آموزش نصب جک برقی

آموزش نصب جک برقی شامل آموزش تئوری و عملی نصب انواع جک های بازویی موجود در بازار می باشد در این دوره کارآموزان مراحل نصب را به صورت عملی انجام می دهند که این مراحل شامل نصب مکانیکی،الکتریکی، برنامه ریزی و راه اندازی جک برقی پارکینگی می باشد. آموزشگاه پایتخت فناوری تجربه سال ها کار متخصصان خود را در قالب کلاس های آموزشی تئوری و عملی در اختیار کارآموزان قرار می دهد تا کارآموزان شرکت کننده در این دوره های آموزشی بتوانند با نحوه طراحی پروژه ها، نصب، قیمت دادن، تعمیرات و سرویس کاری آشنا شوند.

آموزش نصب جک برقی بازویی پارکینگی

ثبت نام در دوره حضوری آموزش نصب جک برقی

دوره حضوری آموزش نصب جک برقی در کارگاههای مجهز آموزشگاه پایتخت فناوری، همراه با پشتیبانی و ارائه مدرک معتبر برگزار می شود. و یا با شماره 02166577378 تماس حاصل نمایید.

 • دسترسی مناسب محل آموزشگاه برای تردد کارآموزان
 • اعطای مدرک معتبر زیر نظر سازمان فنی حرفه ای کشور
 • مشاوره رایگان با اساتید به صورت حضوری

برای ثبت نام و اطلاعات بیشتر در مورد دوره های حضوری با شماره 02166577378 تماس حاصل نمایید.

ثبت نام در آموزش مجازی آموزش نصب جک برقی

آموزشگاه پایتخت فناوری با استفاده از بهترین شیوه های آموزشی آنلاین نوین، دوره های مجازی آموزش نصب جک برقیرا نیز برگزار می نماید. ویژگی های آموزش مجازی و غیرحضوری آموزش نصب جک برقی به صورت زیر می باشد:

 • ارائه آموزش در کلاس مجازی آموزش نصب جک برقی، با کیفیت بالا در کارگاه مجهز
 • پشتیبانی کارآموز پس از اتمام دوره بصورت حضوری و تلفنی
 • برگزاری امتحان آنلاین و ارسال پستی مدرک
 • اعطای مدرک معتبر زیرنظر سازمان فنی و حرفه ای کشور
 • امکان تجدید دوره آموزشی آنلاین آموزش نصب جک برقی در صورت نیاز یا عدم یادگیری
 • امکان شرکت در کلاسهای حضوری در صورت درخواست کارآموز (رایگان می باشد)

برای ثبت نام و اطلاعات بیشتر در مورد دوره های مجازی با شماره 02166577378 تماس حاصل نمایید.

ثبت نام در دوره

برای ثبت نام بر روی دکمه کلیک نمایید و با تکمیل فرم و واریز پیش پرداخت (50/000 تومان) از طریق درگاه ثبت نام خود را قطعی کنید..

مدرس دوره نصب جک برقی

مهندس سماعی – کارشناسی برق قدرت

کارشناس فنی شرکت مایان کوگل فولاد، کارشناس فنی شرکت ماموت، نصب و راه اندازی انواع جک های برقی، نصب دوربین مداربسته آنالوگ و IP، اعلام حریق،دزدگیر اماکن، تابلو روان، کرکره برقی، اپراتور شیشه ای، اجرای پروژه های هوشمند سازی و برق ساختمان و…
دارای مدرک مربیگری بین المللی از سازمان فنی و دارای حرفه ای و 4 سال سابقه تدریس در آموزشگاه های فنی و حرفه ای آزاد

سرفصل مطالب دوره نصب جک برقی پارکینگی و هیدرولیکی

مطالب آموزشی کلاس آموزش نصب جک برقی عبارتند از :

 • آموزش مبانی برق مرتبط در نصب جک برقی
 • آموزش و معرفی ساختار جک برقی
 • معرفی انواع برندهای جک برقی موجود در بازار
 • آموزش نحوه نصب صفحه پلیت جک برقی
 • آموزش نحوه نصب براکت ها جک برقی
 • آموزش نصب چشمی یا فتوسل جک برقی
 • آموزش نصب چراغ سردر جک برقی
 • آموزش نصب قفل برقی بر روی جک برقی
 • آموزش نحوه سیم کشی جک برقی

مشاهده تمام سرفصل ها

آموزش نحوه رسم نمودار های مختلف به همراه توضیحات کامل شامل:

 • آموزش نصب مرکز کنترل جک برقی و سیم کشی آن
 • آموزش نحوه تنظیم درب دولنگه و تک لنگه
 • آموزش نحوه تنظیم زمان باز ماندن درب ها
 • آموزش نحوه فعال کردن قفل برقی
 • آموزش تعریف ریموت کنترل جک برقی
 • آموزش تنظیم سرعت آهسته و تند جک های برقی
 • آموزش اصول جوشکاری در نصب جک برقی
 • نصب جک برقی بر روی درب بیرون بازشو
 • نصب جک برقی بر روی درب تک لنگه
 • نصب جک برقی درب های سه لنگه
 • آموزش نصب UPS یا برق اضطراری

بازارکار

اطلاعات عمومی بازار کار نصب جک برقی

از نظر بازار کار می توان گفت نصب دوربین مداربسته در ایران و سایر کشورها از اهمیت بالایی برخوردار است بطوری با ورود جک برقی به بازار و صنعت بسیار از مشکلات عمده مردم حل شده است بطوری که دیگر نیاز به پیاده شدن از خودروها برای بازکردن درب و اتلاف وقت نیست چندین دلیل دیگر مانند سهولت استفاده، عمر بالا، کارآمدی این سیستم ها باعث شده تا بازار کار خوبی داشته باشند.

درآمد تقریبی نصب جک برقی برای یک ماه چقدرست؟

بسته به نوع تبلیغات و شرایط فنی کارآموز می توان درآمد تقریبی برای این رشته را در حدود 3 الی 7 میلیون تومان در نظر گرفت.

نصب جک پارکینگی

سرمایه موردنیاز برای شروع به کار و ابزار لازم چقدرست؟

سرمایه اولیه برای شروع به کار در این رشته 5/000/000 تومان می باشد که شامل تهیه لوازم برای نصب می باشد که این لوزام عبارتند از دریل برقی چکشی ،سنگ فرز، دستگاه جوشکاری ، پیچ گوشتی دوسو و چهارسو، فاز متر، مولتی متر و چکش کوچک و بزرگ.

نحوه همکاری آموزشگاه برای اشتغال کارآموزان

با توجه به اینکه اساتید و کارشناسان ما همگی از افراد با تجربه در صنعت هستند برای شروع به کار اطلاعات دقیقی از طرف کارشناسان آموزشگاه در رابطه با نحوه راه اندازی کار به صورت خوداشتغالی، تبلیغات، بازار مستقیم خرید لوازم، نحوه عقد قرارداد، نحوه صدور فاکتور، نحوه صحبت با مشتری و … در اختیار کارآموزان قرار خواهد گرفت.

همچنین درخواست هایی از طرف شرکت های مختلف در رابطه با جذب نیرو به آموزشگاه ارسال می شود که کارآموزان می توانند از طریق کانال های آموزشگاه به این آگهی های استخدام مراجعه کنند.

کوچک کردن لیست

((%30 تخفیف ویژه کلاس ها به مدت محدود))

اطلاعات و قیمت آموزش نصب جک برقی

نام دوره قیمت دوره (تومان) قیمت دوره با 30% تخفیف (تومان) قیمت دوره خصوصی (تومان)
نصب جک برقی 530/000 360/000 560/000

ثبت نام و مشاوره تلفنی

جهت مشاوره و ثبت نام غیر حضوری در دوره ی «آموزش نصب جک برقی» نام و شماره تماس خود را وارد نمایید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

سوالات متداول دوره نصب جک برقی


سوالات تخصصی


جک های برقی چه نوع از جک می باشند هیدرولیک یا پنوماتیک ؟

این جک ها در انواع مختلف که می توان آنها را از خانواده هیدرولیک و پنوماتیک شمرد ساخته می شوند ولی نوع اصلی بکار گرفته شده در صنعت درب های اتوماتیک نوع الکترومکانیک است.

چه نوع از جک های برقی در کلاس آموزش داده می شوند ؟

جک های برقی ایتالیایی و چینی در برندهای MPC ، سیماران و یوتاب جک هایی هستند که در این دوره به آنها پرداخته می شود.

چه نوع ریسیور یا مرکز کنترل در آموزش جک برقی مورد بررسی قرار می گیرند ؟

مرکز کنترل های دارای LCD و Seven Segment که بسیار پرکاربرد در بازار می باشند به صورت کامل مورد نصب و برنامه ریزی قرار می گیرند.

نصب جک برقی تک لنگه و دو لنگه چه تفاوتی باهم دارند ؟

جک های برقی بصورت های مختلفی باهم وصل می شوند که می توان آنها را بصورت تک لنگه برای دربهای دولنگه و تک لنگه برای دربهای تک لنگه نصب نمود که از نظر نصب و محاسبات نصب تفاوت چندانی ندارند تنها در بخش برنامه ریزی می بایست آنها را در مدهای خود یعنی دولنگه و تک لنگه نصب نمود.

با گذراندن این دوره چه مهارت هایی را می توان کسب نمود؟

با گذراندن این دوره کارآموزان می توانند محاسبات، طریقه نصب و سیم کشی و برنامه ریزی را بصورت کامل انجام دهند.

جک برقی بر روی چه نوع درب هایی را آموزش می دهید ؟

نصب جک برقی بر روی درب های تک لنگه و دولنگه پارکینگ با هر وزنی را بصورت کامل آموزش می بینید.

سوالات عمومی


طول دوره چند ساعت می باشد و چه مدت زمان می برد؟

طول دوره جک برقی پارکینگی 10 الی 15 ساعت به مدت یک هفته می باشد.

امکان برگزاری کلاس ها در تایم های صبح و بعد از ظهر هست؟ و کلاس ها به صورت عملی برگزار می شود یا تئوری ؟

بله ، کلاس ها هم در تایم صبح برگزار می شود و هم در تایم بعد از ظهر و کلاس ها جامع هستند و هم به صورت تئوری و هم به صورت عملی برگزار می شوند ولی بیشتر تایم کلاس به صورت عملی در کارگاه می باشد

آیا کلاس ها به صورتی هست که پس از دوره بتوان وارد بازارکار شد؟

بله ، کلاس ها ویژه بازار کار هستند و به صورتی هست که کارآموز پس از دوره مستقیما بتواند وارد بازار کار بشود،ضمن این که آموزشگاه پشتیبانی آموزشی نامحدود دارد یعنی بعد از دوره اگر کارآموز با هر مشکلی مواجه شد می تواند حضوری مراجعه کند و یا طی تماس تلفنی مشکل خود را برطرف نماید.

آیا دوره ویژه ای برای کارآموزان شهرستان ندارید؟

برای کارآموزان شهرستان کلاس های فشرده وجود دارد که کارآموزان هر روز پشت سرهم برای کلاس ها تشریف می آورند(مدت زمان و شهریه و سرفصل های کلاس های فشرده هیچ فرقی با دوره عادی ندارد فقط کارآموزان به جای اینکه سه روز در هفته برای کلاس تشریف بیارن هر روز برای کلاس تشریف میارن)

آیا اسکان هم برای کارآموزان شهرستان دارید؟

بله،کارآموزان شهرستان می توانند در خوابگاه مستقر شوند(خوابگاه فاصله کمی با آموزشگاه داشته و کارآموزان می توانند این مسیر را پیاده طی کنند و هزینه برای یک ما مبلغ 300000تومان الی 500000تومان می باشد و برای یک شب 25000 تومان الی 45000 تومان بسته به اتاقی که انتخاب می شود)

آیا بعد از دوره گواهینامه مهارتی هم داده میشه؟

آموزشگاه پایتخت فناوری زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای فعالیت دارد،پس از دوره کارآموزان از طریق پورتال آموزشگاه به فنی و حرفه ای معرفی می شوند و پس از قبولی در آزمون های تئوری و عملی برای آن ها گواهینامه مهارتی صادر می شود که این گواهینامه بین المللی هست و در سایر کشورها هم معتبر می باشد.

معرفی فارغ التحصیلان مشغول در بازار کار

فقط چند گام تا شروع کسب درآمد و خوداشتغالی فاصله دارید!

بسیاری از کارآموزان ما بعد از گذراندن دوره توانسته اند کسب و کار خود را شروع کنند و وارد بازار کار شوند. در اینجا نمونه هایی از پروژه های انجام شده توسط کارآموزان قبلی آورده شده که با کلیک روی هر کدام می توانید تصاویر نمونه کارهای آنها را مشاهده نمایید. این کارآموزان به خوبی توانسته اند با اخذ پروژه های فنی و تاسیساتی کسب درآمد بسیار خوبی داشته باشند. شما هم می توانید یکی از این افراد موفق باشید!

چرا دوره های ما را انتخاب می کنید؟


آموزش نصب جک برقی

باز و بسته کردن درب های مختلف به ویژه در اماکن پر رفت و آمد مانند درب پارکینگ ها، درب ورودی مجتمع های مسکونی و تجاری و کارخانه ها نیاز به یک نیروی خارجی قوی دارد. استفاده از جک برقی برای این درب ها باز و بسته کردن آنها را بسیار راحت تر کرده و از طرفداران زیادی برخوردار می باشد. جک های برقی را در انواع متنوعی تولید می کنند که از آن میان می توان به جک های الکترومکانیکی، هیدرولیکی و پنوماتیکی اشاره کرد. انواع درب های تک لنگه و دو لنگه قابلیت استفاده از جک های برقی را دارند. اما نصب جک های برقی به سادگی امکان پذیر نبوده و نیاز به یک نصاب حرفه ای در این کار می باشد. در این مطلب به آموزش نصب جک برقی پرداخته شده و راهنمایی های لازم برای افرادی که قصد ورود به این حرفه را دارند انجام شده است.

بازار کار حرفه ای نصب جک برقی

جک برقی از ایمنی بالا و استفاده راحتی برخوردار بوده و در کشورهای مختلف در انواع مدل ها و طرح های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. فراگیر شدن درب های اتوماتیک یا جک برقی در اماکن مختلف باعث شده تا افراد زیادی تمایل به فعالیت در حوزه های مرتبط با درب های اتوماتیک داشته باشند. در واقع هر ساختمان اداری و تجاری و یا مجتمع مسکونی که ساخته می شود ممکن است نیاز به نصب جک برقی داشته باشد. در نتیجه به علت تقاضای بالایی که برای این درب ها وجود دارد بازار کار افراد فعال در این زمینه نیز بسیار پر رونق خواهد بود. فروشندگان انواع درب های اتوماتیک و جک برقی می توانند به سود بسیار بالایی دست پیدا کنند. در کنار آن به علت این که نصب این گونه درب ها کار راحتی نمی باشد، بازار کار نصاب های جک برقی نیز از رونق خوبی برخوردار است و این افراد می توانند با ورود به این حرفه آینده شغلی خود را تضمین نموده و به درآمد بالایی دست پیدا کنند.

مشاغل مرتبط با نصب جک برقی

پس از ورود به یک حرفه، اشتباه ترین کار ممکن ایستادن و درجا زدن است، چرا که می توان با انجام فعالیت های مختلف در حرفه خود به پیشرفت بالایی در کار رسید و حرفه خود را گسترش داد. از جمله مواردی که باید در هنگام ورود به بازار کار به آن توجه نمود کسب اطلاعات در رابطه با مشاغل در ارتباط با حرفه خود می باشد. از جمله مشاغل مرتبط با نصب جک برقی، فروشندگان درب های اتوماتیک و جک برقی می باشند. می توان با صاحبان این مشاغل تعامل کرده تا مشتریانی که جهت خرید این درب ها به آنها مراجعه می نمایند را جهت انجام امور نصب به آنها معرفی نمایند. این کار سبب می شود تا از تمامی نقاط شهر برای نصب جک برقی به شما مراجعه کرده و در نتیجه میزان درآمدتان افزایش یابد و حتی این افراد در صورت مشاهده کار با کیفیت شما را به دیگران نیز معرفی می نمایند و بدین ترتیب رونق کارتان افزایش خواهد یافت.

از جمله مشاغل دیگری که در ارتباط با نصب جک برق هستند معماران و مهندسین ساختمانی می باشند. تعامل با این افراد نیز می تواند در جذب مشتری به شما کمک زیادی کرده و سبب رونق بازار کارتان گردد.

سرمایه مورد نیاز برای ورود به بازار کار

شغل نصب جک برقی را می توان یکی از مشاغلی دانست که نیاز به سرمایه زیادی برای راه اندازی ندارد و جوانانی که از سرمایه کافی برای شروع به کار برخوردار نیستند و بابت این مسئله نگران هستند می توانند به راحتی این حرفه را آموخته و وارد آن گردند. همانطور که می دانید مسئله سرمایه به یکی از دغدغه های جوانان جویای کار تبدیل شده است و بسیاری از این افراد ایده راه اندازی یک شغل را داشته اند اما به علت نیاز به سرمایه در ابتدای کار از ادامه مسیر منصرف شده و آن ایده را متوقف کرده اند. به همین علت است که کارآفرینان در هر کشوری به دنبال راه اندازی شغلی هستند که سرمایه زیادی را در ابتدا نیاز نداشته باشد و بتواند فرد را به سوددهی بالایی برساند تا فرد بتواند آینده شغلی تضمین شده ای داشته باشد. کسانی که در این حرفه دارای مهارت می باشند و قصد ورود به بازار کار این شغل را دارند باید در ابتدا سرمایه ای حدود 1 میلیون تومانی را برای ثبت نام در کلاس های آموزشی نصب جک برقی در نظر بگیرند و در ادامه در صورتی که قادر به خرید یا رهن مغازه می باشند می توانند در مکانی مناسب مغازه ای کوچک را اجاره کرده و به تبلیغات بپردازند.

البته امکان انجام این کار بدون وجود مغازه نیز امکان پذیر بوده و این افراد می توانند به صورت سیار و با انجام تبلیغات در سایت دیوار و چنین سایت هایی اقدام به انجام کار نمایند. علاوه بر آن می توانند نزد فروشندگان درب های اتوماتیک نیز کار کرده و درصدی از از دستمزد خود را به آنها به صورت توافقی پرداخت نمایند.

در صورتی که فرد دارای سرمایه ای جهت خرید انواع درب های اتوماتیک و جک برقی باشد بهتر است که در کنار نصب جک برقی به فروش این درب ها نیز اقدام نماید، چرا که از این طریق می تواند به سود بیشتری دست پیدا کند.

چگونه نصاب حرفه ای جک برقی شویم؟

عوامل بسیاری در کارکرد صحیح جک های برقی دخیل می باشند که این عوامل اکثرا به نحوه نصب آنها بستگی دارد. نصب جک برقی باید به گونه ای صورت گیرد که درب بتواند به راحتی باز و بسته شود و درب بر روی زمین کشیده نشود و آزادانه حرکت نماید. برای نصب جک برقی مراحل مختلفی را باید طی نمود و در ابتدا به نصب پایه های آن پرداخت. پس از آن باید محاسبات به طور دقیق انجام شده و جک به پایه ها متصل گردد پس از آن درب باز شده و پایه های جلو جوش داده شود. رعایت این نکات نیاز به مهارت و تجربه بالایی در این کار دارد.

دوره های آموزشی ویژه نصب جک برقی و انواع درب های اتوماتیک ارائه می شود که علاقمندان به این حرفه می توانند با شرکت در این کلاس ها مهارت ها را به صورت تئوری و عملی فرا گرفته و به سرعت جذب بازار کار گردند. این دوره های آموزشی در آموزشگاه های مختلف زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای برگزار شده و افراد در تمامی سنین و تحصیلات می توانند در کلاس ها شرکت نمایند. به کارآموزان پس از پایان دوره مدرک فنی و حرفه ای داده می شود که این مدرک دارای اعتبار بالایی بوده و امکان استفاده از مزایای آن وجود خواهد داشت.

سرفصل هایی مختلفی در دوره آموزشی نصب جک برقی توسط اساتید مجرب و حرفه ای آموزش داده می شود که از آن میان می توان به آموزش مختصر و پایه ای از برق ساختمان و صنعتی، آشنایی با اجزای تشکیل دهنده جک برقی و نحوه عملکرد هر یک از آنها، معرفی جک های بازوی، جک های الکترومکانیکی، آموزش محاسبات برای پایه جک ها، آموزش سیم کشی مرکز کنترل، سیم کشی موتورها، آموزش برنامه ریزی میزان بازو جک ها و آموزش برنامه ریزی درب تک لنگه اشاره کرد.

کسب درآمد بالا با نصب جک برقی

برای این که بتوانید در حرفه نصب جک برقی به درآمد بالایی دست پیدا کنید باید راهکارهای مختلفی را به کار گیرید. نیاز است تا با فروشندگان تجهیزات درب اتوماتیک و جک برقی و … وارد تعامل و ارتباط شوید و در سایت های مختلفی مانند آچاره، استادکار و غیره ثبت نام نمایید تا در صورت نیاز، این سایت ها از شما به عنوان نیروی متخصص استفاده نمایند. شرکت های مختلفی وجود دارند که در زمینه فروش و نصب درب های اتوماتیک و جک برقی فعالیت می کنند، می توان با ارسال رزومه به این شرکت ها به عنوان کارمند نیز استخدام شد.

انجام تبلیغات نقش بسیار کلیدی در رونق دادن به هر کسب و کاری ایفا می کند و می توان با پخش تراکت های تبلیغاتی مربوط به کار خود در سطح شهر، اقدام به جذب مشتری نموده و درآمد خود را بالا ببرید.

در کنار تمام این ها ارائه کار با کیفیت و جلب رضایت مشتری می تواند سبب معرفی شما به دیگر افراد شده و در میزان درآمدتان نقش مهمی داشته باشد.

چالش های ورود به بازار کار

درب های اتوماتیک و جک برقی در انواع مختلفی وجود دارند که یک نصاب حرفه ای باید از نحوه عملکرد تمامی این درب ها آگاهی داشته و قادر به نصب آنها باشد. علاوه بر آن در صورتی که مشکلی در هر یک از این جک های برقی به وجود آمد باید فرد بتواند در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به تعمیر آن اقدام نماید. این ها چالش هایی هستند که افراد ممکن است در هنگام ورود به این حرفه با آن مواجه شوند و با کسب مهارت هر چه بیشتر می توان با این چالش ها مقابله کرده و سربلند از آنها بیرون آمد.

داشتن اعتماد به نفس بالا در این کار و انجام کار با صبر و حوصله می تواند شما را در این حرفه به موفقیت برساند.

دوره های مرتبط دوره نصب جک برقی

 

آموزش نصب درب اتوماتیک شیشه ای

 

آموزش نصب کرکره برقی

2 دیدگاه در “آموزش نصب جک برقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *