آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی

آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی شامل تعمیر ماشین ظرفشویی، تشریح اجزاء ماشین ظرفشویی به صورت عملی و تئوری می‌باشد. در نظر داشته باشید که دوره‌ تعمیر ماشین های ظرفشویی زیر نظر بهترین اساتید کشوری رقم می‌خورد.
با توجه به استفاده بسیار بالا از این کالا در منازل مسکونی، شما بزرگواران می‌توانید با گذراندن این دوره‌ی آموزشی به بالاترین سطح کیفی در زمینه‌ی تعمیرات ماشین ظرف شویی رسیده و بتوانید در بازار خدماتی این ابزار به صورت حرفه‌ای شروع به فعالیت کنید. تعمیرات ماشین ظرفشویی جزء کار‌های مهم خدماتی در بازار داغ تعمیرات می‌باشد.

مزیت های دوره تعمیرات ماشین ظرفشویی:

✤ طول مدت این دوره 15 ساعت آموزش تئوری و عملی میباشد که بیش از 80% از این زمان به صورت کاملاً عملی خواهد بود.

✤ آموزش تعمیرات ظرفشویی از صفر و مباحث ابتدایی شروع شده و تا پیشرفته ترین مباحث آن مطرح به صورت آموزش تئوری و عملی تحت نظر اساتید مجرب و صاحب نام حوزه برق و الکترونیک در 2 بخش مجزا برای آموزش تعمیرات برد ظرفشویی و مکانیک ظرفشویی برگزار میشود.

✤ کلاس های عملی در کارگاه های کاملاً مجهز به تجهیزات تخصصی برای تعمیرات ماشین ظرفشویی و کسب تجربه های 100% عملی و واقعی در تعمیر ظرفشویی به صورت پروژه محور برگزار میگردد.

✤ شرکت کنندگان میتوانند از خدمات رایگان آموزشگاه پایتخت فناوری از جمله پشتیبانی نامحدود و مشاوره جهت ورود موفق به بازار کار و راه اندازی کسب و کار شخصی استفاده نمایند.

✤ پس از اتمام دوره شرکت کنندگان مدرک فنی حرفه ای آموزشگاه را دریافت میکنند تا با استفاده از آن برای استخدام در شرکت های معتبر، مهاجرت و دریافت پروانه کسب برای راه اندازی کسب و کار در حوزه تعمیرات ظرفشویی به صورت قانونی و معتبر توانایی اقدام را داشته باشند.

✤ دوره تعمیرات ماشین ظرفشویی همانند دیگر دوره های آموزش تعمیرات لوازم خانگی برگزار شده در آموزشگاه پایتخت فناوری مثل : آموزش تعمیرات یخچال ، آموزش تعمیرات موبایل ، آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و … از صفر تا صد مباحث ابتدایی تا پیشرفته را در بر میگیرد و به صورت حضوری در گارگاه مجهز برگزار میشود.

✤ 30 درصد تخفیف در هزینه دوره تعمیرات ماشین ظرفشویی برای مدت محدود در نظر گرفته شده است.

✤ خوابگاه برای اسکان در نزدیکترین محل به آموزشگاه تعمیرات ماشین ظرفشویی با کمترین هزینه معرفی میشود.

✤ تجدید دوره برای شرکت کنندگان در صورت نیاز رایگان خواهد بود.

ویدئو معرفی آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی

سرفصلهای دوره تعمیرات ماشین ظرفشویی

logo gold دوره آموزش تعمیر ماشین ظرفشویی

آموزش رفع Error انواع ماشین های ظرفشویی

آموزش تعمیرات پمپ و جت پمپ ماشین ظرفشویی

آموزش عملکرد الکتریکی ماشین ظرفشویی و رفع مشکل

آموزش عملکرد مکانیکی ماشین ظرفشویی و رفع مشکل

آموزش تعویض قطعات در تعمیرات مکانیکی ماشین های ظرفشویی

آموزش سرویسکاری انواع ماشین های ظرفشویی

آموزش تعمیرات مدار گرمایش ماشین ظرفشویی

آموزش تعمیرات مکانیکی ماشین های ظرفشویی آنالوگ و دیجیتال

آموزش قظعه شناسی انواع ماشین های ظرفشویی آنالوگ و دیجیتال

آموزش رفع ایراد شستشوی ضعیف در ماشین های ظرفشویی

آشنایی با انواع ماشین های ظرفشویی موجود در بازار با توجه به نوع و برند

آموزش بررسی اجزاء ماشین ظرفشویی و قطعه شناسی

آموزش روش های عیب یابی ماشین ظرفشویی

آموزش عیب یابی برد الکتریکی ماشین ظرفشویی

آموزش تعمیرات مدار چرخش آب

آموزش ترفند برطرف کردن کد های خطا در ماشین های ظرفشویی مختلف موجود در بازار و …

نمایش بیشتر
چرا پایتخت فناوری؟
مجوز فعالیت مجوز فعالیت

دارای مجوز معتبر از سازمان فنی و حرفه ای کشور

مدرک فنی و حرفه ای مدرک فنی و حرفه ای

معرفی هنرجویان به فنی و حرفه ای جهت اخذ مدرک

دوره های عملی دوره های عملی

برگزاری دوره ها در کارگاه مجهز بصورت عملی

پشتیبانی پشتیبانی

پشتیبانی کار آموزان پس از اتمام دوره ی آموزشی

سرفصل های استاندارد سرفصل های استاندارد

سرفصل های آموزشی مطابق با سازمان فنی و حرفه ای

دسترسی سریع دسترسی سریع

دسترسی مناسب محل آموزشگاه برای تردد کار آموزان

رزرو کلاس / مشاوره

آنچه که در کلاس تعمیرات ماشین ظرفشویی می آموزید :

  • مهارت کامل در تعمیر قطعات مکانیکی ماشین ظرفشویی
  • مهارت کامل در بازکردن و بستن دستگاه، عیب یابی گام به گام
  • مهارت کامل در شناخت و تعمیر قطعات ماشین ظرفشویی
  • مهارت کامل در تعمیرات ماشین ظرفشویی برندهای مختلف
  • مهارت کامل در نصب و سرویس های معمولی

مشاوره رایگان

نظرات کارآموزان دوره تعمیر ماشین ظرفشویی

هزینه دوره تعمیرات ماشین ظرفشویی

تعمیرات ماشین ظرفشویی
هزینه دوره: 2/100/000
هزینه با تخفیف: 1/500/000
دوره خصوصی: 2/500/000

سوالات متداول دوره تعمیرات ماشین ظرفشویی

بله، کلاس ها هم در تایم های صبح و ظهر و هم روزهای پنج شنبه و جمعه برگزار می شوند. و با توجه به زمان کارآموزان قابل برنامه ریزی هستند.

دوره ها جامع هستند و آموزش ها 80 درصد عملی و 20 درصد تئوری ارائه می شوند.

بله، کلاس ها کاملا ویژه بازار کار هستند و به صورتی که کارآموز پس از دوره مستقیما بتواند وارد بازار کار شود، ضمنا دوره ها پشتیبانی نامحدود دارد یعنی بعد از دوره کارآموز در صورت بروز مشکل می تواند با مراجعه حضوری یا تماس تلفنی مشکل خود را برطرف نماید.

برای افرادی که از سراسر کشور عزیزمان قصد حضور در دوره ها را دارند، دوره های فشرده در نظر گرفته شده است. (ضمنا طول دوره و شهریه و سرفصل های کلاس های فشرده هیچ تفاوتی با دوره عادی ندارد و فقط دوره در مدت زمان کوتاه تری به پایان می رسد)

بله،کارآموزان شهرستان می توانند در خوابگاه هایی که فاصله کمی تا محل آموزشگاه دارد، مستقر شوند. (کارآموزان می توانند این مسیر را پیاده طی کنند و هزینه آن بنا به نوع اتاق، ماهانه از 300/000 تومان و روزانه از 30/000 تومان می باشد)

آموزشگاه پایتخت فناوری زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای فعالیت دارد، پس از دوره گواهی نامه داخلی آموزشگاه برای کارآموزان صادر گردیده و همچنین از طریق پورتال آموزشگاه برای آزمون به فنی و حرفه ای معرفی می شوند و در نهایت مدرک رسمی و بین المللی فنی و حرفه ای را دریافت می نمایند.

معرفی جامع حرفه تعمیرات ماشین ظرفشویی

پیشرفت تکنولوژی باعث طراحی و تولید دستگاه‌های مختلفی شده است، که این دستگاه‌ها در تسهیل امور و کم کردن کار دست توسط افراد نقش بسزایی دارند. یکی از این وسایل که در سال‌های اخیر استقبال زیادی از آن شده است ماشین ظرفشویی می‌باشد.

ماشین ظرفشویی تحول عظیمی را در امر شستن ظروف ایجاد کرده است و با استفاده از آن می‌توان حجم زیادی از ظروف کثیف را در دستگاه قرار داده و در مدت زمان کوتاهی بدون دخالت دست تمام ظروف را در تمیز‌ترین حالت ممکن شست. با توجه به ساختار پیچیده‌ای که ماشین ظرفشویی دارد در صورت بروز مشکل و خرابی در آن امکان تعمیر توسط خود فرد وجود نداشته و نیاز به حضور تعمیرکار یا آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی می‌باشد.

بازار کار حرفه‌ای تعمیرات ماشین ظرفشویی

امروزه می‌توان در بسیاری از منازل، ماشین ظرفشویی در برند‌ها و مدل‌های متنوع را یافت که بیش از پیش نیاز به آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی نیاز پیدا خواهید کرد و این دستگاه از جمله وسایلی است که نام آن در لیست جهیزیه افرادی که قصد ازدواج دارند نیز به چشم می‌خورد. تغییر سبک زندگی به سمت ماشینی شدن باعث شده تا استقبال از لوازم خانگی مختلف افزایش یافته و بازار کار تعمیر این محصولات رونق یابد.

نصب ماشین ظرفشویی در ساختمان‌ها باید کاملاً اصولی و بر طبق استاندارد‌های تعیین شده باشد. این کار باید حتماً توسط نصاب ماشین ظرفشویی انجام شده چرا که نصب غیر اصولی می‌تواند در عملکرد دستگاه نیز تأثیر گذاشته و باعث شود تا این وسیله نتواند به درستی کار کند. علاوه بر آن مانند هر وسیله مکانیکی و الکترونیکی دیگر با استفاده‌ی مداوم از دستگاه امکان به وجود آمدن مشکلات مختلف در آن هست و ممکن است وسیله با خرابی‌ها و ارور‌های مختلفی مواجه گردد.

در این گونه مواقع حتماً نیاز به حضور تعمیرکار بوده و نباید اقدامی توسط خود فرد صورت گیرد. در هنگام خرابی ماشین ظرفشویی صرفه اقتصادی بر این است که نسبت به تعمیر آن اقدام نمود تا این که وسیله جدیدی خریداری گردد. این موضوع به ویژه در زمان تحریم‌ها که قیمت انواع لوازم خانگی بسیار بالا می‌باشد اهمیت بیشتری داشته و در نتیجه رونق بازار کار تعمیرکاران ماشین ظرفشویی بسیار مطلوب می‌باشد.

مشاغل مرتبط با تعمیرات ماشین ظرفشویی

موفقیت در مشاغل مختلف و کسب درآمد بالا در آن نیاز به ارتباط با سایر مشاغل مرتبط داشته تا بتوان جذب مشتریان خود را افزایش داده و به سود دهی بیشتری دست پیدا کرد. یکی از مشاغلی که با حرفه تعمیرات ماشین ظرفشویی در ارتباط می‌باشد تعمیرات ماشین لباسشویی است، که یکی از شغل‌های می‌باشد که ارتباط خاصی با تعمیرات ماشین ظرفشویی دارد. شما می‌توانید با آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی در این زمینه صاحب شغل دیگری بشوید. از دیگر مشاغل مرتبط میتوان به فروشگاه‌ها و نمایندگی‌های فروش لوازم خانگی اشاره کرد. تعامل با صاحبان این مشاغل و معرفی مشتریان آن‌ها به شما می‌تواند در افزایش درآمد شما نقش بسزایی را ایفا کند. علاوه بر آن فروشندگان قطعات لوازم خانگی نیز از مشاغل مرتبط با حرفه تعمیرات ماشین ظرفشویی نیز هستند.

سرمایه مورد نیاز برای ورود به بازار کار

هر شخصی جهت برطرف نمودن نیاز‌های اولیه خود نیازمند راه‌اندازی یک شغل می‌باشد. اما برای شروع به یک کار جدید نیاز است تا در ابتدا از جنبه‌های مختلف مانند بازار کار، میزان درآمد، بررسی رقبا در بازار کار، سرمایه جهت آغاز به کار و دیگر موارد مورد بررسی قرار گیرد. سرمایه را می‌توان یکی از اساسی‌ترین موارد برای شروع یک حرفه و شغل دانست.

کارآفرینان معمولاً به دنبال راه‌اندازی شغلی بوده که بتواند در کنار میزان سرمایه اندک برای آغاز کار، درآمد بالایی را نیز برای فرد ایجاد نماید و همچنین از طریق این شغل امکان اشتغال زایی برای افراد دیگر نیز وجود داشته باشد. مشاغل فنی معمولاً از این دست بوده و به عنوان مثال شغل تعمیرات ماشین ظرفشویی نیاز به سرمایه هنگفتی برای آغاز کار ندارد.

پس از کسب مهارت در این حرفه می‌توان در صورت توان مالی به اجاره و یا خرید یک مغازه پرداخت و در صورتی که امکان مالی برای این کار وجود ندارد می‌توان برای مدتی به صورت استخدامی در شرکت‌های مختلف شروع به کار نمود.

تأمین تجهیزات و ابزار کار نیز از جمله مواردی است که نیازمند سرمایه می‌باشد و برای شغل تعمیرات ماشین ظرفشویی این تجهیزات نیاز به مبلغ زیادی نداشته و دستگاه‌های پیچیده و گران قیمتی برای انجام این کار مورد نیاز نمی‌باشد. شرکت در دوره‌های آموزشی برای کسب مهارت‌های فنی نیازمند مبلغی در حدود ۲ میلیون تومان می‌باشد و پس از آن امکان کسب درآمد برای فرد وجود خواهد داشت.

چگونه تعمیرکار حرفه‌ای تعمیرات ماشین ظرفشویی شویم؟

برای ورود به این حرفه نیاز است تا مهارت‌های مورد نیاز را برای تعمیرات ماشین ظرفشویی فرا گرفت و برای انجام این کار نیاز است تا در دوره‌های آموزشی مربوطه شرکت نموده و مطالب و سرفصل‌های مختلفی که جهت تعمیر ماشین ظرفشویی ارائه می‌شود را فراگرفت.

این دوره‌های آموزشی توسط اموزشگاه‌های مختلفی که در سطح شهر وجود دارند برگزار می‌گردد. برای این که‌ی تعمیرکار حرفه‌ای ماشین ظرفشویی شوید نیاز است تا پیش از انتخاب آموزشگاه بررسی و تحقیقات کافی را انجام دهید. آموزشگاه مورد نظر باید تحت نظارت سازمان فنی و حرفه‌ای بوده و در پایان دوره‌ها مدرک معتبر را به کارآموزان ارائه دهد. به علاوه در رابطه با اساتید آموزشگاه نیز باید تحقیق و بررسی نمود تا از تجربه کافی برخوردار باشند و همچنین قابلیت انتقال مفاهیم مختلف را به افراد داشته باشند.

آموزشگاهی که مطالب را به صورت تئوری و عملی به افراد آموزش دهد به گونه‌ای که فرد پس از پایان دوره‌ها قادر به انجام تعمیرات به صورت حرفه‌ای باشد، آموزشگاهی قابل اعتماد می‌باشد و می‌توان در آن با خیالی آسوده ثبت نام نمود.

مزیت دوره‌های آموزشی برگزار شده در آموزشگاه‌ها این است که امکان شرکت کردن افراد با سنین مختلف در آن وجود دارد و افرادی که هیچ گونه زمینه الکترونیکی ندارند نیز قادر ثبت نام در این کلاس‌ها می‌باشند؛ چرا که مطالب به صورت پایه‌ای آموزش داده شده و در ابتدا سرفصل‌های مربوط به آشنایی با قطعات الکترونیکی مختلف به افراد آموزش داده می‌شود.

کسب درآمد بالا با تعمیرات ماشین ظرفشویی

تعمیرکاران ماشین ظرفشویی قادر به کسب درآمد‌های بالا در ماه می‌باشند و در صورتی که به انجام ترفند‌هایی که برای افزایش درآمد می‌باشد بپردازند می‌توانند به سود دهی بیشتری نیز دست یابند. گام اول در کسب درآمد بالا تقویت مهارت‌های فنی می‌باشد به گونه‌ای که تعمیرکار قادر به عیب‌یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی در کوتاه‌ترین زمان ممکن باشد.

علاوه بر آن برخورد مناسب با مشتری و خوش قولی و تحویل کار به موقع می‌تواند نقشی مهم در رضایت مشتریان و معرفی شما توسط آن‌ها به افراد دیگر داشته باشد. قیمت‌هایی که در ابتدای کار تعمیرکاران دریافت می‌نمایند باید مناسب و به صورت رقابتی با دیگر تعمیرکاران باشد. برای این کار نیاز است تا به طور کامل از قیمت‌هایی که توسط رقبا دریافت می‌گردد آگاهی پیدا کرده و در نهایت بر طبق تعرفه‌هایی که تعیین می‌گردد برای تعمیرات مختلف قیمت‌گذاری نمایند.

مبحث تبلیغات و بازاریابی نیز از مواردی است که در مشاغل و حرفه‌های مختلف باید در نظر گرفته شود. مشاغل بسیاری وجود دارند که در ابتدای امر شناخته شده نبودند و با استفاده از تبلیغات مناسب به افراد مختلف معرفی شده و تعداد مراجعه‌کنندگان آن‌ها افزایش یافته است. برای انجام تبلیغات می‌توان تراکت‌های مختلف را چاپ کرده و در آن به ویژگی‌های مثبت کار خود پرداخت و به پخش این تراکت‌ها در سطح شهر و در فروشگاه‌های لوازم خانگی اقدام نمود.

چالش‌های ورود به بازار کار پس از آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی

اگر در ابتدای راه ورود به شغل تعمیرات ماشین ظرفشویی می‌باشید چالش‌های بسیاری در پیش روی شما می‌باشد. در ابتدا ذکر این نکته لازم است که صبر و حوصله کافی باید برای موفقیت در این کار صورت گیرد و اگر در ابتدای مسیر با مشکلاتی مانند عدم وجود مراجعه‌کننده و کمبود درآمد مواجه شدید نباید نا‌امید شده و با‌امیدواری و تلاش و کوشش ادامه مسیر را طی کرد.

با توجه به این که برند‌های مختلفی از ماشین ظرفشویی مانند ال جی، سامسونگ، بوش و غیره در بازار وجود دارد نیاز است تا تعمیرکاران نسبت به تمامی این برند‌ها آگاه بوده و با ارور‌ها و کد خطا‌هایی که دستگاه‌های مختلف می‌دهند آشنایی داشته باشند تا بتوانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن به عیب‌یابی ماشین ظرفشویی پرداخته و آن را تعمیر نمایند.

یکی از چالش‌هایی که افراد در هنگام ورود به بازار کار تعمیرات ماشین ظرفشویی با آن مواجه می‌باشند به وجود آمدن فناوری‌های جدید در ماشین‌های ظرفشویی می‌باشد.

تکنولوژی در عصر حاضر بسیار پیشرفته بوده و روز به روز این پیشرفتگی افزایش می‌یابد و آپشن‌ها و موارد جدیدی به دستگاه‌های مختلف افزوده می‌شوند. یک تعمیرکار حرفه‌ای باید نسبت به این تغییرات آگاه بوده و در رابطه با آن‌ها اطلاعات کافی را کسب نماید.

به طور کلی با افزایش قابلیت‌های خود و تقویت مهارت‌های فنی مانند آموزش تعمیرات لوازم خانگی می‌توانید در این حرفه موفقیت‌های بسیاری را کسب کرده و به درآمد بالایی دست پیدا کنید.

آموزشگاه پایتخت فناوری بسیاری دوره‌های کاربردی دیگر در زمینه تعمیرات، برق، مکانیک و رشته‌های مهارتی برگزار میکند. هر کدام از این دوره‌ها می‌توانند بستر مناسب ورودی موفق و قوی به بازار کار برای شما عزیزان فراهم کنند.

دیدگاه ها
اشتراک در
اطلاع از
فقط مدیرسایت می تواند شماره شمارا ببیند
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
تماس با آموزشگاه
تماس با آموزشگاه
WeCreativez WhatsApp Support
اگر سوالی در مورد دوره های آموزشی دارید پاسخگوی شما عزیزان بصورت 24 ساعته هستیم
سلام ، چطور میتونم کمکتون کنم ؟