آموزش سیم پیچی موتور

آموزش سیم پیچی موتورهای الکتریکی پایتخت فناوری یک دوره بسیار پر کاربرد و تخصصی می باشد. در ساختار ماشین های الکتریکی از سیم پیچ های با آلیاژهای مس، آلومینیوم و… استفاده می شود. این سیم پیچ ها در برابر اضافه جریان و حرارت بسیار آسیب پذیر هستند و در صورت بروز مشکل برای آنها می بایست دوباره ماشین های الکتریکی را سیم پیچی نمود، از این رو آموزشگاه پایتخت فناوری به صورت کاملا عملی دوره سیم پیچی موتورهای الکتریکی را به هنرجویان می آموزد. در این دوره سعی شده تا از امکانات به روز و اساتید مجرب استفاده شود تا کارآموزان پس از اتمام دوره بتوانند توانایی ورود به بازار کار را داشته باشند و این حرفه را ادامه دهند.

 • طول مدت این دوره 30 ساعت آموزش تئوری و عملی میباشد که بیش از 80% از این زمان به صورت کاملاً عملی خواهد بود.
 • آموزش سیم پیچی از صفر و مباحث ابتدایی شروع شده و مرحله به مرحله مباحث پیشرفته به دانشجویان یاد داده می شود.
 • کلاس های این دوره در کارگاه های مجهز به تجهیزات کامل برای سیم پیچی موتور برگزار می شود.
 • در این دوره به آموزش تخصصی انواع سیم پیچی موتور تک فاز و دو فاز، نحوه سیم پیچی موتور، الکتروموتور و آرمیچر به صورت پروژه محور برگزار میشود.
 • شرکت کنندگان میتوانند از خدمات رایگان آموزشگاه پایتخت فناوری از جمله پشتیبانی نامحدود و مشاوره جهت ورود موفق به بازار کار و راه اندازی کسب و کار شخصی استفاده نمایند.
 • پس از اتمام دوره مدرک بین المللی فنی و حرفه ای قابل ترجمه به شرکت کنندگان اهدا میشود تا با استفاده از آن برای استخدام در شرکت های معتبر، مهاجرت و دریافت پروانه کسب برای راه اندازی کسب و کار در حوزه سیم پیچی اقدام کنند.
 • 30 درصد تخفیف در هزینه دوره سیم پیچی برای مدت محدود در نظر گرفته شده است.
 • خوابگاه برای اسکان در نزدیکترین محل به آموزشگاه سیم پیچی موتور با کمترین هزینه معرفی میشود.

ویدئو معرفی دوره سیم پیچی

پادکست معرفی کلاس سیم پیچی
آموزش صفر تا صد سیم پیچی موتور
دوره سیم پیچی موتور
کلاس سیم پیچی موتور
یادگیری سیم پیچی موتور
دوره سیم پیچی موتور فنی حرفه ای

سرفصل های دوره آموزش صفر تا صد سیم پیچی موتور

logo gold آموزش سیم پیچی موتور و الکتروموتور

آشنایی با مفاهیم کلی برق

آشنایی با مبانی برق

آشنایی با قوانین برق (قانون اهم-قانون کیریشهف-قانون دست راست و…)

آشنایی با انواع اتصالات

نحوه تولید برق

اساس کار ژنراتور

آشنایی با ژنراتورهای ac و dc

آشنایی با انواع برق ac و dc

آشنایی با میدان مغناطیسی

آشنایی با وظایف قسمتهای مختلف موتور

بررسی انواع موتور از لحاظ کارکرد و ساختمان

نحوه کارکرد و اصول تولید گشتاور دوار در موتور

بررسی تلفات موجود در موتورها(تلفات فوکو-تلفات هیسترزیس-تلفات مسی)

محاسبه و طراحی دیاگرام و جدول موتورهای سه فاز

طراحی یک الکتروموتور سه فاز توسط هنرجو

طراحی قطر سیم و تعداد دور سیم پیچ

مشخصه برق ac و dc

نحوه تولید برق سه فاز در ژنراتور

مشخصه مربوط به برق سه فاز

بررسی علت عدم وجود نول در برق سه فاز

آشنایی با انواع اتصال در برق سه فاز (ستاره و مثلث)

بررسی حالتهای مختلف موتور در اتصالات ستاره و مثلث

علت پیدایش اتصال ستاره و مثلث

تعاریف و مفاهیم اولیه موتور

آشنایی با اجزای موتور

محاسبه ظرفیت خازن جهت راه اندازی موتور سه فاز در جریان تکفاز

تبدیل قطر سیم آلمینیومی به مسی و بلعکس

آموزش مهندسی معکوس در سیم پیچی

نحوه پلاک خوانی موتورها

محاسبه و دریاگرام موتورهای تکفاز استارت دائم

محاسبه و دیاگرام موتورهای تکفاز استارت موقت

اصول کارکرد موتورهای تکفاز

نمایش بیشتر
چرا پایتخت فناوری؟
مجوز فعالیت مجوز فعالیت

دارای مجوز معتبر از سازمان فنی و حرفه ای کشور

مدرک فنی و حرفه ای مدرک فنی و حرفه ای

معرفی هنرجویان به فنی و حرفه ای جهت اخذ مدرک

دوره های عملی دوره های عملی

برگزاری دوره ها در کارگاه مجهز بصورت عملی

پشتیبانی پشتیبانی

پشتیبانی کار آموزان پس از اتمام دوره ی آموزشی

سرفصل های استاندارد سرفصل های استاندارد

سرفصل های آموزشی مطابق با سازمان فنی و حرفه ای

دسترسی سریع دسترسی سریع

دسترسی مناسب محل آموزشگاه برای تردد کار آموزان

رزرو کلاس / مشاوره

آنچه که در کلاس سیم پیچی موتور می آموزید :

 • مهارت کامل در نقشه کشی و طراحی سیم پیچ الکتروموتور
 • مهارت کامل در سیم پیچی موتور تک فاز
 • مهارت کامل در سیم پیچی موتورهای سه فاز
 • مهارت کامل در راه اندازی و تست موتور سیم پیچ
 • آشنایی با انواع نمودار مدار و کاربرد آنها
 • مهارت کامل در طراحی سیم پیچ موتور خام
 • مهارت کامل در ساخت سیم پیچ موتورهای سوخته و راه اندازی مجدد آنها
 • مهارت کامل در اصول عایق استاتور
 • مهارت کامل در کار با ابزار تخصصی سیم پیچی
 • مهارت کامل در رزوه کاری و راه اندازی موتورهای سیم پیچی شده
 •  موتورهای سیم پیچی عیب یابی و نگهداری موتورهای مختلف

مشاوره رایگان

"*" indicates required fields

نظرات کارآموزان دوره یادگیری سیم پیچی موتور

هزینه دوره آموزش سیم پیچی

سیم پیچی موتور
هزینه دوره: 3/500/000
هزینه با تخفیف: 5/000/000
دوره خصوصی: 6/000/000

سوالات متداول

موتورهای صنعتی تکفاز و سه فاز به همراه موتورهای کولر آبی و ترانس از جمله مواردی هستند که در کارگاه سیم پیجی خواهند شد.

بله همانطور که در سوال قبلی نیز اشاره شده موتورهای دوسرعته مانند موتور کولر آبی سیم پیچی می شوند.

قبل از جازدن سیم پیچ ها در استاتور موتورهای تکفاز و سه فاز می بایست عایق کاری صورت گیرد تا از اتصال سیم پیچی با بدنه و صدمه دیدن موتور جلوگیری شود.

انواع روش های سیم پیچی از جمله سیم پیچ پاقرباغه ای ، متحدالمرکز و …

برای محاسبه تمامی این موارد نیاز به اندازه گیری دقیق و محاسبات فرمولی می باشد که در کلاس به صورت جامع به آن اشاره می کنیم.

بله بدون تردید با آموزشها عملی و سطح بالای این آموزشگاه و همچنین استفاده از اساتید صاحب نام در صنعت کارآموزان پس از اتمام دوره خود در این رشته می توانند مشغول به کار شوند.

طول دوره 30 الی 45 ساعت می باشد و 1 ماه زمان می برد.

بله ، کلاس ها هم در تایم صبح برگزار می شود و هم در تایم بعد از ظهر و کلاس ها جامع هستند و هم به صورت تئوری و هم به صورت عملی برگزار می شوند ولی بیشتر تایم کلاس به صورت عملی در کارگاه می باشد

بله ، کلاس ها ویژه بازار کار هستند و به صورتی هست که کارآموز پس از دوره مستقیما بتواند وارد بازار کار بشود،ضمن این که آموزشگاه پشتیبانی آموزشی نامحدود دارد یعنی بعد از دوره اگر کارآموز با هر مشکلی مواجه شد می تواند حضوری مراجعه کند و یا طی تماس تلفنی مشکل خود را برطرف نماید.

برای کارآموزان شهرستان کلاس های فشرده وجود دارد که کارآموزان هر روز پشت سرهم برای کلاس ها تشریف می آورند(مدت زمان و شهریه و سرفصل های کلاس های فشرده هیچ فرقی با دوره عادی ندارد فقط کارآموزان به جای اینکه سه روز در هفته برای کلاس تشریف بیارن هر روز برای کلاس تشریف میارن)

بله،کارآموزان شهرستان می توانند در خوابگاه مستقر شوند(خوابگاه فاصله کمی با آموزشگاه داشته و کارآموزان می توانند این مسیر را پیاده طی کنند و هزینه برای یک ما مبلغ 300000تومان الی 500000تومان می باشد و برای یک شب 25000 تومان الی 45000 تومان بسته به اتاقی که انتخاب می شود)

آموزشگاه پایتخت فناوری زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای فعالیت دارد،پس از دوره کارآموزان از طریق پورتال آموزشگاه به فنی و حرفه ای معرفی می شوند و پس از قبولی در آزمون های تئوری و عملی برای آن ها گواهینامه مهارتی صادر می شود که این گواهینامه بین المللی هست و در سایر کشورها هم معتبر می باشد.

معرفی صفر تا صد آموزش سیم پیچی

وسایل الکتریکی کوچک و بزرگ در کاربرد های صنعتی و خانگی استفاده می شوند و در همه آن ها موتور الکتریکی وجود دارد. یکی از اجزای اصلی در این موتورها، سیم پیچی است که به وسیله سیم های آن میدان مغناطیسی به وجود آمده و باعث چرخش روتور، بخش متحرک موتور، می شود. علاوه بر این نیز بعد از مدتی، کارکرد سیم پیچی موتور به دلایل مختلف که یکی از مهم ترین آن ها نوسانات الکتریسیته است، دچار مشکل شده و نیاز به سیم پیچی مجدد دارد. این جاست که به افرادی با این تخصص نیاز شدید پیدا می کنیم.

شغل سیم پیچی موتور یکی از شغل های فنی و تخصصی است که دقیقا به خاطر فنی بودن آن، جامعه با کمبود نیروی کارشناس در این زمینه روبرو است. برای یادگیری اصولی و درست این حرفه می توانید در دوره سیم پیچی موتور آموزشگاه پایتخت فناوری شرکت کنید. این دوره مناسب بازار کار طراحی شده است و با آموزش های عملی در کارگاه ها، پشتیبانی ها و مشاوره های رایگان، کارآموز برای این شغل آماده می شود. در ادامه به معرفی این دوره پرداخته می شود.

برنامه و مباحث آموزشی دوره سیم پیچی موتور

دوره تخصصی سیم پیچی موتور با آموزش نحوه سیم پیچی انواع موتور ها از شما یک نیروی کار آزموده خواهد ساخت. در این دوره کارآموزان با آموزش مفاهیمی نظیر نحوه محاسبات قطر سیم پیچ موتور، سیم پیچی موتور های 1400 و 3000 دور، انجام اصولی عایق بندی ها و شناخت اجزا و قطعات موتور آشنا می شوند. علاوه بر این، به آموزش مبانی برق در سیم پیچی الکترو موتور ها پرداخته می شود و به تدریج با کارگاه های عملی کامل تر می شود.

از اصلی ترین برنامه های و مباحث آموزشی می توان به تدریس نحوه رسم و دیاگرام های مربوط به سیم پیچی موتور های ac، dc، شیوه محاسبه تعداد دور های سیم پیچی روتور و استاتور در موتور های کولر آبی، موتور های تک فاز و سه فاز اشاره کرد.

توانایی ها و مهارت های به دست آمده

در پایان این دوره شما به یک تعمیرکار حرفه ای تبدیل می شوید و قادر خواهید بود سیم پیچی انواع موتور ها را به صورت حرفه ای انجام دهید.

1- یادگیری نحوه سیم پیچی موتور

سیم پیچی موتور روش مخصوص به خود را دارد و بروز هرگونه اشتباه در مراحل انجام کار، این قطعه را دچار مشکل خواهد کرد، بنابراین حتما باید این کار را به صورت کامل یاد بگیرید. دوره آموزشی سیم پیچی موتور پایتخت فناوری، در بردارنده آموزش کلیه مراحلی است که یک فرد باید برای انجام سیم پیچی الکتروموتور بداند. نکته مهم تر اینکه آموزش ها در این دوره به صورت عملی و تئوری برگزار می شوند و کارآموز با دستان خود به طور واقعی کار های فنی را یاد می گیرد.

