آموزش نصب کرکره برقی

آموزش نصب کرکره برقی آموزشگاه پایتخت فناوری از جمله آموزش های پرطرفدار ارائه شده توسط این آموزشگاه می باشد. کرکره برقی از جمله درب های اتوماتیک پرکاربردی است که می توان برای دهنه های فروشگاه ها، پارکینگ ها، استفاده های تزئینی و سایر سازمان ها نصب شود. آموزش این دوره در کارگاه مجهز آموزشگاه به صورت تئوری و عملی انجام می پذیرد و کارآموزان تمامی مراحل نصب را به صورت عملی و کامل انجام خواهند داد تا پس از اتمام دوره آموزش کرکره برقی بتوانند وارد بازار کار این حرفه شوند.

 • طول مدت این دوره 8 ساعت آموزش تئوری و عملی میباشد که بیش از 80% از این زمان به صورت کاملاً عملی خواهد بود.
 • آموزش نصب کرکره ریموتی از صفر و مباحث ابتدایی شروع شده و تا پیشرفته ترین مباحث آن مطرح به صورت آموزش تئوری و عملی تحت نظر اساتید مجرب و صاحب نام حوزه برق برگزار میشود.
 • آموزش نصب کرکره برقی در مدل های مختلف ایرانی و خارجی با موتور های ساید ، توبلار ، سانترال و … برگزار میشود.
 • کلاس های عملی در کارگاه های کاملاً مجهز به تجهیزات تخصصی برای نصب کرکره برقی و کسب تجربه های 100% عملی و واقعی در نصب کرکره به صورت پروژه محور برگزار میگردد.
 • شرکت کنندگان میتوانند از خدمات رایگان آموزشگاه پایتخت فناوری از جمله پشتیبانی نامحدود و مشاوره جهت ورود موفق به بازار کار و راه اندازی کسب و کار شخصی استفاده نمایند.
 • پس از اتمام دوره شرکت کنندگان مدرک فنی حرفه ای آموزشگاه را دریافت میکنند تا با استفاده از آن برای استخدام در شرکت های معتبر، مهاجرت و دریافت پروانه کسب برای راه اندازی کسب و کار در حوزه کرکره برقی به صورت قانونی و معتبر توانایی اقدام را داشته باشند.
 • دوره نصب کرکره برقی همانند دیگر دوره های آموزش برق ساختمان برگزار شده در آموزشگاه پایتخت فناوری مثل : آموزش نصب دزدگیر اماکن ، آموزش نصب کولر گازی و … از صفر تا صد از مباحث ابتدایی و پیشرفته را در بر میگیرد و به صورت حضوری در گارگاه مجهز بر گزار میشود.
 • 30 درصد تخفیف در هزینه دوره نصب کرکره برقی برای مدت محدود در نظر گرفته شده است.
 • خوابگاه برای اسکان در نزدیکترین محل به آموزشگاه نصب کرکره هیدرولیکی برقی با کمترین هزینه معرفی میشود.

ویدئو معرفی دوره نصب کرکره برقی

پادکست معرفی دوره نصب کرکره برقی

سرفصل های دوره نصب کرکره برقی

logo gold مطالب آموزش نصب کرکره برقی

آموزش مبانی برق مقدماتی کرکره برقی

آموزش نکات ایمنی در نصب کرکره برقی

معرفی تاریخچه و ساختار کرکره برقی

آموزش و معرفی انواع تیغه های کرکره برقی

آموزش این دوره با موتور ساید

آموزش این دوره با موتور توبلار

آموزش و معرفی شفت های مختلف در کرکره برقی

آموزش و معرفی انواع اندکپ های مورد استفاده در نصب

نحوه محاسبه ارتفاع تیغه ها در محل های مسقف و غیر مسقف

آموزش اصول جوشکاری صحیح در نصب کرکره برقی

آموزش اصول نصب صحیح کرکره برقی

آموزش نحوه تنظیم حد بالا و پایین تیغه ها با موتور توبلار

آموزش تنظیم حد بالا و پایین تیغه ها در موتور ساید

آموزش و معرفی انواع ریل های معمولی و پشت قوطی دار

آموزش و معرفی مرکز کنترل کرکره برقی

آموزش برد های تک کانال چند کانال و فول کانال

آموزش تعریف کردن ریموت کنترل بر روی کرکره برقی

آموزش نصب صحیح صفحه پلیت ها

آموزش سیم کشی برق موتور های کرکره برقی

آموزش قوطی های فولادی کاربردی در نصب کرکره برقی

نحوه اندازه گیری برش تیغه در آموزش نصب کرکره برقی

معرفی موتور های سانترال در نصب کرکره برقی

آموزش کپس کاری، دریل کاری در مونتاژ تیغه کرکره برقی

آموزش نحوه نصب چشمی و چراغ سردر در بردهای فول کانال

آموزش نصب جاقفلی و کاور موتور برای بالا بردن امنیت

آموزش نصب UPS یا برق اضطراری

نمایش بیشتر
چرا پایتخت فناوری؟
مجوز فعالیت مجوز فعالیت

دارای مجوز معتبر از سازمان فنی و حرفه ای کشور

مدرک فنی و حرفه ای مدرک فنی و حرفه ای

معرفی هنرجویان به فنی و حرفه ای جهت اخذ مدرک

دوره های عملی دوره های عملی

برگزاری دوره ها در کارگاه مجهز بصورت عملی

پشتیبانی پشتیبانی

پشتیبانی کار آموزان پس از اتمام دوره ی آموزشی

سرفصل های استاندارد سرفصل های استاندارد

سرفصل های آموزشی مطابق با سازمان فنی و حرفه ای

دسترسی سریع دسترسی سریع

دسترسی مناسب محل آموزشگاه برای تردد کار آموزان

رزرو کلاس / مشاوره

آنچه که در کلاس نصب کرکره برقی می آموزید :

 • مهارت کامل در محاسبات و ساخت پروژه های کرکره برقی در تمامی ابعاد
 • مهارت کامل در مونتاژ انواع قطعات کرکره برقی
 • آشنایی کامل با قطعات اصلی و فرعی مربوط به کرکره برقی
 • امکان نصب کرکره برقی با موتور های مختلف ساید ، توبلار و …
 • قابلیت تعمیر و سرویس انواع کرکره برقی
 • تسلط کامل به اصول جوشکاری و نصب کرکره برقی
 • آشنایی کامل با انواع تیغه ها و نحوه استفاده از آنها
 • توانایی اجرای پروژه های مختلف

مشاوره رایگان

نظرات کارآموزان دوره آموزش نصب کرکره برقی

هزینه دوره نصب کرکره برقی

نصب کرکره برقی
هزینه دوره: 1/145/000
هزینه با تخفیف: 800/000
دوره خصوصی: 1/400/000

سوالات متداول آموزش نصب کرکره برقی

کرکره برقی با موتور ساید و توبلار در این دوره بصورت کامل آموزش داده می شوند که تمامی برندهای بازار را نیز پوشش می دهند.

موتور های ساید موتورهایی هستند که بر روی صفحه پلیت کرکره برقی نصب می شوند و با استفاده از زنجیر و چرخدنده قدرت موتور را به لوله منتقل و باعث حرکت کرکره می شود ولی موتور های توبلار نوعی موتور لوله ای شکلند که در شفت کرکره نصب می شوند.

تنظیم ارتفاع از طریق موتورها و ریسیور، صدا گیری و ریگلاژ تیغه ها، تنظیم ریسیورهای معمولی و پارکینگی از جمله مواردی هستند که در این دوره گفته می شوند.

این موضوع کاملا بسته به نوع کرکره ای می باشد که باید نصب شود معمولا در ابعاد های بزرگ از موتورهای ساید و در ابعاد کوچک کرکره و پارکینگ ها از موتورهای توبلار استفاده می شود.

برای این منظور باید از ریسیور یا مرکز کنترل های مخصوص استفاده شود که قابلیت تایم دادن اتواتیک را داشته باشند و تنظیمات این نوع از ریسیورها بصورت عملی در کلاس بیان می شود.

