کولر گازی یا اسپلیت یکی از لوازم پر مصرف در جامعه امروز می باشد از این رو با گسترش این محصول نیاز به خدماتی از قبیل نصب و تعمیرات امری غیرقابل چشم پوشی می باشد. دوره آموزش نصب کولر گازی آموزشگاه پایتخت فناوری با ارائه بهترین آموزش های تخصصی برای تربیت نیروی کاری مجرب برای ورود به بازار کار برگزار می شود. این دوره همچنین تحت نظر اساتیدی که خود در پروژه های عملی شرکت داشته اند برگزار شده و در پایان دوره گواهینامه مهارت نیز به کارآموزان ارائه می شود.

آموزش نصب کولر گازی

ثبت نام در دوره

برای ثبت نام بر روی دکمه کلیک نمایید و با تکمیل فرم و واریز پیش پرداخت (50/000 تومان) از طریق درگاه ثبت نام خود را قطعی کنید.

((%30 تخفیف ویژه کلاس ها به مدت محدود))

اطلاعات و قیمت آموزش نصب کولر گازی

نام دورهقیمت دوره (تومان)قیمت دوره با 30% تخفیف (تومان)قیمت دوره خصوصی (تومان)
نصب کولر گازی500/000350/000700/000
مهندس نیما نایب حسینی

مدرس دوره آموزشی نصب کولر گازی پایتخت فناوری

لیسانس برق قدرت

از سوابق ایشان می توان کارشناس سیستم های HVAC در شرکت سامسونگ کره نام برد و در حال حاضر: کارشناس کولرهای گازی اسپیلت، پنجره ای، ایستاده، خدمات پس از فروش در شرکت سامسونگ، تعمیرات عیب یابی و راه اندازی دستگاه های خانگی از جمله یخچال و ساید و کولر و فریزر در شرکت ال جی، کارشناس سیستم های تهویه مطبوع شرکت TCLچین را می توان نام برد.


دانلود رزومه مهندس نیما نایب حسینی

فهرست مطالب دوره نصب کولرگازی و اسپلیت

مطالب آموزشی کلاس آموزش نصب کولر گازی عبارتند از :

آموزش مقدماتی شناخت قطعات کولر گازی

آموزش شناخت ساختار کلی کولر گازی

آموزش شناخت انواع مدل های کولر گازی

آموزش و بررسی انواع پنل کولر گازی

آموزش و بررسی انواع کندانسور کولر گازی

آموزش سیم کشی کولر گازی

آموزش لوله گذاری کولر گازی

آموزش اصول نصب محیطی و نقشه کشی نصب کولر گازی

آموزش نصب و سرویس کاری پنل کولر گازی

آموزش نصب و سرویس کاری کندانسور کولر گازی

نصب کولر گازی دو تکه

نصب کولر گازی هوای سرد

نصب کولر گازی هوای سرد و گرم

آموزش شارژ گاز

آموزش تخلیه صحیح گاز از کولر گازی های قدیمی

آموزش جوشکاری نقره برای جوش اتصالات کولر گازی

آموزش سرویس کاری لوازم جانبی کولر گازی

آموزش عیب یابی و رفع مشکلات سرمایش و گرمایش کولر گازی

دوره‌های تخصصی نصب کولرگازی متناسب چه کسانی است؟

دوره تخصصی نصب کولرگازی متناسب هنرجویانی است که می‌خواهند در آینده جذب بازار کار نصب و تعمیرات کولرگازی شوند. این دوره تخصصی با شهریه‌ای متناسب و آموزش سرفصل‌های مختلف، شمارا با اجزا و قطعات کولرهای گازی آشنا خواهد کرد. از طرف دیگر شما علاوه بر توانایی نصب و راه‌اندازی کولرگازی، بعد از سپری شدن دوره تخصصی می‌توانید معایب احتمالی کولرهای گازی را تشخیص دهید. درنتیجه بازار کار بسیار ممتازی آینده شما را تضمین خواهد کرد. بازار کاری که باحوصله و صبر فرد و اخلاق حرفه‌ای او گسترش پیدا می‌کند.

