آموزش نقاشی اکریلیک

نقاشی اکریلیک یکی از لذت ‌بخش ‌ترین تکنیک های نقاشی است که می ‌تواند شما را به دنیای رنگ ‌ها ببرد. با قلم ‌مو و رنگ ‌های اکریلیک، می ‌توانید هر آنچه را که در ذهن دارید روی بوم نقاشی به تصویر بکشید. با توجه به افزایش آمار علاقه مندان به نقاشی اکریلیک، ما در آموزشگاه پایتخت فناوری، دوره صفر تا صد آموزش نقاشی اکریلیک را به صورت کاملا عملی آماده کرده ایم.

 • به طور کلی، در دوره نقاشی اکریلیک پایتخت فناوری، پس از مرور مطالب پیش نیاز دوره و انجام طراحی های اولیه، به سراغ اجرای پرسپکتیو های خطی و رنگی می پردازید. سپس، با یادگیری شیوه های اسکیس زدن از طبیعت می توانید نحوه طراحی منظره را یاد بگیرد.
 • در ادامه، با معرفی تکنیک های مختلف هاشور و سایه زدن، توانایی طراحی چهره، آناتومی و فیگور را به طور عملی کسب خواهید کرد و پس از تجزیه و تحلیل رنگ ها به سراغ انواع رنگ های آبرنگی سفت و پودری در اکریلیک می رویم تا با آشنایی با مفهوم رنگ های تخت، بتوانید به طور عملی بافت با اکریلیک را ایجاد کنید.
 • در این دوره شما با آثار هنرمندان برجسته سبک امپرسیونیسم مانند مونه، رنوار، سزان و … آشنا شده و پس از تجزیه و تحلیل آن ها می توانید مراحل رنگ گذاری و اجرای کامل یکی از آثار این هنرمندان را به طور عملی اجرا کنید. در نهایت، با معرفی هنر سمبولیسم و بررسی آثار هنرمندان این حوزه مانند گوگن به انجام کامل نقاشی اکرولیک روی دکوراسیون اداری با این سبک خواهید پرداخت.
 • این دوره آموزشی همراه با ارائه مدرک دو زبانه و معتبر فنی و حرفه ای نقاشی اکریلیک به دانشجویان برگزار شده و سرفصل های این دوره طبق نیاز بازار کار و از صفر تا صد تدریس می شود. به علاوه افراد از مزایایی مانند تجدید دوره رایگان و مشاوره کسب و کار رایگان بهره مند می باشند.
 • اگر به دنبال یادگیری نقاشی اکریلیک به صورت حرفه ای هستید، پایتخت فناوری بهترین گزینه است چرا که در میان آموزشگاه های برگزار کننده آموزش نقاشی در تهران حرف اول را می زند و تا کنون توانسته دانشجویان زیادی را وارد بازار کار کند.
نمایش بیشتر

ویدئو معرفی دوره آموزش نقاشی اکریلیک

آشنایی با انواع رنگ های آبرنگی سفت و پودری در آکریلیک
آموزش ترکیب رنگ های اکریلیک
آموزش نقاشی انسان با اکریلیک
آموزش نقاشی چهره با اکریلیک
آموزش نقاشی منظره با اکریلیک
آموزش نقاشی حیوانات با اکریلیک

سرفصل های دوره آموزش نقاشی اکریلیک

1. آموزش نحوه ایجاد رنگ های تخت و بافت با اکریلیک

 • آشنایی با انواع رنگ های آبرنگی سفت و پودری در آکریلیک
 • معرفی مفهوم رنگ های تخت
 • یادگیری ایجاد بافت با اکریلیک
 • بررسی نحوه آماده سازی رنگ آکریلیک مورد نیاز در رنگ تخت آبرنگی سفت و پودری
 • آموزش روش اجرای یک اثر تخت با استفاده از رنگ سفت
 • آشنایی با اجرای عملی یک اثر تخت همراه با بافت های مورد نیاز با استفاده از رنگ سفت

2. یادگیری انجام نقاشی اکریلیک با سبک امپرسیونیسم روی زمینه بوم

 • آشنایی با آثار هنرمندان امپرسیونیسم (مونه، رنوار، پسیارد، سیسلی، سزان، دگا، گیوین و موریزو)
 • آموزش اجرای مراحل رنگ گذاری هنرمندان امپرسیونیسم
 • بررسی روش اجرای یك اثر از هنرمندان امپرسیونیسم

3. آموزش انجام عملی نقاشی اکریلیک با سبک سمبولیسم روی دکوراسیون اداری

 • تعریف مفهوم هنر سمبولیسم
 • آشنایی با آثار هنرمندان سمبولیسم (گوگن)
 • یادگیری اجرای مراحل رنگ گذاری آثار سمبولیسم
 • آموزش اجرای عملی یکی از آثار هنرمندان سمبولیسم
نمایش بیشتر

رزرو کلاس / مشاوره

فرم مشاوره رایگان

"*" indicates required fields

نمایش بیشتر

مهارت های به دست آمده در کلاس نقاشی اکریلیک:

 • مهارت کار با انواع رنگ های آبرنگی سفت و پودری در اکریلیک
 • شناخت رنگ های تخت
 • روش ایجاد بافت با اکریلیک
 • مهارت مهیا کردن رنگ اکریلیک مورد نیاز در رنگ تخت آبرنگی سفت و پودری
 • رنگ اکریلیک مورد نیاز در رنگ تخت آبرنگی سفت و پودری
 • انجام مراحل رنگ گذاری هنرمندان امپرسیونیسم
 • اجرای کامل یک نقاشی اکرولیک از آثار هنرمندان امپرسیونیسم
 • بررسی آثار هنرمندان سمبولیسم
 • مهارت انجام عملی مراحل رنگ گذاری هنرمندان سمبولیسم
 • شناخت اصول مهم در اجرای کامل یک نقاشی اکرولیک از آثار هنرمندان سمبولیسم

مزیت‌های آموزشگاه پایتخت فناوری برای شما

مجوز فعالیت

مجوز فعالیت دارای مجوز معتبر از سازمان فنی و حرفه ای کشور

مدرک فنی و حرفه ای

مدرک فنی و حرفه ای اعطا مدرک معتبر بین المللی

دوره های عملی

دوره های عملی برگزاری دوره ها در کارگاه مجهز بصورت عملی

پشتیبانی

پشتیبانی پشتیبانی کار آموزان پس از اتمام دوره ی آموزشی

سرفصل های استاندارد

اساتید با تجربه اساتید با تجربه در صنعت

دسترسی سریع

دسترسی آسان نزدیک بودن آموزشگاه به وسایل حمل و نقل عمومی و خوابگاه

هزینه آموزش نقاشی اکریلیک

لیست شهریه ها هزینه دوره: 4/500/000 هزینه با تخفیف: 3/200/000 دوره خصوصی: 6/000/000

سوالات متداول

بله دوره آموزشی ما همراه با اعطای گواهینامه بین‌ المللی معتبر در حوزه نقاشی اکریلیک برگزار می‌ شود. این گواهینامه فرصت ‌های شغلی بسیار خوبی را در اختیار شما قرار می ‌دهد. با در دست داشتن این گواهینامه، می ‌توانید کسب ‌و کار شخصی خود را راه ‌اندازی کرده و تدریس به شاگردان دیگر به درآمد زایی برسید. هم چنین، اگر قصد مهاجرت به کشور های خارجی برای کار دارید، این گواهینامه بین ‌المللی باعث ارتقای رزومه شما شده و شانس موفقیت تان را افزایش می ‌دهد. پس این فرصت را از دست ندهید و در دوره شرکت کنید.

دانشجویان عزیز، دوره آموزش نقاشی اکریلیک به گونه ‌ای طراحی شده است که شما می‌ توانید به صورت گام ‌به‌ گام و اصولی، تمامی مهارت ‌های لازم را کسب کنید. استاد دوره با برنامه ‌ریزی دقیق، سعی دارد مطالب را از ساده به پیشرفته به شما آموزش دهد. اما توجه کنید برای درک هر چه بهتر سرفصل ها لازم است قبل از شروع دوره نقاشی اکریلیک در دوره نقاشی مقدماتی که در آموزشگاه ما برگزار می شود شرکت کنید.

کلاس ‌های آموزشی نقاشی اکریلیک ما 45 ساعت طول می کشد که طی آن به صورت کاملا عملی و با استفاده از ابزار مهارت های لازم را فرا خواهید گرفت. این دوره کمتر از یک ماه طول می کشد. اگر می خواهید در دوره فشرده شرکت کنید، می توانید ظرف 2 الی 3 هفته این دوره را به پایان برسانید.

محتوای آموزشی دوره بر اساس نیاز های فعلی بازار کار و با همکاری متخصصان برجسته این حوزه، به شیوه ‌ای ساده و کاربردی طراحی و ارائه شده است. علاوه بر آموزش ‌های تخصصی، مشاوره ‌های ارزشمندی نیز برای راه ‌اندازی کسب ‌و کار در اختیارتان قرار می ‌گیرد تا بتوانید با بهره ‌گیری از آخرین دستاورد ها، جایگاه خود را در این عرصه تثبیت کرده و در کوتاه ‌مدت به موفقیت برسید. پس از اتمام این دوره، می‌ توانید با آمادگی کامل وارد بازار کار شده و درآمد قابل توجهی کسب نمایید.

روند ثبت‌ نام در دوره بسیار ساده و آسان است. اگر برای شما امکان ‌پذیر است، می‌ توانید با مراجعه حضوری به آدرس آموزشگاه که در سایت موجود است، از کارگاه‌ ها نیز بازدید کرده و با مشاورین آموزشگاه مشورت کنید. اما اگر مراجعه حضوری برایتان مقدور نیست، می ‌توانید با تماس با شماره‌ های مندرج در سایت، با کارشناسان ثبت‌ نام هماهنگی لازم را انجام دهید. هم چنین، فرم ثبت ‌نام الکترونیکی نیز موجود است و مشاوران پس از دریافت آن با شما تماس خواهند گرفت.

در مورد نحوه پرداخت شهریه، گزینه ‌های مختلفی در نظر گرفته شده است. گزینه اول این است که شما بتوانید کل شهریه را به صورت یکجا پرداخت کنید. گزینه دوم، امکان پرداخت قسطی شهریه است. بدین صورت که نیمی از مبلغ را قبل از شروع دوره پرداخت می ‌کنید و نیم دیگر را در هفته دوم و همزمان با شروع بخش عملی دوره. پس شما می ‌توانید با توجه به شرایط مالی خود، یکی از این دو گزینه را انتخاب کنید.

خبر خوب این که ثبت ‌نام در دوره آموزش نقاشی اکریلیک هیچ پیش ‌نیاز و محدودیت سنی ندارد. شما تنها با داشتن سواد خواندن و نوشتن می‌ توانید در این دوره شرکت کنید. نگران عدم تجربه قبلی نباشید، چرا که تمامی مباحث به صورت حرفه ‌ای و گام ‌به ‌گام توسط اساتید مجرب به شما آموزش داده می ‌شود. پس اگر بالای 14 سال هستید و علاقه ‌مندید، می‌ توانید بدون هیچ دغدغه‌ای در این دوره ثبت ‌نام کرده و مهارتی ارزشمند را فرا بگیرید.

دانشجویان عزیز، ساختار آموزشی دوره ما به گونه ‌ای طراحی شده است که دانشجویان هم از لحاظ نظری و هم عملی، آمادگی لازم برای ورود به بازار کار را کسب کنند. این دوره شامل کلاس ‌های تئوری و عملی است. در بخش تئوری، مطالب و مباحث نظری لازم به صورت جامع از طریق جزوات آموزشی در اختیار شما قرار می‌ گیرد. سپس، در بخش عملی و با استفاده از ابزار و تجهیزات پیشرفته، تحت نظارت مستقیم اساتید، به صورت تکی مهارت ‌های لازم را فرا می ‌گیرید.

