آموزش آردوینو (Arduino)

آردوینو یک پلتفرم الکترونیک منبع باز برای طراحی پروژه های جدید رباتیک یا اینترنت اشیا است. آردوینو نرم افزار ساده را با یک برد مدار الکتریکی قابل برنامه ریزی ترکیب کرده و به شما امکان می دهد انواع دستگاه های الکترونیکی قابل تنظیم را ایجاد کنید. آموزشگاه پایتخت فناوری، دوره آموزش آردوینو را به صورت حرفه ای و کاملا عملی برگزار می کند که می تواند شما را در مسیر هیجان انگیز طراحی الکترونیکی و رباتیک قرار دهد. از مهمترین ویژگی های این دوره می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • آموزش صفر تا صد شامل یادگیری برنامه نویسی آردوینو، آشنایی با برد آردوینو، آموزش زبان های کد نویسی c، c++، پایتون، متلب و … برای آردوینو است که به صورت کاملا عملی و پروژه محور به دانشجویان تدریس می شود.
 • سرفصل های این دوره به گونه ای تنظیم شده که مناسب افراد مبتدی تا پیشرفته است. در واقع برنامه آموزشی از مقدماتی ترین مطالب شروع شده و رفته رفته مطالب سخت تر آموزش داده می شود.
 • کامل ترین و جامع ترین دوره ای است که تاکنون در ایران برگزار شده است و تلاش اساتید بر این بوده که آموزش را به صورت گام به گام و با کیفیت بالا پیش ببرند.
 • پس از پایان دوره یک مدرک فنی حرفه ای آردوینو به دانشجویان داده می شود که می توانند از آن برای راه اندازی کسب و کار و استخدام در سایر شرکت های استفاده کنند.
 • دانشجویان می توانند از خدماتی مانند پشتیبانی دائمی، امکان بازاموزی رایگان، خوابگاه، مشاوره جهت ورود به بازار کار و … استفاده کنند.

ویدئو معرفی دوره آردوینو

آموزش صفر تا صد آردوینو
آموزش آردوینو برای مبتدیان
آموزش آردوینو پیشرفته
آموزش جامع آردوینو به صورت عملی

سرفصل های دوره آموزشی آردوینو

مباحث و مطالب آموزشی

آشنایی با آردوینو

استفاده از ورودی ها و خروجی ها

تصمیم گیری و استفاده از منطق

دستکاری داده ها و EEPROM

کتابخانه ها، داده های سریال و سخت افزار

آموزش نصب IDE

برنامه نویسی آردوینو مقدماتی تا پیشرفته

آموزش برد آردوینو با انجام پروژه های عملی

آموزش ارتباط آردوینو با پایتون

آموزش پیاده سازی سیستم های کنترلی با آردوینو

برنامه نویسی و شبیه سازی آردوینو در پروتئوس

یادگیری برنامه نویسی آردوینو در متلب

انجام پروژه های کاربردی با آردوینو به صورت عملی

نمایش بیشتر

رزرو کلاس / مشاوره

فرم مشاوره رایگان

"*" indicates required fields

نمایش بیشتر

آنچه که در کلاس آردوینو می آموزید :

 • یادگیری کامل آردوینو و کاربردهایش
 • یادگیری برنامه نویسی آردوینو با پایتون
 • یادگیری کد نویسی آردوینو با زبان c
 • یادگیری برنامه نویسی آردوینو با اندروید
 • یادگیری کد نویسی آردوینو با متلب
 • یادگیری پیاده سازی if، while، for و …
 • یادگیری IDE

مزیت‌های آموزشگاه پایتخت فناوری برای شما

مجوز فعالیت

مجوز فعالیت دارای مجوز معتبر از سازمان فنی و حرفه ای کشور

مدرک فنی و حرفه ای

مدرک فنی و حرفه ای اعطا مدرک معتبر بین المللی

دوره های عملی

دوره های عملی برگزاری دوره ها در کارگاه مجهز بصورت عملی

پشتیبانی

پشتیبانی پشتیبانی کار آموزان پس از اتمام دوره ی آموزشی

سرفصل های استاندارد

اساتید با تجربه اساتید با تجربه در صنعت

دسترسی سریع

دسترسی آسان نزدیک بودن آموزشگاه به وسایل حمل و نقل عمومی و خوابگاه

شهریه دوره آموزشی آردوینو

هزینه دوره هزینه دوره: 1/700/000 هزینه با تخفیف: 1/200/000 دوره خصوصی: 1/800/000

معرفی جامع دوره آردوینو (Arduino)

آردوینو یک کامپیوتر کوچک است که برای اتصال دنیای فیزیکی به دنیای دیجیتال استفاده می شود. این ابزار که در اوایل دهه 2000 میلادی به عنوان ابزاری برای دانشجویان طراحی که هیچ تجربه ای در برنامه نویسی الکترونیک نداشتند معرفی شد، به محبوب ترین ابزار نمونه سازی الکترونیکی، به ویژه برای توسعه محصولات اینترنت اشیا تبدیل شده است. طبق تخمین و آمار های رسمی منتشر شده، شرکت ها بیش از 300 میلیارد دلار در سال برای آن هزینه می کنند. تا سال 2020 میلادی با چندین میلیون کاربر و تعداد زیاد، آردوینو به هر کسی قدرت نوآوری می دهد. آردوینو کاربرد های زیادی دارد. از طراحی یک شی متصل برای خانه خود گرفته تا راه اندازی نمونه اولیه یک محصول برای کسب و کار خود. آموزشگاه پایتخت فناوری دارای انواع کلاس های حضوری و آنلاین آردوینو است که در این بخش اطلاعات کاملی را درباره آن در اختیارتان قرار می دهیم.

برنامه و مباحث آموزشی دوره آموزشی آردوینو

آردوینو یک میکرو کنترلر کم‌ هزینه، منبع باز و تک برد است که می‌ تواند در بسیاری از برنامه ‌های الکترونیکی استفاده شود. به زبان ساده؛ آردوینو یک کامپیوتر مینیاتوری و قابل برنامه ریزی است. هر برد دارای هر دو پایه ورودی و خروجی است که به برد های استاندارد یا سایر مدار های اضافی برای افزودن عملکرد اضافه می شود. از آن جایی که برد های آردوینو به برنامه نویسی نیاز دارند، نرم افزار Arduino Integrated Development Environment (IDE)، یک نرم افزار رایگان برای ارائه یک فضای کاری برای نوشتن کد برنامه نویسی به زبان C یا C++  در دسترس است.

هم چنین این نرم افزار امکان آپلود کد برنامه نویسی را در برد آردوینو فراهم می کند. آردوینو ها انعطاف ‌پذیری فوق ‌العاده‌ای دارند و می ‌توانند در کاربرد های متعددی از جمله رباتیک، مدار های کنترلی، پردازش و تحلیل سیگنال، سیستم‌ های بازی و سنتز موسیقی مورد استفاده قرار گیرند. از زمان عرضه اولیه آن، مدل‌ های جدید برد آردوینو اضافه شده است.

شما در دوره آموزشی آردوینو با الکترونیک و برنامه نویسی آشنا خواهید شد، از اصول اولیه تا تسلط بر پلتفرم آردوینو. شما یاد خواهید گرفت که چگونه از سنسور ها برای تشخیص رویداد های خارجی، مانند نور یا صدا و نحوه انجام یک عمل مرتبط با این رویداد ها استفاده کنید.

