آموزش نصب کرکره برقی

آموزش نصب کرکره برقی آموزشگاه پایتخت فناوری از جمله آموزش های پرطرفدار ارائه شده توسط این آموزشگاه می باشد. کرکره برقی از جمله درب های اتوماتیک پرکاربردی است که می توان برای دهنه های فروشگاه ها، پارکینگ ها، استفاده های تزئینی و سایر سازمان ها نصب شود. آموزش این دوره در کارگاه مجهز آموزشگاه به صورت تئوری و عملی انجام می پذیرد و کارآموزان تمامی مراحل نصب را به صورت عملی و کامل انجام خواهند داد تا پس از اتمام دوره آموزش کرکره برقی بتوانند وارد بازار کار این حرفه شوند.

سرفصل ها

logo gold سرفصل مطالب دوره نصب کرکره برقی

آموزش مبانی برق مقدماتی کرکره برقی

آموزش نکات ایمنی در نصب کرکره برقی

معرفی تاریخچه و ساختار کرکره برقی

آموزش و معرفی انواع تیغه های کرکره برقی

آموزش این دوره با موتور ساید

آموزش این دوره با موتور توبلار

آموزش و معرفی شفت های مختلف در کرکره برقی

آموزش و معرفی انواع اندکپ های مورد استفاده در نصب

نحوه محاسبه ارتفاع تیغه ها در محل های مسقف و غیر مسقف

آموزش اصول جوشکاری صحیح در نصب کرکره برقی

آموزش اصول نصب صحیح کرکره برقی

آموزش نحوه تنظیم حد بالا و پایین تیغه ها با موتور توبلار

آموزش تنظیم حد بالا و پایین تیغه ها در موتور ساید

نمایش بیشتر
logo gold سرفصل مطالب دوره نصب کرکره برقی

آموزش و معرفی انواع ریل های معمولی و پشت قوطی دار

آموزش و معرفی مرکز کنترل کرکره برقی

آموزش برد های تک کانال چند کانال و فول کانال

آموزش تعریف کردن ریموت کنترل بر روی کرکره برقی

آموزش نصب صحیح صفحه پلیت ها

آموزش سیم کشی برق موتور های کرکره برقی

آموزش قوطی های فولادی کاربردی در نصب کرکره برقی

نحوه اندازه گیری برش تیغه در آموزش نصب کرکره برقی

معرفی موتور های سانترال در نصب کرکره برقی

آموزش کپس کاری، دریل کاری در مونتاژ تیغه کرکره برقی

آموزش نحوه نصب چشمی و چراغ سردر در بردهای فول کانال

آموزش نصب جاقفلی و کاور موتور برای بالا بردن امنیت

آموزش نصب UPS یا برق اضطراری

نمایش بیشتر
چرا پایتخت فناوری؟
مجوز فعالیت مجوز فعالیت

دارای مجوز معتبر از سازمان فنی و حرفه ای کشور

مدرک فنی و حرفه ای مدرک فنی و حرفه ای

معرفی هنرجویان به فنی و حرفه ای جهت اخذ مدرک

دوره های عملی دوره های عملی

برگزاری دوره ها در کارگاه مجهز بصورت عملی

پشتیبانی پشتیبانی

پشتیبانی کار آموزان پس از اتمام دوره ی آموزشی

سرفصل های استاندارد سرفصل های استاندارد

سرفصل های آموزشی ما مطابق با فنی و حرفه ای و صنعت می باشد

دسترسی سریع دسترسی سریع

دسترسی مناسب محل آموزشگاه برای تردد کار آموزان

رزرو کلاس / مشاوره
ثبت نام در دوره حضوری دوره حضوری

ثبت نام در دوره حضوری آموزش نصب کرکره برقی

 • آموزش در کارگاه مجهز به صورت عملی
 • دسترسی مناسب محل آموزشگاه به مترو،BRT و وسایل حمل و نقل عمومی
 • معرفی خوابگاه نزدیک به آموزشگاه برای کارآموزان شهرستان
 • پشتیبانی نامحدود آموزشی پس از اتمام دوره
 • ارائه مدرک بین المللی فنی و حرفه ای و مدرک دو زبانه آموزشگاه
 • برگزاری کلاس به صورت عمومی و خصوصی برای کارآموزان

مشاوره رایگان

نظرات کارآموزان دوره آموزش نصب کرکره برقی

هزینه ها

نام دوره قیمت دوره (تومان) قیمت دوره با تخفیف قیمت دوره خصوصی
نصب کرکره برقی 800,000 تومان 550,000 تومان 900,000 تومان
سوالات متداول

کرکره برقی با موتور ساید و توبلار در این دوره بصورت کامل آموزش داده می شوند که تمامی برندهای بازار را نیز پوشش می دهند.