2- یادگیری انواع سیم پیچی موتور

موتور الکتریکی یا الکتروموتور در انواع مختلفی در بازار هستند. در دوره آموزش سیم پیچی موتور آموزشگاه پایتخت فناوری، با سیم پیچی موتورهای تک فاز و سه فاز آشنا خواهید شد. روش های مختلف برای سیم پیچی وجود دارد و شما طبق سرفصل های مشخص شده در طول دوره با سیم پیچی های پا قورباغه ای، دوطبقه، موجی، حلقوی ساده و مرکب و … آشنا شده و اساتید تلاش می کنند کلیه مطالب لازم برای هر روش را به صورت کامل و صفر تا صد به کارآموزان آموزش دهند.

3- یادگیری سیم پیچی موتور تک فاز

موتور الکتریکی تک فاز، بیشتر در مصارف خانگی کاربرد دارند. در سیم پیچی موتور فاکتورهای مختلفی را می توان در نظر گرفت. مثلا تعداد شیارها، تعداد فازها ، قطب ها و چند مورد دیگر. در این دوره، موتور تک فاز به شما معرفی شده، ساختمان و نحوه سیم پیچی آن به صورت کامل شرح داده می شود. در پایان دوره شما قادر خواهید بود با استفاده یکی از روش هایی که فرا گرفته اید، موتور تک فاز را سیم پیچی کنید.

3- یادگیری سیم پیچی موتور سه فاز

یک نوع از موتورهای الکتریکی که بیشتر مصارف صنعتی دارد و در دستگاه های بزرگ و ماشین آلات صنعتی استفاده می شود، موتورهای سه فاز هستند. برای کسی که ادعا می کند شغل سیم پیچی موتور می داند، بسیار مهم است که در خصوص سیم پیچی انواع موتورهای اطلاعات داشته باشد.

به همین علت، آموزش سیم پیچی موتور سه فاز یکی از سرفصل های مهم در دوره سیم پیچی موتور آموزشگاه پایتخت فناوری ست که استانداردها، روش ها و اصول سیم پیچی موتورهای الکتریکی را به کارآموزان آموزش می دهد.

4- یادگیری سیم پیچی موتور کولر آبی

کولر آبی یکی از دستگاه های بسیار پرکاربرد، به ویژه در فصل گرم تابستان است. یکی از مشکلات رایج در کولرهای آبی، ایراد پیدا کردن سیم پیچی موتور آن است. زمانی که کارکرد کولر مختل شده است، تعمیرکار به عیب یابی بخش های مختلف آن می پردازد. گاهی اوقات تکنسین تعمیر کولر متوجه می شود سیم پیچی موتور سوخته است و نیاز است تا موتور سیم پیچی مجدد شود تا بتواند مثل سابق هوای سرد تولید کند.

اما سیم پیچی موتور در مراحل مختلف صورت می گیرد. از باز کردن کولر و جدا کردن اجزای موتور از یکدیگر گرفته تا خواندن پلاک موتور برای ثبت اطلاعاتی چون میزان جریان، مقاومت، سرعت و … ، آماده کردن نقشه سیم پیچی با استفاده از تعداد شیارهای استاتور و یک نرم افزار، جدا کردن سیم پیچی قدیمی و تمیز کردن شیارها برای آماده شدن سیم پیچی جدید، بستن و وصل کردن کلاف ها و انجام سیم پیچی تازه، همه برای تعمیر موتور آسیب دیده نیاز است. تمام این مراحل به همراه جزئیات کامل در این دوره به کارآموزان آموخته می شود.

مخاطبین دوره آموزش سیم پیچی موتور چه کسانی هستند؟

مخاطبین این دوره را افرادی تشکیل می دهند که علاقه‌ مند هستند که به بازار کار جذب گردند. بنابراین طیف گسترده ای از هنرجویان جذب این دسته از رشته های فنی و حرفه ای می شوند. این روز ها بسیاری از هنرجویان آموزشگاه های معتبر از آینده کاری بهتری نسبت به دانشگاهیان برخوردارند، حتی افراد زیادی بعد از سال‌ ها تحصیل در دانشگاه به این نتیجه می رسند که آموزش های عملی در یک آموزشگاه معتبر به مراتب مفید تر از کلاس های صرفاً تئوری در دانشگاه بوده است.

دانش آموزان هنرستان و دانشجویان رشته های برق و مکانیک نیز می توانند با شرکت در این دوره عملی و جامع مهارت های فنی خود را تقویت کرده و در ادامه کسب و کار خود را آغاز نمایند. هم چنین بسیاری از افرادی که در این حوزه فعالیت دارند برای به روز کردن اطلاعات خود و آشنایی با روش های مدرن سیم پیچی موتور ها جدید در این دوره شرکت می کنند.