بازار کار نصب و راه‌اندازی کولر گازی

بازار کار نصب و راه‌اندازی کولرگازی از چند جهت قابل‌بررسی است. از یک جهت برخی از نصب کنندگان کولرگازی جذب شرکت‌های معتبر می‌شوند. این شرکت‌ها به همکاران خود به‌طور مصوب در تمامی فصول سال حقوق می‌دهند و با لحاظ برخی آیتم‌های تشویقی حقوق آن‌ها را تضمین خواهند نمود. ولی این تمام فرصت شغلی نصب و تعمیر کولرگازی نیست. اگر نصب و تعمیر کولرگازی به‌صورت مستقل دنبال شود، بازهم می‌تواند درآمدزایی خوبی داشته باشد. درآمد حاصل از خویش‌فرمایی در کار نصب کولرگازی وابسته به چند آیتم مهم است که مهم‌ترین آن‌ها حرفه‌ای کار کردن و ارتباطات خوب با نمایندگی‌های فروش است. اگر شرایط این شغل به‌درستی اجرا شود، فرد مهارت پیشه می‌تواند در برخی از ماه‌های گرم‌تر سال نسبت به میانگین حقوق همکاران خود درآمد بیشتری کسب نماید. درآمدی که دیگر محدود به همکاری برای یک برند خاص نیست و تجربه فرد نصب کننده کولرگازی را نیز بالاتر خواهد برد.

اموزش نصب اسپلیت و کولرگازی
اموزش نصب اسپلیت و کولرگازی

درآمد شغل نصب کولرگازی و اسپلیت

درآمد نصب کولرگازی به فاکتورهای مختلفی وابسته است. زمانی که شما کار را به‌عنوان یک نصاب کولرگازی آغاز می‌کنید. تلفن‌هایی به شما خواهند شد، تلفن‌هایی که یا از طرف خود مشتری بر اساس شناخت قبلی اتفاق می‌افتد یا بر اساس تجربه نمایندگان فروش از کیفیت کار به شما تلفن زده می‌شود. این تماس‌ها از هر نوعی که باشند نرخ و تعرفه مخصوص خود را خواهند داشت. همین‌طور محل نصب کولرگازی، نوع کولر و قطعات استفاده‌شده برای نصب به هزینه‌های نصب کولرگازی اضافه می‌شوند و نکته آخر اینکه یکی دیگر از روش‌های درآمدزایی کولرهای گازی برای نصابان کولرگازی، سرویس‌های سالیانه آن‌ها است. سرویس‌هایی که منافع هر دو طرف را تأمین می‌کند.

خوشبختانه با ثبت‌نام و پرداخت هزینه‌ای در حدود 400 هزار تومان، می‌توانید اصول و مبنای نصب انواع کولرهای گازی را بیاموزید و خود را برای بازار کار آینده آماده نمایید.

سوالات متداول دوره نصب کولر گازی زیر نظر فنی و حرفه ای


سوالات تخصصی

چه نوع از کولر های گازی در این دوره آموزش داده می شود ؟

کولر های گازی دوتکه از جمله کولرهای معمولی و اینورتر دار در این دوره مورد بررسی قرار می گیرند..

آیا در دوره آموزش جوشکاری نیز آموزش داده می شود ؟

در این دوره آموزش جوشکاری اتصالات لوله ها بصورت کامل گفته می شود.

آیا آموزش شارژ و تخلیه گاز به صورت عملی انجام می شود ؟

بله در این دوره آموزش جمع کردن گاز، تخلیه گاز و شارژ مجدد گاز بصورت عملی می باشد.

کولر های اینورتر چه نوع از کولرهای گازی هستند ؟

این کولرها همانطور که از نامشان پیداست در ساخت آنها از دستگاهی به نام اینورتر استفاده شده تا در مصرف انرژی توسط آنها صرفه جویی شود.

آیا اصول شارژ گاز در کولرها متفاوت است ؟

شارژ گاز اصول مشخصی دارد تنها در نوع اتصال گاز به کولرهای دوتکه یا یک تکه تفاوت هایی وجود دارد.

