحوه کار با دستگاه میخ کوب، منگنه کوب و پمپ باد

یادگیری نحوه بکارگیری مواد مصرفی اصلی و جانبی در کابینت سازی

آشنایی با مدل های روز کابینت mdf جهت معرفی به مشتریان

آشنایی با نحوه ساخت جزیره، میز غذا، کتیبه و سایر مدل ها در کابینت ام دی اف

آشنایی با شناخت انواع صفحات کورین

اشنایی یادگیری نحوه بکاریگیری تیغه های مخصوص برش کاری، پرداخت و ابزار زنی

یادگیری نحوه برشکاری کناره ها و فرم دهی به کابینت

یادگیری نحوه نصب و ریگلاژ درب های کابینت

معرفی ابزار شناسی تخصصی جهت کابینت سازی

آشنایی با ابعاد استاندارد کارگاه و میزکار جهت مونتاژ

نمایش بیشتر
logo gold سرفصل های دوره آموزش کابینت سازی

یادگیری نحوه بکارگیری رسم فنی عمومی و تخصصی کابینت

آشنایی با انواع پیچ های مناسب برای اتصال ورق ها و ابزار خزینه

یادگیری نحوه اندازه گیری محیط آشپزخانه جهت طراحی کابینت

یادگیری نحوه مونتاژ کابینت mdf به صورت پروژه ای در کارگاه

یادگیری نحوه نصب دستگیره و جک بر روی کابینت mdf

معرفی انواع mdf های موجود در بازار

آشنایی با رنگ بندی و نوع پوشش صفحات mdf

یادگیری نحوه طراحی و نقشه کشی کابینت ام دی اف

یادگیری نحوه استحکامات، عایق بندی و آب بندی کابینت ام دی اف

یادگیری نحوه نصب ریل، نبشی، لولای درب و …

اشنایی با نرم افزار چیف و طراحی سه بعدی

اموزش کامل در مورد نصب کابینت و کمد و سینک و هود

نمایش بیشتر
چرا پایتخت فناوری؟
مجوز فعالیت مجوز فعالیت

دارای مجوز معتبر از سازمان فنی و حرفه ای کشور

مدرک فنی و حرفه ای مدرک فنی و حرفه ای

معرفی هنرجویان به فنی و حرفه ای جهت اخذ مدرک

دوره های عملی دوره های عملی

برگزاری دوره ها در کارگاه مجهز بصورت عملی

پشتیبانی پشتیبانی

پشتیبانی کار آموزان پس از اتمام دوره ی آموزشی

سرفصل های استاندارد سرفصل های استاندارد

سرفصل های آموزشی مطابق با سازمان فنی و حرفه ای

دسترسی سریع دسترسی سریع

دسترسی مناسب محل آموزشگاه برای تردد کار آموزان

رزرو کلاس / مشاوره

ثبت نام در دوره حضوری آموزش کابینت سازی ام دی اف

 • آموزش در کارگاه مجهز به صورت عملی
 • دسترسی مناسب محل آموزشگاه به مترو،BRT و وسایل حمل و نقل عمومی
 • معرفی خوابگاه نزدیک به آموزشگاه برای کارآموزان شهرستان
 • پشتیبانی نامحدود آموزشی پس از اتمام دوره
 • ارائه مدرک بین المللی فنی و حرفه ای و مدرک دو زبانه آموزشگاه
 • برگزاری کلاس به صورت عمومی و خصوصی برای کارآموزان

مشاوره رایگان

هزینه دوره آموزش کابینت سازی

کابینت سازی ام دی اف
هزینه دوره: 5/000/000
هزینه با تخفیف: 3/500/000
دوره خصوصی: 5/000/000

سوالات متداول

به طور کلی برای شرکت در دوره کابینت سازی mdf پیش نیاز خاصی لازم نیست و کارآموز میتواند با توجه به علاقه و مشاهده سرفصل ها در دوره شرکت کند

بله ، با توجه به اینکه تمام آموزش ها عملی انجام میشود، در صورت تلاش خود کارآموز آموزشگاه این اطمینان را میدهد تا بتوانید وارد بازار کار شوید.

بله ، با اتمام دوره مدرک معتبر زیر نظر سازمان فنی حرفه ای داده می شود

دوره ها به صورت عملی و تئوری هستند ، به این صورت که کلاس های تئوری جهت افزایش اطلاعات کارآموز و کلاس های عملی در کارگاه مجهز آموزشگاه آموزش داده میشود.

خیر ، با توجه به اینکه آموزش مطالب از پایه شروع میشود و تا پیشرفته ادامه میابد به مدرک خاصی نیاز نیست و سطح تحصیلات متوسطه کفایت میکند

امروز شغل کابینت سازی ام دی اف یکی از مشاغل پردآمد و پرکاربرد جامعه به حساب می آید

این میزان درآمد به توانایی و مهارت خود شخص و همچنین سرمایه اولیه و مسائل دیگر بستگی دارد ولی میزان درآمد به طور میانگین بین 3 تا 5 برابر حقوق وزارت کاری میباشد

دوره صفر تا صد کابینت سازی MDF

مدرک بین المللی کابینت سازی از تاثیرات آپارتمان نشینی استفاده‌ای کافی از همه‌ی فضاهای ممکن است. برای همین است که انواع کابینت ام دی اف را در آشپزخانه ها قرار می دهیم تا بتوانیم از فضای آشپزخانه بیشترین استفاده را ببریم. یا اینکه از کمد های دیواری با بیشترین تعداد قفسه استفاده می کنیم تا بتوانیم وسایل خود را تا حد ممکن در آن ها قرار بدهیم.

خوب است بدانید که اگر شما از آن دسته از آدم هایی هستید که از ترکیب هنر با صنعت لذت میبرد و همچنین کار کردن با چوب را لذت بخش می داتید، آموزشگاه پایتخت فناوری برای شما یک پیشنهاد فوق العاده دارد و آن شرکت در دوره آموزش کابینت سازی ام دی اف است که به شما آموزش صفر تا صد کابینت سازی را آموزش می دهد.

دوره عملی نصب و مونتاژ کابینت MDF صفر تا صد

طبق نظر اساتید، کارشناسان و کارآموزان، به این نتیجه رسیدیم که آموزش های عملی تاثیری چندبرار بیشتر از آموزش های تئوری دارند. بنابراین آموزش های کارگاهی را مبنای اصلی برگزاری دوره ها در آموزشگاه پایتخت فناوری قرار دادیم.

یکی از دوره های فنی پایتخت فناوری که به صورت عملی ارائه می شود و بازدهی بسیار بالایی در بازار کار داشته است، دوره عملی نصب و مونتاژ کابینت MDF است. در کارگاه های مجهز به ابزار و لوازم کار، کارآموزان می توانند تحت نظارت اساتید و افراد حرفه ای تر، به صورت واقعی مراحل ساخت یک کابینت را ببینند و آن را بیاموزند.

همچنین در حین آموزش مهارت ها به صورت عملی، استاد انواع ابزار و لوازمی که برای کابینت سازی نیاز دارید به شما معرفی کرده و در مورد عملکرد تک تک آن ها توضیح می دهد. در نتیجه زمانی که وارد بازار کار می شوید با این ابزار آشنا هستید و در اکثر موارد نیز تجربه کار با هر کدام را خواهید داشت.

آموزش کابینت ممبران

کابینت ممبران جزو کابینت های جدید هستند که در ساختمان های نوساز استفاده می شوند و ظاهری بسیار زیبایی دارند. جنس اصلی این کابینت ها از ام دی اف سفید است؛ اما طرح های خاصی که روی لایه بیرونی این کابینت ها کار می کنند، آن ها را از کابینت های ام دی اف متمایز می کند.

بعد از بررسی و اندازه گیری فضای آشپزخانه و کابینت ها، طراحی و ساخت نمای کار به واحدی به نام CNC سپرده می شود. بعد از تحویل خروجی های سی ان سی، واحد ممبران پروسه روکش کردن کابینت ها را عملی می کند.

واحد ممبران می تواند ورقه های PVC را روی ورقه هایی که طراحی وساخت CNC است، پرس کند. همچنین در روشی دیگر، بهتر است تمام مراحل بدون دخالت گروه سی ان سی و تنها توسط بخش ممبران انجام گیرد تا نیازی به حمل و نقل ورقه های ام دی اف سنگین نباشد.

در هر صورت، تولید این مدل کابینت ها مورد استقبال مردم قرار گرفت؛ طوری که بسیاری از کابینت سازها به دنبال یادگیری تولید این کابینت ها هستند. دوره آموزش کابینت سازی پایتخت فناوری ، آموزش های لازم برای ساخت کابینت ممبران را در سرفصل های خود دارد.

علاقه مندان می توانند برای شرکت در این دوره کاربردی با شماره های درج شده در سایت تماس گرفته و بعد از صحبت با کارشناسان، مراحل ثبت نام را طی کنند.

آموزش کابینت سازی ام دی اف

دوره ها توسط اساتید مجرب و کار درست با بهترین متد آموزشی و بهترین ابزار تدریس می شوند. با بررسی سرفصل های در نظر گرفته شده، می توانید اطلاعات کلی در مورد آنچه خواهید آموخت داشته باشید.

