آموزش باریستا

آموزش باریستا یکی از دروه های پرطرفداری است که در پایتخت فناوری به صورت تخصصی و حرفه ای توسط اساتید کاربلد و مجرب برگزار می شود. در صورتی که علاقه مند به این حرفه هستید، با شرکت در دوره باریستا می توانید صفر تا صد باریستایی را یاد بگیرید و به سرعت وارد بازار کار شوید.

 • در کلاس باریستا، ابتدا صفر تا صد بار گرم شامل درست کردن لته، کاپوچینو، کارامل ماکیاتو، بولد کافی، موکا، قهوه ترک، یونانی، عربی و … را به شما یاد می دهیم. در ادامه به سراغ، آموزش بار سرد می رویم و انواع و اقسام کوکتل، ماکتل، فراپه ها، گلاسه ها، شیک ها و آیس ها را به صورت عملی درست می کنیم. در کنار این ها، نحوه آماده کردن انواع قهوه های دمی مانند کمکس، ایروپرس، فرانسه، v60، پورکولاتور و سایر اقلام را یاد می دهیم.
 • بخش دیگری از دوره، به آموزش لته آرت اختصاص داده شده که به صورت کامل درباره مدل فوم گیری صحیح و مدل عصاره گیری صحیح توضیح می دهیم. علاوه بر این، در آموزش صفر تا صد باریستا، طرز تهیه انواع و اقسام نوشیدنی های لایه ای، دیزاین نوشیدنی ها، طرز تهیه انواع دمنوش ها، نحوه منو نویسی، نحوه کار و مدل نگهداری و تمیز کردن تجهیزات کافه مانند دستگاه اسپرسو و گرایندر را یاد خواهید گرفت.
 • دوره باریستا فنی حرفه ای به مدت 45 ساعت می باشد که حدودا 80 درصد از زمان مربوط به آموزش مباحث عملی باریستایی و انجام تمرین های متعدد توسط هنرجویان می باشد.
 • پس از گذراندن آموزش باریستایی در پایتخت فناوری، یک مدرک فنی از طرف خود آموزشگاه دریافت می کنید. علاوه بر این، یک مدرک مدرک باریستا فنی حرفه ای و بین المللی نیز پس از شرکت و قبولی در آزمون فنی حرفه ای به شما داده می شود.
 • هزینه شرکت در این دوره نسبت به سایر آکادمی ها در تهران مناسب تر است و دارای کیفیت فوق العاده بالایی است. برای تضمین کفیت کلاس های باریستا، ما امکان بازآموزی رایگان را قرار دادیم. یعنی شما می توانید در صورت یاد نگرفتن، یکبار دیگر در کلاس به صورت رایگان شرکت کنید. پیشنهاد می کنیم در دوره آموزش کافی شاپ نیز شرکت کنید و در این حوزه کاملا تخصصی و حرفه ای شوید.

ویدیو معرفی دوره آموزش باریستا

آموزش حرفه ای باریستا
آموزش تهیه و سرو کاپوچینو
کلاس باریستا فنی حرفه ای
آموزش تعیین مقدار شیر برای لاته ارت
آموزش کار با دستگاه اسپرسو ساز
آموزش تهیه و سرو کوکتل ها
آموزش تهیه و سرو ماکتل ها
آموزش تهیه و سرو میلک شیک ها
آموزش تهیه و سرو فراپه ها
دوره باریستا با مدرک بین المللی
دوره باریستا با مدرک بین المللی
دوره باریستا با مدرک بین المللی
آموزش فوم گیری شیر
آموزش تهیه و سرو قهوه های دمی
آموزش لته آرت
آموزش طرز تهیه اسپرسو سینگل با دستگاه
آموزش طرز تهیه و سرو قهوه اسپرسو
آموزش فوم گیری صحیح

سرفصل های آموزشی دوره باریستا فنی حرفه ای

مطالب و سرفصل های آموزشی

آشنایی با شناخت شغل باریستا

معرفی و شناخت تاریخچه باریستا

معرفی کلی با انواع قهوه کشورهای مختلف

یادگیری مهارت های باریستا بصورت کامل

یادگیری نحوه هنر اسپرسو گیری

یادگیری نحوه تزئینات با شیر

یادگیری لاته و موارد مرتبط با آن

یادگیری نحوه تهیه شات اسپرسو حرفه ای با توجه به نوع قهوه

یادگیری اصول میزان آسیاب قهوه

یادگیری نحوه ترکیبات مرتبط با تهیه قهوه

آشنایی کار با دستگاه اسپرسو

یادگیری نحوه تهیه نوشیدنی سرد بر پایه قهوه

یادگیری رست قهوه

یادگیری هنر و خلاقیت های باریستایی

یادگیری نحوه گرم کردن شیر با کف

یادگیری نحوه تهیه بافت خاص برای کاپوچینو

آشنایی با نکات بهداشتی باریستایی

آشنایی با مدیریت فضای کار باریستا

یادگیری تمامی منوهای باریستا

و…

نمایش بیشتر

نظرات کارآموزان آکادمی باریستا پایتخت فناوری

رزرو کلاس / مشاوره

فرم مشاوره رایگان

"*" indicates required fields

نمایش بیشتر

آنچه که در کلاس باریستا می آموزید :

 • یادگیری شغل باریستایی و وظایف آن
 • شناخت کامل تمامی قهوه ها، اسپرسو ها، لاته، کاپوچینو و …
 • یادگیری نحوه درست کردن قهوه های مختلف از جمله ترک، اسپرسو، امریکنو و …
 • یادگیری درست کردن انواع اسپرسو ها مانند سینگل، دبل  و …
 • یادگیری درست کردن انواع نوشیدنی های سرد با قهوه
 • شناخت کامل تمامی دستگاه های قهوه ساز، اسپرسو ساز و …

مزیت‌های آموزشگاه پایتخت فناوری برای شما

مجوز فعالیت

مجوز فعالیت دارای مجوز معتبر از سازمان فنی و حرفه ای کشور

مدرک فنی و حرفه ای

مدرک فنی و حرفه ای اعطا مدرک معتبر بین المللی

دوره های عملی

دوره های عملی برگزاری دوره ها در کارگاه مجهز بصورت عملی

پشتیبانی

پشتیبانی پشتیبانی کار آموزان پس از اتمام دوره ی آموزشی

سرفصل های استاندارد

اساتید با تجربه اساتید با تجربه در صنعت

دسترسی سریع

دسترسی آسان نزدیک بودن آموزشگاه به وسایل حمل و نقل عمومی و خوابگاه

هزینه آموزش باریستا

لیست شهریه آموزش باریستا هزینه دوره: 5/850/000 تومان هزینه با تخفیف: 4/500/000 تومان دوره خصوصی: 8/000/000 تومان

سوالات متداول دوره آموزش باریستا

خیر. شما میتوانید بدون هیچ پیش نیازی در این دوره شرکت کنید. پس از این دوره ما به شما شرکت در دوره کافی شاپ را پیشنهاد می دهیم.

این کلاس به صورت حضوری در یک کارگاه مجهز به تمامی وسایل و تجهیزات مورد نیاز برگزار می شود. برای کسانی که نیاز به یادگیری سریع دارند، این امکان وجود دارد که کلاس به صورت فشرده تشکیل شود.

بله. به محض تمام شدن دوره یک مدرک فنی معتبر، خود آموزشگاه به شما می دهد. در صورت تمایل در آزمون فنی حرفه ای ثبت نام تان می کنیم و در صورت قبولی، مدرک بین المللی باریستایی شما صادر می شود.

درآمد این شغل بسیار بالاست و بسته به مجموعه دارد که در آن فعالیت می کنید.

معرفی جامع دوره اموزش صفر تا صد باریستا

با توجه به گسترش نوشیدنی های بر مبنای قهوه و وجود دانه های مختلف قهوه از کشور های مختلف، برای دم کردن این دانه ها و آشنایی با اصول استفاده از دستگاه های متفاوت اسپرسو ساز و قهوه ساز باعث شده است که مهارت باریستایی به یکی از توانایی های رایج و مورد نیاز تبدیل شود. به همین دلیل دوره آموزش حرفه ای باریستا زیر نظر افراد با سابقه کاری چندین ساله و متخصص در تهیه و سرو انواع نوشیدنی ها گرم بر پایه قهوه برگزار می شود.

پشتیبانی نا محدود و امکان تجدید دوره رایگان از مزیت های شرکت در دوره آموزش حرفه ای باریستا در آموزشگاه پایتخت فناوری می باشد. در این دوره به صورت جامع با تاریخچه شغل باریستا و انواع قهوه های کشور های مختلف آشنا شده و مهارت های باریستایی را به طور کامل آموزش داده می شود. یادگیری نحوه ترکیب قهوه با شیر و سایر مواد غذایی برای تهیه نوشیدنی مطابق با سلیقه مشتری و آرت زدن به طور کامل و اصولی آموزش داده می شود. در ادامه این مطلب به معرفی این دوره خواهیم پرداخت.

باریستا کیست؟

باریستا شخصی است که نوشیدنی های قهوه بر پایه اسپرسو را تهیه می کند و به طور کلی سرو می کند. اصطلاح باریستا اغلب به کارمندان کافی شاپ که هم اسپرسو و هم نوشیدنی معمولی قهوه را تهیه می کنند، اطلاق می شود. اگر چه واژه این واژه از نظر فنی به شخصی اطلاق می‌شود که در تهیه اسپرسو به طور حرفه‌ ای آموزش دیده است، اما ممکن است برای توصیف افرادی که مهارت بالایی در تهیه شات ‌های اسپرسو مانند لاته و کاپوچینو دارند، استفاده شود. یک باریستا در تهیه نوشیدنی های تهیه شده از قهوه مهارت دارد و معمولاً دانش گسترده ای در مورد انواع مختلف قهوه موجود در سراسر جهان دارد.

وظایف باریستا چیست؟

به طور کلی، باریستا هایی که در قهوه ‌خانه ‌ها و کافی ‌شاپ‌ ها کار می‌کنند، از دستگاه‌ های اسپرسو ساز تجاری به جای دستگاه‌ های اسپرسو ساز خانگی استفاده می ‌کنند. در حالی که کار آن ها ممکن است ساده به نظر برسد، اما دستگاه های اسپرسو ساز تجاری دارای مشکل هستند. برخی از آن ها دستی هستند و به مهارت، آموزش و توانایی بسیار زیادی نیاز دارند تا با تفاوت های ظریف هر دسته از قهوه، شرایط آب و هوایی روز، ترجیحات مصرف کننده و سایر عوامل سازگار شوند. دستگاه های دیگر فوق العاده اتوماتیک هستند و به چیزی بیش از ریختن دانه های کامل و فشار دادن یک دکمه نیاز ندارند. از آن جایی که باریستا ها با دستگاه هایی با جزئیات بیشتر کار می کنند، باید مراحل پیچیده تهیه شات اسپرسو را یاد بگیرند.

علاوه بر تهیه اسپرسو، باریستا ها معمولاً طیف وسیعی از نوشیدنی های گرم بر مبنای قهوه را تهیه می کنند. این وظیفه یک باریستا است که تفاوت بین نوشیدنی های گرم را بداند. در نهایت، برای بسیاری از باریستا ها، خدمات مشتری بخش کلیدی کار آن ها است. آن ها نوشیدنی هایی را که آماده کرده اند به مشتریان ارائه می دهند و بسیاری از مردم مستقیماً با باریستا در ارتباط هستند. در کافی شاپ ‌های بزرگ ‌تر، باریستا ها ممکن است در پشت صحنه کار کنند و با مشتریان ارتباط برقرار نکنند، اما در مغازه ‌های کوچک‌ تر، احتمالاً همان شخصی که سفارش نوشیدنی را می ‌دهد، نوشیدنی را درست می ‌کند.

ویژگی های شخصیتی فردی شغل باریستایی

کار یک باریستای خوب و حرفه ای فقط به تهیه قهوه باکیفیت محدود نمی شود و شامل موارد مختلف دیگری است. شاید بتوان گفت مهمترین فاکتور برای موفقیت یک فرد در این حرفه توانایی ارتباط با افراد مختلف است. از این رو این شغل برای کسانی مناسب است که می توانند به راحتی با اقشار مختلف مشتریان ارتباط برقرار کرده و رفتاری مناسب و جذب کننده داشته باشند.

علاوه بر این، یک کافی من باید فردی منظم و با انگیزه بوده و انعطاف پذیری بالایی داشته باشد. دقت بالا از دیگر ویژگی های شخصیتی افراد این حرفه است. برای تهیه قهوه و دیگر نوشیدنی ها نیز فرد باید بسیار دقیق و ریزبین عمل کرده تا بتواند بهترین کیفیت را ارئه دهد.

آینده شغلی باریستا چگونه خواهد شد؟

روز به روز به محبوبیت قهوه و دیگر نوشیدنی ها افزوده می شود و همین امر موجب شده آینده شغلی کافی من را عالی در نظر گرفت. کافی شاپ به عنوان مکانی محبوب و پر طرفدار به ویژه در بین جوانان تبدیل شده و افراد زیادی کافی شاپ ها را برای دورهمی های دوستانه، ملاقات های کاری، قرارهای خانوادگی، جشن های مختلف مانند سالگرد ازدواج، تولد و … انتخاب می کنند. با بالا رفتن میزان تقاضای افراد جامعه به استفاده از محیط و خدمات کافی شاپ، نیاز به یک کافی من حرفه ای نیز بیشتر احساس می شود.

آموزش باریستا مناسب چه کسانی است؟

آموزش باریستا و شرکت در دوره فنی و حرفه ای آموزش باریستا مناسب افرادی است که به تهیه و سرو نوشیدنی های گرم و سرد و ارتباط با مشتری علاقه داشته و بتواند با حفظ کیفیت کار و رعایت اصول بهداشتی، قادر به سرو سریع نوشیدنی ها باشند. این آموزش مناسب کسانی است که با تلاش و سخت کوشی زیاد به جزئیات کار توجه داشته و دارای دقت و ظرافت بالایی در انجام امور داشته و بتوانند در انجام همزمان کار ها به طور موفق عمل کنند.

هم چنین این شغل مناسب کسانی است که بتوانند نظافت را حین کار به خوبی رعایت کرده و با ارتباط مناسب با مشتری، سلیقه او را تشخیص داده و قهوه و نوشیدنی مورد نظر آن ها را تهیه کنند تا با جلب رضایت مشتری، درآمد خود را بالا ببرند. دوره آموزش باریستا مناسب افرادی است که مایل به پیشرفت شغلی و یادگیری روش های تهیه انواع نوشیدنی های گرم کشور های مختلف مطابق با سلیقه و طبع مشتریان هستند.

آموزش باریستا فنی و حرفه ای

برای تبدیل شدن به یک باریستا حرفه ای و فعالیت به عنوان Coffee Man در کافی شاپ ها می توانید به صورت تجربی مهارت کسب کنید. یک روش غیر حرفه ای برای یادگیری باریستا، کار کردن در کافه ها و کسب تجربه کنار افراد متخصص و با تجربه است. اما استفاده از این روش برای تبدیل شدن به یک باریستا حرفه ای، طولانی مدت بوده و ممکن است تمام مهارت های به روز را کسب نکنید. به علاوه هیچ مدرکی در اختیار نداشته و نمی توانید کسب و کار شخصی خود را راه اندازی کنید.

پایتخت فناوری به عنوان آکادمی آموزش باریستا، دوره باریستا را زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای با امکان تجدید دوره رایگان و ارائه مدرک معتبر و دو زبانه فنی و حرفه ای برگزار می کند. پس از شرکت در دوره باریستا فنی حرفه ای می توانید از طریق آموزشگاه به سازمان معرفی شده و پس از کسب نمره قابل قبول در آزمون کتبی و عملی، مدرک فنی و حرفه ای خود را دریافت کنید و با استناد بر آن مجوز های لازم برای ورود به شغل را دریافت کنید. به علاوه افراد مشتاق به مهاجرت کاری و علاقه مند به باریستا با در دست داشتن مدرک باریستا فنی و حرفه ای قادر خواهند بود در کافی شاپ ها شروع به کار کرده و پس از کسب تجربه، کافه اختصاصی خود را راه اندازی کنند.

دوره باریستا با مدرک بین المللی

دوره باریستا با مدرک بین المللی در پایتخت فناوری برگزار می شود. آموزش باریستا در مجتمع پایتخت فناوری ویژه بازار کار است و پس از دوره شما تبدیل به یک باریستامن حرفه ای و کاربلد خواهید شد.

هدف از دوره باریستا چیست؟

هدف از دوره باریستا و آموزش سرفصل های جامع مربوط به این دوره، آموزش دادن افراد علاقه مند به این حوزه و درک کامل فرآیند سرو و دم کردن انواع نوشیدنی های گرم و علی الخصوص بر پایه قهوه است. از دیگر اهداف دوره باریستا، آموزش کار با دستگاه های تجاری قهوه ساز و اسپرسو ساز بوده تا یک قهوه عالی با ظاهر زیبا را تحویل مشتری دهند. درک تفاوت روش های سرو انواع مختلف قهوه ترک، فرانسه، اسپرسو و جذب دائمی مشتری از طریق کسب رضایت او تا رسیدن به درآمد بالا، هدف دوره باریستا است.

پیش نیازهای دوره باریستایی

برای شرکت در دوره آموزش باریستا نیازی به گذراندن هیچ گونه پیش نیازی نبوده و افراد با هر سابقه شغلی و مدرک تحصیلی می توانند در این دوره ثبت نام کنند. عامل اصلی موفقیت در رشته باریستایی داشتن علاقه است. توانمندی های مخصوص باریستا را می توان از طریق شرکت در کلاس های آموزشی و کسب تجربه در کنار افراد ماهر به دست آورد. درصد کثیری از افراد موفق باریستا بدون هیچ تجربه و پیش نیازی در این دوره شرکت کرده و با استفاده از فوت و فن های تدریس شده و ترفند های کاری توانسته اند به سطح بالایی برسند.

دوره تخصصی باریستا شامل چه بخش هایی است؟

دوره باریستا به دلیل تخصصی بودن و متشکل شدن از سرفصل های مختلف در بخش های متعددی ارائه می شود تا شرکت کنندگان در دوره بتوانند بر تمامی سرفصل ها تسلط پیدا کرده و نیازی به ثبت نام در دوره های دیگر یا کسب تجربه کنار استاد کاران نباشد. بخش های دوره تخصصی باریستا در آموزشگاه پایتخت فناوری شامل معرفی تاریخچه شغل باریستا و نحوه پیدایش آن به طور تئوری می باشد. در بخش کار عملی دوره تخصصی باریستا، مهارت های مخصوص باریستا را به طور کاملا جامع و عملی برای سرو انواع متعدد قهوه و تزئین قهوه با شیر یا آرت زدن تقسیم می شود.

در بخش دیگر از آموزش تخصصی باریستا، تمامی نوشیدنی های گرم بر مبنای پایه را به طور کامل آموزش داده شده و ارائه مشاوره های کسب و کار برای داشتن یک منو منحصر به فرد و فضای دلنشین کافه باعث جلب رضایت بالا مشتری شده و کسب درآمد بالا را برای فرد تضمین می کند.

مهارت های به دست آمده بعد از شرکت در دوره آموزشی باریستا

بعد از شرکت در دوره آموزش باریستا پایتخت فناوری، به واسطه مهارت حرفه ای که توسط استاد دوره دریافت می کنید، قادر خواهید بود در کافی شاپ ها، رستوران ها، هتل ها و مراکز تفریحی به عنوان کافی من استخدام شده با کسب و کار شخصی خود را راه اندازی کنید. به علاوه می توانید کافه های سیار که به نام Take Away فعالیت دارند را در مراکز پر رفت و امد احداث کرده و درآمد بالایی را کسب کنید.

اگر شرکت در دوره باریستا را به چشم  پیگیری علاقه خود نگاه می کنید، پس از دوره قادر خواهید بود تمام آیتم های درون منو های لوکس و گران قیمت را با هزینه ای کمتر و چه بسا طعمی عالی در خانه خود سرو کرده و از آن لذت ببرید. به علاوه خانواده و دوستان خود را شگفت زده کنید.

مهارت های به دست آمده بعد از شرکت در دوره آموزشی باریستا شامل موارد زیر است:

 • آشنایی با شغل باریستا و ترفند های موفق شدن در آن
 • معرفی تاریخچه و پیدایش شغل باریستا
 • یادگیری انواع دانه قهوه و اصول دم کردن آن ها به روش های مختلف
 • یادگیری نحوه سرو قهوه ترک، فرانسه، لاته، اسپرسو و غیره
 • آموزش تزئین قهوه با شیر
 • معرفی ترفند های مدیریت مشتری و انجام چندین کار به صورت همزمان
 • آشنایی با انواع دستگاه های قهوه ساز و کار با آن ها
 • آشنایی با نکات بهداشتی ضمن کار و تمیز کردن دستگاه ها

نحوه برگزای دوره تخصصی باریستا

دوره تخصصی باریستا در پایتخت فناوری یکی از دوره های پر طرفدار و محبوب می باشد که به دلیل بازار کار عالی و پر درآمد علاقه مندان خاص خود را داشته و با توجه به درصد بالای تقاضای کارآموزان، دوره تخصصی باریستا در آموزشگاه پایتخت فناوری به شکل های مختلف زیر برگزار می شود:

 • دوره باریستا آنلاین
 • دوره باریستا حضوری
 • دوره فشرده باریستا
 • دوره خصوصی باریستایی

آموزش باریستا آنلاین

با وجود این که کلاس آموزش باریستا به طور حضوری در آموزشگاه پایتخت فناوری برگزار می شود و برای افراد ساکن شهرستان امکانات ویژه ای مانند خوابگاه نزدیک به محل آموزشگاه در نظر گرفته شده است، باز هم افراد زیادی هستند که قادر به شرکت در آموزشگاه به صورت حضوری نبوده و ترجیح می دهند در دوره باریستا آنلاین شرکت کنند.

به همین منظور آموزشگاه پایتخت فناوری با استفاده از تجهیزات فیلم برداری پیشرفته و گروه تدوین حرفه ای، پکیج و فیلم های آموزشی با کیفیت را تهیه کرده به طوری که کارآموز دقیقا حس حضور در کلاس حضوری را داشته و با ارتباط با مدرس دوره، می تواند هر گونه سوال و اشکالی را برطرف نماید.

آموزش باریستا حضوری

دوره باریستا حضوری در آموزشگاه پایتخت فناوری طی 45 ساعت کار عملی در کارگاه با تجهیزات پیشرفته و با تدریس مدرسان حرفه ای دوره با تجربه چندین ساله کار در باریستا برگزار می شود. پشتیبانی نامحدود توسط آموزشگاه باعث می شود که در صورتی که پس از پایان دوره، هر گونه سوال و اشکالی وجود داشته باشد، تمام راهنمایی ها در اختیار فرد قرار داده شده و بازآموزی رایگان انجام شود.

دوره فشرده باریستا

دوره باریستا یکی از دوره های محبوب برای افراد شاغل یا در حال تحصیل است. این افراد به دلیل نداشتن زمان کافی امکان شرکت در دوره عادی را نخواهند داشت و ترجیح می دهند تمام سرفصل های آموزشی را به طور فشرده آموزش ببینند. به همین منظور دوره فشرده باریستا در آموزشگاه پایتخت فناوری در حال برگزاری است.

طول دوره فشرده نسبت به دوره عادی کمتر بوده و طبق نظر کارآموز می تواند در روز های متوالی با ساعات آموزشی طولانی تر برگزار شود. کارآموز می تواند روز و ساعت دلخواه خود را به مشاورین ثبت نام اعلام کرده و پس از ارتباط با استاد دوره، به طور فشرده تمام مباحث و سرفصل ها را به طور جامع در کارگاه آموزشی فرا بگیرند.

دوره خصوصی باریستایی

اگر کارآموز به دلیل شرایط خاص خود قادر به شرکت در دوره عادی و عمومی نمی باشد و ترجیح می دهد آموزش ها را به صورت خصوصی و تک نفره دریافت کند، می تواند در دوره خصوصی باریستایی شرکت کند. مطالب آموزشی در دوره خصوصی باریستایی دقیقا منطبق با دوره معمولی بوده، با این تفاوت که کلاس به صورت اختصاصی در روز و ساعت دلخواه پس از موافقت مدرس دوره تشکیل می شود.

مزایای دوره باریستا پایتخت فناوری

با افزایش تعداد کافی شاپ ها و رستوران ها، نیاز به باریستا حرفه ای یکی از مشاغل با بازار کار عالی محسوب می شود. به همین دلیل آموزشگاه ها و آکادمی های زیادی در تهران و سطح کشور اقدام به تشکیل دوره باریستا نموده اند. آموزشگاه پایتخت فناوری یکی از آموزشگاه های معتبر و دارای نماد اعتماد است که دارای مزایای زیر است:

 • اخذ مدرک باریستا فنی و حرفه ای
 • آموزش عملی باریستا
 • تدریس حرفه ای و تخصصی باریستایی
 • آموزش صفر تا صد باریستا

اخذ مدرک باریستا فنی و حرفه ای

اخذ مدرک باریستا فنی و حرفه ای یکی از نقاط قوت آموزشگاه پایتخت فناوری می باشد که به کارآموزانی که بتوانند آزمون کتبی و عملی را به صورت موفقیت آمیز پشت سر بگذارند، اعطا می شود. مدرک باریستا فنی و حرفه ای از اعتبار بالایی در داخل و کشور برخوردار بوده و اگر تمایل به راه اندازی کافه خود هستید، می توانید با استناد بر این مدرک، کسب و کار شخصی خود را شروع کرده و درآمد بالا دریافت کنند. به علاوه مدرک باریستا فنی و حرفه ای برای علاقه مندان به مهاجرت کاری نیز مفید است.

آموزش عملی باریستا

آموزش باریستا طی 45 ساعت آموزش تئوری و عملی برگزار شده که بخش عمده آن به صورت آموزش عملی با استفاده از دستگاه های تجاری قهوه ساز در کارگاه فوق مجهز برگزار می شود. به طوری که پس از اتمام طول دوره آموزشی، شرکت کنندگان دوره قادر خواهند بود تمام نوشیدنی های گرم بر مبنای قهوه را با ظاهر عالی و تزئین حرفه ای و مدیریت زمان تحویل مشتری دهد.

تدریس تخصصی و حرفه ای باریستایی

تدریس تخصصی و حرفه ای باریستایی در پایتخت فناوری زیر نظر مدرسین مجرب دوره برگزار می شود تا سرفصل های آموزشی به طور جامع و کامل به شرکت کنندگان آموزش داده شده و با تسلط کامل بر ترفند ها و فوت و فن های حرفه باریستایی بتوانند به عنوان بهترین باریستا فعالیت خود را آغاز کنند.

آموزش صفر تا صد باریستا

آموزش صفر تا صد باریستا به طوری که تمامی سرفصل ها از پایه شروع شده تا افرادی که بدون داشتن هیچ تجربه و پیش زمینه قبلی بتوانند مهارت ها را به طور کامل کسب کنند، از نقاط قوت دوره باریستا در پایتخت فناوری است. در قدم اول از آموزش باریستا مبانی تئوری و تاریخچه پیدایش این شغل معرفی شده و سپس تک تک مهارت ها به صورت مرحله به مرحله تا تبدیل شدن به یک باریستا حرفه ای آموزش داده می شود.

آموزش باریستا با مدرک بین المللی

با شرکت در آموزش باریستا آموزشگاه پایتخت فناوری، پس از دوره مدرک بین المللی دریافت خواهید . در این مجموعه آموزش باریستا با مدرک بین المللی صورت می گیرد.

هزینه دوره باریستایی

قبل از ثبت نام در هر کلاسی، اولین سوالی که برای افراد پیش می آید این است که هزینه آن چقدر می شود و آیا از پس پرداخت هزینه می توان برآمد.خبر خوبی که باید به شما بدهیم این است که هزینه دوره آموزش باریستا در پایتخت فناوری نسبت به سایر آکادمی ها بسیار مناسب تر است و در عین حال کیفیت کلاس ها نیز فوق العاده عالی است. علاوه بر این، امکان پرداخت هزینه به صورت اقساطی نیز وجود دارد. به این صورت که برای ثبت نام ابتدا مبلغ 200 هزار تومان پرداخت می کنید تا کلاس برای شما رزرو شود. سپس، اولین قسط را در روز اول کلاس باریستا و ما بقی را در طول داره پرداخت می کنید.

مبلغ واقعی این دوره 7 میلیون تومان می باشد که پایتخت فناوری در کوتاه مدت یک تخفیف ویژه برای شرکت کنندگان گذاشته و هزینه ثبت نام در دوره باریستا را به مبلغ 3/500/000 تومان تغییر داده است. اگر هم تمایل دارید به شرکت در دوره های خصوصی باریستایی را دارید هزینه آن 5/000/000 تومان می باشد. شما با پرداخت این مبلغ صفر تا صد کار را یاد می گیرید و برای ورود به بازار کار هیچ مشکلی را نخواهید داشت.

 

نمایش بیشتر

دیدگاه ها

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • سیمین گفت :

  سلام و درود بر شما. توی این کلاس هم بار گرم رو یاد میدید و هم بار سرد؟

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز وقت بخیر. بله صفر تا صد بار و گرم و سرد را در مجموعه ما آموزش میبینید.

 • ماندانا گفت :

  سلام. خسته نباشید. من در این دوره ثبت نام کردم و خیلی باکیفیت بود و خیلی مباحث جدید باریستایی رو استادش یاد داد. سپاس فراوان

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز. خیلی خوشحالیم که دوره برای شما مفید بوده است. ممنون از نظر مثبت تون

 • آرش گفت :

  سلام. وقت بخیر. حقوق باریستا چقدر است؟ آیا با شرکت در این دوره می تونیم باریستا کار بشیم؟

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز. وقت بخیر. حقوق باریستا در ایران از 15 میلیون شروع می شود و بسته به مهارت شما بیشتر هم می شود. بله با شرکت در این دوره شما می توانید وارد بازار کار شوید چرا که به شما مهارت های مورد نیاز برای ورود به بازار کار را یاد می دهیم.

 • ثمین گفت :

  سلام. تجهیزات و ابزار و لوازمی که در کلاس باریستایی جدید و به روز هست؟ چند ساعت اموزش دارید؟

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز. وقتتون بخیر. از بابت به روز بودن تجهیزات این کلاس خیالتان راحت باشد چرا که ما هدف مان آموزش های جدید و به روز این حوزه است. این کلاس دارای 45 ساعت اموزش است که بیشتر آن به اموزش های عملی اختصاص داده شده است.

 • پانیز گفت :

  سلام و درود. سوالی که داشتم اینه که درباره ورود به بازار کار باریستا در دوره توضیح داده می شود؟

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز. وقتتون بخیر. ما برای شرکت کنندگان این دوره، یک کلاس رایگان مشاوره ورود به بازار کار گذاشتیم که در آن استاد به صورت کامل درباره شغل باریستا، درآمد، سرمایه مورد نیاز، نحوه ورود به بازار کار آن، راه اندازی کسب و کار و … توضیحات کامل می دهد.

 • مهسا گفت :

  سلام. وقت بخیر. آموزشگاه باریستای پایتخت فناوری در تهران هست؟ در کرج شعبه ندارید؟

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز. وقتتون بخیر. بله در تهران هستیم و شعبه در کرج نداریم.

 • سوزان گفت :

  سلام. خسته نباشید. یه راهنمایی می خواستم. چگونه مدرک باریستا بگیریم؟

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز. وقت بخیر. برای گرفتن مدرک باریستا شما باید ابتدا در دوره شرکت کنید. بعد از آن شما را در آزمون فنی حرفه ای ثبت نام می کنیم و دو آزمون تئوری و عملی می دهید. اگر در هر دو آزمون قبول شدید، مدرک شما صادر می شود.

 • نازنین گفت :

  سلام و عرض ادب. چجوری می تونیم مدرک فنی حرفه ای باریستا بگیریم؟ اگه میشه راهنماییم کنید.

  • پشتیبان گفت :

   سلام. خسته نباشید. شما باید ابتدا در دوره آموزشی باریستا شرکت کنید. بعد از اتمام دوره کارشناسان، شما را برای شرکت در آزمون فنی حرفه ای ثبت نام می کنند. سپس، روز امتحان شما مشخص میشه و با قبولی در دو آزمون تئوری و عملی، مدرک فنی حرفه ای شما که دو زبانه و بین المللی بوده صادر می شود.

 • شمیم گفت :

  سلام. هزینه آموزش باریستا چقدر است؟

  • پشتیبان گفت :

   سلام وقتتون بخیر. هزینه کلاس های عمومی باریستا در حال حاضر 3/500/000 و کلاس های خصوصی 6/000/000 می باشد.

 • اعظم گفت :

  سلام. این دوره از چه زمانی برگزار میشه و چقدر طول می کشه؟

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز. وقتتون بخیر. این دوره مرتب هر ماه برگزار میشه و حدودا یک الی دو ماه طول می کشد.

 • محمد اقاپور گفت :

  سلام. آیا این دوره کیفیت بالایی دارد و واقعا یه باریستا حرفه ای می شویم؟

  • پشتیبان گفت :

   سلام دوست عزیز. وقتتون بخیر. از نظر کیفیت دوره خیالتون راحت باشه چرا که پایتخت فناوری به عنوان بهترین آموزشگاه باریستا در تهران است و این دوره را به صورت تخصصی و حرفه ای برگزار می کند. ما برای تضمین کیفیت دوره، امکان بازاموزی رایگان رو گذاشتیم یعنی اگه بعد از اتمام دوره مهارت های لازم را یاد نگرفتید، می توانید به صورت رایگان یکبار دیگر به صورت رایگان در دوره شرکت کنید.

02166577378
02166577378
WeCreativez WhatsApp Support
اگر سوالی در مورد دوره های آموزشی دارید پاسخگوی شما عزیزان بصورت 24 ساعته هستیم
سلام ، چطور میتونم کمکتون کنم ؟