آموزش تعمیرات لپ تاپ

کلاس آموزش تعمیرات لپ تاپ یکی از دوره های پرطرفدار در رشته الکترونیک می باشد در این دوره کارآموزان با نحوه بازو بست لپ تاپ و تعمیرات آن به صورت کامل آشنا شده و پس از اتمام این دوره می توانند وارد بازار کار تعمیرات لپ تاپ شوند همچنین پس از اتمام دوره به کارآموزان گواهینامه معتبر فنی نیز ارائه می شود.

سرفصل ها

logo gold مطالب آموزشی کلاس آموزش تعمیرات لپ تاپ عبارتند از :

آشنایی با مدارات و عیب یابی لپ تاب Sony

آشنایی با مدارات و عیب یابی لپ تاب Apple

آشنایی با مدارات و عیب یابی لپ تاب Dell

آشنایی با مدارات و عیب یابی لپ تاب Fujitso

آشنایی با مدارات و عیب یابی لپ تاب Asus

آشنایی با مدارات و عیب یابی لپ تاب HP

آشنایی با مدارات و عیب یابی لپ تاب Acer

آموزش رفع و تعویض مدارات هارد و CPU و RAM

آموزش جریان کشی در لپ تاب ها

آموزش رفع مشکل خرابی فن خنک کننده

آموزش رفع مشکل خرابی دیسک نوری

آموزش رفع مشکل خرابی درگاه های USB و LAN و سایر درگاه ها

آموزش رفع مشکل خرابی bluetooth

آموزش رفع مشکل خرابی WIFI گوشی

آموزش رفع مشکل خرابی سنسور اثر انگشت لپ تاب

آموزش ریبال کردن چیپ ها

آموزش تعمیرات وب کم لپ تاب ها

آموزش نحوه ارتقاع RAM و CPU در صورت نیاز و پشتیبانی

نمایش بیشتر
logo gold مطالب آموزشی کلاس آموزش تعمیرات لپ تاپ عبارتند از :

آشنایی با مدارات و عیب یابی لپ تاب Lenovo

آموزش رفع مشکل خراب شدن صدا در لپ تاب ها

آموزش رفع مشکل روشن نشدن لپ تاب

آموزش رفع مشکل گیر کردن لپ تاب در موقع بالا آمدن

آموزش تعویض صفحه تاچ لپ تاب های تاچ

آموزش تعویض صفحه LCD یا LED لپ تاب ها

آموزش رفع مشکل کارت صدا و گرافیک

آموزش بکاپ گیری از اطلاعات

آموزش برگرداندن اطلاعات لپ تاب در صورت پاک شدن هارد

آموزش شکستن رمز لپ تاب در صورت فراموشی رمز

آموزش باز و بسته کردن انواع لپ تاب ها و قطعات آن

آموزش تعمیر مشکلات شارژ گوشی

آموزش نصب و راه اندازی ویندوز 7 و 8و 10 و سایر ویندوزها

آموزش نصب و راه اندازی مکینتاش

آموزش نصب و راه اندازی انواع لینوکس

آموزش توضیح اجرت نصب و تعمیر قطعات

آموزش توضیح اجرت نصب نرم افزار های مختلف

معرفی مراکز فروش با قیمت پایین جهت خرید اجناس برای کار آموزان

نمایش بیشتر
چرا پایتخت فناوری؟
مجوز فعالیت مجوز فعالیت

دارای مجوز معتبر از سازمان فنی و حرفه ای کشور

مدرک فنی و حرفه ای مدرک فنی و حرفه ای

معرفی هنرجویان به فنی و حرفه ای جهت اخذ مدرک

دوره های عملی دوره های عملی

برگزاری دوره ها در کارگاه مجهز بصورت عملی

پشتیبانی پشتیبانی

پشتیبانی کار آموزان پس از اتمام دوره ی آموزشی

سرفصل های استاندارد سرفصل های استاندارد

سرفصل های آموزشی ما مطابق با فنی و حرفه ای و صنعت می باشد

دسترسی سریع دسترسی سریع

دسترسی مناسب محل آموزشگاه برای تردد کار آموزان

رزرو کلاس / مشاوره
ثبت نام در دوره حضوری دوره حضوری

ثبت نام در دوره حضوری آموزش تعمیرات لپ تاپ

  • آموزش در کارگاه مجهز به صورت عملی
  • دسترسی مناسب محل آموزشگاه به مترو،BRT و وسایل حمل و نقل عمومی
  • معرفی خوابگاه نزدیک به آموزشگاه برای کارآموزان شهرستان
  • پشتیبانی نامحدود آموزشی پس از اتمام دوره
  • ارائه مدرک بین المللی فنی و حرفه ای و مدرک دو زبانه آموزشگاه
  • برگزاری کلاس به صورت عمومی و خصوصی برای کارآموزان

مشاوره رایگان

نظرات کارآموزان دوره تعمیرات لپ تاپ

هزینه ها

نام دوره قیمت دوره (تومان) قیمت دوره با تخفیف قیمت دوره خصوصی
تعمیرات لپ تاپ 2/800/000 1/900/000 3/200/000
سوالات متداول

نوع آموزش تعمیرات لپ تاپ به گونه ای می باشد که تعمیرات تمامی برندهای لپ تاپ در آن آموزش داده خواهد شد.

بله تعمیرات کامپیوتر به صورت رایگان در این دوره آموزش داده خواهد شد

بله در این دوره تعویض LCD و LED انواع لپ تاپ ها آموزش داده می شود.

بله تعمیرات بردهای الکترونیک یکی از اصلی ترین سرفصل های آموزشی تعمیرات لپ تاپ می باشد و به جد دراین دوره به آن پرداخته خواهد شد.

لوازمی مانند هیتر، هویه، لوپ، التراسونیک، پنس، گیره و برخی لوازم مصرفی مانند سیم قلع، قلع کش، روغن لحیم نیاز می باشند.

بله بدون تردید با آموزشها عملی و سطح بالای این آموزشگاه و همچنین استفاده از اساتید صاحب نام در صنعت کارآموزان پس از اتمام دوره خود در این رشته می توانند مشغول به کار شوند.

طول دوره تعمیرات لپ تاپ 40 الی 50 ساعت به مدت یک ماه می باشد (زمان کلاس تا یادگیری کامل با توجه به شرایط کارآموز نامحدود می باشد).

بله ، کلاس ها هم در تایم صبح برگزار می شود و هم در تایم بعد از ظهر و کلاس ها جامع هستند و هم به صورت تئوری و هم به صورت عملی برگزار می شوند ولی بیشتر تایم کلاس به صورت عملی در کارگاه می باشد

بله ، کلاس ها ویژه بازار کار هستند و به صورتی هست که کارآموز پس از دوره مستقیما بتواند وارد بازار کار بشود،ضمن این که آموزشگاه پشتیبانی آموزشی نامحدود دارد یعنی بعد از دوره اگر کارآموز با هر مشکلی مواجه شد می تواند حضوری مراجعه کند و یا طی تماس تلفنی مشکل خود را برطرف نماید.

برای کارآموزان شهرستان کلاس های فشرده وجود دارد که کارآموزان هر روز پشت سرهم برای کلاس ها تشریف می آورند(مدت زمان و شهریه و سرفصل های کلاس های فشرده هیچ فرقی با دوره عادی ندارد فقط کارآموزان به جای اینکه سه روز در هفته برای کلاس تشریف بیارن هر روز برای کلاس تشریف میارن)

بله،کارآموزان شهرستان می توانند در خوابگاه مستقر شوند(خوابگاه فاصله کمی با آموزشگاه داشته و کارآموزان می توانند این مسیر را پیاده طی کنند و هزینه برای یک ما مبلغ 300000تومان الی 500000تومان می باشد و برای یک شب 25000 تومان الی 45000 تومان بسته به اتاقی که انتخاب می شود)

آموزشگاه پایتخت فناوری زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای فعالیت دارد،پس از دوره کارآموزان از طریق پورتال آموزشگاه به فنی و حرفه ای معرفی می شوند و پس از قبولی در آزمون های تئوری و عملی برای آن ها گواهینامه مهارتی صادر می شود که این گواهینامه بین المللی هست و در سایر کشورها هم معتبر می باشد.

اطلاعات بیشتر

بهترین آموزش تعمیرات لپ تاپ

امروزه لپ تاپ ها به دلیل ساختار قابل حملی که دارند مورد استقبال افراد قرار گرفته اند و نقش مهمی را در زندگی بسیاری از ما ایفا می کنند. شرکت های بزرگی در دنیا اقدام به تولید انواع لپ تاپ با ویژگی های مختلف می پردازند. لپ تاپ ها هم مانند سایر وسایل الکترونیکی ممکن است با خرابی ها و مشکلاتی مواجه گردند که بسیاری از آنها نیاز به حضور تعمیرکار متخصص این حرفه دارد. بسیاری از افراد فنی که علاقمند به تعمیرات کامپیوتر و لپ تاپ می باشند، می توانند در دوره های آموزشی تعمیرات لپ تاپ شرکت نموده و مهارت های مورد نیاز این حرفه را آموزش ببینند.

بهترین آموزش تعمیرات لپ تاپ می تواند از فرد، یک تعمیرکار حرفه ای لپ تاپ ساخته و او را به بازار کار معرفی نماید.

مرکز آموزش تعمیرات لپ تاپ در تهران

 با توجه به کاربرد بسیاری که لپ تاپ ها در زندگی افراد دارند، نیاز جامعه به متخصصین این دستگاه ها را افزایش داده است. به دلیل همین نیاز، آموزشگاه های مختلف اقدام به برگزاری دوره های تعمیرات لپ تاپ می نمایند. بهترین مرکز آموزش تعمیرات لپ تاپ در تهران، آموزش پایتخت فناوری می باشد که با بهره مندی از اساتید متخصص و با سواد این دوره ها را برای افراد علاقمند برگزار نموده و تعداد زیادی را به بازار کار این رشته معرفی می نماید.

در این مراکز، افراد به صورت تخصصی با تجهیزات مختلف تعمیرات لپ تاپ مانند انواع هیتر، پروگرامر، منبع تغذیه، لوپ و … آشنا شده و قادر به انواع لپ تاپ های خراب در برندهای مختلف خواهند بود.

آموزش تعمیرات مادربرد لپ تاپ

اهمیت مادربرد در سیستم های کامپیوتری بر کسی پوشیده نیست و در صورت خراب شدن این قطعه، عملکرد لپ تاپ دچار اختلال خواهد شد. دوره تخصصی آموزش تعمیرات مادربرد لپ تاپ برای علاقمندان برگزار می گردد و در این دوره به صورت کاملا تخصصی به عیب یابی و تعمیرات مادربرد و کارت گرافیک پرداخته می شود. توانایی تشخیص و بررسی مکانیزم انواع مقاومت، خازن، سلف، دیود، ترانزیستور، فت، ماس و آی سی و عیب یابی و تعویض آنها، آموزش نحوه کار با خمیر فلکس، توانایی تشخیص و بررسی مکانیزم قطعات مادربرد و کارت گرافیک، آموزش نقشه خوانی برد، آموزش عیب یابی و تعمیرات مدارهای کارت گرافیک، آموزش مسیریابی روی انواع برد، آموزش عیب یابی و تعمیرات آی سی های حافظه گرافیکی و بسیاری از موارد دیگر از جمله مباحثی است که در دوره آموزش تعمیرات مادربرد لپ تاپ به مهارت آموزان آموزش داده میشود.

کارآموزی تعمیرات لپ تاپ

در کارآموزی تعمیرات لپ تاپ، افراد می توانند پس از مدتی کار کردن و کسب تجربه، انواع قطعات به کار رفته در لپ تاپ را می شناسند و قادر به عیب یابی و تعمیرات آنها خواهند بود. شرکت کردن در دوره های آموزش تعمیرات لپ تاپ به دلیل این که دارای کارگاه های عملی می باشند و آموزش ها به صورت تجربی نیز انجام می گیرد، افراد در واقع در این دوره ها کارآموزی خود را طی می نمایند و پس از آن می توانند به راحتی وارد بازار کار گردند.

افراد پس از این که دوره های آموزش تعمیرات را در آموزشگاه های معتبر طی نمودند می توانند برای شروع کار نزد فردی با تجربه به عنوان کارآموز فعالیت نموده و مبلغی را دریافت نمایند. پس از آن که سرمایه مورد نیاز جهت راه اندازی مغازه مستقل و خرید ابزار و دستگاه های مختلف، جمع آوری شد می توان کار خود را به صورت مستقل انجام داد و به کسب درآمدهای بالاتر فکر کرد. خوشبختانه شغل تعمیرات لپ تاپ حرفه ای با آینده روشن می باشد که انعطاف پذیری زیادی داشته و افراد می توانند در بخش های مورد علاقه خود در این حوزه مانند سخت افزار یا نرم افزار لپ تاپ  فعالیت نمایند.

آموزش تعمیرات انواع برند لپ تاپ ایسیو، ایسر، لنوو، اپل، اچ پی

تنوع لپ تاپ ها با توجه به کاربرد بسیاری که در زندگی افراد دارند، بسیار زیاد بوده و برندهای مختلفی از آن در دنیا وجود دارد. ایسوس، لنوو، ایسر، اچ پی، اپل و … از جمله برندهای محبوبی هستند که در بازار ایران هم به چشم می خورند. کلیت تعمیرات این لپ تاپ ها با هم تفاوتی نداشته و فقط جزئیات آنهاست که با هم متفاوت است. در آموزشگاه هایی که دوره های تعمیرات لپ تاپ برگزار می گردد، به معرفی و قطعه شناسی انواع برندهای لپ تاپ پرداخته شده و افراد با موضوعاتی مانند نحوه تعمیرات باطری، تعمیرات درایورهای سی دی و دی وی دی، تعویض کیبورد لپ تاپ، تعویض صفحه نمایش، تعمیرات پاور جک، تعویض صفحه کلید لپ تاپ،  نحوه تست و عیب یابی هارد دیسک،  نحوه جا زدن قاب های لپ تاپ، نحوه رفع مشکل بوت نشدن لپ تاپ، تعمیر لپ تاپ ASUS،  تعمیر لپ تاپ DELL،  تعمیرات لپ تاپ Lenovo، تعمیرات لپ تاپ TOSHIBA، تعمیرات لپ تاپ ACER، تعمیرات لپ تاپ Hp و … آشنا می گردند.

شرایط بازار کار پس از پایان دوره

بر کسی پوشیده نیست که در عصر تکنولوژی و گسترش فناوری، مشاغلی که مرتبط با تجهیزات الکترونیکی هستند می توانند درآمدزایی بالایی را برای فرد ایجاد نمایند. لپ تاپ نیز از دسته وسایلی است که امروزه در دست بسیاری از افراد دیده می شود و از آن به منظور انجام کارهای شخصی و اداری استفاده می گردد. از آنجایی که خراب شدن لپ تاپ هر چقدر هم که با کیفیت باشد، امری اجتناب ناپذیر است، در نتیجه می توان گفت که بازار کار تعمیرات لپ تاپ در سراسر جهان از مشاغل پر رونق بوده و افرادی که در این حوزه مشغول به فعالیت هستند از درآمد بالایی بهره مند می گردند.

تعمیرکاران لپ تاپ معمولا چند دستگاه را در طول روز تعمیر می کنند که بابت هر یک از آنها مبلغی را دریافت می نمایند. در نتیجه یک تعمیرکار حرفه ای لپ تاپ می تواند روزانه 500 هزار تا 1 میلیون تومان درآمد داشته باشد. البته این مقدار وابسته به عوامل مختلفی نیز بوده و در صورتی که فرد از مهارت کافی برخوردار نباشد قاعدتا مشتریان خود را از دست داده و درآمدش کاهش می یابد. مغازه تعمیرات لپ تاپ باید در مکانی باشد که افراد تردد داشته باشند و ترجیحا در مکان هایی که بورس فروش و تعمیرات سیستم های کامپیوتری و لپ تاپ است، مکان های مناسبی برای این کار می باشند.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با آموزشگاه
تماس با آموزشگاه
WeCreativez WhatsApp Support
اگر سوالی در مورد دوره های آموزشی دارید پاسخگوی شما عزیزان بصورت 24 ساعته هستیم
سلام ، چطور میتونم کمکتون کنم ؟