موتور های ساید موتورهایی هستند که بر روی صفحه پلیت کرکره برقی نصب می شوند و با استفاده از زنجیر و چرخدنده قدرت موتور را به لوله منتقل و باعث حرکت کرکره می شود ولی موتور های توبلار نوعی موتور لوله ای شکلند که در شفت کرکره نصب می شوند.

تنظیم ارتفاع از طریق موتورها و ریسیور، صدا گیری و ریگلاژ تیغه ها، تنظیم ریسیورهای معمولی و پارکینگی از جمله مواردی هستند که در این دوره گفته می شوند.

این موضوع کاملا بسته به نوع کرکره ای می باشد که باید نصب شود معمولا در ابعاد های بزرگ از موتورهای ساید و در ابعاد کوچک کرکره و پارکینگ ها از موتورهای توبلار استفاده می شود.

برای این منظور باید از ریسیور یا مرکز کنترل های مخصوص استفاده شود که قابلیت تایم دادن اتواتیک را داشته باشند و تنظیمات این نوع از ریسیورها بصورت عملی در کلاس بیان می شود.

تیغه ها در آلیاژ های آلمینیوم، گالوانیزه و پلی کربنات ساخته می شوند و نوع آلمینیومی بدلیل سبکی و صدای کمتر در حین کارکرد پرکاربردتر می باشد.

بله ، کلاس ها هم در تایم صبح برگزار می شود و هم در تایم بعد از ظهر و کلاس ها جامع هستند و هم به صورت تئوری و هم به صورت عملی برگزار می شوند ولی بیشتر تایم کلاس به صورت عملی در کارگاه می باشد

طول دوره نصب کرکره برقی 10 الی 15 ساعت به مدت یک هفته می باشد.

بله ، کلاس ها ویژه بازار کار هستند و به صورتی هست که کارآموز پس از دوره مستقیما بتواند وارد بازار کار بشود،ضمن این که آموزشگاه پشتیبانی آموزشی نامحدود دارد یعنی بعد از دوره اگر کارآموز با هر مشکلی مواجه شد می تواند حضوری مراجعه کند و یا طی تماس تلفنی مشکل خود را برطرف نماید.

برای کارآموزان شهرستان کلاس های فشرده وجود دارد که کارآموزان هر روز پشت سرهم برای کلاس ها تشریف می آورند(مدت زمان و شهریه و سرفصل های کلاس های فشرده هیچ فرقی با دوره عادی ندارد فقط کارآموزان به جای اینکه سه روز در هفته برای کلاس تشریف بیارن هر روز برای کلاس تشریف میارن)

بله،کارآموزان شهرستان می توانند در خوابگاه مستقر شوند(خوابگاه فاصله کمی با آموزشگاه داشته و کارآموزان می توانند این مسیر را پیاده طی کنند و هزینه برای یک ما مبلغ 300000تومان الی 500000تومان می باشد و برای یک شب 25000 تومان الی 45000 تومان بسته به اتاقی که انتخاب می شود)

آموزشگاه پایتخت فناوری زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای فعالیت دارد،پس از دوره کارآموزان از طریق پورتال آموزشگاه به فنی و حرفه ای معرفی می شوند و پس از قبولی در آزمون های تئوری و عملی برای آن ها گواهینامه مهارتی صادر می شود که این گواهینامه بین المللی هست و در سایر کشورها هم معتبر می باشد.

اطلاعات بیشتر

معرفی دوره نصب کرکره برقی

این روزها کم کم شاهد این هستیم که کسب و کارهای قدیمی رنگ و روی جدیدتری به خود بگیرند. به طور مثال خیلی ها دکوراسیون مغازه اشان را عوض می کنند، برخی نحوه روشنایی مغازه را تغییر داده و از جلوه های بصری بیشتری استفاده می کنند.
اما یکی از فاکتورهایی که در کسب و کارها شروع به تغییر کرده است، موضوع نصب درب کرکره های اتوماتیک بر روی مغازه هاست. از این رو شاید شما هم به فکر فرو رفته باشید که چگونه می توانم این مهارت را فرابگیرم؟ دوره نصب کرکره های برقی در آموزشگاه، شما را به بازار کار بزرگ نصابین کرکره برقی نزدیک خواهد کرد.

اطلاعات عمومی بازار کار نصب کرکره برقی

اما یکی از فاکتورهایی که در کسب و کارها شروع به تغییر کرده است، موضوع نصب درب کرکره های اتوماتیک بر روی مغازه هاست. از این رو شاید شما هم به فکر فرو رفته باشید که چگونه می توانم این مهارت را فرابگیرم؟ دوره نصب کرکره های برقی در آموزشگاه، شما را به بازار کار نصب کرکره برقی نزدیک خواهد کرد.

 

بازار کار نصب کرکره های برقی

همان‌طور که گفتیم موج جدید نیاز به امنیت بیشتر و زیبایی بالاتر باعث شده که هر فرد دوراندیشی به دنبال نصب و راه اندازی کرکره مخصوصی تحت عنوان کرکره برقی اتوماتیک برای مغازه خود باشد.
حتی بانک ها این روزها دیگر از نرده و آهن برای امنیت خود استفاده نمی کنند. کرکره های برقی معرفی شده به بازار به قدری خوب و کامل هستند که خرید آهن آلات به عنوان امنیت درب ها دیگر چندان توجیه پذیر نیست. تنها نکته مهم کار، انتخاب تجهیزات همراه کرکره است.
قطعاتی که مهم ترینشان را موتور دستگاه تشکیل می دهد. خلاصه که اگر شما در این کار مجرب شوید، احتمالاً سفارش های زیادی برای نصب و راه اندازی کرکره برقی دریافت خواهید کرد.

درآمد شغل نصب کرکره برقی

نصب کرکره برقی بر اساس متراژ مورد نظر و نوع درب انتخابی مشخص می گردد. این درآمد صرفاً مزد کار نصاب می باشد و سود حاصل از فروش تجهیزات و قطعات کرکره برقی نیز جداگانه محاسبه می گردد. خوشبختانه کرکره برقی سریع نصب می گردد و یک فرد وارد نیازی به زمان زیاد برای نصب کرکره برقی ندارد.
اگر خوش شانس باشید و بتوانید تمامی ساعات کار خود را با نصب کرکره برقی پر نمایید، می توانید به آینده بازار کار نصب کرکره برقی بسیار امیدوار باشید. نصب ریسیور، شفت بلبرینگ و پروفیل کرکره برقی هر کدام جداگانه دستمزدی خواهد داشت. البته سوای موضوع درآمد چون نصب کرکره برقی فعالیتی برای حفظ امنیت محسوب می گردد، باید با دقت کامل و رعایت اصول حرفه ای کار صورت پذیرد. چراکه شاید نصب کرکره برقی از نصب یک گاوصندوق در مغازه کم اهمیت تر نباشد.
هر کرکره برقی که نصب می گردد، یک کرکره قدیمی را از دور خارج خواهد کرد. هیچ گاه فراموش نکنید که نصب کرکره برقی کاری کاملاً تخصصی است، پس به همین دلیل شرکت در دوره نصب کرکره برقی را از دست ندهید.
بسته به نوع تبلیغات و شرایط فنی کارآموز می توان درآمد تقریبی برای این رشته را در حدود 2 الی 8 میلیون تومان در نظر گرفت.

نحوه همکاری آموزشگاه برای اشتغال کارآموزان

با توجه به اینکه اساتید و کارشناسان ما همگی از افراد با تجربه در صنعت هستند برای شروع به کار اطلاعات دقیقی از طرف کارشناسان آموزشگاه در رابطه با نحوه راه اندازی کار به صورت خوداشتغالی، تبلیغات، بازار مستقیم خرید لوازم، نحوه عقد قرارداد، نحوه صدور فاکتور، نحوه صحبت با مشتری و … در اختیار کارآموزان قرار خواهد گرفت همچنین درخواست هایی از طرف شرکت های مختلف در رابطه با جذب نیرو به آموزشگاه ارسال می شود که کارآموزان می توانند از طریق کانال های آموزشگاه به این آگهی های استخدام مراجعه کنند.

