آموزش تابلو برق صنعتی

اگر بدنبال ارتقاء سطح معلومات فنی خود در رشت برق هستید و میخواهید شغلی پردرآمد در شاخه برق داشته باشید آموزش تابلو برق صنعتی بهترین گزینه برای شما خواهد بود در این دوره صفر تاصد مطالب از معرفی تجهیزات برق صنعتی، استانداردهای جهانی برق صنعتی، و نقشه کشی توسط نرم افزارهای تخصصی به کارآموزان تعلیم داده شده و در مدارت طراحی شده به صورت عملی در کارگاه پیاده می شود این تکرار و تمرین باعث می شود تا در بدو ورود به صنعت اطلاعت کاملی از طراحی و اجرای تجیهزات برق صنعتی داشته باشید.

از جمله سرفصل های ویژه که به صورت رایگان در این دوره در اختیار شما قرار می گیرد آموزش درایوهای AC و مینی پی ال سی لوگو زیمنس است که  راه اندای مدارت را با این لوازم نیز در دوره آموزش خواهید دید. تابلو برق های صنعتی نیاز اصلی راه اندازی هر بخش صنعتی هستند و این سبب شده تا هر جای دنیا که صنعتی وجود داشته باشد نیاز به متخصصین این رشته احساس شود. این آموزشگاه در پایان دوره مدرک فنی و حرفه ای تابلو برق به شما اعطا خواهد کرد و برای آسوده خاطر بودن هنرجویان پشتیبانی نامحدود را در نظر گرفته است.

سرفصل ها

logo gold مطالب آموزشی کلاس مونتاژ تابلو برق عبارتند از :

مقدماتی از برق صنعتی مورد نیاز در مونتاژ تابلو برق

آموزش نقشه کشی مدارهای فرمان و قدرت تابلو برق

آموزش نقشه خوانی در مونتاژ تابلو برق

آموزش آشنایی با تمامی قطعات کاربردی در تابلو برق

آشنایی کامل با انواع کنتاکتورها

آشنایی کامل با انواع رله ها

آشنایی کامل با انواع تایمرها

آشنایی کامل با انواع کلیدها، فیوزها و …

آموزش تابلو برق راه اندازی موتور سه فاز با کنتاکتور

آموزش تابلو برق راه اندازی موتور دالاندر

آموزش تابلو برق راه اندازی موتور چپگرد و راستگرد

آموزش تابلو برق یکی پس از دیگری

آموزش تابلو برق یکی به جای دیگری

آموزش تابلو برق موتور به صورت ستاره و مثلث

آموزش تابلو برق موتور به صورت ستاره و مثلث چپگرد و راستگرد

آموزش تابلو برق مربوط به سایر مدارات برق

آموزش تابلو برق مربوط به انواع خطوط تولید

نمایش بیشتر
logo gold مطالب آموزشی کلاس مونتاژ تابلو برق عبارتند از :

آموزش آشنایی با انواع کابل و سیم

آموش نصب استاندارد تجهیزات برای مونتاژ تابلو برق ها

آموزش نرم افزار Fluidsim

آموزش نرم افزار EKTS

آموزش نصب اینورتر در مدارات تابلو برق به صورت عملی

آموزش برنامه ریزی اینورتر به صورت کاملا حرفه ای

آموزش طراحی و اجرای پروژه های تابلو برق

مونتاژ تابلو برق های ساختمانی

آموزش تابلو برق راه اندازی دستگاه پرس

آموزش تابلو برق با مدار فرمان DC و 24 ولت

آموزش راه اندازی تابلو برق برای محیط های خشک

آموزش تابلو برق برای محیط های مرطوب و IP بندی آنها

آموزش عملی راه اندازی موتور تکفاز در حالات مختلف

آموزش عملی راه اندازی موتور سه فاز در حالات مختلف

آموزش راه اندازی موتور با PLC LOGO

آموزش و معرفی مقدماتی PLC های زیمنس

و تمامی مطالب مربوط به مونتاژ تابلو برق ها

نمایش بیشتر
چرا پایتخت فناوری؟
مجوز فعالیت مجوز فعالیت

دارای مجوز معتبر از سازمان فنی و حرفه ای کشور

مدرک فنی و حرفه ای مدرک فنی و حرفه ای

معرفی هنرجویان به فنی و حرفه ای جهت اخذ مدرک

دوره های عملی دوره های عملی

برگزاری دوره ها در کارگاه مجهز بصورت عملی

پشتیبانی پشتیبانی

پشتیبانی کار آموزان پس از اتمام دوره ی آموزشی

سرفصل های استاندارد سرفصل های استاندارد

سرفصل های آموزشی ما مطابق با فنی و حرفه ای و صنعت می باشد

دسترسی سریع دسترسی سریع

دسترسی مناسب محل آموزشگاه برای تردد کار آموزان

رزرو کلاس / مشاوره
ثبت نام در دوره حضوری دوره حضوری

ثبت نام در دوره حضوری تابلو برق صنعتی

  • آموزش در کارگاه مجهز به صورت عملی
  • دسترسی مناسب محل آموزشگاه به مترو،BRT و وسایل حمل و نقل عمومی
  • معرفی خوابگاه نزدیک به آموزشگاه برای کارآموزان شهرستان
  • پشتیبانی نامحدود آموزشی پس از اتمام دوره
  • ارائه مدرک بین المللی فنی و حرفه ای و مدرک دو زبانه آموزشگاه
  • برگزاری کلاس به صورت عمومی و خصوصی برای کارآموزان

مشاوره رایگان

نظرات کارآموزان دوره تابلو برق صنعتی

هزینه ها

نام دوره قیمت دوره (تومان) قیمت دوره با تخفیف قیمت دوره خصوصی
مونتاژ تابلو برق صنعتی 3,500,000 تومان 2,400,000 تومان 3,800,000 تومان
سوالات متداول

دوره آموزش تابلو برق صنعتی دوره ای جامع وو کاربردی می باشد و برخی از تجهیزات مرتبط با این دوره عبارتند از انواع کنتاکتورهای، انواع تایمرها، انواع کلیدهای محافظتی، انواع کلید های قطع و وصل، کنترل بارها، کنترل فاز، کسینوس فی متر، اینورترها، پی ال سی لوگو و…

نرم افزار Fluidsim و EKTS نرم افزارهایی هستند که در این دوره به صورت کامل به آنها پرداخته می شود بر روی این نرم افزارها می توان مدارات فرمان و قدرت را رسم نمود با قابلیت Run از مدارات طراحی شده قبل از اجرای آنها بر روی تابلو برق های واقعی تست گرفت.

با توجه به موارد ذکر شده در سرفصل ها تمامی مدارات فرمان در این دوره مورد بررسی قرار می گیرند و کارآموزان تمامی تجهیزات کاملا بروز تابلو برق را لمس می کنند سرفصل های ویژه ای که در این دوره هستند عبارتند از راه اندازی و برنامه ریزی اینورترها و پی ال سی لوگو می باشد که سطح این دوره را بسیار بالاتر از استاندارد تابلو برق صنعتی برده است.

آموزش تابلو برق صنعتی کاملا عملی و مطابق با استاندارد کشور آلمان برگزار می شود و تمامی سرفصل ها از استاندارد فنی و حرفه ای پیروی می کنند.

کلیه مدارات فرمان از قبیل چپگرد و راستگرد، ستاره مثلث، دو سرعته، یکی به جای دیگری، ستاره مثلث اتوماتیک، کنترل موتور از چند نقطه، مدار پرس، مدار بالابر، مدار آسانسور، مدارات راه اندازی نرم با اینورتر، مدارات کنترل سرعت موتور با اینورتر، مدارات هوشمند PLC LOGO و …

بله بدون تردید با آموزشها عملی و سطح بالای این آموزشگاه و همچنین استفاده از اساتید صاحب نام در صنعت کارآموزان پس از اتمام دوره خود در این رشته می توانند مشغول به کار شوند.

طول دو دوره با هم 60 ساعت می باشد و دو هفته زمان می برد.

طول دوره نصب کرکره برقی 10 الی بله ، کلاس ها هم در تایم صبح برگزار می شود و هم در تایم بعد از ظهر و کلاس ها جامع هستند و هم به صورت تئوری و هم به صورت عملی برگزار می شوند ولی بیشتر تایم کلاس به صورت عملی در کارگاه می باشد

بله ، کلاس ها ویژه بازار کار هستند و به صورتی هست که کارآموز پس از دوره مستقیما بتواند وارد بازار کار بشود،ضمن این که آموزشگاه پشتیبانی آموزشی نامحدود دارد یعنی بعد از دوره اگر کارآموز با هر مشکلی مواجه شد می تواند حضوری مراجعه کند و یا طی تماس تلفنی مشکل خود را برطرف نماید.

برای کارآموزان شهرستان کلاس های فشرده وجود دارد که کارآموزان هر روز پشت سرهم برای کلاس ها تشریف می آورند(مدت زمان و شهریه و سرفصل های کلاس های فشرده هیچ فرقی با دوره عادی ندارد فقط کارآموزان به جای اینکه سه روز در هفته برای کلاس تشریف بیارن هر روز برای کلاس تشریف میارن)

بله،کارآموزان شهرستان می توانند در خوابگاه مستقر شوند(خوابگاه فاصله کمی با آموزشگاه داشته و کارآموزان می توانند این مسیر را پیاده طی کنند و هزینه برای یک ما مبلغ 300000تومان الی 500000تومان می باشد و برای یک شب 25000 تومان الی 45000 تومان بسته به اتاقی که انتخاب می شود)

آموزشگاه پایتخت فناوری زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای فعالیت دارد، پس از دوره کارآموزان از طریق پورتال آموزشگاه به فنی و حرفه ای معرفی می شوند و پس از قبولی در آزمون های تئوری و عملی برای آن ها گواهینامه مهارتی صادر می شود که این گواهینامه بین المللی هست و در سایر کشورها هم معتبر می باشد.

اطلاعات بیشتر

معرفی شغل برق صنعتی

بسیاری از مشاغل با برق صنعتی در ارتباط هستند اما برخی از عناوین کاری مستقیماً با دانش برق در صنعت ارتباط دارند. مهارت های مشاغلی که متأسفانه در دانشگاه نیز به دانشجو آموزش داده نمی شود، این روال آموزشی غلط در هنرستان ها نیز پا برجاست و امید آن می رود که با برگزاری دوره های حرفه ای و عملی برق صنعتی بخشی از این خلأ پیش آمده جبران شود. لذا ما در این مقاله شما را با انواع مشاغل برق صنعتی آشنا خواهیم کرد و کمی در مورد بازار کار این رشته توضیح خواهیم داد.

آموزش برق صنعتی

هر آنچه که مربوط به تابلوهای صنعتی و کابل کشی در کارخانه است به برق صنعتی ارتباط پیدا می کند. یک گام فراتر اگر برویم و به محیط های نرم افزاری آشنا شویم، میتوانیم به زمینه بزرگتری از برق صنعتی که همان پی ال سی قدم بگذاریم. به هر حال برق صنعتی مشاغل بسیار پردرآمد و خوش آتیه می باشند. آموزشگاه معتبر ما با اخذ تنها یک میلیون تومان شهریه ، دوره مقدماتی و پیشرفته برق صنعتی را برای شما برگزار خواهد کرد.در آموزش برق صنعتی شما با مفاهیم پایه الکترونیک مانند ولتاژ، مقاومت، مدار و… آشنا می شوید. در ادامه پله به پله با طراحی و نصب سیستم های برقی و روشنایی در صنعت آشنا می شوید تا به نصب و راه اندازی تابلو برق برسید. نصب و راه اندازی تجهیزات حفاظتی و ایمنی و شناخت دقیق اجزا و قطعات تابلو برق از مهم ترین مراحل آموزش برق صنعتی است که همه این مراحل در فضای عملی و اجرایی آموزش داده می شود.

درآمد مشاغل برق صنعتی

درآمد برق صنعتی بیش از هر چیز وابسته به آموزش شماست. هرچه دانش برق‌کار بالاتر باشد، بهتر می تواند با فضای کار در کارخانه مأنوس شود. چراکه در صنایع مختلف دانش الکترونیک در ارتباط تنگاتنگی با دانش فنی است. درامد کار برق صنعتی به مرور زمان رو به افزایش می رود. در نتیجه درآمد برق صنعتی به شرط پیمانکاری اصولی درآمد خوبی خواهد شد. سودی که در صورت رعایت قوانین و مقررات می تواند برای عده زیادی در منطقه مشاغل پایداری را ایجاد کند و درآمد زایی بالایی با تخصص برق صنعتی به همراه داشته باشد . توجه داشته باشید که مهم ترین سود دانش برق صنعتی آموزش نحوه صرفه جویی انرژی در صنعت است که برای بنگاه های اقتصادی موردی مهم و ضروری محسوب می شود.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + بیست =

تماس با آموزشگاه
تماس با آموزشگاه
WeCreativez WhatsApp Support
اگر سوالی در مورد دوره های آموزشی دارید پاسخگوی شما عزیزان بصورت 24 ساعته هستیم
سلام ، چطور میتونم کمکتون کنم ؟