تیغه ها در آلیاژ های آلمینیوم، گالوانیزه و پلی کربنات ساخته می شوند و نوع آلمینیومی بدلیل سبکی و صدای کمتر در حین کارکرد پرکاربردتر می باشد.

بله ، کلاس ها هم در تایم صبح برگزار می شود و هم در تایم بعد از ظهر و کلاس ها جامع هستند و هم به صورت تئوری و هم به صورت عملی برگزار می شوند ولی بیشتر تایم کلاس به صورت عملی در کارگاه می باشد

طول دوره نصب کرکره برقی 10 الی 15 ساعت به مدت یک هفته می باشد.

بله ، کلاس ها ویژه بازار کار هستند و به صورتی هست که کارآموز پس از دوره مستقیما بتواند وارد بازار کار بشود،ضمن این که آموزشگاه پشتیبانی آموزشی نامحدود دارد یعنی بعد از دوره اگر کارآموز با هر مشکلی مواجه شد می تواند حضوری مراجعه کند و یا طی تماس تلفنی مشکل خود را برطرف نماید.

برای کارآموزان شهرستان کلاس های فشرده وجود دارد که کارآموزان هر روز پشت سرهم برای کلاس ها تشریف می آورند(مدت زمان و شهریه و سرفصل های کلاس های فشرده هیچ فرقی با دوره عادی ندارد فقط کارآموزان به جای اینکه سه روز در هفته برای کلاس تشریف بیارن هر روز برای کلاس تشریف میارن)

بله،کارآموزان شهرستان می توانند در خوابگاه مستقر شوند(خوابگاه فاصله کمی با آموزشگاه داشته و کارآموزان می توانند این مسیر را پیاده طی کنند و هزینه برای یک ما مبلغ 300000تومان الی 500000تومان می باشد و برای یک شب 25000 تومان الی 45000 تومان بسته به اتاقی که انتخاب می شود)

آموزشگاه پایتخت فناوری زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای فعالیت دارد،پس از دوره کارآموزان از طریق پورتال آموزشگاه به فنی و حرفه ای معرفی می شوند و پس از قبولی در آزمون های تئوری و عملی برای آن ها گواهینامه مهارتی صادر می شود که این گواهینامه بین المللی هست و در سایر کشورها هم معتبر می باشد.

معرفی جامع دوره نصب کرکره برقی

کرکره برقی یکی از اختراعات بسیار مفید است که به خاطر آپشن هایی که دارد بسیار مورد استقبال مردم قرار گرفته است. کرکره های برقی یا همان درب های کرکره برقی، با ظاهری زیباتر، بادوام تر، قسمت مناسبت تر و نصب و استفاده سریع و آسان، جایگزین خوبی برای درب های قدیمی یا کرکره های فلزی بسیار سنگین هستند.

آموزش نصب کرکره برقی

جاافتادن استفاده از کرکره ها باعث شده است عده زیادی از افراد مشتاق و علاقه مند، به یادگیری این حرفه روی بیاورند. آموزشگاه پایتخت فناوری بر اساس این تقاضا، با استفاده از مدرسین با تجربه، طی دسته ای از مهم ترین سرفصل ها، دوره آموزش نصب کرکره برقی را برگزار می کند.

با استفاده از این مهارت می توانید به عنوان یک نصاب حرفه ای، برای منازل شخصی مردم، پارکینگ ها، مغازه ها و فروشگاه ها و در کل هر جا که نیاز به حفظ حریم شخصی و برقراری امنیت دارد، کرکره برقی نصب کنید.

آموزش مونتاژ کرکره برقی

برای نصب کرکره برقی مراحل مختلفی وجود دارد. این مراحل در زمانی که کرکره باید جایگزین کرکره ای قدیمی شود، بیشتر می شود. چرا که نصاب باید در ابتدا کرکره برقی قدیمی را تخریب کند و بردارد، تا بتواند مدل جدید را نصب کند.

در هر صورت، از مهم ترین مهارت هایی که در این مورد باید بیاموزید، روش صحیح مونتاژ کردن کرکره برقی است. سرهم کردن قطعات مختلف کرکره مانند موتور، ریل، تیغه ها، رسیور، شفت کرکره برقی و … را مونتاژ کردن کرکره برقی می نامند.

در دوره آموزش نصب کرکره برقی با موتورهای توبلار و ساید، محاسبه ارتفاع تیغه ها، محاسبه حد بالا و پایین تیغه ها با موتور توبلار و موتور ساید، جوشکاری، معرفی تمام اجزای کرکره برقی و نحوه نصب آن ها، کپس کاری و دریل کاری در مونتاژ تیغه، نصب برق اضطراری و … آشنا خواهید شد و آموزش های کامل را دریافت خواهید کرد.

بهترین آموزشگاه کرکره برقی

برای یادگیری هر چه بهتر یک حرفه مهم است که پیش از انجام کار عملی کلیه مطالب و شرایطی که قرار است در بازار کار با آن روبرو شویم را از قبل بدانیم. دانستن تمام مطالب شاید ایده آل به نظر برسد، اما با شرکت در یک دوره آموزشی با کیفیت در یک آموزشگاه معتبر، می تواند حجم بالایی از اطلاعات را به ما بدهد.

یکی از بهترین آموزشگاه های کرکره برقی در تهران، آموزشگاه پایتخت فناوری ست که با سابقه ای درخشان، در راستای نشر علم و خدمت رسانی به هموطنان عزیز، مشغول به برگزاری انواع دوره های آموزشی می باشد.

آموزش نصب کرکره برقی یکی از رشته های روی بورس در این روزهاست. پایتخت فناوری این دوره را در بالاترین سطح کیفی برگزار می کند. در این آموزشگاه امکان برگزاری دوره نصب کرکره برقی به صورت عملی و حضوری، همچنین به صورت آنلاین وجود دارد. کارآموزان با شرکت در کارگاه های این دوره، با ابزار و تجهیزات از نزدیک آشنا می شوند.

علاوه بر این، با استفاده از مدرکی که آموزشگاه در انتهای دوره به هنرجویان می دهد، می توانند به صورت رسمی و قانونی جواز کسب بگیرند و در بازار کار شروع به فعالیت کنند.

آموزش آنلاین و مجازی کرکره برقی

در بالا اشاره کردیم که آموزشگاه پایتخت فناوری دوره آنلاین آموزش نصب کرکره برقی برگزار می کند. در این دوره کارآموزان به جای آمدن به آموزشگاه، در منزل آموزش ها را دریافت می کنند. به این صورت که کلیه مطالب و سرفصل های دوره حضوری، توسط استاد مربوطه در قالب ویدئوهای آموزشی، به کارآموزان داده می شود.

ویدئوها کیفیت لازم را دارند و توسط تیم حرفه ای فیلمبرداری و تدوین شده اند. با داشتن ویدئوهای جلسات، می توانید هر زمان که احساس نیاز کردید، فایل تصویری مربوط به یک مبحث را ببینید و در صورتی که سوالی داشتید از استاد دوره بپرسید.

همچنین شما به صورت نامحدود از سوی آموزشگاه پشتیبانی می شوید و بعد از با موفقیت گذراندن دوره، مدرک فنی دو زبانه و قابل استعلام دریافت می کنید. در نتیجه با دوره مجازی نصب کرکره برقی شما می توانید بدون پرداخت هزینه بیشتر برای رفت و آمد و هزینه های خوابگاه و اقامت، یک حرفه پول ساز را یاد بگیرید.

آموزش نصب کرکره برقی با موتور توبلار و ساید

موتور مهم ترین قسمت کرکره برقی ست و روی کارکرد آن تاثیر زیادی دارد. معمولا موتورهایی که برای کرکره برقی استفاده می کنند از نوع توبلار و ساید هستند. موتور ساید در کنار و ترجیحا سمت راست کرکره باید نصب شود. به همین دلیل به آن موتور کناری نیز می گویند.

موتور ساید به خاطر بی سرصدا بودن، قدرت بالا، نصب آسان و برخی مزیت های دیگر مناسب برای استفاده در مکان های پرتردد مانند مراکز فروش و پاساژها هستند. از سوی دیگر موتور توبلار یکی دیگر از موتورهای مورد استفاده در کرکره برقی ها است. این نوع موتورها عمدتا برای درب های کوچکتر و کم تردد تر استفاده می شوند.

از مزیت های موتور توبلار می توان به قیمت پایین تر و سرعت مناسب در کار کردن اشاره نمود. همچنین این موتورهای ظاهری کوچک و زیبا دارند؛ به صورتی که برای کاربردهایی که دکوراسیون نقش مهمی دارند، مناسب است.

اینکه چه موتوری برای چه موقعیت انتخاب شود، آیا نصب آن ها با یکدیگر فرق دارد یا نه، مکانیزم کاری هر کدام چگونه است، ویژگی های هر موتور به چه ترتیب است و بسیاری موارد دیگر، سوال هایی هستند که در دوره آموزش نصب کرکره برقی جواب آن ها را خواهید یافت.

آموزش محاسبات و اصول نصب کرکره برقی

یکی از حیاتی ترین اقدامات در پروسه نصب کرکره برقی، انجام محاسبات دقیق ابعاد و اندازه هاست. چرا که اگر این مرحله با بی دقتی صورت پذیرد، کرکره و اجزای آن درست در جای خود حرکت نمی کنند و در نتیجه کرکره خراب می شود. در حالی که قیمت زیادی را صرف خرید موتور، ریل، تیغه و سایر اجزای آن کرده اید!

دوره نصب کرکره برقی

در نتیجه برای جلوگیری از خسارت مالی و گاها جانی، بیاموزید که محاسبات را دقیق انجام دهید؛ ابعاد درب (طول و عرض و ارتفاع)، مشخص کردن حد بالا و پایین برای تیغه ( که در هنگام جمع شدن کرکره به سقف برخورد نکند و در هنگام باز شدن به زمین نخورد) و برخی جزئیات دیگر، که همه آن در یک کلاس آموزش نصب کرکره برقی به شما گفته می شود.

برای اصولی کار کردن و نصب هر چه بهتر این تجهیزات، پیشنهاد کارشناسان این است که از ابتدا با آموزش شروع کنید. البته آموزشی که جامع باشد و مباحث مقدماتی تا پیشرفته را به همراه فوت و فن های کار به شما آموزش دهید. دوره آموزشی نصب کرکره برقی در پایتخت فناوری به منظور تعلیم و تربیت نصابان کرکره برقی به صورت حرقه ای و ویژه بازار کار در حال برگزاری می باشد.

معرفی دوره نصب کرکره برقی

این روزها کم کم شاهد این هستیم که کسب و کارهای قدیمی رنگ و روی جدیدتری به خود بگیرند. به طور مثال خیلی ها دکوراسیون مغازه اشان را عوض می کنند، برخی نحوه روشنایی مغازه را تغییر داده و از جلوه های بصری بیشتری استفاده می کنند.

اما یکی از فاکتورهایی که در کسب و کارها شروع به تغییر کرده است، موضوع نصب درب کرکره های اتوماتیک بر روی مغازه هاست. از این رو شاید شما هم به فکر فرو رفته باشید که چگونه می توانم این مهارت را فرابگیرم؟ دوره نصب کرکره های برقی در آموزشگاه، شما را به بازار کار بزرگ نصابین کرکره برقی نزدیک خواهد کرد.

بازار کار نصب کرکره برقی

همان‌طور که گفتیم موج جدید نیاز به امنیت بیشتر و زیبایی بالاتر باعث شده که هر فرد دوراندیشی به دنبال نصب و راه اندازی کرکره مخصوصی تحت عنوان کرکره برقی اتوماتیک برای مغازه خود باشد.
حتی بانک ها این روزها دیگر از نرده و آهن برای امنیت خود استفاده نمی کنند. کرکره های برقی معرفی شده به بازار به قدری خوب و کامل هستند که خرید آهن آلات به عنوان امنیت درب ها دیگر چندان توجیه پذیر نیست. تنها نکته مهم کار، انتخاب تجهیزات همراه کرکره است.
قطعاتی که مهم ترینشان را موتور دستگاه تشکیل می دهد. خلاصه که اگر شما در این کار مجرب شوید، احتمالاً سفارش های زیادی برای نصب و راه اندازی کرکره برقی دریافت خواهید کرد.

درآمد شغل نصب کرکره برقی

نصب کرکره برقی بر اساس متراژ مورد نظر و نوع درب انتخابی مشخص می گردد. این درآمد صرفاً مزد کار نصاب می باشد و سود حاصل از فروش تجهیزات و قطعات کرکره برقی نیز جداگانه محاسبه می گردد. خوشبختانه کرکره برقی سریع نصب می گردد و یک فرد وارد نیازی به زمان زیاد برای نصب کرکره برقی ندارد.

اگر خوش شانس باشید و بتوانید تمامی ساعات کار خود را با نصب کرکره برقی پر نمایید، می توانید به آینده بازار کار نصب کرکره برقی بسیار امیدوار باشید. نصب ریسیور، شفت بلبرینگ و پروفیل کرکره برقی هر کدام جداگانه دستمزدی خواهد داشت. البته سوای موضوع درآمد چون نصب کرکره برقی فعالیتی برای حفظ امنیت محسوب می گردد، باید با دقت کامل و رعایت اصول حرفه ای کار صورت پذیرد. چراکه شاید نصب کرکره برقی از نصب یک گاوصندوق در مغازه کم اهمیت تر نباشد.

هر کرکره برقی که نصب می گردد، یک کرکره قدیمی را از دور خارج خواهد کرد. هیچ گاه فراموش نکنید که نصب کرکره برقی کاری کاملاً تخصصی است، پس به همین دلیل شرکت در دوره نصب کرکره برقی را از دست ندهید. بسته به نوع تبلیغات و شرایط فنی کارآموز می توان درآمد تقریبی برای این رشته را در حدود 2 الی 8 میلیون تومان در نظر گرفت.

نحوه همکاری آموزشگاه برای اشتغال کارآموزان

با توجه به اینکه اساتید و کارشناسان ما همگی از افراد با تجربه در صنعت هستند برای شروع به کار اطلاعات دقیقی از طرف کارشناسان آموزشگاه در رابطه با نحوه راه اندازی کار به صورت خوداشتغالی، تبلیغات، بازار مستقیم خرید لوازم، نحوه عقد قرارداد، نحوه صدور فاکتور، نحوه صحبت با مشتری و … در اختیار کارآموزان قرار خواهد گرفت.

همچنین درخواست هایی از طرف شرکت های مختلف در رابطه با جذب نیرو به آموزشگاه ارسال می شود که کارآموزان می توانند از طریق کانال های آموزشگاه به این آگهی های استخدام مراجعه کنند.

مشاغل مرتبط با نصب کرکره برقی

توجه به مشاغلی که در ارتباط با شغل مورد نظر شما می باشند اهمیت زیادی داشته و تاثیر بسیاری در میزان درآمد شما خواهد داشت. یکی از مشاغلی که در ارتباط با نصب کرکره برقی می باشد فروشندگان درب های اتوماتیک و کرکره برقی می باشند می توان با تعامل با صاحبان این مشاغل، مشتریانی که برای خرید کرکره برقی به آنها مراجعه می نمایند را به شما معرفی کرده تا تعداد مراجعین ما افزایش یافته و در نهایت بر روی میزان درآمدتان تاثیر داشته باشد.

علاوه بر آن ساختمان سازان و معماران پروژه های مختلف از دیگر مشاغل مرتبط با نصب کرکره برقی می باشند و می توانند با ساخت هر پروژه، نصب درب اتوماتیک و کرکره برقی آن را به شما محول نمایند.

چگونه نصاب کرکره برقی شویم؟

آموختن این حرفه می تواند در کنار فردی با تجربه که در این کار فعالیت می کند انجام گیرد اما این کار بازدهی لازم را نداشته و نمی تواند از شما یک نصاب حرفه ای بسازد چرا که در این روش امکان آموزش ها به صورت تئوری وجود ندارد و فرد یک نصاب تجربی خواهد شد.

امروزه با توجه به استقبال زیادی که از کرکره های برقی شده است و نیاز جامعه به نصابان این درب ها، سازمان فنی و حرفه ای دوره های مختلفی را برای افراد علاقمند به این حرفه برگزار می کند. این دوره های آموزشی توسط آموزشگاه های مختلف ارائه شده و هم به صورت تئوری و هم عملی تدریس می گردد.

البته بسیاری از افراد سودجو سوء استفاده کرده و اقدام به برگزاری دوره های آموزشی که تحت نظارت سازمان فنی و حرفه ای نمی باشند می نمایند که در هنگام ثبت نام باید به این نکته توجه داشت و در آموزشگاه هایی که در انتها مدرک معتبر فنی و حرفه ای به فرد اعطا می کنند ثبت نام نمود.

سرفصل های مختلفی در دوره های آموزشی نصب کرکره برقی آموزش داده می شود و مطالب به صورت پایه ای و در رابطه با انواع درب های اتوماتیک از جمله کرکره برقی می باشد. در صورتی که آموزشگاه از اعتبار کافی برخوردار باشد، مدرسین آن کاملا کاربلد و با تجربه بوده و در انتقال مفاهیم به کارآموز کوتاهی نمی کنند. درصد زیادی از نصابان کرکره برقی که جذب بازار کار شده اند دارای مدرک نصب کرکره برقی از آموزشگاه های معتبر می باشند.

برای این که در کلاس های آموزشی نصب کرکره برقی شرکت نمایید نیازی به داشتن هیچ گونه پیش زمینه ای نداشته و می توانید از پایه شروع به کسب مهارت نمایید. محدودیت سنی و مدرک دانشگاهی نیز برای شرکت در این دوره ها وجود ندارد.

کسب درآمد بالا با نصب کرکره برقی

تلاش و کوشش در هر حرفه ای می تواند شما را به موفقیت بالایی در آن شغل برساند. در حرفه نصب کرکره برقی نیز به همین صورت است و با کسب مهارت های بیشتر در حوزه کاری خود می توانید به سود بیشتری دست پیدا کنید. ترفندهایی نیز برای افزایش درآمد در این حرفه وجود دارد که رعایت این ترفندها و نکات می تواند رونق کار شما را بهبود بخشیده و درآمدتان را ارتقا بخشد.

نصب کرکره برقی

پیش از هر چیز نیاز است تا مهارت های خود را در این حوزه تقویت نمایید و تسلط کافی بر کار داشته باشید چرا که مشتری نیاز به انجام کار خوب دارد و در صورتی که حسن انجام کارتان به وی ثابت نشود هرگز نصب کرکره برقی خود را به شما نخواهد سپرد. پس از آن نیاز است تا انجام تبلیغات را به صورت حرفه ای آغاز کرده و انواع تراکت ها را چاپ کرده و در سطح شهر پخش نمایید.

این روزها که انجام تبلیغات در فضای مجازی تحول عظیمی در امر بازاریابی ایجاد کرده است شما هم از این موقعیت استفاده کرده و در فضاهایی مانند اینستاگرام و تلگرام به تبلیغ کار خود بپردازید.

می توانید در سایت های مختلف که به نصاب کرکره برقی نیاز دارند نیز سر زده و برای آنها رزومه ارسال نمایید. این کار نیاز به سرعت عمل بالایی داشته و مشتری تمایل دارد تا کارش را در سریع ترین زمان ممکن به اتمام برسانید چرا که باز بودن درب مغازه، پارکینگ یا هر مکانی امنیت نداشته و نیاز به نصب درب در زمانی کوتاه دارد.

در کنار همه این ها، خوش برخورد بودن و برخورداری از صبر و حوصله کافی می تواند در جذب مشتری و افزایش درآمد شما نقش مهمی داشته باشد.

چالش های ورود به بازار کار

راه اندازی کسب و کار جدید کار ساده ای نبوده و از ابتدای کار چالش های زیادی در پیش روی افراد خواهد بود. در ابتدا نیاز است تا در رابطه با حرفه مورد نظر تحقیقات لازم را کرده و تمام جوانب آن را بسنجید تا در اواسط راه دچار پشیمانی و سردرگمی نگردید. علاوه بر آن نیاز است تا در حین کار نیز از تکنولوژی ها و فناوری های جدیدی که وارد بازار درب های اتوماتیک می گردد آگاهی کسب نمایید.

مشورت کردن با افرادی که در این حیطه و یا حیطه های مشابه فعالیت می کنند می تواند نقش موثری در موفقیت و مقابله با چالش های پیش رو داشته باشد. به طور کلس دنیای کسب و کار دنیای رو به رو شدن با چالش هاست و نیاز است تا افراد با دیدی باز و تلاشی مضاعف به کار خود ادامه داده و سعی در گسترش آن داشته باشند.

گفتنی ست این آموزشگاه بیش از هفتاد دوره کاربردی دیگر برگزار می کند که شما می توانید بر حسب علاقه و توانایی های خود، در آن ها شرکت کرده و مهارت آموزی کنید.

دیدگاه ها
اشتراک در
اطلاع از
14 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
طهماسبی مراد
2 ماه قبل

کل دوره چند ساعته و چقدزمان میبره یادبگیریم؟

پشتیبان
پاسخ به  طهماسبی مراد
2 ماه قبل

طول دوره نصب کرکره برقی 10 الی 15 ساعت به مدت یک هفته می باشد.

مجیدی
2 ماه قبل

سلام تنظیمات شامل چه مواردی هست؟

پشتیبان
پاسخ به  مجیدی
2 ماه قبل

سلام دوست عزیز…تنظیم ارتفاع از طریق موتورها و ریسیور، صدا گیری و ریگلاژ تیغه ها، تنظیم ریسیورهای معمولی و پارکینگی از جمله مواردی هستند که در این دوره گفته می شوند.

تهام
2 ماه قبل

تواین دوره فقط نصب آموزش داده میشه؟

پشتیبان
پاسخ به  تهام
2 ماه قبل

سلام دوست عزیز …علاوه بر نصب تنظیم هم آموزش داده میشه

علیرضا امرایی
2 ماه قبل

آیا برگزاری به صورت خصوصی هم دارید؟هزینش چنده؟

پشتیبان
پاسخ به  علیرضا امرایی
2 ماه قبل

سلام دوست عزیز …بله به صورت خصوصی هم برگزار میشود شهریه دوره خصوصی 1200 هزار تومان هست.

امیر ضیائی
2 ماه قبل

سلام شهریه دوره چند؟

پشتیبان
پاسخ به  امیر ضیائی
2 ماه قبل

سلام دوست عزیز…شهریه دوره 900 هزار تومان و با تخفیف 600 تومان برگزار میشه.

محمد
4 سال قبل

سلام مدت دوره چقدره وآیا بعد از آموزش پشتیبانی نامحدود هم دارین

paytakht admin
پاسخ به  محمد
4 سال قبل

با سلام
آموزش کرکره برقی 10 ساعت طول داره ( دوره های عادی یک هفته زمان می بره و دوره های فشرده یک روز زمان می بره)
کلاس ها تضمینی هست یعنی اگر کاراموز بعد از کلاس یاد نگرفته بود میتونه تو دوره بعدی به صورت رایگان شرکت کنه به علاوه اینکه ما پشتیبانی نامحدود هم داریم یعنی بعد از کلاس هر جا به هر مشکلی برخوردین میتونین مراجعه کنین ویا تماس بگیرین و مشکلتون رو برطرف کنین و علاوه بر اون هم ما گروه های تلگرامی داریم که بعد از اتمام کلاس اونجا سوالاتتون رو از استاد و سایر کاراموزا میتونین بپرسین.

paytakht admin
5 سال قبل

با سلام و درود
بله ،هم نصب کرکره برقی با موتور ساید آموزش داده میشه و هم نصب کرکره برقی با موتور توبلار آموزش داده میشه.
موفق و موید باشید.

محمدرضا
5 سال قبل

طبق سرفصل هایی که نوشتین شما هم موتور ساید رو آموزش میدین هم توبلار درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

02166577378
02166577378