آموزش نصب دزدگیر اماکن

آموزش نصب دزدگیر اماکن آموزشگاه پایتخت فناوری شامل آموزش نصب دزدگیر های بدون تلفن کننده، دزدگیر اماکن مجهز به تلفن کننده خط شهری و دزدگیر اماکن مجهز به تلفن کننده سیم کارتی می باشد. این کلاس ها به صورت عملی برگزار شده و کارآموزان تمامی مراحل نصب دزدگیر اماکن را با استفاده از تجهیزات به روز کلاس انجام خواهند کرد.

ثبت نام در دوره حضوری نصب دزدگیر اماکن

دوره حضوری آموزش نصب دزدگیر اماکن در کارگاههای مجهز آموزشگاه پایتخت فناوری، همراه با پشتیبانی و ارائه مدرک معتبر برگزار می شود. و یا با شماره 02166577378 تماس حاصل نمایید.

 • دسترسی مناسب محل آموزشگاه برای تردد کارآموزان
 • اعطای مدرک معتبر زیر نظر سازمان فنی حرفه ای کشور
 • مشاوره رایگان با اساتید به صورت حضوری

برای ثبت نام و اطلاعات بیشتر در مورد دوره های حضوری با شماره 02166577378 تماس حاصل نمایید.

ثبت نام در آموزش مجازی نصب دزدگیر اماکن

آموزشگاه پایتخت فناوری با استفاده از بهترین شیوه های آموزشی آنلاین نوین، دوره های مجازی آموزش نصب دزدگیر اماکن را نیز برگزار می نماید. ویژگی های آموزش مجازی و غیرحضوری آموزش نصب دزدگیر اماکن به صورت زیر می باشد:

 • ارائه آموزش در کلاس مجازی آموزش نصب دزدگیر اماکن، با کیفیت بالا در کارگاه مجهز
 • پشتیبانی کارآموز پس از اتمام دوره بصورت حضوری و تلفنی
 • برگزاری امتحان آنلاین و ارسال پستی مدرک
 • اعطای مدرک معتبر زیرنظر سازمان فنی و حرفه ای کشور
 • امکان تجدید دوره آموزشی آنلاین آموزش نصب دزدگیر اماکن در صورت نیاز یا عدم یادگیری
 • امکان شرکت در کلاسهای حضوری در صورت درخواست کارآموز (رایگان می باشد)

برای ثبت نام و اطلاعات بیشتر در مورد دوره های مجازی با شماره 02166577378 تماس حاصل نمایید.

ثبت نام در دوره

برای ثبت نام بر روی دکمه کلیک نمایید و با تکمیل فرم و واریز پیش پرداخت (50/000 تومان) از طریق درگاه ثبت نام خود را قطعی کنید..

مدرس دوره نصب دزدگیر اماکن

مهندس محمد سماعی – کارشناسی برق قدرت

کارشناس فنی شرکت مایان کوگل فولاد، کارشناس فنی شرکت ماموت، نصب و راه اندازی پروژه دوربین مداربسته آنالوگ و IP، اعلام حریق،دزدگیر اماکن، تابلو روان، کرکره برقی، جک برقی، اپراتور شیشه ای، اجرای پروژه های هوشمند سازی و برق ساختمان و…
دارای مدرک مربیگری بین المللی از سازمان فنی و دارای حرفه ای و 4 سال سابقه تدریس در آموزشگاه های فنی و حرفه ای آزاد

سرفصل مطالب دوره نصب دزدگیر اماکن

مطالب آموزشی این دوره عبارتند از :

 • نصب دزدگیر اماکن بدون تلفن کننده
 • نصب دزدگیر اماکن با تلفن کننده خط شهری
 • نصب دزدگیر اماکن با تلفن کننده سیم کارتی
 • آموزش نصب مگنت درب
 • آموزش نصب شوک سنسور
 • آموزش نصب چشمی های بی سیم
 • آموزش نصب چشمی های سیمی و نحوه سیم کشی در متراژهای بالا
 • آموزش نصب بلندگو یا اسپیکر دزدگیر اماکن
 • نحوه نصب پدال درآموزش نصب دزدگیر اماکن
 • نحوه نصب آژیر پیزو درآموزش نصب دزدگیر اماکن
 • نحوه تنظیم تلفن کننده خط شهری

مشاهده تمام سرفصل ها

 • نحوه تنظیم تلفن کننده سیم کارتی
 • آموزش تعریف ریموت کنترل بر روی پنل مرکزی
 • آموزش ضبط صدا بر روی تلفن کننده ها
 • آموزش نحوه کنترل دزدگیر با تماس تلفنی یا پیامک
 • آموزش نصب رله بر روی پنل دزدگیر اماکن
 • آموزش نصب قفل برقی بر روی پنل مرکزی و کنترل آن با ریموت
 • آموزش نصب دتکتور بر روی پنل دزدگیر اماکن
 • آموزش ریست کردن پنل مرکزی
 • آموزش تنطیم حالت هشدار ورود
 • آموزش تنظیم حالت نیمه هوشمند پنل مرکزی
 • آموزش تنظیم زمان دهی برای آژیر
 • آموزش و ارائه نرم افزار های تحت اندروید برای دزدگیر اماکن
 • آموزش طراحی پروژه سیستم اعلام سرقت
 • آموزش دزدگیر اماکن FIVE STAR
 • آموزش دزدگیر اماکن FIRWALL
 • آموزش دزدگیر اماکن CLASSIC

کوچک کردن لیست

((%30 تخفیف ویژه کلاس ها به مدت محدود))

اطلاعات و قیمت آموزش نصب دزدگیر اماکن

نام دوره قیمت دوره (تومان) قیمت دوره با 30% تخفیف (تومان) قیمت دوره خصوصی (تومان)
دزدگیر اماکن 530/000 360/000 560/000

ثبت نام و مشاوره تلفنی

جهت مشاوره و ثبت نام غیر حضوری در دوره ی «آموزش نصب دزدگیر اماکن» نام و شماره تماس خود را وارد نمایید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

سوالات متداول دوره نصب دزدگیر اماکن


سوالات تخصصی


چه نوع از دزدگیر اماکن در کلاس آموزش داده می شوند؟

در این کلاس دزدگیر های اماکن معمولی، دزدگیر های اماکن با تلفن کنند خط شهری، دزدگیر های اماکن با تلفن کنند سیم کارتی بصورت کامل مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت.

از چه برندهایی در کلاس استفاده می شود؟

برندهای مورد استفاده در کلاس دزدگیر های Five Star ، Fire Wall و Classic هستند که پرکاربردترین دزدگیرها می باشند.

از چه تجهیزاتی در کلاس آموزش دزدگیر اماکن استفاده می شود؟

تجهیزات مورد استفاده در کلاس عبارتند از پنل دزدگیر معمولی، پنل دزدگیر تلفن کننده دار (خط شهری و سیم کارتی) ، تلفن کننده سیم کارتی، چشمی سیمی و بیسیم، آژیر و اسپیکر، شوک سنسور، پدال، مگنت و…

تفاوت دزدگیرهای معمولی و تلفن کنند دار در چیست ؟

دزدگیر های معمولی دارای امنیت پایینی در خبر رسانی هستند چون امکان برقراری تماس تلفنی را با اشخاص ندارند که این مشکل در دزدگیر های تلفن کننده دار کاملا حل شده است.

این سیستم ها تا چه اندازه می توانند در برقراری امنیت کمک رسان باشند؟

با توجه به اجباری شدن این سیستم ها در اماکن مختلف می توان گفت تا حد بسیار زیادی می توان بر آنها اعتماد کرد نسل جدید دزدگیر های اماکن با قطع برق و تلفن توسط سارقین قادر به کار می باشند.

پس از پایان دوره تا چه اندازه می توانیم مهارت کسب کنیم؟

این دوره بسیار کاربردی می باشد و با کمی تلاش توسط خود کارآموزان پس از اتمام دوره به صورت کامل می توانند هر نوع از دزدگیر اماکن را نصب کنند.

سوالات عمومی


طول دوره چند ساعت می باشد و چه مدت زمان می برد؟

طول دوره دزدگیر اماکن 10 الی 15 ساعت به مدت یک هفته می باشد.

امکان برگزاری کلاس ها در تایم های صبح و بعد از ظهر هست؟ و کلاس ها به صورت عملی برگزار می شود یا تئوری ؟

بله ، کلاس ها هم در تایم صبح برگزار می شود و هم در تایم بعد از ظهر و کلاس ها جامع هستند و هم به صورت تئوری و هم به صورت عملی برگزار می شوند ولی بیشتر تایم کلاس به صورت عملی در کارگاه می باشد

آیا کلاس ها به صورتی هست که پس از دوره بتوان وارد بازارکار شد؟

بله ، کلاس ها ویژه بازار کار هستند و به صورتی هست که کارآموز پس از دوره مستقیما بتواند وارد بازار کار بشود،ضمن این که آموزشگاه پشتیبانی آموزشی نامحدود دارد یعنی بعد از دوره اگر کارآموز با هر مشکلی مواجه شد می تواند حضوری مراجعه کند و یا طی تماس تلفنی مشکل خود را برطرف نماید.

آیا دوره ویژه ای برای کارآموزان شهرستان ندارید؟

برای کارآموزان شهرستان کلاس های فشرده وجود دارد که کارآموزان هر روز پشت سرهم برای کلاس ها تشریف می آورند(مدت زمان و شهریه و سرفصل های کلاس های فشرده هیچ فرقی با دوره عادی ندارد فقط کارآموزان به جای اینکه سه روز در هفته برای کلاس تشریف بیارن هر روز برای کلاس تشریف میارن)

آیا اسکان هم برای کارآموزان شهرستان دارید؟

بله،کارآموزان شهرستان می توانند در خوابگاه مستقر شوند(خوابگاه فاصله کمی با آموزشگاه داشته و کارآموزان می توانند این مسیر را پیاده طی کنند و هزینه برای یک ما مبلغ 300000تومان الی 500000تومان می باشد و برای یک شب 25000 تومان الی 45000 تومان بسته به اتاقی که انتخاب می شود)

آیا بعد از دوره گواهینامه مهارتی هم داده میشه؟

آموزشگاه پایتخت فناوری زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای فعالیت دارد،پس از دوره کارآموزان از طریق پورتال آموزشگاه به فنی و حرفه ای معرفی می شوند و پس از قبولی در آزمون های تئوری و عملی برای آن ها گواهینامه مهارتی صادر می شود که این گواهینامه بین المللی هست و در سایر کشورها هم معتبر می باشد.

معرفی فارغ التحصیلان مشغول در بازار کار

فقط چند گام تا شروع کسب درآمد و خوداشتغالی فاصله دارید!

بسیاری از کارآموزان ما بعد از گذراندن دوره توانسته اند کسب و کار خود را شروع کنند و وارد بازار کار شوند. در اینجا نمونه هایی از پروژه های انجام شده توسط کارآموزان قبلی آورده شده که با کلیک روی هر کدام می توانید تصاویر نمونه کارهای آنها را مشاهده نمایید. این کارآموزان به خوبی توانسته اند با اخذ پروژه های فنی و تاسیساتی کسب درآمد بسیار خوبی داشته باشند. شما هم می توانید یکی از این افراد موفق باشید!

چرا دوره های ما را انتخاب می کنید؟


یکی از لوازم امنیتی و حفاظتی مهمی که در اماکن مختلفی مانند انواع مغازه ها و فروشگاه ها، منازل مسکونی، اداره ها و غیره وجود دارد دزدگیر اماکن می باشد. این تجهیزات از بروز سرقت در این اماکن جلوگیری کرده و در صورتی که  سرقتی صورت گیرد این دزدگیرها به صدا درآمده و  با آگاه کردن اطرافیان از انجام سرقت جلوگیری می شود. علاوه بر آن امکان اتصال دزدگیر به گوشی همراه و اعلام آگاهی در صورت خطر وجود دارد. نصب دزدگیر اماکن از عهده خود فرد بر نیامده و نیازمند حضور متخصص می باشد به این علت است که بسیاری از افراد تمایل به ورود به حرفه نصب دزدگیر اماکن را دارند و دوره های آموزشی مختلفی برای این حرفه برگزار می گردد. در ادامه به بازار کار این حرفه و بایدها و نبایدهایی که برای ورود به شغل نصب دزدگیر اماکن وجود دارد بیان شده است.

بازار کار حرفه ای نصب دزدگیر اماکن

امروزه مسئله امنیت یکی از موضوعات اساسی در مشاغل مختلف می باشد و افراد برای جلوگیری از سرقت مغازه های خود اقدام به نصب انواع تجهیزات از دوربین مدار بسته گرفته تا دزدگیر و آژیر خطر می نمایند. در نتیجه تقاضا برای این گونه تجهیزات بسیار زیاد می باشد و با توجه به این که نصب این تجهیزات نیاز به تخصص بالایی دارد، بازار کار نصابان دزدگیر اماکن و دوربین مدار بسته بسیار پر رونق می باشد. این رونق در بازار کار نه تنها در ایران که در سایر کشورهای جهان نیز وجود دارد و افراد می توانند با آموزش این مهارت در ایران و خارج از کشور به راه اندازی یک شغل بپردازند. افرادی که به دنبال یک شغل مناسب می گردند می توانند با انجام تحقیقات در رابطه با جزئیات این حرفه، اقدام به شرکت در دوره های آموزشی مربوطه و ورود به بازار کار گردند.

مشاغل مرتبط با نصب دزدگیر اماکن

شاید این سوال برایتان پیش بیاید که دانستن مشاغلی که در ارتباط با نصب دزدگیر اماکن می باشند چه اهمیتی دارد؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که در هر حرفه ای کسب اطلاعات در رابطه با مشاغلی که با شغل مورد نظر شما ارتباط دارند می تواند نقش مهمی در گسترش شغل و افزایش درآمدتان داشته باشد. فروشندگان تجهیزات امنیتی مانند دوربین مدار بسته و دزدگیر اماکن از حرفه ای در ارتباط با نصب دزدگیر اماکن می باشند. صاحبان این مشاغل می توانند شما را به مشتریانی که برای خرید تجهیزات امنیتی به آنها مراجعه می کنند به شما معرفی کرده و در نتیجه کسب و کار شما رونق خواهد یافت.

سرمایه مورد نیاز برای ورود به بازار کار

 یکی از مسائل مهمی که در هنگام تصمیم برای راه اندازی یک حرفه و شغل باید مد نظر داشته باشید، میزان سرمایه مورد نیاز برای آغاز به کار می باشد. در واقع سرمایه اولیه استارت کار را می زند و فرد در غلتک ادامه کار قرار می گیرد. اما ممکن است بسیاری از افراد سرمایه کافی جهت انجام کسب و کارهای نیازمند سرمایه را نداشته باشند و باید به دنبال شغلی باشند که در ابتدا مبلغ زیادی را نیاز نداشته باشد. مشاغل فنی این گونه هستند و شغل نصب دزدگیر اماکن نیز از جمله مشاغل فنی بدون نیاز به سرمایه زیاد می باشد. چرا که این حرفه مهارت محور بوده و تنها با کسب مهارت و تقویت این مهارت های فنی می توان به جلب رضایت مشتری و کسب درآمد پرداخت.

ابزار و تجهیزات ویژه و گران قیمتی برای این شغل مورد نیاز نبوده و تنها سرمایه مورد نیاز مبلغی است که برای ثبت نام در دوره های آموزشی نصب دزدگیر اماکن باید پرداخت گردد. در صورتی که فرد تمایل به راه اندازی مغازه باشد باید نسبت به اجاره یا خرید مغازه در مکانی پر رفت و آمد بپردازد اما در صورتی که از سرمایه کافی برای این کار برخوردار نباشد می تواند به صورت سیار شروع به کار رفته و تبلیغات خود را در سایت هایی مانند دیوار و شیپور انجام دهد.

البته نته ای که قابل ذکر است این است که سود اصلی نصیب فروشندگان تجهیزات امنیتی مانند دزدگیر اماکن و دوربین مدار بسته می گردد و اگر بتوانید سرمایه ای را جهت خرید این وسایل و راه اندازی یک مغازه جهت فروش آنها تامین نماید می تواند به سود و درآمد بالاتری دست پیدا کند، در غیر این صورت می توان با همان انجام امور نصب و تعمیرات به سرمایه ای دست پیدا کرد و پس از  کسب اطلاعات لازم در رابطه با جزئیات کار اقدام به خرید این تجهیزات و فعالیت در حوزه فروش نیز نمود.

چگونه نصاب حرفه ای دزدگیر اماکن شویم؟

برای این که بتوان تبدیل به یک نصاب حرفه دزدگیر اماکن شد باید به کسب مهارت های مورد نیاز در این حرفه پرداخت. با توجه به استقبال زیادی که جوانان جویای کار برای فعالیت در حرف نصب دزدگیر اماکن و دیگر تجهیزات امنیتی نموده اند، دوره های آموزشی مربوط به این حرفه در آموزشگاه های مختلف برگزار می گردد. این آموزشگاه ها را به تعداد زیاد در سطح شهر مشاهده می کنیم اما نیاز است تا تحقیقات خود  را در رابطه با اعتبار آموزشگاه انجام داده و پس از حصول اطمینان در یک آموزشگاه معتبر ثبت نام نمایید. آموزشگاهی معتبر است که تحت نظارت سازمان فنی و حرفه ای فعالیت کرده و به کارآموزان مدرک معتبر نیز ارائه دهد. این مدرک مزایای بسیاری دارد و در صورتی که مدرک رسمی فنی و حرفه ای باشد امکان دریافت آن توسط آن و یا مهاجرت به سایر کشورها وجود دارد و می تواند رزومه خوبی برای فرد بسازد.

به علت این که آموزش ها به صورت تئوری و عملی انجام می گیرد افراد هم به صورت علمی و هم به صورت تجربی با جزئیات کار آشنا گشته و می توانند به راحتی جذب بازار کار گردند. اساتیدی که در این آموزشگاه ها فعالیت می کنند خود نیز داری مدرک فنی و حرفه ای این رشته بوده و یا تحصیلات دانشگاهی در رابطه با سیستم های امنیتی دارند و می توانند مفاهیم را با تمام جزئیات به کارآموزان انتقال دهند.

امکان شرکت در این دوره ها در تمامی سنین وجود داشته و محصلین و شاغلین نیز می توانند در این دوره ها شرکت نموده و به این شغل به عنوان یک شغل دوم نگاه کنند.

کسب درآمد بالا با نصب دزدگیر اماکن

همانطور که گفته شد برای بهبود وضعیت اقتصادی خود و کسب درآمد بالا می توانید در کنار شغلی که دارید، پروژه های مختلفی را در خارج از ساعات کاری خود برداشته و به نصب دزدگیر اماکن برای آنها بپردازید. نصب دزدگیر وقت چندانی را از شما نگرفته و می تواند در مدت زمان کوتاهی انجام گیرد. همانطور که گفته شد فروش تجهیزات امنیتی و قطعات مختلف آنها می تواند در کنا نصب سود بسیار بالایی را برای شما به دنبال داشته باشد، پس تلاش کنید تا سرمایه ای را جهت خرید این تجهیزات در نظر گرفته تا به سود چند برابری در این کار برسید. برای کسب درآمد بالا در شغل نصب دزدگیر اماکن نیاز است تا مهارت های فنی خود را برای انجام خدمات مختلف مانند نصب دزدگیر اماکن، نصب کابل ها و سیم های مربوط به آن، اتصال دزدگیر اماکن به تلفن همراه، انجام تعمیرات دزدگیر اماکن و غیره افزایش دهید.

هر کار خوب و با کیفیتی در صورتی که شناخته نشود و به دیگران معرفی نگردد شکوفا نشده و نمی تواند به سوددهی بالا برسد. در نتیجه نیاز است تا افرادی که وارد این حوزه می شوند تبلیغات زیادی انجام داده تا در نقاط مختلف شهر شناخته شوند. تبلیغات و بازاریابی می تواند در جذب مشتری و افزایش درآمد نقش اساسی داشته باشد. علاوه بر آن نیاز است تا نصاب دزدگیر اماکن برخوردی مناسب با مشتری داشته و در اصطلاح مشتری مدار باشد. در این صورت است که افراد تمایل به نصب دزدگیرهای اماکن خود توسط شما داشته و بدین ترتیب امکان رونق کسب و کار وجود خواهد داشت.

چالش های ورود به بازار کار

هر حرفه ای در ابتدا با چالش های مختلفی مواجه است که می توان با دیدی روشن و تلاشی مضاعف با این چالش ها مقابله کرده و مسیر موفقیت را طی نمود. در یک پروژه ممکن است هم نیاز به نصب دزدگیر اماکن و هم دوربین مدار بسته باشد که اکثرا هم این اتفاق می افتد و این دو سیستم امنیتی با هم نصب می گردند. در نتیجه این افراد سراغ نصاب هایی که می روند که نسبت به هر دو سیستم امنیتی اطلاعات کافی داشته باشند و با نصب هر دو آشنایی داشته باشند. پس نیاز است تا افراد علاوه بر فراگیری نصب دزدگیر اماکن، نسبت به آموزش های نصب دوربین مدار بسته نیز اقدام نموده تا بتوانند نصب سیستم های امنیتی پروژه های مختلف را انجام دهند.

برندهای مختلفی برای دزدگیر اماکن وجود دارد و هر یک دارای ویژگی ها و مشخصاتی می باشند. لازم است تا نصاب دزدگیر با انواع برندها و مدل های این سیستم آشنایی داشته و نسبت به نصب و تعمیرات آنها تسلط کافی داشته باشند.

 

دوره های مرتبط نصب دزدگیر اماکن

 

آموزش نصب اعلام حریق

 

 

آموزش نصب آنتن مرکزی

 

 

آموزش نصب دوربین مداربسته

 

6 دیدگاه در “آموزش نصب دزدگیر اماکن

 1. paytakht admin می گوید:

  با سلام و درود
  مدرک آموزشگاه تقدیمتون میشه که در همه جای ایران دارای اعتبار است (آموزشگاه زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای فعالیت دارد) در سازمان فنی و حرفه ای دزدگیر اماکن زیر شاخه برق ساختمان درجه یک می باشد یعنی به صورت جدا مدرک نداره و باید برق ساختمان درجه یک رو دوره ببینید تا بتونید مدرک دریافت کنید (مدرک سازمان فنی و حرفه ای قابل ترجمه می باشد و در خارج از ایران هم اعتبار دارد).

 2. paytakht admin می گوید:

  با سلام و دورد
  طول دوره نصب دزدگیر اماکن 10-12 ساعت می باشد و 3-4 جلسه هم زمان می بره البته برای کارآموزانی که از شهرستان تشریف می آورند و یا محدودیت زمانی دارند کلاس های فشرده یک روزه داریم
  موفق و موید باشید

  • paytakht admin می گوید:

   با سلام
   طول دوره نصب دزدگیر اماکن 10-12 ساعت می باشد و فقط یک ساعت تئوری تدریس میشه و مابقی زمان کار در کارگاه می باشد و کارآموزان خودشان به صورت عملی انواع برندهای دزدگیر اماکن را نصب می کنند.
   موفق و موید باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *