آموزش برق ساختمان درجه 1 و 2

اگر بدنبال یک دوره پرقدرت در زمینه برق برای شروع کسب کار خود می گردید مسیر را درست آمده اید دوره های آموزش برق ساختمان درجه و برق ساختمان درجه 1 از الفبای برق ساختمان در دوره درجه 2 شروع و در پایان دوره درجه 1 شما یک برقکار ساختمان حرفه ای هستید.

مباحثی که در دوره برق ساختمان درجه 2 بیان می شود شامل اصول اولیه برق ساختمان، نحوه لوله گذاری، نحوه سیم کشی، نحوه نصب تجهیزات برق و روشنایی ساختمان و نصب و سیم کشی آیفون های صوتی و تصویری می باشد پس از گذراندن این دوره شما جهت ارتقاء سطح دانش فنی خود می توانید در دوره برق ساختمان درجه 1 شرکت کنید و صفر تا صد مباحث دوربین های مداربسته، دزدگیر اماکن، اعلام حریق، تلفن سانترال، جک پارکینگی، کرکره برقی، درب های اپراتور شیشه ای را آموخته و در شغل آینده خود از آنها بهرمند شوید.

این دوره بسیار مناسب برای شروع کسب و کار و یا حتی شغل دوه برای ارتقاع درآمد شما می باشد و با مدرک بین المللی فنی و حرفه ای که از طرف مجموعه پایتخت فناوری به شما اعطا می گردد می توانید در ایران و یا خارج از کشور این شغل را دنبال کنید.

سرفصلهای آموزش برق ساختمان

logo gold آموزش برق ساختمان درجه 1

معرفی اصول کلی برق کشی ساختمان

آموزش برق ساختمان و استانداردها

آموزش برق مخابرات و استانداردها

آموزش برق صنعتی و استانداردها

آموزش مقدماتی مبانی کامپیوتر

نصب تمامی مدارهای مربوط به انواع کلیدها

آموزش نصب انواع پریزها معمولی و ارت دار

آموزش طراحی و اجرای پروژه برق ساختمان

آموزش نقشه کشی و نقشه خوانی برق ساختمان

آموزش کار با لوازم برق کاری ساختمان

آموزش تئوری و عملی نصب دوربین مداربسته آنالوگ و دیجیتال

آموزش تئوری و عملی نصب سیستم اعلام سرقت

آموزش تئوری و عملی نصب سیستم اعلام حریق

آموزش تئوری و عملی نصب دربهای اتوماتیک (کرکره برقی-اپراتور شیشه ای-جک برقی)

