آموزش نصب پکیج دیواری

یکی از شغل های پر رونق این روزها نصب پکیج دیواری می باشد اگر می خواهید درآمدی معادل 5 تا 8 برابر حقوق وزارت کار را داشته باشید آموزش نصب و تعمیرات پکیج بهترین گزینه برای شماست. با ورود پکیج به بازار تاسیسات بدلیل طول عمر مناسب و به صرفه بودن این وسیله استفاده از آن بسیار فراگیر شده و عملا جای موتورخانه های قدیمی را گرفته است که این موضوع باعث شده بازار کار خوبی را به خود اختصاص دهد. در دوره آموزش نصب پکیج به اصول کلی لوله کشی این دستگاه، نصب استاندارد و بی خطر، نحوه نصب و لوله کشی رادیاتورها، نحوه اتصال پکیج به سیستم سرمایشی و سایر موارد مورد نیاز در نصب پکیج های دیواری و زمینی اشاره شده و این مباحث به صورت عملی درکارگاه به هنرجویان آموخته می شود. اما بهتر است برای افزایش توانمند و پیرو آن در دوره آموزش تعمیرات پکیج نیز شرکت کنید. در پایان این دوره ها کارآموزان با در دست داشتن مدرک بین المللی فنی و حرفه ای می توانند جذب بازار کار شده و شغل خود را شروع کنند همچنین در زمان راه اندازی شغل از پشتیبانی و مشاوره رایگان و نامحدود آموزشگاه و استاد دوره نیز بهره مند می گردند.

سرفصل ها

logo gold مطالب آموزشی این دوره عبارتند از :

آشنایی با بازار کار و روش های تبلیغات و جذب مشتری

آشنایی با اصول ایمنی و بهداشت در محیط کار

آشنایی ، معرفی  و آموزش کار با ابزار عمومی و تخصصی مورد نیاز

آشنایی با مبانی برق و کار با مولتی متر (مفاهیم اولیه برق ، ولتاژ، جریان الکتریکی ، کمیت الکتریکی)

آشنایی و کار با انواع لوله اتصالات متداول در بازار

آشنایی با انواع پخش کننده های حرارتی مثل رادیاتور، گرمایش از کف و …

آشنایی با سیستم لوله کشی و سیکل مداربسته گرمایشی

آشنایی با سیکل موتور خانه مرکزی ، مولد و مبدل

مزایا و معایب پکیج نسبت به موتورخانه

شناخت مفاهیم سختی آب – مشخصات آب آشامیدنی – متداول ترین روش تصفیه آب

آموزش شناخت انواع پکیج ، شوفاژ دیواری

آموزش محاسبه عملی و سر انگشتی ظزفیت حرارتی برای انتخاب صحیح دستگاه

آموزش پیدا کردن لوله های سرد و گرم مصرفی و رفت و برگشت شوفاژ

آموزش شستشوی مدار بسته گرمایشی قبل از نصب دستگاه

آموزش های لازم در مورد قوانین دودکشی ها (محبث 17 قانون مقررات ملی ساختمان )

آموزش نصب اصولی و قوانین مربوط به آن

شناخت وسایل جانبی نصب پکیج دیواری و انتخاب آن از نظر استاندارد

آموزش نحوه ی عملکرد دستگاه پکیج شوفاژ دیواری به صورت تئوری و عملی

شناخت انواع خطاهای نشان دهنده عیوب دستگاه در پکیج ها

و …

نمایش بیشتر
چرا پایتخت فناوری؟
مجوز فعالیت مجوز فعالیت

دارای مجوز معتبر از سازمان فنی و حرفه ای کشور

مدرک فنی و حرفه ای مدرک فنی و حرفه ای

معرفی هنرجویان به فنی و حرفه ای جهت اخذ مدرک

دوره های عملی دوره های عملی

برگزاری دوره ها در کارگاه مجهز بصورت عملی

پشتیبانی پشتیبانی

پشتیبانی کار آموزان پس از اتمام دوره ی آموزشی

سرفصل های استاندارد سرفصل های استاندارد

سرفصل های آموزشی ما مطابق با فنی و حرفه ای و صنعت می باشد

دسترسی سریع دسترسی سریع

دسترسی مناسب محل آموزشگاه برای تردد کار آموزان

رزرو کلاس / مشاوره
ثبت نام در دوره حضوری دوره حضوری

ثبت نام در دوره حضوری نصب پکیج دیواری

  • آموزش در کارگاه مجهز به صورت عملی
  • دسترسی مناسب محل آموزشگاه به مترو،BRT و وسایل حمل و نقل عمومی
  • معرفی خوابگاه نزدیک به آموزشگاه برای کارآموزان شهرستان
  • پشتیبانی نامحدود آموزشی پس از اتمام دوره
  • ارائه مدرک بین المللی فنی و حرفه ای و مدرک دو زبانه آموزشگاه
  • برگزاری کلاس به صورت عمومی و خصوصی برای کارآموزان

