آموزش تعمیرات دزدگیر اماکن و اعلام حریق

این دوره شامل آموزش مقدماتی تا پیشرفته تعمیرات دزدگیر اماکن و اعلام حریق می باشد که این سیستم ها از پرکاربردترین سیستم های حوزه برق و الکترونیک به شمار می روند که با توجه به ساختار الکترونیکی برد این سیستم ها تعمیرات آنها امری تخصصی است و نیاز به دانش فنی و مهارت دارد که شما می توانید با گذراندن این دوره در آموزشگاه پایتخت فناوری به این تخصص مسلط گردیده و در بازار کار بتوانید جایگاه مناسبی داشته باشید.

سرفصل ها

logo gold سرفصل آموزش تعمیرات دزدگیر اماکن و اعلام حریق

آموزش و معرفی ابزار تعمیر و اندازه گیر در تعمیرات

آموزش تعویض و تعمیر قطعات برد دزدگیر اماکن و اعلام حریق

آموزش تعمیر عیب یابی مدار AUX دزدگیر اماکن و اعلام حریق

آموزش الکترونیک مقدماتی

آموزش عیب یابی و تعمیرات مدار تغذیه اعلام حریق

آموزش و معرفی قطعات بکار رفته در دزدگیر اماکن و اعلام حریق

آموزش تعمیرات و عیب یابی مدار چراغ سردر

آموزش تعمیرات و عیب یابی تلفن کننده سیم کارتی

آموزش عیب یابی و تعمیرات مدار کلید NC و NO

آموزش تعمیر عیب یابی مدار ZONE دزدگیر اماکن و اعلام حریق

آموزش تعمیرات و عیب یابی شستی اعلام حریق

آموزش عیب یابی و تعمیر مدار تغذیه دزدگیر اماکن

آموزش تعمیرات و عیب یابی به روش مهندسی معکوس

آموزش تعمیرات و عیب یابی آژیر و بلندگو

آموزش تعمیرات چشمی سیمی دزدگیر اماکن

آموزش تعمیر و عیب یابی مدار power

آموزش تعمیر و عیب یابی مدار آلارم آژیر و اسپیکر

آموزش عیب یابی در مدار فرمان دتکتور و چشمی ها

تعمیرات دتکتور اعلام حریق در آموزش تعمیرات دزدگیر اماکن و اعلام حریق

آموزش تعمیرات و عیب یابی چشمی های بی سیم

آموزش تعمیرات و عیب یابی تلفن کننده خط شهری

آموزش تعمیرات و عیب یابی ریموت کنترل دزدگیر اماکن

و …

نمایش بیشتر
چرا پایتخت فناوری؟
مجوز فعالیت مجوز فعالیت

دارای مجوز معتبر از سازمان فنی و حرفه ای کشور

مدرک فنی و حرفه ای مدرک فنی و حرفه ای

معرفی هنرجویان به فنی و حرفه ای جهت اخذ مدرک

دوره های عملی دوره های عملی

برگزاری دوره ها در کارگاه مجهز بصورت عملی

پشتیبانی پشتیبانی

پشتیبانی کار آموزان پس از اتمام دوره ی آموزشی

سرفصل های استاندارد سرفصل های استاندارد

سرفصل های آموزشی ما مطابق با فنی و حرفه ای و صنعت می باشد

دسترسی سریع دسترسی سریع

دسترسی مناسب محل آموزشگاه برای تردد کار آموزان

رزرو کلاس / مشاوره
ثبت نام در دوره حضوری دوره حضوری

ثبت نام در دوره حضوری تعمیرات دزدگیر اماکن و اعلام حریق

  • آموزش در کارگاه مجهز به صورت عملی
  • دسترسی مناسب محل آموزشگاه به مترو،BRT و وسایل حمل و نقل عمومی
  • معرفی خوابگاه نزدیک به آموزشگاه برای کارآموزان شهرستان
  • پشتیبانی نامحدود آموزشی پس از اتمام دوره
  • ارائه مدرک بین المللی فنی و حرفه ای و مدرک دو زبانه آموزشگاه
  • برگزاری کلاس به صورت عمومی و خصوصی برای کارآموزان

مشاوره رایگان

نظرات کارآموزان دوره تعمیرات دزدگیر اماکن و اعلام حریق

هزینه ها

نام دوره قیمت دوره (تومان) قیمت دوره با تخفیف قیمت دوره خصوصی
آموزش تعمیرات دزدگیر اماکن 800,000 تومان 550,000 تومان 900,000 تومان
آموزش تعمیرات اعلام حریق متعارف 800,000 تومان 550,000 تومان 900,000 تومان
آموزش تعمیرات اعلام حریق آدرس پذیر 1,400,000 تومان 980,000 تومان 1,600,000 تومان
سوالات متداول

