آموزش سیم پیچی موتور

آموزش سیم پیچی موتورهای الکتریکی پایتخت فناوری یک دوره بسیار پر کاربرد و تخصصی می باشد. در ساختار ماشین های الکتریکی از سیم پیچ های با آلیاژهای مس، آلومینیوم و… استفاده می شود. این سیم پیچ ها در برابر اضافه جریان و حرارت بسیار آسیب پذیر هستند و در صورت بروز مشکل برای آنها می بایست دوباره ماشین های الکتریکی را سیم پیچی نمود، از این رو آموزشگاه پایتخت فناوری به صورت کاملا عملی آموزش سیم پیچی موتورهای الکتریکی را به هنرجویان می آموزد. در این دوره سعی شده تا از امکانات به روز و اساتید مجرب استفاده شود تا کارآموزان پس از اتمام دوره بتوانند توانایی ورود به بازار کار را داشته باشند و این حرفه را ادامه دهند.

 • طول مدت این دوره 30 ساعت آموزش تئوری و عملی میباشد که بیش از 80% از این زمان به صورت کاملاً عملی خواهد بود.
 • آموزش سیم پیچی از صفر و مباحث ابتدایی شروع شده و تا پیشرفته ترین مباحث آن مطرح به صورت آموزش تئوری و عملی تحت نظر اساتید مجرب و صاحب نام حوزه برق الکترونیک و برق صنعتی برگزار میشود.
 • کلاس های این دوره به صورت کاملاً عملی در کارگاه های مجهز به تجهیزات کامل برای سیم پیچی موتور برای کسب تجربه واقعی در اجرای سیم پیچی موتور و الکتروموتور به صورت پروژه محور برگزار میشود.
 • شرکت کنندگان میتوانند از خدمات رایگان آموزشگاه پایتخت فناوری از جمله پشتیبانی نامحدود و مشاوره جهت ورود موفق به بازار کار و راه اندازی کسب و کار شخصی استفاده نمایند.
 • پس از اتمام دوره مدرک بین المللی فنی و حرفه ای قابل ترجمه به شرکت کنندگان اهدا میشود تا با استفاده از آن برای استخدام در شرکت های معتبر، مهاجرت و دریافت پروانه کسب برای راه اندازی کسب و کار در حوزه سیم پیچی اقدام کنند.
 • دوره سیم پیچی همانند دیگر دوره های آموزشی برگزار شده در آموزشگاه پایتخت فناوری مثل : آموزش برق ساختمان ، آموزش تابلو برق صنعتی ، آموزش لوله کشی ساختمان و … از صفر تا صد از مباحث ابتدایی و پیشرفته را در بر میگیرد و به صورت حضوری در گارگاه مجهز به تجهیزات کامل برگزار میشود.
 • 30 درصد تخفیف در هزینه دوره سیم پیچی برای مدت محدود در نظر گرفته شده است.
 • خوابگاه برای اسکان در نزدیکترین محل به آموزشگاه سیم پیچی موتور با کمترین هزینه معرفی میشود.

ویدئو معرفی دوره سیم پیچی

پادکست معرفی دوره سیم پیچی

سرفصل های دوره آموزش سیم پیچی موتور

logo gold آموزش سیم پیچی موتور و الکتروموتور

آشنایی با مفاهیم کلی برق

آشنایی با مبانی برق

آشنایی با قوانین برق (قانون اهم-قانون کیریشهف-قانون دست راست و…)

آشنایی با انواع اتصالات

نحوه تولید برق

اساس کار ژنراتور

آشنایی با ژنراتورهای ac و dc

آشنایی با انواع برق ac و dc

آشنایی با میدان مغناطیسی

آشنایی با وظایف قسمتهای مختلف موتور

بررسی انواع موتور از لحاظ کارکرد و ساختمان

نحوه کارکرد و اصول تولید گشتاور دوار در موتور

بررسی تلفات موجود در موتورها(تلفات فوکو-تلفات هیسترزیس-تلفات مسی)