بازار کار و درآمد ساخت کابینت ام دی اف

امروزه کابینت داشتن یک آشپزخانه یک نکته مهم است و حتی در قیمت خانه هم تاثیر زیادی دارد. برای همین شما کمتر خانه ای را پیدا میکنید که کابینت نداشته باشد. اگر کابینت ام دی اف باشد آن هم با یک طراحی زیبا به ارزش خانه بسیار کمک خواهد کرد. به همین دلیل است که شاید بتوان گفت هر خانواده حداقل یک بار کابینت ام دی اف برای آشپزخانه خود سفارش میدهد.

به همین دلیل کابینت سازی با ام دی اف یک شغل فصلی نیست و تا زمانی که خانه های جدید ساخته شوند کابینت هایی برای طراحی و نصب وجود دارد و اگر شما در کار خود عالی عمل کنید ممکن است مشتری هایی حتی از شهر های دیگر داشته باشید.

طبیعتا هر چقدر بازار کار یک شغل خوب باشد به همان میزان درآمد شاغلین آن نیز بالا خواهد بود. اما اینکه رقم درآمد چقدر باشد، به عوامل مهمی بستگی دارد؛ مثلا همان عالی بودن در کار، به معنی داشتن مهارت و تخصص در حرفه.

یکی دیگر از عوامل مهم در این شغل مشتری مداری است که شخص با کار آموزی در یک کارگاه می توانید به راحتی آن را کسب کند. خلاقیت فردی نیز فاکتوری است که می تواند تاثیر مثبتی بر میزان درآمد داشته باشد. در این شغل هر چقدر خلاقیت و البته سلیقه بیشتری داشته باشید، مشتری های بیشتری به سمت شما می آیند و در نتیجه پول بیشتری هم خواهید داشت.

برای مثال کابینت هایی که سطل آشغال به صورت ریلی در آن قرار می گیرد و مخفی می شود، کابینت های mdf که درب شیشه ای دارند و می توان با قرار دادن ظروف تزئینی در آن جا، ظاهر زیبایی به آشپزخانه بخشید و ایده های جذاب دیگر، همه ناشی از خلاقیت کابینت سازهایی ست که نوآوری کرده اند و سبک جدید ارائه داده اند.

آموزش نرم افزار طراحی کابینت

کابینت نقش بسزایی در زیبایی خانه دارد. همه ما به ویژه خانم ها توجه ویژه ای به آشپزخانه و از همه مهم تر کابینت ها داریم. کابینت ساز های حرفه ای با استفاده از به روزترین روش ها، تلاش می کنند بهترین محصول را طراحی و تولید کنند.

از متدهای جدید در این شغل، استفاده از نرم افزار برای طراحی کابینت هاست. در این زمینه نرم افزارهای مختلفی وجود دارد که از بین آن ها می توان به 3D Max ، kitchen draw وchief architect اشاره کرد. با استفاده از ابزارهایی که در این نرم افزارها وجود دارد، می توان کابینت ها را به صورت سه بعدی و در طرح های طراحی کرد.

دوره آموزش کابینت سازی آموزشگاه پایتخت فناوری در بردارنده آموزش های جامع و کاملی ست که ابعاد مختلف این شغل از جمله طراحی کابینت با نرم افزار را به کارآموزان آموزش می دهد و دارای مدرک بین المللی کابینت سازی است.

آموزش مجازی و آنلاین کابینت سازی

یکی از شغل های پول ساز که نه تنها در ایران بلکه در سایر کشورها رونق دارد، شغل کابینت سازی ست. شاید تصور عموم این باشد که برای یادگیری این شغل باید در یک کارگاه تحت نظر یک فرد با تجربه شاگردی کنند تا بعد از چند سال، بتوانند به صورت مستقل و حرفه ای این کار را انجام دهید.

اما شرکت در دوره آموزش کابینت سازی ، چه به صورت حضوری چه مجازی و غیر حضوری، راه دیگری برای ورود به این رشته است. دوره حضوری نیازی به توضیح ندارد، اما اگر شرایط شرکت در کلاس های حضوری را ندارید، می توانید دوره آنلاین را انتخاب کنید.

آموزشگاه پایتخت فناوری دوره آنلاین آموزش کابینت سازی را برگزار می کند. از نظر کیفیت، کلاس های آنلاین با حضوری برابری می کند. در انتهای دوره ها مدرک فنی معتبر و قابل استعلام به کارآموزان داده می شود.

از مزیت های شرکت در دوره های مجازی، می توان به حذف هزینه های اضافی برای رفت و آمد و شهریه خوابگاه برای شهرستانی های عزیز، هزینه سفر و مواردی از این دست اشاره کرد. صرفه جویی در وقت و انرژی نیز می تواند به فرد این شانس را بدهد تا استفاده مفیدتری از زمان خود داشته باشد.

یکی از نکات مهم دیگر در مورد کلاس مجازی آموزش کابینت سازی ، در اختیار داشتن ویدئوهای جلسات است؛ که در این صورت شما به عنوان کارآموز می توانید در هر زمان که احساس نیاز کردید، دوباره و چندباره به آن ها رجوع کرده و درس را مرور کنید

آموزش کابینت سازی

کابینت سازی یک هنر است و همانطور که می دانید در هنر هیچ محدودیتی وجود ندارد. تنها چیزی که شما را محدود می کند خلاقیت خود شماست که می توانید با دانستن آخرین مدل کابینت در دنیا و یا با طراحی های خلاقانه آن را گسترش بدهید.

آموزش کابینت سازی ام دی اف در پایتخت فناوری، مناسب با شرایط و نیازهای بازار کار طراحی شده و در حال برگزاری هستند. طوری که در انتهای دوره کارآموز آماده ورود به این شغل است و می تواند از عهده چالش های پیش رو برآید.

ویژگی های لازم برای شغل کابینت سازی

کار کابینت سازی هم مانند هر کار دیگری به ویژگی های خاص خود نیاز دارد. برخی از آن ها عبارتند از:

 • قدرت بدنی بالا
 • مهارت اندازه گیری دقیق
 • به روز بودن
 • توانایی طراحی کابینت آشپزخانه
 • مشتری مداری
 • خوش مشرب بودن
 • کار با ابزار های گونانون
 • کار با ابزار های جدید
 • اشنایی با اخرین طرح ها و متد کابینت سازی
 • و از همه مهم تر اینکه باید خوش قول باشید و کار کابینت ها را در زمان معین تحویل بدهید. چون همانطور که میدانید یک فرد خوش قول همیشه در ذهن باقی می ماند.

بهترین آموزشگاه کابینت سازی با مدرک فنی حرفه ای

یکی از حرفه های ضروری در سطح جامعه، کابینت سازی ست که از ابتدای نوشته تا این قسمت سعی کردیم ابعاد مختلف این شغل را برایتان روشن کنیم. اما آیا می توان بدون داشتن اطلاعات و صرفا با مدتی شاگردی کردن تمامی مهارت ها و بایدهای آن را دریافت؟!

باید گفت خیر! کلاس های آموزشی، مجموعه ای از اطلاعات دسته بندی شده و مرتب را با هدفی مشخص به کارآموزان منتقل می کنند. آموزشگاه پایتخت فناوری ، یکی از بهترین آموزشگاه های کابینت سازی تهران، مجری برگزاری دوره کابینت سازی است. سرفصل های این دوره تحت نظارت اساتید ب سابقه در تدریس انتخاب می شوند.

در خلال جلسات افراد شرکت کننده با ابزار و تجهیزات ساخت کابینت درگیر شده و کار با آن را یاد میگیرند. امکان تجدید دوره در صورتی که کارآموز به اندازه کافی مطالب را فرا نگرفته باشد وجود دارد. ارائه مدرک فنی نیز یکی دیگر از ویژگی های این مجموعه است.

علاوه بر همه این ها، نه تنها در دوران کارآموزی و شرکت در کلاس، بلکه حتی زمانی که وارد بازار کار شده اید، می توانید از خدمات پشتیبانی نامحدود ما استفاده کنید.

مراحل ورود به بازار کار کابینت سازی با mdf

اگر بخواهید در بازار چنین شغلی را فرا بگیرید مدت زمان زیادی را باید شاگردی کنید تا مهارت هایی مثل اندازه گیری دقیق، مراحل برش چوب ام دی اف، سوراخ کاری، نصب بخش های مختلف و قرار دادن قفسه را یاد بگیرید. مهم تر از همه طراحی کابینت است که باید بدانید با توجه به شکل آشپزخانه کدام طرح مناسب است.

آموزشگاه کابینت سازی

راه دوم شرکت در دوره آموزش کابینت سازی ام دی اف آموزشگاه پایتخت فناوری است. این روش به شما کمک می کند در مدت زمان کمتری این مهارت را فرا بگیرید. برای پیدا کردن تسلط نیز کارآموزی کردن برای مدتی محدود، بسیار موثر خواهد بود. چرا که در عمل با چالش ها روبرو شده و می توانید با استفاده از تجارت استاد و همکاران خود، مشکل را حل کرده و توانمند شوید.

دوره های آموزشی پایتخت فناوری مدرک فنی نیز به همراه دارند. بعلاوه در صورتی که تمایل داشته باشید می توانید از آموزشگاه بخواهید تا شما را به سازمان فنی و حرفه ای، برای شرکت در آزمون مدرک رسمی آن، معرفی کند. داشتن مدرک فنی و حرفه ای برگ برنده شما برای ورود به بازار کار خواهد بود.

اعتبار این مدرک تا جایی است که می توانید با استفاده از آن جواز کسب بگیرید، وام بگیرید و کار خود را به صورت مستقل شروع کنید. همچنین نسخه ترجمه شده این مدرک برای افرادی که قصد مهاجرت به کشورهای دیگر را دارند، بسیار کمک کننده است.

پیش زمینه دوره آموزش ساخت کابینت ام دی اف

دوره آمورش کابینت سازی ام دی اف برای کسانی که دارای مدرک دیپلم هستند و علاقه به فنون تاسیسات منازل دارند، بسیار پیشنهاد می شود. شما برای شرکت دراین دوره نیاز به ارائه مدرک خاصی ندارید و همین طور نیازی به گذراندن دوره های پیش نیاز نخواهید داشت. در صورتی که علاقه به یادگیری این فن و ورود به بازار بسیار پر رونق آن دارید، می توانید دوره کابینت سازی را انتخاب کنید.

شاید در نگاه اول کار کابینت سازی کار آسانی به نظر برسد. اما هر چقدر که بیشتر و عمیق تر به این حرفه نگاه کنید و آموزش ببینید، بیشتر به جزئیات و سختی آن آگاه خواهید شد.

در ابتدای کار باید بر اساس شکل آشپزخانه کابینت را طراحی کنید. سپس آن ها را اندازه گیری کرده بعد از آن کار برش قطعات را انجام دهید. سپس آن ها را به یکدیگر وصل کنید که هر کدام از این مراحل ظرافت ها و قوانین خاص خود را دارد و البته لازم به ذکر است که بعضی از این کار ها را باید در کارگاه انجام دهید.

بعضی دیگر را در محل مورد نظر که این هم یکی دیگر از دلایل سختی این کار است. اما برای عده ای که از کار با چوب لذت میبرنند و طراحی کردن را دوست دارند و از طرفی بدنبال یک شغل عالی با در آمد مناسب، بازار کار خوب و آینده ی کاری روشن هستند، آموزش کابینت سازی ام دی اف آن هم در اموزشگاه فنی پایتخت یک فرصت اسثنایی است.

انواع کابینت

 • یونیت : همان جعبه ی اصلی است که دارای درب است و وسایل در داخل آن قرار میگیرد.
 • کابینت های هوایی : که در فاصله ی 160 سانتی متری از زمین قرار میگیرد و شامل یونت های آب چکان،  هود و یونیت یخچال است که در بالای یخچال قرار میگیرد.
 • کابینت های زمینی : که در زمین قرار دارند و بر کف اشپزخانه نصب می شوند و شامل یونیت های سینک،  لباسشویی، گاز و کشوهای مختلف و کابینت های درب دار است.
 • یونیت کانتر (اپن) که روی کابینت های زمینی است و نقش جدا کردن آشپزخانه از دیگر نقاط منزل را به عهده دارد.
 • یونیت پکیج : که جزو کابینت های هوایی است و برای پوشاندن پکیج استفاده می شود.
 • تاج، پاخور و زیر چراغی : که برای پوشاندن پایه های کابینت و محل نصب آن ها استفاده می شود و معمولا ارتفاع کمی دارند.

همچنین، آموزشگاه پایتخت فناوری، مجموعه ای آموزشی ست که مجری برگزاری دوره های کاربردی مانند آموزش تعمیرات موبایل ، آموزش تعمیرات برد الکترونیکی ، آموزش تعمیرات لوازم خانگی ، آموزش برق ساختمان ، آموزش PLC ، آموزش تعمیرات لپ تاپ ، آموزش هوشمند سازی ساختمان و بیش از هشتاد دوره دیگر می باشد.

دیدگاه ها
اشتراک در
اطلاع از
فقط مدیرسایت می تواند شماره شمارا ببیند
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
تماس با آموزشگاه
تماس با آموزشگاه
WeCreativez WhatsApp Support
اگر سوالی در مورد دوره های آموزشی دارید پاسخگوی شما عزیزان بصورت 24 ساعته هستیم
سلام ، چطور میتونم کمکتون کنم ؟