مشاوره رایگان

نظرات کارآموزان دوره نصب پکیج

هزینه ها

نام دوره قیمت دوره (تومان) قیمت دوره با تخفیف قیمت دوره خصوصی
آموزش نصب پکیج 1,000,000 تومان 700,000 تومان 1,200,000 تومان
آموزش تعمیرات پکیج 2,000,000 تومان 1,400,000 تومان 2,100,000 تومان
سوالات متداول

بله درشروع دوره تجهیزات و استانداردهای لوله کشی بصورت کامل مطابق با استانداردهای نظام مهندسی آموزش داده می شود.

در این دوره پکیج های بوتان و اصول پکیج های ایران رادیاتور در انواع تک مدولاتور و دو مدولاتور به صورت کامل آموزش داده می شوند.

در پکیج تک مبدل گرمایش شوفاژها و آبگرم در یک مدار انجام می شود ولی در پکیج های دو مبدل این دو مدار از طریق دو حالت مدار گرمایش جداگانه از هم انجام می شود.

برای درک بهتر مطالب آموزشی در تعمیرات پکیج احتیاج می باشد تا اطلاعات مناسبی از تاسیسات و نصب پکیج دیواری داشته باشید پیشنهاد می شود دوره نصب پکیج قبل از تعیمرات پکیج حتما گذرانده شود.

استانداردهای مربوط به آلیاژ و شماره لوله و اتصالات پکیج، استاندارد محل نصب پکیج، استانداردهای مربوط به نصب صحیح پکیج و …

این آموزشگاه سعی دارد تا به بهترین شکل دوره نصب و تعمیرات کولر گازی را برگزار کند از این رو با استفاده از اساتید صاحب نام و تجهیزات کامل این نوید را به کارآموزان می دهد تا با اطمینان کامل در این دوره ها شرکت کنند و به راحتی پس از اتمام دوره وارد بازار کار شوند.

طول دوره نصب آنتن مرکزی 15 الی طول دوره نصب پکیج 10 الی 15 ساعت به مدت یک هفته و طول دوره تعمیرات پکیج 30 ساعت به مدت سه هفته می باشد.

بله ، کلاس ها هم در تایم صبح برگزار می شود و هم در تایم بعد از ظهر و کلاس ها جامع هستند و هم به صورت تئوری و هم به صورت عملی برگزار می شوند ولی بیشتر تایم کلاس به صورت عملی در کارگاه می باشد

بله ، کلاس ها ویژه بازار کار هستند و به صورتی هست که کارآموز پس از دوره مستقیما بتواند وارد بازار کار بشود،ضمن این که آموزشگاه پشتیبانی آموزشی نامحدود دارد یعنی بعد از دوره اگر کارآموز با هر مشکلی مواجه شد می تواند حضوری مراجعه کند و یا طی تماس تلفنی مشکل خود را برطرف نماید.

برای کارآموزان شهرستان کلاس های فشرده وجود دارد که کارآموزان هر روز پشت سرهم برای کلاس ها تشریف می آورند(مدت زمان و شهریه و سرفصل های کلاس های فشرده هیچ فرقی با دوره عادی ندارد فقط کارآموزان به جای اینکه سه روز در هفته برای کلاس تشریف بیارن هر روز برای کلاس تشریف میارن)

بله،کارآموزان شهرستان می توانند در خوابگاه مستقر شوند(خوابگاه فاصله کمی با آموزشگاه داشته و کارآموزان می توانند این مسیر را پیاده طی کنند و هزینه برای یک ما مبلغ 300000تومان الی 500000تومان می باشد و برای یک شب 25000 تومان الی 45000 تومان بسته به اتاقی که انتخاب می شود)

آموزشگاه پایتخت فناوری زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای فعالیت دارد،پس از دوره کارآموزان از طریق پورتال آموزشگاه به فنی و حرفه ای معرفی می شوند و پس از قبولی در آزمون های تئوری و عملی برای آن ها گواهینامه مهارتی صادر می شود که این گواهینامه بین المللی هست و در سایر کشورها هم معتبر می باشد.

