آموزش نصب کرکره برقی

آموزش نصب کرکره برقی آموزشگاه پایتخت فناوری از جمله آموزش های پرطرفدار ارائه شده توسط این آموزشگاه می باشد. کرکره برقی از جمله درب های اتوماتیک پرکاربردی است که می توان برای دهنه های فروشگاه ها، پارکینگ ها، استفاده های تزئینی و سایر سازمان ها نصب شود. آموزش این دوره در کارگاه مجهز آموزشگاه به صورت تئوری و عملی انجام می پذیرد و کارآموزان تمامی مراحل نصب را به صورت عملی و کامل انجام خواهند داد تا پس از اتمام دوره آموزش کرکره برقی بتوانند وارد بازار کار این حرفه شوند.

ثبت نام در دوره حضوری آموزش نصب کرکره برقی

دوره حضوری آموزش نصب کرکره برقیدر کارگاههای مجهز آموزشگاه پایتخت فناوری، همراه با پشتیبانی و ارائه مدرک معتبر برگزار می شود. و یا با شماره 02166577378 تماس حاصل نمایید.

 • دسترسی مناسب محل آموزشگاه برای تردد کارآموزان
 • اعطای مدرک معتبر زیر نظر سازمان فنی حرفه ای کشور
 • مشاوره رایگان با اساتید به صورت حضوری

برای ثبت نام و اطلاعات بیشتر در مورد دوره های حضوری با شماره 02166577378 تماس حاصل نمایید.

ثبت نام در آموزش مجازی آموزش نصب کرکره برقی

آموزشگاه پایتخت فناوری با استفاده از بهترین شیوه های آموزشی آنلاین نوین، دوره های مجازی آموزش نصب کرکره برقی را نیز برگزار می نماید. ویژگی های آموزش مجازی و غیرحضوری آموزش نصب کرکره برقیبه صورت زیر می باشد:

 • ارائه آموزش در کلاس مجازی آموزش نصب کرکره برقی ، با کیفیت بالا در کارگاه مجهز
 • پشتیبانی کارآموز پس از اتمام دوره بصورت حضوری و تلفنی
 • برگزاری امتحان آنلاین و ارسال پستی مدرک
 • اعطای مدرک معتبر زیرنظر سازمان فنی و حرفه ای کشور
 • امکان تجدید دوره آموزشی آنلاین آموزش نصب کرکره برقیدر صورت نیاز یا عدم یادگیری
 • امکان شرکت در کلاسهای حضوری در صورت درخواست کارآموز (رایگان می باشد)

برای ثبت نام و اطلاعات بیشتر در مورد دوره های مجازی با شماره 02166577378 تماس حاصل نمایید.

ثبت نام در دوره

برای ثبت نام بر روی دکمه کلیک نمایید و با تکمیل فرم و واریز پیش پرداخت (50/000 تومان) از طریق درگاه ثبت نام خود را قطعی کنید..

مدرس دوره نصب کرکره برقی

مهندس سماعی – کارشناسی برق قدرت

کارشناس فنی شرکت مایان کوگل فولاد، کارشناس فنی شرکت ماموت، نصب انواع کرکره برقی با موتورهای مختلف، نصب و راه اندازی پروژه دوربین مداربسته آنالوگ و IP، اعلام حریق،دزدگیر اماکن، تابلو روان، کرکره برقی، جک برقی، اپراتور شیشه ای، اجرای پروژه های هوشمند سازی و برق ساختمان و…
دارای مدرک مربیگری بین المللی از سازمان فنی و دارای حرفه ای و 4 سال سابقه تدریس در آموزشگاه های فنی و حرفه ای آزاد

سرفصل مطالب دوره نصب کرکره برقی

مطالب آموزشی این دوره عبارتند از :

 • آموزش مبانی برق مقدماتی کرکره برقی
 • آموزش نکات ایمنی در نصب کرکره برقی
 • معرفی تاریخچه و ساختار کرکره برقی
 • آموزش و معرفی انواع تیغه های کرکره برقی
 • آموزش این دوره با موتور ساید
 • آموزش این دوره با موتور توبلار
 • آموزش و معرفی شفت های مختلف در کرکره برقی
 • آموزش و معرفی انواع اندکپ های مورد استفاده در نصب
 • آموزش و معرفی انواع ریل های معمولی و پشت قوطی دار
 • آموزش و معرفی مرکز کنترل کرکره برقی
 • آموزش برد های تک کانال چند کانال و فول کانال
 • آموزش تعریف کردن ریموت کنترل بر روی کرکره برقی
 • آموزش نصب صحیح صفحه پلیت ها
 • آموزش سیم کشی برق موتور های کرکره برقی
 • آموزش قوطی های فولادی کاربردی در نصب کرکره برقی
 • نحوه اندازه گیری برش تیغه در آموزش نصب کرکره برقی

