آموزش نصب آسانسور

یکی از دوره های پر درآمد که در آموزشگاه پایتخت فناوری برگزار می شود دوره آموزش نصب آسانسور می باشد. در این دوره آموزش نصب انواع آسانسور ساختمان به کارآموزان آموزش داده می شود. تمامی کلاس ها در مکانی مجهز و زیر نظر اساتید با تجربه و فنی بر می شود. در پایان دوره نیز مدرک معتبر زیر نظر سازمان فنی حرفه ای به کارآموزان تعلق می گیرد. همچنین بعد از پایان دوره کارآموزان به صورت نامحدود توسط آموزشگاه و اساتید پشتیبانی می شود.

 • طول مدت این دوره 50 ساعت آموزش تئوری و عملی میباشد که بیش از 80% از این زمان به صورت کاملاً عملی خواهد بود.
 • آموزش کامل آسانسور از صفر و مباحث ابتدایی شروع شده و تا پیشرفته ترین مباحث آن مطرح به صورت آموزش تئوری و عملی تحت نظر اساتید مجرب و صاحب نام برق و برق صنعتی و اتوماسیون در 2 بخشهای آموزش نصب ، راه اندازی ، طراحی و برنامه ریزی ، سرویس و نگهداری و تعمیر برگزار میشود.
 • کلاس های عملی در کارگاه های کاملاً مجهز به تجهیزات تخصصی برای نصب و راه اندازی و سرویس آسانسور و کسب تجربه های 100% عملی و واقعی در نصب آسانسور و برنامه ریزی آن به صورت پروژه محور برگزار میگردد.
 • شرکت کنندگان میتوانند از خدمات رایگان آموزشگاه پایتخت فناوری از جمله پشتیبانی نامحدود و مشاوره جهت ورود موفق به بازار کار و راه اندازی کسب و کار شخصی استفاده نمایند.
 • پس از اتمام دوره شرکت کنندگان مدرک فنی حرفه ای آموزشگاه را دریافت میکنند تا با استفاده از آن برای استخدام در شرکت های معتبر، مهاجرت و دریافت پروانه کسب برای راه اندازی کسب و کار در حوزه آسانسور به صورت قانونی و معتبر توانایی اقدام را داشته باشند.
 • دوره جامع آسانسور همانند دیگر دوره های آموزشی برگزار شده در آموزشگاه پایتخت فناوری مثل : آموزش پی ال سی ، آموزش طراحی برد الکترونیکی ، آموزش تعمیرات برد الکترونیکی ، آموزش هوشمند سازی ساختمان و … از صفر تا صد از مباحث ابتدایی و پیشرفته را در بر میگیرد و به صورت حضوری در گارگاه مجهز برگزار میشود.
 • 30 درصد تخفیف در هزینه دوره جامع نصب آسانسور برای مدت محدود برای شرکت کنندگان در نظر گرفته شده است.
 • خوابگاه برای اسکان در نزدیکترین محل به آموزشگاه آسانسور با کمترین هزینه معرفی میشود.
نمایش بیشتر

ویدئو معرفی دوره نصب آسانسور

پادکست معرفی دوره نصب آسانسور

آموزش نصب آسانسور
آموزش راه اندازی و نصب آسانسور
آموزش نصب و راه اندازی آسانسور

سرفصل های دوره نصب آسانسور

مطالب آموزش نصب آسانسور

آشنایی با سیم کشی و روشنایی چاهک آسانسور

آشنایی با عیب یابی کابین و دلایل ایجاد صدا در آن

آشنایی با عیب یابی و تعمیر قطعات جانبی آسانسور

آشنایی با طراحی چاهگ آسانسور

آموزش طراحی و اجرای آهن کشی آسانسور

آشنایی با نصب ریل ها در چاهک آسانسور

آشنایی با برق مقدماتی مورد نیاز در آموزش آسانسور

آشنایی با استانداردهای نصب برای اخذ استاندارد

آشنایی با نحوه طراحی چاله آسانسور

آشنایی با طرحی اتاقک آسانسور

آشنایی با اصول بتن ریزی برای نصب موتور و کابل آسانسور

آشنایی با نحوه نصب موتور آسانسور

آشنایی با نصب سیم بکسل یا کابل آسانسور

آشنایی با نصب کابین آسانسور

آشنایی با طراحی و نصب تابلو برق آسانسور

آشنایی با سیم کشی برق روشنایی، فن و آژیر کابین آسانسور

آموزش نصب و سیم کشی انواع شستی های کابین

آشنایی با عیب یابی و تعمیر مدار تابلو برق آسانسور

آشنایی با نحوه انتخاب موتور مناسب برای پروژه های مختلف

آشنایی با تجهیزات و قطعات آسانسور و تشریح عملکرد آنها

آموزش تابلو برق های vvvf آموزش درایودار

آشنایی با نصب دربهای معمولی و اتوماتیک در آسانسور

آشنایی با نصب اینورتر در تابلو برق آسانسور

آشنایی با طراحی چا ارت برای آسانسور و اجرای سیستم ارتینگ آسانسور

آشنایی با برنامه ریزی و اجرای سیستم عملکرد آسانسور

آشنایی با نرم افزار طراحی آسانسور LIFT DESIGNER

آشنایی با نصب تجهیزات ایمنی کابین آسانسور

آشنایی با نصب گاورنر

آشنایی با نصب ترمز مغناطیسی

آشنایی با نصب کفشک، ضربه گیرها و…

آشنایی با نصب برق پشتیبان برای آسانسور

آشنایی کامل با سیم کشی تجهیزات تابلو برق آسانسور

آشنایی با سیم کشی تابلو برق های آریان، آرمان فراز پیمان، سیگنال، پارکنترل و…

نمایش بیشتر

نظر کاراموزان دوره آموزشی نصب آسانسور

رزرو کلاس / مشاوره

فرم مشاوره رایگان

"*" indicates required fields

نمایش بیشتر

آنچه که در کلاس آموزش جامع آسانسور می آموزید :

 • مهارت کامل در اجزای مختلف آسانسور
 • مهارت کامل در طراحی پروژه آسانسور
 • مهارت کامل در محاسبات هزینه انواع پروژه های آسانسور
 • مهارت کامل در نصب انواع آسانسور
 • آشنایی کامل با استاندارد اولیه نصب آسانسور
 • مهارت کامل در ساخت چاهک ارت، اتاقک آسانسور
 • مهارت کامل در نصب و راه اندازی قسمت برقی آسانسور
 • آموزش کامل و گام به گام انواع تجهیزات آسانسور
 • آموزش عیب یابی و نگهداری آسانسورهای از پیش نصب شده

مزیت‌های آموزشگاه پایتخت فناوری برای شما

مجوز فعالیت

مجوز فعالیت دارای مجوز معتبر از سازمان فنی و حرفه ای کشور

مدرک فنی و حرفه ای

مدرک فنی و حرفه ای اعطا مدرک معتبر بین المللی

دوره های عملی

دوره های عملی برگزاری دوره ها در کارگاه مجهز بصورت عملی

پشتیبانی

پشتیبانی پشتیبانی کار آموزان پس از اتمام دوره ی آموزشی

سرفصل های استاندارد

اساتید با تجربه اساتید با تجربه در صنعت

دسترسی سریع

دسترسی آسان نزدیک بودن آموزشگاه به وسایل حمل و نقل عمومی و خوابگاه

هزینه آموزش نصب آسانسور

آموزش نصب آسانسور هزینه دوره: 6/900/000 هزینه با تخفیف: 4/800/000 دوره خصوصی: 7/500/000

سوالات متداول دوره نصب آسانسور

به طور کلی برای شرکت در دوره آموزش نصب آسانسور پیش نیاز خاصی لازم نیست و کارآموز میتواند با توجه به علاقه و مشاهده سرفصل ها در دوره شرکت کند.

بله ، با توجه به اینکه تمام آموزش ها به صورت عملی انجام میشود، در صورت تلاش خود کارآموز آموزشگاه این اطمینان را میدهد تا بتوانید وارد بازار کار شوید.

بله ، با اتمام دوره مدرک معتبر بین الملی و زیر نظر سازمان فنی حرفه ای به کارآموزان تعلق می گیرد

دوره ها به صورت عملی و تئوری هستند ، به این صورت که کلاس های تئوری جهت افزایش اطلاعات کارآموز و کلاس های عملی در کارگاه مجهز آموزشگاه آموزش داده میشود.

خیر ، با توجه به اینکه آموزش مطالب از پایه شروع میشود و تا پیشرفته ادامه میابد به مدرک خاصی نیاز نیست و سطح تحصیلات متوسطه کفایت میکند

این میزان درآمد به توانایی و مهارت خود شخص و همچنین سرمایه اولیه و مسائل دیگر بستگی دارد ولی میزان درآمد به طور میانگین بین 3 تا 5 برابر حقوق وزارت کاری میباشد

معرفی جامع نصب و سرویس آسانسور

آسانسور از تجهیزات رفاهی هر ساختمان مدرنی است. درست کار کردن این دستگاه اهمیت زیادی دارد؛ چرا که اختلال در کار آن، بی نظمی های زیادی به همراه خواهد داشت. به ویژه در ساختمان چندین طبقه اداری، تجاری، بیمارستان ها و … . با توجه به پرکاربرد بودن این وسیله، شرکت های زیادی تصمیم به تولید آن گرفتند.

نصب آسانسور در ساختمان های جدید، تعمیر آسانسور های قدیمی، تعمیر، تعویض و سرویس آسانسور در ساختمان نه چندان نوساز، همه و همه دلایلی بر پر رونق بودن بازار کار نصب آسانسور است. به همین منظور دوره آموزش نصب آسانسور در آموزشگاه پایتخت فناوری برگزار می شود.

کارآموزانی که در این دوره شرکت می کنند با روش های اصولی و استانداردهای ضروری در نصب و راه اندازی آسانسور آشنا می شوند. سرفصل های این دوره مواردی از قبیل طراحی چاهک، چاله و اتاقک آسانسور، سیم کشی برق برای روشنایی چاله و اتاقک، آژیر کابین و فن داخلی آن، عیب یابی و تعمیر کابین، مدار تابلو برق و قطعات جانبی آسانسور و بسیاری موارد دیگر را در بر می گیرند.

در پایان دوره فرد با استفاده از دانشی که بدست آورده است می تواند آماده ورود به بازار کار باشد و به عنوان یک نصاب آسانسور کارش را شروع کند.

آموزشگاه جهت آموزش نصب آسانسور

آموزشگاه پایتخت فناوری از جمله آموزشگاه هایی است که دوره آموزشی برای نصب آسانسور برگزار می کند. اگر فردی علاقه مند به یادگیری این شغل هستید، می توانید با مراجعه حضوری به آموزشگاه و یا از طریق تماس با شماره 02166577378 به صورت تلفنی، در مورد این دوره و سایر دوره های آموزشی این مجموعه سوالات خود را بپرسید.

سرفصل های دوره نصب آسانسور به دو صورت عملی و تئوری تدریس می شوند. آموزشگاه با مجهز کردن کلاس ها و کارگاه ها به ابزار کار مورد نیاز، امکان کسب تجربه عملی را برای کارآموزان فراهم می کند. فضای آموزشی مناسب، اساتید مجرب، سرفصل های مناسب، تخفیف روی مبلغ شهریه ها، پشتیبانی نامحدود، مشاوره های رایگان، ارائه مدرک فنی معتبر و طراحی دوره ویژه بازار کار از دیگر ویژگی هایی ست که می توان برای آموزشگاه آسانسور پایتخت فناوری بر شمرد.

دوره آموزش نصب آسانسور فنی و حرفه ای

اگر به فکر این هستید که حرفه نصب آسانسور را فرا بگیرید، پیشنهاد کارشناسان به شما این است که در دوره ای شرکت کنید که علاوه بر معتبر بودن آموزشگاه، مدرک با ارزشی نیز در انتهای دوره به شما تعلق بگیرد.

دوره نصب آسانسور یکی از رشته اصلی سازمان فنی و حرفه ای در دسته کارهای فنی است. یکی از دوره هایی که آموزشگاه پایتخت فناوری به صورت تخصصی برگزار می کند نیز دوره آسانسور فنی و حرفه ای می باشد. توصیه اکید کارآفرینان این است که برای شروع یک حرفه، آموزش های قوی و پایه ای باید توسط فرد متقاضی گذرانده شود.

مجموعه پابتخت فناوری این اطمینان را به شما می دهد که با شرکت در دوره آموزش نصب آسانسور، هر آنچه برای نصاب حرفه ای شدن نیاز است یاد بگیرید. علاوه بر این، با دریافت مدرک فنی و حرفه ای در پایان کلاس، امکان گرفتن جواز کسب و وام روی آن برای شما وجود دارد. به این ترتیب می توانید به صورت مستقل نصاب آسانسور شود.

مزایای شغل نصب آسانسور

ساختمان های امروزی اعم از تجاری، اداری، مسکونی و مجتمع های تفریحی، همه بدون استثنا برای جایجایی مردم بین طبقات از آسانسورها استفاده می کنند. همانطور که پیش تر نیز گفته شد، برای رفاه حال افراد و ساکنین ساختمان، یک آسانسور باید بدون عیب کار کند. یکی از اقداماتی که می توان انجام داد و از خرابی های ناگهانی این دستگاه جلوگیری کرد، سرویس دوره ای و منظم آسانسور است.

همچنین از آن جایی که این دستگاه ها قیمت بالایی دارند و نمی توان به راحتی آن ها را تعویض کرد، مراحل خرید و نصب و تعمیر آن باید با دقت تمام عملی شود. با توجه به توضیحات گفته شده، می توان فهمید که این رشته بازار کار خوبی دارد و می توان به راحتی در آن مشغول به کار شد.

خدمات نصب و راه اندازی، تعمیر و سرویس آسانسور، هزینه ای قابل توجه برای نصاب و تعمیرکار این دستگاه خواهد داشت. هر چند در مقابل قیمت خرید یک آسانسور جدید و هزینه های نصب آن، ناچیز است. در نتیجه شخص نصاب می تواند از طریق شغل نصب آسانسور درامد خوبی نیز داشته باشد.

در کنار همه این موارد، یکی از مزیت های مهم این شغل این است که شما حرفه ای را آموخته اید که نه تنها در ایران بلکه در همه کشورهای خارجی نیز می توان از آن استفاده کرد و کسب درآمد داشت.

نمایش بیشتر

دیدگاه ها

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • امید نصیری گفت :

  سلام مدرک یا کارتی از مجموعه شما داده میشه یا باید خودمون بریم سازمان فنی تهییه کنیم؟اون مدرک به عنوان دیپلم هستش یا کارت مهارت هستش؟

  • پشتیبان گفت :

   سلام وقتتون بخیر. یک مدرک فنی از طرف خود آموزشگاه به شما داده میشه که گواهی گذراندن دوره و دیپلم دوره هست. در صورتی که مدرک فنی حرفه ای بخواهید، کارشناسان ما شما را در آزمون فنی حرفه ای ثبت نام می کنند و پس از کسب نمره قبولی در دو آزمون تئوری و عملی، مدرک فنی حرفه ای شما نیز صادر می شود.

 • فرشاد گفت :

  سلام دوره نصب آسانسور به صورت آنلاین هم برگزارمیشه؟

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز….خیر این دوره به صورت حضوری برگزار میشه

 • نیما گفت :

  دوره به صورت عملی هستش؟

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز بله دوره به صورت عملی برگزار میشه

 • صابر گفت :

  سلام نصب و طراحی هم آموزش داده میشه؟

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز…بله نصب و طراحی کابین هم به طور کاملبه شما اموزش داده میشه

 • صبوری گفت :

  هزینه نصب آسانسور چنده؟کل دوره چند ساعته؟

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز…دوره نصب آسانسور 3500/000 هزار و کل دوه 50 ساعت است.

 • عارف گفت :

  سلام برای شرکت در این دوره نیاز هستش راجع برق و سیم کشی اطلاعات داشته باشیم من اصلا اطلاعاتی ندارم اخه

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز…به طور کلی برای شرکت در دوره آموزش نصب آسانسور پیش نیاز خاصی لازم نیست و کارآموز میتواند با توجه به علاقه و مشاهده سرفصل ها در دوره شرکت کند.

02166577378
02166577378
WeCreativez WhatsApp Support
اگر سوالی در مورد دوره های آموزشی دارید پاسخگوی شما عزیزان بصورت 24 ساعته هستیم
سلام ، چطور میتونم کمکتون کنم ؟