اطلاعات بیشتر

دوره آموزشی نصب پکیج دیواری

دوره های آموزشی نصب پکیج دیواری بیش از آنکه دوره ای تئوریک محسوب شود، یک دوره عملی و اجرایی است. بنابراین کارآموز در این دوره با نحوه راه اندازی و نصب پکیج دیواری آشنا خواهد شد، ابزار کار به دست می گیرد و از نزدیک به تعمیر پکیج های آزمایشی می پردازد. این همان اصولی است که متأسفانه در دوره های دانشگاهی و کاردانش مورد بی توجهی قرار گرفته است. بنابراین یک دوره آموزشی خوب نصب پکیج دیواری، همراه با کار اجرایی، نصب، تعمیر و عیب یابی پکیج های دیواری را به شما آموزش خواهد داد. ضمناً این دوره های آموزشی مناسب کلیه سنین نوجوانان و جوانان می باشد.

آموزش نصب انواع پکیج دیواری ایران رادیاتور و بوتان

ایران رادیاتور و بوتان از جمله برندهای محبوب ایرانی می باشند که در زمینه تولید سیستم های گرمایشی و پکیج های دیواری فعالیت می کنند. نصب این پکیج ها نیاز به اصول و قوانین خاصی داشته و افرادی که دارای تجربه و تخصص کافی نیستند هرگز قادر به انجام این کار نخواهند بود. چه بسا که فرد بی مهارتی اقدام به نصب پکیج نموده و مشکلاتی از قبیل آتش سوزی، سوختگی با آب جوش و آسیب رسیدن به دستگاه را به بار آورد.

آموزش نصب انواع پکیج دیواری ایران رادیاتور و بوتان از جمله مواردی است که در آ

موزشگاه پایتخت فناوری تدریس می گردد و افراد با جزئیات کار جهت نصب این پکیج ها به طور کامل آشنا می گردند.

هر یک از پکیج های ایران رادیاتور و بوتان در هنگام مواجهه با مشکلات مختلف، ارورهایی را در نمایشگر دستگاه نشان می دهند. این ارورها یا کدهای خطا در برندهای مختلف دستگاه، با هم متفاوت می باشد و آگاهی از آنها می تواند در عیب یابی و تعمیر هرچه سریعتر پکیج کمک بسیاری نماید. در آموزش نصب انواع پکیج دیواری ایران رادیاتور و بوتان تمامی ارورهای پکیج های گفته شده به مهارت آموزان آموزش داده می شود و در نهایت فردی حرفه ای با اطلاعات و دانش بالا وارد بازار کار می گردد.

آموزشگاه نصب پکیج در تهران

مزایای زیادی که پکیج ها به همراه دارند باعث شده تا استقبال از این سیستم افزایش یافته و مهندسین ساختمانی نیز توصیه به استفاده از پکیج به جای آبگرمکن و بخاری نمایند. پکیج ها شامل اجزای مختلفی بوده و نصب کردن آن تنها از عهده افرادی که در این کار آموزش های لازم را دیده اند بر می آید. بنابراین نیاز است تا افرادی به کسب آموزش های لازم در این حوزه بپردازند. یاد گرفتن مهارت های نصب پکیج، می تواند سبب ایجاد مشاغل زیادی هم در جامعه گردد و افراد زیادی مشغول به کار شوند.

آموزشگاه های آزادی که توسط سازمان فنی و حرفه ای ایجاد شده است، انواع دوره های فنی را که در بازار کار، رونق خوبی داشته و می توانند درآمدزایی ایجاد نمایند، برگزار می کنند. از جمله این دوره ها، آموزش نصب پکیج دیواری می باشد که این روزها بسیار بر سر زبان ها افتاده و افراد فعال در این حوزه معمولا مراجعه کنندگان بسیاری دارند.

اگر بخواهیم از بهترین آموزشگاه نصب پکیج در تهران یاد کنیم، باید به آموزشگاه پایتخت فناوری اشاره نماییم. در دوره آموزشی نصب پکیج دیواری این آموزشگاه، از افرادی به عنوان مدرس دوره استفاده شده است که دارای تجربه و سابقه بالایی در زمینه نصب و تعمیرات پکیج می باشند و قادرند هنرآموزان زیادی را در این حوزه تربیت نمایند.

شرایط بازار کار پس از پایان دوره آموزشی

بعد از این که مهارت جو، دوره آموزشی نصب پکیج را در آموزشگاه های معتبر و تحت تعلیم اساتید مجرب گذراند، باید پروژه های مختلف را دریافت کرده و مشغول به کار گردد. معمولا افراد پیش از آن که وارد این حرفه شوند، در رابطه با بازار کار آن تحقیقات لازم را انجام می دهند. شرایط بازار کار نصب پکیج پس از پایان دوره آموزشی، بسیار مناسب می باشد. دلیل این امر هم به نیازی که جامعه به نصاب های پکیج دارد مربوط می شود.

در صورتی که متخصص نصب پکیج بتواند اعتماد مشتریان را جلب نموده و در این کار به مهارت بالایی دست پیدا کند می تواند درآمد بالایی را از طریق این حرفه به دست آورد. در رابطه با آینده شغلی این حرفه نیز باید گفت که به دلیل این که پکیج ها روز به روز پیشرفته تر شده و هر ساختمانی که ساخته می شود معمولا از این سیستم گرمایشی استفاده می کند، افراد فعال در این حرفه در سال های آینده هم دارای بازار کار خوبی خواهند بود و عموما این افراد بیکار نخواهند ماند.

افراد پس از پایان دوره آموزشی نصب پکیج، می توانند تعمیرگاهی کوچک را راه اندازی کرده و در آن مشغول به کار شوند. البته برای نصب پکیج، نیاز به حضور نصاب در محل مورد نظر می باشد که از همین رو، نصاب ها می توانند به صورت سیار نیز فعالیت خود را ادامه داده و با تبلیغات در سایت های دیوار و شیپور اقدام به دریافت کارهای مختلف نمایند.

این افراد برای بهبود بازار کار خود و افزایش درآمد، باید با فروشندگان پکیج تعامل داشته و مشتریان آنها را به سوی خود جهت انجام امور نصب جذب نمایند.

آموزش رسوب گیری پکیج

سیستم گرمایشی پکیج با استفاده از آب کار می کند و برای این که پکیج شما کار کند باید آب به طور دائم از لوله های آن عبور نماید. عبور دائم آب از قطعات مختلف و لوله های پکیج، باعث می شود تا به مرور زمان رسوب تجمع پیدا کرده و مشکلاتی را ایجاد نماید. دلیل این امر سختی آب است که در برخی شهرها میزان این سختی بالاتر بوده و پکیج زودتر دچار رسوب می گردد.

بازار کار نصب پکیج دیواری

بازار کار نصب پکیج دیواری بازار کار گسترده و مهمی است. در این بازار کار شما فرصت‌های زیادی برای کار با پکیج دیواری پیدا می‌کنید. بخشی از این فرصت مربوط به نصب پکیج های دیواری است و برخی به سرویس‌های خدمات پس از فروش این پکیج ها باز می گردد. اگر دغدغه بازار کار را دارید ما به شما ثبت نام و آموزش در دوره های نصب پکیج دیواری را پیشنهاد می کنیم.

این روزها استفاده از پکیج دیواری بیش از گذشته متداول شده است. اندازه کوچک‌تر سیستم های پکیج دیواری در مقایسه با آب‌گرم‌کن‌های قدیمی و موتورخانه‌های بزرگ موجب شده که در ساخت‌وسازهای جدید کمتر کسی به سیستم های قدیمی‌تر توجه داشته باشد. ضمناً پکیج های دیواری به نسبت آب‌گرم‌کن‌های قدیمی و موتورخانه ها سروصدای کمتری تولید می کند، تا از این نظر نیز مطلوب مصرف کنندگان باشد. در چنین شرایطی شغل نصب پکیج دیواری یکی از بهترین گزینه های مطرح جوانان جویای کار می باشد. اما برای پیوستن به این شغل گذراندن دوره های آموزشی معتبر ضروری است. دوره هایی که کار عملی نصب پکیج دیواری را به شما آموزش خواهد داد.

درآمد نصب پکیج دیواری

اگر پکیج دیواری در ساختمانی به درستی نصب نشود برای ساختمان هزینه های زیادی ایجاد خواهد کرد. هر پکیج دیواری با آب، برق و گاز کار می کند. انتخاب درست مدل مناسب پکیج دیواری متناسب با زیر بنای ساختمان مهم ترین اصل پیش از راه اندازی و نصب پکیج دیواری محسوب می گردد. علاوه بر این نکته نحوه اجرا و نصب نیز اهمیت دارد. نکات حائز اهمیت زیادی که بر اساس تجربه و آموزش به دست خواهد آمد. بنابراین نصب پکیج دیواری شغلی حساس و سخت به حساب می آید و درآمد آن نسبتاً بالا و مطلوب است. اگر به دنبال درآمد خوب از شغل نصب پکیج دیواری هستید. پیشنهاد ما به شما کسب تجربه، مهارت و اخلاق حرفه‌ای است. در پایان امیدواریم که با سپری شدن دوره آموزشی نصب پکیج دیواری در بازار کار به بهترین شکل استعداد خود را شکوفا کنید.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با آموزشگاه
تماس با آموزشگاه
WeCreativez WhatsApp Support
اگر سوالی در مورد دوره های آموزشی دارید پاسخگوی شما عزیزان بصورت 24 ساعته هستیم
سلام ، چطور میتونم کمکتون کنم ؟