آموزش تعمیرات قفل و شیشه بالابر خودرو

برخلاف تصور رشته تعمیرات قفل و شیشه بالابر خودرو یه رشته تخصصی از شاخه رشته اتومکانیک میباشد. با توجه به وجود زیاد خودرو و خرابی و نیاز به تعیر آنها میتوان گفت که بازار کار این رشته نیز خوب و پردرآمد می باشد. دوره آموزش تعمیرات قفل و شیشه بالابر خودرو در آموزشگاه پایتخت فناوری علاقه مندان فراوانی دارد. در این دوره آموزشی مباحثی مانند : آشنایی با نحوه صحیح بازو بست انواع قفل درب ها،  صندوق و … ، یادگیری نحوه تعمیرات قفل مرکزی ، معرفی و آشنایی با اجزاء قفل خودرو و … به طور آموزش داده میشود. با توجه به اینکه این دوره یادگیری در مکان مجهزی که آموزشگاه پایتخت فناوری برای رشته های مکانیک در مهیا کرده برگزار میشود میتوان این اطمینان را به کارآموزان داده که تمامی آموزش ها به صورت عملی و بر روی خودرو های واقعی انجام میشود. بعد از پایان دوره علاوه بر پشتیبانی نامحدود کارآموزان توسط اساتید آموزشگاه، مدرک قنی حرفه ای نیز به آنها داده میشود تا بتوانند با مهارت کافی و مدرک معتبر وارد بازار کار این رشته بشوند.

سرفصل ها

logo gold سرفصل دوره آموزش تعمیرات قفل و شیشه بالابر خودرو

آشنایی با نحوه بازو بست دستگیره ها

یادگیری نحوه عیب یابی مدار برقی و تعمیر آن

آشنایی با رگلاژ درب ها

آشنایی با انواع ابزارها در تعمیرات

معرفی و آشنایی انواع قفل در خودرو

معرفی و آشنایی با اجزاء قفل خودرو

معرفی و آشنایی با انواع مدار برقی قفل ماشین

معرفی و اشنایی با مدار برقی شیشه بالابر

یادگیری نحوه باز و بست انواع شیشه بالابر

یادگیری نحوه تنظیم فاصله استاندارد درب ها در رگلاژ

آشنایی با تنظیم پمپ قفل مرکزی

یادگیری نحوه تعمیرات قفل مرکزی

معرفی و آشنایی با انواع شیشه بالابر

آشنایی با نحوه صحیح بازو بست انواع قفل درب ها، صندوق و …

آشنایی با نحوه صحیح بازو بست رودری ها

آشنایی با رگلاژ درب صندوق عقب و کاپوت

و…

نمایش بیشتر
چرا پایتخت فناوری؟
مجوز فعالیت مجوز فعالیت

دارای مجوز معتبر از سازمان فنی و حرفه ای کشور

مدرک فنی و حرفه ای مدرک فنی و حرفه ای

معرفی هنرجویان به فنی و حرفه ای جهت اخذ مدرک

دوره های عملی دوره های عملی

برگزاری دوره ها در کارگاه مجهز بصورت عملی

پشتیبانی پشتیبانی

پشتیبانی کار آموزان پس از اتمام دوره ی آموزشی

سرفصل های استاندارد سرفصل های استاندارد

سرفصل های آموزشی ما مطابق با فنی و حرفه ای و صنعت می باشد

دسترسی سریع دسترسی سریع

دسترسی مناسب محل آموزشگاه برای تردد کار آموزان

رزرو کلاس / مشاوره
ثبت نام در دوره حضوری دوره حضوری

ثبت نام در دوره حضوری آموزش تعمیرات قفل و شیشه بالابر خودرو

  • آموزش در کارگاه مجهز به صورت عملی
  • دسترسی مناسب محل آموزشگاه به مترو،BRT و وسایل حمل و نقل عمومی
  • معرفی خوابگاه نزدیک به آموزشگاه برای کارآموزان شهرستان
  • پشتیبانی نامحدود آموزشی پس از اتمام دوره
  • ارائه مدرک بین المللی فنی و حرفه ای و مدرک دو زبانه آموزشگاه
  • برگزاری کلاس به صورت عمومی و خصوصی برای کارآموزان

مشاوره رایگان

هزینه ها

نام دوره قیمت دوره (تومان) قیمت دوره با تخفیف قیمت دوره خصوصی
آموزش قفل و شیشه بالابر خودرو 2,600,000 تومان 1,800,000 تومان 3,000,000 تومان
سوالات متداول

بله ، با توجه به اینکه تمام آموزش ها به صورت عملی انجام میشود، در صورت تلاش خود کارآموز آموزشگاه این اطمینان را میدهد تا بتوانید وارد بازار کار شوید.

این میزان درآمد به توانایی و مهارت خود شخص و همچنین سرمایه اولیه و مسائل دیگر بستگی دارد ولی میزان درآمد به طور میانگین بین 3 تا 5 برابر حقوق وزارت کاری میباشد

بله ، دوره آموزش برق خودرو نیز برگزار میشود که مکمل این دوره بوده و کارآموزان میتوانند در صورت علاقه مندی در این دوره شرکت کنند.

بله ، آموزشگاه بعد از پایان دوره به کارآموزان مدرک زیر نطر فنی حرفه ای میدهد که در ایران و خارج از کشور نیز معتبر است.

تمامی سرفصل ها به صورت عملی در آموزشگاه انجام میشود.

بله ، کارآموزان بعد از گذراندن دوره به صورت نامحدود توسط استاتید و آموزشگاه به صورت تلفنی یا حضوری در آموزشگاه پشتیبانی میشوند.

اطلاعات بیشتر

آموزش تعمیر شیشه بالابر خودرو

به اطراف خود نگاهی بیاندازید به زندگی روزمره و عادی که دارید و با خودتان فکر کنید که چند درصد از درس ها ی سختی که دوران مدرسه و دانشگاه فرا  گرفتیم لازمه ی زندگی الان ما هست برای مثال مشتق و توابعی که در راضی دوران مدرسه فرا گرفتیم در زندگی عادی الان اصلا کار امد هست یا خیلی دیگر از فرمول های فیزیک و شیمی ولی در عوض اموزش درست کردن شیر اب که در دوران دبیرستان یاد گرفتیم تا الان برایمان بسیار کار امد بوده است .

اگر شما هم از ان دسته افرادی هستید که به کارهای فنی علاقه ی زیادی دارید

اگر جزو ان افرادی هستید که از کار کردن با پیچ و مهره لذت میبرید

اگر به دنیای اتومبیل ها علاقه دارید

اگر اینده ی کاری خود را در درس های تئوری و غیر عملی نمیبینید و خواهان یک شغل فنی و عملی هستید

اگر خواهان یک شغل پر درامد با اینده ی کاری تضمین شده در این اشفته بازار و کسادی مشاغل هستید

اگر یک مدرک معتبر میخواهید که در جاهای دیگر از دنیا هم برای شما کار امد باشد

اموزشگاه پایتخت فناوری برای شما یک ایده ی مناسب دارد که همه ی موارد بالا را شامل میشود و این ایده اموزش دوره های تعمیرات شیشیه بالابر و قفل خودرو و تعمییرات جلوبندی است .این آموزشگاه اقدام به برگزاری کلاس های دوره ای مختلف برای یادگیری مهارت مختلف مکانیکی کرده است که آموزش تعمیر شیشه بالابر خودرو یکی از این دوره ها  می باشد . همانطور که میدانید  خدمات مکانیکی شامل بسیاری از کارها از قبیل

تعویض لاستیک

صافکاری

رنگ کاری

جلوبندی

تعمییر کولر و بخاری خودرو

تعویض روغن

و….. کارهای دیگر است که در این مقاله در تلاشیم تا شما را با مزیت های اموزش تعمیرات شیشه بالابر و قفل خودرو اشنا کنیم.

این گونه دوره های اموزشی در سرار کشور در حال برگزاری است و کاراموزی که در این دوره ها ثبت نام کرده است را با انواع  مختلف علوم مکانیکی اشنا میکند.

و برای این کار اموز ها سواد بسیار بالای دانشگاهی و یا حتی اطلاعات خیلی زیاد لازم نیست تا در این دوره ها شرکت کنند بیشترین چیری که لازم است علاقه – اشتیاق – استعداد است انها  در این دوره فرا میگیرنند که چگونه ماننده یک پزشک درد یک ماشین را بفهمنند و انرا درمان کنند و با این کار به ان ماشین جان دوباره بدهند.

اما ایا شرکت در این دوره ها نتیجه ای غیر از یادگیری یک مهارت و کسب یک مدرک دارد ؟

باید بگوییم که بله نتیجه مهمتر از این ها هم دارد و ان تضمیین اینده ی این شغل است .

فقط به این نکته توجه داشته باشید که امروزه تعداد ماشین های نقلیه نسبت  به گذشته بسیار زیاد شده است و با تقاضای بیشتری هم نسبت به قبل دارد امروزه مردم به یک ماشن فقط به چشم یک وسیله ی نقلیه نگاه نمی کنند بلکه به چشم یک کالای لوکس یا به عنوان یک وسیله ای برای نشان دادن موقعیت شغلی و خانوادگی خود استغاده می کنند با این حساب خب معلوم است که تقاضا برای تعمییر خودرو هم نسبت به قبل بیشتر می شود اصلا غیر ممکن است که شما ماشینی را پیدا کنید که تا به حال خراب نشده باشد و به مکانیکی نرفته باشد اگر هم خراب نشده مطمئنا حداقل یک بار هم که شده هر ماشینی به مکانیکی رفته برای همین اینده ی کاری این شغل با این حجم زیاد ماشین تضمین شده است.

و برای یک کارامور چی بهتر از این که یک شغل تضمیین شده داشته باشد تا بتواند کار خود را راه اندازی کند و روزی حلال بدست اورد .

یکی از تحولات عظیم در صنعت خودرو سازی استفاده از شیشه های بالابر و و قفل های هوشمند ضد سرقت متصل به سیستم های برقی بود.

هنگامی که مردم برای اولین بار اینگونه تجهیزات خودرو دیدند بسیار شگفت زده شدند برای انها بسیار جالب بود که فقط با یک حرکت اسان دست میتوان شیشه های ماشین را تنظیم کرد و یا قفل هایی با سستم امنیتی وجود دارد که امنیت ماشین های انهارا بشتر از قبل تضمیین میکند در اون زمان داشتن این گونه ویژگی ها برای هر ماشینی امکان پذیر نبود اما امروزه همه ی ماشیم ها اعم از داخلی و خارجی و حتی ماشین های سنگین هم این گونه ویژیگی را دارنند و به همین دلیل باید به این نکته توجه کرد که این ویژگی ها در کنار استفاده ی خوبی که دارنند و سهولتی که برای مصرف کننده به ارمغان می اورنند ممکن است گاهی به دلیل اتصالات برقی یا دلایل دیگر خراب شونند و نیاز به تعمییر پیدا کنند. و در این زمان صاحب خودرو با دیدن علائم خرابی سریعا به سمت یک تعمیر گاه با استاد کار ماهر میرود تا تعممیر ماشین خود را حالا هر چی که باشد اعم  از پراید تیبا ریو یا ماشین های مدل بالاتر مثل برلیانس و زانتیا را  به ان بسپارد .

ما برای کسانی که سرشار از از علاقه و انگیزه برای یادگیری مهارتی ماننده تعمیر بالابر شیشه  خودرو هستند دوره ای به وجود اورده ایم که اگر در ان شرکت کنند علاوه بر انکه بسیاری از مهارت های مربوط به تعممیر بالابر شیشه خودرئ رت یاد میگیرنند بلکه با اصول و ساختمان بالابر شیشه ی ماشین هم یاد میگیرنند تا کار اموز ها و متقاضیان از استعداد و مهرت خود نهایت استفاده را ببرند .