محاسبه و طراحی دیاگرام و جدول موتورهای سه فاز

طراحی یک الکتروموتور سه فاز توسط هنرجو

طراحی قطر سیم و تعداد دور سیم پیچ

مشخصه برق ac و dc

نحوه تولید برق سه فاز در ژنراتور

مشخصه مربوط به برق سه فاز

بررسی علت عدم وجود نول در برق سه فاز

آشنایی با انواع اتصال در برق سه فاز (ستاره و مثلث)

بررسی حالتهای مختلف موتور در اتصالات ستاره و مثلث

علت پیدایش اتصال ستاره و مثلث

تعاریف و مفاهیم اولیه موتور

آشنایی با اجزای موتور

محاسبه ظرفیت خازن جهت راه اندازی موتور سه فاز در جریان تکفاز

تبدیل قطر سیم آلمینیومی به مسی و بلعکس

آموزش مهندسی معکوس در سیم پیچی

نحوه پلاک خوانی موتورها

محاسبه و دریاگرام موتورهای تکفاز استارت دائم

محاسبه و دیاگرام موتورهای تکفاز استارت موقت

اصول کارکرد موتورهای تکفاز

نمایش بیشتر
چرا پایتخت فناوری؟
مجوز فعالیت مجوز فعالیت

دارای مجوز معتبر از سازمان فنی و حرفه ای کشور

مدرک فنی و حرفه ای مدرک فنی و حرفه ای

معرفی هنرجویان به فنی و حرفه ای جهت اخذ مدرک

دوره های عملی دوره های عملی

برگزاری دوره ها در کارگاه مجهز بصورت عملی

پشتیبانی پشتیبانی

پشتیبانی کار آموزان پس از اتمام دوره ی آموزشی

سرفصل های استاندارد سرفصل های استاندارد

سرفصل های آموزشی مطابق با سازمان فنی و حرفه ای

دسترسی سریع دسترسی سریع

دسترسی مناسب محل آموزشگاه برای تردد کار آموزان

رزرو کلاس / مشاوره

آنچه که در کلاس سیم پیچی موتور می آموزید :

 • مهارت کامل در نقشه کشی و طراحی سیم پیچ الکتروموتور
 • مهارت کامل در سیم پیچی موتور تک فاز
 • مهارت کامل در سیم پیچی موتورهای سه فاز
 • مهارت کامل در راه اندازی و تست موتور سیم پیچ
 • آشنایی با انواع نمودار مدار و کاربرد آنها
 • مهارت کامل در طراحی سیم پیچ موتور خام
 • مهارت کامل در ساخت سیم پیچ موتورهای سوخته و راه اندازی مجدد آنها
 • مهارت کامل در اصول عایق استاتور
 • مهارت کامل در کار با ابزار تخصصی سیم پیچی
 • مهارت کامل در رزوه کاری و راه اندازی موتورهای سیم پیچی شده
 •  موتورهای سیم پیچی عیب یابی و نگهداری موتورهای مختلف

مشاوره رایگان

نظرات کارآموزان دوره آموزش سیم پیچی موتور

هزینه دوره آموزش سیم پیچی موتور

سیم پیچی موتور
هزینه دوره: 3/860/000
هزینه با تخفیف: 2/700/000
دوره خصوصی: 4/200/000

سوالات متداول دوره سیم پیچی

موتورهای صنعتی تکفاز و سه فاز به همراه موتورهای کولر آبی و ترانس از جمله مواردی هستند که در کارگاه سیم پیجی خواهند شد.

بله همانطور که در سوال قبلی نیز اشاره شده موتورهای دوسرعته مانند موتور کولر آبی سیم پیچی می شوند.

قبل از جازدن سیم پیچ ها در استاتور موتورهای تکفاز و سه فاز می بایست عایق کاری صورت گیرد تا از اتصال سیم پیچی با بدنه و صدمه دیدن موتور جلوگیری شود.

انواع روش های سیم پیچی از جمله سیم پیچ پاقرباغه ای ، متحدالمرکز و …

برای محاسبه تمامی این موارد نیاز به اندازه گیری دقیق و محاسبات فرمولی می باشد که در کلاس به صورت جامع به آن اشاره می کنیم.

بله بدون تردید با آموزشها عملی و سطح بالای این آموزشگاه و همچنین استفاده از اساتید صاحب نام در صنعت کارآموزان پس از اتمام دوره خود در این رشته می توانند مشغول به کار شوند.

طول دوره 30 الی 45 ساعت می باشد و 1 ماه زمان می برد.

بله ، کلاس ها هم در تایم صبح برگزار می شود و هم در تایم بعد از ظهر و کلاس ها جامع هستند و هم به صورت تئوری و هم به صورت عملی برگزار می شوند ولی بیشتر تایم کلاس به صورت عملی در کارگاه می باشد

بله ، کلاس ها ویژه بازار کار هستند و به صورتی هست که کارآموز پس از دوره مستقیما بتواند وارد بازار کار بشود،ضمن این که آموزشگاه پشتیبانی آموزشی نامحدود دارد یعنی بعد از دوره اگر کارآموز با هر مشکلی مواجه شد می تواند حضوری مراجعه کند و یا طی تماس تلفنی مشکل خود را برطرف نماید.

برای کارآموزان شهرستان کلاس های فشرده وجود دارد که کارآموزان هر روز پشت سرهم برای کلاس ها تشریف می آورند(مدت زمان و شهریه و سرفصل های کلاس های فشرده هیچ فرقی با دوره عادی ندارد فقط کارآموزان به جای اینکه سه روز در هفته برای کلاس تشریف بیارن هر روز برای کلاس تشریف میارن)

بله،کارآموزان شهرستان می توانند در خوابگاه مستقر شوند(خوابگاه فاصله کمی با آموزشگاه داشته و کارآموزان می توانند این مسیر را پیاده طی کنند و هزینه برای یک ما مبلغ 300000تومان الی 500000تومان می باشد و برای یک شب 25000 تومان الی 45000 تومان بسته به اتاقی که انتخاب می شود)

آموزشگاه پایتخت فناوری زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای فعالیت دارد،پس از دوره کارآموزان از طریق پورتال آموزشگاه به فنی و حرفه ای معرفی می شوند و پس از قبولی در آزمون های تئوری و عملی برای آن ها گواهینامه مهارتی صادر می شود که این گواهینامه بین المللی هست و در سایر کشورها هم معتبر می باشد.

معرفی صفر تا صد آموزش سیم پیچی

دوره های تخصصی سیم پیچی موتور با آموزش نحوه سیم پیچی انواع موتورها از شما یک نیروی کارآزموده خواهد ساخت. دوره هایی که کارآموزان را با آموزش مفاهیمی نظیر نحوه محاسبات قطر سیم پیچ موتور،سیم پیچی موتورهای 1400 و 3000 دور ،محاسبه قطر سیم پیچ و عایق بندی ها و شناخت اجزا و قطعات موتور آشنا می سازد. دوره های تخصصی آموزش سیم پیچی موتور همواره با آموزش مبانی برق در سیم پیچی الکتروموتورها آغاز می گردد و به تدریج با کارگاه های عملی کامل تر می شود.

شغل سیم پیچی موتور چیست؟

شغل سیم پیچی موتور یکی از شغل های فنی و تخصصی ست که دقیقا به خاطر فنی بودن آن، جامعه با کمبود نیروی کارشناس در این زمینه روبرو است. از این رو می توان گفت کسی که این حرفه را انتخاب کرده و همزمان در دوره آموزش سیم پیچی موتور شرکت می کند، می تواند با تلاش و پشتکار، درآمد خوبی از آن بدست بیاورد.

آموزش سیم پیچی موتور

وسایل الکتریکی کوچک و بزرگ در کاربردهای صنعتی و خانگی استفاده می شوند و در همه آن ها موتور الکتریکی وجود دارد. یکی از اجزای اصلی در این موتورها، سیم پیچی است که به وسیله سیم های آن میدان مغناطیسی به وجود آمده و باعث چرخش روتور، بخش متحرک موتور، می شود. علاوه بر این نیز بعد از مدتی، کارکرد سیم پیچی موتور به دلایل مختلف که یکی از مهم ترین آنها نوسانات اکتریسیته است، دچار مشکل شده و نیاز به سیم پیچی مجدد دارد. این جاست که به افرادی با این تخصص نیاز شدید پیدا می کنیم.

شغل سیم پیچی موتور داراری جزئیات زیادی است که می توانید در دوره سیم پیچی موتور آموزشگاه پایتخت فناوری آن ها را به صورت کامل بیاموزید. به بیان دیگر، این دوره مناسب بازار کار طراحی شده است و با آموزش های عملی در کارگاه ها، پشتیبانی ها و مشاوره های رایگان، کارآموز برای این شغل آماده می شود.

آموزش سیم پیچی موتور تک فاز

موتور الکتریکی تک فاز، بیشتر در مصارف خانگی کاربرد دارند. در سیم پیچی موتور فاکتورهای مختلفی را می توان در نظر گرفت. مثلا تعداد شیارها، تعداد فازها ، قطب ها و چند مورد دیگر.

در دوره سیم پیچی موتور پایتخت فناوری، موتور تک فاز به شما معرفی شده، ساختمان و نحوه سیم پیچی آن به صورت کامل شرح داده می شود. در پایان دوره شما قادر خواهید بود با استفاده یکی از روش هایی که فرا گرفته اید، موتور تک فاز را سیم پیچی کنید.

آموزش سیم پیچی موتور سه فاز

یک نوع از موتورهای الکتریکی که بیشتر مصارف صنعتی دارد و در دستگاه های بزرگ و ماشین آلات صنعتی استفاده می شود، موتورهای سه فاز هستند. برای کسی که ادعا می کند شغل سیم پیچی موتور می داند، بسیار مهم است که در خصوص سیم پیچی انواع موتورهای اطلاعات داشته باشد.

به همین علت، آموزش سیم پیچی موتور سه فاز یکی از سرفصل های مهم در دوره سیم پیچی موتور آموزشگاه پایتخت فناوری ست که استانداردها، روش ها و اصول سیم پیچی موتورهای الکتریکی را به کارآموزان آموزش می دهد.

آموزش سیم پیچی موتور کولر آبی

کولر آبی یکی از دستگاه های بسیار پرکاربرد، به ویژه در فصل گرم تابستان است. یکی از مشکلات رایج در کولرهای آبی، ایراد پیدا کردن سیم پیچی موتور آن است. زمانی که کارکرد کولر مختل شده است، تعمیرکار به عیب یابی بخش های مختلف آن می پردازد. گاهی اوقات تکنسین تعمیر کولر متوجه می شود سیم پیچی موتور سوخته است و نیاز است تا موتور سیم پیچی مجدد شود تا بتواند مثل سابق هوای سرد تولید کند.

آموزش سیم پیچی موتور کولر آّبی

اما سیم پیچی موتور در مراحل مختلف صورت می گیرد. از باز کردن کولر و جدا کردن اجزای موتور از یکدیگر گرفته تا تا خواندن پلاک موتور برای ثبت اطلاعاتی چون میزان جریان، مقاومت، سرعت و … ، آماده کردن نقشه سیم پیچی با استفاده از تعداد شیارهای استاتور و یک نرم افزار، جدا کردن سیم پیچی قدیمی و تمیز کردن شیارها برای آماده شدن سیم پیچی جدید، بستن و وصل کردن کلاف ها و انجام سیم پیچی تازه، همه برای تعمیر موتور آسیب دیده نیاز است.

تمام مراحل بالا به همراه جزئیات کامل در دوره آموزش سیم پیچی موتور در آموزشگاه پایتخت فناوری به کارآموزان آموخته می شود. برای مشاهده سرفصل های دوره به قسمت سرفصل های دوره سیم پیچی موتور، در بالای صفحه ، مراجعه کنید. همچنین برای کسب اطلاعات جزئی می توانید با شماره 02166577378 نیز تماس بگیرید.

آموزش مجازی سیم پیچی

آموزشگاه پایتخت فناوری مجری برگزاری دوره آنلاین آموزش سیم پیچی موتور نیز می باشد. به صورت کلی شرکت در دوره آنلاین دارای مزایای زیادی می باشد. از جمله این مزیت ها می توان به مواردی مانند صرفه جویی در وقت و هزینه ای است که شما مجبور هستید برای شرکت در کلاس های حضوری صرف کنید.

در ضمن فایل های آموزشی به همراه جزوه هایی کامل در اختیار شما قرار می گیرند که می توانید به صورت همیشگی آن ها را داشته باشید و در مواردی که نیاز دارید به آن ها رجوع کنید.  دوره های آنلاین و مجازی در پایتخت فناوری با همان کیفیتی ارائه می شوند که کلاس های حضوری در حال برگزاری هستند.

در واقع تیم فیلمبرداری با همکاری گروه تدوین در این آموزشگاه ، ویدئوهای جلسات را با بهترین دوربین های حرفه ای ضبط کرده و آماده تحویل می کنند. علاوه بر این، هنرجویان می توانند با استاد دوره در ارتباط بوده و از پشتیبانی نامحدود و مشاوره های رایگان اساتید و کارشناسان، حتی بعد از اتمام دوره، استفاده کنند.

انواع سیم پیچی موتور

موتور الکتریکی یا الکتروموتور در انواع مختلفی در بازار هستند.  در دوره آموزش سیم پیچی موتور آموزشگاه پایتخت فناوری ، با سیم پیچی موتورهای تکفاز و سه فاز آشنا خواهید شد. روش های مختلف برای سیم پیچی وجود دارد و شما طبق سرفصل های مشخص شده در طول دوره با سیم پیچی های پا قورباغه ای، دوطبقه، موجی، حلقوی ساده و مرکب و … آشنا شده و اساتید تلاش می کنند کلیه مطالب لازم برای هر روش را به صورت کامل و صفر تا صد به کارآموزان آموزش دهند.

از این رو بعد از به پایان رساندن دوره و با استفاده از راهنمایی ها و پشتیبانی های اساتید، می توانید تسلط خود را روی همه یا برخی روش ها بیشتر کرده و در بازار کار به صورت تخصصی روی آن ها کار کنید. دوره حضوری سیم پیچی موتور در کارگاه و به صورت عملی قابل ارائه است تا شرکت کنندگان ابزار و تجهیزات کار را از نزدیک ببینند و نحوه کار با آن ها را فرا بگیرند.

بهترین آموزشگاه سیم پیچی موتور الکتریکی

سیم پیچی موتور الکتریکی یکی از مباحث تخصصی در صنعت است. برای یادگیری مباحث به این دوره، و در نتیجه کسب مهارت  لازم به صورت درست و اصولی، لازم است آموزش هایی ببینید. شرکت در دوره ای که سرفصل های کافی به شما آموزش ندهد و یا در این مورد کم کاری کند، نه تنها کمک کننده نخواهد بود بلکه شما را دلسرد کرده و از هدف تان دور می کند.

آموزشگاه سیم پیچی موتور

بنابراین نقش آموزشگاه در انتقال اطلاعات و پروسه یادگیری شما بسیار مهم است. پایخت فناوری به عنوان یکی از بهترین آموزشگاه های سیم پیچی موتور الکتریکی، با ارزش گذاری به اهداف کارآموزانی که با صرف هزینه، در کلاس های آموزشی این آموزشگاه شرکت می کنند، تلاش می کند بهترین شرایط را فراهم کند.

سرفصل های دوره با دقت توسط استاد تعیین  و ارائه می شود. در طول دوره نیز تمام مطالبی که در دل سرفصل ها هستند، با بیانی ساده آموزش داده می شوند. بنابراین می توان گفت کاراموزان به صورت پایه تا پیشرفته در مورد سیم پیچی موتور آموزش می بینند. در طول مدتی که برای دوره آموزش سیم پیچی موتور تعیین شده است و همچنین بعد از آن، پشتیبانی هایی از سمت اساتید و همچنین کارشناسان به صورت نامحدود به شما قابل ارائه هستند و شما می توانید از این سرویس آموزشگاه استفاده مفید کنید.

نحوه سیم پیچی موتور

سیم پیچی موتور روش مخصوص به خود را دارد و بروز هرگونه اشتباه در مراحل انجام کار، سیم پیچی موتور را دچار مشکل خواهد کرد، بنابراین حتما باید با آموزش های گام به گام این کار را انجام دهید.

به صورت کلی مراحلی که می توانید برای سیم پیچی یک موتور الکتریکی یا الکتروموتور طی کنید به صورت زیر هستند:

 • میز کار خود را با یک دستمال بدون پرز تمیز کنید.
 •  سطح خارجی الکتروموتور را جدا کنید.
 • از بدنه بازنشده الکتروموتورعکس بگیرید.
 • آرمیچر را با فشار دست بیرون بکشید.
 •  سیم پیچ های اصلی را خارج کنید.
 • سیم پیچ های جدید را ببندید.

گفتنی ست مراحل بالا به صورت بسیار کلی مطرح شده است. برای پیاده کردن هر کدام از آن ها نیاز است تا جزئیات زیادی رعایت شود. در واقع برای به پایان رساندن کاری بدون عیب و نقص، باید آموزش های لازم در این  رابطه دید که بهترین راه برای دریافت آموزش ها، شرکت در یک دوره آموزشی است.

کلاس آموزش سیم پیچی موتور پایتخت فناوری، در بردارنده آموزش کلیه مراحلی ست که یک فرد باید برای انجام سیم پیچی الکتروموتور بداند. نکته مهم تر اینکه آموزش ها در این دوره به صورت عملی و تئوری برگزار می شوند و کارآموز با دستان خود به طور واقعی کار فنی سیم پیچی را یاد می گیرد.

دوره سیم پیچی موتور فنی و حرفه ای

پایتخت فناوری آموزشگاهی است که مطابق با استاندارد های فنی و حرفه ای کار می کند و دوره های آموزشی مختلف برگزار می نماید. یکی از این دوره ها، دوره سیم پیچی موتور فنی و حرفه ای است. کارآموزان آموزش های مفدماتی و تخصصی در مورد سیم پیچی موتور در این مجموعه می بینند و پس از پشت سر گذاشتن دوره، می توانند مدرک فنی و حرفه ای بگیرند.

همانطور که اکثرا می دانید، این مدرک از اعتبار بالایی برخوردار است و برای استخدام در شرکت های مرتبط برگ برنده ای برای شما می باشد. مضاف بر این، کسانی که قصد مهاجرت به کشور دیگری دارند، می توانند با نسخه ترجمه شده این مدرک، مهارت سیم پیچی خود را نشان داده و ثابت کنید.

همچنین با استفاده از این مدرک می توانید برای گرفتن جواز کسب اقدام کرده و با داشتن مجوز، مغازه ای جداگانه داشته باشید و به صورت مستقل کار کنید. برای شروع فعالیت در بازار کار نیز، می توانید با داشتن مجوز و مدرک فنی، وام بگیرید تا از نظر مالی و سرمایه اولیه، دغدغه ای نداشته باشید.

مزایای شغل سیم پیچی موتور

در بسیاری از مناطق کشور ما هنوز هم عده زیادی از کولرهای آبی استفاده می کنند. نه تنها کولر، بلکه بسیاری از لوازم الکتریکی و مکانیکی پراستفاده در زندگی های امروزی، الکتروموتورهایی دارند که به واسطه سیم پیچی کار می کنند. دستگاه های نام برده قیمت های بالایی دارند واکثر ما تلاش می کنیم از آن ها خوب نگهداری کنیم و در هنگام خرابی، تعمیر را به تعویض کامل دستگاه ترجیح می دهیم.

شغل سیم پیچی موتور

از طرفی دیگر نیروی متخصص که سیم پیچی موتور را به خوبی بلد باشد، در جامعه ایران کم است. به همین خاطر شغل سیم پیچی موتور از بازار کار خوبی برخوردار است. خوب بودن بازار کار، درآمد خوبی را نیز به همراه دارد. چرا که هزینه ای که برای سیم پیچی هر موتور پرداخت می شود، مبلغی قابل توجه خواهد بود؛ هر چند رقم آن در مقابل قیمتی که دستگاه جدید دارد، بسیار ناچیز است.

به عنوان یک مزیت دیگر می توان به کم بودن سرمایه اولیه برای شروع کار در این زمینه اشاره کرد. به بیان دیگر موفقیت در این شغل بیشتر وابسته به علم فرد در خصوص رشته برق و سیم پیچی موتور است، تا ابزار کار. برای همین با مبلغی حدود 10 میلیون تومان می توانید این کار را استارت بزنید.

مخاطبین دوره های سیم پیچی موتور

مخاطبین دوره های سیم پیچی موتور را افرادی تشکیل می دهند که علاقه‌مند هستند کهبه بازار کار جذب گردند. بنابراین طیف گسترده ای از هنرجویان جذب این دسته از رشته های فنی و حرفه ای می شوند. متأسفانه در کشور ما جذب در رشته های مهندسی مانند قارچ در دانشگاه های مختلف رشد کرده است. رشدی که ثمری جز افزایش نرخ بیکاری دانش آموختگان دانشگاهی را به دنبال نداشته و موجب یاس و ناامیدی در جامعه گشته است.

این روزها بسیاری از هنرجویان آموزشگاه های معتبر از آینده کاری بهتری نسبت به دانشگاهیان برخوردارند، حتی افراد زیادی بعد از سال‌ها تحصیل در دانشگاه به این نتیجه می رسند که آموزش های عملی در یک آموزشگاه معتبر به مراتب مفید تر از کلاس های صرفاً تئوری در دانشگاه بوده است. بنابراین مخاطبین دوره های فنی از جمله دوره سیم پیچی موتور روز به روز در حال افزایش می باشد،افراد مستعد زیادی که با آموزش های تخصصی به سرعت جذب بازار کار گسترده سیم پیچی موتور می شوند.

بازار کار سیم پیچی موتور

اگر به آگهی های استخدام نگاهی بیندازید، متوجه تعداد بی شمار آگهی های استخدام مهارت پیشگان سیم پیچی موتور می شوید. بازار کار بکر این رشته و معدودافراد ماهر موجب رونق بازار کار سیم پیچی موتور شده است. بنابراین با دیدن آموزش‌های لازم می توانید امیدوار به جذب در بازار کار گسترده این رشته باشید.

درآمد شغل سیم پیچی موتور

درآمد رشته تخصصی سیم پیچی موتور بر اساس تجربه و مهارت شما تعیین می گردد ولی استخدام در این رشته با حقوق اداره کار و مزایای آن آغاز خواهد شد. به عبارتی زمانی که شما به فرد ممتازی در این کار تبدیل شدید، دستمزد این شغل هم برای شما بیشتر می گردد. بنابراین با پرداخت شهریه دوره های آموزشی سیم پیچی موتور، می‌توانید به آینده کاری فوق‌العاده خوبی امیدوار باشید. پرداخت هزینه آموزش و صرف زمان، حداقل پیش نیاز موفقیت در این شغل محسوب می گردد.

دیدگاه ها
اشتراک در
اطلاع از
12 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
محمد
4 سال قبل

با سلام
من لیسانس مدیریت دارم عملا با این مباحث بیگانه هستم میخواستم بدونم بعد از گذراندن دوره امکان بازار کار برام مهیا هست یا نه منظورم اینه که توانایی و مهارت لازم برای جوابگو بودن خواسته های مشتری رو خواهم داشت یا نه ….
سپاس

پشتیبان1
پاسخ به  محمد
4 سال قبل

سلام. با مشاوره گرفتن از همکاران و اساتید آموزشگاه می توانید به پاسخ سوالات خود برسید.

ماشهریان
4 سال قبل

برای شرکت در کلاس ها مدرک کلاسی خواصی لازم است یانه من مدرک دیپلم انسانی دارم می توانم در کلاس های شما شرکت کنم

پشتیبان1
پاسخ به  ماشهریان
4 سال قبل

باسلام.
خیر در دوره های ما نیازی به مدرک یا پیش نیاز خاصی نیست.

هومن
4 سال قبل

سلام شما آموزش موتورهای dc هم برگزار میکنید

paytakht admin
پاسخ به  هومن
4 سال قبل

سلام
بله به صورت جامع آموزش داده میشه.
موفق و موید باشید.

سید حمزه حسنی
5 سال قبل

با عرض سلام و خسته نباشید
من باز و بسته کردن و تست و راه اندازی موتور و لحیم کاری و بستن اتصالات و پلاک خوانی موتور رو کاملا میتونم انجام بدم. چون شهرستانی هستم و وقت برام مهمه میخواستم بدونم امکان داره که جوری تو دوره شرکت کنم که فقط کلاس های سیم پیچی و کلاف بندی رو بیام. هزینه رو کامل پرداخت میکنم حتی بابت پرداخت هزینه بیشتر هم مشکلی ندارم فقط زمان و آموزش خوب برام مهمه
با تشکر

paytakht admin
پاسخ به  سید حمزه حسنی
5 سال قبل

با سلام و عرض ادب
استاد سیم پیچی موتور آموزشگاه پایتخت فناوری بسیار روی مباحث مسلط هستند و خودشون کارگاه دارن و این کلاس ها عملی و تضمینی هستند و اگر شما توی کلاس یاد نگیرین میتونین به صورت رایگان توی کلاس بعدی شرکت کنین
شما میتونید توی دوره های خصوصی شرکت کنین و روی مباحثی که مدنظرتون هست فوکوس کنید
برای اینکه بابت کلاس استاد و کلاس مطمئن بشین میتونین یک جلسه به صورت رایگان در این کلاس ها شرکت کنین.
موفق و موید باشین.

فرزاد
5 سال قبل

با سلام و خسته نباشید
مدت دوره و ساعت دوره چقدر می باشد ؟ و ایا نحوه محاسبات تعداد دور و قطر سیم روتور و استاتور و نحوه الگوبرداری از یک الکتروموتور نیز اموزش داده می شود؟
با تشکر فراوان

paytakht admin
پاسخ به  فرزاد
5 سال قبل

با سلام و درود طول دوره 30 ساعت می باشد و یک ماه زمان می برد، تمامی مباحثی که فرمودین به صورت کامل آموزش داده میشه موفق و موید باشید.

نجابت
5 سال قبل

certificate هم دارن این کلاس ها؟

paytakht admin
پاسخ به  نجابت
5 سال قبل

با سلام و درود…بعد از پایان دوره جهت آزمون به فنی حرفه ای معرفی میشوید و درصورت قبولی در ازمون مدرک فنی حرفه ای به شما داده میشود

02166577378
02166577378