آموزش نصب پکیج دیواری

یکی از شغل های پر رونق این روزها نصب پکیج دیواری می باشد با ورود پکیج به بازار تاسیسات بدلیل طول عمر مناسب و به صرفه بودن این وسیله استفاده از آن بسیار فراگیر شده و عملا جای موتورخانه های قدیمی را گرفته است که این موضوع باعث شده بازار کار خوبی را به خود اختصاص دهد.

در دوره آموزش نصب پکیج به اصول کلی لوله کشی این دستگاه، نصب استاندارد و بی خطر، نحوه نصب و لوله کشی رادیاتورها، نحوه اتصال پکیج به سیستم سرمایشی و سایر موارد مورد نیاز در نصب پکیج های دیواری و زمینی اشاره شده و این مباحث به صورت عملی درکارگاه به هنرجویان آموخته می شود. اما بهتر است برای افزایش توانمندی و پیرو آن در دوره آموزش تعمیرات پکیج نیز شرکت کنید. در پایان این دوره ها کارآموزان با در دست داشتن مدرک بین المللی فنی و حرفه ای می توانند جذب بازار کار شده و شغل خود را شروع کنند. همچنین در زمان راه اندازی شغل از پشتیبانی و مشاوره رایگان و نامحدود آموزشگاه و استاد دوره نیز بهره مند می گردند.

 • طول مدت این دوره 10 ساعت آموزش تئوری و عملی میباشد که بیش از 80% از این زمان به صورت کاملاً عملی خواهد بود.
 • آموزش تخصصی و حرفه ای نصب پکیج از صفر و مباحث ابتدایی شروع شده و تا پیشرفته ترین مباحث آن مطرح به صورت آموزش تئوری و عملی تحت نظر اساتید مجرب و صاحب نام تاسیسات و لوله کشی و برق الکترونیک برگزار میشود.
 • این دوره شامل نصب برندها و مدل های مختلف پکیج و آبگرمکن های دیواری و زمینی میباشد.
 • کلاس های عملی در کارگاه های کاملاً مجهز به تجهیزات تخصصی برای نصب پکیج و کسب تجربه های 100% عملی و واقعی در راه اندازی کامل پکیج و آبگرمکن دیواری و زمینی به صورت پروژه محور برگزار میگردد.
 • شرکت کنندگان میتوانند از خدمات رایگان آموزشگاه پایتخت فناوری از جمله پشتیبانی نامحدود و مشاوره جهت ورود موفق به بازار کار و راه اندازی کسب و کار شخصی استفاده نمایند.
 • پس از اتمام دوره شرکت کنندگان مدرک فنی حرفه ای آموزشگاه را دریافت میکنند تا با استفاده از آن برای استخدام در شرکت های معتبر، مهاجرت و دریافت پروانه کسب برای راه اندازی کسب و کار در حوزه نصب و راه اندازی و حتی تعمیرات پکیج به صورت قانونی و معتبر توانایی اقدام را داشته باشند.
 • 30 درصد تخفیف در هزینه دوره نصب پکیج برای مدت محدود برای شرکت کنندگان در نظر گرفته شده است.
 • خوابگاه برای اسکان در نزدیکترین محل به آموزشگاه با کمترین هزینه معرفی میشود.
 • درصورت نیاز هر یک از شرکت کنندگان تجدید دوره رایگان خواهد بود.

ویدئو معرفی دوره آموزش نصب پکیج

پادکست معرفی دوره نصب پکیج

آموزش نصب پکیج دیواری
دوره آموزش نصب پکیج
دوره نصب پکیج فنی ­حرفه ­ای
آموزش نصب پکیج دیواری بوتان و ایران رادیاتور

سرفصلهای آموزش نصب پکیج

مطالب دوره آموزشی نصب پکیج

آشنایی با بازار کار و روش های تبلیغات و جذب مشتری

آشنایی با اصول ایمنی و بهداشت در محیط کار

آشنایی ، معرفی  و آموزش کار با ابزار عمومی و تخصصی مورد نیاز

آشنایی با مبانی برق و کار با مولتی متر (مفاهیم اولیه برق ، ولتاژ، جریان الکتریکی ، کمیت الکتریکی)

آشنایی و کار با انواع لوله اتصالات متداول در بازار

آشنایی با انواع پخش کننده های حرارتی مثل رادیاتور، گرمایش از کف و …

آشنایی با سیستم لوله کشی و سیکل مداربسته گرمایشی

آشنایی با سیکل موتور خانه مرکزی ، مولد و مبدل

مزایا و معایب پکیج نسبت به موتورخانه

شناخت مفاهیم سختی آب – مشخصات آب آشامیدنی – متداول ترین روش تصفیه آب

آموزش شناخت انواع پکیج ، شوفاژ دیواری

آموزش محاسبه عملی و سر انگشتی ظزفیت حرارتی برای انتخاب صحیح دستگاه

آموزش پیدا کردن لوله های سرد و گرم مصرفی و رفت و برگشت شوفاژ

آموزش شستشوی مدار بسته گرمایشی قبل از نصب دستگاه

آموزش های لازم در مورد قوانین دودکشی ها (محبث 17 قانون مقررات ملی ساختمان )

آموزش نصب اصولی و قوانین مربوط به آن

شناخت وسایل جانبی نصب پکیج دیواری و انتخاب آن از نظر استاندارد

آموزش نحوه ی عملکرد دستگاه پکیج شوفاژ دیواری به صورت تئوری و عملی

شناخت انواع خطاهای نشان دهنده عیوب دستگاه در پکیج ها

و …

نمایش بیشتر

چرا پایتخت فناوری؟

مجوز فعالیت

مجوز فعالیت دارای مجوز معتبر از سازمان فنی و حرفه ای کشور

مدرک فنی و حرفه ای

مدرک فنی و حرفه ای اعطا مدرک معتبر بین المللی

دوره های عملی

دوره های عملی برگزاری دوره ها در کارگاه مجهز بصورت عملی

پشتیبانی

پشتیبانی پشتیبانی کار آموزان پس از اتمام دوره ی آموزشی

سرفصل های استاندارد

سرفصل های استاندارد سرفصل های آموزشی مطابق با فنی و حرفه ای

دسترسی سریع

دسترسی سریع دسترسی آسان به حمل و نقل عمومی

رزرو کلاس / مشاوره

فرم مشاوره رایگان

"*" indicates required fields

آنچه که در کلاس نصب پکیج می آموزید :

 • مهارت کامل در سیستم لوله کشی
 • مهارت کامل در دانش انواع تجهیزات لوله کشی و اتصالات مرتبط آن
 • مهارت کامل در نصب پکیج های تک مبدل و دو مبدل
 • مهارت کامل در استانداردهای نصب در پکیج دیواری
 • مهارت کامل در بازو بسته شدن پک دیواری و آشنایی با قطعات آن
 • مهارت کامل در نصب آبگرمکن دیواری

نظرات کارآموزان دوره نصب پکیج

هزینه آموزش نصب پکیج

آموزش نصب پکیج هزینه دوره: 2/145/000 هزینه با تخفیف: 1/500/000 دوره خصوصی: 2/300/000
آموزش تعمیرات پکیج هزینه دوره: 2/570/000 هزینه با تخفیف: 1/800/000 دوره خصوصی: 3/000/000

سوالات متداول دوره نصب پکیج

بله درشروع دوره تجهیزات و استانداردهای لوله کشی بصورت کامل مطابق با استانداردهای نظام مهندسی آموزش داده می شود.

در این دوره پکیج های بوتان و اصول پکیج های ایران رادیاتور در انواع تک مدولاتور و دو مدولاتور به صورت کامل آموزش داده می شوند.

در پکیج تک مبدل گرمایش شوفاژها و آبگرم در یک مدار انجام می شود ولی در پکیج های دو مبدل این دو مدار از طریق دو حالت مدار گرمایش جداگانه از هم انجام می شود.

برای درک بهتر مطالب آموزشی در تعمیرات پکیج احتیاج می باشد تا اطلاعات مناسبی از تاسیسات و نصب پکیج دیواری داشته باشید پیشنهاد می شود دوره نصب پکیج قبل از تعیمرات پکیج حتما گذرانده شود.

استانداردهای مربوط به آلیاژ و شماره لوله و اتصالات پکیج، استاندارد محل نصب پکیج، استانداردهای مربوط به نصب صحیح پکیج و …

این آموزشگاه سعی دارد تا به بهترین شکل دوره نصب و تعمیرات کولر گازی را برگزار کند از این رو با استفاده از اساتید صاحب نام و تجهیزات کامل این نوید را به کارآموزان می دهد تا با اطمینان کامل در این دوره ها شرکت کنند و به راحتی پس از اتمام دوره وارد بازار کار شوند.

طول دوره نصب آنتن مرکزی 15 الی طول دوره نصب پکیج 10 الی 15 ساعت به مدت یک هفته و طول دوره تعمیرات پکیج 30 ساعت به مدت سه هفته می باشد.

بله ، کلاس ها هم در تایم صبح برگزار می شود و هم در تایم بعد از ظهر و کلاس ها جامع هستند و هم به صورت تئوری و هم به صورت عملی برگزار می شوند ولی بیشتر تایم کلاس به صورت عملی در کارگاه می باشد

بله ، کلاس ها ویژه بازار کار هستند و به صورتی هست که کارآموز پس از دوره مستقیما بتواند وارد بازار کار بشود،ضمن این که آموزشگاه پشتیبانی آموزشی نامحدود دارد یعنی بعد از دوره اگر کارآموز با هر مشکلی مواجه شد می تواند حضوری مراجعه کند و یا طی تماس تلفنی مشکل خود را برطرف نماید.

برای کارآموزان شهرستان کلاس های فشرده وجود دارد که کارآموزان هر روز پشت سرهم برای کلاس ها تشریف می آورند(مدت زمان و شهریه و سرفصل های کلاس های فشرده هیچ فرقی با دوره عادی ندارد فقط کارآموزان به جای اینکه سه روز در هفته برای کلاس تشریف بیارن هر روز برای کلاس تشریف میارن)

بله،کارآموزان شهرستان می توانند در خوابگاه مستقر شوند(خوابگاه فاصله کمی با آموزشگاه داشته و کارآموزان می توانند این مسیر را پیاده طی کنند و هزینه برای یک ما مبلغ 300000تومان الی 500000تومان می باشد و برای یک شب 25000 تومان الی 45000 تومان بسته به اتاقی که انتخاب می شود)

آموزشگاه پایتخت فناوری زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای فعالیت دارد،پس از دوره کارآموزان از طریق پورتال آموزشگاه به فنی و حرفه ای معرفی می شوند و پس از قبولی در آزمون های تئوری و عملی برای آن ها گواهینامه مهارتی صادر می شود که این گواهینامه بین المللی هست و در سایر کشورها هم معتبر می باشد.

معرفی جامع دوره نصب پکیج دیواری

آموزش نصب پکیج بیش از آنکه دوره ای تئوریک محسوب شود، یک دوره عملی و اجرایی است. بنابراین کارآموز در این دوره با نحوه راه اندازی و نصب پکیج دیواری آشنا خواهد شد، ابزار کار به دست می گیرد و از نزدیک به تعمیر پکیج های آزمایشی می پردازد. این همان اصولی است که متأسفانه در دوره های دانشگاهی و کاردانش مورد بی توجهی قرار گرفته است. بنابراین یک دوره آموزشی خوب نصب پکیج دیواری، همراه با کار اجرایی، نصب، تعمیر و عیب یابی پکیج های دیواری را به شما آموزش خواهد داد. ضمناً این دوره های آموزشی مناسب کلیه سنین نوجوانان و جوانان می باشد.

چرا باید در دوره نصب پکیج فنی ­حرفه ­ای شرکت کنیم؟

در عصری زندگی می­کنیم که تنها با یک جستجو در اینترنت با حجم زیادی از اطلاعات در رابطه با آموزش نصب پکیج دیواری مواجه خواهیم شد. اما بسیاری از آن­ها پشتوانه علمی درستی ندارند و همه فوت و فن­های لازم برای نصب پکیج را به شما یاد نمی­دهند. در دوره­ های آموزشی نصب پکیج دیواری فنی­ حرفه ­ای شما این امکان را دارید که در محیطی کاملاً عملی ابزارآلات را در دست بگیرید و نصب پکیج را زیر نظر استاد با تجربه انجام دهید.

نصب پکیج دیواری هم همچون دیگر مشاغل فنی، به رعایت نکات و اصول تخصصی ایمنی نیاز دارد. در نتیجه به عنوان کارآموز سعی کنید در دوره­ای شرکت نمائید که چندجانبه باشد و در حین کارهای عملی و فنی، با نکات ایمنی آن نیز آشنا شوید. در دوره آموزشی نصب پکیج دیواری آموزشگاه پایتخت فناوری شما با شیوه در دست گرفتن و کار با ابزار هم آشنا می­شوید.

آموزش نصب پکیج فنی و حرفه ای

سازمان فنی و حرفه ای کشور با هدف تعلیم و تربیت نیروی کار ماهر در انواع رشته های فنی فعالیت می کند. یکی از اصلی ترین رشته های فنی و حرفه ای، رشته نصب پکیج دیواری است که متقاضیان زیادی نیز دارد. آموزشگاه فنی و حرفه ای پایتخت فناوری نیز، بر اساس تقاضای زیاد مراجعین و کارآموزان، دوره نصب پکبج را برگزار می کند.

در انتهای دوره و پس از اتمام کلاس ها، کارآموزانی که نمره قبولی دریافت می کنند، مدرک فنی می گیرند و می توانند با شرکت در آزمون رسمی سازمان فنی و حرفه ای، گواهینامه معتبر فنی و حرفه ای نیز دریافت کنند. اعتبار این مدرک تا جایی ست که روی آن وام و جواز کسب می دهند و فرد می تواند شروع خوبی در بازار کار داشته باشد.

آموزش نصب پکیج دیواری بوتان و ایران رادیاتور

ایران رادیاتور و بوتان از جمله برندهای محبوب ایرانی می باشند که در زمینه تولید سیستم های گرمایشی و پکیج های دیواری فعالیت می کنند. نصب این پکیج ها نیاز به اصول و قوانین خاصی داشته و افرادی که دارای تجربه و تخصص کافی نیستند هرگز قادر به انجام این کار نخواهند بود. چه بسا که فرد بی مهارتی اقدام به نصب پکیج نموده و مشکلاتی از قبیل آتش سوزی، سوختگی با آب جوش و آسیب رسیدن به دستگاه را به بار آورد.

آموزش نصب انواع پکیج دیواری ایران رادیاتور و بوتان از جمله مواردی است که در آموزشگاه پایتخت فناوری تدریس می گردد و افراد با جزئیات کار جهت نصب این پکیج ها به طور کامل آشنا می گردند.

هر یک از پکیج های ایران رادیاتور و بوتان در هنگام مواجهه با مشکلات مختلف، ارورهایی را در نمایشگر دستگاه نشان می دهند. این ارورها یا کدهای خطا در برندهای مختلف دستگاه، با هم متفاوت می باشد و آگاهی از آنها می تواند در عیب یابی و تعمیر هرچه سریعتر پکیج کمک بسیاری نماید. در آموزش نصب انواع پکیج دیواری ایران رادیاتور و بوتان تمامی ارورهای پکیج های گفته شده به مهارت آموزان آموزش داده می شود و در نهایت فردی حرفه ای با اطلاعات و دانش بالا وارد بازار کار می گردد.

آموزشگاه نصب پکیج

مزایای زیادی که پکیج ها به همراه دارند باعث شده تا استقبال از این سیستم افزایش یافته و مهندسین ساختمانی نیز توصیه به استفاده از پکیج به جای آبگرمکن و بخاری نمایند. پکیج ها شامل اجزای مختلفی بوده و نصب کردن آن تنها از عهده افرادی که در این کار آموزش های لازم را دیده اند بر می آید.

بنابراین نیاز است تا افرادی به کسب آموزش های لازم در این حوزه بپردازند. یاد گرفتن مهارت های نصب پکیج، می تواند سبب ایجاد مشاغل زیادی هم در جامعه گردد و افراد زیادی مشغول به کار شوند.

آموزشگاه های آزادی که توسط سازمان فنی و حرفه ای ایجاد شده است، انواع دوره های فنی را که در بازار کار، رونق خوبی داشته و می توانند درآمدزایی ایجاد نمایند، برگزار می کنند. از جمله این دوره ها، آموزش نصب پکیج دیواری می باشد که این روزها بسیار بر سر زبان ها افتاده و افراد فعال در این حوزه معمولا مراجعه کنندگان بسیاری دارند.

اگر بخواهیم از بهترین آموزشگاه نصب پکیج در تهران یاد کنیم، باید به آموزشگاه پایتخت فناوری اشاره نماییم. در دوره آموزشی نصب پکیج دیواری این آموزشگاه، از افرادی به عنوان مدرس دوره استفاده شده است که دارای تجربه و سابقه بالایی در زمینه نصب و تعمیرات پکیج می باشند و قادرند هنرآموزان زیادی را در این حوزه تربیت نمایند.

شرایط بازار کار پس از پایان دوره آموزشی راه اندازی پکیج

بعد از این که مهارت جو، دوره آموزشی نصب پکیج را در آموزشگاه های معتبر و تحت تعلیم اساتید مجرب گذراند، باید پروژه های مختلف را دریافت کرده و مشغول به کار گردد. معمولا افراد پیش از آن که وارد این حرفه شوند، در رابطه با بازار کار آن تحقیقات لازم را انجام می دهند. شرایط بازار کار نصب پکیج پس از پایان دوره آموزشی، بسیار مناسب می باشد. دلیل این امر هم به نیازی که جامعه به نصاب های پکیج دارد مربوط می شود.

در صورتی که متخصص نصب پکیج بتواند اعتماد مشتریان را جلب نموده و در این کار به مهارت بالایی دست پیدا کند می تواند درآمد بالایی را از طریق این حرفه به دست آورد. در رابطه با آینده شغلی این حرفه نیز باید گفت که به دلیل این که پکیج ها روز به روز پیشرفته تر شده و هر ساختمانی که ساخته می شود معمولا از این سیستم گرمایشی استفاده می کند، افراد فعال در این حرفه در سال های آینده هم دارای بازار کار خوبی خواهند بود و عموما این افراد بیکار نخواهند ماند.

افراد پس از پایان دوره آموزشی نصب پکیج، می توانند تعمیرگاهی کوچک را راه اندازی کرده و در آن مشغول به کار شوند. البته برای نصب پکیج، نیاز به حضور نصاب در محل مورد نظر می باشد که از همین رو، نصاب ها می توانند به صورت سیار نیز فعالیت خود را ادامه داده و با تبلیغات در سایت های دیوار و شیپور اقدام به دریافت کارهای مختلف نمایند.

شغل های مرتبط با نصب پکیج چیست؟

یکی از لازمه­‌های ورود به بازار کار یک حرفه این است که تمام شرایط آن را از پیش بسنجیم تا دچار ضرر و زیان نشویم. یکی از این کارها تحقیق در مورد مشاغل مرتبط با حرفه مورد نظر می­باشد. این امر باعث می­شود تا با صاحبان آن مشاغل ارتباط برقرار نمائیم و مشتریان را از طریق آن­ها جذب کنیم تا به افزایش درآمد ما کمک نماید.

یکی از این مشاغل، فروش انواع پکیج می­باشد. فروشگاه­‌های مختلفی در سراسر کشور وجود دارند که برندهای گوناگونی را عرضه می­کنند. شما می­توانید از آن­ها درخواست کنید که شما را به عنوان نصاب پکیج به مشتریان خود معرفی کنند. یکی دیگر از این مشاغل، فروش ابزارآلات و تجهیزات مرتبط با پکیج است و می­توانید با افراد فعال در این زمینه هم در تعامل باشید و به تبلیغ کار خود بپرداید.

پس از اینکه در دوره‌­های آموزش نصب پکیج شرکت نمودید، می­توانید به عنوان متخصص برای شرکت­‌های فعال در زمینه نصب پکیج دیواری رزومه ارسال نمائید و به استخدام آن­ها در بیایید. برای پیدا کردن چنین موقعیت­‌های شغلی کافی است در سایت‌­های کاریابی همچون ای-استخدام، جاب ویژن، جاب اینجا و غیره به جستجو بپردازید.

علاوه بر این، برخی از افراد تمایل دارند که به صورت مستقل کار خود را شروع کنند که در این صورت کافی است یک مغازه به عنوان کارگاه تهیه کرده و آن را تجهیز کنند. برای جذب مشتری­‌های بیشتر می­توانید با عضویت در سایت­‌هایی همچون پلاک، آچاره، استادکار و غیره به درآمدزایی پرداخته و کار خود را گسترش دهید.

بازار کار نصب پکیج

بازار کار نصب پکیج دیواری بازار کار گسترده و مهمی است. در این بازار کار شما فرصت‌های زیادی برای کار با پکیج دیواری پیدا می‌کنید. بخشی از این فرصت مربوط به نصب پکیج های دیواری است و برخی به سرویس‌های خدمات پس از فروش این پکیج ها باز می گردد. اگر دغدغه بازار کار را دارید ما به شما ثبت نام و آموزش در دوره های نصب پکیج دیواری را پیشنهاد می کنیم.

این روزها استفاده از پکیج دیواری بیش از گذشته متداول شده است. اندازه کوچک‌تر سیستم های پکیج دیواری در مقایسه با آب‌گرم‌کن‌های قدیمی و موتورخانه‌های بزرگ موجب شده که در ساخت‌وسازهای جدید کمتر کسی به سیستم های قدیمی‌تر توجه داشته باشد.

ضمناً پکیج های دیواری به نسبت آب‌گرم‌کن‌های قدیمی و موتورخانه ها سروصدای کمتری تولید می کند، تا از این نظر نیز مطلوب مصرف کنندگان باشد. در چنین شرایطی شغل نصب پکیج دیواری یکی از بهترین گزینه های مطرح جوانان جویای کار می باشد. اما برای پیوستن به این شغل گذراندن دوره های آموزشی معتبر ضروری است. دوره هایی که کار عملی نصب پکیج دیواری را به شما آموزش خواهد داد.

درآمد نصب پکیج

اگر پکیج دیواری در ساختمانی به درستی نصب نشود برای ساختمان هزینه های زیادی ایجاد خواهد کرد. هر پکیج دیواری با آب، برق و گاز کار می کند. انتخاب درست مدل مناسب پکیج دیواری متناسب با زیر بنای ساختمان مهم ترین اصل پیش از راه اندازی و نصب پکیج دیواری محسوب می گردد. علاوه بر این نکته نحوه اجرا و نصب نیز اهمیت دارد. نکات حائز اهمیت زیادی که بر اساس تجربه و آموزش به دست خواهد آمد. بنابراین نصب پکیج دیواری شغلی حساس و سخت به حساب می آید و درآمد آن نسبتاً بالا و مطلوب است. اگر به دنبال درآمد خوب از شغل نصب پکیج دیواری هستید.

میزان درآمد شغل نصب پکیج دیواری به طور مستقیم با میزان تجربه و تخصص نصاب ارتباط دارد و بسته به هر فرد می­تواند متغیر باشد. نصاب پکیج سرویس­های خدمات پس از فروش را نیز می­توانند ارائه دهند. به خاطر داشته باشید که تبلیغات، سرعت و کیفیت و همچنین مشتری مداری شما از عوامل مهم در موفقیت شما در این شغل به شمار می­رود. به صورت کلی میزان درآمد این حرفه را می­توان حدود 10 الی 25 میلیون تخمین زد.

چگونه نصاب حرفه ای پکیج شویم؟

روشن بودن راه و داشتن اطلاعات در مورد پستی بلندی ها و سختی های راه، می تواند به موفق شدن شما در رسیدن به هدفی که انتخاب کرده اید، کمک شایانی کند. اگر تصمیم دارید یک نصاب حرفه ای پکیج شوید و در عین حال نمی دانید چه باید کنید و از کجا استارت بزنید، مطالب این قسمت را با دقت بخوانید.

نصب تجهیزاتی مانند پکیج دیواری، حساسیت زیادی دارند. چرا که اگر کوچکترین اشتباهی در مراحل نصب به وجود بیاید، می تواند خسارت های زیادی وارد کند. برای همین در اولین قدم در مسیر نصاب حرفه ای پکیج شدن، باید در یک دوره آموزش نصب پکیج مطمئن شرکت کنید. دوره آموزش نصب پکیج پایتخت فناوری، با بروزترین متدهای روز و به صورت عملی در کارگاه های مجهز برگزار می شود. در جلسات تئوری و عملی، کارآموزان به صورت عملی و واقعی نصب پکیج را انجام داده و در حین کار با توضیحات اساتید راهنمایی می شود.

در هر صورت، بعد از گذراندن دوره و کسب مهارت کافی برای شروع کار، فرد می تواند با داشتن مدرک و گواهینامه فنی وارد بازار کار شود. شخص می تواند مغازه ای اجاره کرده و به صورت مستقل کار نصب پکیج را استارت بزند و یا اینکه به صورت مشترک با همکاران خود کارش را شروع کند.

به یاد داشته باشید، صرف شاغل شدن نمی تواند به معنی حرفه ای بودن باشد. برای حرفه ای شدن باید اطلاعات خود را بروز نگه داشته، از تجارب و مشاوره های دیگران استفاده کنید. همچنین با کار کردن زیاد، تسلط خود بر این حرفه را افزایش دهید. آموزشگاه پایتخت فناوری با پشتیبانی نامحدود در حین و پایان دوره، می تواند در این راه کمک بزرگی به شما کند.

از آن رو که نصب پکیج دیواری کاری کاملاً تخصصی می­باشد، کسب دانش و افزایش مهارت­های فنی از جمله شروط لازم برای ورود به شغل نصب پکیج دیواری است. یکی از راه­های ورود به بازار کار این حرفه، شرکت در دوره­ نصب پکیج دیواری ست به گونه­ای که به صورت گام به گام از صفر تا صد را به شما آموزش دهند. علاوه بر این، با گذراندن آموزش پکیج دیواری مدرک فنی­ حرفه­ ای دال بر اتمام دوره دریافت خواهید کرد که به استخدام شما به عنوان نمایندگی شرکت­های پکیج دیواری کمک خواهد نمود.

ابزار مورد نیاز برای نصب پکیج دیواری

نصب پکیج دیواری از جمله کارهای فنی ست که بدون شک برای انجام آن نیاز به ابزار و تجهیزات خاص دارید. یکی از از مباحث مهم در دوره آموزش نصب پکیج در آموزشگاه پایتخت فناوری، معرفی این ابزار و آموزش نحوه کار با آن ها می باشد.

در ادامه تعدادی از ابزار اصلی نصب پکیج به همراه توضیحی مختصر در مورد هر کدام، برایتان آورده شده است:

سری آچار تخت، آچار فرانسه دو عدد یکی بزرگ و یکی کوچک ، ست پیچ گوشتی دوسو و چهارسو : برای باز و بسته کردن پیچ ها در اتصالات کاربرد دارند.

تلمبه و گیج تنظیم باد برای تنظیم باد مبدل : برای باد زدن منبع انبساط پکیج ، همچنین برای تنظیم فشار باد از این ابزار استفاده می شود.

آچار لوله گیر : انواع لوله ها و اتصالات فلزی و آهنی که در پکیج وجود دارند و در هنگام نصب پکیج با ان سر و کار داریم، با آچار لوله گیر باز و بست می شوند.

انبر قفلی : برای نگه داشتن اجسام ریز و درشت در حین انجام کار استفاده می شود. برتری انبر قفلی نسبت به سایر انبرها این است که میتوانید دهانه آن را به اندازه جسم مورد تنظیم کنید.

انبردست و سیم چین : برای نگه داشتن قطعات، محکم بستن شیرها و یا باز کردن آن ها، بریدن سیم ها در مدارات و … از انبردست و سیم چین استفاده می کنند.

فازمتر : برای تشخیص سیم نول از فاز، همچنین در مواردی برای باز کردن پیچ های ساده از این ابزار استفاده می شود.

سرمایه لازم برای ورود به شغل نصب پکیج چقدر است؟

هنگام انتخاب یک حرفه به عنوان شغل، نیاز است که به میزان سرمایه مورد نیاز برای شروع آن دقت نمائید. شغل نصب پکیج از جمله مشاغلی می­باشد که به سرمایه کمی برای راه ­اندازی نیاز دارد. یکی از هزینه­‌های اساسی برای شروع شغل نصب پکیج، مربوط به هزینه شرکت در دوره­‌های آموزشی می­باشد که مبلغی بالغ بر حدود 1 الی 2 میلیون تومان است.

اگر تصمیم به تهیه مغازه دارید، هزینه­‌های اجاره و یا خرید ملک را نیز به آن اضافه نمائید. البته دقت کنید که محل برپایی مغازه می­تواند تأثیر چشمگیری در مراجعه مشتریان داشته باشد. علاوه بر هزینه­‌های یاد شده نیاز است که مبلغی را نیز برای خرید تجهیزاتی از قبیل گیج فشارسنج، مولتی­متر، انواع آچار و پیچ­گوشتی، شیر پرکن و غیره در نظر بگیرید.

نمایش بیشتر

دیدگاه ها

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • ثابت گفت :

  سلام دوره به صورت آنلاین هم دارید؟

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز…بله ایندوره به صورت آنلاین برگزار میشه.

 • اصلانی گفت :

  سلام طول دوره چند ساعت هستش؟

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز… کل دوره 30 ساعت هستش

 • کریمی گفت :

  سلام این دوره به طور کلی چه مواردی اموزش داده میشه؟

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز….به طور کلی شما در این دوره صفر تا صد نصب و تعمیر رو می تونید آموزش ببینید.

 • لطفی گفت :

  من متوجه تفاوت تک مبدل با دومبدل نمیشم این مورد تو کارگاه توضیح داده میشه؟

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز…بله این مورد به طور کامل به شما آموزش داده میشه.در پکیج تک مبدل گرمایش شوفاژها و آبگرم در یک مدار انجام می شود ولی در پکیج های دو مبدل این دو مدار از طریق دو حالت مدار گرمایش جداگانه از هم انجام می شود.

 • میرسالاری گفت :

  سلام چه پکیج هایی رو آموزش میدید؟

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز… انواع پکیج های ایرانی، تک مبدل، دومبدل، فن دار ،بدون فن، دیواری و زمینی به شما آموزش داده میشود.

 • نامجو گفت :

  سلام آیا مدرکی که در انتهای دوره میدید معتبره؟

  • پشتیبان گفت :

   سلام وقت بخیر
   بله مدرکی که در انتهای دوره آموزش نصب پکیج تقدیمتون میشه قابل استعلام هست. به علاوه آموزشگاه پایتخت فناوری از سازمان فنی و حرفه ای کشور مجوز فعالیت دارد.
   پیروز باشید.

  02166477628
  02166477628
  WeCreativez WhatsApp Support
  اگر سوالی در مورد دوره های آموزشی دارید پاسخگوی شما عزیزان بصورت 24 ساعته هستیم
  سلام ، چطور میتونم کمکتون کنم ؟