دوره نقاشی اکریلیک برای افراد زیر مناسب است: 1- افراد مبتدی که می ‌خواهند با مبانی و اصول پایه نقاشی اکریلیک آشنا شوند، 2- نقاشانی که می ‌خواهند تکنیک ‌های نقاشی خود را توسعه دهند، 3- دانش ‌آموزان و دانشجویانی که به دنبال یک سرگرمی خلاقانه و هنری هستند، 4- افرادی که قصد دارند نقاشی را به عنوان شغل یا حرفه انتخاب کنند، 5- هر شخص علاقه ‌مندی که می ‌خواهد مهارت نقاشی با رنگ اکریلیک را یاد بگیرد.

بله. آموزشگاه ما حتی پس از پایان دوره نیز همچنان پشتیبان و همراه شما خواهد بود. ارائه حمایت و پشتیبانی بلند مدت از ویژگی ‌های منحصر به‌ فرد این دوره آموزشی است. شما می‌ توانید بدون هیچ محدودیت زمانی، در صورت بروز هرگونه سوال یا مشکلی، از خدمات مشاوره و پشتیبانی ما استفاده کنید. هم چنین، برای افرادی که سرفصل ‌ها را به طور کامل یاد نگرفته ‌اند، امکان بازآموزی رایگان دوره نیز فراهم است تا بتوانند مهارت‌ های خود را تکمیل کنند.

دوستان عزیز، کلاس نقاشی اکریلیک ما به شیوه حضوری ارائه می ‌شود تا بتوانید بر اساس شرایط و ترجیح خود، یکی را انتخاب کنید. در دوره حضوری علاوه بر آموزش ‌های تئوری، در کلاس های تخصصی نیز حضور پیدا می ‌کنید و مهارت ‌های عملی را به طور مستقیم فرا می ‌گیرید.

اساتید دوره آموزش اکریلیک از بین برجسته ترین و مجرب تریم نقاشان کشور انتخاب شده اند که دارای مدرک کارشناسی ارشد ازدانشگاه های معتبر بوده و با داشتن حداقل 10 سال سابقه تدریس نقاشی اکریلیک بر تمام تکنیک های این مهارت خاص مسلط بوده و با داشتن روحیه معلمی، صبر و حوصله می توانند شما را در مسیر یادگیری این حرفه به بهترین وجه هدایت کنند.

بله. ما برای راحتی و آسایش شرکت‌ کنندگانی که از شهرستان ‌ها و استان ‌های دیگر می ‌آیند، تدابیر لازم را اندیشیده ‌ایم. چندین خوابگاه با امکانات رفاهی مناسب و قیمت مقرون ‌به ‌صرفه در نزدیکی محل برگزاری کلاس ‌ها اختصاص داده ‌ایم تا دغدغه اقامت و اسکان نداشته باشید. پس اگر از شهرستان هستید، نگران اقامت در طول دوره نباشید. ما همه چیز را برای آسایش شما فراهم کرده ‌ایم تا بتوانید با آرامش بیشتری در کلاس ‌ها حضور پیدا کنید.

دوستان عزیز، دوره ‌های آموزشی ما در زمان ‌بندی ‌های متنوعی برگزار می ‌شود تا با برنامه شخصی شما هماهنگ باشد. برای افرادی که زمان کافی برای آموزش دارند، دوره ‌های روزانه از شنبه تا چهارشنبه در دو نوبت صبح و عصر برگزار می ‌شود. هم چنین، برای شاغلین و دانش ‌آموزان، دوره ‌های فشرده آخر هفته در روز های پنج ‌شنبه و جمعه برنامه ‌ریزی شده است. مشاوران ما با توجه به اولویت ‌ها و برنامه شما، مناسب ‌ترین زمان ‌بندی برای حضور در دوره را پیشنهاد می ‌دهند. هدف ما تنظیم برنامه‌ ای انعطاف‌ پذیر بر اساس نیاز های شماست.

محبوب ترین دوره های دپارتمان هنر های تجسمی پایتخت فناوری

دیدگاه ها

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

02191009543
02191009543