آموزش رباتیک

دوره آموزش رباتیک برای کسانی که عاشق ربات ها هستند و میخواهند که روزمرشون رو با این ماشین آلات ساخت دست بشر تقسیم کنند، می‌تواند بسیار جذاب و استثنایی باشد. این دوره به دو بخش آموزش رباتیک درجه 1 و 2 تقسیم می شود، که درجه 1 برای آموزش مقدماتی رباتیک و درجه 2 برای آموزش پیشرفته رباتیک است. از مهمترین ویژگی های این دوره می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • صفر تا صد دوره‌ آموزشی رباتیک به زبان ساده هم بصورت تئوری و هم به صورت عملی توسط اساتید مجرب ارائه میگردد که به طور کلی 45 ساعت می باشد.
 • در دوره‌ آموزش رباتیک مبتدی سرفصل هایی مانند آشنایی با ربات‌ها، آموزش مکانیکی ربات ها، معرفی انواع شاسی، یادگیری سیستم های اهرم و قرقره، آموزش انواع انتقال نیرو مثل گیربکس و چرخ دنده و … تدریس می شود.
 • در دوره‌ آموزش رباتیک حرفه ای سرفصل های دیگری مانند معرفی برنامه virtual MEC، سیستم های انتقال نیرو، ماژول های مادون قرمز، ماژول ماورای صوت، آموزش لحیم کاری و مونتاژ قطعات، آموزش کار با برد‌ها و مباحث الکترونیک و برنامه نویسی و غیره بطور کامل تدریس می شود.
 • کلاس های عملی رباتیک در کارگاه های کاملاً مجهز به تجهیزات تخصصی برای آموزش و کسب تجربه های 100% عملی و واقعی در ساخت انواع ربات ها به صورت پروژه محور برگزار میگردد. پس از اتمام دوره نیز مدرک فنی حرفه ای رباتیک به دانشجویان تعلق می گیرد.

آموزش رباتیک مقدماتی برای کودکان

آموزش رباتیک کودکان از مقدماتی تا پیشرفته توسط اساتید مجرب و کاربلد برگزار می شود بطوری که کودکان شما علاقه مند به این رشته خواهند شد.

آموزش رباتیک برای دانشجویان

آموزش رباتیک برای دانشجویان بصورت عملی برگزار می شود بطوری که پس از پایان این دوره دانشجویان می توانند وارد بازار کار رشته شوند.

ویدئو معرفی دوره آموزش رباتیک

پادکست معرفی دوره آموزش رباتیک درجه 1

آموزش رباتیک
دوره‌ آموزش رباتیک مبتدی
آموزش پیشرفته رباتیک

سرفصل های دوره آموزش رباتیک

مطالب آموزش رباتیک ابتدایی

آشنایی با ربات‌ها مختلف و مزایای به کارگیری آنها در صنایع

آموزش مکانیک ربات با روشی نوین

تشریح انواع شاسی جهت ساختن مدل‌های مختلف ربات

فراگیری و گفتگو در مورد سیستم‌های اهرم و قرقره و ساختن ربات جرثقیل بر مبنای آن

آموزش و تعلیم انواع سیستم‌های انتقال نیرو به همراه ساخت سیستم چرخ و فلک بر اساس تدریس داده شده

شرح ساختمان گیربکس و چرخ دنده و آموزش عملی و ساخت سیسم های جوجه گردان

تعلیم و آموزش تبادل سرعت و قدرت در گیربکس بر مبنای اصول مکانیک چرخ دنده‌های کاهنده و افزاینده

کلیات مکانیزم لنگ و ساخت ربات های 4 و6 و 8 پا شبیه ربات عنکبوت

شرح دادن کامل سیستم‌های چرخ و زنجیر و ساختن تانک 2 موتوره بر اساس آموزش‌های داده شده

آموزش برنامه نویسی میکروکنترلر

آموزش تخصصی ماژول های آردوئینو برای ساخت ربات اضافه بشه

نمایش بیشتر
مطالب آموزش رباتیک حرفه ای

آشنایی با مبادی کلی برنامه virtualMEC جهت شبیه سازی انواع ربات‌ها

سیستم‌های انتقال نیرو به محور عمودی جهت ساختن ربات‌ها بر مبنای هلیکوپتر

تشریح ماژول های مادون قرمز جهت تشخیص انواع مانع

آشنایی با ماژول ماورای صوت (ultrasound) جهت اندازه گیری فاصله

آموزش لحیم کاری و مونتاژ قطعات الکترونیکی

آموزش کار با برد‌های هزار سوراخ و برد‌های آموزشی (Bread board)

آموزش راه اندازی و به کار گیری برد‌ها و ماژول‌های راه اندازی موتور جت جهت حرکت دادن ربات به سمت چپ و راست , عقب و جلو

تشریح و توضیح رباط دمبال کننده خط به طور کامل

آموزش برد‌های آردینو جهت کنترل انواع ربات با قابلیت برنامه نویسی به زبان c به طور کامل

تدریس سیستم‌های ترکیبی مبتنی بر چرخ دنده و یاتاقان و ساخت اهرم دو انگشتی و Gripper جهت برداشتن و گذاشتن قطعات در بازوی رباتیک

نمایش بیشتر

نظر کاراموزان دوره رباتیک فنی حرفه ای

رزرو کلاس / مشاوره

فرم مشاوره رایگان

"*" indicates required fields

نمایش بیشتر

آنچه که در کلاس آموزش رباتیک می آموزید :

 • مهارت کامل در مفهوم شاسی و ساخت انواع شاسی برای انواع ربات های متحرک و ثابت
 • مهارت کامل در انواع سیستم های انتقال قدرت موتور از طریق زنجیر، تسمه و دنده
 • مهارت کامل در تبدیل حرکت چرخشی موتور به حرکت خطی و اجرای آن
 • مهارت کامل در استفاده از انواع سیستم های کشویی و مکانیزم های میل لنگ
 • مهارت کامل در انجام پروژه های مبتنی بر انتقال انرژی کششی مانند آسانسورها
 • مهارت کامل در ساخت زنجیر و چرخ دنده و هماهنگی آنها در قالب پروژه ساخت تانک
 • مهارت کامل در پیاده سازی ذهنی ربات از طریق شبیه سازی کامپیوتری
 • مهارت کامل در سیستم های انتقال حرکت افقی به عمودی و کاربرد آنها
 • مهارت کامل در پیاده سازی انواع سیستم های اندازه گیری و تشخیص موانع در ربات های روتر
 • مهارت کامل در نرم افزار الکترونیک مرتبط با رباتیک
 • مهارت کامل در بردهای آردوینو و برنامه نویسی آنها برای کنترل انواع ربات ها
 • مهارت کامل در لحیم کاری برای مونتاژ انواع بردهای مدار الکترونیکی
 • مهارت کامل در انواع موتورها و تسلط بر استفاده از درایورهای موتور مانند L298N
 • مهارت کامل در مدارهای تشخیص دود، نور و مادون قرمز برای ساخت ربات های نجات و دنباله رو
 • مهارت کامل در سیستم بازوی رباتیک و مکانیزم گرفتن که برای برداشتن اجسام از زمین توسط ربات استفاده می شود