مشاهده تمام سرفصل ها

 • نحوه محاسبه ارتفاع تیغه ها در محل های مسقف و غیر مسقف
 • آموزش اصول جوشکاری صحیح در نصب کرکره برقی
 • آموزش اصول نصب صحیح کرکره برقی
 • آموزش نحوه تنظیم حد بالا و پایین تیغه ها با موتور توبلار
 • آموزش تنظیم حد بالا و پایین تیغه ها در موتور ساید
 • معرفی موتور های سانترال در نصب کرکره برقی
 • آموزش کپس کاری، دریل کاری در مونتاژ تیغه کرکره برقی
 • آموزش نحوه نصب چشمی و چراغ سردر در بردهای فول کانال
 • آموزش نصب جاقفلی و کاور موتور برای بالا بردن امنیت
 • آموزش نصب UPS یا برق اضطراری

کوچک کردن لیست

((%30 تخفیف ویژه کلاس ها به مدت محدود))

اطلاعات و قیمت آموزش نصب کرکره برقی

نام دوره قیمت دوره (تومان) قیمت دوره با 30% تخفیف (تومان) قیمت دوره خصوصی (تومان)
نصب کرکره برقی 530/000 360/000 560/000

ثبت نام و مشاوره تلفنی

جهت مشاوره و ثبت نام غیر حضوری در دوره ی «آموزش نصب کرکره برقی» نام و شماره تماس خود را وارد نمایید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

سوالات متداول دوره نصب کرکره برقی


سوالات تخصصی


چه نوع از کرکره برقی در کلاس ها آموزش داده می شود آیا تمامی برندهای بازار را پوشش می دهد؟

کرکره برقی با موتور ساید و توبلار در این دوره بصورت کامل آموزش داده می شوند که تمامی برندهای بازار را نیز پوشش می دهند.

تفاوت موتور ساید و توبلار چیست ؟

موتور های ساید موتورهایی هستند که بر روی صفحه پلیت کرکره برقی نصب می شوند و با استفاده از زنجیر و چرخدنده قدرت موتور را به لوله منتقل و باعث حرکت کرکره می شود ولی موتور های توبلار نوعی موتور لوله ای شکلند که در شفت کرکره نصب می شوند.

تنظیمات کرکره برقی شامل چه مواردی می شود؟

تنظیم ارتفاع از طریق موتورها و ریسیور، صدا گیری و ریگلاژ تیغه ها، تنظیم ریسیورهای معمولی و پارکینگی از جمله مواردی هستند که در این دوره گفته می شوند.

کدام یک از موتورهای کرکره برقی پرکاربردترند ؟

این موضوع کاملا بسته به نوع کرکره ای می باشد که باید نصب شود معمولا در ابعاد های بزرگ از موتورهای ساید و در ابعاد کوچک کرکره و پارکینگ ها از موتورهای توبلار استفاده می شود.

چگونه می توان به کرکره های نصب شده در پارکینگ تایم داد تا بصورت اتوماتیک بسته شوند؟

برای این منظور باید از ریسیور یا مرکز کنترل های مخصوص استفاده شود که قابلیت تایم دادن اتواتیک را داشته باشند و تنظیمات این نوع از ریسیورها بصورت عملی در کلاس بیان می شود.

تیغه های کرکره برقی از چه آلیاژی هستند و کدامیک پرکاربردترند؟

تیغه ها در آلیاژ های آلمینیوم، گالوانیزه و پلی کربنات ساخته می شوند و نوع آلمینیومی بدلیل سبکی و صدای کمتر در حین کارکرد پرکاربردتر می باشد.

سوالات عمومی


امکان برگزاری کلاس ها در تایم های صبح و بعد از ظهر هست؟ و کلاس ها به صورت عملی برگزار می شود یا تئوری ؟

بله ، کلاس ها هم در تایم صبح برگزار می شود و هم در تایم بعد از ظهر و کلاس ها جامع هستند و هم به صورت تئوری و هم به صورت عملی برگزار می شوند ولی بیشتر تایم کلاس به صورت عملی در کارگاه می باشد

طول دوره چند ساعت می باشد و چه مدت زمان می برد؟

طول دوره نصب کرکره برقی 10 الی 15 ساعت به مدت یک هفته می باشد.

