آموزش تعمیرات ایسیو خودرو ECU از مهمترین بخش های خودرو های انژکتور به حساب می آید. پس از ورود خودرو های انژکتوری به صنعت خودور سازی، آموزش تعمیرات ایسیو خودرو رواج یافت. ECU در حقیقت نقش مغز سیستم انژکتور و بخشهایی از خودرو را بر عهده دارد. دوره آموزش تخصصی تعمیرات ECU خودرو آموزشگاه پایتخت فناوری به صورت کاملا عملی یادگیری شما را تضمین می کند. همچنین به کارآموزان پس از اتمام دوره گواهینامه فنی ارائه خواهد شد.

**چرا دوره تعمیرات ایسیو خودرو پایتخت فناوری؟

– ارائه 70 گیگابایت فیلم و اطلاعات آموزشی و کاربردی رایگان (ویژه)
– 25 تا 30 ساعت کارآموزی رایگان پس از پایان دوره آموزشی (ویژه)
– برگزاری کلاس های کاملا عملی و تخصصی
– برای اطلاعات بیشتر همین الان تماس بگیرید 02166577385

آموزش تعمیرات ایسیو خودرو ecu

ثبت نام در دوره

برای ثبت نام بر روی دکمه کلیک نمایید و با تکمیل فرم و واریز پیش پرداخت (50/000 تومان) از طریق درگاه ثبت نام خود را قطعی کنید.

((%30 تخفیف ویژه کلاس ها به مدت محدود))

اطلاعات و قیمت آموزش تعمیرات ایسیو خودرو (ecu)

نام دورهقیمت دوره (تومان)قیمت دوره با 30% تخفیف (تومان)قیمت دوره خصوصی (تومان)
تعمیرات ایسیو خودرو2/060/0001/440/0002/660/000
آموزش تعمیرات ECU خودرو
مهندس امین سراجی

مدرس دوره تعمیرات ECU خودرو

لیسانس الکترونیک

دارای مدرک مربیگری ایسیو ، برق صنعتی، الکترونیک و plc از فنی حرفه ای

سوابق شغلی مدیر فنی شرکت پژواک به مدت دو سال، و دارای هفت سال سابقه تعمیرات بردهای ایسیو خودرو های سواری (داخلی و خارجی، سنگین، راهسازی )

4 سال سابقه تدریس در آموزش تعمیرات ابسیو، مهندسی معکوس و تعمیرات کلیه بردها در آموزشگاه های فنی و حرفه ای


دانلود رزومه امین سراجی

سرفصل مطالب دوره تعمیرات ECU خودرو

مطالب آموزشی کلاس آموزش تعمیرات ای سی یو خودرو عبارتند از :

 • آموزش مقدماتی برق خودرو
 • آموزش شناخت قطعات ECU خودرو
 • آموزش نقشه های مدار الکترونیکی ایسیو خودرو
 • آموزش قطعه شناسی مدار الکترونیکی ECU خودرو
 • آموزش شناخت سنسورهای ورودی مربوط به ایسیو خودرو
 • آموزش سخت افزار های مرتبط با ECU خودرو
 • آموزش عیب یابی در مدار کنترل
 • آموزش تعمیرا مدار کنترل ECU
 • آموزش کار با دستگاه ECU Tester
 • آموزش نحوه عیب یابی با ECU Tester
 • آموزش تنظیم ایسیو به وسیله دستگاه
 • آموزش تعمیرات ایسیو پژه 405
 • آموزش تعمیرات ایسیو پژو پارس
 • آموزش تعمیرات ایسیو پژو 206
 • آموزش تعمیرات ایسیو دنا
 • آموزش تعمیرات ایسیو پراید
 • آموزش تعمیرات ایسیو تیبا
 • آموزش تعمیرات ایسیو زانتیا
 • آموزش تعمیرات سایر خودرو های ایرانی
 • آموزش تعمیرات ایسیو تویتا
 • آموزش تعمیرات ایسیو هیوندا
 • آموزش تعمیرات ایسیو سایر خودروهای خارجی

تعمیرات ایسیو ECU خودرو

تعمیرات ایسیو ECU خودرو یکی از محبوب ترین دوره های آموزشی ویژه بازار کار است. این دوره که جزو تخصصی ترین دوره های آموزشی است، با آموزش های تعمیرات ایسیو خودروهای داخلی، خارجی و خودرو های سنگین به افراد متقاضی ارائه می گردد.

شغل تعمیرات ایسیو خودرو را از کجا آغاز کنیم؟

تعمیرات تخصصی ایسیو خودرو در قالب دوره های تخصصی ویژه بازار کار به هنرجویان آموزش داده می شود. شما با سپری کردن این دوره به عنوان تعمیرکار حرفه ای ایسیو جزو معدود فن آموزانی می شوید که قادر به تشخیص و عیب یابی ایسیوهای خودرو است.

بازار کار شغل تعمیر ایسیو ECU چگونه است؟

تعمیرات ایسیو که اهل فن آن را به تعمیر کامپیوترهای کوچک خودرو نیز می شناسند، دارای بازار کار وسیع و گسترده ای است. علت این استقبال کارفرمایان، تعداد کم تعمیرکاران تخصصی ایسیو ها است. علی‌الخصوص ایسیو های خودروهای خارجی و ایسیوهای ماشین سنگین که به مراتب پیچیده تر از ایسو های خودروهای داخلی طراحی شده است. به هر جهت تسلط بر شغل تعمیر ایسیوهای خودروهای مختلف به شناخت بهتر بردهای تخصصی ایسو متکی است. تسلطی که با آموزش های عملی فراهم خواهد آمد. توجه نمایید که هرچه شناخت بهتری از ایسیوهای خودروها برای کارآموز ایجاد گردد او بیش از پیش خود را برای بازار کار بزرگ تعمیر ایسیوهای تخصصی خودرو آماده خواهد کرد.

آیا می توانم با سپری کردن دوره تعمیرات ایسیو جذب بازار کار شوم؟

بدون شک پاسخ به این سؤال مثبت است. چراکه در دوره های تخصصی تعمیر ایسیوهای خودروهای داخلی، خارجی و ماشین های سنگین شما از نزدیک با کار عملی این حوزه آشنا خواهید شد، به عبارتی ایسیو تستر را می شناسید و با دیاگ کار خواهید کرد. مواردی که تنها در آموزش های نظری مورد توجه قرار نمی گیرند و هنرجو با در دست گرفتن ابزار کار آن را به صورت عملی و کاملاً کاربردی یادخواهد گرفت.

درآمد کار تعمیر ایسیو خودرو چگونه است؟

درآمد این کار برای تعمیرکاران با تجربه بسیار بالا است. چراکه خرابی یک ایسیو تخصصی خودرو خارجی می تواند هزینه بسیار گزافی بر دست مشتری بگذارد. هزینه ای که تعمیرکار ماهر با تخصص و مهارت خود آن را برای مشتری کاهش خواهد داد و او را از خرید ایسیو های جدید بی نیاز می کند. بنابراین درآمد تعمیر ایسیو با خلق ارزش همراه است، ارزشی که هر تعمیرکاری با تجربه و مهارتش به مشتری ارائه خواهد داد. خوشبختانه نیاز مبرم مصرف کنندگان به تعمیرات تخصصی ایسیو موجب شده که تعمیرکاران ایسیو از درآمد بالایی برخوردار شوند، درآمدی که در صورت حرفه ای شدن می تواند به بیش از 10 میلیون تومان در ماه ارتقا پیدا نماید.

شغل تعمیر ایسیو خودرو

از تخصصی ترین دوره های آموزشی مهارت محور است که توسط مربیان و اساتید بزرگ این رشته تدریس می گردد. بنابراین با پرداخت هزینه شهریه ثبت نام در این دوره در صورت داشتن پشتکار در بازار کار، بسیار سریع به درآمد زایی خواهید رسید. آرزویی که ما نیز برای تحقق آن تمام تلاش خود را خواهیم داشت و بنا بر اصول حرفه ای کاری خود بهترین خدمات آموزشی مهارت محور را ارائه خواهیم داد.

 

دوره های مرتبط تعمیرات ایسیو (ECU) خودرو


 

آموزش تعمیرات بردهای الکترونیک

 

 

آموزش نصب ضبط و باند خودرو

 

 

آموزش نصب دزدگیر خودرو

 

سوالات متداول تعمیرات ایسیو (ECU) خودرو


سوالات تخصصی

آموزش تعمیرات چه برندهایی از ایسیو در این کلاسها برگزار می گردد ؟

ایسیوهای پرکاربرد در بازار از جمله بوش، ساژم، زیمنس و …

آیا در این دوره با دستگاه ایسیو تستر کار می کنیم ؟

بله در این دوره کارآموزان به صورت کامل با دستگاه ایسیو تستر آشنا شده و به صورت عملی با آن کار خواهند کرد.

آموزش دستگاه دیاگ در دوره ایسیو وجود دارد ؟

بله آموزش کامل دستگاه دیاگ در دوره تعمیرات ایسیو خودرو به کارآموزان آموزش داده می شود.

چند دوره ایسیو در آموزشگاه برگزار می شود ؟

سه دوره آموزش تعمیرات ایسیو خودروهای ایرانی، آموزش تعمیرات ایسیو خودروهای خارجی و آموزش تعمیرات ایسیو خودروهای سنگین

آیا در این دوره آموزش تعمیرات الکترونیکی ایسیو را آموزش می دهید ؟

در این دوره آموزش تعمیرات بردهای الکترونیکی ایسیوها یکی از اصلی ترین مباحث آموزشی می باشد و به صورت کامل آموزش داده خواهد شد.

آیا پس از اتمام این دوره می توان وارد بازار کار و صنعت شد ؟

بله بدون تردید با آموزشها عملی و سطح بالای این آموزشگاه و همچنین استفاده از اساتید صاحب نام در صنعت کارآموزان پس از اتمام دوره خود در این رشته می توانند مشغول به کار شوند.

سوالات عمومی

طول دوره چند ساعت می باشد و چه مدت زمان می برد؟

طول دوره تعمیرات ایسیو خودرو به مدت 30 الی 40 ساعت می باشد. (زمان کلاس تا یادگیری کامل با توجه به شرایط کارآموز نامحدود می باشد).

امکان برگزاری کلاس ها در تایم های صبح و بعد از ظهر هست؟ و کلاس ها به صورت عملی برگزار می شود یا تئوری ؟

بله ، کلاس ها هم در تایم صبح برگزار می شود و هم در تایم بعد از ظهر و کلاس ها جامع هستند و هم به صورت تئوری و هم به صورت عملی برگزار می شوند ولی بیشتر تایم کلاس به صورت عملی در کارگاه می باشد

آیا کلاس ها به صورتی هست که پس از دوره بتوان وارد بازارکار شد؟

بله ، کلاس ها ویژه بازار کار هستند و به صورتی هست که کارآموز پس از دوره مستقیما بتواند وارد بازار کار بشود،ضمن این که آموزشگاه پشتیبانی آموزشی نامحدود دارد یعنی بعد از دوره اگر کارآموز با هر مشکلی مواجه شد می تواند حضوری مراجعه کند و یا طی تماس تلفنی مشکل خود را برطرف نماید.

آیا دوره ویژه ای برای کارآموزان شهرستان ندارید؟

برای کارآموزان شهرستان کلاس های فشرده وجود دارد که کارآموزان هر روز پشت سرهم برای کلاس ها تشریف می آورند(مدت زمان و شهریه و سرفصل های کلاس های فشرده هیچ فرقی با دوره عادی ندارد فقط کارآموزان به جای اینکه سه روز در هفته برای کلاس تشریف بیارن هر روز برای کلاس تشریف میارن)

آیا اسکان هم برای کارآموزان شهرستان دارید؟

بله،کارآموزان شهرستان می توانند در خوابگاه مستقر شوند(خوابگاه فاصله کمی با آموزشگاه داشته و کارآموزان می توانند این مسیر را پیاده طی کنند و هزینه برای یک ما مبلغ 300000تومان الی 500000تومان می باشد و برای یک شب 25000 تومان الی 45000 تومان بسته به اتاقی که انتخاب می شود)

آیا بعد از دوره گواهینامه مهارتی هم داده میشه؟

آموزشگاه پایتخت فناوری زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای فعالیت دارد،پس از دوره کارآموزان از طریق پورتال آموزشگاه به فنی و حرفه ای معرفی می شوند و پس از قبولی در آزمون های تئوری و عملی برای آن ها گواهینامه مهارتی صادر می شود که این گواهینامه بین المللی هست و در سایر کشورها هم معتبر می باشد.

ثبت نام و مشاوره تلفنی

جهت مشاوره و ثبت نام غیر حضوری در دوره ی «آموزش تعمیرات ایسیو (ECU) خودرو » نام و شماره تماس خود را وارد نمایید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

چرا دوره های ما را انتخاب می کنید؟


از آموزش تا اشتغال همراه شماییم

فقط چند گام تا آموزش و دریافت گواهینامه فاصله دارید

پایتخت فناوری با هدف اشتغال زایی و گسترش علم و صنعت برق، دوره های کاربردی را در زمینه های مختلف برگزار می کند. هنرجویان با شرکت در این دوره ها می توانند از مشاوره و تجربیات متخصصین ما استفاده نموده و وارد بازارکار و صنعت شوند. در اینجا نمونه هایی از پروژه های انجام شده توسط هنرجویان قبلی ما را مشاهده می کنید.

مقالات مرتبط با تعمیرات ایسیو (ECU) خودرو


مقالات مرتبط با تعمیرات ECU خودرو