آموزش هوشمند سازی ساختمان (BMS)

آموزش هوشمند سازی ساختمان (خانه هوشمند) در عصر امروز تبدیل به یکی از صنعت های موفق برق شده است. از این رو نیاز به آموزش در این زمینه بیش از پیش احساس می شود. آموزشگاه پایتخت فناوری با استفاده از زیرساخت های قوی خود در زمینه هوشمند سازی و با بکارگیری اساتید مجرب در این رشته اقدام به برگزاری کلاس آموزش هوشمند سازی ساختمان نموده است. کارآموزان پس از گذراندن این دوره ها می توانند پروتکل های مطرح در هوشمند سازی را نصب و برنامه نویسی کنند. همچنین گواهینامه معتبر فنی را نیز دریافت می نمایند.

مزیت های دوره هوشمند سازی (BMS) ساختمان:

 • طول مدت این دوره 15 ساعت آموزش تئوری و عملی میباشد که بیش از 80% از این زمان به صورت کاملاً عملی خواهد بود.
 • آموزش خانه هوشمند از صفر و مباحث ابتدایی شروع شده و تا پیشرفته ترین مباحث آن مطرح به صورت آموزش تئوری و عملی تحت نظر اساتید مجرب و صاحب نام حوزه آی تی و برق الکترونیک برگزار میشود.
 • کلاس های عملی در کارگاه های کاملاً مجهز به تجهیزات تخصصی برای آموزش سیستم های هوشمند ساختمان و کسب تجربه های 100% عملی و واقعی در هوشمندی سازی یک ساختمان به صورت پروژه محور برگزار میگردد.
 • شرکت کنندگان میتوانند از خدمات رایگان آموزشگاه پایتخت فناوری از جمله پشتیبانی نامحدود و مشاوره جهت ورود موفق به بازار کار و راه اندازی کسب و کار شخصی استفاده نمایند.
 • پس از اتمام دوره شرکت کنندگان مدرک فنی حرفه ای آموزشگاه را دریافت میکنند تا با استفاده از آن برای استخدام در شرکت های معتبر، مهاجرت و دریافت پروانه کسب برای راه اندازی کسب و کار در حوزه هوشمند سازی و برق ساختمان به صورت قانونی و معتبر توانایی اقدام را داشته باشند.
 • دوره هوشمند سازی همانند دیگر دوره های آموزشی برگزار شده در آموزشگاه پایتخت فناوری از صفر تا صد از مباحث ابتدایی و پیشرفته را در بر میگیرد و به صورت حضوری در گارگاه مجهز برگزار میشود.
 • 30 درصد تخفیف در هزینه دوره هوشمند سازی برای مدت محدود برای شرکت کنندگان در نظر گرفته شده است.
 • خوابگاه برای اسکان در نزدیکترین محل به آموزشگاه هوشمند سازی (BMS) ساختمان با کمترین هزینه معرفی میشود.

ویدئو معرفی آموزش هوشمند سازی ساختمان

پادکست معرفی دوره نصب هوشمند سازی ساختمان

آموزش نقشه خوانی و طراحی ساختمان هوشمند
آموزش شناخت قطعات هوشمند سازی ساختمان
آموزش هوشمند سازی تحت شبکه LAN و WIFI
آموزش نرم افزار های هوشمند سازی ساختمان

سرفصل های دوره هوشمند سازی ساختمان فنی حرفه ای

مطالب آموزش مدارات هوشمند ساختمان

آموزش مقدماتی برق ساختمان

آموزش نقشه خوانی و طراحی ساختمان هوشمند

آموزش شناخت قطعات هوشمند سازی ساختمان

معرفی ابزارهای مورد نیاز هوشمند سازی ساختمان

آموزش نرم افزار های هوشمند سازی ساختمان

آموزش سخت افزارهای هوشمند سازی ساختمان

آموزش پروتکل بی سیم در هوشمند سازی ساختمان

آموزش کار با برند broadlink در هوشمند سازی ساختمان

آموزش هوشمند سازی سیستم اعلام حریق

آموزش هوشمند سازی سیستم اطفاء حریق

آموزش هوشمند سازی سیستم اعلام سرقت

آموزش هوشمند سازی انواع درب های اتوماتیک

آموزش هوشمند سازی استخر و سونا

آموزش هوشمند سازی سیستم آبیاری قطره ای

نمایش بیشتر
مطالب آموزش هوشمند سازی

آموزش هوشمند سازی با پی ال سی زیمنس LOGO

آموزش هوشمند سازی با آردوینو (Arduino)

آموزش نرم افزارهای پروتکل broadlink

آموزش هوشمند سازی توسط Rely Control

آموزش هوشمند سازی از طریق sms

آموزش هوشمند سازی از طریق Bluetooth

آموزش هوشمند سازی تحت شبکه LAN و WIFI

آموزش هوشمند سازی سیستم های دوربین مدار بسته

آموزش هوشمند سازی سیستم روشنایی ساختمان

آموزش هوشمند سازی سیستم گرمایشی و سرمایشی

آموزش هوشمند سازی سیستم تهویه ساختمان و …

آموزش هوشمند سازی و تعریف سناریو برای ساختمان های ویلایی

آموزش هوشمند سازی و تعریف سناریو برای آپارتمان ها

آموزش هوشمند سازی و تعریف سناریو برای برج ها

نمایش بیشتر

چرا پایتخت فناوری؟

مجوز فعالیت

مجوز فعالیت دارای مجوز معتبر از سازمان فنی و حرفه ای کشور

مدرک فنی و حرفه ای

مدرک فنی و حرفه ای اعطا مدرک معتبر بین المللی

دوره های عملی

دوره های عملی برگزاری دوره ها در کارگاه مجهز بصورت عملی

پشتیبانی

پشتیبانی پشتیبانی کار آموزان پس از اتمام دوره ی آموزشی

سرفصل های استاندارد

سرفصل های استاندارد سرفصل های آموزشی مطابق با فنی و حرفه ای

دسترسی سریع

دسترسی سریع دسترسی آسان به حمل و نقل عمومی

رزرو کلاس / مشاوره

فرم مشاوره رایگان

"*" indicates required fields

آنچه که در کلاس هوشمند سازی ساختمان می آموزید :

 • مهارت کامل در انواع پیاده سازی سیستم های هوشمند ساختمان
 • مهارت کامل در انواع سیستم های بی سیم برای ساختمان های هوشمند
 • مهارت کامل در انواع کابل کشی سیستم هوشمند
 • انتخاب برند سیستم هوشمند مناسب
 • ساخت بردهای هوشمند که در بازار وجود ندارد
 • مهارت کامل در الکترونیک (دوره پیشرفته)
 • مهارت کامل در طراحی PCB با استفاده از نرم افزار Altium Designer (دوره پیشرفته)
 • مهارت کامل در لحیم کاری، مونتاژ و دمونتاژ انواع قطعات DIP و SMD (دوره پیشرفته)
 • مهارت کامل در برنامه نویسی میکروکنترلر (دوره پیشرفته)
 • مهارت کامل در طراحی انواع بردهای الکترونیکی (دوره پیشرفته)

نظرات کارآموزان دوره هوشمند سازی ساختمان

هزینه دوره آموزش هوشمند سازی ساختمان

هوشمند سازی ساختمان هزینه دوره: 4/900/000 هزینه با تخفیف: 3/400/000 دوره خصوصی: 5/500/000

سوالات متداول دوره آموزش bms

پرتوکل WiFi ، پرتوکل های سیمی و پرتوکل های پیغامی بیسیم به همراه بلوتوث کنترلر ها در این دوره بصورت کامل آموزش داده می شود.

TIS یک برند از تجهیزات هوشمند سازی ساختمان می باشد که با پرتوکل بیسیم کار می کند.

می توان گفت برندهای تحت پروتکل knx گرانترین و برندهای چینی ارزانترین نوع تجهیزات هوشمند را شامل می شوند.

در دوره هوشمند سازی ساختمان سعی شده تا تمامی پروتکل ها مورد ارزیابی قرار بگیرند و آموزش ها بصورتی باشد تا کارآموزان بتوانند با اکثر برندهای بازار کار کنند.

بله این موضوع کاملا قابل اجراء می باشد و در حال حاضر دوره هوشمند سازی پیشرفته سختمان در این آموزشگاه با هدف آموزش طراحی و تولید تجهیزات هوشمند در حال برگزاری می باشد.

بله بدون تردید با آموزشها عملی و سطح بالای این آموزشگاه و همچنین استفاده از اساتید صاحب نام در صنعت کارآموزان پس از اتمام دوره خود در این رشته می توانند مشغول به کار شوند.

طول دوره آموزش هوسمند سازی ساختمان 20 الی 25 ساعت به مدت 1 ماه می باشد.

بله، آموزشگاه پایتخت فناوری نه تنها برای دوره آموزش هوشمند سازی ساختمان بلکه برای همه دوره ها، پشتیبانی نامحدود به دو صورت حضوری و تلفنی دارد.

بله صد در صد، سرفصل های دوره به شکلی انتخاب شده اند که کارآموز حداکثر مهارت های لازم برای فعالیت در بازار کار را کسب کند. ضمن اینکه کارشناسان ما برای دادن اطلاعات و مشاوره به صورت رایگان، حاضر و پاسخگوی شما هستند.

طراحی برد یکی از مباحث اصلی در این دوره است. شما در دوره هوشمند سازی ساختمان با طراحی بردهای کنترلی دما، روشنایی، تردد، درب ها و پرده های برقی و ... آشنا می شوید. بله طراحی برد ویژه کنترل روشنایی، دما، رطوبت، تردد، امنیتی، کنترل کلید، پرده برقی، ریموت، بیسیم، نشت گاز و دود آموزش داده می شود.

بله شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دوره مربوطه، کلیپ ها و جزوه هایی که استاد دوره به اشتراک می گذارد را دانلود کنید.

معرفی جامع هوشمند سازی ساختمان

استفاده از فرآیندهایی برای کنترل خودکار عملیات ساختمان از جمله گرمایش، تهویه، روشنایی، امنیت و سایر سیستم ها در داخل یک سازه، هوشمند سازی ساختمان نام دارد. یک ساختمان هوشمند از حسگرها، محرک‌ها و ریزتراشه‌ ها استفاده می‌کند تا داده‌ها را جمع‌آوری کرده و آن‌ها را مطابق با عملکردها و خدمات کسب ‌و کار مدیریت کند. هوشمند سازی ساختمان به مالکان، اپراتورها و مدیران تسهیلات کمک می کند تا درصد اطمینان و مراقبت از دارایی ها را بهبود بخشند، مصرف انرژی را کاهش دهند، نحوه استفاده از فضا را بهینه  کنند و اثرات زیست محیطی ساختمان ها را به حداقل برسانند.

آینده صنعت ساخت و ساز در هوشمند سازی ساختمان است. ساخت یک ساختمان هوشمند یا هوشمند سازی ساختمان با پیوند دادن سیستم های اصلی نام برده در بالا مانند روشنایی، کنتورهای برق، کنتورهای آب، پمپ ها، گرمایش، اعلام حریق و چیلرها با سنسورها و سیستم های کنترل شروع می شود. در مراحل پیشرفته ‌تر، حتی آسانسورها، سیستم ‌های دسترسی و سایه ‌بانی می‌توانند بخشی از سیستم شوند.

هیچ مجموعه استاندارد مشخصی وجود ندارد که ساختمان هوشمند را مشخص کند. اما وجه مشترک همه آن ها یکپارچگی است. بسیاری از ساختمان‌های جدید دارای فناوری «هوشمند»، به یک شبکه برق هوشمند متصل و پاسخگو هستند. شما حتی نیازی به جابجایی دفاتر یا ایجاد یک ساختمان جدید برای کار در یک ساختمان هوشمند ندارید. سیستم‌های اتوماسیون ساختمانی قدرتمندی وجود دارند تا صاحبان املاک بتوانند از قدرت موجود در سازه‌های قدیمی ‌تر استفاده کنند.

طراحی هوشمند یک ساختمان یکی از داغ ترین مباحث روز دنیاست. عده زیادی از علاقه مندان به علم و تکنولوژی با شرکت در دوره های آموزش هوشمند سازی ساختمان، با این حرفه آشنا و وارد بازار کار آن شده اند. آموزشگاه پایتخت فناوری نیز دوره هوشمند سازی ساختمان را برگزار می کند و شما عزیزان می توانید با شرکت در آن، به روزترین آموزش ها را در این حوزه فرا بگیرید.

بهترین دوره هوشمند سازی ساختمان

پیشرفت علم و ظهور فناوری های جدید، در کنار به ارمغان آوردن رفاه و راحتی، بسیار هیجان انگیز است. خانه هوشمند یکی از مثال های بارز در این مورد می باشد. این رشته در سال های متوالی طرافداران زیادی پیدا کرده است و دوره های آموزشی بسیار متنوعی برای ترویج این موضوع برگزار گردیده است.

بهترین دوره هوشمند سازی ساختمان

یکی از بهترین دوره های هوشمند سازی ساختمان، دوره ای است که توسط  اساتید مجرب در آموزشگاه پایتخت فناوری برگزار می شود. در این دوره کارآموزان در ابتدا به صورت مقدماتی با برق ساختمان آشنا می شوند، بعد قطعات و ابزار هوشمند سازی را می شناسند و یاد میگیرند چطور می توان سیستم های مختلف مانند اعلام حریق، اعلام سرقت، استخر، درب های اتومات را با استفاده از پی ال سی زیمنس، سامانه پیامکی، آردوینو و برخی پروتکل های دیگر هوشمند کرد.

در انتهای این دوره افراد شرکت کننده مدرک فنی و حرفه ای دریافت می کنند و می توانند با استفاده از پشتیبانی نامحدود و مشاوره های رایگان کارشناسان و اساتید، در مورد آینده شغلی خود تصمیمات بهتری بگیرند.

آموزش صفر تا صد هوشمند سازی ساختمان

یکی از موضوعاتی که این روزها بین مردم، به ویژه مالکین ساختمان ها و مهندسین ساخت و ساز بناها، مطرح است و صحبت های زیادی در این باره شنیده می شود، موضوع هوشمند کردن خانه ها و ساختمان ها است. بررسی ابعاد گسترده این کار و شناختن نکات مثبت آن، همچنین روش پیاده سازی و عملی کردن آن مستلزم شرکت در یک دوره جامع آموزش هوشمند سازی ساختمان است.

آموزش صفر تا صد هوشمند سازی ساختمان

کلاس آموزش هوشمند سازی ساختمان پایتخت فناوری، تمام مباحث مورد نیاز برای شغل هوشمند سازی ساختمان، از پایه تا پیشرفته، در بر دارد. به همین علت می توان گفت این دوره، ویژه ورود به بازار کار طراحی شده است و اگر علاقه مند به ورود به این رشته هستید، می توانید با شرکت در آن، آمادگی های لازم برای استارت قوی را کسب کنید.

برای ثبت نام و حضور در کلاس هوشمند سازی ساختمان، نیازی به داشتن تجارب یا علم قبلی ندارید. همه مواردی که در قسمت سرفصل های دوره می توانید ببینید، با زبانی ساده و به صورت مقدماتی تدریس می شوند. در ادامه جلسات استاد با آنالیز سطح گیرایی و درک کارآموزان در خصوص تدریس باقیمانده مباحث تصمیم می گیرد.

بهترین آموزشگاه هوشمند سازی ساختمان در تهران

برای حرفه ای شدن در یک حرفه، دیدن آموزش های اصولی و کاربردی بسیار جایگاه مهمی دارد. هر چقدر دوره آموزشی و آموزشگاه برگزار کننده دوره را با دقت بیشتری انتخاب کنید، احتمال موفقیت خود را بیشتر کرده اید. یک آموزشگاه خوب باید بتواند با برگزاری کلاس های با کیفیت و ارائه خدمات جانبی قابل توجه، انگیزه کارآموزان خود را دو چندان کرده و نیروی محرکی باشد برای کسانی که قصد دارند وارد بازار کاری مشخص شوند.

داشتن کلاس های مناسب، کارگاه های مجهز، کادر اداری فعال و با اطلاعات، اساتید وظیفه شناس، مجرب و کاربلد، مدیریت قدرتمند، زمانبندی از قبل تعیین شده برای برگزاری کلاس ها و مقید بودن به این برنامه ریزی ها، ارائه سرفصل ها پیش از شروع دوره به کارآموزان، ارائه مشاوره و پشتیبانی به افرادی که سوالات زیادی دارند و مسیر راه برایشان گنگ و مبهم است، ارائه مدرک فنی و حرفه ای معتبر و … برخی از ویژگی های یک آموزشگاه خوب است.

آموزشگاه پایتخت فناوری یکی از بهترین آموزشگاه های هوشمند سازی ساختمان در تهران است که تمام فاکتورهای لازم برای برگزاری یک دوره باکیفیت را دارا می باشد. اگر فردی هستید که به دنبال دوره ای پربار برای یادگیری هوشمند کردن سازه هاست، می توانید با شرکت در دوره هوشمند سازی پایتخت فناوری، سواد لازم و تجربه عملی کافی برای ورود و حضور در بازار کار این شغل را به دست بیاورید.

آموزش مجازی و آنلاین هوشمند سازی ساختمان

امروز کمتر کسی را میبینیم که از اینترنت استفاده نکند و یا از آن اطلاعاتی هر چند مبتدی نداشته باشد. بر اساس شرایط پیش آمده در کل دنیا و در کشور ما ایران به خاطر شیوع ویروس کرونا،کم کم دوره های حضوری جای خود را به دوره آنلاین داده اند.

آموزش مجازی و آنلاین هوشمند سازی ساختمان

آموزشگاه پایتخت فناوری نیز با هدف جلوگیری از متوقف شدن پروسه یادگیری در جامعه، دوره های آنلاین و مجازی برگزار می کند. آموزش هوشمند سازی ساختمان یکی از دوره های مجازی ست که با کیفیتی برابر با دوره حضوری آن، قابل ارائه می باشد. ویدئوهای جلسات دوره که با استفاده از بهترین و حرفه ای ترین دوربین ها ضبط شده اند، به کارآموزان داده می شود. بنابراین، فرد با در اختیار داشتن ویدئوها و جزوات آموزشی، می تواند هر زمان احساس نیاز کرد، به آن ها مراجعه کند و جواب سوال خود را بیابد.

به علاوه، امکان برقراری ارتباط با استاد دوره نیز میسر است. از این رو گفته می شود در دوره های آنلاین امکان درک بیشتر از مطالب وجود دارد. در کنار این مورد، دوره مجازی آموزش هوشمند سازی ساختمان برای کارآموزان شهرستانی نیز مزیت های زیادی دارد. از جمله آن ها می توان به حذف هزینه های رفت و آمد، اقامت و خوراک و سایر هزینه های جانبی اشاره کرد.

افرادی که ساکن تهران هستند نیز می توانند بدون صرف هزینه اضافه بابت کرایه وسایل حمل و نقل عمومی یا بنزین برای خودروهای شخصی خود، بدون خستگی ناشی از رفت و آمد، دوره های آنلاین را شرکت کرده و به مهارت آموزی بپردازند.

مزایای شغل هوشمند سازی ساختمان

ایجاد یا تبدیل یک بنا به یک ساختمان هوشمند هم برای مالک و هم برای سازمان هایی که در آن کار می کنند مفید است. این مزایا از صرفه جویی در انرژی گرفته تا افزایش بهره وری و پایداری را شامل می شود. استراتژی‌های ساختمان هوشمند می‌توانند هزینه‌های انرژی را کاهش دهند، بهره‌ وری کارکنان تأسیسات را افزایش دهند، عملیات کنترلی ساختمان را بهبود بخشند و اوضاع پایداری را در ساختمان ایجاد کنند.

تقریبا همه ساختمان های مدرن و امروزی، هوشمند سازی می شوند. این امر با استقبال مردم مواجه شده است. تا جایی که در هنگام خرید و فروش ملک سوالات مربوط به درصد هوشمند بودن بنا پرسیده می شود و به نوعی به یک معیار انتخاب تبدیل شده است.

شغل هوشمند سازی ساختمان یکی از بهترین بازار کارهای ایران را در اختیار دارد. کسی که در این حرفه مشغول به کار است، می تواند به استخدام شرکت های ارائه دهنده سرویس های هوشمند سازی درآمده باشد و یا به صورت مستقل و پروژه ای کار کند. در هر دو صورت درآمد خوبی به دست خواهد آورد. این شغل در دسته شغل های آزاد است و نمی توان درآمد مشخصی برای آن تعیین کرد. اما گفته می شود کارهای پروژه ای درآمد بیشتری به همراه دارند.

رابطه مدیریت انرژی با هوشمند سازی

علی رغم این که تقریبا هر یک از دستگاه ها، وسیله ها و اجزای یک ساختمان قادر به ایجاد و انتقال داده ها می باشند، پیدایش داده های ساختمان های بزرگتر، فرصت های بزرگی برای آموزش هوشمند سازی ساختمان و خانه و سرمایه گذاری بر روی داده های سازمانی توسط تامین کنندگان فناوری اطلاعات و گروه بزرگی از تامین کنندگان جدیدتر تحلیل های پیشرفته، ایجاد کرد و برای مدیران ساختمان امکان پیش بینی و پیشگیری مشکلات که باعث تخریب عملکرد انرژی ساختمان می شد را به وجود آورد.

با توجه به میزان همپوشانی بین بسیاری از پیشنهادات، برخی از شرکت کنندگان تازه کار کناره گیری خواهند کرد و همچنین عده ای دارای شرایط مساعد تری برای پذیرفته شدن، خواهند داشت، اما عده کمی از آنها احتمالا به عنوان بازیکنان اصلی و جنجالی ظاهر می شوند.

ما در گزارشات خود، رهبران و رقیبان، به همراه بازیکنان اصلی و برخی از دست آورد ها را بررسی می کنیم. مانند همیشه، ناسازگاری بین حرکت به سوی یکپارچگی از یک طرف و تمایل به نوآوری از سوی دیگر وجود دارد، و برخی از استانداردها که در حال بررسی این موضوع هستند را می بینیم.

نمایش بیشتر

محبوب ترین دوره های آموزشی پایتخت فناوری

دیدگاه ها

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • محمد احمدی گفت :

  سلام
  ایا با مدرک فنی این رشته میتوان اقدام به اخذ اقامت کاری در دیگر کشور ها کرد؟

  • پشتیبان آموزشگاه گفت :

   سلام دوست عزیز. بله این مدرک بین المللی و دو زبانه است و می توانید از آن برای مهاجرت به کشور های خارجی استفاده کنید.

 • شرکت آرین پادرا صنعت گفت :

  با سلام
  وب سایت خیلی جالبی دارید
  خداقوت

  • paytakht admin گفت :

   سلام
   ممنون از اظهار لطفتتون
   موفق و موید باشین.

 • مهدی گفت :

  ببخشید من اگه مدرک بگیرم میتونم خودم نمایندگی بزنم؟ میشه در مورد در آمدشم توضیح بدید؟

  • paytakht admin گفت :

   برای تاسیس آموزشگاه باید مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای داشته باشین و برای اخذ مجوز هم نیاز هست که گواهینامه های مهارتی در رشته های مختلف داشته باشین. همزمان با شرکت در دوره bms، برای شما کلاس های مشاوره کسب و کار به صورت رایگان برگزار می شود که اطلاعات جامعی درباره نحوه راه اندازی شغل و ورود به بازار کار به شما داده می شود.

 • علیرضا گفت :

  سلام. اگه به عنوان یک شرکت بخواهیم به فعالیت توی این حوزه بپردازیم سرمایه اولیه چقدر نیازه حدودا؟ لطفا جواب بدین ممنونتون میشم.

  • paytakht admin گفت :

   با سلام و درود
   هوشمند سازی ساختمان بسیار گسترده می باشد و کارهای متفاوتی میشه انجام داد این بستگی به خودتون داره که دقیقا چه کاری می خواهید انجام بدید.
   موفق و موید باشید.

 • مهدی گفت :

  با سلام
  برگزاری دوره به صورت همه روزه و پیوسته است؟ با توجه به اینکه بنده شاغلم، امکان گذراندن دوره در پنجشنبه و جمعه ها هم وجود دارد یا خیر؟

  • paytakht admin گفت :

   سلام وقت بخیر. کلاس های هوشمند سازی ساختمان متغیر میباشد برای دریافت اطلاعات دقیق تماس بگیرید. اما به صورت کلی، برای افراد شاغل، کلاس ها را در روز های پنجشنبه و جمعه برگزار می کنیم.
   موفق و موید باشید.

 • نگين گفت :

  با سلام
  ٢ تا سوال داشتم
  يكي اينكه مدت دوره چقدر هست؟
  و اينكه از پايه آموزش ميدن؟ چون من از برق هيچ سر رشته اي ندارم اما علاقه مندم كه در كلاسها شركت كنم

  • paytakht admin گفت :

   با سلام و درود. طول دوره آموزش bms حدودا 15 ساعت می باشد و مباحث کاملا از پایه آموزش داده میشه و نیاز به هیچ پیش زمینه نداره (یعنی نیازی نیست که رشته تحصیلیتون برق باشه).

 • نجابت گفت :

  کلاس ها تو خود همون آموزشگاه برگزار میشه؟

  • paytakht admin گفت :

   با سلام و درود. بله کلاس ها در کارگاه های مجهزی که داخل آموزشگاه هست برگزار میشه.
   موفق باشید

  02166477628
  02166477628
  WeCreativez WhatsApp Support
  اگر سوالی در مورد دوره های آموزشی دارید پاسخگوی شما عزیزان بصورت 24 ساعته هستیم
  سلام ، چطور میتونم کمکتون کنم ؟