آیا کلاس ها به صورتی هست که پس از دوره بتوان وارد بازارکار شد؟

بله ، کلاس ها ویژه بازار کار هستند و به صورتی هست که کارآموز پس از دوره مستقیما بتواند وارد بازار کار بشود،ضمن این که آموزشگاه پشتیبانی آموزشی نامحدود دارد یعنی بعد از دوره اگر کارآموز با هر مشکلی مواجه شد می تواند حضوری مراجعه کند و یا طی تماس تلفنی مشکل خود را برطرف نماید.

آیا دوره ویژه ای برای کارآموزان شهرستان ندارید؟

برای کارآموزان شهرستان کلاس های فشرده وجود دارد که کارآموزان هر روز پشت سرهم برای کلاس ها تشریف می آورند(مدت زمان و شهریه و سرفصل های کلاس های فشرده هیچ فرقی با دوره عادی ندارد فقط کارآموزان به جای اینکه سه روز در هفته برای کلاس تشریف بیارن هر روز برای کلاس تشریف میارن)

آیا اسکان هم برای کارآموزان شهرستان دارید؟

بله،کارآموزان شهرستان می توانند در خوابگاه مستقر شوند(خوابگاه فاصله کمی با آموزشگاه داشته و کارآموزان می توانند این مسیر را پیاده طی کنند و هزینه برای یک ما مبلغ 300000تومان الی 500000تومان می باشد و برای یک شب 25000 تومان الی 45000 تومان بسته به اتاقی که انتخاب می شود)

آیا بعد از دوره گواهینامه مهارتی هم داده میشه؟

آموزشگاه پایتخت فناوری زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای فعالیت دارد،پس از دوره کارآموزان از طریق پورتال آموزشگاه به فنی و حرفه ای معرفی می شوند و پس از قبولی در آزمون های تئوری و عملی برای آن ها گواهینامه مهارتی صادر می شود که این گواهینامه بین المللی هست و در سایر کشورها هم معتبر می باشد.

معرفی فارغ التحصیلان مشغول در بازار کار

فقط چند گام تا شروع کسب درآمد و خوداشتغالی فاصله دارید!

بسیاری از کارآموزان ما بعد از گذراندن دوره توانسته اند کسب و کار خود را شروع کنند و وارد بازار کار شوند. در اینجا نمونه هایی از پروژه های انجام شده توسط کارآموزان قبلی آورده شده که با کلیک روی هر کدام می توانید تصاویر نمونه کارهای آنها را مشاهده نمایید. این کارآموزان به خوبی توانسته اند با اخذ پروژه های فنی و تاسیساتی کسب درآمد بسیار خوبی داشته باشند. شما هم می توانید یکی از این افراد موفق باشید!

چرا دوره های ما را انتخاب می کنید؟


معرفی دوره نصب کرکره برقی

این روزها کم کم شاهد این هستیم که کسب و کارهای قدیمی رنگ و روی جدیدتری به خود بگیرند. به طور مثال خیلی ها دکوراسیون مغازه اشان را عوض می کنند، برخی نحوه روشنایی مغازه را تغییر داده و از جلوه های بصری بیشتری استفاده می کنند.
اما یکی از فاکتورهایی که در کسب و کارها شروع به تغییر کرده است، موضوع نصب درب کرکره های اتوماتیک بر روی مغازه هاست. از این رو شاید شما هم به فکر فرو رفته باشید که چگونه می توانم این مهارت را فرابگیرم؟ دوره نصب کرکره های برقی در آموزشگاه، شما را به بازار کار بزرگ نصابین کرکره برقی نزدیک خواهد کرد.

بیشتر بخوانید

اطلاعات عمومی بازار کار نصب کرکره برقی

اما یکی از فاکتورهایی که در کسب و کارها شروع به تغییر کرده است، موضوع نصب درب کرکره های اتوماتیک بر روی مغازه هاست. از این رو شاید شما هم به فکر فرو رفته باشید که چگونه می توانم این مهارت را فرابگیرم؟ دوره نصب کرکره های برقی در آموزشگاه، شما را به بازار کار بزرگ نصابین کرکره برقی نزدیک خواهد کرد.

نصب کرکره برقی

بازار کار نصب کرکره های برقی

همان‌طور که گفتیم موج جدید نیاز به امنیت بیشتر و زیبایی بالاتر باعث شده که هر فرد دوراندیشی به دنبال نصب و راه اندازی کرکره مخصوصی تحت عنوان کرکره برقی اتوماتیک برای مغازه خود باشد.
حتی بانک ها این روزها دیگر از نرده و آهن برای امنیت خود استفاده نمی کنند. کرکره های برقی معرفی شده به بازار به قدری خوب و کامل هستند که خرید آهن آلات به عنوان امنیت درب ها دیگر چندان توجیه پذیر نیست. تنها نکته مهم کار، انتخاب تجهیزات همراه کرکره است.
قطعاتی که مهم ترینشان را موتور دستگاه تشکیل می دهد. خلاصه که اگر شما در این کار مجرب شوید، احتمالاً سفارش های زیادی برای نصب و راه اندازی کرکره برقی دریافت خواهید کرد.

درآمد شغل نصب کرکره برقی

نصب کرکره برقی بر اساس متراژ مورد نظر و نوع درب انتخابی مشخص می گردد. این درآمد صرفاً مزد کار نصاب می باشد و سود حاصل از فروش تجهیزات و قطعات کرکره برقی نیز جداگانه محاسبه می گردد. خوشبختانه کرکره برقی سریع نصب می گردد و یک فرد وارد نیازی به زمان زیاد برای نصب کرکره برقی ندارد.
اگر خوش شانس باشید و بتوانید تمامی ساعات کار خود را با نصب کرکره برقی پر نمایید، می توانید به آینده بازار کار نصب کرکره برقی بسیار امیدوار باشید. نصب ریسیور، شفت بلبرینگ و پروفیل کرکره برقی هر کدام جداگانه دستمزدی خواهد داشت. البته سوای موضوع درآمد چون نصب کرکره برقی فعالیتی برای حفظ امنیت محسوب می گردد، باید با دقت کامل و رعایت اصول حرفه ای کار صورت پذیرد. چراکه شاید نصب کرکره برقی از نصب یک گاوصندوق در مغازه کم اهمیت تر نباشد.
هر کرکره برقی که نصب می گردد، یک کرکره قدیمی را از دور خارج خواهد کرد. هیچ گاه فراموش نکنید که نصب کرکره برقی کاری کاملاً تخصصی است، پس به همین دلیل شرکت در دوره نصب کرکره برقی را از دست ندهید.
بسته به نوع تبلیغات و شرایط فنی کارآموز می توان درآمد تقریبی برای این رشته را در حدود 2 الی 8 میلیون تومان در نظر گرفت.

نحوه همکاری آموزشگاه برای اشتغال کارآموزان

با توجه به اینکه اساتید و کارشناسان ما همگی از افراد با تجربه در صنعت هستند برای شروع به کار اطلاعات دقیقی از طرف کارشناسان آموزشگاه در رابطه با نحوه راه اندازی کار به صورت خوداشتغالی، تبلیغات، بازار مستقیم خرید لوازم، نحوه عقد قرارداد، نحوه صدور فاکتور، نحوه صحبت با مشتری و … در اختیار کارآموزان قرار خواهد گرفت همچنین درخواست هایی از طرف شرکت های مختلف در رابطه با جذب نیرو به آموزشگاه ارسال می شود که کارآموزان می توانند از طریق کانال های آموزشگاه به این آگهی های استخدام مراجعه کنند.

سرمایه اولیه برای شروع به کار و ابزار مورد نیاز کارآموزان

سرمایه اولیه برای شروع به کار در این رشته 2/500/000 تومان می باشد که شامل تهیه لوازم برای نصب می باشد که این لوزام عبارتند از دریل برقی چکشی ،سنگ فرز، دستگاه جوشکاری، نردبان آلمینیومی 4 متری 2 عدد، پیچ گوشتی دوسو و چهارسو، فاز متر، مولتی متر و چکش کوچک.

کمتر


دوره های مرتبط نصب کرکره برقی

 

آموزش نصب جک برقی

 

آموزش نصب درب اتوماتیک شیشه ای

4 دیدگاه در “آموزش نصب کرکره برقی

 1. paytakht admin می گوید:

  با سلام و درود
  بله ،هم نصب کرکره برقی با موتور ساید آموزش داده میشه و هم نصب کرکره برقی با موتور توبلار آموزش داده میشه.
  موفق و موید باشید.

  • paytakht admin می گوید:

   با سلام
   آموزش کرکره برقی 10 ساعت طول داره ( دوره های عادی یک هفته زمان می بره و دوره های فشرده یک روز زمان می بره)
   کلاس ها تضمینی هست یعنی اگر کاراموز بعد از کلاس یاد نگرفته بود میتونه تو دوره بعدی به صورت رایگان شرکت کنه به علاوه اینکه ما پشتیبانی نامحدود هم داریم یعنی بعد از کلاس هر جا به هر مشکلی برخوردین میتونین مراجعه کنین ویا تماس بگیرین و مشکلتون رو برطرف کنین و علاوه بر اون هم ما گروه های تلگرامی داریم که بعد از اتمام کلاس اونجا سوالاتتون رو از استاد و سایر کاراموزا میتونین بپرسین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *