آموزش سیم پیچی موتور

آموزش سیم پیچی موتور پایتخت فناوری یک دوره بسیار پر کاربرد و تخصصی است که در آن باز و بسته کردن، تست و راه اندازی، انجام محاسبات و طراحی، عایق بندی، کلاف بندی و سیم پیچی موتور های تک فاز و دو فاز، کولر، پمپ آب، آرمیچر و سایر الکتروموتور ها به شما تدریس داده می شود. در ابتدای آموزش سیم پیچی موتور یک تئوری از مبانی برق تدریس می شود. سپس انواع موتورهای الکتریکی را تقسیم بندی می کنیم ( کارکرد، سه فاز، تک فاز، نحوه کارکرد موتور الکتریکی).

بطور کلی سیم پیچی موتورهای تک فاز، سه فاز، کولر به عنوان سیم پیچی مقدماتی آموزش داده می شود. شغل سیم پیچی یکی از شغل های کم هزینه و پردرامد در بازار است. درواقع با کمترین هزینه به بالترین درآمد می توان رسید.

علاوه بر این، کار با تمامی ابزارهای مورد نیاز سیم پیچی مانند کولیس، میکرومتر، مولتی متر، بابین ها، شیار زن ها، قلاب ها و … به صورت مرحله به مرحله توسط اساتید تدریس می شود. در پایان دوره دانشجویان می توانند براساس نقشه مورد نظر تعداد و نوع سیم ها، قطر سیم ها، نحوه پیچش سیم ها و الگوی آن را تعیین کرده و خودشان به راحتی صفر تا صد سیم پیچی هر نوع موتور الکتریکی را انجام دهند.

توضیحات دوره سیم پیچی موتور در پایتخت فناوری

طول دوره سیم پیچی موتور بصورت کامل 30 ساعت آموزش است که این دوره از صفر تا صد کاملا عملی ویژه بازار کار برگزار می شود. آموزش سیم پیچی موتور در یک کارگاه تخصصی با تمام امکانات لازم برگزار می شود . یکی از مزایایی که این دوره را در انتخاب آموزشگاه پایتخت فناوری برای شما در اولویت قرار داده است در ارتباط بودن با استاد پس از اتمام دوره است. جهت دریافت 30 درصد تخفیف و گرفتن اطلاعات درباره خوابگاه با مشاوران ما تماس بگیرید.

ویدئو معرفی دوره سیم پیچی

پادکست معرفی کلاس سیم پیچی

آموزش صفر تا صد سیم پیچی موتور
آموزش صفر تا صد سیم پیچی
آموزش سیم پیچی موتور dc
آموزش سیم پیچی موتور سه فاز
آموزش سیم پیچی موتور تک فاز

سرفصل های دوره آموزش صفر تا صد سیم پیچی موتور

لیست مطالب آموزشی

آموزش مفاهیم کلی برق در سیم پیچی الکتروموتور

آشنایی با جریان برق مستقیم و متناوب

آموزش تمامی قوانین برق (قانون اهم – قانون کیرشهف – قانون دست راست و …)

آشنایی با نحوه کار ژنراتور ها و کاربردشان

آموزش اساس کار الکتروموتور ها

معرفی انواع موتور های الکتریکی و قطعات آن ها

معرفی انواع ژنراتور های ac و dc

بررسی تلفات موجود در موتورها (تلفات فوکو – تلفات هیسترزیس – تلفات مسی)

آموزش انواع اتصالات در سیم پیچی موتور مانند اتصال جفتی، لحیم، ستاره، مثلت و …

آشنایی با روتور و استاتور و نحوه عایق بندی آن ها

آشنایی با انواع سیم پیچی ها و کاربرد هر کدام

نمایش بیشتر
لیست مطالب آموزشی

آموزش محاسبه و اندازه گیری قطر سیم و تعداد دور سیم پیچ موتور

آموزش نقشه کشی و طراحی سیم پیچی الکتروموتور ها

آموزش محاسبه دیاگرام الکتروموتور های مختلف

آموزش نحوه تست و راه اندازی الکتروموتور های سیم پیچی شده

آموزش کار با ابزار و لوازم مورد نیاز در سیم پیچی

آموزش مراحل سیم پیچی موتور های ac

آموزش نحوه سیم پیچی موتور های سه فاز 3000 و 1400 دور

آموزش طراحی و سیم پیچی موتور های تک فاز

آموزش نحوه سیم پیچی موتور کولر

آموزش نحوه پلاک خوانی موتور ها

آموزش مهندسی معکوس در سیم پیچی

آموزش نحوه عیب یابی و سیم پیچی مجدد موتور های سوخته و راه اندازی مجدد آن ها

نمایش بیشتر

نظرات کارآموزان دوره یادگیری سیم پیچی موتور

رزرو کلاس / مشاوره

فرم مشاوره رایگان

"*" indicates required fields

نمایش بیشتر

آنچه که در کلاس سیم پیچی موتور می آموزید :

 • مهارت کامل در نقشه کشی و طراحی سیم پیچ الکتروموتور
 • مهارت کامل در سیم پیچی موتور تک فاز
 • مهارت کامل در سیم پیچی موتورهای سه فاز
 • مهارت کامل در راه اندازی و تست موتور سیم پیچ
 • آشنایی با انواع نمودار مدار و کاربرد آنها
 • مهارت کامل در طراحی سیم پیچ موتور خام
 • مهارت کامل در ساخت سیم پیچ موتورهای سوخته و راه اندازی مجدد آنها
 • مهارت کامل در اصول عایق استاتور
 • مهارت کامل در کار با ابزار تخصصی سیم پیچی
 • مهارت کامل در رزوه کاری و راه اندازی موتورهای سیم پیچی شده
 •  مهارت کامل در عیب یابی موتورهای سیم پیچی

مزیت‌های آموزشگاه پایتخت فناوری برای شما

مجوز فعالیت

مجوز فعالیت دارای مجوز معتبر از سازمان فنی و حرفه ای کشور

مدرک فنی و حرفه ای

مدرک فنی و حرفه ای اعطا مدرک معتبر بین المللی

دوره های عملی

دوره های عملی برگزاری دوره ها در کارگاه مجهز بصورت عملی

پشتیبانی

پشتیبانی پشتیبانی کار آموزان پس از اتمام دوره ی آموزشی

سرفصل های استاندارد

اساتید با تجربه اساتید با تجربه در صنعت

دسترسی سریع

دسترسی آسان نزدیک بودن آموزشگاه به وسایل حمل و نقل عمومی و خوابگاه

هزینه دوره آموزش سیم پیچی

سیم پیچی موتور هزینه دوره: 14/300/000 تومان هزینه با تخفیف: 11/000/000 تومان دوره خصوصی: 15/000/000 تومان

معرفی آموزش صفر تا صد آموزش سیم پیچی

توانایی‌ها و مهارت‌های به‌دست‌آمده در آموزش سیم‌پیچی موتور پایتخت فناوری

دوره تخصصی سیم‌پیچی موتور با آموزش نحوه سیم‌پیچی انواع موتورها از شما یک نیروی کارآزموده خواهد ساخت. در این دوره کارآموزان با آموزش مفاهیمی نظیر نحوه محاسبات قطر سیم‌پیچ موتور، سیم‌پیچی موتورهای 1400 و 3000 دور، انجام اصولی عایق‌بندی‌ها و شناخت اجزا و قطعات موتور آشنا می‌شوند.

علاوه بر این، به آموزش مبانی برق در سیم‌پیچی الکتروموتورها پرداخته می‌شود و به‌تدریج با کارگاه‌های عملی کامل‌تر می‌شود.

از اصلی‌ترین برنامه‌ها و مباحث آموزشی می‌توان به تدریس نحوه رسم و دیاگرام‌های مربوط به سیم‌پیچی موتورهای ac، dc، شیوه محاسبه تعداد دورهای سیم‌پیچی روتور و استاتور در موتور های کولر آبی، موتور های تک فاز و سه فاز اشاره کرد. در پایان این دوره شما قادر خواهید بود سیم پیچی انواع موتور ها را به صورت حرفه ای انجام دهید. به طور کلی، مهارت‌ها و توانایی‌های زیر به شما یاد داده می‌شود:

آموزش نحوه سیم‌پیچی موتور

سیم‌پیچی موتور روش مخصوص به خود را دارد و بروز هرگونه اشتباه در مراحل انجام کار، این قطعه را دچار مشکل خواهد کرد، بنابراین حتماً باید این کار را به‌صورت کامل یاد بگیرید.

دوره آموزشی سیم‌ پیچی موتور الکتریکی پایتخت فناوری، در بردارندِ آموزش کلیه مراحلی است که یک فرد باید برای انجام سیم‌پیچی الکتروموتور بداند. نکته مهم‌تر اینکه آموزش‌ها در این دوره به‌صورت عملی و تئوری برگزار می‌شوند و کارآموز با دستان خود به‌طور واقعی کارهای فنی را یاد می‌گیرد.

آموزش انواع سیم‌پیچی موتور

موتور الکتریکی یا الکتروموتور در انواع مختلفی در بازار هستند. در دوره آموزش سیم‌پیچی موتور آموزشگاه پایتخت فناوری، باسیم پیچی موتورهای تک فاز و سه فاز آشنا خواهید شد. روش‌های مختلف برای سیم‌پیچی وجود دارد و شما طبق سرفصل‌های مشخص‌شده در طول دوره باسیم پیچی‌های پا قورباغه‌ای، دوطبقه، موجی، حلقوی ساده و مرکب و … آشنا شده و اساتید تلاش می‌کنند کلیه مطالب لازم برای هر روش را به‌صورت کامل و صفرتا صد به کارآموزان آموزش دهند.

آموزش انواع سیم پیچی موتور

 آموزش سیم پیچی موتور تک فاز در آموزشگاه پایتخت فناوری

موتور الکتریکی تک فاز، بیشتر در مصارف خانگی کاربرد دارند. در سیم‌پیچی موتور برگ خریده‌ای مختلفی را می‌توان در نظر گرفت. مثلاً تعداد شیارها، تعداد فازها، قطب ها و چند مورد دیگر. در این دوره، موتور تک فاز به شما معرفی‌شده، ساختمان و نحوه سیم‌پیچی آن به‌صورت کامل شرح داده می‌شود. در پایان دوره شما قادر خواهید بود با استفاده یکی از روش‌هایی که فراگرفته‌اید، موتور تک فاز را سیم‌پیچی کنید.

آموزش سیم پیچی موتور تک فاز

دوره سیم پیچی موتور سه فاز

یک نوع از موتورهای الکتریکی که بیشتر مصارف صنعتی دارد و در دستگاه‌های بزرگ و ماشین‌آلات صنعتی استفاده می‌شود، موتورهای سه فاز هستند. برای کسی که ادعا می‌کند شغل سیم‌پیچی موتور می‌داند، بسیار مهم است که در خصوص سیم‌پیچی انواع موتورهای اطلاعات داشته باشد. به همین علت، آموزش سیم‌پیچی موتور سه فاز یکی از سرفصل‌های مهم در این دوره است که استانداردها، روش‌ها و اصول سیم‌پیچی موتورهای الکتریکی را به کارآموزان آموزش می‌دهد .

آموزش سیم پیچی موتور سه فاز

 آموزش سیم‌پیچی موتور کولرآبی

یکی از مشکلات رایج در کولرهای آبی، ایراد پیدا کردن سیم‌پیچی موتور آن است. زمانی که کارکرد کولر مختل شده است، تعمیرکار به عیب‌یابی بخش‌های مختلف آن می‌پردازد. گاهی اوقات تکنسین تعمیر کولر متوجه می‌شود سیم‌پیچی موتور سوخته است و نیاز است تا موتور سیم‌پیچی مجدد شود تا بتواند مثل سابق هوای سرد تولید کند.

آموزش سیم پیچی موتور کولر

سیم‌پیچی مجدد موتور در مراحل مختلف صورت می‌گیرد. از باز کردن کولر و جدا کردن اجزای موتور از یکدیگر گرفته تا خواندن پلاک موتور برای ثبت اطلاعاتی چون میزان جریان، مقاومت، سرعت و … ، آماده کردن نقشه سیم‌پیچی با استفاده از تعداد شیارهای استاتور و یک نرم افزار، جدا کردن سیم پیچی قدیمی و تمیز کردن شیارها برای آماده شدن سیم پیچی جدید، بستن و وصل کردن کلاف ها و انجام سیم پیچی تازه، همه برای تعمیر موتور آسیب دیده نیاز است. تمام این مراحل به همراه جزئیات کامل در این دوره به کارآموزان آموخته می شود.

مخاطبین دوره آموزش سیم پیچی موتور چه کسانی هستند؟

مخاطبین این دوره آموزش سیم پیچی موتور را افرادی تشکیل می‌دهند که علاقه‌مند هستند که به بازار کار جذب گردند. بنابراین، طیف گسترده‌ای از هنرجویان جذب این دسته از رشته‌های فنی و حرفه‌ای می‌شوند. این روزها بسیاری از هنرجویان آموزشگاه‌های معتبر از آینده کاری بهتری نسبت به دانشگاهیان برخوردارند، حتی افراد زیادی بعد از سال‌ها تحصیل در دانشگاه به این نتیجه می‌رسند که آموزش‌های عملی در یک آموزشگاه معتبر به‌مراتب مفیدتر از کلاس‌های صرفاً تئوری در دانشگاه بوده است. دانش آموزان هنرستان و دانشجویان رشته‌های برق و مکانیک نیز می‌توانند با شرکت در این دوره عملی و جامع مهارت‌های فنی خود را تقویت کرده و در ادامه کسب‌وکار خود را آغاز نمایند. هم‌چنین، بسیاری از افرادی که در این حوزه فعالیت دارند برای به‌روز کردن اطلاعات خود و آشنایی با روش‌های مدرن سیم‌پیچی موتورها جدید در این دوره شرکت می‌کنند.

مدت‌زمان یادگیری سیم‌پیچی موتور چقدر است؟

مدت‌زمان یادگیری سیم‌پیچی موتور به سطح توانایی‌ها و مهارت‌های فرد بستگی دارد. به‌علاوه، آموزشگاه‌های مختلف، طول دوره را متفاوت در نظر می‌گیرند. آموزشگاه پایتخت فناوری مدت‌زمان این دوره را 30 ساعت در نظر گرفته است که به‌طور عمده در کارگاه‌های عملی سپری می‌شود. اگر بخواهید در کلاس‌های شنبه تا چهارشنبه شرکت کنید، یادگیری شما تقریباً 2 هفته طول می‌کشد. اما اگر بخواهید در کلاس‌های پنج‌شنبه حاضر شوید، به اتمام رسیدن دوره بیش از یک ماه طول می‌کشد.

پیش‌نیاز شرکت در آموزش سیم‌ پیچی موتور

ازآنجایی‌ که مهارت سیم‌پیچی موتور در آموزشگاه پایتخت فناوری به‌صورت صفرتا صد آموزش داده می‌شود، نیازی به گذراندن دوره‌های دیگر به‌عنوان پیش‌نیاز نیست و ثبت‌نام افراد با هر پیش‌زمینه قبلی و تحصیلاتی در این دوره بلامانع است.

مدرک تحصیلی و میزان سواد مورد نیاز برای شرکت در آموزش سیم پیچی موتور

ثبت‌نام در کلاس سیم‌پیچی موتور دارای الزام داشتن مدرک تحصیلی دیپلم برای درک فرمول‌های ریاضی و نقشه‌کشی الکتروموتورها و محاسبه دیاگرام‌ها و جداول هست. اما اگر در حوزه امور فنی تجربه کافی دارید و می‌خواهید دانش خود را ارتقا دهید، اما مدرک دیپلم ندارید می‌توانید در این کلاس نام‌نویسی کنید.

تعداد افراد شرکت‌کننده در دوره سیم پیچی چقدر است؟

تعداد افراد شرکت‌کننده در دوره طوری تنظیم‌شده است که کارآموزان بتوانند کاره‌ای عملی را به‌شخصه انجام دهند و بر سیم‌پیچی انواع موتورها تسلط پیدا کنند. در هر کلاس محدودیتی برای افراد شرکت‌کننده در نظر گرفته‌شده است. حداکثر تعداد کارآموزان در کلاس‌های عادی 10 نفر هست.

اساتید دوره آموزش سیم‌پیچی موتور چه کسانی هستند؟

دوره سیم‌پیچی موتور توسط مدرسان باسابقه کار عملی و مجرب برگزار می‌شود. اساتید این دوره افرادی دلسوز و متخصص هستند که سعی دارند با انتقال مهارت‌های تجربی و فنی، کارآموز را آماده ورود به بازار کار کنند.

نحوه برگزاری کلاس سیم‌پیچی موتور

کلاس سیم‌پیچی موتور در آموزشگاه پایتخت فناوری طوری تنظیم‌شده است که طیف گسترده‌ای از افراد علاقه‌مند از دانش آموزان گرفته تا افرادی که شاغل هستند و به دنبال تغییر شغل یا انتخاب شغل دوم هستند بتوانند در این کلاس حضور پیدا کنند. این کلاس به دو شیوه آنلاین و حضوری تشکیل می‌شود که در ادامه با نحوه برگزاری و مزایای هر یک آشنا می‌شویم. انعطاف در روز و ساعت برگزاری دوره حضوری باعث شده است که دوره‌های در طول هفته برای حضور افراد عادی مفید واقع‌شده و معمولاً افراد شاغل که تایم آزاد کمتری دارند، در کلاس‌های روز پنج‌شنبه حاضر شوند.

1- دوره آنلاین و مجازی آموزش سیم‌پیچی موتور

آموزشگاه پایتخت فناوری مجری برگزاری دوره آنلاین و مجازی آموزش سیم‌پیچی موتور نیز هست. به‌صورت کلی شرکت در دوره آنلاین دارای مزایای زیادی هست. ازجمله این مزیت‌ها می‌توان به مواردی مانند صرفه‌جویی در وقت و هزینه‌ای است که شما مجبور هستید برای شرکت در کلاس‌های حضوری صرف کنید. در ضمن پرونجاهای آموزشی به همراه جزوه‌هایی کامل در اختیار شما قرار می‌گیرند که می‌توانید به‌صورت همیشگی آن‌ها را داشته باشید و در مواردی که نیاز دارید به آن‌ها رجوع کنید.

دوره‌های آنلاین و مجازی در پایتخت فناوری با همان کیفیتی ارائه می‌شوند که کلاس‌های حضوری در حال برگزاری هستند. درواقع گروه فیلم‌برداری با همکاری گروه تدوین در این آموزشگاه، ویدئوهای جلسات را با بهترین دوربین‌های حرفه‌ای ضبط کرده و آماده تحویل می‌کنند. علاوه بر این، هنرجویان می‌توانند با استاد دوره در ارتباط بوده و  تمامی سوالات خود را چه بصورت حضور در آموزشگاه و چه بصورت آنلاین مطرح کنند.

2- دوره حضوری آموزش سیم‌پیچی موتور

بسیاری از افراد همان روش‌های قدیمی تحصیل را می‌پسندند و ترجیح می‌دهند با حضور در کارگاه‌های عملی به‌صورت حضوری با ابزار و تجهیزات کار کنند و مهارت‌های فنی را کسب نمایند. دوره حضوری آموزش سیم‌پیچی موتور توسط اساتید ماهر و باتجربه برگزار می‌شود و شرکت‌کنندگان می‌توانند با ارتباط با استاد دوره از تجارب وی بهره‌مند شوند.

نحوه ثبت‌نام در دوره سیم‌پیچی موتور آموزشگاه پایتخت فناوری

شما می‌توانید به‌صورت حضوری، تلفنی و مجازی با مشاوران ثبت‌نام آموزشگاه ارتباط برقرار کرده و پس از اطمینان در این دوره ثبت‌نام کنید. اگر ساکن شهر تهران هستید و تمایل دارید ثبت‌نام خود را به‌صورت حضوری انجام داده و از کارگاه دیدن فرمایید به آدرس تهران، میدان انقلاب اسلامی، کوچه جنتی، جنب داروخانه دکتر ابراهیمی، پلاک 2، طبقه 2، واحد 7 مراجعه نمایید. اگر تمایل دارید به صورت تلفنی از مشاوره های ثبت نام بهره ببرید، با شماره تماس 02191009543 و شماره تلفن همراه 09338788040 در ساعات 9 الی 18 در ارتباط باشید.

دریافت مدرک فنی و حرفه‌ای سیم‌پیچی

پایتخت فناوری آموزشگاهی است که مطابق با استانداردهای فنی و حرفه‌ای کار می‌کند و دوره‌های آموزشی مختلف برگزار می‌نماید. یکی از این دوره‌ها، دوره سیم‌پیچی موتور فنی و حرفه‌ای است. کارآموزان آموزش‌های مقدماتی و تخصصی در مورد سیم‌پیچی موتور در این مجموعه می‌بینند و پس از پشت سر گذاشتن دوره، می‌توانند مدرک فنی و حرفه‌ای بگیرند. برای دریافت مدرک فنی و حرفه‌ای باید پس از اتمام کلاس‌های آموزشی با مشاور ثبت‌نام آزمون فنی و حرفه‌ای مشورت کرده و فرم مربوطه را تکمیل نمایید. در مرحله بعد باید در آزمون کتبی فنی و حرفه‌ای حضور پیداکرده و به سؤالات تستی در موعد مقرر پاسخ دهید.

درصورتی‌که بتوانید حداقل نمره 50 از 100 را کسب کنید، وارد مرحله آزمون عملی خواهید شد. در غیر این صورت باید مجدداً در آزمون کتبی شرکت نمایید. آزمون عملی در کارگاه‌های زیر نظر فنی و حرفه‌ای تشکیل‌شده و متقاضی باید حداقل به 70 درصد سال‌ها جواب درست بدهد تا بتواند از این مرحله موفق عبور کند. در ادامه شما می‌توانید گواهینامه سیم‌پیچی موتور خود را از سایت رسمی فنی و حرفه‌ای استعلام گرفته و آن را صادر کنید.

مزایا و اعتبار مدرک فنی و حرفه‌ای چقدر است؟

همان‌طور که اکثراً می‌دانید، مدرک فنی و حرفه‌ای از اعتبار بالایی برخوردار است و برای استخدام در شرکت‌های مرتبط برگ برنده‌ای برای شما هست. مضاف بر این، کسانی که قصد مهاجرت به کشور دیگری دارند، می‌توانند با نسخه ترجمه‌شده این مدرک، مهارت سیم‌پیچی خود را نشان داده و ثابت کنند. هم‌چنین با استفاده از این مدرک می‌توانید برای گرفتن جواز کسب اقدام کرده و با داشتن مجوز، مغازه‌ای جداگانه داشته باشید و به‌صورت مستقل کارکنید. برای شروع فعالیت در بازار کار نیز می‌توانید با داشتن مجوز و مدرک فنی، وام‌های خوداشتغالی بگیرید تا ازنظر مالی و سرمایه اولیه، دغدغه‌ای نداشته باشید.

مزیت‌های دوره آموزش سیم‌پیچی آموزشگاه فنی و حرفه‌ای پایتخت فناوری

دوره سیم‌پیچی موتور یکی از کلاس‌های محبوب در آموزشگاه فنی و حرفه‌ای پایتخت فناوری هست که در هر دوره تعداد زیادی از کارآموزان را وارد بازار کرده و به درآمد رسانده است. این دوره به‌صورت مقدماتی تا پیشرفته زیر نظر مدرسین باتجربه و خبره در کارگاه‌های پیشرفته و مجهز برگزار می‌شود. آموزش‌های عملی و ترفندهای به‌روز مختص ورود به بازار کار از ویژگی‌های قابل‌توجه این دوره هست. از مزیت‌های این دوره در آموزشگاه پایتخت فناوری می‌توان به منعطف بودن نحوه برگزاری کلاس، آموزش‌های حضوری و مجازی، ارتباط با استاد دوره، پشتیبانی و امکان تجدید دوره رایگان اشاره کرد.

آموزشگاه سیم پیچی موتور

برای راحتی رفت‌وآمد کارآموزان متقاضی شرکت در دوره حضوری، آموزشگاه در موقعیت مکانی مناسب با دسترسی عالی قرار داده‌شده است. آموزشگاه برای راحتی متقاضیان شهرستانی، خوابگاه‌هایی نزدیک به محل آموزشگاه با امکانات مناسب در نظر گرفته است. ارائه مدرک معتبر و دوزبانه بین‌المللی برای استخدام در ترجمان‌های وابسته به دولت و شرکت‌ها خصوصی می‌تواند مسیر اشتغال و رسیدن به درآمد بالا را برای کارآموز تسهیل ببخشید. به‌علاوه این مدرک مورد تائید وزارت جهانی کار بوده و می‌توان با ترجمه آن برای اقدام به مهاجرت کاری به کشورهای خارجی مفید واقع شود.

نکات قابل توجه در انتخاب بهترین آموزشگاه سیم پیچی

سیم‌پیچی موتور الکتریکی یکی از مباحث تخصصی در صنعت است. برای یادگیری مباحث به این دوره و درنتیجه کسب مهارت لازم به‌صورت درست و اصولی، لازم است آموزش‌هایی ببینید. شرکت در دوره‌ای که سرفصل‌های کافی به شما آموزش ندهد و یا در این مورد کم‌کاری کند، نه‌تنها کمک‌کننده نخواهد بود بلکه شمارا دلسرد کرده و از هدفتان دور می‌کند. بنابراین نقش آموزشگاه در انتقال اطلاعات و پروسه یادگیری شما بسیار مهم است. پایتخت فناوری به‌عنوان یکی از بهترین آموزشگاه‌های سیم‌پیچی موتور الکتریکی، باارزش گذاری به اهداف کارآموزانی که با صرف هزینه، در کلاس‌های آموزشی این آموزشگاه شرکت می‌کنند، تلاش می‌کند بهترین شرایط را فراهم کند. سرفصل‌های دوره با دقت توسط استاد تعیین و ارائه می‌شود. در طول دوره نیز تمام مطالبی که در سرفصل‌ها هستند، بابیانی ساده آموزش داده می‌شوند.

معرفی آموزشگاه سیم پیچی موتور

ابزار مورنیاز برای سیم پیچی موتور

 • سیم مسی
 • پره های موتور
 • میز پیچی
 • نیم سر سیم
 • وسایل عایق زنی
 • ابزارهای اتصال الکتریکی

اهمیت شرکت در آموزش سیم پیچی چیست؟

 • رسیدن به شغلی پردرآمد
 • تولید کارآمدتر
 • داشتن شغل دوم
نمایش بیشتر

محبوب ترین دوره های آموزشی مربوط به اتوماسیون و برق صنعتی

دیدگاه ها

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • عباس گفت :

  سلام. میشه قسطی هم شهریه رو واریز کرد؟

  • پشتیبان گفت :

   سلام وقتتون بخیر. جهت مشاوره پرداخت اقساطی با مشاوران مجموعه تماس بگیرید 66577378 021

 • اسماعیل گفت :

  سلام. من شغلم طوری هست که هر تایمی که شما بگید نمیتونم سر کلاس حضور داشته باشم. و قصد دارم در کلاس سیم پیچی موتور شرکت کنم. ممنون میشم راهنماییم کنید.

  • پشتیبان گفت :

   سلام. وقتتون بخیر
   اصلا بابت تایم کلاس ها نگران نباشید. طوری کلاسها چیده می شوند که شما هم به کار و هم به کلاس برسید. اما به شما پیشنهاد میکنم با مشاوران ما تماس بگیرید 66577378 021 تا بصورت تخصصی شما را راهنمایی کنند.

 • yaghoob گفت :

  سلام. من صفر صفر هستم و هیچ اطلاعاتی درباره سیم پیچی موتور ندارم اما دوست دارم در این دوره شرکت کنم و بعد برم کارآموزی. مشکلی نداره؟

  • پشتیبان گفت :

   سلام. وقتتون بخیر
   بله آموزش سیم پیچی موتور از پایه تا پیشرفته هست و در واقع از صفر تا صد است. به شما پیشنهاد میکنم از مشاوره رایگان ما استفاده کنید و با شماره های 66577378 021و 8788040 0933 تماس بگیرید

 • محمد گفت :

  با سلام
  من لیسانس مدیریت دارم عملا با این مباحث بیگانه هستم میخواستم بدونم بعد از گذراندن دوره امکان بازار کار برام مهیا هست یا نه منظورم اینه که توانایی و مهارت لازم برای جوابگو بودن خواسته های مشتری رو خواهم داشت یا نه ….
  سپاس

  • پشتیبان1 گفت :

   سلام دوست عزیز وقت بخیر. بله در این دوره تمامی مهارت های مورد نیاز برای ورود به بازار کار به صورت کامل به شما یاد داده می شود. علاوه بر این، چون در پایتخت فناوری آموزش صفر تا صد سیم پیچی موتور را داریم، مهم نیست که شما با مباحث آشنایی دارید یا نه و یا اینکه در چه سطحی سطحی هستید. چرا که صفر تا صد را اساتید ما به شما یاد می دهند.

 • ماشهریان گفت :

  برای شرکت در کلاس ها مدرک کلاسی خواصی لازم است یا نه؟ من مدرک دیپلم انسانی دارم می توانم در کلاس های شما شرکت کنم؟

  • پشتیبان1 گفت :

   سلام دوست عزیز.
   خیر در دوره های ما نیازی به مدرک یا پیش نیاز خاصی نیست و شما می توانید بدون هیچ مشکلی در دوره شرکت کنید.

 • هومن گفت :

  سلام. شما آموزش موتورهای dc هم برگزار می کنید؟

  • paytakht admin گفت :

   سلام دوست عزیز وقت بخیر.
   بله. این مبحث به صورت جامع آموزش داده میشه.
   موفق و موید باشید.

 • سید حمزه حسنی گفت :

  با عرض سلام و خسته نباشید
  من باز و بسته کردن و تست و راه اندازی موتور و لحیم کاری و بستن اتصالات و پلاک خوانی موتور رو کاملا میتونم انجام بدم. چون شهرستانی هستم و وقت برام مهمه میخواستم بدونم امکان داره که جوری تو دوره شرکت کنم که فقط کلاس های سیم پیچی و کلاف بندی رو بیام. هزینه رو کامل پرداخت میکنم حتی بابت پرداخت هزینه بیشتر هم مشکلی ندارم فقط زمان و آموزش خوب برام مهمه
  با تشکر

  • paytakht admin گفت :

   با سلام و عرض ادب
   استاد سیم پیچی موتور آموزشگاه پایتخت فناوری بسیار روی مباحث مسلط هستند و خودشون کارگاه دارن. این کلاس ها عملی و تضمینی هستند و اگر شما توی کلاس یاد نگیرین میتونین به صورت رایگان توی کلاس بعدی شرکت کنین.
   شما میتونید توی دوره های خصوصی شرکت کنین و روی مباحثی که مدنظرتون هست فوکوس کنید.
   برای اینکه بابت استاد و کلاس مطمئن بشین میتونین یک جلسه به صورت رایگان در این کلاس ها شرکت کنین.
   موفق و موید باشین.

 • فرزاد گفت :

  با سلام و خسته نباشید.
  مدت دوره و ساعت دوره چقدر می باشد؟ و ایا نحوه محاسبات تعداد دور و قطر سیم روتور و استاتور و نحوه الگوبرداری از یک الکتروموتور نیز آموزش داده می شود؟
  با تشکر فراوان

  • paytakht admin گفت :

   با سلام و درود طول دوره 30 ساعت می باشد و یک ماه زمان می برد، تمامی مباحثی که فرمودین به صورت کامل آموزش داده می شود. موفق و موید باشید.

 • نجابت گفت :

  certificate هم دارن این کلاس ها؟

  • paytakht admin گفت :

   با سلام و درود. بعد از پایان دوره جهت آزمون به فنی حرفه ای معرفی می شوید و درصورت قبولی در آزمون مدرک فنی حرفه ای به شما داده می شود.

02191009543
02191009543
WeCreativez WhatsApp Support
اگر سوالی در مورد دوره های آموزشی دارید پاسخگوی شما عزیزان بصورت 24 ساعته هستیم
سلام ، چطور میتونم کمکتون کنم ؟