آموزش تئوری و عملی نصب تابلو برق ساختمان

آموزش آشنایی با PLC

آموزش مقدماتی برق صنعتی

آموزش سیم کشی و لوله گذاری

آموزش نحوه پلاک خوانی لوازم به کار رفته و سیم و کابل ها

آموزش نصب آیفون صوتی و تصویری

آموزش سربندی سیم کشی انجام شده در پروژه

آموزش نصب مدارکولر گزی و کولر آبی

آموزش آشنایی با استانداردهای برق کشی صحیح ساختمان

آموزش محاسبه و اجرای چاه ارت

آموزش نصب مطابق با استاندارد آتش نشانی برای اعلام حریق ساختمان ها

آموزش نرم افزار های طراحی پروژه برق ساختمان

آموزش محاسبه شدت نور و استانداردهای مربوطه

آموزش نصب سیستم برق پشتیبان برای ساختمان ها

آموزش راه اندازی برق موتورخانه ها

نمایش بیشتر
logo gold آموزش برق ساختمان درجه 2

آموزش مقدمات برق و چگونگی ایجاد جریان الکتریسیته

آموزش برق AC یا متناوب

آموزش برق DC

آموزش نقشه کشی برق ساختمان

آموزش نقشه خوانی برق ساختمان

آموزش لوله گذاری و استانداردهای مربوطه

آموزش سیم کشی و استانداردهای مربوط به آن

آموزش نصب آیفون صوتی

آموزش نصب آیفون تصویری

آموزش نصب کنتور آنالوگ و دیجیتال

آموزش نصب کلید تک پل

آموزش نصب کلید دو پل

آموزش نصب کلید صلیبی

آموزش نصب کلید تبدیل

آموزش نصب پریز برق، تلفن و آنتن

آموزش نصب لامپ های مهتابی،SMD و LED

آموزش طراحی و نصب لوازم روشنایی

آموزش تقسیم بندی و محاسبه آمپر بخش های مختلف ساختمان

آموزش نصب تابلو مرکزی برق ساختمان

آموزش نصب تابلو کلید مینیاتوری

آموزش نصب کلید و فیوزهای مینیاتوری

آموزش نصب تایمر راه پله

آموزش نصب سنسور راه پله

آموزش محاسبه و اجرای چاه ارت

آموزش نصب دیمر

آموزش نصب فن، زنگ و…

آموزش کابل کشی و نصب دتکتور اعلام حریق

آموزش نصب مدار کولر گازی

آموزش نصب مدار کولر آبی

آموزش قوطی گذاری و کار با شیلنگ تراز

آموزش سربندی سیم کشی برق ساختمان

آموزش و معرفی تمامی ابزار و تجهیزات به کار رونده در سیم کشی برق ساختمان

نمایش بیشتر
چرا پایتخت فناوری؟
مجوز فعالیت مجوز فعالیت

دارای مجوز معتبر از سازمان فنی و حرفه ای کشور

مدرک فنی و حرفه ای مدرک فنی و حرفه ای

معرفی هنرجویان به فنی و حرفه ای جهت اخذ مدرک

دوره های عملی دوره های عملی

برگزاری دوره ها در کارگاه مجهز بصورت عملی

پشتیبانی پشتیبانی

پشتیبانی کار آموزان پس از اتمام دوره ی آموزشی

سرفصل های استاندارد سرفصل های استاندارد

سرفصل های آموزشی ما مطابق با فنی و حرفه ای و صنعت می باشد

دسترسی سریع دسترسی سریع

دسترسی مناسب محل آموزشگاه برای تردد کار آموزان

رزرو کلاس / مشاوره
ثبت نام در دوره حضوری دوره حضوری

ثبت نام در دوره حضوری برق ساختمان

 • آموزش در کارگاه مجهز به صورت عملی
 • دسترسی مناسب محل آموزشگاه به مترو،BRT و وسایل حمل و نقل عمومی
 • معرفی خوابگاه نزدیک به آموزشگاه برای کارآموزان شهرستان
 • پشتیبانی نامحدود آموزشی پس از اتمام دوره
 • ارائه مدرک بین المللی فنی و حرفه ای و مدرک دو زبانه آموزشگاه
 • برگزاری کلاس به صورت عمومی و خصوصی برای کارآموزان

مشاوره رایگان

نظرات کارآموزان دوره برق ساختمان

هزینه آموزش برق ساختمان

نام دوره قیمت دوره (تومان) قیمت دوره با تخفیف قیمت دوره خصوصی
برق ساختمان درجه 1 2/600/000 تومان 1/800/000 تومان 3/000/000 تومان
برق ساختمان درجه 2 1/800/000 تومان 1/200/000 تومان 2/000/000 تومان
سوالات متداول

برق ساختمان درجه 2 20 الی 30 ساعت به مدت دو هفته و برق ساختمان درجه 1 ، 50 الی 70 ساعت به مدت یک ماه.

بله ، کلاس ها هم در تایم صبح برگزار می شود و هم در تایم بعد از ظهر و کلاس ها جامع هستند و هم به صورت تئوری و هم به صورت عملی برگزار می شوند ولی بیشتر تایم کلاس به صورت عملی در کارگاه می باشد

بله ، کلاس ها ویژه بازار کار هستند و به صورتی هست که کارآموز پس از دوره مستقیما بتواند وارد بازار کار بشود،ضمن این که آموزشگاه پشتیبانی آموزشی نامحدود دارد یعنی بعد از دوره اگر کارآموز با هر مشکلی مواجه شد می تواند حضوری مراجعه کند و یا طی تماس تلفنی مشکل خود را برطرف نماید.