اطلاعات بیشتر

آموزش تعمیرات دزدگیر اماکن و اعلام حریق

امروزه مسئله امنیت یکی از مهم ترین معضلاتی است که بشر با آن روبرو می باشد، دانشمندان معتقد هستند در واقع آن چه باعث می شود تا این وسیله در بین مردم محبوب شود و یکی از پرطرفدارترین وسایل گردد، آرامش ذهن است که برای فرد به ارمغان می آورد. از مزایای دزدگیر می توان به امکان کنترل از راه دور اشاره کرد که امکان تماس با پلیس را فراهم می کند. دزدگیرها  به انواع مختلفی تقسیم می شوند که هر کدام ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند. از جمله دزدگیر ساده، آژیری، بی سیمی و… از انواع مختلف دزدگیر اماکن محسوب می شوند که با توجه به  بکار بردن تکنولوژی پیشرفته در آن ها مزایای زیادی دارند. اما مانند هر وسیله دیگری دزدگیر اماکن نیز ممکن است دچار خرابی و مشکلاتی شوند و نیاز به تعمیرات داشته باشند، با توجه به اینکه در ساخت دزدگیرها از قطعات بسیار حساس  و به روز دنیا استفاده شده است برای تعمیر کردن آن ها نیز نیاز به تخصص و مهارت در این زمینه می باشد.

دستگاه اعلام حریق نیز یکی از ابزارهایی می باشد که از مجموعه قطعات الکترونیکی در آن استفاده شده است و وظیفه آن آشکارسازی حریق در اماکن مختلف می باشد. این وسیله به علت اینکه با جان انسان ها در ارتباط مستقیم می باشد یکی از سیستم های ضروری می باشد. این وسیله نیز ممکن است دچار خرابی شود و به دلیل اهمیت آن در زندگی تعمیر آن از واجبات می باشد. در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا نکاتی در مورد آموزش تعمیرات دزدگیر اماکن و اعلام حریق را فرا بگیرید.

شغل تعمیر دزدگیر اماکن و اعلام حریق و بازار کار آن

با توجه به اینکه امروزه تقربیا در همه اماکن از جمله محیط منزل، محیط اداره، محل کارخانه و… از دزدگیر استفاده می شود و به یکی از ملزومات زندگی بشر تبدیل شده است. همچنان مشکلات و خرابی هایی این دستگاه را تهدید می کند و با توجه به فراوانی این موضوع زمینه شغل تعمیرات دزدگیر را فراهم کرده است. تا جایی که مشاهده می شود یکی از پردرآمد ترین مشاغل تعمیرات دزدگیر به حساب می آید. دوره هایی برای هنرجویان برگزار می شود و مبانی لازم برای تعمیر این وسیله به آن ها آموزش می دهد و در پایان دوره به آن ها گواهی نامه معتبر اعطا می شود. شغل تعمیر اعلام حریق نیز یکی از پر درآمد ترین مشاغل محسوب می شود و بسیاری از افراد جویای کار با آموزش تعمیر اعلام حریق به درآمد بالایی دست پیدا کرده اند. دوره هایی که برای آموزش تعمیرات اعلام حریق گذاشته می شود مبانی و اصول را از پایه تا پیشرفته  و همراه با کارگاه های عملی به هنرجویان ارائه می دهند.

با گذراندن دوره هایی که در نظر گرفته شده است و کسب تجربه عملی در این زمینه می توان به عنوان یک شغل با درآمد مناسب به آن دست پیدا کرد. با توجه به این نکته که دزدگیر و اعلام حریق از جمله وسایل گران قیمت می باشند با آموزش تعمیرات آن ها به راحتی می توان به تعمیر اصولی و دقیق این وسایل پرداخت.

میزان درآمد شغل تعمیر دزدگیر اماکن و اعلام حریق چه میزان است؟

با توجه به ساختار پیچیده ای که در دزدگیر و اعلام حریق به کار برده شده است؛ تعمیر آن ها اصلا ساده نیست و پیچیدگی های خود را دارد و از توان افراد فاقد تخصص خارج است. و از طرفی اگر بدون تخصص به تعمیر این وسایل بپردازیم ممکن است خسارت های جبران ناپذیری به دستگاه وارد شود. میزان درآمد تعمیرات دزدگیر و اعلام حریق بیشتر به اینکه فرد به صورت مستقل کار کند یا استخدام شرکتی بشود متفاوت می باشد. اما با توجه به اینکه تعمیرات در زمره مشاغل فنی است می توان این شغل را یکی از با درآمدترین مشاغل در زمینه تعمیرات به حساب آورد و سقفی برای میزان درآمد آن نمی توان در نظر گرفت. لازم به ذکر است برای این شغل لازم است تا آشنایی نسبی با رشته الکترونیک داشته باشید و برای اینکه به فردی متخصص تبدیل شوید باید دانش و اطلاعات کافی را در این زمینه یاد بگیرید.

لازم است بدانید اگر قصد دارید تعمیر دزدگیر اماکن و سیستم اعلام حریق را به عنوان شغل خود انتخاب نمایید داشتن تخصص و مهارت در این زمینه اگرچه لازم است اما کافی نمی باشد. برای تبدیل شدن به یه تعمیرکار حرفه ای لازم است تا به تبلیغ شغل خود نیز بپردازید زیرا با تبلیغ کردن علاوه بر اینکه درآمد شما را به میزان قابل توجه ای افزایش می دهد باعث اعتماد و شناخت مشتریان به شما می شود به مرور زمان به فرد تعمیرکار متخصص شناخته می شوید. برای تبلیغات علاوه بر اینکه می توانید از چاپ کارت ویزیت، چاپ تراکت استفاده نمایید میتوانید از فضای مجازی نیز کمک بگیرید و باعث پیشرفت شغلی خود شوید.

همانطور که میدانید در مشاغل فنی رقابت بسیار بالا است و برای کسب درآمد بهتر است به سرمایه گذاری طولانی مدت فکر کنید و با کسب اعتبار نزد مشتریان آینده شغلی خود را تضمین نمایید. تنها کافی است در ابتدای امر با قیمت مناسب مشتریان را به سمت خود جذب نمایید. نکته دیگری که  برای داشتن درآمد بالا لازم می باشد؛ داشتن اخلاق حرفه ای است، نحوه برخورد تعمیرکار دزدگیر و اعلام حریق بسیار مهم است چون به طور مستقیم با مردمی که به خدمات شما نیاز دارند  در ارتباط هستید پس برای جذب مشتری طولانی مدت نحوه برخورد با آن ها را نیز فرا بگیرید.

برای فراگیری دوره های تعمیر دزدگیر اماکن و اعلام حریق  موارد زیادی را باید فرا بگیرید، مواردی از قبیل آموزش علمی نصب دزدگیر اماکن، آموزش سیم کشی دزدگیر اماکن، آموزش برنامه نویسی دستگاه مرکزی، آموزش کد دهی ریموت، آموزش نصب باتری و آموزش عیب یابی و شستی اعلام حریق، عیب یابی مدار تغذیه، عیب یابی آژیر و بلندگو،آموزش تعمیرات قطعات برد دستگاه، آموزش عیب یابی مدار چراغ سردار و آموزش تعمیر مدار و … را فرا می گیرید.

مشاغل مرتبط با شغل تعمیر دزدگیر اماکن و اعلام حریق چیست

این نکته را همیشه در نظر داشته باشید اگر خواهان موفقیت در هر شغلی هستید؛ در رابطه با مشاغل مرتبط با آن نیز اطلاعاتی را کسب نمایید. همانطور که می دانید برای تعمیر کردن لوازم نیاز به قطعاتی دارید که کیفیت بالا این قطعات در نحوه عملکرد شما نیز موثر می باشد. برای پیشرفت لازم است تا با فروشندگان این قطعات آشنا شوید و تجربه های لازم را از آن ها کسب نمایید. در این صورت می توانید با اطمینان کافی و اعتماد به اصل بودن قطعات، آن ها را تهیه نمایید. همچنین شغل نصاب دزدگیر و اعلام حریق نیز مرتبط با تعمیر آن ها می باشد که آشنایی با مبانی آن کمک زیادی به شما می نماید. علاوه بر آن فروشگاه هایی که اقدام به فروش محصولاتی مانند دزدگیر اماکن و اعلام حریق می نمایند می توانند در گسترش کارتان به شما کمک بسیاری نمایند. به این صورت که افرادی که برای خرید این تجهیرات به صاحبان این فروشگاه ها مراجعه می نمایند می توانند از طریق فروشنده، تعمیرکارن و نصابان این وسایل را شناسایی نموده و از آنها جهت انجام این خدمات استفاده نمایند. به این ترتیب می توان تعداد مراجعه کنندگان خود را افزایش داد و به درآمد بالاتری دست یافت.

