اجرت نصب دزدگیر ماشین به همراه سرمایه مورد نیاز و آینده شغلی

اجرت نصب دزدگیر ماشین به همراه سرمایه مورد نیاز و آینده شغلی

با بالا رفتن بیش از اندازه قیمت خودرو محافظت از آن ها در برابر سارقان به یکی از دغدغه های مهم مالکان خودرو تبدیل شده است. مردم برای مراقبت از خودروهای خود از قفل فرمان، قفل پدال زنجیر و از همه مهمتر دزدگیر خودرو استفاده می کنند.  برخی از سارقان زمانی که متوجه می شوند صاحب خودرو از قفل فرمان یا قفل پدال استفاده کرده است تلاش می کنند تا لوازم جانبی خودرو نظیر لاستیک ها، چراغ ها یا ضبط خودرو را جدا کنند و با خود ببرند. همه این ها زمانی امکان پذیر است که خودرو به دزدگیر مجهز نشده باشد زیرا پس از نصب دزدگیر هر گونه لمس یا حرکت موجب فعال شدن دزدگیر و هوشیار شدن صاحب خودرو می شود. دزدگیر اتومبیل از مجموعه ای از سنسورها تشکیل شده است که به یک آژیر متصل هستند و هنگام احساس حرکت یا تماس دست با خودرو آژیری را فعال می کنند و صاحب ماشین را از این موضوع باخبر می کنند.حتی زمانی که دارای پارکینگ شخصی هستید خوب است که روی خودروی خود دزدگیر نصب کنید زیرا در داخل پارکینگ هم خطر سرقت وجود دارد و از طرف دیگر شما گاهی مجبور می شوید که ماشین خود را برای چند ساعت کنار خیابان پارک کنید. با نصب دزدگیر با خیالی آسوده ماشین خود را پارک می کنید و به انجام کارهای خود می پردازید. دزدگیرهای ماشین انواع مختلفی دارند شامل دزدگیرهای معمولی که همان دزدگیرهای قدیمی هستند و با تکان خوردن دستگیره ها یا وارد آمدن ضربه به خودرو به صدا در می آیند، دزدگیرهای دارای GPS که در صورت جابه جا شدن خودرو محل قرار گرفتن آن را به شما نشان می دهند، دزدگیرهای تصویری که روی ریموت وضعیت کنونی خودروی شما را نشان می دهند مثلاً اگر درب خودروی شما با شده باشد روی ریموت شاهد باز بودن درب خودرو خواهید بود و در نهایت دزدگیرهای نیمه تصویری که ترکیبی از دزدگیرهای معمولی و تصویری هستند.نصب هر کدام از این دزدگیرها مراحل و اصول خاص خود را دارد به همین دلیل فقط یک نصاب متخصص قادر به نصب آن ها بر روی انواع خودرو ها است. کسی که سعی می کند روی خودرو دزدگیر نصب کند باید با سیستم و سیم کشی خودرو به طور کامل آشنا باشد و طبق دستورالعمل های استاندارد مراحل نصب را پیش ببرد تا دزدگیر در زمان لازم درست کار کند. مردم به افراد ماهری که در زمینه نصب دزدگیر بر روی انواع خودروهای خارجی و داخلی آموزش دیده باشند نیاز دارند به همین دلیل امروزه نصب دزدگیر به یکی از مشاغل فنی پرطرفدار تبدیل شده است که از درآمد مطلوبی نیز برخوردار است. برای این که وارد بازار کار نصب دزدگیر خودرو شوید باید ابتدا مراحلی را طی کنید و اطلاعات جامعی در مورد این شغل به دست آورید تا با اطمینان خاطر تصمیم گیری کنید.

شغل نصب و تعمیرات انوع پکیج: درآمد تعمیرات پکیج، مهارت ها، بازار کار
ادامه مطلب

عناوین این نوشته:

چگونه به عنوان نصاب حرفه ای دزدگیر وارد بازار کار شویم؟

برای این که به عنوان نصاب دزدگیر وارد بازار کار شوید باید آموزش ببینید و بر نحوه سیم کشی خودروهای ایرانی و خارجی و نصب سنسورها و آژیر روی خودرو تسلط کامل پیدا کنید. بسیاری از آموزشگاه های فنی دوره تخصصی نصب دزدگیر اتومبیل را برگزار می کنند اما شما باید به دنبال آموزشگاهی باشید که از بهترین استادکاران برای تدریس مباحث استفاده کند. آموزشگاه پایتخت فناوری یکی از معتبر ترین آموزشگاه های فنی است که با بهره مندی از برترین و مجرب ترین اساتید به برگزاری دوره تخصصی نصب انواع دزدگیر می پردازد. این آموزشگاه پس از اتمام دوره به کارآموزان خود مدرکی معتبر از جانب سازمان فنی و حرفه ای کشور اعطا می کند که کارآموزان با در دست داشتن آن می توانند هرچه سریعتر مجوزهای لازم را دریافت کرده و کار خود را به عنوان نصاب دزدگیر شروع کنند.

در طی دوره کارآموزان با انواع دزدگیرها و قطعات تشکیل دهنده آن ها به همراه طریقه نصب هر یک از دزدگیرها آشنا می شوند. داشتن مهارت لازمه موفقیت در مشاغل فنی است به همین دلیل کارآموزان باید تلاش کنند که کلاس های عملی را با دقت کامل سپری کنند و با تجربه و مشاهده مستقیم مهارت لازم را کسب کنند. در این کلاس ها سیم کشی انواع خودروهای داخلی و خارجی، نصب سنسورها، نصب آژیر، نصب ردیاب (در صورت استفاده از دزدگیرهای مجهز به GPS) و نصب سایر تجهیزات دزدگیر به همراه نحوه استفاده از انواع تسترها و ابزارهای ضروری به طور کامل آموزش داده می شود. بعد از اتمام دوره تخصصی نصب دزدگیر اتومبیل و أخذ مدرک می توانید به عنوان یک نصاب حرفه ای دزدگیر وارد بازار کار شوید.

مشاغل پر درآمد در خارج از کشور
ادامه مطلب

 

بازار کار نصب انواع دزدگیر ماشین

همان طور که می دانید در سال های اخیر قیمت انواع خودرها حتی خودروهای ایرانی به شدت افزایش یافته است و همین مهمترین علت گسترش استفاده از انواع دزدگیرها است. مردم حاضرند برای حفظ امنیت خودروی خود کمی هزینه کنند تا بعدها با از دست دادن آن دچار پشیمانی نشوند. این افراد نمی توانند خودشان روی خودرو دزدگیر نصب کنند در نتیجه جامعه به وجود افراد ماهری که شغلشان نصب انواع دزدگیر ماشین است به شدت نیاز دارد. یکی دیگر از علت های پررونق بودن بازار نصب دزدگیر اتومبیل افزایش میزان استفاده از خودروهای شخصی است. در گذشته بسیاری از خانواده ها خودرو نداشتند یا یک خودرو برای حمل و نقل تمام افراد خانواده نهیه می شد اما امروزه با گسترش میزان استفاده بانوان از خودرو بسیاری از خانواده ها دو یا سه خودرو دارند که هرکدام متعلق به یکی از افراد خانواده است. از این رو تعداد خودروهای موجود در شهرها نسبت به سال های گذشته بسیار بیشتر شده است و با توجه به گرانی ها و افزایش آمار سرقت از خودروها، بیشتر مالکان خودرو نسبت به نصب دزدگیر اقدام می کنند. علاوه بر این، زمانی که این دزدگیرها مشکلی پیدا کنند نیز مردم باید به همین متخصصان مراجعه کنند تا آن ها مشکل را برطرف نمایند.

بازار کار نصب انواع دزدگیر خودرو

درآمد و آینده شغلی نصب انواع دزدگیر ماشین

دزدگیرها انواع مختلفی دارند و نصب هر یک از آن ها مراحل متفاوتی دارد در نتیجه دستمزد نصب برخی از آن ها بیشتر و دستمزد نصب برخی از آن ها کمتر است. نوع خودرو نیز در میزان دستمزد دریافتی اثر گذار است زیرا برخی از خودروها پیشرفته تر و پیچیده تر هستند در نتیجه نصب دزدگیر بر روی آن ها کمی دشوارتر است. به طور میانگین یک نصاب دزدگیر می تواند با نصب انواع دزدگیرهای ساده و پیچیده بین 5 الی 15 میلیون تومان درآمد داشته باشد. این درآمد با استفاده از اقداماتی نظیر انجام تبلیغات یا بالا بردن مهارت و به دست آوردن شهرت و اعتبار قابل افزایش است. این درحالی است که نداشتن سرعت عمل و مهارت کافی برای نصب دزدگیر موجب کمتر شدن مشتریان شما و کاهش میزان درآمدتان می شوند.

استفاده از دزدگیر ماشین هرگز متوقف نمی شود و شغل نصب انواع دزدگیرهای خودرو در آینده نیز رونق زیادی خواهد داشت چرا که نه تنها از ارزش خودروها کاسته نمی شود بلکه روز به روز بر قیمت آن ها افزوده می شود و مردم برای محافظت از دارایی خود نسبت به نصب دزدگیر اقدام خواهند کرد. برای این که بتوانید درآینده نیز درآمد خوبی از نصب دزدگیر به دست آورید باید تلاش کنید که اطلاعات خود را به روز نگه دارید و هر زمان که دزدگیر جدید و پیشرفته ای وارد بازار شده طریقه نصب و عیب یابی آن را به طور کامل یاد بگیرید. در این صورت همواره از بسیاری از همکاران خود جلوتر خواهید بود و مشتریان زیادی خواهید داشت.

بهترین شغل برای یک جوان بیکار چیست؟
ادامه مطلب

سرمایه مورد نیاز برای شروع به کار

برای این که بتوانید وارد بازار کار شوید باید ابتدا آموزش ببینید و برای شرکت در دوره های آموزش نصب ضبط و باند خودرو باید مبلغی حدود یک میلیون تومان پرداخت کنید. پس از آن لازم است که ابزارهای مورد نیاز را تهیه کنید و در طول دوره نحوه استفاده از آن ها را نیز یاد بگیرید. بعد از به اتمام رساندن دوره باید کار خود را شروع کنید. در این شرایط دو راه وجود دارد که می توانید یکی از آن ها را انتخاب کنید. اگر سرمایه کافی در دست دارید یک مغازه برای خود اجاره کنید تا مشتریان خودرو خود را به آن جا بیاورند و شما کارهای نصب دزدگیر را برایشان انجام دهید. بهتر است مغازه شما در محلی پرتردد و در مجاورت مغازه هایی که با شغل شما مرتبط هستند باشد تا تعداد مراجعین شما بیشتر باشد. این که برای اجاره مغازه مجبور به پرداخت چه مبلغی بشوید به شهر و خیابانی که مغازه در آن جا قرار گرفته است بستگی دارد.نصاب حرفه ای دزدگیر

اگر به اندازه اجاره کردن مغازه سرمایه ندارید می توانید به عنوان نصاب دزدگیر در مغازه افرادی که کارشان نصب ضبط و باند یا تعمیرات خودرو است کار کنید. همچنین می توانید برای خود کارت چاپ کنید و با تعدادی از فروشنگان دزدگیر همکاری کنید تا شما را به خریداران خود معرفی کنند. همچنین می توانید در قسمت خدمات رسانی سایت هایی نظیر، دیوار، آچاره و غیره آگهی ایجاد کنید و به جذب مشتری بپردازید. با توجه به این که امروزه بیشتر مردم از شبکه های مجازی استفاده می کنند ایجاد تبلیغات در کانال ها و پیج های پربازدید نیز می تواند روش تبلیغاتی مؤثری باشد.

5/5 - (1 امتیاز)


دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

02166577378
02166577378