آموزش کلید سازی و قفل سازی

شغل کلید سازی یکی از شغل های خوب و با درآمد نسبتا بالا در جامعه می باشد که فراگیری آن نیاز به آموزش دارد. آموزشگاه پایتخت فناوری دوره آموزش کلید سازی و قفل سازی را در کارگاهی مجهز برگزار می کند.

آموزش صفر تا صد کلید سازی برای ساختن انواع کلید های معمولی و کامپیوتری و همچنین نحوه باز کردن انواع قفل ها آموزش داده می شود. کلیه کلاس ها به صورت عملی و زیر نظر اساتید باتجربه و فنی برگزار می شود و در پابان دوره نیز مدرک معتبر فنی حرفه ای زیر نظر سازمان فنی حرفه ای کشور به کارآموزان تعلق می گیرد. یکی از مزایای جالب توجه آموزشگاه پایتخت فناوری پشتیبانی نامحدود از کارآموزان می باشد تا در صورت سوال یا مشکلی در رابطه با کلید سازی بتوانند به صورت حضوری در آموزشگاه و یا تلفنی با اساتید در ارتباط باشند.

 • طول مدت این دوره 30 ساعت آموزش تئوری و عملی میباشد که بیش از 80% از این زمان به صورت کاملاً عملی خواهد بود.
 • آموزش تخصصی کلیدسازی از صفر و مباحث ابتدایی شروع شده و تا پیشرفته ترین مباحث آن مطرح به صورت آموزش تئوری و عملی در دو بخش جداگانه کلیدسازی و قفل سازی تحت نظر اساتید مجرب این حوزه برگزار میشود.
 • کلاس های عملی در کارگاه های کاملاً مجهز به تجهیزات تخصصی برای کلید سازی و قفل سازی و کسب تجربه های 100% عملی و واقعی در ساخت کلید به صورت پروژه محور برگزار میگردد.
 • شرکت کنندگان میتوانند از خدمات رایگان آموزشگاه پایتخت فناوری از جمله پشتیبانی نامحدود و مشاوره جهت ورود موفق به بازار کار و راه اندازی کسب و کار شخصی استفاده نمایند.
 • پس از اتمام دوره شرکت کنندگان مدرک فنی حرفه ای آموزشگاه را دریافت میکنند تا با استفاده از آن برای استخدام در شرکت های معتبر، مهاجرت و دریافت پروانه کسب برای راه اندازی کسب و کار در حوزه قفل و کلید سازی به صورت قانونی و معتبر توانایی اقدام را داشته باشند.
 • دوره کلید سازی همانند دیگر دوره های آموزشی برگزار شده در آموزشگاه پایتخت فناوری مثل : آموزش برق ساختمان ، آموزش کابینت سازی ، آموزش لوله کشی و … از صفر تا صد از مباحث ابتدایی و پیشرفته را در بر میگیرد و به صورت حضوری در گارگاه مجهز برگزار میشود.
 • 30 درصد تخفیف در هزینه دوره کلید سازی برای مدت محدود برای شرکت کنندگان در نظر گرفته شده است.
 • خوابگاه برای اسکان در نزدیکترین محل به آموزشگاه کلیدسازی با کمترین هزینه معرفی میشود.

ویدئو معرفی دوره کلید سازی و قفل سازی

پادکست معرفی دوره کلید سازی درجه 1

آموزش کلید سازی درجه 1
آموزش قفل سازی درجه 1
آموزش تعمیر قفل گاو صندوق
آموزش ساخت کلید های معمولی و کامپیوتری
آموزش صفر تا صد کلید سازی و قفل سازی
کلاس قفل سازی و کلید سازی
دوره تخصصی کلید سازی

سرفصل های آموزش کلید سازی و قفل سازی

مطالب دوره کلید سازی و قفل سازی درجه 2

آشنایی با باز کردن قفل های مختلف

آشنایی با ساخت کلید های قدیمی

یادگیری نحوه ساخت کلیدهای شیار دار

آشنایی با ریموت های DIP Switch

آشنایی با اصول اندازه گیری کلید ها و انتخاب کلید برای ساخت

آشنایی با ساخت کلید های معمولی

یادگیری نحوه ساخت کلید های ناودانی

یدگیری نحوه ساخت کلید های گاو صندوق

آشنایی و معرفی انواع کلید های موجود در بازار

آشنایی و معرفی ابزار کلید سازی

آشنایی با اصول اندازه گیری با دستگاه های اینچی و میلیمتری

یادگیری نحوه ست کردن ریموت کنترل بر روی جک پارکینگی و کرکره برقی

آموزش تعریف کردن ریموت بلوتوثی

آشنایی با ریموت های Lerning

آشنایی با ساخت کلید های کامیوتری

یادگیری نحوه ساخت کلید با استفاده از دستگاه کلید تراش

آشنایی با سوهان کاری صحیح کلیدها

نمایش بیشتر
مطالب دوره کلید سازی و قفل سازی درجه 1

آموزش نصب و تعمیرات قفل درب های چوبی

آموزش نحوه نصب و تعمیر قفل درب حیاط برق و معمولی

آموزش  نحوه تعمیر قفل های گاو صندوق

آموزش نحوه نصب و تعمیر قفل درب های ضد سرقت

آموزش نحوه نصب و تعمیر قفل درب ماشین

آموزش ساخت کلید سوئیچ دار و ریموت دار

آموزش نصب قفل برقی

آموزش ساخت سوئیچ کلید شیار دار

آموزش ساخت کلید انواع اتوموبیل صادراتی

آموزش ساخت کلید انواع موتورسیکلت

آموزش ساخت انواع سوئیچ کلید موتورسیکلت های صادراتی

آموزش نصب و تعمیر قفل رمزدار

آموزش ساخت کلید برای انواع اتوموبیل های معمولی و کامپیوتری

آموزش ساخت ریموت سوئیچ ماشین

و …

نمایش بیشتر

چرا پایتخت فناوری؟

مجوز فعالیت

مجوز فعالیت دارای مجوز معتبر از سازمان فنی و حرفه ای کشور

مدرک فنی و حرفه ای

مدرک فنی و حرفه ای اعطا مدرک معتبر بین المللی

دوره های عملی

دوره های عملی برگزاری دوره ها در کارگاه مجهز بصورت عملی

پشتیبانی

پشتیبانی پشتیبانی کار آموزان پس از اتمام دوره ی آموزشی

سرفصل های استاندارد

سرفصل های استاندارد سرفصل های آموزشی مطابق با فنی و حرفه ای

دسترسی سریع

دسترسی سریع دسترسی آسان به حمل و نقل عمومی

رزرو کلاس / مشاوره

فرم مشاوره رایگان

"*" indicates required fields

آنچه که در کلاس کلید سازی می آموزید :

 • مهارت کامل در تشخیص و تطبیق کلیدهای موجود در بازار
 • مهارت کامل در طراحی و ساخت انواع کلیدهای موجود در بازار
 • مهارت کامل در انواع ریموت کنترل و نحوه تعریف آنها بر روی درب خانه و درب ماشین
 • مهارت کامل در شناخت ابزار و گیج کلید سازی
 • مهارت کامل در کار با دستگاه کلید تراش برای ساخت کلید
 • مهارت کامل در تعمیر انواع قفل های موجود در بازار

نظرات کارآموزان دوره کلید سازی و قفل سازی فنی حرفه ای

هزینه دوره کلید سازی و قفل سازی

آموزش کلید سازی و قفل سازی درجه 2 هزینه دوره: 6/000/000 هزینه با تخفیف: 4/100/000 دوره خصوصی: 7/000/000
آموزش کلید سازی و قفل سازی درجه 1 هزینه دوره: 7/500/000 هزینه با تخفیف: 5/200/000 دوره خصوصی: 9/000/000

سوالات متداول دوره آموزش کلید سازی

به طور کلی برای شرکت در دوره آموزش دوره کلید سازی و قفل سازی پیش نیاز خاصی لازم نیست و کارآموز میتواند با توجه به علاقه و مشاهده سرفصل ها در دوره شرکت کند

بله ، با توجه به اینکه تمام آموزش ها به صورت عملی انجام میشود، در صورت تلاش خود کارآموز آموزشگاه این اطمینان را میدهد تا بتوانید وارد بازار کار شوید.

بله ، با اتمام دوره مدرک معتبر فنی حرفه ای به کارآموز تعلق می گیرد.

دوره ها به صورت عملی و تئوری هستند ، به این صورت که کلاس های تئوری جهت افزایش اطلاعات کارآموز و کلاس های عملی در کارگاه مجهز آموزشگاه آموزش داده میشود.

خیر ، با توجه به اینکه آموزش مطالب از پایه شروع میشود و تا پیشرفته ادامه میابد به مدرک خاصی نیاز نیست و سطح تحصیلات متوسطه کفایت میکند

با توجه به اینکه در هر مکانی میتوان این شغل را راه انداخت و سرمایه ای کمتر نسبت به بقیه شغل ها نیاز دارد بازار کار بسیار خوبی دارد

این میزان درآمد به توانایی و مهارت خود شخص و همچنین سرمایه اولیه و مسائل دیگر بستگی دارد ولی میزان درآمد به طور میانگین بین 3 تا 5 برابر حقوق وزارت کاری میباشد

معرفی جامع دوره کلید سازی

بسیاری از تلاش های بشر به خاطر افزایش سطح رفاه و امنیت خودش است. یکی از تجهیزاتی که از زمان های قدیم وجود داشته است و تا به امروز نه تنها از بین نرفته است بلکه به خاطر اهمیت زیادی که دارد، مدل های پیشرفته تری از آن ساخته شده است، قفل و کلید است. در ادامه توضیحاتی در مورد دوره کاربردی آموزش کلید سازی و قفل سازی می خوانید.

آموزش ساخت کلید های معمولی و کامپیوتری

کلید ابزاری ست که برای باز کردن قفل ها و گشودن درب ها از آن استفاده می شود. ساختمان این وسیله که در دو نوع مکانیکی و الکترونیکی وجود دارد، شامل دو بخش کلی است. بخش اول شیار و دندانه ها، بخش دوم قسمت انتهایی کلید که به عنوان دسته در دست فرد قرار می گیرد.

ساخت کلید دارای مراحل جذاب و هیجان انگیزی است. شاید برایتان جالب باشد بدانید این مراحل کدامند و چطور کلیدها از یکدیگر متمایز می شود. کلیدها بر اساس قفلی که قرار است باز کنند ساخته شده و طبق مغزی قفل شیارها و دندانه های آن تعیین می شود.

در کلاس آموزش کلید سازی و قفل سازی ، به صورت کامل روش های ساخت انواع کلید های معمولی و کامپیوتری به شما آموزش داده می شود. برای ساخت این نوع کلید ها ابزار و تجهیزات مخصوصی نیاز است و کار با آن ها نیازمند مهارت بالایی بوده که در دوره کلید سازی شما مهارت کافی را کسب خواهید کرد تا بتوانید انواع کلید های معمولی (خانگی) و کامپیوتری را بسازید.

آموزش ساخت کلید های دو شیار

یکی دیگر از انواع کلیدها، کلید دوشیار است که کاربردهای زیادی دارند. کلیدهای دو لبه یا دو شیار شباهت زیادی به کلیدهای معمولی یا خانگی دارند. گفته می شود امنیت کلیدهای دو شیار یا چهار شیار بیشتر از کلیدهای معمولی ست. چرا که دندانه های یک کلید در داخل قفل قرار می گیرد و باعث باز شدن آن می شود.

حال هر چقدر این دندانه ها الگوی پیچیده تری داشته باشند، باز کردن قفل هم پیچیده تر می شود. به علاوه ضخامت کلید موجب می شود دیرتر بشکند یا زنگ بزند، پس دوام بیشتری دارد.

ساخت کلید های دو شیار متفاوت از ساخت کلید های معمولی یا کامپیوتری است. برای ساخت کلید دو شیار نیاز به ابزار دستگاه ساخت کلید دوشیار است که در طول دوره آموزش کلید سازی و قفل سازی در آموزشگاه پایتخت فناوری می توانید کار با این دستگاه ها را به صورت عملی آموزش ببینید و این نوع کلید ها را نیز بسازید.

آموزش تعمیر قفل درب های مختلف

یکی از مهارت های مهم که شرکت کنندگان در دوره آموزش کلید سازی و قفل سازی می توانند بیاموزند، تعمیر قفل روی درب های مختلف است. در واقع از یک کلیدساز ماهر این انتظار می رود که بتواند با انواع قفل ها کار کند و در شرایطی که مشتری نیاز دارد، به کمک او بیاید.

اتفاقات مختلفی برای یک قفل ممکن است رخ دهد. مثلا شکستن کلید داخل آن یا زنگ زدن و هرز شدن احزای داخلی آن. در زمان مواجه شدن با این مشکلات معمولا افراد به خصوص آقایان خودشان دست به کار شده و سعی می کنند مشکل را حل کنند. اما واقعیت این است که در نهایت متوسل به کلید ساز شده و از او می خواهند با ابزار و مهارت خود، قفل را باز کرده، تعمیر یا تعویض کند.

در دوره آموزش کلید سازی و قفل سازی پایتخت فناوری هدف این است که کارآموزان با نصب و تعمیر انواع قفل درب های حیاط و برقی، درب های چوبی، ضد سرقت، قفلل درب گاو صندوق، درب ماشین، نصب و تعمیر قفل برقی و قفل های رمز دار و برخی موارد دیگر آشنا شوند و هر آنچه لازم است در این زمینه بیاموزند.

آموزش تعمیر قفل گاو صندوق

همانطور که می دانید از گاو صندوق برای نگهداری پول، اشیاء قیمتی، اسناد و مدارک و سایر چیزهایی که برایمان اهمیت زیادی دارند استفاده می کنیم. خراب شدن قفل آن بسیار خطرناک است و باید به صورت فوری به تعمیر آن اقدام کرد.

قفل گاو صندوق نیز می تواند به خاطر اتفاقاتی مثل سرقت یا شکسته شدن کلید در آن خراب شود. گاهی اوقات نیز فراموش کردن رمز گاو صندوق مشکل ساز است و لازم است از فردی متخصص بخواهید مشکل را حل کند.

قفل گاو صندوق سیستم متفاوتی نسبت به سایر قفل ها دارد و برای بررسی و تعمیر یا تعویض آن ابزار خاصی نیاز است که در ” آموزش کلید سازی و قفل سازی ” به شما آموزش داده می شود چگونه از پس این کار بربیایید. توصیه اکید این است که در صورت مشاهده مشکل در گاو صندوق خود از اقدام های خودسرانه پرهیز کرده و حتما با کلید سازی که می تواند مشکل شما را حل کند تماس بگیرید.

آموزش تعمیر قفل درب های چوبی

قفل روی درب های چوبی ممکن است به خاطر کهنه شدن ، زنگ خوردگی، کثیفی، ضربه یا هر اتفاق دیگری خراب شود. گاهی وقت ها خرابی قفل ها با راه کارهای ساده اصلاح می شود. مثلا با یک روغن کاری ساده، خشکی آن رفع شده و دوباره می توان از آن استفاده کرد.

اما شرایطی نیز پیش می آید که لازم است با استفاده از ابزار قفل را تعمیر کرد. پیچ گوشتی دو سو یا چهار سو، انبردست، خارکش از مهم ترین ابزار مورد نیاز برای تعمیر قفل درب های چوبی هستند. لازم به ذکر است که تنها وجود ابزار کافی نیستند و برای انجام یک تعمیر کامل باید مهارت کافی در کارهای فنی نیز داشته باشید.

به همین دلیل نمی توان ادعا کرد حرفه کلید سازی کار راحتی ست و همه به سادگی می توانند قفل ها را تعمیر کرده یا کلید بسازند. در دوره کلید سازی پایتخت فناوری شما به عنوان کارآموز تمام مراحل نصب و تعمیر قفل درب چوبی را در حالت های مختلف یاد خواهید گرفت.

آموزش صفر تا صد کلید سازی و قفل سازی بصورت مجازی

در عصر فناوری و اطلاعات و فراگیر شدن اینترنت در ایران، طرفداران دوره های آنلاین هر روز بیشتر و بیشتر می شود. از این رو آموزشگاه پایتخت فناوری برای تکمیل خدمات خود، دوره های مجازی و آنلاین برگزار می کند.

به این ترتیب که کارآموز در دوره آنلاین کلید سازی شرکت کرده و با کیفیتی برابر با کیفیت دوره حضوری، مطالب را دریافت می کند. از مزایای کلاس های مجازی، مرور مطالب به اندازه دلخواه است. کارآموز می تواند ویدئوی آموزشی را با هر سرعتی که مناسب می بیند پخش و تماشا کند.

همچنین در ادامه راه، حتی زمانی که به صورت عملی و برای مشتریان کاری را انجام می دهد، در صورت ایجاد سوال می تواند به جزوات و ویدئوهای دوره رجوع کرده و مشکل خود را حل کند. اساتید و کارشناسان آموزشگاه نیز با پشتیبانی نامحدود خود، شما را در این راه کمک خواهند کرد.

علاوه بر این شما توانسته اید با صرفه جویی در زمان و هزینه هایی چون بنزین، کرایه اتوبوس، تاکسی و قطار شهری، یک حرفه پول ساز را در دوره آموزش کلید سازی و قفل سازی آنلاین فرا بگیرید.

بهترین آموزشگاه کلید سازی

کلید سازی و قفل سازی از جمله مشاغلی است که بدون دیدن آموزش نمی توان آن را انجام داد. از طرفی جامعه بدون افراد حرفه ای در این زمینه به مشکلات زیادی بر خواهد خورد. خراب بودن قفل و کلیدها، امنیت ساختمان ها را به خطر می اندازد. برای همین افراد به محض خرابی این تجهیزات، در اولین فرصت به کلیدساز مراجعه می کنند.

از این رو آموزشگاه پایتخت فناوری در کنار برخی موسسات دیگر، تصمیم به برگزاری دوره آموزش کلید سازی و قفل سازی گرفت. هدف از این دوره تربیت نیروی کار متخصص و تحویل آن ها به جامعه است. بر اساس فیدبک هایی که از کارآموزان فارغ التحصیل وجود دارد، پایتخت فناوری یکی از بهترین آموزشگاه های کلید سازی در تهران می باشد.

آموزش ها در این دوره به صورت عملی و در کارگاه های مجهز برگزار می شود. بنابراین علاوه بر بیان تکنیک ها به صورت تئوری، کارآموز شانس تجربه کارهای عملی را نیز دارد. تجربه هایی که در بدو شروع فعالیت در بازار کار، بسیار کمک کننده خواهند بود.

دوره تخصصی کلید سازی

یکی از راه های کسب درآمد خوب در هر حرفه و شغلی، علم و تخصص بالا در آن شغل است. برای همین کارآفرینان موفق توصیه می کنند دوره های تخصصی برای آموزش انتخاب کنید. آموزشگاه پایتخت فناوری مجری برگزاری دوره تخصصی کلید سازی در تهران است.

عده زیادی از علاقه مندان حرفه کلیدسازی، در تهران و سایر شهرستان ها، در دوره کلیدسازی این آموزشگاه شرکت می کنند. مطالبی که در سرفصل های کلاس کلید سازی و قفل سازی گنجانده شده است شامل آموزش کلید سازی درجه 2، آموزش کلید سازی درجه 2، آموزش ساخت انواع کلیدهای معمولی، شیار دار، نادوانی، گاو صندوق، درب ماشین، اتومبیل های صادراتی و انواع موتور سیکلت، معرفی ابزار کلید سازی، نصب و تعمیر قفل انواع درب های چوبی، ضد سرقت، درب ماشین و … می باشد.

علاقه مندان می توانند با شرکت در این دوره، مدرک فنی دریاف کرده و بعد از موفقیت در آزمون سنجش مهارت، از سوی آموزشگاه به صورت رایگان به سازمان فنی و حرفه ای معرفی شوند تا در آزمون مدرک رسمی این سازمان شرکت کرده و مدرک فنی و حرفه ای قابل ترجمه دریافت کنند. گفتنی ست که با استفاده از این مدرک می توان جواز کسب گرفت و کار حرفه ای و مستقل را استارت زد.

نمایش بیشتر

دیدگاه ها

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • مختار گفت :

  سلام تایم اموزش از چه ساعتی شروع و تاریخ شروع چه زمانی هست

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز وقت بخیر. با توجه به اینکه دوره کلید سازی و قفل سازی هر ماه برگزار می شود، باید برای کسب اطلاع از زمان دقیق برگزاری با شماره 02166477628 تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

 • محراب گفت :

  سلام ، کرج اموزشگاه دارید

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز. بله در کرج هم شعبه داریم. برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما تماس بگیرید.

 • مهرداد گفت :

  سلام میخواستم بدونم بعد از اتمام دوره ما چجوری میتونیم حرفه ای تر بشیم یعنی برای کارآموزی معرفی میکنید یا خیر

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز
   آموزش های ما به صورت عملی محور هستش و نیازی به کاراموزی نداره اما در صورت نیاز شما میتوانید از تجدید دوره رایگان ما استفاده کنید. برای حرفه ای تر شدن هم باید وارد بازار کار شده و شروع به کار کنید. علاوه بر این، استاد دوره در طول دوره در این زمینه شما را راهنمایی می کنند.

 • موسی گفت :

  با سلام و خسته نباشد
  آیا با اتمام دوره حتی می تونیم کلید الکترونیکی و همان کدار ها را هم بسازیم یعنی ایموبلایزر خودروهای خارجی را هم می توانیم بسازیم دستگاه پروگرامر کلید سازی هم آموزش داده میشه؟

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   زمانی که هم هر دوره دوره کلید سازی در جه 1 و درجه 2 را بگذرانید، می توانید ساخت کلید های کد دار رو هم انجام بدید.

 • حسین گفت :

  سلام
  .. کلاه دو هفته میکشه و دوروز بال کلید سازی 2 و 1.چقدر میشه کلا شهریه و دوتا قسط میشه ریخت اول آخرش. و کلاس دو ساعت در روز عس

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز وقت بخیر شرایط اقساطی رو براتون داریم که با اموزشگاه تماس بگیرید همکارامون راهنماییتون میکنن. برای اتمام دو دوره که سوال فرمودید هر دو دوره تو بازه 3 الی 4 هفته تمام می شود.

 • حسین گفت :

  سلام من شهرستان هستم چگونه میتوان در این دوره شرکت کرد آیا خوابگاه دارد

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز وقت بخیر برای کاراموزای شهرستان ما دوره فشرده هم داریم که برای اطلاعات بیشتر با کارشناس های فنی اموزشگاه تماس بگیرید و از طرفی برای خوابگاه که سوال پرسیدید خود اموزشگاه خوابگاه نداره اما اینجا نزدیک ترین خوابگاه ها رو به همراه آدرس و تلفن بهتون معرفی میکنیم.

 • پولادی گفت :

  برای ثبت نام کجا باید بیام

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز…جهت ثبت نام می تونید به آدرس تهران میدان انقلاب روبروی در مترو کوچه جنتی ساختمان اداری شماره 2 طبقه 2 واحد7 مراجعه کنید

 • احرار گفت :

  مجموع کلید سازی چند ساعت هست؟

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز…در مجموع دوره کلید سازی 75 ساعت است که 30 ساعت کلید سازی درجه 2 و 45 ساعت کلید سازی درجه 1 می باشد

 • شمس گفت :

  سلام شهریه دوره کلید سازی درجه 1 چنده و کجا برگزار میشه؟

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز…شهریه کلید سازی درجه 1 …3/800/000 است و دوره در تهران میدان انقلاب برگزار میشه

 • سهرابی گفت :

  تعمیر قفل های رمز دار هم اموزش میدین

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز…بله تعمیر قفل های رمز دار جز سرفصل های کلید سازی درجه 2 هست.

 • لطفی گفت :

  سلام برای یادگیری نصب ارام بند کدوم سطح رو باید شرکت کنیم؟

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز…برای نصب آرام بند روی در نیاز هستش شمادر کلید سازی درجه 2 شرکت کنید.

  02166477628
  02166477628
  WeCreativez WhatsApp Support
  اگر سوالی در مورد دوره های آموزشی دارید پاسخگوی شما عزیزان بصورت 24 ساعته هستیم
  سلام ، چطور میتونم کمکتون کنم ؟