این دوره هم چنین توصیه هایی را ارائه می دهد که در آن کار آموزان می توانند به راحتی یک کیت شروع آردوینو را خریداری کنند و با راه اندازی مناسب سخت افزار یا تهیه شبیه ساز های آنلاین، تجربه کاری خود را آغاز نمایند. برنامه و مباحث آموزشی دوره آموزشی آردوینو شامل موارد زیر است:

1- آشنایی با آردوینو

در ابتدای این دوره آموزشی، ضمن آشنایی با آردوینو و انواع برد های آن، به نحوه کارکرد آن ها و هم چنین علت محبوبیت آن ها اشاره می کنیم. در ادامه ضمن تعریف میکروکنترلر به عنوان تراشه ای که در قلب هر برد آردوینو قرار دارد، مروری بر نحوه کار آن ها و نحوه ادغام آن با محیط آردوینو خواهیم داشت. هم چنین با ویژگی‌ ها و قابلیت ‌های برد آردوینو Uno آشنا می ‌شوید، این که چگونه چیدمان برد می‌ تواند بر پروژه شما تأثیر بگذارد و چرا Uno یک ابزار همه جانبه عالی است را مورد بررسی قرار می دهیم.

آشنایی با آردوینو

برق رسانی و اتصال آردوینو به کامپیوتر یکی از سرفصل های تدریس شده در این دوره می باشد. در این بخش، شما با روش‌ های مختلف برای تامین انرژی آردوینو و نحوه اتصال آن به کامپیوتر برای آپلود برنامه‌ ها و برقراری ارتباط با کامپیوتر با استفاده از پورت سریال آشنا خواهید شد. در پایان این فصل، در مورد استفاده از Arduino IDE برای آپلود اولین برنامه خود در برد آردوینو صحبت خواهیم کرد.

2- آموزش استفاده از ورودی ها و خروجی ها

در بخش دوم از سرفصل های دوره به آموزش ساختار صحیح کد نویسی با استفاده از ورودی ها و خروجی ها پرداخته می شود. هم چنین استفاده از متغیر ها برای نوشتن برنامه های توانمند تر و اجزای مختلف مانند LED ها، دکمه ها، سیم های جامپر، مقاومت ها و برد ها برای ساخت مدار را بررسی خواهیم کرد.

آموزش استفاده از ورودی ها و خروجی ها

خواندن ورودی ها و کنترل خروجی ها با استفاده از پین های دیجیتال و آنالوگ و استفاده از پورت سریال آردوینو برای برقراری ارتباط با کامپیوتر از طریق USB را بررسی خواهیم کرد. در پایان این فصل، کارآموز با استفاده از مانیتور سریال برای نمایش داده ها، یک رابط ورودی برای آردوینو ایجاد خواهد کرد.

3- تصمیم گیری و استفاده از منطق

استفاده از عبارات if و switch case و حلقه های for و while برای ایجاد توابع پیچیده و کد های مختلف، در تصمیم گیری و استفاده از منطق ریاضی کاربرد زیادی دارد. در این بخش، استفاده از عبارات if را بررسی خواهیم کرد، که ستون فقرات تصمیم گیری برای میکرو کنترلر ها هستند. به علاوه، نحوه استفاده از حلقه های while برای تغییر ساختار کد آموزش داده می شود. هم چنین، می توانید از حلقه های for برای کنترل جریان برنامه آردوینو استفاده کنید. به علاوه ما در این بخش به نحوه استفاده از توابع و روش های مختلف ریاضی در آردوینو خواهیم پرداخت.

تصمیم گیری و استفاده از منطق

4- آشنایی با داده ها و EEPROM

برنامه نویسی آردوینو از متغیر ها، آرایه ها، عملگر های حسابی، رابطه ای، منطقی و انتسابی استفاده می کند. یکی از مباحث آموزشی پایه در این دوره، آشنایی با داده ها و EEPROM است. EEPROM در واقع یک حافظه غیر فرار برای ذخیره سازی داده ها محسوب می شود. این حافظه به حفظ داده ها در صورت قطع جریان برق کمک می کند. ذخیره اطلاعات بین باز نشانی ها با استفاده از EEPROM و ایجاد یک صفحه نمایش توالی LED با استفاده از آرایه ها، عملگر ها و ذخیره سازی EEPROM در پایان این بخش توسط کارآموز انجام می شود.

آشنایی با داده ها و EEPROM

5- کتابخانه ها، داده های سریال و سخت افزار

در این بخش، ما به استفاده از ماژول های کد به نام کتابخانه ها خواهیم پرداخت که می توانند برای ساده سازی برنامه های پیچیده استفاده شوند. در ادامه نحوه استفاده از رابط SPI و I2C برای ارسال و دریافت داده های سریال برای رابط با سنسور ها و سایر دستگاه ها را یاد خواهید گرفت. هم چنین در این بخش، نحوه استفاده از وقفه ها را بررسی خواهیم کرد. ممکن است قبلا نام آن ها را شنیده باشید. آن ها یک راه عالی برای افزایش کارایی برنامه شما در هنگام برخورد با ورودی های سخت افزاری هستند. ما نگاهی به استفاده از ماژول ‌های افزودنی سخت ‌افزاری به نام Shields خواهیم داشت. آن ها یک راه عالی برای گسترش آسان قابلیت های پروژه شما هستند.

6- آموزش نصب IDE

Arduino IDE یک محیط توسعه یکپارچه است و به اصطلاحی جایی است که شما کد آردوینو خود را می نویسید، آن را آپلود می کنید و با برد خود ارتباط برقرار می کنید. در این قسمت به آموزش نصب IDE و هم چنین آشنایی با زبان برنامه نویسی آن خواهیم پرداخت.

آموزش نصب IDE

7- برنامه نویسی آردوینو مقدماتی تا پیشرفته

آردوینو یک برد قابل توسعه و مورد استفاده در زمینه های رباتیک و هوشمند سازی ساختمان می باشد. در بخش اصلی این دوره آموزشی به آموزش برنامه نویسی آردوینو مقدماتی تا پبشرفته پرداخته می شود. در این دوره کاربردی، با استفاده از قطعات الکترونیکی پروژه های مبتدی تا تخصصی را طراحی کرده و از کد های دستوری، عملگر ها و غیره در برنامه نویسی آردوینو استفاده می شود.

8- آموزش برد آردوینو با انجام پروژه های عملی

کلاس آموزشی آردوینو به صورت کاملا عملی برگزار می شود. مدرسین با تجربه آموز برد آردوینو را با انجام پروژه های عملی مانند  راه اندازی LED ها، صفحه نمایش، ماژول اسپیکر، سرو موتور و دیگر ابزار های تخصصی در کارگاه های مجهز به ابزار مدرن پرداخته می شود. انجام پروژه های کاربردی با آردوینو به صورت عملی از جمله سرفصل های تخصصی این دوره محسوب می شود که ویژه بازار کار طراحی شده است.

9- آموزش ارتباط آردوینو با پایتون

پایتون یکی از ابزار های قدرتمند و محبوب امروزی می باشد که در پروژه های صنعتی و آموزشی کاربرد دارد. این نرم افزار با دیگر نرم افزار های الکترونیکی ارتباط برقرار کرده و کارکرد گسترده ای دارد. یکی از بخش های اصلی دوره آموزشی آردوینو، آموزش ارتباط با پایتون از طریق پورت های سریال و ماژول های مختلف می باشد.

آموزش ارتباط آردوینو با پایتون

10- آموزش پیاده سازی سیستم های کنترلی با آردوینو

آردوینو یکی از نرم افزار های حوزه برق بوده که در گرایش های الکترونیک و کنترل کاربرد دارد. پیاده سازی سیستم های کنترلی با آردوینو و برقراری ارتباط بین سیستم های کنترلی مانند موتور های صنعتی را در این بخش مورد بررسی قرار داده و با استفاده از برد آردوینو به اندازه گیری موقعیت و سرعت موتور و روش های فرمان دادن به موتور پرداخته می شود.

11- برنامه نویسی و شبیه سازی آردوینو در پروتئوس

پروتئوس یک نرم افزار شبیه ساز محسوب می شود که برای ساخت نمونه های اولیه الکترونیکی کاربرد دارد. در بخش شبیه سازی آردوینو در پروتئوس، طراحی مدارات الکترونیکی را با استفاده از برنامه نویسی آردوینو کار کرده و پیاده سازی عملی پروژه های طراحی برد الکترونیکی را با شبیه سازی آردوینو در پروتئوس را آموزش می دهیم.

12- یادگیری برنامه نویسی آردوینو در متلب

به منظور تحلیل دقیق نتایج حاصل از برنامه نویسی برد آردوینو و استفاده از نتایج تصاویری در مقاله های معتبر لازم است از نرم افزار متلب استفاده نمایید. در این قسمت با برقراری ارتباط بین محیط بیرونی نرم افزار متلب و داده های کامپیوتری نرم افزار آردوینو، تحلیل و تجزیه مداری انجام می دهیم. راه اندازی و نصب صفر تا صد Arduino Hardware Support Package و ارتباطات ورودی و خروجی از مباحث اصلی این قسمت می باشد.

یادگیری برنامه نویسی آردوینو در متلب

دوره آموزشی Arduino مناسب چه افرادی است؟

برای کسانی که تجربه کمی دارند و متعهد به یادگیری هستند، آردوینو را می ‌توان در عرض چند هفته یاد گرفت. اگر پیشینه ای در برنامه نویسی کامپیوتر دارید، ممکن است بتوانید در عرض دو هفته به تنهایی کار خود را شروع کنید. اغلب این دوره توسط دانش آموزان، کودکان، برنامه نویسان مبتدی و توسعه دهندگان مبتدی برای یادگیری بیشتر در مورد دستکاری سخت افزار از طریق برنامه نویسی ثبت نام می شود، به این معنی که آنقدر ساده است که برای کسانی که تازه شروع به کار کرده اند ایده آل باشد.

کیت‌ های سخت افزاری آردوینو برای تازه‌ کارانی ساخته شده‌ اند که می‌ خواهند سیستم‌ هایی مانند کنترل ‌کننده ‌های بازی، ساز های موسیقی و حتی سیستم‌ های امنیتی را بدون تجربه برنامه نویسی قبلی ایجاد کنند.

شرکت در دوره آموزشی آردوینو را به تمام افرادی که به دنبال راه اندازی کسب و کار شخصی خود هستند و مهارت های فنی و برنامه نویسی را دارند پیشنهاد می کنیم. این دوره کاربردی و عملی مناسب تمام دانشجویان رشته مهندسی برق و کامپیوتر است که می خواهند بلافاصله پس از اتمام تحصیلات خود با داشتن مهارت تخصصی وارد بازار کار شوند.

هم چنین کسانی که در حوزه های مربوط به ساخت و برنامه نویسی برد های الکتریکی کار می کنند برای ارتقا شغلی و بالا رفتن مهارت های خود می توانند نحوه کار با برد های آردوینو و ارتباط آن با PLC و اینترنت اشیا را آموزش ببینند. این دوره برای کسانی مناسب است که یا در مورد کار با آردوینو تازه کار هستند یا می خواهند مهارت های خود را با چالش های برنامه نویسی مشخص افزایش دهند.

پیش نیاز شرکت در دوره صفر تا صد آردوینو

دوره آموزشی آردوینو طوری برنامه ریزی و تنظیم شده است که افراد بدون داشتن هیچ گونه دانش الکترونیکی و برنامه نویسی بتوانند در این کلاس شرکت کرده و به طور صفر تا صد مهارت کار با برد های آردوینو را یاد گرفته و به صورت حرفه ای برنامه نویسی آن ها را انجام دهند.

دوره صفر تا صد آردوینو را می توانید بدون گذراندن هیچ گونه دوره پیش نیازی ثبت نام کرده و به طور تخصصی مهارت های کار عملی با انواع برد های آردوینو در کاربرد های مختلف را آموزش ببینید. مطمئنا آشنایی با شاخه برق و الکترونیک و حتی برنامه نویسی به خصوص برنامه نویسی زبان C می تواند سرعت یادگیری شما را به طور موثری افزایش دهد، اما در صورتی که هیچ پیش زمینه ای در این مورد ندارید، نگران نباشید. چرا که سرفصل های کاربردی و آموزشی به طور صفر تا صد تنظیم شده اند.

آردوینو از زبان تخصصی استفاده می کند که بسیار شبیه به  C/C++ است. یک زبان برنامه نویسی منحصر به فرد برای آردوینو ضروری است زیرا نرم افزار باید بسیار سبک باشد. زبان آردوینو به بهترین شکل در IDE آردوینو استفاده می‌شود که نکات دستی برنامه‌نویسی، برجسته ‌سازی و موارد دیگر را ارائه می‌ دهد. علاوه بر کتابچه راهنمای آردوینو و مستندات آردوینو، آموزش‌ ها و درس‌ ها  عملی زیادی برای کسانی که می ‌خواهند زبان برنامه ‌نویسی آردوینو را یاد بگیرند، وجود دارد.

مدرک تحصیلی و میزان سواد مورد نیاز برای شرکت در دوره Arduino

ممکن است فکر کنید که برای شرکت در دوره آموزشی آردوینو نیاز به تحصیلات عالی و مدارک بالا داشته باشید، اما این تصور غلط است. تمام افراد با هر درجه از سواد و مدرک تحصیلی می توانند در این دوره نام نویسی کنند. آموزشگاه پایتخت فناوری حداقل مدرک تحصیلی را برای شرکت در این دوره را مدرک دیپلم در نظر گرفته است. اما تعدادی از شرکت کنندگان این دوره توانسته اند با تکیه بر مهارت های فنی و عملی خود بدون داشتن مدرک دیپلم در شغل خود موفق ظاهر شوند.

اساتید دوره آردوینو چه کسانی هستند؟

مدرسان دوره آردوینو افراد با تجربه ای هستند که مهارت های کار با برد های آردوینو و برنامه نویسی آن ها و نحوه برقراری ارتباط بین آن ها برای استفاده در اتوماسیون های خانگی و صنعتی را داشته و دانش تخصصی در مورد الکترونیک و اینترنت اشیا دارند. اساتید این دوره در آموزشگاه پایتخت فناوری با دانش تخصصی در حوزه برق و الکترونیک و تجربه چندین ساله کار عملی و حضور در بازار کار این حوزه توانسته اند مشاوره های ویژه کسب و کار را به کارآموزان ارائه داده و در پیشرفت شغلی آن ها موثر باشند.

نحوه برگزاری دوره مقدماتی و پیشرفته آردوینو

دوره مقدماتی و پیشرفته آردوینو در آموزشگاه پایتخت فناوری به صورت صفر تا صد با پوشش تمام سرفصل ها و مباحث کاربردی تدریس می شود. این دوره که یکی از محبوب ترین دوره های آموزشی به حساب می آید ویژه بازار کار طراحی شده و در آن تمام زمینه های مرتبط با برد آردوینو، برنامه نویسی آن و ارتباط آن با پایتون، متلب، پروتئوس و غیره به صورت پروژه های عملی در کارگاه های پیشرفته و مجهز به تمامی ماژول ها و تجهیزات ضروری توسط مدرسین حرفه ای تدریس می شود.

آموزشگاه پایتخت فناوری دوره جامع آردوینو را با پشتیبانی نامحدود ارائه داده و در صورتی که پس از اتمام طول دوره، کارآموزان در یادگیری هر گونه مباحث تئوری و عملی دچار مشکل باشند می توانند مجددا به صورت رایگان در کلاس های آموزشی حضور پیدا کنند.

نحوه ثبت نام در دوره آردوینو آموزشگاه پایتخت فناوری

می توانید پس از قطعی شدن شرکت در دوره، برای ثبت نام در دوره آردوینو آموزشگاه پایتخت فناوری و بازدید حضوری از محل آموزشگاه و کارگاه آموزشی به آدرس تهران، میدان انقلاب اسلامی، کوچه جنتی، جنب داروخانه دکتر ابراهیمی، پلاک 2، طبقه 2، واحد 7 مراجعه نمایید. مشاوران ثبت نام آموزشگاه پایتخت فناوری آماده پاسخگویی به سوالات شما در خصوص نحوه ثبت نام و شرکت در دوره هستند.

در صورتی که امکان مراجعه حضوری به آموزشگاه را ندارید، می توانید با شماره تماس 02166577378 در ارتباط بوده و هم چنین برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سرفصل ها و پروژه ها عملی تدریس شده در دوره می توانید از ساعت 9 الی 18 با شماره موبایل 09338788040 تماس حاصل فرمایید تا مشاوره های انتخاب دوره و ثبت نام در اختیار شما قرار داده شود.

سایت الکترونیکی آموزشگاه به آدرس https://paytakhtfanavari.com/ آماده ارائه خدمات مربوط به ثبت نام و نام نویسی در دوره آردوینو می باشد. با مراجعه به سایت آموزشگاه و تکمیل فرم الکترونیکی منتظر پاسخگویی مشاوران آموزشگاه باشید تا ثبت نام خود را قطعی نمایید.

شهریه دوره آموزشی آردوینو

برای شرکت در دوره عادی آردوینو باید مبلغ 1/700/000 تومان را پرداخت کنید که با اعمال 30 درصد تخفیف از طرف مجموعه لازم است تنها مبلغ 1/200/000 تومان را بپردازید. اگر قصد دارید در دوره خصوصی آموزش آردوینو شرکت کرده و به صورت تک نفره مهارت های عملی را کسب کنید، میزان شهریه به مبلغ 1/800/000 تومان اعلام شده است.

نحوه پرداخت شهریه کلاس آردوینو

پرداخت شهریه کلاس آردوینو در آموزشگاه پایتخت فناوری به صورت کاملا نقدی می باشد. علاقه مندان به شرکت در کلاس آردوینو باید قبل از شروع رسمی کلاس نسبت به تسویه حساب شهریه کلاس اقدام فرمایند. پرداخت شهریه کلاس به صورت اقساطی را باید با مدیریت آموزشگاه هماهنگ کنید. در صورت موافقت مدیریت آموزشگاه مبنی بر پرداخت قسطی، نیمی از هزینه ثبت نام را قبل از شروع دوره بپردازید و مابقی را در اواسط کلاس تسویه حساب نمایید.

دریافت مدرک فنی و حرفه ای آردوینو

در صورتی که دوره آموزشی عملی آردوینو را با موفقیت پشت سر گذاشته اید و می خواهید با در دست داشتن یک مدرک معتبر بتوانید در یک سازمان دولتی یا شرکت خصوصی استخدام شده یا کسب و کار شخصی خود را راه اندازی نمایید، می توانید اقدام به دریافت مدرک فنی و حرفه ای بپردازید.

برای اخذ مدرک فنی و حرفه ای آردوینو در قدم اول فرم مربوط به دریافت مدرک را درآموزشگاه پر کرده و با پرداخت هزینه حضور در آزمون های تئوری و عملی، منتظر تعیین تاریخ برگزای آزمون تستی مدرک فنی و حرفه ای باشید. در تاریخ مشخص شده در حوزه امتحانی حضور پیدا کرده و در مدت زمان مقرر شده به سوالات تستی پاسخ دهید.

شرط قبولی در آزمون تستی فنی و حرفه ای آردوینو پاسخگویی صحیح به 50 درصد سوال ها می باشد. در صورتی که بتوانید این مرحله را پشت سر بگذرانید باید منتظر مشخص شدن تاریخ آزمون عملی باشید. در این آزمون، شما باید زیر نظر مجری آزمون فنی و حرفه ای در کارگاه اختصاصی به کار عملی با برد های آردوینو و تجهیزات وابسته به آن بپردازید. در صورتی که بتوانید حداقل نمره 70 را از 100 کسب کنید، می توانید گواهینامه دو زبانه و بین المللی فنی و حرفه ای آردوینو را از سایت رسمی سازمان فنی و حرفه ای استعلام بگیرید. در غیر این صورت باید مجددا در آزمون عملی شرکت کنید.

به طور تقریبی مدت 4 الی 5 ماه طول می کشد که شما بتوانید مدرک فنی و حرفه ای خود را اخذ کنید. از شرکت در دوره آموزشی تا مشخص شدن تاریخ برگزاری آزمون ها و تعیین نمره توسط سازمان همگی نیاز به صبر و حوصله شما می باشد.

مزایا و اعتبار گواهینامه آردوینو

گواهینامه فنی و حرفه ای آردوینو معتبر ترین مدرک قابل استعلام در داخل کشور است. سازمان فنی و حرفه ای با تجربه چندین ساله و سابقه طولانی مدرک فنی و حرفه ای این حرفه را به علاقه مندانی که بتوانند تمام مراحل اخذ آن را به طور موفقیت آمیز پشت سر بگذرانند اهدا می کند. در صورتی که موسسات آموزشی مختلف، مدرک فنی و عملی را به شرکت کنندگان دوره اهدا می کنند، اما از اعتبار بالایی برخوردار نبوده و نمی توان با تکیه بر آن در ارگان های دولتی و شرکت ها خصوصی شروع به کار کرد. در حالی که گواهینامه فنی و حرفه ای آردوینو به عنوان معتبر ترین مدرک در داخل کشور شناخته شده و برای استخدام و شروع به کار در تمام ارگان ها و سازمان های مناسب است.

به علاوه اگر هدف شما از یادگیری آردوینو، فعالیت تکی و اختصاصی روی این حوزه می باشد یا می خواهید به طور فریلنسر یا پروژه ای کسب درآمد کنید، در دست داشتن مدرک فنی و حرفه ای می تواند فرآیند ورود به بازار کار اختصاصی را برای شما تسریع ببخشید. این گواهینامه زیر نظر سازمان جهانی کار تنظیم شده و بین المللی می باشد. در نتیجه افرادی که به دنبال مهاجرت شغلی هستند، با استناد به این مدرک می توانند پذیرش خود را قطعی نمایند.

مزیت های دوره آردوینو آموزشگاه فنی و حرفه ای پایتخت فناوری

با توجه به محبوبیت یادگیری آردوینو، آموزشگاه و موسسات متعددی در سطح شهر و کشور اقدام به تشکیل این دوره از مقدماتی تا پیشرفته نموده اند. آموزش و یادگیری مباحث آموزشی مهم ترین نقش را در موفقیت شخص دارد. دوره آردوینو آموزشگاه فنی و حرفه ای پایتخت فناوری با سابقه طولانی و با هدف ورود شرکت کنندگان دوره به بازار کار تخصصی این حوزه یکی از بهترین آموزشگاه های برگزار کننده دوره عملی و صفر تا صد آردوینو می باشد.

این کلاس به صورت حضوری و مجازی با ساعات آموزشی منعطف در کارگاه های پیشرفته و تجهیز شده با تمام ابزار و سخت افزار های مورد نیاز زیر نظر مربیان و تکنسین های متخصص و با تجربه برگزار می شود.

از نقاط قوت انتخاب آموزشگاه پایتخت فناوری می توان به امکان بازآموزی رایگان، پشتیبانی نامحدود و اختصاص یافتن یک دوره مشاوره راه اندازی کسب و کار اشاره کرد. علاوه بر موارد گفته شده، آموزشگاه پایتخت فناوری با در نظر گرفتن شرایط برای ثبت نام افراد ساکن شهرستان مانند خوابگاه با امکانات عالی در نزدیکی محل آموزشگاه و زمان برگزاری دوره در آخر هفته برای افراد شاغل موجب محبوبیت آن بین علاقه مندان شده است.

از دیگر مزایای انتخاب آموزشگاه پایتخت فناوری برای کلاس آموزشی آردوینو می توان به ارائه مدرک فنی و حرفه ای، آموزش مقدماتی و پیشرفته مباحث اصولی و کاربردی، دسترسی آسان به موقعیت مکانی آموزشگاه و در نظر گرفتن 30 درصد تخفیف برای پرداخت شهریه اشاره کرد.

نمایش بیشتر

دیدگاه ها

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

02166577378
02166577378
WeCreativez WhatsApp Support
اگر سوالی در مورد دوره های آموزشی دارید پاسخگوی شما عزیزان بصورت 24 ساعته هستیم
سلام ، چطور میتونم کمکتون کنم ؟