آموزش تعمیرات کولر گازی

برای یک شروع قدرتمند مسیر درستی را آمده اید، آموزش تعمیرات کولر گازی انتخابی درست برای ورود به بازار کاری مستقل و پرسود برای شما می باشد. در این دوره تمامی سرفصل های تعمیراتی کولرهای گازی اسپیلت به صورت عملی آموزش داده می شود و فعالیت ها به صورت تک به تک توسط کارآموزان نیز انجام شده تا در انتهای دوره با کسب مهارت کافی بتوانند با اعتماد به نفس کامل شغل خود را شروع کنند.

در این مسیر ما شما را رها نکرده و پشتیبانی استاد و آموزشگاه برای شروع کار شما انجام می شود و هر لحظه که نیاز به پشتیبانی داشته باشید با تماس با ما مشکلتان برطرف خواهد شد هدف ما در آموزشگاه پایتخت فناوری ارائه دوره ای کاربردی مطابق با بازار کار روز دنیا است و به این منظور تمامی تجهیزات مدرن مورد نیاز در آموزش این دوره در کارگاه وجود دارد تا آموزشی کامل را در اختیار شما قرار دهیم.

 • طول مدت این دوره 20 ساعت آموزش تئوری و عملی میباشد که بیش از 80% از این زمان به صورت کاملاً عملی خواهد بود.
 • آموزش تخصصی تعمیرات کولر گازی و اسپلیت از صفر و مباحث ابتدایی شروع شده و تا پیشرفته ترین مباحث آن مطرح به صورت آموزش تئوری و عملی تحت نظر اساتید مجرب و صاحب نام برق و الکترونیک در 2 بخش مجزا برای آموزش تعمیرات اسپلیت کولر گازی و تعمیرات برد کولر گازی برگزار میشود.
 • این دوره شامل آموزش تعمیرات مدل ها و برند های مختلف کولرگازی ایرانی و خارجی از جمله کولر های گازی ال جی ، سالمسونگ ، جنرال ، اُجنرال ، گرین ، ایران رادیاتور و … میباشد.
 • کلاس های عملی در کارگاه های کاملاً مجهز به تجهیزات تخصصی برای تعمیرات کولرگازی و کسب تجربه های 100% عملی و واقعی در تعمیر و بازسازی کولر گازی به صورت پروژه محور برگزار میگردد.
 • شرکت کنندگان میتوانند از خدمات رایگان آموزشگاه پایتخت فناوری از جمله پشتیبانی نامحدود و مشاوره جهت ورود موفق به بازار کار و راه اندازی کسب و کار شخصی استفاده نمایند.
 • پس از اتمام دوره شرکت کنندگان مدرک فنی حرفه ای آموزشگاه را دریافت میکنند تا با استفاده از آن برای استخدام در شرکت های معتبر، مهاجرت و دریافت پروانه کسب برای راه اندازی کسب و کار در حوزه تعمیرات اسپلیت و کولرهای گازی به صورت قانونی و معتبر توانایی اقدام را داشته باشند.
 • دوره تعمیر کولرگازی همانند دیگر دوره های آموزشی برگزار شده در آموزشگاه پایتخت فناوری مثل : آموزش تعمیرات موبایل ، آموزش تعمیرات پکیج ، آموزش تعمیرات لوازم خانگی و … از صفر تا صد از مباحث ابتدایی و پیشرفته را در بر میگیرد و به صورت حضوری در گارگاه مجهز برگزار میشود.
 • 30 درصد تخفیف در هزینه دوره تعمیرات کولرگازی برای مدت محدود برای شرکت کنندگان در نظر گرفته شده است.
 • خوابگاه برای اسکان در نزدیکترین محل به آموزشگاه با کمترین هزینه معرفی میشود.