برای کارآموزان شهرهای دیگر کلاس های فشرده وجود دارد که کارآموزان هر روز پشت سرهم برای کلاس ها تشریف می آورند(مدت زمان و شهریه و سرفصل های کلاس های فشرده هیچ فرقی با دوره عادی ندارد فقط کارآموزان به جای اینکه سه روز در هفته برای کلاس تشریف بیارن هر روز برای کلاس تشریف میارن)

بله،کارآموزان شهرهای دیگر می توانند در خوابگاه مستقر شوند(خوابگاه فاصله کمی با آموزشگاه داشته و کارآموزان می توانند این مسیر را پیاده طی کنند و هزینه برای یک ما مبلغ 300000تومان الی 500000تومان می باشد و برای یک شب 25000 تومان الی 45000 تومان بسته به اتاقی که انتخاب می شود)

آموزشگاه پایتخت فناوری زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای فعالیت دارد،پس از دوره کارآموزان از طریق پورتال آموزشگاه به فنی و حرفه ای معرفی می شوند و پس از قبولی در آزمون های تئوری و عملی برای آن ها گواهینامه مهارتی صادر می شود که این گواهینامه بین المللی هست و در سایر کشورها هم معتبر می باشد.

معرفی حرفه برق ساختمان یا سیم کشی ساختمان

از مهم ترین فاکتورهایی که یک ساختمان تازه ساخت را وارد مرحله بهره برداری می کند، برق ساختمان است. اگر چند دقیقه تمرکز کرده و به تمام فعل و انفعالاتی که در یک ساختمان رخ می دهد فکر کنید، متوجه جایگاه این حرفه، برق ساختمان خواهید شد. آموزش برق ساختمان یا آموزش سیم کشی ساختمان امروزه با بهترین کیفیت و بالاترین بازدهی در آموزشگاه های سطح کشور برگزار می گردد.

برق ساختمان، شامل تمام موارد مربوط به سیستم گرمایشی و سرمایشی، سیستم روشنایی، سیستم های امنیتی و حفاظتی و … می شود. برقکاری که با سپری کردن دوره آموزش برق ساختمان وارد این حرفه می شود، با تمامی نکات و پروتکل های ایمنی، استانداردها، نحوه کار با ابزار و اصول دیگر ، آشناست. با توجه به پیشرفت صنعت ساخت و ساز در ایران، برای این حرفه و شاغلین آن نیز، می توان آینده کاری روشنی دید. چرا که تا به امروز، جایگزینی برای یک برقکار اختراع نشده است. تمامی سیم کشی های ساختمان، توسط شخص بررسی، تحلیل و انجام می شود.

برقراری روشنایی داخل واحد ها، راه پله ها، فضای بیرون و حیات، روشن شدن وسایل الکتریکی، تنظیم و برقراری امنیت با فعال بودن سیستم های حفاظتی، برقراری سیستم اعلام حریق و ده ها مورد دیگر، از کاربردهای برق ساختمان است. فقدان حرفه ای تحت این عنوان، تمام امکاناتی که پیشتر ذکر شد را بی معنی می کند.

مراحل سیم کشی ساختمان

عمده ترین بخش توزیع برق در یک ساختمان، سیم کشی آن است. شخص برقکار، وظایف خود را در دوره ای تحت عنوان “آموزش برق ساختمان” فرا می گیرد. تمامی آموزش ها، به ویژه آموزش سیم کشی ساختمان مطابق با استانداردها به کارآموزان آموخته می شود. کار سیم کشی، و در کل تمام مشاغلی که با برق سر و کار دارند، از حساسیت بالایی برخوردارند و لازم است تمامی نکات ایمنی، قبل و در حین انجام کار، رعایت شود.طی مراحل زیر، سیم کشی ساختمان توسط شخص آموزش دیده، انجام می گردد:

 • نقشه

قبل از آغاز سیم کشی، طراحی و کشیدن نقشه از تمام قست های ساختمان، بسیار منطقی به نظر می رسد. مهندس برق این نقشه را تهیه کرد و در اختیار برقکار قرار می دهد. سیم کشی از روی نقشه، باعث می شود ، تمام اصول و استانداردها برای سیم کشی نقاط مختلف یک بنا، رعایت گردد. همچنین، سرعت کار، با استفاده از نقشه، بسیار بیشتر خواهد شد.

 • اندازه و خط تراز

بعد از تهیه نقشه و قبل از کنده کاری، باید برای کلیدها و پریزها، خط تراز کشیده شود. در اینجا بر اساس استاندارد ها، فاصله کلید و پریز از کف محاسبه شده و محل مناسب را استفاده از لیزر نشانه گذاری می گردد. بعد به کمک ریسمان رنگ، خطی سراسری بر روی دیوار کشیده می شود تا کلیدها و پریزها، در یک سطح استاندارد با هم قرار بگیرند.

 • کنده کاری

پس از سپری کردن دو مرحله نقشه کشی و ترازبندی دیوارها، اکنون زمان آن است تا قسمت هایی را که قرار است لوله گذاری و قوطی گذاری شود، کنده شوند. در روش های سنتی از چکش و کلنگ و تیشه استفاده می شود. اما دستگاه هایی نیز هستند که امروزه برای کنده کاری استفاده می شوند. بتن کن یا هیلتی، دستگاهی ست که برای کندن بتن و آجر استفاده می گردد. این وسیله عمل کنده کاری را بسیار راحت کرده است. دستگاه دیگری نیز به نام شیار زن در دو نوع یک تیغ و دو تیغ در بازار موجود است. در برخی نمونه های این دستگاه حتی می توان اندازه ای خاص برای برش روی دیوار، به دستگاه داد و آن را تنظیم نمود.

 • قوطی گذاری

قوطی های که برای نصب کلید، پریز و جعبه فیوز در نظر گرفته شده اند، در مکان هایی که اول در نقشه و سپس توسط خط تراز، کنده شده اند، در این مرحله در جای خود قرار می گیرند.

 • لوله گذاری

یکی از مراحل دیگر در آموزش برق ساختمان لوله گذاری ست. سیم های برق و تلفن، برای حفظ شدن از آسیب دیدگی، و تمیزی کار، از لوله های برق عبور داده می شوند. اینکه چه تعداد لوله و از چه جنسی باید به کار رود، بستگی به نقشه سیم کشی و همچنین نظر مهندسین دارد. لوله پی وی سی ، لوله فلزی و لوله گالوانیزه، از لوله های پرکاربردی هستند که به این منظور در بازار موجودند و استفاده می شوند.

 • سیم کشی

اصلی ترین بخش در برق ساختمان، سیم کشی ست. در این مرحله مهم، تمامی سیم کشی به نقاط مختلف ساختمان، مثل اتاق ها، سرویس بهداشتی، آشپزخانه، تراس، پله ها، پشت بام، حیات، و هر جای دیگری که به پریز برق و روشنایی نیاز دارد، به صورت کامل انجام می شود. سیم ها توسط فنرهایی که در دو جنس فلزی یا پلاستیکی مرغوب موجود هستند، از لوله های برق عبور داده می شوند. دقت داشته باشید که عبور سیم ها بدون از فنرها امکان پذیر نیست. برای رد کرد سیم از لوله، ابتدا فنر را وارد لوله کرده و سیم را به انتهای آن وصل می کنیم. سپس سر دیگر فنر را گرفته و می کشیم تا سیم به طور کامل در داخل لوله قرار بگیرد.

 • سیم بندی یا سربندی سیم ها

در این مرحله باید تکلیف سیم هایی که سیم کشی شده اند، مشخص شود. سیم ها باید به قوطی هایی که در مکان مخصوص به خود در دیوار محکم شده اند، کشیده شوند. این مرحله نیز به دقت بالایی نیاز دارد. چرا که هر اشتباهی در تقسیم سیم ها، باعث اتصالی و بروز خطرهای بزرگ تر می شود.

 • نصب کلید و پریز و سایر تجهیزات برق ساختمان

در اتمام کار سیم کشی ساختمان، نوبت به نصب کلید ها، پریزها، آیفون تصویری، سرپیچ ها و … می رسد . این مرحله هر چقدر با ظرافت تر و تمیزتر انجام شود بهتر است. زیرا خروجی کار شما به حساب می آید. بنابراین نهایت دقت را باید در این مرحله به خرج داد. ابزارهای مختلف این کار را باید شناخت و به موقع از آن ها استفاده نمود. مثلا گاهی برای نصب چراغ های دیواری، حبابی ها، آیفون و وسایلی از این دست، نیاز به دریل می باشد.

دوره های مرتبط: آموزش هوشمند سازی ساختمان ، آموزش نصب دوربین مدار بسته ، آموزش نصب کرکره برقی

استانداردهای جهانی در مورد برق ساختمان و اصول آن

برق کشی ساختمان دارای استاندارد و اصولی جهانی است که در تمام کشورهای پیشرفته برای بازدهی هر چه بیشتر سیم کشی ساختمان از این استاندارد جهانی طبعیت می شود و در آن اصول سیم کشی ساختمان و نصب تجهیزات  با کمترین ریسک برای برقکاران توضیح داده شده است.