البته علاوه بر استعداد و مهارت برای یادگیری یک مهارت اونم به طور حرفه ای به عامل مهم دیگری مثل وجود اساتیدی مجرب نیاز است  که ایمن اموزشگاه از وجودی همچنین عامل مهمی اطمینان صد در صد کسب کرده است و کار اموزش شما کار اموزان محترم را به انها سپرده است . و شما می توانید با خیال راحت خود را به اموزه های انهل بسپارید وبا دست پر از این اموزشگاه بیرون بروید .

یکی دیگر از عواملی که دوره تعمیر بالابر شیشه اموزشگاه پایتخت فناوری را انقدر خاص و حائز اهمیت کرده است تفاوت در شیوه اموش اصول و ارکان های اصلی است شما در این دوره اموزشی از طریق عملی و با ازمایش کردن اموزه های خود بر روی مدل های واقعی و انواع و اقسام انها است. که در این روش کاراموزان با تکرار و تمرین فراوان بر روی کیس های اموزشی و مشاهده ی اطلاعات فراوتن اساتید نسبت به قبل بهتر میشوندد و با دستی پر تر سمت  اینده ی خود خواهند رفت.

در این دوره ی یادگیری شما کاراموزان مهارت هایی همچون نقشه کلید شیشه بالابر خودرو پراید ریو تیبا بلریانس توسان و پژو 405 را یاد میگیرنند و برای تعمییرات این گونه ماشین ها اماده می شوند. علاوه بر ان شما در این دوره های اموزشی چیز هایی هماننده :

چگونگی تعمییر ششه بالابر

چگونگی تعمیر قفل خودرو

چگونگی تعمییر قفل صندوق عقب و قفل کاپوت ماشین

چگونگی تعمییر شیشه های ماشین

رکلاز درب های ماشین

چگونگی نصب دزدگیر ماشین  هم از نوع معمولی هم غیر معمولی و تصویری

چگونگی باز کدن سیستمک های صوتی

چگونگی نصب سیستم های صوتی

چگونگی  رفع اشکال سیستم های صوتی

و چگونگی رفع اشکال مشکلاتی که ممکن است برای برق خودرئ پیش بیاید

همه ی چیز هایی که در بالا گفته شد به شما اموخوخته خواهد شد علاوه بر انها چکیده مطالبی که قرار است شما فرا بگیرید در ذیل خواهید دید اگر کلمه یا چیزی برای شما ناشناخنه بود اصلا نگران نباشید شما همه ی انها را در طول دوره ی اموزشی  فرا میگیرید و در انتها با همه ی انها اشنایی دارید  و خدای نکرده بخاطر همچنین دلایل ساده ای خود را از همچین مئقعیت شغلی که متناسب با مهارت هایتان است محروم کنید والبته این نکته هم در نظر بگیرید که مطالب زیر تنها قطره ای از دریای پهناور مهارت ها و مطابی است که قرار است اموزش ببینید

اموزش مدار بندی ساده

اموزش کار با دستگاه مولتی متر-  سوییچ – رله

اموزش مدار بندب به صورت ساده و موازی

اموزش اتصالات الکتریکی

اموزش سربندی سیم ها

اموزش باطری شناسی

اموزش کشف ساختمان باطری خودرو که شامل صفحات ان

چگونگی کار با باطری

اموزش هیدرومتری و اسید سنجی

اموزش انواع درب خودرو

اموزش انواع قفل های درب خودرو

اموزش باز و نصب قفل از روی درب خودرو

اموزش قفل های خودروهایی همچون زانتیا پراید تیبا و ریو

اموزش ریکلاز درب خودرو دکاپوت ماشین و صندوق عقب خودرو

شناسایی و تشخیص فواصل بین درب ها

و….. خیلی چیز های دیگر که دگر واقعا علاقمند به یادگیری این حرفه و فن باشید از یادگیری لذت خواهید برد .

اما به طور کلی با یادگیری این مهارت ها چه چیزی بدست میارید ؟بازار کار این مهارت چگونه خواهد بود و پس از اخذ مدرک باید به دنبال چه مسیرهایی برای یافتن شغل مورد نظر و مناسب با این مهارت باشید ؟

همه ی ما به خوبی از کسادی بازار های شغلی اگاه هستیم و میدانیم که داشتن یک شغل تضمین شده بسیار عالی خواهد بئد بخصوص اگر ان شغل متنسب با علایق و مهارت های ما باشد و یادگیری این دوره های اموزشی هماننده یک برگ طلایی عمل میکند  حالا شما کار اموز عزیز با انتخاب این دوره ها و شرکت در انها میتوانید یک مهارت پر سود را برای خود ایجاد کنید و با ان شغل اینده ی خود را تضمین کنید و سود و در امد بسیاری زیادی را نصیب خود کنید اما چگ.نه همچین چیزی ممکن است ؟

شما به دو طریق میتوانید این کار را انجام دهید شما میتوانید با سرمایه ی اولیه نه خیلی زیاد برای خود یک مغازه ی تعمییراتی ایجاد کنید البته لازم نیست بگ.یم که این مغازه باید خیلی بزرگ و با تمام امکانات باشد برای شروع کار یک مغازه ی کوچک با وسایل ساده ی اولیه بسیار مناسب است و نته ای که باید بدانید وسیله های اولیه این شغل نسبت به شغل های دیگر ارزات قیمت تر است و شما میتوانید کار خود را این گونه اغاز کنید و از همان ابتدا خودتان صاحب کار باشید و با مرئر زمان و کسب درامد بیشتر میتوانید مغازه ی خود را بزرگتر و مجهز تر از قبل کنید و همچنین میتوانید چندین نفر را استخدام کنید و برای انها ایجاد کار کنید .

و یا اگر سرمایه ی اولیه ندارید و یا اینکه تمایل دارید تجربه ی بیشتری کسب کنید میتوانید با نشاندادن مدرک معتبر خود در گاراژ های وابسته به کارخانه های اتومبیل یازی و یا تعمیرگاه های خصوصی استخدام شوید و از حقوق و مزایای ماهانه و یا روزانه بهره مند شوید و تجربه ها و مهرت های بیشتری از یک استاد کار دیگر بدست بیارید

و یکی دیگر از مزایای  این دوره ان است که اموزش هایی که فرا میگیرید از بروز ترین اموزش ها حال حاضر دنیاست و شما را برای تعمير اخرین مدل از ماشین ها و یا فناوری که در انها به کار رفته است اماده می کند .

پیش نیاز شرکت در این دوره چیست و برای ورود به این حوزه چه دروسی را باید بدانید ؟

خبر خوشی که آموزشگاه پایتخت فناوری برای شما دارد این است که برای شرکت در این دوره نیاز به داشتن هیچ مدرک دانشگاهی و غیر دانشگاهی و هیچ مدرک فنی ای ندارید . شما می توانید با اندک ترین دانش پیرامون علوم مکانیکی به این کلاس بیایید و بسیار غنی و با دانشی مفید از این کلاس بیرون بروید . آموزشگاه پایتخت فناوری این تضمین را می دهد که شما را طوری آموزش دهد که به شکل کاربردی بتوانید در دنیای کار و بازارهای شغلی برای خودتان جایی پیدا کنید . بنابراین نگران این که در گذشته مدرکی پیرامون علوم مکانیکی کسب نکرده اید نباشید چرا که در این دوره عهد بسته ایم که از یک آماتور یک حرفه ای بسازیم .

همانطور که مشاهده کردید این دوره های اموزشی سرتا سر سود است که شما با دست خالی به ان وارد میشوید اما با دست های بسیار پر و مهارت هایی بیشمار از ان خارج میشوید و به سوی اینده ی درخشان خود میروید . یکی دیگر از مزیت های یادگیری این دوره این است که شما زودنر از انچه که فکر میکنید شما را به سوددهی میرساند و تیر اخری برای یادگیری این مهارت .

 

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با آموزشگاه
تماس با آموزشگاه
WeCreativez WhatsApp Support
اگر سوالی در مورد دوره های آموزشی دارید پاسخگوی شما عزیزان بصورت 24 ساعته هستیم
سلام ، چطور میتونم کمکتون کنم ؟