مزیت‌های آموزشگاه پایتخت فناوری برای شما

مجوز فعالیت

مجوز فعالیت دارای مجوز معتبر از سازمان فنی و حرفه ای کشور

مدرک فنی و حرفه ای

مدرک فنی و حرفه ای اعطا مدرک معتبر بین المللی

دوره های عملی

دوره های عملی برگزاری دوره ها در کارگاه مجهز بصورت عملی

پشتیبانی

پشتیبانی پشتیبانی کار آموزان پس از اتمام دوره ی آموزشی

سرفصل های استاندارد

اساتید با تجربه اساتید با تجربه در صنعت

دسترسی سریع

دسترسی آسان نزدیک بودن آموزشگاه به وسایل حمل و نقل عمومی و خوابگاه

هزینه دوره آموزش رباتیک درجه 1 و 2

شهریه دوره آموزش رباتیک درجه 2 هزینه دوره: 5/850/000 تومان هزینه با تخفیف: 4/500/000 تومان دوره خصوصی: 7/000/000 تومان
شهریه دوره آموزش رباتیک درجه 1 هزینه دوره: 8/450/000 تومان هزینه با تخفیف: 6/500/000 تومان دوره خصوصی: 9/000/000 تومان

سوالات متداول دوره آموزش رباتیک

برای شروع یادگیری رباتیک نیازی به ثبت نام در دوره های پیش نیاز نمی باشد و تمام مطالب و سرفصل ها آن از صفر تا صد به شرکت کنندگان آموزش می دهد. برای شروع آموزش ابتدا باید در دوره رباتیک درجه 2 شرکت کنید تا مباحث پایه را یاد بگیرید و سپس اقدام به ثبت نام در دوره رباتیک درجه 1 کنید.

تمام افراد علاقه مند به یادگیری طراحی و ساخت ربات ها از کودکان، دانشجویان تا بزرگسالان با هر پیش زمینه قبلی، فارغ از مدرک تحصیلی می توانند در این دوره نام نویسی کنند.

کلاس رباتیک درجه 2 و درجه 1 به ترتیب 45 ساعت و 60 ساعت می باشد که یادگیری هر کدام به صورت جداگانه بین دو هفته تا یک ماه و نیم طول می کشند. این بازه زمانی بستگی به تعداد روز و تعداد ساعت کلاس در هفته می باشد.

بله. برای افراد ساکن شهرستان که می خواهند کلاس شان به صورت حضوری باشد، خوابگاه هایی با امکانات مناسب و نزدیک به به محل آموزشگاه در نظر گرفته شده است. در زمان ثبت نام لیست این خوابگاه ها به همراه شماره تماس شان در اختیار فرد قرار می گیرد.

آموزش رباتیک از صفر تا صد

آموزشگاه پایتخت فناوری یکی از بهترین آموزشگاه های برگزار کننده آموزش رباتیک از صفر تا صد بوده که در دو بخش آموزش مکانیک درجه 1 و آموزش مکانیک درجه 2، به صورت صفر تا صد و از مقدماتی تا پیشرفته به بررسی انواع ربات ها و کاربرد آن ها، مراحل ساخت آن ها، آشنایی با قطعات ضروری در ساخت ربات ها و برنامه نویسی آن ها می پردازد.

دوره آموزش رباتیک در آموزشگاه پایتخت فناوری تحت تدریس اساتید با تجربه ای و تکنسین های متخصص در کارگاه های پیشرفته تدریس شده و کارآموزان با کار عملی با ساخت ربات به صورت گام به گام آشنا شده و تمامی مهارت های برنامه نویسی ربات ها و بخش الکترونیکی آموزش داده می شود. به طوری که اگر هیچ پیش زمینه قبلی در این زمینه نداشته باشید، با بهره گیری از مشاوره های کسب و کار و پشتیبانی نا محدود آموزشگاه می توانید کسب و کار شخصی خود را راه اندازی کرده و در کارخانه ها و شرکت های دولتی و خصوصی استخدام شوید.

رباتیک چیست؟

اواسط قرن بیستم میلادی شاهد توسعه یک زمینه بین رشته ای در تقاطع مهندسی، علم و فناوری بودیم که بر طراحی، ساخت و استفاده از ربات های مکانیکی یا رباتیک تمرکز دارد. حوزه سیستم ‌های رباتیک شامل طراحی، شبکه‌ های عصبی، مهندسی، برنامه ‌نویسی، آزمایش و توسعه ربات‌ ها، ربات ‌های انسانی و ربات ‌های مشارکتی برای کمک به انسان در انجام فعالیت‌ های روزانه می‌ شود. ربات ها اساساً برای انجام کارهایی که خیلی تکراری، خطرناک یا خیلی دور بودند اختراع شدند. امروزه، همه صنایع از خودرو گرفته تا مراقبت ‌های بهداشتی، به دلیل دقت، عملکرد خستگی ‌ناپذیر، هزینه، زمان و کارایی نیروی کار از ربات‌ها استفاده می ‌کنند.

این علم با ظهور داده های بزرگ به سرعت در حال رشد است و اینترنت اشیا و ماشین ها اکنون قادر به پردازش مقادیر زیادی داده و یادگیری با حداقل تعامل انسانی هستند. با استفاده از وسایل نقلیه خودران به عنوان مثال، حسگر های روی خودرو، هزاران داده را در هر ثانیه به همراه داده‌ های مکان از وب پردازش می ‌کنند تا خودرو را با خیال راحت در مسیر خود حرکت دهند. پروژه ها و برنامه های رباتیک را می توان در تعداد زیادی از صنایع از تولید خودرو گرفته تا عملیات پهپاد های نظامی تا فرود و کاوش در مریخ یافت. حتی ایجاد ربات ‌های چهار پا می ‌تواند به تغییر جهان با نقشه ‌برداری داده ‌های واقعیت مجازی و موارد دیگر کمک کند.

با ظهور هوش مصنوعی، ربات ها با حواس تقویت شده مانند لامسه، بینایی و ظرفیت اندازه گیری دما ترکیب شدند. حوزه رباتیک به سمت آینده ای است که در آن ربات ها خودکفا، متحرک و قادر به تصمیم گیری آگاهانه در یک محیط بدون ساختار هستند.

رشته های مرتبط با رباتیک

علم رباتیک را می توان یک علم چند رشته ای و بین شاخه ای توصیف کرد که دانشجویان از رشته های مختلفی به یادگیری علم ساخت و برنامه نویسی ربات ها علاقه پیدا می کنند. ربات ها در اندازه ها و سایز های مختلفی با کاربرد خاص خود ساخته می شوند. ممکن است تصور کنید که ربات های کوچک نیازی به دانش تخصصی نداشته و به راحتی تولید می شوند. اما این تصور اشتباه بوده و نمی توان کاربری و پیچیدگی ربات ها را بر حسب اندازه قضاوت کرد. برعکس، ساخت ربات ها با اندازه کوچک به دلیل اشغال کردن کم فضا در اولویت بوده و چه بسا مشکل تر است. رشته های مرتبط با رباتیک شامل موارد زیر است:

 • مهندسی مکانیک جامدات
 • مهندسی الکترونیک
 • مهندسی الکترونیک
 • برنامه نویسی

مهندسی مکانیک جامدات

ساخت و تولید ربات ها مستلزم آشنایی با اجزای مکانیکی و اصول ترکیب و بهم بستن آن ها می باشد. مهندسی مکانیک جامدات از رشته های تحصیلی مرتبط با رباتیک است که ضمن آشنایی با دینامیک ماشین و علم مواد، روغن کاری قطعات الکترونیکی و کار در آزمایشگاه های جوشکاری، بتن و غیره امکان طراحی مکانیزم ها و تست کارکرد ربات را دارد. وظیفه یک مهندس مکانیک جامدات در یک تیم برای دستیابی به هدف کل تیم، شامل معرفی مواد با استحکام بالا برای ساخت ربات، بیان دقیق اندازه و ساختار برای انتقال مناسب توزیع انرژی در تمام قسمت ها، میزان اصطکاک وارد شده به اجزا، اندازه گیری دقیق موقعیت، سرعت و شتاب تک تک قطعات متحرک می باشد.

مهندسی الکترونیک

مهندسی برق به خصوص مهندسی الکترونیک از شاخه های وابسته به مهندسی رباتیک است که ضمن بررسی اصول میکروکنترلر ها و ادوات الکترونیکی، مدار های آنالوگ و دیجیتالی را طراحی کرده و با تست صحیح از عملکرد منطق دیجیتال آن ها اطمینان پیدا می کند. مهندس الکترونیک و مهندس کنترل در بررسی و تست قطعات برقی ربات ها نقش دارند. از دروس مهندسی الکترونیک که مرتبط با مهندسی رباتیک است می توان به کنترل مدرن، کنترل خطی، کنترل دیجیتال، مدار ها الکترونیکی و الکترونیک اشاره کرد.

برنامه نویسی

یکی از بخش های اصلی ربات ها، بخش برنامه ریزی قطعات به کار رفته در ربات ها برای دستیابی به هدف کل ربات است. با توجه به این که کنترل و نظارت بر روی قطعات از طریق کد نویسی و برنامه ریزی انجام پذیر است، بسیاری از افرادی که در رشته مهندسی کامپیوتر و گرایش نرم افزار تحصیل کرده اند، می توانند با تکیه بر دانش مهندسی خود و برنامه نویسی بر مباحث مکانیکی ربات ها و ساخت آن ها مسلط شده و به یک تکنسین برنامه نویس ربات تبدیل شوند.

زبان های برنامه نویسی لازم برای یادگیری رباتیک

با توجه به کاربرد ربات مورد نظر می توان از زبان های برنامه نویسی مختلفی بهره برد. امروزه زبان برنامه نویسی پایتون به دلیل کاربرد گسترده و کارآیی بالا بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. زبان برنامه نویسی C و C++ از زبان های برنامه نویسی قدیمی بود که واجب است مهندسان رباتیک به طور کامل با آن ها آشنا بوده و بتوانند با ترکیب این زبان ها با زبان های برنامه نویسی پایتون و Visual Studio طراحی ربات را از صفر تا صد به صورت حرفه ای و پیشرفته انجام دهند.

علاوه بر این، آشنایی با ساختار ها و الگوریتم های برنامه نویسی JavaScript برای طراحی سیستم عامل ربات ها نیز مورد نیاز است. هم چنین، آشنایی با برنامه نویسی میکروکنترلر های AVR و ARM برای نظارت بر کار ربات ها از ضروریات برنامه نویسان ربات ها می باشد. آشنایی با برنامه نویسی نرم افزار های MATLAB، LabVIEW، SolidWorks، Proteus و Microsoft Robotics برای برنامه نویسی ربات ها مفید است.

درآمد و بازار کار رشته رباتیک

رشته رباتیک یکی از رشته های نوظهور بوده که در تعداد کمی از دانشگاه های کشور تدریس می شود. به دلیل پیشرفت تکنولوژی و ورود ربات های متنوع به زمینه های کاری مختلف مانند مهندسی، ساخت و ساز، کشاورزی، پزشکی و غیره شاهد بالا رفتن تعداد ربات های مورد استفاده هستیم. هم چنین تعداد افراد متخصص در این زمینه بسیار کم بوده و شما می توانید با بالا بردن مهارت های فنی و برنامه نویسی، موقعیت های شغلی های عالی را به خود اختصاص دهید. به علاوه، افرادی که دارای دانش رباتیک هستند می توانند در موقعیت های شغلی مختلفی در سازمان های دولتی و شرکت های خصوصی استخدام شوند. به همین دلیل بازار کار مهندسی رباتیک عالی و پر رونق می باشد.

بازار کار بکر و خوب مهندسی رباتیک باعث شده است که درآمد این رشته نسبت به رشته های مهندسی دیگر تفاوت زیادی داشته باشد. درآمد رشته مهندسی رباتیک و تکنسین های فعال در این زمینه را نمی توان با یک عدد دقیق تعیین کرد. این درآمد به فاکتور های متفاوتی مانند میزان مهارت و تجربه مهندس رباتیک، آشنایی با زبان های برنامه نویسی، سابقه کاری و مدرک دانشگاهی، کیفیت کار و مدرک فنی و حرفه ای بستگی دارد. شهر محل کار نیز  مهم می باشد چرا که کار در شهر ها صنعتی و کارخانه های پیشرفته می تواند در بالا رفتن درآمد نقش مهمی داشته باشد.

آینده شغلی رباتیک چگونه است؟

دوران داستان های علمی تخیلی ناب برای ربات های زمین و فضا گذشته است. گزینه های زیادی برای مسیر های شغلی در زمینه رباتیک صنعتی وجود دارد. از برنامه نویسی و مهندسی ربات انسان نما گرفته تا ساخت و ساز، استقرار، مراقبت های بهداشتی، مدیریت خودکار و نگهداری. بیش از هزاران موقعیت شغلی با عناوین متخصص رباتیک، تکنسین رباتیک، مهندس برنامه نویسی رباتیک و مهندس نرم افزار رباتیک وجود داشته و در حال توسعه است.

برخی از کشور های صنعتی مانند آمریکا، آلمان و چین از مناطق پر تقاضا برای مهندسان رباتیک هستند. در حالی که موقعیت های زیادی در عصر جدید و هیجان انگیز توسعه و نوآوری رباتیک وجود دارد، تقاضای زیادی برای متخصصانی وجود دارد که می توانند میلیون ها رباتیک را نگهداری و تعمیر کنند. تقریباً همه موقعیت‌ های شغلی مربوط به ربات و رباتیک به مدارک یا تخصص‌ های پیشرفته در ریاضیات و علوم کامپیوتر نیاز دارند و گذراندن یک دوره آموزش رباتیک و در دست داشتن مدرک فنی و حرفه ای رباتیک می تواند باعث تمایز شما و رقیبان شود.

برخی از مشاغل مربوط به رباتیک عبارتند از مهندس رباتیک، تکنسین الکترومکانیک، مهندس مکانیک، طراح، مهندس نرم افزار و مهندس فروش که به تجارت رباتیک دامن می زند. سایر نقش‌ها، مانند تکنسین هوافضا، طراح رابط کاربری و تکنسین کامپیوتر، سطح بالایی از پیچیدگی و مهارت را می‌ طلبد و جز برخی از پر درآمد ترین مشاغل در جهان هستند.

یادگیری رباتیک را از کجا شروع کنیم؟

با توجه به افزایش روز افزون صنایع برای استقرار ربات ها، رباتیک تقاضای زیادی دارد به طوری که موسسات و کارشناسان آموزشی این حوزه، بر لزوم یادگیری از سنین پایین تاکید دارند. برای شروع یادگیری رباتیک می توانید چندین منبع قابل اعتماد به عنوان راهنمای گام به گام در زمینه رباتیک را مطالعه کنید. آن ها مملو از بینش کارشناسان صنعت هستند.

در صورتی که می خواهید به طور اصولی مباحث تخصصی رباتیک را آموزش ببینید، می توانید در رشته تحصیلی رباتیک در دانشگاه های معتبر کشور ثبت نام کرده و دانش حرفه ای را فرا بگیرید. مشکلی که این روش دارد این است که به دلیل ظرفیت کم دانشگاه های ارائه دهنده رشته مهندسی رباتیک، قبولی در این رشته نیز مشکل است. علاوه بر این، طولانی بودن دوره تحصیل و عدم انطباق سر فصل ها با بازار کار رشته رباتیک از ویژگی های منفی یادگیری رباتیک در دانشگاه است.

آسان ترین و بهترین راه که ما به شما پیشنهاد می دهیم شرکت در کلاس های آموزشی فنی و حرفه ای رباتیک در آموزشگاه های معتبر تهران مانند پایتخت فناوری می باشد. دوره آموزش رباتیک در آموزشگاه پایتخت فناوری به طور کاملا حرفه ای و از مقدماتی شروع شده و افراد از کودکان گرفته تا بزرگسالان و دانشجویان در این دوره شرکت کنند. شما با ثبت نام و حضور در این دوره می توانید صفر تا صد ساخت انواع ربات ها را به صورت حرفه ای یاد بگیرید و تمامی دانش و مهارت لازم در این حوزه را به دست آورید.

کلاس رباتیک چیست؟

ربات و علم رباتیک از دانش های نوین و جدید بوده که به دلیل بازار کار بکر و پر رونق آن، مخاطبان خاص خود را دارد. در صورتی که به دانش طراحی، توسعه، ساخت و تشکیل ربات ها علاقه مندید و مایل هستید به طور تکی به ساخت ربات بپردازید و با توجه به نیاز بشر، ربات های جدیدی را تولید نمایید، باید در کلاس رباتیک شرکت کنید.

آموزشگاه های زیادی در سطح کشور اقدام به برگزاری کلاس رباتیک کرده و کارآموزان را با دانش تخصصی در این حوزه وارد جامعه و بازار کار تخصصی می کنند. اما هر کلاس رباتیکی از کیفیت بالای آموزش برخوردار نبوده و ممکن است تضمین کننده ورود شما به بازار کار و کسب درآمد بالا نباشد.

در کلاس رباتیک باید مفاهیم پایه به صورت تئوری و عملی در کارگاه های تخصصی و زیر نظر مدرسین با تجربه آموزش داده شود و ضمن تسلط بر انواع ربات ها و اجزای تشکیل دهنده آن ها با مراحل ساخت مرحله به مرحله ربات ها نیز آشنا شوید. علاوه بر این، در این کلاس باید زبان های برنامه نویسی گوناگون، نحوه برنامه نویسی آن ها و مونتاژ قطعات ربات به صورت حرفه ای و تخصصی یاد داده شود. پس تلاش کنید تا این کلاس را در یک آموزشگاه رباتیک حرفه ای و معتبر بردارید.

آموزش رباتیک از چه سنی مناسب است؟

امروزه بسیاری از والدین اقدام به ثبت نام فرزندان و نوجوانان خود در دوره آموزش رباتیک می کنند. آشنایی با زبان های برنامه نویسی، مراحل ساخت ربات، نگهداری و تعمیر آن ها در سنین پایین موجب بالا رفتن میزان خلاقیت فرد و افزایش ضریب هوشی کودک می شود. تا جایی که با ادامه علم رباتیک در آینده می تواند به یک متخصص و مهندس رباتیک تبدیل شود. هم چنین تمرکز بر روی زبان های برنامه نویسی و اصول ساخت ربات ها می تواند تمرکز کودک را بالا برده و به یادگیری دروس مدرسه نیز کمک کند.

اما این نکات باعث نمی شود که شما فکر کنید افراد بزرگسال و دانشجویان نمی توانند در کلاس رباتیک ثبت نام کنند. درصد زیادی از افراد شرکت کننده در این کلاس، دانشجویان مهندسی برق و مهندسی مکانیک هستند که به دلیل عدم تطابق کامل سرفصل های تدریس شده در دانشگاه با نیاز بازار کار، به فکر شرکت در دوره های آموزشی رباتیک هستند. به علاوه، افراد فعال در حوزه رباتیک نیاز دارند تا اطلاعات شان را به صورت مرتب آپدیت کنند و با تکنولوژی های به روز در این حوزه آشنا باشند. در نتیجه، این افراد درصدی از ثبت نام کنندگان کلاس رباتیک را تشکیل می دهند.

فراموش نکنید که شرکت در کلاس های رباتیک در هر سنی فواید خود را داشته و هیچ وقت برای مهارت آموزی رباتیک دیر نیست.

شرکت در دوره رباتیک چه پیش نیازی دارد؟

با توجه به این که دانش رباتیک به عنوان یک حرفه چند شاخه ای معرفی می شود، برای کسب مهارت حرفه ای و تخصص بالا در این زمینه لازم است بر مباحث تئوری، عملی، ساخت ربات، برنامه نویسی، نگهداری، مونتاژ قطعات و تعمیر آن ها تسلط کاملی داشته باشید. آشنایی با مباحث الکترونیکی، کامپیوتری، برنامه نویسی، مونتاژ قطعات و مهارت های فنی می تواند روند یادگیری شما را تسریع ببخشد.

دوره آموزشی صفر تا صد رباتیک در آموزشگاه پایتخت فناوری طوری تنظیم شده است که افراد مبتدی و بدون هیچ دانش قبلی در مورد تخصص رباتیک بتوانند در دوره شرکت کرده و در کنار افراد پیشرفته و متخصص مهارت تئوری و عملی را کسب کنند. در ادامه جزئیات این دوره و بخش های مختلفش را یه صورت کامل برای شما توضیح می دهیم تا دید بازی نسبت به آن داشته باشید و تبت نام کنید.

آموزش رباتیک مقدماتی (مبتدی)

برای ورود به هر زمینه شغلی، لازم است مفاهیم از ابتدا و به صورت گام به گام تدریس شود تا فرد ضمن تسلط بر مباحث مقدماتی، بتواند مراحل پیشرفته را فرا بگیرد. برای یادگیری رباتیک مقدماتی می توانید در دوره رباتیک درجه 2 در آموزشگاه پایتخت فناوری شرکت کنید. در کلاس آموزشی رباتیک درجه 2، تمام مباحث به صورت مبتدی تدریس شده و ضمن آشنایی با انواع ربات ها،کاربرد هر کدام و اجزای اصلی آن ها، سرفصل های زیر ارائه می شود:

 • آموزش مکانیک ربات ها با شیوه نوین
 • معرفی انواع شاسی ها، سیستم های اهرم و قرقره برای ساخت انواع ربات ها
 • آشنایی با سیستم انتقال نیرو در ربات
 • معرفی مراحل ساخت ربات جرثقیل
 • معرفی مراحل ساخت ربات سیستم چرخ و فلک
 • آموزش ساخت عملی سیستم های جوجه گردان
 • آموزش ساخت ربات های شبیه ساز عنکبوت

آموزش رباتیک پیشرفته

پس از شرکت در دوره 45 ساعته آموزش رباتیک درجه 2، برای بالا بردن سطح توانایی های خود باید در آموزش رباتیک پیشرفته شرکت کنید. آموزش رباتیک پیشرفته در دوره رباتیک درجه 1 به طور کامل تدریس شده و شما را به یک مهندس و تکنسین حرفه ای رباتیک تبدیل می کند. سرفصل های آموزشی رباتیک درجه 1 شامل موارد زیر است:

 • شبیه سازی ربات ها با استفاده از زبان برنامه نویسی virtualMEC
 • آشنایی با ماژول های اندازه گیری فاصله
 • کار با برد های هزار سوراخ
 • آموزش لحیم کاری و مونتاژ قطعات الکترونیکی

مهارت های آموزش داده شده در دوره آموزشی رباتیک

برای شرکت در دوره آموزشی رباتیک آموزشگاهی را انتخاب کنید که به صورت پیشرفته مهارت های تئوری و عملی را به شما آموزش داده و پس از اتمام دوره آموزشی نیازی به شرکت در دوره های کارآموزی نداشته باشید و بتوانید مستقیما وارد بازار کار شوید. مهارت های آموزش داده شده در این دوره شامل موارد زیر است:

 • شناخت انواع شاسی ها و استفاده از آن ها در ربات های ثابت و متحرک
 • توانایی تبدیل حرکت چرخشی موتور به حرکت خطی و اجرای آن
 • توانایی تشخیص انواع سیستم های انتقال قدرت در ربات های معمولی و صنعتی
 • مهارت در انجام پروژه های عملی صنعتی به طور صفر تا صد مانند آسانسور ها
 • توانایی هماهنگ کردن ساختار زنجیر و چرخ دنده در قالب پروژه های مختلف
 • توانایی طراحی و شبیه سازی کامپیوتری حرفه ای ربات ها
 • آشنایی با روش ها پیاده سازی عملی سیستم های اندازه گیری برای تعقیب ربات ها
 • مهارت برنامه نویسی برد آردونیو به منظور کنترل ربات ها
 • آشنا به لحیم کاری برد های الکترونیکی و مونتاژ قطعات روی برد PCB
 • استفاده از موتور ها و درایو ها در ساخت ربات
 • توانایی استفاده از بازوی رباتیک برای ساخت ربات های حمل کننده

نحوه برگزاری دوره حرفه ای رباتیک

از آن جایی که کلاس آموزشی رباتیک از دوره های پر طرفدار در جامعه بوده و افراد زیادی از کودکان گرفته تا افراد بزرگسال در این دوره شرکت می کنند، روش های مختلفی برای برگزاری دوره حرفه ای آموزش رباتیک در نظر گرفته شده تا همه افراد با توجه به شرایط خود در این دوره شرکت کرده و بتوانند مهارت عملی را برای ورود به بازار کسب و کار به دست بیاورند. نحوه برگزاری دوره حرفه ای رباتیک عبارتند از:

 • دوره آنلاین رباتیک
 • دوره حضوری رباتیک
 • دوره خصوصی رباتیک

دوره آنلاین رباتیک

دوره های رباتیک چندین رشته مانند یادگیری هوش مصنوعی، علوم داده، طراحی و مهندسی را پوشش می دهند و طراحی شده اند تا شما را با هر یک از این زمینه ها آشنا کنند. شما با ابزار های ریاضی و برنامه نویسی مورد نیاز برای ساخت ربات ها، از ارزیابی یک مسئله واقعی گرفته تا طراحی و توسعه یک راه حل، آشنا خواهید شد. دوره آنلاین رباتیک آموزشگاه پایتخت فناوری با پوشش کامل سرفصل ها و مباحث مربوط به دوره، توسط یک تیم حرفه ای فیلم برداری و تدوین ضبط شده و به طور کامل در اختیار شرکت کنندگان این دوره قرار داده می شود تا به صورت دائمی به آن ها دسترسی داشته باشند. به علاوه، در صورتی که هر گونه سوال و مشکلی داشته باشید می توانید از پشتیبانی نامحدود دوره بهره ببرید. پکیج ویدئو های آموزشی دوره آنلاین رباتیک به قدری با کیفیت و واضح است که شما فکر می کنید، به صورت حضوری در کلاس شرکت کرده اید.

دوره حضوری آموزش رباتیک

دوره حضوری رباتیک پایتخت فناوری با هدف ورود کاراموزان به بازار کار، سرفصل های آموزشی این دوره را توسط تیمی از متخصصان طراحی کرده است. علاوه بر این، ما از متدولوژی طراحی به عقب برای توسعه آموزش برای فراگیران در تمام سنین استفاده می کنیم. این موضوع ما را قادر می‌ سازد تا تجربیات یادگیری منحصر به ‌فرد، تعاملی و متقابلی را ایجاد کنیم که شامل ترکیبی از ارزیابی ‌ها، فعالیت ‌های عملی، برنامه ‌های کاربردی و غیره است.

هم چنین پایتخت فناوری با بهترین دانشگاه های کشور همکاری می کند تا برنامه درسی دوره ای را که می تواند به طور موثر با چالش های فعلی در صنعت مقابله کند و در عین حال شما را برای روند ها و خطرات آینده آماده کند، تنظیم کند. دوره های ما شامل تکالیف، امتحانات، پروژه های مهم، مشاوره کسب و کار، تعادل خوب مفاهیم عملی و نظری بوده و فرصتی برای یادگیری از مدرسین برتر رباتیک است.

دوره خصوصی آموزش رباتیک

آموزشگاه پایتخت فناوری بر ارائه دوره هایی تمرکز دارد که از نظر کیفیت استاندارد هستند. این امر با رعایت استاندارد های تعیین شده توسط سازمان فنی و حرفه ای تنظیم می شود که بر ارائه استاندارد های کیفیت برای محیط های آموزشی و یادگیری دیجیتال آنلاین و نوآورانه تمرکز دارد. معیارهای دقیق تضمین می کند که همه فراگیران ما از آموزش با کیفیت بهره می برند. دوره خصوصی رباتیک برای آن دسته از عزیزانی که امکان شرکت در کلاس های عادی را به دلیل عدم سکونت در تهران و تمایل به شرکت در دوره به صورت فشرده و تک نفره خصوصی دارند، توصیه می کنیم. برای ثبت نام در دوره خصوصی رباتیک، با مشاورین ثبت نام تماس گرفته و روز و ساعت دلخواه خود را برای هماهنگی با استاد به مشاوران آموزشگاه اطلاع دهید.

پایتخت فناوری بهترین آموزشگاه رباتیک در تهران

پایتخت فناوری یک از بهترین آموزشگاه های زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای واقع در تهران است که دوره آموزش حرفه ای رباتیک را در دو سطح رباتیک درجه 1 و رباتیک درجه 2 برگزار می کند. کیفیت بالای تدریس توسط متخصصان با تجربه در کارگاه های پیشرفته باعث شده است افراد زیادی از جمله کودکان، دانشجویان و بزرگسالان در دوره شرکت کنند. کارآموزان دوره مبتدی تا پیشرفته آموزش رباتیک این فرصت را خواهند داشت که سرفصل های تئوری و عملی را با هدف ورود به بازار کار و کسب درآمد را با امکان تجدیده دوره رایگان فرا بگیرند.

آموزشگاه پایتخت فناوری را می توان به عنوان یک جامعه کوچک رباتیک در نظر گرفت که جوانان را برای آینده از طریق مجموعه ای از برنامه های رباتیک فراگیر و مبتنی بر کار تیمی آماده می کند. انجام تحقیقات، جمع آوری سرمایه، طراحی، ساخت و نمایش دستاورد های خود در طول چالش های کلاسی زمینه ورود به بازار کار حرفه ای شغل مهندسی رباتیک آماده می کند. به علاوه به منظور آسان شدن شرایط راه اندازی کسب و کار شخصی توسط کارآموز، مشاوره های ویژه کسب و کار توسط مدرسین دوره در اختیار شرکت کنندگان قرار گرفته و می توانند از پشتیبانی نامحدود آموزشگاه بهره ببرند.

آموزشگاه پایتخت فناوری به داشتن نماد اعتماد و سابقه عالی، کارآموزانی را که مایل به دریافت مدرک فنی و حرفه ای هستند، به سازمان فنی و حرفه ای معرفی کرده و دانشجو پس از قبولی در آزمون کتبی و با موفقیت پشت سر گذاشتن آزمون عملی می توانند مدرک فنی و حرفه ای خود را دریافت کنند. مدرک فنی و حرفه ای از اعتبار بالایی برخوردار بوده و دریافت آن را برای افرادی که می خواهند وارد بازار کار علم رباتیک شده و در سازمان های دولتی و شرکت های خصوصی و کارخانه ها استخدام شوند، توصیه می کنیم. به علاوه این مدرک بین المللی بوده و در خارج از کشور هم قابل استناد است. بسیاری از افرادی که می خواهند از طریق مهاجرت کاری به کشور های خارجی بروند، مدرک فنی و حرفه ای رباتیک دریافت کرده و رزومه خود را پر می کنند.

پایتخت فناوری بهترین آموزشگاه رباتیک در تهران بوده که به منظور برقراری شرایط برای ثبت نام کارآموزان ساکن شهرستان، خوابگاه هایی را نزدیک محل آموزش در نظر گرفته است. هم چنین امکان ثبت نام در دوره های فشرده و آنلاین رباتیک درجه 1 و رباتیک درجه 2 نیز برقرار است. به علاوه تخفیف 30 درصدی به مدت محدود برای نام نویسی در دروه ربایتک تخصصی در نظر گرفته شده است.

مزایای شرکت در دوره رباتیک پایتخت فناوری

انتخاب پایتخت فناوری به عنوان یک آموزشگاه با سابقه عالی در برگزاری کلاس های آموزشی رباتیک زیر نظر فنی و حرفه ای و تدریس توسط اساتید به نام و متخصص کشور مزایای زیادی دارد. علاوه بر امکان تجدید دوره به صورت رایگان برای افرادی که در هر بخش از سرفصل های آموزشی رباتیک درجه 1 و رباتیک درجه 2 مشکل دارند، می توان موارد زیر را به عنوان مزایای شرکت در این دوره پایتخت فناوری نام برد:

 • آموزش رباتیک از صفر
 • آموزش رباتیک حرفه ای و تخصصی
 • آموزش رباتیک با جدیدترین روش های دنیا
 • آموزش رباتیک برای دانشجویان و بزرگسالان
 • آموزش رباتیک برای کودکان

آموزش رباتیک از صفر

در این دوره، آموزش رباتیک از صفر و پایه آغاز شده و مطابق برنامه آموزشی، سرفصل ها و مباحث به طور گام به گام پیشرفته شده تا به یک سطح بالایی از مهارت در رباتیک برسید.

آموزش رباتیک حرفه ای و تخصصی

آموزش رباتیک حرفه ای و تخصصی زیر نظر اساتید و تکنسین های به نام کشور در کارگاه های پیشرفته انجام می شود. شما خیالتان باید بابت تخصصی و حرفه ای بودن آموزش ها راحت باشد چرا که ما تاکنون توانسته ایم رضایت دانشجویان زیادی را جلب کنیم.

آموزش رباتیک با جدیدترین روش های دنیا

با توجه به گسترش علم رباتیک در جامعه امروزی، روش های جدید برای آموزش افراد نیز ابداع شده است. در آموزشگاه پایتخت فناوری، آموزش رباتیک با جدید ترین روش های دنیا به طور اصولی و تخصصی انجام می شود تا پس از اتمام دوره آموزشی بتوانید وارد بازار کار شده و درآمد بالایی را کسب کنید.

آموزش رباتیک برای دانشجویان و بزرگسالان

پایتخت فناوری برای دانشجویان و بزرگسالان کلاس های جدا در نظر گرفته و سرفصل های مجزا برای این گروه نیز تنظیم کرده است. عمده مخاطبان شرکت کننده این دوره، دانشجویان و افراد بزرگسالی هستند که قصد ورود به بازار کار شغل مهندسی رباتیک، استخدام در کارخانه های صنعتی و یا مهاجرت کاری دارند.

آموزش رباتیک برای کودکان

بسیاری از افراد به نام در حوزه ربات و رباتیک توصیه می کنند آموزش رباتیک را از کودکی شروع کرده تا کودک مهارت های فناوری و خلاقیتی بالایی را کسب کند. آموزش رباتیک برای کودکان از بخش های اصلی دوره آموزشی رباتیک آموزشگاه پایتخت فناوری بوده که از سطح پیچیدگی کمتر و متناسب با توانمندی های کودکان تنظیم شده است.

آموزشگاه پایتخت فناوری تمامی دوره ها را از جمله آموزش تعمیرات لوازم خانگی، آموزش کابینت سازی، آموزش مکانیک خودرو و… را با 30 درصد تخفیف ثبت نا می کند.

نمایش بیشتر

دیدگاه ها

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • طاهر گفت :

  سلام. من توی این دوره شرکت کردم و خیلی خوب بوده. واقعا بهمون عملی یاد دادن و خیلی آموزنده بود. ممنون از تیم خوبتون

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز. خیلی خوشحالیم که این دوره برای شما رضایت بخش بوده است.

 • تارا گفت :

  سلام. توی این دوره مدرک بین المللی می دهید؟

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز. وقتتون بخیر. بله در پایان دوره، کارشناسان ما در آزمون فنی حرفه ای شما را ثبت نام می کنند و با قبولی در دو آزمون تئوری و عملی به شما مدرک فنی حرفه ای داده می شود.

 • نویده گفت :

  سلام. وقت بخیر. برای شرکت در این دوره چه وسایل رباتیکی را باید خریداری کنیم؟

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز وقت بخیر. کارگاه کاملا مجهز هست و نیازی به هیچ وسیله از جانب کاراموز نیست.

 • ذبیح گفت :

  سلام. میشه درباره درآمد و بازار کار رشته رباتیک راهنمایی کنید و بگید به چه صورتیه در ایران

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز. وقت بخیر. درآمد مهندس رباتیک در ایران به عوامل مختلفی مانند محل فعالیت، نوع سازمان، نوع قرارداد، سمت و یا جایگاه شغلی فرد، مدرک و میزان مهارت او بستگی دارد. به طور کلی، مهندسان رباتیک در ایران درآمد نسبتا مناسبی دارند. بر اساس آمار های منتشر شده توسط سایت ایران استخدام، میانگین درآمد ماهانه مهندسان رباتیک در ایران در سال 1400، حدود 10 میلیون تومان بوده است. این درآمد برای مهندسان رباتیک با تجربه و مهارت بیشتر، می تواند تا 20 میلیون تومان نیز افزایش یابد. بازار کار رباتیک در ایران در حال رشد و توسعه است. با توجه به پیشرفت های تکنولوژی و افزایش استفاده از ربات ها در صنایع مختلف، نیاز به مهندسان رباتیک نیز در حال افزایش است و در 10 سال اینده به یک وضعیت خیلی خوبی می رسد.

 • آذین گفت :

  سلام. توی این دوره با چه نرم افزار های رباتیک باید کار کنیم؟

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز. وقت بخیر. شما در این دوره با نرم افزارهای آردوینو/ VirtualMec ورتول مگ کار می کنید.

 • شاهین گفت :

  سلام. وقت بخیر. من در این دوره شرکت کردم و خیلی راضی بودم. مباحث رباتیک رو کامل یاد دادند و استاد توی کلاس تمرین زیاد می داد و میرفتیم انجام میدادیم و رفع اشکال میکرد. ممنونم از این دوره خوبتون.

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز. وقتتون بخیر. خوشحالیم که این دوره براتون رضایت بخش بوده است. ممنون از نظر مثبت تون.

 • ماندانا گفت :

  سلام. خسته نباشی. کلاس رباتیک در تهران برگزار میشه؟

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز. وقتتون بخیر. بله این کلاس در تهران برگزار می شود.

 • مازیار گفت :

  سلام. خسته نباشی. آیا برنامه نویسی ربات ها رو هم یاد میدید؟

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز. وقتتون بخیر. بله کدنویسی و برنامه نویسی ربات ها را به صورت کامل به شما یاد می دهیم.

 • مرجان گفت :

  سلام. آموزش رباتیک مقدماتی برای کودکان هم دارید؟ بچه من هیچ پیش زمینه ای درباره ربات ها نداره و فقط علاقه داره ربات بسازه. می خوام ببینم این دوره براش مناسب هست؟

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز. وقتتون بخیر. بله ما دوره ویژه کودکان هم داریم که از مقدماتی تا پیشرفته هست. اشکالی نداره اگه فرزندتون پیش زمینه نداره چون استاد همه مطالب آموزشی را به زبان ساده و از صفر تا صد آموزش می دهد. باز هم میتونید بیاید آموزشگاه و با استاد دوره صحبت کنید و راهنمایی بگیرید.

 • نریمان گفت :

  سلام. من این دوره رو توی دوران دانشجوییم شرکت کردم و بعدش توی یه شرکت مشغول به کار شدم. واقعا استاد دوره خیلی خوبه و همه مطالب رو خیلی عالی تدریس کرد. ممنونم ازتون

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز. وقتتون بخیر. ممنون از نظر خوبتون. خوشحالیم که تونستیم بهتون کمک کنیم.

 • محمد گفت :

  سلام. چه نوع ربات هایی را توی کارگاه تون آموزش می دید؟

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز. در کارگاه به صورت عملی انواع ربات ها مانند ربات های آتش نشان، پرنده، دنبال کننده خط، جرثقیل، چندپا و … را می سازید.

 • شاهرخ گفت :

  سلام. کلاس های رباتیک برای بزرگسالان هم دارید؟

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز. بله علاوه بر کلاس برای کودکان، کلاس هایی ویژه بزرگسالان و دانشجویان داریم.

 • مهناز نظری گفت :

  سلام. پسر من در اموزش رباتیک پایتخت فناوری شرکت کرده و واقعا راضی هستم. استاد همه مباحث رو به زبان ساده بهش یاد داده و خودش الان میتونه ربات بسازه. این دوره برای کودکان فوق العادس. سپاسگذارم.

  • پشتیبان گفت :

   سلام. خیلی خوشحالیم از اینکه این دوره برای شما مفید بوده است. ممنون از نظر مثبت تون

 • مرجان دلاوری گفت :

  سلام وقتتون بخیر. یه سوال داشتم آیا کارگاه رباتیک تون دارای همه تجهیزات و ابزار ها هست و واقعا جدیدترین ربات ها رو در کارگاه می سازیم؟

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز. وقتتن بخیر. بله خیالتون راحت باشه. تمامی کارگاه های کلاس رباتیک در پایتخت فناوری مجهز به جدیدترین و کارآمدترین ابزارها و وسایل است و استاد دوره همه ربات هایی که باید برای برای ورود به بازار کار و یادگیری این رشته بلد باشید را به شما یاد می دهد.

 • مهدی تاجیان گفت :

  بسیار عالی.بهنظر شما برای آموزش فرزندم که خیلی علاقه داره کارهای عملی کوچکی هم انجام داده از کجا شروع کنم.باتوجه به اینکه بنده در شهرستان هستم.

  • پشتیبان گفت :

   سلام روز شما بخیر پیشنهاد من به شما اول رباتیک درجه 2 که اصول اولیه رو قشنگ یاد بگیره بعد اقدام کنه برای رباتیک درجه 1 که دوره ی پیشرفتمون در این زمینه هستش. و متاسفانه دورمون فعلا حضوری برگزار میشه اما انشاالله سال بعد دوره ی انلاینم برگزار میکنیم

 • ابراهیمی گفت :

  سلام .موسسه ای که مدرک فنی بدن تو مشهد میشه معرفی کنید.یا شما شعبه ای هم در مشهد دارین؟؟؟

  • پشتیبان گفت :

   سلام وقتتون بخیر. موسسه در مشهد نداریم. اما میتونید توی دوره های آنلاین رباتبک شرکت کنید. یا تهران بیاید و جلسات به صورت حضوری و فشرده براتون برگزار بشه. خوابگاه هم برای کاراموزان شهرستانی می تونیم معرفی کنیم که در نزدیک خوابگاه هست.

 • مرادی گفت :

  سلام دوره رباتیک از چه سنی می تونیم شرکت کنیم؟

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز…از سن 12 سال می تونند در دوره هاشرکت کنند.

 • صادقی گفت :

  سلام رباتیک درجه دو درچه حد مقدماتی است؟

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز…رباتیک درجه 2 شامل شناخت انواع ربات ها و مزیت انها،آموزش مکانیکال ربات به زبان ساده ،ساخت ربات های ساده و متوسط ،اشنایی با انواع شاسی ها،اموزش سیستم انتقال نیرو،آموزش اهرم و قرقره و ساخت ربات جرثقیل می باشد.

 • عظیمی گفت :

  بعد از گذراندن این دوره می تونیم ربات بسازیم…

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز شما در کارگاهم چندین پروژه ساخت ربات دارید و پس از پایان دوره حتما می توانید در این زمینه کار کنید درصورتی که احساس کردید نیاز است بیشتر در دوره باشید دوره به صورت رایگان برای شما تمدید می شود

 • کریم نژاد گفت :

  برنامه نویسی ربات ها رو هم آموزش میدید؟

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز…بله در رباتیک درجه 1 برنامه نویسی ربات ها را به طور کامل به شماآموزش میدیم.

 • ثابت گفت :

  سلام آیا دوره رباتیک جامع برگزار میشود؟

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز…رباتیک دردو مرحله درجه 2 و 1 برگزار میشود و افراد مبتدی باید ابتدا درجه 2 رااموزش ببینند.

02166577378
02166577378
WeCreativez WhatsApp Support
اگر سوالی در مورد دوره های آموزشی دارید پاسخگوی شما عزیزان بصورت 24 ساعته هستیم
سلام ، چطور میتونم کمکتون کنم ؟