سرمایه اولیه برای شروع به کار و ابزار مورد نیاز کارآموزان

سرمایه اولیه برای شروع به کار در این رشته 2/500/000 تومان می باشد که شامل تهیه لوازم برای نصب می باشد که این لوزام عبارتند از دریل برقی چکشی ،سنگ فرز، دستگاه جوشکاری، نردبان آلمینیومی 4 متری 2 عدد، پیچ گوشتی دوسو و چهارسو، فاز متر، مولتی متر و چکش کوچک

مشاغل مرتبط با نصب کرکره برقی

توجه به مشاغلی که در ارتباط با شغل مورد نظر شما می باشند اهمیت زیادی داشته و تاثیر بسیاری در میزان درآمد شما خواهد داشت. یکی از مشاغلی که در ارتباط با نصب کرکره برقی می باشد فروشندگان درب های اتوماتیک و کرکره برقی می باشند می توان با تعامل با صاحبان این مشاغل، مشتریانی که برای خرید کرکره برقی به آنها مراجعه می نمایند را به شما معرفی کرده تا تعداد مراجعین ما افزایش یافته و در نهایت بر روی میزان درآمدتان تاثیر داشته باشد.

علاوه بر آن ساختمان سازان و معماران پروژه های مختلف از دیگر مشاغل مرتبط با نصب کرکره برقی می باشند و می توانند با ساخت هر پروژه، نصب درب اتوماتیک و کرکره برقی آن را به شما محول نمایند.

چگونه نصاب کرکره برقی شویم؟

آموختن این حرفه می تواند در کنار فردی با تجربه که در این کار فعالیت می کند انجام گیرد اما این کار بازدهی لازم را نداشته و نمی تواند از شما یک نصاب حرفه ای بسازد چرا که در این روش امکان آموزش ها به صورت تئوری وجود ندارد و فرد یک نصاب تجربی خواهد شد.

امروزه با توجه به استقبال زیادی که از کرکره های برقی شده است و نیاز جامعه به نصابان این درب ها، سازمان فنی و حرفه ای دوره های مختلفی را برای افراد علاقمند به این حرفه برگزار می کند. این دوره های آموزشی توسط آموزشگاه های مختلف ارائه شده و هم به صورت تئوری و هم عملی تدریس می گردد. البته بسیاری از افراد سودجو سوء استفاده کرده و اقدام به برگزاری دوره های آموزشی که تحت نظارت سازمان فنی و حرفه ای نمی باشند می نمایند که در هنگام ثبت نام باید به این نکته توجه داشت و در آموزشگاه هایی که در انتها مدرک معتبر فنی و حرفه ای به فرد اعطا می کنند ثبت نام نمود.

سرفصل های مختلفی در دوره های آموزشی نصب کرکره برقی آموزش داده می شود و مطالب به صورت پایه ای و در رابطه با انواع درب های اتوماتیک از جمله کرکره برقی می باشد. در صورتی که آموزشگاه از اعتبار کافی برخوردار باشد، مدرسین آن کاملا کاربلد و با تجربه بوده و در انتقال مفاهیم به کارآموز کوتاهی نمی کنند. درصد زیادی از نصابان کرکره برقی که جذب بازار کار شده اند دارای مدرک نصب کرکره برقی از آموزشگاه های معتبر می باشند.

برای این که در کلاس های آموزشی نصب کرکره برقی شرکت نمایید نیازی به داشتن هیچ گونه پیش زمینه ای نداشته و می توانید از پایه شروع به کسب مهارت نمایید. محدودیت سنی و مدرک دانشگاهی نیز برای شرکت در این دوره ها وجود ندارد.

کسب درآمد بالا با نصب کرکره برقی

تلاش و کوشش در هر حرفه ای می تواند شما را به موفقیت بالایی در آن شغل برساند. در حرفه نصب کرکره برقی نیز به همین صورت است و با کسب مهارت های بیشتر در حوزه کاری خود می توانید به سود بیشتری دست پیدا کنید. ترفندهایی نیز برای افزایش درآمد در این حرفه وجود دارد که رعایت این ترفندها و نکات می تواند رونق کار شما را بهبود بخشیده و درآمدتان را ارتقا بخشد.

پیش از هر چیز نیاز است تا مهارت های خود را در این حوزه تقویت نمایید و تسلط کافی بر کار داشته باشید چرا که مشتری نیاز به انجام کار خوب دارد و در صورتی که حسن انجام کارتان به وی ثابت نشود هرگز نصب کرکره برقی خود را به شما نخواهد سپرد. پس از آن نیاز است تا انجام تبلیغات را به صورت حرفه ای آغاز کرده و انواع تراکت ها را چاپ کرده و در سطح شهر پخش نمایید. این روزها که انجام تبلیغات در فضای مجازی تحول عظیمی در امر بازاریابی ایجاد کرده است شما هم از این موقعیت استفاده کرده و در فضاهایی مانند اینستاگرام و تلگرام به تبلیغ کار خود بپردازید.

می توانید در سایت های مختلف که به نصاب کرکره برقی نیاز دارند نیز سر زده و برای آنها رزومه ارسال نمایید. این کار نیاز به سرعت عمل بالایی داشته و مشتری تمایل دارد تا کارش را در سریع ترین زمان ممکن به اتمام برسانید چرا که باز بودن درب مغازه، پارکینگ یا هر مکانی امنیت نداشته و نیاز به نصب درب در زمانی کوتاه دارد.

در کنار همه این ها، خوش برخورد بودن و برخورداری از صبر و حوصله کافی می تواند در جذب مشتری و افزایش درآمد شما نقش مهمی داشته باشد.

چالش های ورود به بازار کار

راه اندازی کسب و کار جدید کار ساده ای نبوده و از ابتدای کار چالش های زیادی در پیش روی افراد خواهد بود. در ابتدا نیاز است تا در رابطه با حرفه مورد نظر تحقیقات لازم را کرده و تمام جوانب آن را بسنجید تا در اواسط راه دچار پشیمانی و سردرگمی نگردید. علاوه بر آن نیاز است تا در حین کار نیز از تکنولوژی ها و فناوری های جدیدی که وارد بازار درب های اتوماتیک می گردد آگاهی کسب نمایید. مشورت کردن با افرادی که در این حیطه و یا حیطه های مشابه فعالیت می کنند می تواند نقش موثری در موفقیت و مقابله با چالش های پیش رو داشته باشد. به طور کلس دنیای کسب و کار دنیای رو به رو شدن با چالش هاست و نیاز است تا افراد با دیدی باز و تلاشی مضاعف به کار خود ادامه داده و سعی در گسترش آن داشته باشند.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • محمد گفت:

  سلام مدت دوره چقدره وآیا بعد از آموزش پشتیبانی نامحدود هم دارین

  • paytakht admin گفت:

   با سلام
   آموزش کرکره برقی 10 ساعت طول داره ( دوره های عادی یک هفته زمان می بره و دوره های فشرده یک روز زمان می بره)
   کلاس ها تضمینی هست یعنی اگر کاراموز بعد از کلاس یاد نگرفته بود میتونه تو دوره بعدی به صورت رایگان شرکت کنه به علاوه اینکه ما پشتیبانی نامحدود هم داریم یعنی بعد از کلاس هر جا به هر مشکلی برخوردین میتونین مراجعه کنین ویا تماس بگیرین و مشکلتون رو برطرف کنین و علاوه بر اون هم ما گروه های تلگرامی داریم که بعد از اتمام کلاس اونجا سوالاتتون رو از استاد و سایر کاراموزا میتونین بپرسین.

 • paytakht admin گفت:

  با سلام و درود
  بله ،هم نصب کرکره برقی با موتور ساید آموزش داده میشه و هم نصب کرکره برقی با موتور توبلار آموزش داده میشه.
  موفق و موید باشید.

 • محمدرضا گفت:

  طبق سرفصل هایی که نوشتین شما هم موتور ساید رو آموزش میدین هم توبلار درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تماس با آموزشگاه
تماس با آموزشگاه
WeCreativez WhatsApp Support
اگر سوالی در مورد دوره های آموزشی دارید پاسخگوی شما عزیزان بصورت 24 ساعته هستیم
سلام ، چطور میتونم کمکتون کنم ؟