ویدئو معرفی دوره آموزش تعمیرات کولر گازی

پادکست معرفی دوره تعمیرات کولر گازی

سرفصل های دوره تعمیرات کولر گازی

logo gold مطالب کلاس آموزش تعمیرات کولر گازی

آموزش تست و عیب یابی برد کولر گازی

آموزش تعمیرات قسمت های مکانیکی در پنل و کندانسور

آموزش تعویض کندانسور کولر اینورتر و معمولی

آموزش برطرف کردن Error های کولر اسپلیت

آموزش آشنایی با انواع تجهیزات و اتصالات کندانسو و پنل

آشنایی با کولر گازی و انواع و برندهای موجود در بازار

آموزش تعمیرات کندانسورهای کولر و اسپلیت

آموزش قسمت های مکانیکی کولر گازی

آموزش قسمت های الکتریکی کولر گازی

آشنایی با انواع کمپرسور های موجود در کولرگازی

آموزش تعمیرات کندانسور کولر گازی های اینورتر

آموزش تعمیرات و سرویسکاری پنل کولر اسپلیت معمولی و اینورتر

آموزش نحوه تست سلامت کندانسور اینورتر و کولر معمولی

آموزش جوشکاری با هوا گاز برای

شناسایی و آشنایی کامل قطعات کولرگازی

آشنایی با سنسور تنظیم دما

آشنایی با روش های عیب یابی و رفع مشکل کولرگازی

آشنایی با اواپراتور ( تبخیر کننده )

آشنایی با مدار برق کولرگازی

شناسایی نحوه عملکرد کندانسور

آشنایی با الکتروفن موجود در کولر گازی

و…

نمایش بیشتر
چرا پایتخت فناوری؟
مجوز فعالیت مجوز فعالیت

دارای مجوز معتبر از سازمان فنی و حرفه ای کشور

مدرک فنی و حرفه ای مدرک فنی و حرفه ای

معرفی هنرجویان به فنی و حرفه ای جهت اخذ مدرک

دوره های عملی دوره های عملی

برگزاری دوره ها در کارگاه مجهز بصورت عملی

پشتیبانی پشتیبانی

پشتیبانی کار آموزان پس از اتمام دوره ی آموزشی

سرفصل های استاندارد سرفصل های استاندارد

سرفصل های آموزشی مطابق با سازمان فنی و حرفه ای

دسترسی سریع دسترسی سریع

دسترسی مناسب محل آموزشگاه برای تردد کار آموزان

رزرو کلاس / مشاوره

آنچه که در کلاس تعمیرات کولر گازی می آموزید :

 • مهارت کامل در بازو بسته کردن و آشنایی با قطعات و اسپلیت های مختلف
 • مهارت کامل در عیب یابی و تعمیر سیستم های تهویه مطبوع معمولی
 • مهارت کامل در عیب یابی و تعمیر کولر گازی اینورتر
 • مهارت کامل در اصول شارژ گاز کولر گازی اینورتر و معمولی
 • مهارت کامل در جوشکاری با هوا گاز لوله های مسی و تعویض شیر برقی
 • مهارت کامل در شناخت کامل سیستم VRF

مشاوره رایگان

نظرات کارآموزان دوره تعمیرات کولر گازی

هزینه دوره آموزش تعمیرات کولر گازی

تعمیرات کولر گازی
هزینه دوره: 1/900/000
هزینه با تخفیف: 1/300/000
دوره خصوصی: 2/100/000
نصب کولر گازی
هزینه دوره: 2/300/000
هزینه با تخفیف: 1/600/000
دوره خصوصی: 2/800/000
آموزش تعمیرات برد کولر گازی
هزینه دوره: 2/100/000
هزینه با تخفیف: 1/500/000
دوره خصوصی: 2/500/000

سوالات متداول دوره تعمیرات کولر گازی

بله ، کلاس ها هم در تایم های صبح و ظهر و هم روزهای پنج شنبه و جمعه برگزار می شوند. و با توجه به زمان کارآموزان قابل برنامه ریزی هستند.

دوره ها جامع هستند و آموزش ها 80 درصد عملی و 20 درصد تئوری ارائه می شوند.

بله ، کلاس ها کاملا ویژه بازار کار هستند و به صورتی که کارآموز پس از دوره مستقیما بتواند وارد بازار کار شود، ضمنا دوره ها پشتیبانی نامحدود دارد یعنی بعد از دوره کارآموز در صورت بروز مشکل می تواند با مراجعه حضوری یا تماس تلفنی مشکل خود را برطرف نماید.

برای افرادی که از سراسر کشور عزیزمان قصد حضور در دوره ها را دارند، دوره های فشرده در نظر گرفته شده است. (ضمنا طول دوره و شهریه و سرفصل های کلاس های فشرده هیچ تفاوتی با دوره عادی ندارد و فقط دوره در مدت زمان کوتاه تری به پایان می رسد)

بله،کارآموزان شهرستان می توانند در خوابگاه هایی که فاصله کمی تا محل آموزشگاه دارد، مستقر شوند. (کارآموزان می توانند این مسیر را پیاده طی کنند و هزینه آن بنا به نوع اتاق، ماهانه از 000/300 تومان و روزانه از 000/30 تومان می باشد)

آموزشگاه پایتخت فناوری زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای فعالیت دارد، پس از دوره گواهی نامه داخلی آموزشگاه برای کارآموزان صادر گردیده و همچنین از طریق پورتال آموزشگاه برای آزمون به فنی و حرفه ای معرفی می شوند و در نهایت مدرک رسمی و بین المللی فنی و حرفه ای را دریافت می نمایند.

همه چیز درباره کلاس آموزش تعمیرات کولر گازی

استفاده از انواع سیستم های سرمایشی و گرمایشی از موارد ضروری است که در هنگام ساخت ساختمان باید به آن توجه داشت. چرا که برخی از سیستم های سرمایشی و گرمایشی مانند پکیج یا سیستم گرمایش از کف در مرحله لوله کشی ساختمان باید مورد توجه قرار گیرند و لوله کشی آنها در این مرحله انجام شود.

اما یکی از سیستم های سرمایشی و تهویه مطبوع که در سال های اخیر با استقبال زیادی مواجه شده کولر گازی می باشد. اطلاعاتی که مطالعه خواهید کرد درخصوص دوره آموزش تعمیرات کولر گازی پایتخت فناوری می باشد.

دوره صفر تا صد نصب و تعمیر کولر گازی

اطلاعاتی که تا این قسمت خواندید مربوط به دوره کولر گازی است که آموزشگاه پایتخت فناوری مجری برگزاری آن در تهران می باشد. هدف از برگزاری این کلاس این است که کارآموز با شرکت در آن، حداکثر مهارت های فنی برای تعمیرات اسپلیت و کولر گازی را کسب کند.

همچنین در سرفصل های تعیین شده در ابتدای دوره، مطالبی در خصوص نصب کولر گازی آورده شده است که می تواند توانایی های لازم برای نصب این دستگاه را نیز آموزش دهد. علاوه بر این علاقه مندان می توانند  به صورت جداگانه در دوره آموزش نصب کولر گازی این آموزشگاه شرکت کرده و این حرفه را فرا بگیرند.

چگونه تعمیرکار حرفه ای کولر گازی شویم؟

برای این که تبدیل به یک تعمیرکار حرفه ای کولر گازی شوید نیاز است تا در دوره های آموزشی مربوطه که در آموزشگاه های مختلف برگزار می گردد ثبت نام کرده و مهارت های علمی و فنی خود را در این حرفه ارتقا بخشید. آموزشگاه هایی که اقدام به برگزاری این دوره ها می نمایند باید تحت نظارت سازمان فنی و حرفه ای بوده و پس از پایان دوره به کارآموزان مدرک معتبر را اعطا نمایند.

شرکت در این کلاس های آموزشی برای افرادی که هیچ گونه پیش زمینه ای در رابطه با کولرهای گازی ندارند نیز مناسب بوده و آموزش ها به صورت پایه ای و توسط اساتید مجرب آموزش داده می شود.

در هنگام انتخاب آموزشگاه باید توجه نمود که کلاس ها هم به صورت تئوری و هم عملی برگزار شده و اساتید شاغل در آنجا از تجربه و قدرت انتقال خوبی برخوردار باشند. در پایان این افراد به بازار کار معرفی شده و نیاز است تا مهارت های فنی خود را در زمینه تعمیرات کولر گازی بالا ببرند تا بتوانند به یک تعمیرکار حرفه ای در این کار تبدیل گردند.

آموزش تعمیرات کولر گازی فنی حرفه ای

دوره آموزش تعمیرات کولر گازی پایتخت فناوری  بر اساس نیازهای جامعه به قشر تعمیرکار کولر گازی برگزار می شود. پایتخت فناوری از آموزشگاه های مورد تایید سازمان فنی و حرفه ای کشور می باشد و تمامی دوره های خود را سازگار با استانداردهای فنی و حرفه ای برگزار می کند.

شما کارآموز محترم، بعد از گذراندن دوره مطابق با ساعاتی که برایتان تعیین و گزارش شده است، به صورت عملی در کارگاه و تئوری ، اگر آزمون سنجش مهارت را با موفقیت پشت سر بگذارید، مدرک فنی از سوی آموزشگاه خواهید گرفت. با این مدرک می توانید وارد بازار کار شده و کسب درآمد کنید.

همچنین می توانید به آموزشگاه درخواست دهید تا شما را به سازمان فنی و حرفه ای معرفی کند. طبق درخواست شما آموزشگاه این کار را به صورت رایگان انجام داده و شما می توانید در آزمون مدرک رسمی این سازمان شرکت کرده و مدرک فنی و حرفه ای بگیرید. این مدرک قابل ترجمه است و شما می توانید با استفاده از آن جواز کسب و وام گرفته و مغازه ای مستقل برای خود باز کنید.

آموزشگاه تعمیرات کولر گازی

امروزه کولر گازی جای کولر های آبی قدیمی را در خانه های ما گرفته است. در شش ماه اول سال مردم نیاز دارند تا کولرهای گازی شان سالم وبدون نقص کار کند. از این رو معمولا در این مدت تعمیرکاران سرشان شلوغ تر از هر وقت دیگری است. پایتخت فناوری، به عنوان آموزشگاه تعمیرات کولر گازی ، برای تربیت نیروی ماهر و متخصص در این رشته تلاش می کند.

دوره آموزش تعمیرات کولر گازی توسط اساتیدی با تجربه و زبده، در کارگاه های عملی با آخرین متدهای روز برگزار شده و سالانه عده زیادی در این دوره ها شرکت می کنند و با مدرکی که در انتهای دوره می گیرند، مشغول به کار می شوند.

برای ورود به یک رشته تحصیلی، شغل و حرفه، مرحله آموزش مهم ترین مرحله است. همه ما از تجربه های ناموفق اطرافیانمان در مورد شرکت در دوره های آموزشی و به جایی نرسیدن آن شنیده ایم. با کمی تفکر می توان فهمید دوره آموزشی باید آنقدر موثر برگزار شود که شرکت کننده نتواند آن را کنار بگذارد.

به منظور جلوگیری از این اتفاق، دوره آموزش تعمیرات کولر گازی در پایتخت فناوری با نظارت های ویژه مدیریت مجموعه، برگزار می شود. اساتید دوره تعمیرات کولر گازی و اسپلیت با دقت بهترین و کاربردی ترین سرفصل ها را تعیین و اعلام می کنند. در طول دوره آموزش های عملی و تئوری مطابق با سرفصل به کارآموزان آموزش داده می شود. در حین برگزاری کلاس ها و بعد از آن نیز، با پشتیبانی های نامحدود و مشاوره های رایگان، کارآموزان در مسیر درستی برای ورود به بازار کار قرار داده می شوند.

شما می توانید سوالات خود را با کارشناسان مجموعه در میان گذاشته و با استفاده از نظرات ایشان و مشاوره های اساتید، بهترین انتخاب برای شروع کار را داشته باشید.

هزینه آموزش تعمیرات کولر گازی

برای انتخاب یک شغل باید بررسی های کاملی انجام شود. زمانی که از انتخاب خود مطئن شدید و فهمیدید که آن شغل با استعدادها و توانایی ها، علایق و شرایط شما مطابق است، نوبت می رسد به بررسی بعد مالی. این که آیا حرفه ای که انتخاب کرده اید پول ساز است و اینکه برای ورود به بازار کار چه هزینه هایی باید انجام دهید.

برای شغلی که مطمئن هستید، صرف هزینه های ابتدایی کاملا ارزش دارد. به عنوان مثال اگر شغل تعمیرات کولر گازی انتخاب شماست، که اتفاقا انتخاب بسیار خوبی می تواند باشد، باید در ابتدای راه هزینه هایی برای دیدن آموزش ها پرداخت کنید.

طبیعی ست در مورد شهریه کلاس ها نگران باشید؛ به هر حال شاید هنوز شغلی نداشته باشید و پرداخت هزینه ها سخت باشد. اما خبر خوب این است که پایتخت فناوری دوره آموزش تعمیرات کولر گازی خود را تخفیف سی درصدی برگزار می کند. جامع بودن سرفصل های این دوره و ضمانتی که روی یادگیری از سوی آموزشگاه به شما داده می شود، مبلغ شهریه را به نوعی سرمایه گذاری نه چندان بلند مدت تبدیل می کند.

در واقع اگر این دید را داشته باشید ، می توانید در دوره تعمیرات کولر گازی ویژه بازار کار آموزشگاه پایتخت فناوری شرکت کرده و بعد از کسب مهارت های لازم و تجربه های عملی، با اعتماد به نفسی خوب وارد بازار کار شوید و چندین برابر شهریه ای که پرداخت کرده اید بدست آورید.

ایرادات شایع در کولر گازی و نحوه رفع آن

کثیف بودن فیلتر هوا

این یکی از رایج ترین مشکلات در کولر گازی ست. انباشته شدن گرد و خاک روی فیلتر هوا، باعث می شود کولر خوب کار نکند و هوای سرد دلخواه را بیرون ندهد. در سرویس های دوره ای کولر گازی، تمیز کردن فیلتر هوا یکی از واجبات است.

اختلال در عملکرد کندانسور

کندانسور همان فن بیرونی است که کولر گازی هوای گرم محیط داخل  را با استفاده از آن به بیرون می فرستد. اگر کولر روشن است ولی هوای گرم دارید یا هوای سرد مطبوع دریافت نمی کنید، ممکن است فن بیرونی دچار مشکل باشد. برای عیب یابی و تعمیر آن باید از تعمیرکار کمک بگیرید.

مشکل در برد الکترونیکی کولر گازی

اگر کولر روشن نمی شود، به صورت خودکار خاموش می شود، برنامه های تنظیم شده کار نمی کنند و … ، منشا مشکل می تواند از برد الکترونیکی کولر گازی باشد. تمام های فرمان ها از این قسمت صادر می شود و اختلال در آن  می تواند دستگاه را از کار بیاندازد. برای عیب یابی و تعمیر برد به تخصص نیاز دارید.

چکه کردن آب از کولر گازی

این مشکل نیز به کرات برای کسانی که از کولر گازی استفاده می کنند پیش می آید. زمانی که لوله آب خروجی کولر مسدود یا پاره شده باشد، آب از کولر چکه می کند. از سرویس کار کولر بخواهید در هنگام سرویس کردن دستگاه لوله آب را نیز بررسی کند.

نشتی گاز کولر گازی

اگر گاز کولر کم شده باشد، دستگاه دیگر قادر نخواهد بود باد سرد مطلوب تولید کند. کولر گازی نیاز دارد به صورت دوره ای و مرتب گاز آن شارژ شود. اگر باد گرم از کولر می گیرید، برای رفع آن از یک تعمیرکار بخواهید نگاهی به آن بیاندازد.

بازار کار تعمیرات کولر گازی

به علت مزایای بسیاری که کولرهای گازی دارند بسیاری از افراد استفاده از آن را نسبت به کولرهای آبی ترجیح داده و این وسیله را جهت خنک نمودن محیط مورد استفاده قرار می دهند. یکی از مزایایی که برای کولرهای گازی وجود دارد این است که به علت عدم تبادل هوای بیرون با هوای داخل منزل، امکان ورود گرد و غبار و آلودگی های مختلف به داخل ساختمان وجود نداشته و از بروز بیماری های تنفسی مختلف به ویژه در شهرهای آلوده جلوگیری می شود.

این مشکل در کولرهای آبی وجود داشته و می توانند انواع ویروس ها و بیماری ها را وارد ساختمان نمایند. علاوه بر آن به علت این که کولرهای گازی هیچ گونه رطوبتی را به فضا وارد نمی کنند بیماری های مفصلی مانند رماتیسم با استفاده از آنها ایجاد نمی گردد.

به این علت است که استفاده از کولرهای گازی در مناطق مختلف گسترش یافته و به دلیل تقاضای زیادی که برای خرید آن وجود دارد مشاغل مرتبط با آن نیز از بازار کار پر رونقی برخوردار می باشند. تعمیرات کولر گازی از جمله مشاغلی است که در ارتباط با این وسیله سرمایشی بوده و به علت بالا بودن قیمت کولر گازی نسبت به هزینه ای که برای تعمیر پرداخت می شود افراد ترجیح می دهند تا در صورت خرابی این وسیله نسبت به تعمیر آن اقدام نمایند.

با توجه به این که امکان تعمیر کردن کولر گازی توسط افراد غیر حرفه ای امکان پذیر نمی باشد و نیاز به تخصص بالایی دارد تعمیرکاران کولر گازی از جمله مشاغلی می باشند که تعداد مراجعه کنندگان به آنها بسیار بالا می باشد.

سرمایه مورد نیاز برای ورود به بازار کار

تمام افرادی که به راه اندازی یک شغل فکر می کنند، سرمایه جزء اولین مواردی است که آن را در نظر می گیرند، چرا که راه اندازی یک شغل نیاز به در نظر گرفتن جوانب مختلف کار داشته و در صورتی که این جوانب به درستی سنجیده نشوند امکان عدم موفقیت در شغل مورد نظر وجود خواهد داشت.

تعمیرات کولر گازی با توجه به این که یک شغل فنی می باشد به صورت مهارت محور بوده و سرمای سنگینی برای آغاز به کار نیاز ندارد. سرمایه مورد نیاز برای این شغل مبلغی است که برای حضور در دوره های آموزشی مربوطه پرداخت می شود که در حدود 2 میلیون تومان بوده و همچنین ابزار کاری است که باید برای فعالیت در این حرفه خریداری گردد.

ابزار کاری که برای ورود به شغل تعمیرات کولر گازی مورد نیاز می باشد گران قیمت نبوده و با مبلغی در حدود 5 الی 8 میلیون تومان می توان تمامی ابزار و وسایل مورد نیاز در نصب، سرویس و تعمیرات کولر گازی را تهیه نمود.

اگر برای انجام این کار قصد راه اندازی مغازه و کار به صورت مستقل را دارید باید سرمایه را جهت رهن یا اجاره مغازه در نر بگیرید در غیر این صورت می توانید با کار کردن در شرکت های تعمیراتی مختلفی که وجود دارد سرمایه اولیه ای را جمع کرده و سپس به راه اندازی مغازه اقدام نمایید.

کسب درآمد بالا با تعمیرات کولر گازی

همانطور که گفته شد شغل تعمیرات کولر گازی از جمله مشاغلی است که له علت تقاضای زیادی که برای انجام تعمیرات وجود دارد از بازار کار خوبی بهره مند بوده و افراد شاغل در این حرفه درآمد بالایی دارند. اما امکان افزایش درآمد در این شغل به علت انعطاف زیادی که برای پیشرفت در آن وجود دارد بسیار راحت می باشد. استفاده از ترفندهای مختلفی که هر صاحب کسب و کاری برای ارتقای درآمد خود انجام می دهد، می تواند در کسب درآمد بالا در شغل تعمیرات کولر گازی تاثیرگذار باشد.

یکی از ترفندهای اساسی که هر شغل فنی مانند تعمیرات کولر گازی باید به تقویت آن بپردازد، کسب مهارت و تجربه می باشد. بالا بردن دانش و مهارت در این حرفه می تواند باعث شود تا شما قادر به انجام انواع تعمیرات و عیب یابی سریع کولر گازی باشید در نتیجه به رضایت مشتری که از عوامل اصلی موفقیت در هر شغلی است دست پیدا کنید.

برخورد مناسب با مشتری و گوش کردن به صحبت های وی می تواند موجب شود تا مشتری شما را به افراد دیگر معرفی نموده و میزان درآمد شما افزایش یابد. البته نیاز است تا در ابتدای کار قیمت هایی که ارائه می دهید کاملا مناسب و به صورت رقابتی باشد. چرا که این روزها با توجه به وضعیت معیشتی و اقتصادی خانوارها، افراد ترجیح می دهند تا وسیله خود را برای تعمیر نزد کسی بسپارند که در کنار کار با کیفیت قیمت ارزان تری را دریافت کند تا برای آنها صرفه اقتصادی داشته باشد.

شغل های مرتبط با تعمیرات کولر گازی

برای پیشرفت در هر حرفه ای نیاز است تا مشاغلی که در ارتباط با آن حرفه می باشند شناسایی شده تا بتوان با ارتباط گرفتن با این مشاغل حرفه خود را گسترش داده و به درآمدزایی بالاتری دست یافت.  از جمله مشاغلی که در ارتباط با تعمیرات کولر گازی می باشد فروشگاه ها و مغازه های فروش کولر گازی می باشند.

این فروشگاه ها به فروش انواع کولرهای گازی خانگی و صنعتی نموده و می توانند شما را برای انجام نصب، سرویس و تعمیرات به این افراد معرفی نمایند. علاوه بر آن فروشندگان تجهیزات و قطعات کولر گازی نیز از جمله مشاغل دیگر در ارتباط با تعمیرات کولر گازی می باشند که می توان با تعامل با این افراد انواع قطعات را در کوتاه ترین زمان ممکن از آنها خریداری نموده و نیاز به جست و جوی زیاد برای تعویض قطعه ای خاص در کولر گازی نباشد.

آموزش آنلاین تعمیرات کولر گازی

سبک زندگی امروز نسبت به گذشته تغییرات زیادی داشته و مهم ترین آن پر رنگ شدن نقش اینترنت و دنیای مجازی است. کارهای مجازی، دانشگاه و مدرسه مجازی، احوالپرسی های مجازی و … .  به همین دلیل آموزشگاه پایتخت فناوری برای افرادی که دوره های آنلاین را به کلاس های حضوری ترجیح می دهند، خدماتی را در نظر گرفته است.

دوره آنلاین تعمیر کولر گازی یکی از دوره های پرطرفدار در این آموزشگاه است که استقبال بسیار خوبی از آن شده است. به صورت کلی دوره های آنلاین با همان کیفیت دوره های حضوری برگزار و تدریس می شوند. ویدئوها با وضوح و کیفیت بالا ضبط شده و در اختیار کارآموز قرار داده می شود.

بنابراین کارآموز می تواند به هر اندازه که نیاز داشته باشد، فایل های ویدئویی دوره را نگاه کرده و مطالب را مرور کند. از دیگر مزیت های دوره آنلاین ، حذف هزینه هایی ست که باید برای رفت و آمد پرداخت کنید. اگر بخواهیم از بعد دیگری نیز به این قضیه نگاه کنیم، کم شدن تردد افراد در سطح جامعه، تا حد زیادی به کاهش آلودگی هوا و مصرف سوخت های مضر کمک می کند.

در نتیجه شما در حالی که در منزل و پشت میز خود نشسته اید، می توانید یکی از بهترین مشاغل فنی یعنی تعمیر کولر گازی را یاد بگیرید. در ضمن با استفاده از پشتیبانی های نامحدودی که آموزشگاه برای شما در نظر گرفته است می توانید با استاد دوره در ارتباط بوده و اشکلات خود را بپرسید.

از برتری های مهم دیگر برگزاری دوره آموزش تعمیرات کولر گازی به صورت مجازی این است که کارآموزان شهرستانی نیز بدون داشتن دغدغه در مورد رفت و آمد به تهران و محل اقامت خود در این شهر می توانند در دوره آنلاین تعمیر کولر گازی شرکت کرده و مانند افراد دیگر شرکت کننده، آموزش ها را سپری کنند.

آموزشگاه پایتخت فناوری در زمینه برگزاری انواع دوره های آموزشی و نشر علم فعالیت های ارزنده ای دارد. اگر شما فردی علاقه مند به رشته های برق و الکترونیک، مکانیک، تعمیرات و کنترل ابزار دقیق هستید، باید بدانید آموزشگاه ما دوره هایی چون آموزش تعمیرات برد الکترونیکی ، آموزش برق ساختمان ، آموزش تعمیرات لوازم خانگی ، آموزش تعمیرات پکیج ، آموزش تابلو برق صنعتی ، آموزش هوشمند سازی ساختمان و … ویژه بازار کار برگزار می کند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن 02166577378 تماس بگیرید.

دیدگاه ها
اشتراک در
اطلاع از
فقط مدیرسایت می تواند شماره شمارا ببیند
10 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
میرسالاری
11 روز قبل

سلام نحوه ثبت نام به چه صورتی است؟شهریه چقدره؟

پشتیبان
پاسخ به  میرسالاری
11 روز قبل

سلام دوست عزیز…جهت ثبت نام می تونید به آدرس تهران میدان انقلاب روبروی در مترو کوچه جنتی ساختمان اداری شماره 2 طبقه 2 واحد7 مراجعه کنید.شهریه دوره 2900000 می باشد.

مولایی
11 روز قبل

وکیوم کردن شارژ گاز کولر هم آموزش میدید؟؟

پشتیبان
پاسخ به  مولایی
11 روز قبل

سلام دوست عزیز…بله وکیوم کردن شارژ گاز کولر های معمولی و اینورتر دار هم اموزش داده میشه.

مهرابی
11 روز قبل

سلام کل مدت دوره چند ساعته؟

پشتیبان
پاسخ به  مهرابی
11 روز قبل

سلام دوست عزیز….کل دوره نصب و تعمیر 30 ساعت است.

سلطان فر
11 روز قبل

سلام این دوره به صورت آنلاین برگزار میشه؟

پشتیبان
پاسخ به  سلطان فر
11 روز قبل

سلام دوست عزیز…بله این دوره به صورت آنلاین هم برگزار میشه.

سمائی
11 روز قبل

سلام روز بخیر چه کولرهایی تواین دوره آموزش میدید؟

پشتیبان
پاسخ به  سمائی
11 روز قبل

سلام دوست عزیز…انواع کولر های گازی و معمولی آموزش داده میشه.

تماس با آموزشگاه
تماس با آموزشگاه
WeCreativez WhatsApp Support
اگر سوالی در مورد دوره های آموزشی دارید پاسخگوی شما عزیزان بصورت 24 ساعته هستیم
سلام ، چطور میتونم کمکتون کنم ؟