آموزش اتوماسیون صنعتی

آموزش اتوماسیون صنعتی در برق رشته ای بسیار کاربردی می باشد و این دوره آموزشی برای افرادی که می خواهند در صنعت تابلو برق و plc مشغول بکار شوند، پیشنهاد می شود. در این دوره به مباحثی ویژه و تخصصی در مورد PLC، HMI، اینورترها، سرووها، سنسورها، پنوماتیک و هیدرولیک پرداخته می شود.

آموزشگاه پایتخت فناوری با برگزاری این دوره ویژه و صنعتی به کارآموزان شرکت کننده در دوره این نوید را می دهد که پس از پایان دوره آموزشی خود بتوانند راه اندازی PLCها، تاچ پنل ها، اینورتر ها و… را به صورت کاملا حرفه ای در صنعت انجام دهند. سرفصل های آموزشی دوره اتوماسیون صنعتی بروز و مطابق صنعت می باشد و اساتید آموزش دهنده این دوره مهندسان با سابقه فعالیت در صنعت هستند.

 • آموزش تخصصی اتوماسیون صنعتی از صفر و مباحث ابتدایی شروع شده و تا پیشرفته ترین مباحث آن مطرح به صورت آموزش تئوری و عملی تحت نظر اساتید مجرب و صاحب نام برق صنعتی و الکترونیک برگزار میشود.
 • کلاس های عملی در کارگاه های کاملاً مجهز به تجهیزات تخصصی برای اتوماسیون صنعتی و کسب تجربه های 100% عملی و واقعی و به صورت پروژه محور برگزار میگردد.
 • شرکت کنندگان میتوانند از خدمات رایگان آموزشگاه پایتخت فناوری از جمله پشتیبانی نامحدود و مشاوره جهت ورود موفق به بازار کار و راه اندازی کسب و کار شخصی استفاده نمایند.
 • پس از اتمام دوره شرکت کنندگان مدرک فنی حرفه ای آموزشگاه را دریافت میکنند تا با استفاده از آن برای استخدام در شرکت های معتبر، مهاجرت و دریافت پروانه کسب برای راه اندازی کسب و کار در حوزه اتوماسیون صنعتی به صورت قانونی و معتبر توانایی اقدام را داشته باشند.
 • دوره اتوماسیون ابزار های صنعتی همانند دیگر دوره های برگزار شده در آموزشگاه پایتخت فناوری مثل : آموزش تابلو برق صنعتی ، آموزش پی ال سی و … از صفر تا صد از مباحث ابتدایی و پیشرفته را در بر میگیرد و به صورت حضوری در گارگاه مجهز به تجهیزات کامل برگزار میشود.
 • 30 درصد تخفیف در هزینه دوره اتوماسیون صنعتی برای مدت محدود در نظر گرفته شده است.

ویدئو معرفی دوره آموزش اتوماسیون صنعتی

سرفصل های دوره اتوماسیون صنعتی

مطالب دوره اتوماسیون صنعتی

آموزش مدار فرمان و تابلو برق صنعتی

آشنایی با نرم افزارها طراحی تابلو برق

آموزش نرم افزار اتوماسیون صنعتی Automation Studio

آموزش برنامه نویسی بر روی سنسورها و بستن مدارات و کنترل با آردوینو

آموزش سنسورهای صنعتی و سنسورینگ

آموزش plcهای زیمنس، دلتا و کینکو از مقدماتی تا پیشرفته

آموزش PLC S7 1200 سخت افزار و نرم افزار به صورت کامل

آموزش نصب و راه اندازی اینورتر ها و سرووها

آموزش PLC Delta راه اندازی سخت افزاری ونرم افزاری به صورت کامل

آموزش PLC Kinco به صورت تخصصی و کامل

آموزش شبکه های صنعتی Profibus ، Profinet ،Fildbusو Ethernet

آموزش نرم افزارهای Simatic Manager ، Tia portal و …

آموزش پنوماتیک و راه اندازی سیستم پنوماتیک در کارگاه

آموزش تست مدارات در نرم افزار Fluidsim

آشنایی با هیدرولیک و نحوه ارتباط آن با ادوات اتوماسیون صنعتی

آشنایی با راه اندازی پروژه نوار نقاله

آشنایی با راه اندازی پروژه خطوط رنگ خودروها

آشنایی با راه اندازی پروژه خطوط برش فولاد

نمایش بیشتر
مطالب دوره اتوماسیون صنعتی

آموزش مونتاژ تابلو PLC S7 1200 و طراحی چند پروژه به صورت عملی

آموزش PLC 300 زیمنس به صورت کامل به همراه نرم افزار

آموزش مونتاژ تابلو PLC 300 زیمنس طبق استاندارد IEC

آموزش کامل برنامه نویسی و راه اندازی PLC S7-400

آموزش راه اندازی پروژه های بزرگ صنعتی با PLC S7-400

آموزش راه اندازی PLC 400 به صورت Redundant

آموزش HMI و آشنایی کامل با نرم افزارهای WINCC

آموزش HMI های زیمنس، دلتا و کینکو

آشنایی با راه اندازی و کنترل تمام اتوماتیک موتورها با وسیله HMIها

آشنایی با آموزش کنترل پله ای موتورهای صنعتی

آموزش راه اندازی و کنترل سرعت چند حالته موتورها توسط اتوماسیون صنعتی

برنامه نویسی و تشریح کامل چندین پروژه بزرگ صنعتی

آموزش طراحی و برنامه نویسی پروژه های مختلف توسط کارآموز

آموزش برنامه نویسی و اجرای پروژه های گلخانه ای

انجام نمونه پروژه های اتوماسیون مرغداری ها

کنترل و مانیتورینگ قطعات از طریق بلوتوث کنترلر

کنترل و مانیتورینگ قطعات از طریق Wi Fi

کنترل و مانیتورینگ از طریق نرم افزار android

هوشمند سازی سیستم اتوماسیون و کنترل از راه دور

نمایش بیشتر

چرا پایتخت فناوری؟

مجوز فعالیت

مجوز فعالیت دارای مجوز معتبر از سازمان فنی و حرفه ای کشور

مدرک فنی و حرفه ای

مدرک فنی و حرفه ای اعطا مدرک معتبر بین المللی

دوره های عملی

دوره های عملی برگزاری دوره ها در کارگاه مجهز بصورت عملی

پشتیبانی

پشتیبانی پشتیبانی کار آموزان پس از اتمام دوره ی آموزشی

سرفصل های استاندارد

سرفصل های استاندارد سرفصل های آموزشی مطابق با فنی و حرفه ای

دسترسی سریع

دسترسی سریع دسترسی آسان به حمل و نقل عمومی

رزرو کلاس / مشاوره

فرم مشاوره رایگان

"*" indicates required fields

ثبت نام در دوره حضوری اتوماسیون صنعتی

 • آموزش در کارگاه مجهز به صورت عملی
 • دسترسی مناسب محل آموزشگاه به مترو،BRT و وسایل حمل و نقل عمومی
 • معرفی خوابگاه نزدیک به آموزشگاه برای کارآموزان شهرستان
 • پشتیبانی نامحدود آموزشی پس از اتمام دوره
 • ارائه مدرک بین المللی فنی و حرفه ای و مدرک دو زبانه آموزشگاه
 • برگزاری کلاس به صورت عمومی و خصوصی برای کارآموزان

هزینه دوره اتوماسیون صنعتی

آموزش اتوماسیون صنعتی هزینه دوره: 4/290/000 هزینه با تخفیف: 3/000/000 دوره خصوصی: 4/700/000

سوالات متداول دوره آموزش اتوماسیون صنعتی

در این دوره هر دو رشته تابلو برق و plc آموزش داده می شوند و به مباحثی همچون هیدرولیک و پنوماتیک بیشتر پرداخته می شود.

اتوماسیون صنعتی نوعی کنترل و اجرای پروژه های برق صنعتی می باشد در این دوره کارآموزان با مباحث تابلو برق و plc بصورت کاربردی و صنعتی آشنا می شوند دوره اتوماسیون صنعتی زیر مجموعه رشته کنترل ابزار دقیق می باشد.

پی ال سی های شرکت های زیمنس، دلتا و کینکو در این دوره مورد بررسی قرار می گیرند.

HMIها صفحات تاچی هستند که قابل برنامه ریزی از طریق نرم افزارهای Wincc می باشند تا با استفاده از آنها بتوان فرمانی را صادر یا پروسه صنعتی را کنترل نمود که تمامی این دستگاه ها بصورت عملی در آموزشگاه مورد بررسی قرار می گیرند.

این دوره بصورت کاملا صنعتی برگزار می شود و در طی برگزاری آن یک یا دو مرحله با توافق با کارآموزان بازدید از کارخانه انجام می شود تا مفاهیم بصورت کاملا صنعتی توسط کارآموز درک شود.

بله بدون تردید با آموزشها عملی و سطح بالای این آموزشگاه و همچنین استفاده از اساتید صاحب نام در صنعت کارآموزان پس از اتمام دوره خود در این رشته می توانند مشغول به کار شوند.

طول دوره نصب آنتن مرکزی 15 الی طول دوره آموزش اتوماسیون صنعتی 150 ساعت می باشد که به مدت 4 ماه برگزار می گردد.

بله ، کلاس ها هم در تایم صبح برگزار می شود و هم در تایم بعد از ظهر و کلاس ها جامع هستند و هم به صورت تئوری و هم به صورت عملی برگزار می شوند ولی بیشتر تایم کلاس به صورت عملی در کارگاه می باشد

بله ، کلاس ها ویژه بازار کار هستند و به صورتی هست که کارآموز پس از دوره مستقیما بتواند وارد بازار کار بشود،ضمن این که آموزشگاه پشتیبانی آموزشی نامحدود دارد یعنی بعد از دوره اگر کارآموز با هر مشکلی مواجه شد می تواند حضوری مراجعه کند و یا طی تماس تلفنی مشکل خود را برطرف نماید.

برای کارآموزان شهرستان کلاس های فشرده وجود دارد که کارآموزان هر روز پشت سرهم برای کلاس ها تشریف می آورند(مدت زمان و شهریه و سرفصل های کلاس های فشرده هیچ فرقی با دوره عادی ندارد فقط کارآموزان به جای اینکه سه روز در هفته برای کلاس تشریف بیارن هر روز برای کلاس تشریف میارن)

بله،کارآموزان شهرستان می توانند در خوابگاه مستقر شوند(خوابگاه فاصله کمی با آموزشگاه داشته و کارآموزان می توانند این مسیر را پیاده طی کنند و هزینه برای یک ما مبلغ 300000تومان الی 500000تومان می باشد و برای یک شب 25000 تومان الی 45000 تومان بسته به اتاقی که انتخاب می شود)

آموزشگاه پایتخت فناوری زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای فعالیت دارد،پس از دوره کارآموزان از طریق پورتال آموزشگاه به فنی و حرفه ای معرفی می شوند و پس از قبولی در آزمون های تئوری و عملی برای آن ها گواهینامه مهارتی صادر می شود که این گواهینامه بین المللی هست و در سایر کشورها هم معتبر می باشد..

معرفی جامع دوره اتوماسیون صنعتی

اتوماسیون صنعتی به مجموعه تمام دستگاه ها و ماشین آلات صنعتی گفته می شود که به صورت نرم افزاری وسخت افزاری تحت نظارت مهندسین، تنظیم شده و کار می کنند؛ که نتیجه کار گروهی آن ها، تولید محصول است. به بیان دیگر هدف اتوماسیون صنعتی این است که با به کارگیری برخی سیستم های کنترلی مانند plc ها، با مدیریت فرآیندها ،ربات ها و رایانه ها را جایگزین انسان کند.

دوره آموزش اتوماسیون صنعتی ، تلفیقی از دوره های آموزش تابلو برق صنعتی و آموزش پی ال سی می باشد که آموزشگاه پایتخت فناوری، مجری برگزاری هر سه دوره می باشد. آموزش ها در این کلاس آموزشی مطابق با سرفصل ها، با زبانی ساده و به صورت پایه تا پیشرفته، تدریس می شوند. برای کسب اطلاعات در مورد جزئیات برگزاری دوره می توانید با شماره 02166477628 تماس بگیرید.

آموزش اتوماسیون صنعتی plc

بخش نرم افزاری یک اتوماسیون صنعتی، به نرم افزارهای plc بر می گردد. مهندسین اتوماسیون صنعتی با برنامه نویسی پی ال سی ها، روندهای کنترلی لازم را پیاده سازی کرده و خط تولید صنعت را قدرت می بخشند. از این رو، در دوره اتوماسیون صنعتی، یکی از سرفصل های کلیدی، آموزش انواع plc های موجود در بازار ایران است. کارآموزان با شرکت در این دوره، آموزش های مورد نیاز در مورد پی ال سی های زیمنس، دلتا و کینکو را به صورت کامل دریافت می کنند.

علاوه بر این، برنامه نویسی پی ال سی ها با استفاده از نرم افزارهای مربوطه مانند نرم افزار Tia portal و Simatic Manager به کارآموزان آموزش داده می شود. در نتیجه در انتهای دوره کارآموزا با دانشی کامل در خصوص plc ها، کنترلرهای برنامه پذیر منطقی، می توانند وارد بازار کار اتوماسیون صنعتی شده و از این مهارت نهایت استفاده را ببرند.

آموزش اتوماسیون صنعتی زیمنس

اتوماسیون صنعتی پروسه های تولید را همگام و یکپارچه می کند و با تبادل اطلاعات بین قسمت های مختلف در خط تولید، استراتژی های کنترلی را تعریف و تعیین می کند. اتوماسیون صنعتی زیمنس یکی از انواع اتوماسیون های صنعتی ست که به نوعی رابط میان کاربر و مجموعه ای که قصد کنترل آن را دارد، می باشد.

در دوره آموزشی اتوماسیون صنعتی آموزشگاه پایتخت فناوری کارآموز با اتوماسیون صنعتی زیمنس به صورت تخصصی و کامل آشنا می شود. این دوره مناسب بازار کار طراحی شده است بنابراین هنرجو با گذراندن آن، آمادگی کامل برای استارت فعالیت در صنعت را پیدا می کند.

آموزشگاه اتوماسیون صنعتی

چرخه اقتصاد یک کشور در جهان رقایتی امروز، وابسته به خط تولید صنایع مختلف است. افرادی که در این زمینه تحصیلات دارند و یا سال ها در صنایع مختلف کار کرده اند، می دانند که نقش اتوماسیون صنعتی، با گذر زمان پررنگ تر و مهم تر از دیروز است. برای کار کردن با بخش های مختلف یک اتوماسیون صنعتی، نیاز به نیروهایی ماهر در حوزه سخت افزار مانند تابلو برق صنعتی و سخت افزار plc ، و افرادی برای کار با نرم افزار پی ال سی است، وجود دارد.

در راستای تحقق این امر و تربیت افرادی با این تخصص ها، آموزشگاه اتوماسیون صنعتی پایتخت فناوری دوره های کاربردی اتوماسیون صنعتی را برگزار می کند.

مدرسین تحصیلکرده و با تجربه دوره اتوماسیون صنعتی تلاش می کنند تا جای ممکن به کارآموزان فرصت دهند تا علاوه بر دریافت مطالب تئوری، کارهای عملی را نیز تجربه کنند. چرا که فعالیت در این حوزه از حساسیت بالایی برخوردار است و معمولا افراد تازه کار، به خاطر نداشتن تسلط و اطلاعات کافی، خسارت های جانی و مالی وارد می کنند.

علاوه بر تدریس جامع و کامل مطالب، کارآموزان می توانند از پشتیبانی های نامحدود و همچنین مشاوره های رایگان، برای رفع اشکلات و دریافت پاسخ سایر سوال های خود استفاده کنید.

دوره جامع اتوماسیون صنعتی

دوره اتوماسیون صنعتی پایتخت فناوری یکی از جامع ترین دوره ها در این زمینه است که می توانید شرکت کنید. این دوره مناسب افرادی ست که قصد دارند وارد دنیای صنعتی شده و فعالیت های مفیدی در این زمینه داشته باشند. این دوره به صورت عملی و پروژه محور، به همراه جلسات رفع اشکال قابل ارائه است.

کادر آموزشی این مجموعه نهایت تلاش خود را برای برگزاری دوره ای با کیفیت بالا انجام می دهند. علاقه مندان به رشته هایی مانند تابلو برق صنعتی و پی ال سی، در طی دوره به صورت کامل با انواع پی ال سی و برنامه نویسی هر کدام، همچنین طراحی و نصب تابلو برق صنعتی و سایر سرفصل های مرتبط، آشنا می شوند. در نتیجه توانسته اند با حضور و سپری کردن تنها یک دوره، تمام مطالب مربوط به تابلو برق ها و کنترلرهای منطقی را نیز فرا بگیرند.

آموزش مجازی اتوماسیون صنعتی

برگزاری دوره های آنلاین از خدمات ارزنده ای است که آموزشگاه پایتخت فناوری برای کارآموزان خود در نظر گرفته است. به این معنی که هنرجویان علاوه بر شرکت در دوره های حضوری، می توانند در دوره های آنلاین نیز شرکت کنند. دوره های آنلاین با کیفیتی همانند دوره های حضوری برگزار می شود، پس بدون نگرانی از این موضوع می توانید تصمیم بگیرید.

از مزیت های دوره مجازی اتوماسیون صنعتی این است که با کاهش هزینه های تردد و رفت و آمد، و صرفه جویی در وقت و انرژی، می توانید مهارتی تخصصی را به کمک پشتیبانی های استاد و ویدئو های باکیفیتی که در اختیارتان قرار داده می شود، کسب کنید. همچنین شهرستانی های عزیزی که محدودیت در رفت و آمد دارند، با برگزاری دوره های آنلاین می توانند پیگیر علایق خودش شده و بدون زحمت زیاد، اتوماسیون صنعتی را بیاموزند.

گفتنی ست شما با داشتن ویدئو ها و جزوات جامع مربوط به این دوره، می توانید به تعداد دلخواه مطالب را مرور کنید و حتی بیشتر از کلاس های حضوری، آن ها را درک کرده و مسلط شوید. در انتهای دوره آنلاین نیز به کارآموزان مدرک فنی و حرفه ای داده می شود و تفاوتی بین مدرک این دوره با دوره حضوری وجود ندارد. پس از پایان جلسات، در صورتی که احساس نیاز کردید، می توانید در دو جلسه رفع اشکال به صورت حضوری و رایگان نیز شرکت کنید.

اگر تمایل دارید اطلاعات جزئی تر و کامل تری در مورد برگزاری دوره ها و شرایط ثبت نام بدانید، می توانید با شماره 02166477628 تماس بگیرید.

نمایش بیشتر

دیدگاه ها

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

02166477628
02166477628
WeCreativez WhatsApp Support
اگر سوالی در مورد دوره های آموزشی دارید پاسخگوی شما عزیزان بصورت 24 ساعته هستیم
سلام ، چطور میتونم کمکتون کنم ؟