مدت زمان یادگیری سیم پیچی موتور چقدر است؟

مدت زمان یادگیری سیم پیچی موتور به سطح توانایی ها و مهارت های فرد بستگی دارد. به علاوه آموزشگاه های مختلف، طول دوره را متفاوت در نظر می گیرند. آموزشگاه پایتخت فناوری مدت زمان این دوره را 30 ساعت در نظر گرفته است که به طور عمده در کارگاه های عملی سپری می شود. اگر بخواهید در کلاس های شنبه تا چهارشنبه شرکت کنید، یادگیری شما تقریبا 2 هفته طول می کشد. اما اگر بخواهید در کلاس های پنج شنبه حاضر شوید، به اتمام رسیدن دوره بیش از یک ماه طول می کشد.

پیش نیاز شرکت در کلاس سیم پیچی موتور

از آن جایی که مهارت سیم پیچی موتور در آموزشگاه پایتخت فناوری به صورت صفر تا صد آموزش داده می شود، نیازی به گذراندن دوره های دیگر به عنوان پیش نیاز نمی باشد و ثبت نام افراد با هر پیش زمینه قبلی و تحصیلاتی در این دوره بلا مانع است.

مدرک تحصیلی و میزان سواد مورد نیاز

ثبت نام در کلاس سیم پیچی موتور دارای الزام داشتن مدرک تحصیلی دیپلم برای درک فرمول های ریاضی و نقشه کشی الکترو موتور ها و محاسبه دیاگرام ها و جداول می باشد. اما اگر در حوزه امور فنی تجربه کافی دارید و می خواهید دانش خود را ارتقا دهید، اما مدرک دیپلم ندارید می توانید در این کلاس نام نویسی کنید.

تعداد افراد شرکت کننده در دوره

تعداد افراد شرکت کننده در دوره طوری تنظیم شده است که کارآموزان بتوانند کار های عملی را به شخصه انجام دهند و بر سیم پیچی انواع موتور ها تسلط پیدا کنند. در هر کلاس محدودیتی برای افراد شرکت کننده در نظر گرفته شده است. حداکر تعداد کارآموزان در کلاس های عادی 10 نفر می باشد.

اساتید دوره سیم پیچی موتور چه کسانی هستند؟

دوره سیم پیچی موتور توسط مدرسان با سابقه کار عملی و مجرب برگزار می شود. اساتید این دوره افرادی دلسوز و متخصص هستند که سعی دارند با انتقال مهارت های تجربی و فنی، کارآموز را آماده ورود به بازار کار کنند.

نحوه برگزاری کلاس سیم پیچی موتور

کلاس سیم پیچی موتور در آموزشگاه پایتخت فناوری طوری تنظیم شده است که طیف گسترده ای از افراد علاقه مند از دانش آموزان گرفته تا افرادی که شاغل هستند و به دنبال تغییر شغل یا انتخاب شغل دوم هستند بتوانند در این کلاس حضور پیدا کنند. این کلاس به دو شیوه آنلاین و حضوری تشکیل می شود که در ادامه با نحوه برگزرای و مزایای هر یک آشنا می شویم. انعطاف در روز و ساعت برگزاری دوره حضوری باعث شده است که دوره های در طول هفته برای حضور افراد عادی مفید واقع شده و معمولا تفراد شاغل که تایم آزاد کمتری دارند، در کلاس های روز پنج شنبه حاضر شوند.

1- دوره آنلاین و مجازی

آموزشگاه پایتخت فناوری مجری برگزاری دوره آنلاین و مجازی آموزش سیم پیچی موتور نیز می باشد. به صورت کلی شرکت در دوره آنلاین دارای مزایای زیادی می باشد. از جمله این مزیت ها می توان به مواردی مانند صرفه جویی در وقت و هزینه ای است که شما مجبور هستید برای شرکت در کلاس های حضوری صرف کنید.

در ضمن فایل های آموزشی به همراه جزوه هایی کامل در اختیار شما قرار می گیرند که می توانید به صورت همیشگی آن ها را داشته باشید و در مواردی که نیاز دارید به آن ها رجوع کنید.  دوره های آنلاین و مجازی در پایتخت فناوری با همان کیفیتی ارائه می شوند که کلاس های حضوری در حال برگزاری هستند.

در واقع تیم فیلمبرداری با همکاری گروه تدوین در این آموزشگاه، ویدئو های جلسات را با بهترین دوربین های حرفه ای ضبط کرده و آماده تحویل می کنند. علاوه بر این، هنرجویان می توانند با استاد دوره در ارتباط بوده و از پشتیبانی نامحدود و مشاوره های رایگان اساتید و کارشناسان، حتی بعد از اتمام دوره، استفاده کنند.

2- دوره حضوری

بسیاری از افراد همان روش های قدیمی تحصیل را می پسندند و ترجیح می دهند با حضور در کارگاه های عملی به صورت حضوری با ابزار و تجهیزات کار کنند و مهارت های فنی را کسب نمایند. دوره حضوری آموزش سیم پیچی موتور توسط اساتید ماهر و با تجربه برگزار می شود و شرکت کنندگان می توانند با ارتباط با استاد دوره از تجارب وی بهره مند شوند.

شهریه دوره سیم پیچی موتور

شهریه دوره یکی از ملاک های انتخاب آموزشگاه سیم پیچی موتور می باشد. علاقه مندان به این حوزه تمایل دارند در یک کلاس عملی با پوشش کامل سرفصل های ویژه بازار کار ثبت نام کنند که دارای یک شهریه معقولی بوده و لازم به شرکت در دوره های کارورزی به طور جدا گانه نباشد.

آموزشگاه پایتخت فناوری این دوره را با 30 درصد تخفیف برگزار می کند. شهریه دوره عادی مبلغ 3/900/000 تومان بوده که با احتساب تخفیف 30 درصدی به قیمت 2/700/000 تبدیل می شود. اگر تمایل دارد که در دوره خصوصی شرکت کنید، مبلغ شهریه 4/200/000 تومان است. به علاوه نام نویسی در دوره آنلاین و مجازی با 40 درصد تخفیف مکان پذیر است. هزینه شرکت در دوره مجازی و دسترسی مادام العمر به فیلم های آموزشی به مبلغ 2/300/000 تومان است.

نحوه ثبت نام در دوره سیم پیچی موتور آموزشگاه پایتخت فناوری

شما می توانید به صورت حضوری، تلفنی و مجازی با مشاوران ثبت نام آموزشگاه ارتباط برقرار کرده و پس از اطمینان در این دوره ثبت نام کنید. اگر ساکن شهر تهران هستید و تمایل دارید ثبت نام خود را به صورت حضوری انجام داده و از کارگاه دیدن فرمایید به آدرس تهران، میدان انقلاب اسلامی، کوچه جنتی، جنب داروخانه دکتر ابراهیمی، پلاک 2، طبقه 2، واحد 7 مراجعه نمایید.

اگر تمایل دارید به صورت تلفنی از مشاوره های ثبت نام بهره ببرید، با شماره تماس 02166477628 و شماره تلفن همراه 09338788040 در ساعات 9 الی 18 در ارتباط باشید. به علاوه شما می توانید فرم مخصوص ثبت نام را در سایت الکترونیکی به نشانی https://paytakhtfanavari.com/ را تکمیل کرده و منتظر تماس مشاوران ثبت نام باشید.

نحوه پرداخت شهریه کلاس

پرداخت شهریه کلاس سیم پیچی در آموزشگاه به صورت نقدی می باشد. لازم است کارآموز تا قبل از شروع رسمی کلاس آموزشی به تسویه حساب شهریه خود بپردازد. پرداخت شهریه به صورت قسطی برای دوره هایی که بیش از دو هفته به طول می انجامد امکان پذیر است و لازم است به تایید مدیریت آموزشگاه برسد. در صورت موافقت مدیریت، نصف مبلغ شهریه را قبل از شروع کلاس بپردازید و مابقی را در شروع هفته دوم پرداخت نمایید.

دریافت مدرک فنی حرفه ای سیم پیچی

پایتخت فناوری آموزشگاهی است که مطابق با استاندارد های فنی و حرفه ای کار می کند و دوره های آموزشی مختلف برگزار می نماید. یکی از این دوره ها، دوره سیم پیچی موتور فنی و حرفه ای است. کارآموزان آموزش های مقدماتی و تخصصی در مورد سیم پیچی موتور در این مجموعه می بینند و پس از پشت سر گذاشتن دوره، می توانند مدرک فنی و حرفه ای بگیرند.

برای دریافت مدرک فنی و حرفه ای باید پس از اتمام کلاس های آموزشی با مشاور ثبت نام آزمون فنی و حرفه ای مشورت کرده و فرم مربوطه را تکمیل نمایید. در مرحله بعد باید در آزمون کتبی فنی و حرفه ای حضور پیدا کرده و به سوالات تستی در موعد مقرر پاسخ دهید. در صورتی که بتوانید حداق نمره 50 از 100 را کسب کنید، وارد مرحله آزمون عملی خواهید شد. در غیر این صورت باید مجددا در آزمون کتبی شرکت نمایید. آزمون عملی در کارگاه های زیر نظر فنی و حرفه ای تشکیل شده و متقاضی باید حداقل به 70 درصد سوال ها جواب درست بدهد تا بتواند از این مرحله موفق عبور کند. در ادامه شما مینوانید گواهینامه سیم پیچی موتور خود را از سایت رسمی فنی و حرفه ای استعلام گرفته و آن را صادر کنید.

مزایا و اعتبار مدرک

همانطور که اکثرا می دانید، مدرک فنی و حرفه ای از اعتبار بالایی برخوردار است و برای استخدام در شرکت های مرتبط برگ برنده ای برای شما می باشد. مضاف بر این، کسانی که قصد مهاجرت به کشور دیگری دارند، می توانند با نسخه ترجمه شده این مدرک، مهارت سیم پیچی خود را نشان داده و ثابت کنند.

هم چنین با استفاده از این مدرک می توانید برای گرفتن جواز کسب اقدام کرده و با داشتن مجوز، مغازه ای جداگانه داشته باشید و به صورت مستقل کار کنید. برای شروع فعالیت در بازار کار نیز می توانید با داشتن مجوز و مدرک فنی، وام های خود اشتغالی بگیرید تا از نظر مالی و سرمایه اولیه، دغدغه ای نداشته باشید.

کلاس های مشاوره رایگان راه اندازی شغل

یکی از نکاتی که برای انتخاب آموزشگاه ارائه دهنده این دوره باید در نظر گرفت، هدفمند بودن آن برای ورود به بازار کار است. آموزشگاه پایتخت فناوری، برای راه اندازی شغل کلاس های مخصوصی را برگزار می کند. شرکت در این دوره برای کارآموزان این دوره رایگان بوده و مباحثی از جمله نحوه راه اندازی کسب و کار، شیوه اخذ مدارک و مجوز های مورد نیاز، ارتباط با مشتری و روش های بالا بردن میزان درآمد آموزش داده می شود.

مزیت های دوره سیم پیچی آموزشگاه فنی و حرفه ای پایتخت فناوری

دوره سیم پیچی موتور یکی از کلاس های محبوب در آموزشگاه فنی و حرفه ای پایتخت فناوری می باشد که در هر دوره تعداد زیادی از کارآموزان را وارد بازار کرده و به درآمد رسانده است. این دوره به صورت مقدماتی تا پبشرفته زیر نظر مدرسین با تجربه و خبره در کارگاه های پیشرفته و مجهز برگزار می شود. آموزش های عملی و ترفند های به روز مختص ورود به بازار کار از ویژگی های قابل توجه این دوره می باشد.

از مزیت های این دوره در آموزشگاه پایتخت فناوری می توان به منعطف بودن نحوه برگزاری کلاس، آموزش های حضوری و مجازی، ارتباط با استاد دوره، پشتیبانی نامحدود و امکان تجدید دوره رایگان اشاره کرد. برای راحتی رفت و آمد کارآموزان متقاضی شرکت در دوره حضوری، آموزشگاه در موقعیت مکانی مناسب با دسترسی عالی قرار داده شده است. آموزشگاه برای راحتی متقاضیان شهرستانی، خوابگاه هایی نزدیک به محل آموزشگاه با امکانات مناسب در نظر گرفته است.

ارائه مدرک معتبر و دو زبانه بین المللی برای استخدام در ارگان های وابسته به دولت و شرکت ها خصوصی می تواند مسیر اشتغال و رسیدن به درآمد بالا را برای کارآموز تسهیل ببخشید. به علاوه این مدرک مورد تایید وزارت جهانی کار بوده و می توان با ترجمه آن برای اقدام به مهاجرت کاری به کشور های خارجی مفید واقع شود.

نکات قابل توجه در انتخاب بهترین آموزشگاه سیم پیچی

سیم پیچی موتور الکتریکی یکی از مباحث تخصصی در صنعت است. برای یادگیری مباحث به این دوره و در نتیجه کسب مهارت لازم به صورت درست و اصولی، لازم است آموزش هایی ببینید. شرکت در دوره ای که سرفصل های کافی به شما آموزش ندهد و یا در این مورد کم کاری کند، نه تنها کمک کننده نخواهد بود بلکه شما را دلسرد کرده و از هدف تان دور می کند.

بنابراین نقش آموزشگاه در انتقال اطلاعات و پروسه یادگیری شما بسیار مهم است. پایتخت فناوری به عنوان یکی از بهترین آموزشگاه های سیم پیچی موتور الکتریکی، با ارزش گذاری به اهداف کارآموزانی که با صرف هزینه، در کلاس های آموزشی این آموزشگاه شرکت می کنند، تلاش می کند بهترین شرایط را فراهم کند.

سرفصل های دوره با دقت توسط استاد تعیین و ارائه می شود. در طول دوره نیز تمام مطالبی که در سرفصل ها هستند، با بیانی ساده آموزش داده می شوند. بنابراین می توان گفت کارآموزان به صورت پایه تا پیشرفته در مورد سیم پیچی موتور آموزش می بینند. در طول مدتی که برای این دوره تعیین شده است و هم چنین بعد از آن، پشتیبانی هایی از سمت اساتید و هم چنین کارشناسان به صورت نامحدود به شما قابل ارائه هستند و شما می توانید از این سرویس آموزشگاه استفاده مفید کنید.

منعطف بودن ساعات کلاس آموزشی برای شرکت اقشار مختلف جامعه و دسترسی آسان به محل آموزشگاه نیز از فاکتور های تاثیر گذار در انتخاب آموزشگاهبه حساب می آید. اختصاص دادن خوابگاه و شرایط سکونت برای کارآموزان شهرستانی و تجدید دوره رایگان از نکات قابل توجه می باشد.

نمایش بیشتر
امتیاز دهید

محبوب ترین دوره های پایتخت فناوری

دیدگاه ها
 • نجابت گفت :

  certificate هم دارن این کلاس ها؟

  • paytakht admin گفت :

   با سلام و درود…بعد از پایان دوره جهت آزمون به فنی حرفه ای معرفی میشوید و درصورت قبولی در ازمون مدرک فنی حرفه ای به شما داده میشود

 • فرزاد گفت :

  با سلام و خسته نباشید
  مدت دوره و ساعت دوره چقدر می باشد ؟ و ایا نحوه محاسبات تعداد دور و قطر سیم روتور و استاتور و نحوه الگوبرداری از یک الکتروموتور نیز اموزش داده می شود؟
  با تشکر فراوان

  • paytakht admin گفت :

   با سلام و درود طول دوره 30 ساعت می باشد و یک ماه زمان می برد، تمامی مباحثی که فرمودین به صورت کامل آموزش داده میشه موفق و موید باشید.

 • سید حمزه حسنی گفت :

  با عرض سلام و خسته نباشید
  من باز و بسته کردن و تست و راه اندازی موتور و لحیم کاری و بستن اتصالات و پلاک خوانی موتور رو کاملا میتونم انجام بدم. چون شهرستانی هستم و وقت برام مهمه میخواستم بدونم امکان داره که جوری تو دوره شرکت کنم که فقط کلاس های سیم پیچی و کلاف بندی رو بیام. هزینه رو کامل پرداخت میکنم حتی بابت پرداخت هزینه بیشتر هم مشکلی ندارم فقط زمان و آموزش خوب برام مهمه
  با تشکر

  • paytakht admin گفت :

   با سلام و عرض ادب
   استاد سیم پیچی موتور آموزشگاه پایتخت فناوری بسیار روی مباحث مسلط هستند و خودشون کارگاه دارن و این کلاس ها عملی و تضمینی هستند و اگر شما توی کلاس یاد نگیرین میتونین به صورت رایگان توی کلاس بعدی شرکت کنین
   شما میتونید توی دوره های خصوصی شرکت کنین و روی مباحثی که مدنظرتون هست فوکوس کنید
   برای اینکه بابت کلاس استاد و کلاس مطمئن بشین میتونین یک جلسه به صورت رایگان در این کلاس ها شرکت کنین.
   موفق و موید باشین.

 • هومن گفت :

  سلام شما آموزش موتورهای dc هم برگزار میکنید

  • paytakht admin گفت :

   سلام
   بله به صورت جامع آموزش داده میشه.
   موفق و موید باشید.

 • ماشهریان گفت :

  برای شرکت در کلاس ها مدرک کلاسی خواصی لازم است یانه من مدرک دیپلم انسانی دارم می توانم در کلاس های شما شرکت کنم

  • پشتیبان1 گفت :

   باسلام.
   خیر در دوره های ما نیازی به مدرک یا پیش نیاز خاصی نیست.

 • محمد گفت :

  با سلام
  من لیسانس مدیریت دارم عملا با این مباحث بیگانه هستم میخواستم بدونم بعد از گذراندن دوره امکان بازار کار برام مهیا هست یا نه منظورم اینه که توانایی و مهارت لازم برای جوابگو بودن خواسته های مشتری رو خواهم داشت یا نه ….
  سپاس

  • پشتیبان1 گفت :

   سلام. با مشاوره گرفتن از همکاران و اساتید آموزشگاه می توانید به پاسخ سوالات خود برسید.

  02166477628
  02166477628
  WeCreativez WhatsApp Support
  اگر سوالی در مورد دوره های آموزشی دارید پاسخگوی شما عزیزان بصورت 24 ساعته هستیم
  سلام ، چطور میتونم کمکتون کنم ؟