با شرکت در دوره نصب و تعمیرات تا چه حدی می توان از یادگیری و ورود به بازار کار مطمئن شد ؟

این آموزشگاه سعی دارد تا به بهترین شکل دوره نصب و تعمیرات کولر گازی را برگزار کند از این رو با استفاده از اساتید صاحب نام و تجهیزات کامل این نوید را به کارآموزان می دهد تا با اطمینان کامل در این دوره ها شرکت کنند و به راحتی پس از اتمام دوره وارد بازار کار شوند.

سوالات عمومی

طول دوره چند ساعت می باشد و چه مدت زمان می برد؟

طول دوره نصب آنتن مرکزی 25 الی 30 ساعت به مدت سه هفته می باشد (زمان کلاس تا یادگیری کامل با توجه به شرایط کارآموز نامحدود می باشد).

امکان برگزاری کلاس ها در تایم های صبح و بعد از ظهر هست؟ و کلاس ها به صورت عملی برگزار می شود یا تئوری ؟

بله ، کلاس ها هم در تایم صبح برگزار می شود و هم در تایم بعد از ظهر و کلاس ها جامع هستند و هم به صورت تئوری و هم به صورت عملی برگزار می شوند ولی بیشتر تایم کلاس به صورت عملی در کارگاه می باشد

آیا کلاس ها به صورتی هست که پس از دوره بتوان وارد بازارکار شد؟

بله ، کلاس ها ویژه بازار کار هستند و به صورتی هست که کارآموز پس از دوره مستقیما بتواند وارد بازار کار بشود،ضمن این که آموزشگاه پشتیبانی آموزشی نامحدود دارد یعنی بعد از دوره اگر کارآموز با هر مشکلی مواجه شد می تواند حضوری مراجعه کند و یا طی تماس تلفنی مشکل خود را برطرف نماید.

آیا دوره ویژه ای برای کارآموزان شهرستان ندارید؟

برای کارآموزان شهرستان کلاس های فشرده وجود دارد که کارآموزان هر روز پشت سرهم برای کلاس ها تشریف می آورند(مدت زمان و شهریه و سرفصل های کلاس های فشرده هیچ فرقی با دوره عادی ندارد فقط کارآموزان به جای اینکه سه روز در هفته برای کلاس تشریف بیارن هر روز برای کلاس تشریف میارن)

آیا اسکان هم برای کارآموزان شهرستان دارید؟

بله،کارآموزان شهرستان می توانند در خوابگاه مستقر شوند(خوابگاه فاصله کمی با آموزشگاه داشته و کارآموزان می توانند این مسیر را پیاده طی کنند و هزینه برای یک ما مبلغ 300000تومان الی 500000تومان می باشد و برای یک شب 25000 تومان الی 45000 تومان بسته به اتاقی که انتخاب می شود)

آیا بعد از دوره گواهینامه مهارتی هم داده میشه؟

آموزشگاه پایتخت فناوری زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای فعالیت دارد،پس از دوره کارآموزان از طریق پورتال آموزشگاه به فنی و حرفه ای معرفی می شوند و پس از قبولی در آزمون های تئوری و عملی برای آن ها گواهینامه مهارتی صادر می شود که این گواهینامه بین المللی هست و در سایر کشورها هم معتبر می باشد.

ثبت نام و مشاوره تلفنی

جهت مشاوره و ثبت نام غیر حضوری در دوره ی «آموزش نصب کولر گازی» نام و شماره تماس خود را وارد نمایید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

چرا دوره های ما را انتخاب می کنید؟


از آموزش تا اشتغال همراه شماییم

فقط چند گام تا آموزش و دریافت گواهینامه فاصله دارید

پایتخت فناوری با هدف اشتغال زایی و گسترش علم و صنعت برق، دوره های کاربردی را در زمینه های مختلف برگزار می کند. هنرجویان با شرکت در این دوره ها می توانند از مشاوره و تجربیات متخصصین ما استفاده نموده و وارد بازارکار و صنعت شوند. در اینجا نمونه هایی از پروژه های انجام شده توسط هنرجویان قبلی ما را مشاهده می کنید.