سوالات متداول

چه مدرکی پس از اتمام دوره به کاراموزان داده می شود؟

پس از پایان دوره یک مدرک مهارتی که دارای اعتبار است توسط آموزشگاه پایتخت فناوری به کاراموز داده می شود. علاوه بر این، برای دریافت مدرک فنی حرفه ای، ابتدا شما را در آزمون ثبت نام می کنیم و پس از کسب نمره قبولی مدرک فنی حرفه ای شما صادر می شود.

نحوه ثبت نام در دوره ها چگونه است؟

برای ثبت نام در دوره ها، راه ‌های زیر پیش روی شماست: مراجعه حضوری به آدرس آموزشگاه و بازدید از کارگاه، ملاقات با استاد و تکمیل فرم ‌های ثبت ‌نام، ثبت ‌نام آنلاین از طریق سایت آموزشگاه، پر کردن فرم آنلاین و رزرو دوره، و تماس با کارشناسان ثبت ‌نام از طریق شماره تلفن ‌های مندرج در سایت و کسب اطلاعات لازم جهت ثبت‌ نام.

نحوه پرداخت شهریه به چه صورت است؟ آیا امکان پرداخت اقساطی هم وجود دارد؟

آموزشگاه برای پرداخت شهریه دوره ها، دو روش پرداخت نقدی و اقساطی را در نظر گرفته است تا کارآموزان بتوانند بر اساس شرایط خود، یکی از این دو روش را انتخاب کنند. در صورت انتخاب روش پرداخت نقدی، کارآموز موظف است کل مبلغ شهریه را قبل از شروع کلاس‌ ها پرداخت نماید. اما در روش پرداخت اقساطی، شهریه به صورت دو قسط دریافت می‌ شود؛ به این صورت که نیمی از مبلغ شهریه قبل از شروع کلاس ‌ها و مابقی آن در هفته دوم برگزاری کلاس ‌ها از کارآموز دریافت خواهد شد.

برگزاری دوره ها به صورت حضوری است یا آنلاین؟

دوره ها هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین و مجازی برگزار می شود. شما خودتان انتخاب می کنید که کلاس تان حضوری باشد یا آنلاین.

آیا برای کاراموزان شهرستانی خوابگاه فراهم شده است؟

بله دانشجویان شهرستانی می توانند خوابگاه هایی را که در نزدیک آموزشگاه قرار دارد با هزینه پایین رزرو کنند.

آیا دوره ها دارای پشتیبانی هستند؟

بله تمامی دوره ها دارای پشتیبانی مادام العمر هستند. یعنی حتی پس از اتمام کلاس ها شما می توانید سوالات تان را از تیم پشتیبانی پایتخت فناوری بپرسید.

آیا پس از شرکت در دوره ها می توان وارد بازار کار شد؟

بله. قطعا می توانید وارد بازار کار شوید چرا که برنامه ریزی آموزشی کلاس ها به گونه ای انجام شده که متناسب با بازار کار باشد. علاوه بر این، کارشناسان و اساتید ما با ارائه مشاوره های تخصصی کسب و کار به شما برای ورود به بازار کار کمک می کنند.

کلاس های آموزشی به صورت عملی است یا تئوری؟

حدود 80 درصد از کلاس های آموزشگاه پایتخت فناوری به صورت عملی برگزار می شود تا کاراموز بتواند در عمل کار را یاد بگیرید.

هر دوره چقدر طول می کشد؟

ما تلاش کردیم دوره ها را به صورت فشرده برگزار کنیم تا بتوانید خیلی سریع کار را یاد بگیرید.

دوره ها در چه روزهایی از هفته تشکیل می شوند؟

دوره ها هم در روزهای اول هفته و هم در روزهای اخر هفته یعنی پنجشنبه و جمعه برگزار می شوند. این انتخاب با شماست که در چه روزهایی کلاس تان تشکیل شود.

آیا امکان بازاموزی رایگان وجود دارد؟

بله. پایتخت فناوری به منظور تضمین کیفیت کلاس هایش، دروه بازآموزی رایگان گذاشته است. این بدین معناست که شما اگر پس از شرکت در دوره راضی نبودید، می توانید به صورت رایگان یکبار دیگر در دوره شرکت کنید.

آیا اساتید دوره های آموزشی سابقه تدریس و مهارت بالا دارند؟

بله قطعا. ما از اساتیدی دعوت به تدریس کرده ایم که خودشان دانش و مهارت تخصصی لازم در حوزه مرتبط را دارند و تاکنون توانسته اند کاراموزان زیادی را وارد بازار کار کنند.

02191009543
02191009543