شغل برق ساختمان را چگونه شروع کنیم

آموزش ، پایه هر حرفه و شغلی است. شغل برق ساختمان نیز، همانند دیگر حرفه ها، نیاز به آموزش هایی دارد که از قضا بسیار ضروری هستند. آموزشگاه برق ساختمان، دوره آموزش برق ساختمان را برای علاقه مندان این رشته برگزار می کند. در این دوره ها، تمامی مفاهیم پایه و تکنیک های عملی، به اضافه استانداردها و نکات ایمنی به شرکت کنندگان منتقل می گردد. آگاهی از این مفاهیم ومهارت ها، برای شروع کار به عنوان یک برقکار ضروری ست. بخصوص مطالبی که نیاز است شخص برقکار، برای حفظ امنیت خود و افراد دیگر رعایت کند.

پس از سپری دوره آموزش برق ساختمان، شخص با در دست داشتن مدرک معتبر، می تواند وارد بازارکار شود. برخی از شرکت های تاسیساتی و خدماتی، کارخانه ها، شرکت های ساخت و ساز ساختمان، از جمله فرصت های شغلی این رشته می باشد. افراد معمولا به صورت تمام وقت در این شرکت ها استخدام شده و درآمد کسب می کنند. عده ای دیگر ترجیح می دهند به صورت مستقل کار کنند. به گفته افراد باتجربه، کار کردن به صورت مستقل و پروژه ای، درآمد بیشتری نسبت به حالت استخدامی دارد.

درآمد شغل برق ساختمان چقدر است؟

شغل برق ساختمان در دسته کارهای آزاد قرار می گیرد. برخلاف شغل های کارمندی که سقف درآمدی دارند، درآمد در مشاغل آزاد بسیار می تواند متغیر باشد. اما چیزی که همیشگی و ثابت است، این موضوع است که هر چقدر تلاش و پشتکار بیشتری داشته باشید، می توانید با افزودن مهارت های خود و کسب تجربه های بیشتر، درآمد ماهیانه خود را افزایش دهید.

همانطور که پیش تر گفته شد، کار کردن به صورت استخدامی و کارمندی برای یک شرکت، درآمدی محدود برای شما به همراه خواهد داشت. در صورتیکه یک برقکار مستقل، می تواند پس از کسب تجربه های کاری مختلف، با برداشتن چند پروژه ساختمانی بزرگ، درآمد چندین برابر درآمد یک کارمند داشته باشد. لازم به ذکر است که در ابتدای راه، نباید انتظار داشت که درآمدی آنچنانی داشته باشیم. این برای هر شغل دیگری نیز صدق می کند. اما چیزی که واضح است، آینده روشن و بازارکار خوبی ست که کارشناسان برای این حرفه،تعریف کرده اند.

ابزار مورد نیاز در برق کشی ساختمان چیست؟

از آیتم های آموزشی در آموزش برق ساختمان و آموزش سیم کشی ساختمان،  کار با ابزارآلاتی ست که برای پیاده سازی سیم کشی ها، قطعا مورد نیاز است. سیم کشی حرفه ای ست که نیاز به وسایل و ابزار زیادی دارد و می توان گفت بدون آن ها، کار دچار نقص خواهد بود. در ادامه به معرفی برخی از مهم ترین و پرکاربردترین ابزارها می پردازیم:

 • مولتی متر

این دستگاه، جهت اندازه گیری جریان، مقاومت و ولتاژ و چک کردن مسیر های وصل یا قطع بودن سیم ها استفاده می شود.  عده ای نیز برای اندازه گیری اعداد هم از مولتی متر استفاده می کنند. از این رو این وسیله در برق کشی ساختمان ، کاربرد زیادی دارد.

 • متر

تمام اندازه گیری ابعاد و فاصله ها ، مثلا مشخص کردن جای درست برای کلیدها و پریزها،متراژ محل سیم کشی ، طول سیم ها و … توسط متر انجام می شود.

 • فنر سیم کشی

در سیم کشی به روش توکار، لازم است سیم از درون لوله برق عبور داده شود. این کار با استفاده از فنر سیم کشی صورت پذیر است. جنس فنر از نوار نازک فولادی ست ، در یک سر آن گوی فلزی و در انتهای دیگر قلاب فلزی به آن متصل است. فنر از سمت گوی فلزی وارد لوله شده، وقتی گوی از لوله عبور کرد، سیم ها را به قلاب انتهای دیگر فنر، قلاب کرده و با کشیدن گوی، تمام سیم ها در داخل لوله قرار می گیرند.

 • تستر ولتاژ

از ابزارهای جدیدی که در سال های اخیر برقکاران در برق کشی استفاده می کنند، تستر ولتاژ القایی ست. این وسیله بدون آن که نیاز به ارتباط مستقیم با مدار داشته باشد، و تنها با نزدیک کردن آن به مدار، میزان ولتاژ را نشان می دهد. در دو نوع دکمه ای و اتومات نیز در بازار موجود است.

 • سیم لخت کن

یکی از ابزار بسیار کارا و مقرون به صرفه، سیم لخت کن است. احتمالا شما با این وسیله بدرد بخور آشنایی دارید. از سیم لخت کن برای برداشتن عایق روی سیم ها استفاده می شود و در سیم کشی ساختمان بسیار استفاده می شود.

 • سیم چین

از این وسیله جهت قطع کردن سیم ها استفاده می شود و یکی از ابزارهای کاربردی برق ساختمان است

 • انبر دست

در هین سیم کشی و نصب تجهیزات ساختمان گاها برای کارهای مختلف از انبردست می بایست استفاده شود.

 • فاز متر

پر کاربرد ترین وسیله در هنگام نصب تجهیزات برق ساختمان که به کمک آن می توانید پیچ های مختلف را بازو بدون خطر برق گرفتگی بازو بست کنید همچنین با فاز متر می توان سیم فاز را از سیم نول تشخیص داد

 • شیلنگ تراز یا تراز لیزری

برای تراز کردن محل نصب کلید و پریز ها در ارتفاع یکسان و کشیدن خط تراز برای کنده کاری از این وسایل می بایست استفاده شود.

 • شیار کن و شیار زن

برای کند کاری محل رد کردن لوله ها بر روی دیوار نیاز است از شار کن یا شیار زن استفاده نمود تفاوت این دو دستگاه در کار کرد آنها است شیار کن بصورت یکجا شیار مورد نیاز را آماده می کند اما دستگاه شیار زن فقط دو خط موازی را برای شما روی دیوار میگذارد که می بایست بین این دو شیار موازی را شما با تیشه مخصوص برق ساختمان کنده کاری کنید.

 • دریل

برای نصب تجهیزات روکار و انجام سوراخکاری در برق کشی ساختمان به دریل احتیاج خواهید داشت.

بهتر است در هنگام کار شما ابزار عمومی که در یک جعبه ابزار وجود دارد را به همراه داشته باشید این ابزارها شامل انواع آچار تخت و رینگی و پیچ گوشتی های مختلف می باشد زیرا ممکن است به کار شما بیایند.

سیم های استاندارد برای برق کشی ساختمان کدامند

برای سیم کشی ساختمان سیم های مختلفی پرکاربرد هستند ابتدا بهتر است تا جنس سیم استفاده شده از مس خالص باشد و مطابق استاندارد از سیم نمره 2/5 برای پریز ها و از سیم نمره 1/5 برای روشنایی استفاده می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر به قسمت مقالات برق ساختمان وب سایت آموزشگاه مراجعه فرمایید.

آموزشگاه پایتخت فناوری علاوه بر دوره اموزش برق ساختمان سایر دوره های الکترونیک و تعمیرات را  از جمله آموزش تعمیرات موبایل ، آموزش تعمیرات لپ تاپ ، آموزش plc ، آموزش برق صنعتی ، آموزش تعمیرات لوازم خانگی ، آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و … بصورت نخصصی و مختص بازار کار برگزار می کند. دریافت مشاوره رایگان و جزئیات بیشتر از طریق شماره 02166577378 امکانپذیر است.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − ده =

 • حق داد گفت:

  آیا واقعا همه این مباحث آموزش داده میشه و کلاس ها عملی هستش و چقدر طول میکشه کلا کلاس ها؟؟؟

  • paytakht admin گفت:

   با سلام و درود
   برق ساختمان درجه 1 حدود یک ماه تا یک ماه و نیم زمان می بره و کاملا عملی هست و تمامی مباحثی که در سرفصل گفته شده به صورت جامع آموزش داده میشه.
   موفق و موید باشید.

تماس با آموزشگاه
تماس با آموزشگاه
WeCreativez WhatsApp Support
اگر سوالی در مورد دوره های آموزشی دارید پاسخگوی شما عزیزان بصورت 24 ساعته هستیم
سلام ، چطور میتونم کمکتون کنم ؟