آموزش نصب جک برقی

آموزش نصب جک برقی شامل آموزش تئوری و عملی نصب انواع جک های بازویی موجود در بازار می باشد. در این دوره کارآموزان مراحل نصب را به صورت عملی انجام می دهند که این مراحل شامل نصب مکانیکی، الکتریکی، برنامه ریزی و راه اندازی جک برقی پارکینگی می باشد. آموزشگاه پایتخت فناوری تجربه سال ها کار متخصصان خود را در قالب کلاس های آموزشی تئوری و عملی در اختیار کارآموزان قرار می دهد تا کارآموزان شرکت کننده در این دوره های آموزشی بتوانند با نحوه طراحی پروژه ها، نصب، قیمت دادن، تعمیرات و سرویس کاری آشنا شوند.

کارآموزان شرکت کننده در دوره نصب جک برقی در انتهای دوره مدرک فنی، دو زبانه و قابل استعلام، دریافت می کنند. فعالیت های آموزشگاه مطابق با استانداردهای سازمان فنی و حرفه ای می باشد؛ در نتیجه انواع رشته هایی که برای این سازمان معتبر است در قالب دوره های آموزشی در پایتخت فناوری تدریس می شوند. با شرکت در کلاس آموزش نصب جک برقی که مناسب ورود به بازار کار طراحی شده است می توانید شروعی قدرتمند در کار خود داشته باشید.

مزیت های شرکت در دوره نصب جک برقی :

 • آموزش تئوری و عملی تحت نظر اساتید مجرب و صاحب نام حوزه برق برگزار میشود.
 • آموزش نصب جک برقی در برند های مختلف و مدل های مختلف جک هیدرولیکی ایرانی و خارجی برگزار میشود.
 • برگزاری کلاس های عملی در کارگاه های مجهز و کسب تجربه های واقعی در نصب جک برقی به صورت پروژه محور.
 • استفاده از خدمات رایگان آموزشگاه پایتخت فناوری از جمله پشتیبانی نامحدود و مشاوره جهت ورود موفق به بازار کار و راه اندازی کسب و کار شخصی.
 • کسب مدرک بین المللی فنی و حرفه ای و استفاده از آن برای استخدام در شرکت های معتبر، مهاجرت و دریافت پروانه کسب برای راه اندازی کسب و کار در حوزه نصب و راه اندازی جک برقی به صورت قانونی و معتبر.
 • 30 درصد تخفیف در هزینه دوره نصب جک برقی برای مدت محدود در نظر گرفته شده است.
 • خوابگاه برای اسکان در نزدیکترین محل به آموزشگاه با کمترین هزینه معرفی میشود.

ویدئو معرفی دوره نصب جک برقی

پادکست معرفی دوره نصب جک برقی

آموزش نصب جک برقی
دوره نصب جک برقی
دوره صفر تا صد نصب جک برقی پارکینگی
دوره نصب جک برقی پارکینگی فنی حرفه ای

سرفصل مطالب آموزش نصب جک برقی

مطالب دوره آموزش نصب جک برقی

آموزش مبانی برق مرتبط در نصب جک برقی

آموزش و معرفی ساختار جک برقی

معرفی انواع برندهای جک برقی موجود در بازار

آموزش نحوه نصب صفحه پلیت جک برقی

آموزش نحوه نصب براکت ها جک برقی

آموزش نصب چشمی یا فتوسل جک برقی

آموزش نصب چراغ سردر جک برقی

آموزش نصب قفل برقی بر روی جک برقی

آموزش نحوه سیم کشی جک برقی

آموزش نصب مرکز کنترل جک برقی و سیم کشی آن

آموزش نحوه تنظیم درب دولنگه و تک لنگه

آموزش نحوه تنظیم زمان باز ماندن درب ها

آموزش نحوه فعال کردن قفل برقی

آموزش تعریف ریموت کنترل جک برقی

آموزش تنظیم سرعت آهسته و تند جک های برقی

آموزش اصول جوشکاری در نصب جک برقی

نصب جک برقی بر روی درب بیرون بازشو

نصب جک برقی بر روی درب تک لنگه

نصب جک برقی درب های سه لنگه

آموزش نصب UPS یا برق اضطراری

نمایش بیشتر

چرا پایتخت فناوری؟

مجوز فعالیت

مجوز فعالیت دارای مجوز معتبر از سازمان فنی و حرفه ای کشور

مدرک فنی و حرفه ای

مدرک فنی و حرفه ای اعطا مدرک معتبر بین المللی

دوره های عملی

دوره های عملی برگزاری دوره ها در کارگاه مجهز بصورت عملی

پشتیبانی

پشتیبانی پشتیبانی کار آموزان پس از اتمام دوره ی آموزشی

سرفصل های استاندارد

سرفصل های استاندارد سرفصل های آموزشی مطابق با فنی و حرفه ای

دسترسی سریع

دسترسی سریع دسترسی آسان به حمل و نقل عمومی

رزرو کلاس / مشاوره

فرم مشاوره رایگان

"*" indicates required fields

ثبت نام در دوره حضوری آموزش نصب جک برقی

 • آموزش در کارگاه مجهز به صورت عملی
 • دسترسی مناسب محل آموزشگاه به مترو،BRT و وسایل حمل و نقل عمومی
 • معرفی خوابگاه نزدیک به آموزشگاه برای کارآموزان شهرستان
 • پشتیبانی نامحدود آموزشی پس از اتمام دوره
 • ارائه مدرک بین المللی فنی و حرفه ای و مدرک دو زبانه آموزشگاه
 • برگزاری کلاس به صورت عمومی و خصوصی برای کارآموزان

نظرات کارآموزان دوره آموزش نصب جک برقی

هزینه دوره نصب جک برقی

آموزش نصب جک برقی هزینه دوره: 1/600/000 هزینه با تخفیف: 1/100/000 دوره خصوصی: 2/000/000

سوالات متداول نصب جک برقی

این جک ها در انواع مختلف که می توان آنها را از خانواده هیدرولیک و پنوماتیک شمرد ساخته می شوند ولی نوع اصلی بکار گرفته شده در صنعت درب های اتوماتیک نوع الکترومکانیک است.

جک های برقی ایتالیایی و چینی در برندهای MPC ، سیماران و یوتاب جک هایی هستند که در این دوره به آنها پرداخته می شود

مرکز کنترل های دارای LCD و Seven Segment که بسیار پرکاربرد در بازار می باشند به صورت کامل مورد نصب و برنامه ریزی قرار می گیرند.

جک های برقی بصورت های مختلفی باهم وصل می شوند که می توان آنها را بصورت تک لنگه برای دربهای دولنگه و تک لنگه برای دربهای تک لنگه نصب نمود که از نظر نصب و محاسبات نصب تفاوت چندانی ندارند تنها در بخش برنامه ریزی می بایست آنها را در مدهای خود یعنی دولنگه و تک لنگه نصب نمود.

با گذراندن این دوره کارآموزان می توانند محاسبات، طریقه نصب و سیم کشی و برنامه ریزی را بصورت کامل انجام دهند.

نصب جک برقی بر روی درب های تک لنگه و دولنگه پارکینگ با هر وزنی را بصورت کامل آموزش می بینید.

طول دوره جک برقی پارکینگی 10 الی 15 ساعت به مدت یک هفته می باشد.

بله ، کلاس ها هم در تایم صبح برگزار می شود و هم در تایم بعد از ظهر و کلاس ها جامع هستند و هم به صورت تئوری و هم به صورت عملی برگزار می شوند ولی بیشتر تایم کلاس به صورت عملی در کارگاه می باشد

بله ، کلاس ها ویژه بازار کار هستند و به صورتی هست که کارآموز پس از دوره مستقیما بتواند وارد بازار کار بشود،ضمن این که آموزشگاه پشتیبانی آموزشی نامحدود دارد یعنی بعد از دوره اگر کارآموز با هر مشکلی مواجه شد می تواند حضوری مراجعه کند و یا طی تماس تلفنی مشکل خود را برطرف نماید.

برای کارآموزان شهرستان کلاس های فشرده وجود دارد که کارآموزان هر روز پشت سرهم برای کلاس ها تشریف می آورند(مدت زمان و شهریه و سرفصل های کلاس های فشرده هیچ فرقی با دوره عادی ندارد فقط کارآموزان به جای اینکه سه روز در هفته برای کلاس تشریف بیارن هر روز برای کلاس تشریف میارن)

بله،کارآموزان شهرستان می توانند در خوابگاه مستقر شوند(خوابگاه فاصله کمی با آموزشگاه داشته و کارآموزان می توانند این مسیر را پیاده طی کنند و هزینه برای یک ما مبلغ 300000تومان الی 500000تومان می باشد و برای یک شب 25000 تومان الی 45000 تومان بسته به اتاقی که انتخاب می شود)

آموزشگاه پایتخت فناوری زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای فعالیت دارد،پس از دوره کارآموزان از طریق پورتال آموزشگاه به فنی و حرفه ای معرفی می شوند و پس از قبولی در آزمون های تئوری و عملی برای آن ها گواهینامه مهارتی صادر می شود که این گواهینامه بین المللی هست و در سایر کشورها هم معتبر می باشد.

معرفی جامع آموزش نصب جک برقی

باز و بسته کردن درب های مختلف به ویژه در اماکن پر رفت و آمد مانند درب پارکینگ ها، درب ورودی مجتمع های مسکونی و تجاری و کارخانه ها نیاز به یک نیروی خارجی قوی دارد. استفاده از جک برقی برای این درب ها باز و بسته کردن آنها را بسیار راحت تر کرده و از طرفداران زیادی برخوردار می باشد.

آموزش نصب جک برقی

جک های برقی را در انواع متنوعی تولید می کنند که از آن میان می توان به جک های الکترومکانیکی، هیدرولیکی و پنوماتیکی اشاره کرد. انواع درب های تک لنگه و دو لنگه قابلیت استفاده از جک های برقی را دارند. اما نصب جک های برقی به سادگی امکان پذیر نبوده و نیاز به یک نصاب حرفه ای در این کار می باشد. در این مطلب به آموزش نصب جک برقی پرداخته شده و راهنمایی های لازم برای افرادی که قصد ورود به این حرفه را دارند انجام شده است.

دوره صفر تا صد نصب جک برقی پارکینگی

جک برقی پارکینگی یا جک برقی، دستگاه مکانیکی ست و کار باز و بسته شدن درب توسط یک ریموت را برای ما ممکن می کند. در واقع، با نصب جک برقی روی درب پارکینگ، دیگر نیازی نیست در هوای گرم و سرد، در حالت خستگی و یا عجله، از ماشین پیاده شوید و با کلید درب را باز کنید.

راحتی که این تکنولوژی به همراه دارد باعث شده در ساختمان نوساز از این مورد حتما استفاده شود. حتی ساکنین ساختمان های قدیمی که درب پارکینگ شان باید به صورت دستی باز شود نیز با یک تصمیم جمعی، به سراغ یک نصاب جک برقی می روند و اقدام به نصب آن روی درب می کنند.

از این رو بازار کار این حرفه از چند سال پیش تا امروز، رشد بسیار زیادی داشته است و پررونق تر از گذشته می باشد. در نتیجه جامعه به نصابان جک برقی بیشتری نیاز دارد. آموزشگاه پایتخت فناوری نیز با برگزاری دوره آموزش نصب جک برقی ، صفر تا صد آنچه یک نصاب باید بداند، به شما آموزش می دهد.

آموزش برنامه ریزی جک برقی پارکینگی

یکی از مهم ترین کارها برای بهبود عملکرد جک برقی پارکینگی، تنظیم و برنامه ریزی دقیق آن است. اگر شخصی تازه کار هستید و یا هم اکنون در شغل نصب جک برقی فعالیت می کنید ولی در تنظیم جک مشکل دارید، دوره نصب جک برقی ایده آل شماست.

چرا که تمام تنظیمات و برنامه ریزی های لازم برای راه اندازی یک جک برقی به کارآموزان آموزش داده می شود. شما با شرکت در این کلاس با نحوه انتخاب جک برقی مناسب برای درب ها، تنظیم جک روی درب های تک لنگه ، دو لنگه ، سه لنگه و درب های بیرون باز شو، تنظیم سرعت جک ، برنامه ریزی برای زمان باز ماندن درب ها، طول بازوی جک، وزن و طول درب برای انتخاب جک مناسب و… آشنا می شوید و یه صورت کامل آموزش می بینید.

آموزش نصب چشمی جک برقی پارکینگی

چشمی یا فوتوسل یکی از اجزای تشکیل دهنده جک برقی است. وظیفه چشمی در ساختمان جک برقی این است که وجود ماشین یا افراد را بین درب تشخیص می دهد و از باز و بسته شدن نادرست درب جلوگیری می کند.

در واقع می توان گفت بدون چشمی، نه ماشین ها نه افراد ایمنی ندارند و ممکن است به خطر بسته شدن ناگهانی در صدمه ببینند. در دوره آموزش نصب جک برقی پارکینگی پایتخت فناوری، نه تنها نصب چشمی یا فوتوسل را می آموزید، بلکه با سایر اجزا جک برقی مانند صفحه پلیت، براکت ها، چراغ سر در، قفل برقی و …، همچنین نصب و تنظیم آن ها نیز آشنا می شوید.

تمام سرفصل ها در این دوره به گونه ای انتخاب شده اند که در نهایت مهارت های ضروری در شغل نصب جک برقی را فرا می گیرید. کارآموز در کارگاه های مجهز با ابزار و قطعات جک برقی از نزدیک آشنا میشود، کارکرد آن ها را درک می کند و به صورت کامل جک برقی را نصب و تنظیم خواهد کرد.

آموزش نصب جک برقی برندهای بتا و سیماران

همانند سایر دستگاه ها و تجهیزات دیگر، جک برقی نیز توسط شرکت های مختلف با کیفیت های متفاوت تولید و عرضه می شود. کمپانی سیماران یکی از برندهای خوش نام در تولید جک های برقی پارکینگی ست. این شرکت در محصولات خود از متریال بسیار با کیفیتی استفاده می کند. علاوه بر این نوآوری و خلاقیت هایی که در طراحی جک های برقی داشته است، دلیل شناخته شدن و محبوبیت این برند ایرانی بین مصرف کنندگان بوده است.

یکی دیگر از برندها بین جک های برقی پارکینگی، برند بتا (BETA) است. این برند تولید کننده انواع محصولات حفاظتی الکترونیکی مانند دوربین مداربسته، دزدگیر اماکن، راهبند و جک برقی می باشد. از بین مدل های جک برقی که بتا تولید کرده است، دو مدل بازویی و موتور ریلی محبوبیت بیشتری دارند.

علاقه مندان به حرفه نصب جک برقی می توانند با شرکت کردن در دوره آموزش نصب جک برقی پایتخت فناوری، آموزش نصب محصولات این دو برند را نیز فرا بگیرند و در بازار کار از آن استفاده کنند.

آموزش مجازی و آنلاین جک برقی

یکی از روش های آموزش که امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است، آموزش مجازی و آنلاین است. همان رویایی که بسیاری از ما زمانی در سر داشتیم! این که با کمترین زحمت بتوانیم مهارت های کاربردی یاد بگیریم، مدرک تحصیلی یا گواهینامه های معتبر دریافت کنیم.

شرایطی که ویروس کرونا و دوران قرنطینه به جوامع تحمیل کرد، باعث شد مردم در سراسر دنیا به ویژه ایران، به درک بهتری از کلاس های مجازی برسند. دانشگاه ها، مدارس و آموزشگاه ها کلاس ها و دوره های حضوری را به صورت مجازی برگزار می کنند و افراد مشتاق به یادگیری، بی وقفه در حال کسب علم و دانش هستند.

در کنار سایر موسسات آموزشی، آموزشگاه پایتخت فناوری نیز دوره های خود را به صورت آنلاین برگزار می کند. یکی از پرمتقاضی ترین دوره ها، دوره آموزش نصب جک برقی در این آموزشگاه است. افراد می توانند بدون صرف هزینه های اضافی برای رفت و آمد به آموزشگاه، طی کردن مسیرهای طولانی و شلوغ و هدر دادن زمان و انرژی زیاد، در حالی که در منزل نشسته اند، در کلاس آنلاین نصب جک برقی شرکت کنند.

دوره آنلاین نصب جک برقی پارکینگی با همان کیفیت دوره حضوری قابل ارائه می باشد. هنرجو با در اختیار داشتن ویدئوهای دوره، می تواند به صورت منظم درس ها را مرور کرده و تسلط خود روی موضوعات را افزایش دهد.

بازار کار حرفه ای نصب جک برقی

جک برقی از ایمنی بالا و استفاده راحتی برخوردار بوده و در کشورهای مختلف در انواع مدل ها و طرح های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. فراگیر شدن درب های اتوماتیک یا جک برقی در اماکن مختلف باعث شده تا افراد زیادی تمایل به فعالیت در حوزه های مرتبط با درب های اتوماتیک داشته باشند. در واقع هر ساختمان اداری و تجاری و یا مجتمع مسکونی که ساخته می شود ممکن است نیاز به نصب جک برقی داشته باشد.

در نتیجه به علت تقاضای بالایی که برای این درب ها وجود دارد بازار کار افراد فعال در این زمینه نیز بسیار پر رونق خواهد بود. فروشندگان انواع درب های اتوماتیک و جک برقی می توانند به سود بسیار بالایی دست پیدا کنند. در کنار آن به علت این که نصب این گونه درب ها کار راحتی نمی باشد، بازار کار نصاب های جک برقی نیز از رونق خوبی برخوردار است و این افراد می توانند با ورود به این حرفه آینده شغلی خود را تضمین نموده و به درآمد بالایی دست پیدا کنند.

مشاغل مرتبط با نصب جک برقی

پس از ورود به یک حرفه، اشتباه ترین کار ممکن ایستادن و درجا زدن است، چرا که می توان با انجام فعالیت های مختلف در حرفه خود به پیشرفت بالایی در کار رسید و حرفه خود را گسترش داد. از جمله مواردی که باید در هنگام ورود به بازار کار به آن توجه نمود کسب اطلاعات در رابطه با مشاغل در ارتباط با حرفه خود می باشد.

از جمله مشاغل مرتبط با نصب جک برقی، فروشندگان درب های اتوماتیک و جک برقی می باشند. می توان با صاحبان این مشاغل تعامل کرده تا مشتریانی که جهت خرید این درب ها به آنها مراجعه می نمایند را جهت انجام امور نصب به آنها معرفی نمایند. این کار سبب می شود تا از تمامی نقاط شهر برای نصب جک برقی به شما مراجعه کرده و در نتیجه میزان درآمدتان افزایش یابد و حتی این افراد در صورت مشاهده کار با کیفیت شما را به دیگران نیز معرفی می نمایند و بدین ترتیب رونق کارتان افزایش خواهد یافت.

از جمله مشاغل دیگری که در ارتباط با نصب جک برقی هستند معماران و مهندسین ساختمانی می باشند. تعامل با این افراد نیز می تواند در جذب مشتری به شما کمک زیادی کرده و سبب رونق بازار کارتان گردد.

سرمایه مورد نیاز برای ورود به بازار کار

شغل نصب جک برقی را می توان یکی از مشاغلی دانست که نیاز به سرمایه زیادی برای راه اندازی ندارد و جوانانی که از سرمایه کافی برای شروع به کار برخوردار نیستند و بابت این مسئله نگران هستند می توانند به راحتی این حرفه را آموخته و وارد آن گردند. همانطور که می دانید مسئله سرمایه به یکی از دغدغه های جوانان جویای کار تبدیل شده است و بسیاری از این افراد ایده راه اندازی یک شغل را داشته اند اما به علت نیاز به سرمایه در ابتدای کار از ادامه مسیر منصرف شده و آن ایده را متوقف کرده اند.

دوره نصب جک برقی

به همین علت است که کارآفرینان در هر کشوری به دنبال راه اندازی شغلی هستند که سرمایه زیادی را در ابتدا نیاز نداشته باشد و بتواند فرد را به سوددهی بالایی برساند تا فرد بتواند آینده شغلی تضمین شده ای داشته باشد. کسانی که در این حرفه دارای مهارت می باشند و قصد ورود به بازار کار این شغل را دارند باید در ابتدا سرمایه ای حدود 1 میلیون تومانی را برای ثبت نام در کلاس های آموزشی نصب جک برقی در نظر بگیرند و در ادامه در صورتی که قادر به خرید یا رهن مغازه می باشند می توانند در مکانی مناسب مغازه ای کوچک را اجاره کرده و به تبلیغات بپردازند.

البته امکان انجام این کار بدون وجود مغازه نیز امکان پذیر بوده و این افراد می توانند به صورت سیار و با انجام تبلیغات در سایت دیوار و چنین سایت هایی اقدام به انجام کار نمایند. علاوه بر آن می توانند نزد فروشندگان درب های اتوماتیک نیز کار کرده و درصدی از از دستمزد خود را به آنها به صورت توافقی پرداخت نمایند.

در صورتی که فرد دارای سرمایه ای جهت خرید انواع درب های اتوماتیک و جک برقی باشد بهتر است که در کنار نصب جک برقی به فروش این درب ها نیز اقدام نماید، چرا که از این طریق می تواند به سود بیشتری دست پیدا کند.

چگونه نصاب حرفه ای جک برقی شویم؟

عوامل بسیاری در کارکرد صحیح جک های برقی دخیل می باشند که این عوامل اکثرا به نحوه نصب آنها بستگی دارد. نصب جک برقی باید به گونه ای صورت گیرد که درب بتواند به راحتی باز و بسته شود و درب بر روی زمین کشیده نشود و آزادانه حرکت نماید. برای نصب جک برقی مراحل مختلفی را باید طی نمود و در ابتدا به نصب پایه های آن پرداخت. پس از آن باید محاسبات به طور دقیق انجام شده و جک به پایه ها متصل گردد پس از آن درب باز شده و پایه های جلو جوش داده شود. رعایت این نکات نیاز به مهارت و تجربه بالایی در این کار دارد.

دوره های آموزشی ویژه نصب جک برقی و انواع درب های اتوماتیک ارائه می شود که علاقمندان به این حرفه می توانند با شرکت در این کلاس ها مهارت ها را به صورت تئوری و عملی فرا گرفته و به سرعت جذب بازار کار گردند. این دوره های آموزشی در آموزشگاه های مختلف زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای برگزار شده و افراد در تمامی سنین و تحصیلات می توانند در کلاس ها شرکت نمایند. به کارآموزان پس از پایان دوره مدرک فنی و حرفه ای داده می شود که این مدرک دارای اعتبار بالایی بوده و امکان استفاده از مزایای آن وجود خواهد داشت.

سرفصل هایی مختلفی در دوره آموزشی نصب جک برقی توسط اساتید مجرب و حرفه ای آموزش داده می شود که از آن میان می توان به آموزش مختصر و پایه ای از برق ساختمان و صنعتی، آشنایی با اجزای تشکیل دهنده جک برقی و نحوه عملکرد هر یک از آنها، معرفی جک های بازوی، جک های الکترومکانیکی، آموزش محاسبات برای پایه جک ها، آموزش سیم کشی مرکز کنترل، سیم کشی موتورها، آموزش برنامه ریزی میزان بازو جک ها و آموزش برنامه ریزی درب تک لنگه اشاره کرد.

کسب درآمد بالا با نصب جک برقی

برای این که بتوانید در حرفه نصب جک برقی به درآمد بالایی دست پیدا کنید باید راهکارهای مختلفی را به کار گیرید. نیاز است تا با فروشندگان تجهیزات درب اتوماتیک و جک برقی و … وارد تعامل و ارتباط شوید و در سایت های مختلفی مانند آچاره، استادکار و غیره ثبت نام نمایید تا در صورت نیاز، این سایت ها از شما به عنوان نیروی متخصص استفاده نمایند. شرکت های مختلفی وجود دارند که در زمینه فروش و نصب درب های اتوماتیک و جک برقی فعالیت می کنند، می توان با ارسال رزومه به این شرکت ها به عنوان کارمند نیز استخدام شد.

انجام تبلیغات نقش بسیار کلیدی در رونق دادن به هر کسب و کاری ایفا می کند و می توان با پخش تراکت های تبلیغاتی مربوط به کار خود در سطح شهر، اقدام به جذب مشتری نموده و درآمد خود را بالا ببرید.

در کنار تمام این ها ارائه کار با کیفیت و جلب رضایت مشتری می تواند سبب معرفی شما به دیگر افراد شده و در میزان درآمدتان نقش مهمی داشته باشد.

چالش های ورود به بازار کار

درب های اتوماتیک و جک برقی در انواع مختلفی وجود دارند که یک نصاب حرفه ای باید از نحوه عملکرد تمامی این درب ها آگاهی داشته و قادر به نصب آنها باشد. علاوه بر آن در صورتی که مشکلی در هر یک از این جک های برقی به وجود آمد باید فرد بتواند در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به تعمیر آن اقدام نماید. این ها چالش هایی هستند که افراد ممکن است در هنگام ورود به این حرفه با آن مواجه شوند و با کسب مهارت هر چه بیشتر می توان با این چالش ها مقابله کرده و سربلند از آنها بیرون آمد.

داشتن اعتماد به نفس بالا در این کار و انجام کار با صبر و حوصله می تواند شما را در این حرفه به موفقیت برساند.

برای اطلاع از لیست تمام دوره ها و زمان برگزاری کلاس مد نظر با شماره 02166477628 تماس بگیرید.

نمایش بیشتر

دیدگاه ها

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • یعقوبی گفت :

  نصب جک برقی تک لنگه ودو لنگه چه تفاوتی دارد؟

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز…جک های برقی بصورت های مختلفی باهم وصل می شوند که می توان آنها را بصورت تک لنگه برای دربهای دولنگه و تک لنگه برای دربهای تک لنگه نصب نمود که از نظر نصب و محاسبات نصب تفاوت چندانی ندارند تنها در بخش برنامه ریزی می بایست آنها را در مدهای خود یعنی دولنگه و تک لنگه نصب نمود.

 • امیرعلی حجتی گفت :

  تفاوت کلاس های آنلاین و حضوری چیه؟ مطالب کمتری گفته میشه؟

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز…مطالب به طور کامل در دوره گفته می شود و تفاوت با کلاس حضوری تنها در برگزاری کلاس ها به صورت عملی است.

 • میلاد لشگری گفت :

  سلام کلاس ها به صورت عملی هست یا تئوری ؟

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز…کلاس ها به صورت عملی هستند

 • پورزیا گفت :

  سلام من از شهرستان میام جایی برای اسکان دارید؟

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز…برای عزیزانی که از شهرستان تشریف میارند خوابگاه نزدیک محل آموزشتون هست جهت اطلاع از قیمت خوابگاه با خط مجموعه 02166577378 تماس بگیرید.

 • حسن پور گفت :

  جک برقی رو چه در هایی آموزش داده میشه؟

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز…نصب جک برقی بر روی درب های تک لنگه و دولنگه پارکینگ با هر وزنی را بصورت کامل آموزش می بینید.

 • مهرانی گفت :

  سلام
  تو دوره شما جک تک لنگه و دو لنگه آموزش داده میشه؟

  • پشتیبان گفت :

   سلام روز و شب شما بخیر
   بله، در دوره آموزش نصب جک برقی ، نصب جک برقی روی درب های تک لنگه و دو لنگه به صورت عملی آموزش داده می شود.
   موفق باشید

 • paytakht admin گفت :

  با سلام و درود
  بله در پایان دوره گواهینامه مهارتی هم تقدیمتون میشه
  موفق و موید باشید.

 • حسین رضا گفت :

  آیا بعد از اتمام دوره گواهینامه مهارتی هم میدین؟

 • 02166477628
  02166477628
  WeCreativez WhatsApp Support
  اگر سوالی در مورد دوره های آموزشی دارید پاسخگوی شما عزیزان بصورت 24 ساعته هستیم
  سلام ، چطور میتونم کمکتون کنم ؟