سرمایه مورد نیاز برای ورود به بازار کار تعمیر دزدگیر اماکن و اعلام حریق

برای وارد شدن به هر شغلی به سرمایه انسانی و پولی نیازمند هستیم و بدون وجود سرمایه اولیه برای مشاغلی که نیازمند سرمایه زیادی می باشند امکان موفقیت در آن شغل وجود نخواعد داشت. پس باید به دنبال مشاغلی بود که علاوه بر درآمدزایی بالا،  نیاز به سرمایه زیادی برای شروع نبوده و افراد بتوانند با اندک سرمایه وارد حرفه مورد نظر خود گردند.  شغل تعمیر دزدگیر اماکن و اعلام حریق از جمله مواردی می باشد که نیازی به سرمایه زیادی ندارد. برای این شغل به ابزارهایی نیاز دارید تا بتوانید کسب و کار خود را بعد از آموزش راه بیندازید. اگر سرمایه مورد نیاز برای راه انداختن مغازه را ندارید بهتر است در ابتدای امر در شرکت هایی در این حیطه استخدام شوید یا به صورت سیار فعالیت نمایید و بعد از مدت زمانی کسب و کار خود را راه بیندازید.

البته نکته ای که در این شغل وجود دارد این است که در صورتی که بتوانید سرمایه ای را جهت خرید وسایل و تجهیزات مختلف مانند انواع دزدگیر اماکن و اعلام حریق فراهم نمایید و به فروش این محصولات نیز بپردازید می توانید به سود بسیار بیشتری دست پیدا کنید. در این صورت می توانید می توانید عملیات نصب و تعمیرات این تجهیزات را برای افرادی که برای خرید این محصولات به شما مراجعه می نمایند انجام دهید و از هر دو طریق اقدام به کسب درآمد نمایید.

چگونه تعمیرکار دزدگیر اماکن و اعلام حریق بشویم؟

برای ورود به هر شغلی یک سری مقدمات و آموزش ها لازم می باشد. برای علاقه مندان به این حوزه آموزشگاه های فنی و حرفه ای دوره های آموزشی را به صورت دوره ای برگزار می نمایند، و در آخر مدرک معتبر فنی و حرفه ای به آن ها داده می شود. اما دانستن مسائل علمی به تنهایی برای ورود به این شغل کافی نیست و با توجه به همین مسئله کلاس های عملی نیز برگزار می شود تا از هر لحاظ آمادگی های لازم را کسب نمایند. نگران اینکه ممکن است وقت کافی برای شرکت کردن در کلاس ها را نداشته باشید نباشید برنامه آموزشی کلاس ها به نحوی است که برای افراد شاغل و سایر افرادی که نمی توانند هر روز شرکت نمایند دوره های ویژه ای در نظر گرفته اند.

سرفصل های مختلفی در این کلاس ها به افراد آموزش داده می شود که در این مطالب، از پایه موارد و نکات لازم برای نصب و تعمیرات دزدگیر اماکن و اعلام حرق آموزش داده می شود.

در انتخاب آموزشگاه باید توجه زیادی را به کار گرفت و از میزان اعتبار آموزشگاه و برخورداری از اساتید مجرب و حرفه ای اطمینان حاصل کرد. مدرکی که توسط آموزشگاه ارائه می شود باید مدرک رسمی فنی و حرفه ای بوده تا بتوان از طریق آن برای دریافت تسهیلات و یا انجام مهاجرت اقدام نمود.

پس از پایان دوره های گفته شده، افراد می توانند جذب بازار کار شده و کم کم و با کسب تجارب مختلف در این کار حرفه ای گردند. ممکن است افرادی که در شهرهای دیگر ساکن می باشند تماییل به شرکت در دوره های آموزشی در تهران باشند که در این صورت برخی از آموزشگاه ها به این افراد خوابگاه ارائه می دهند و همچنین دوره ها را به صورت فشرده برگزار می نمایند.

 

چالش های شغل تعمیر دزدگیر اماکن و اعلام حریق

با وجود اینکه این شغل یکی از پر درآمد ترین مشاغل می باشد اما نباید انتظار داشت  که در همان ابتدای کار درآمد زیادی داشته باشید؛ برای رسیدن به موقعیت مطلوب در این رشته باید صبر و شکیبایی زیادی به خرج دهید. شغل تعمیر دزدگیر و اعلام حریق همانند سایر رشته های دیگر با چالش های مدیریتی و اجرایی  مواجه است. مواردی از قبیل مسئول سلامت و ایمنی افراد دیگر بودن یکی از مواردی است که هر کسی حاضر به قبول این مسئولیت خطیر نمی باشد، همچنین رقابت در شغل های فنی نیز یکی دیگر از معضلات است که فرد باید بکوشد در میان رقبا امتیازات بیشتری را برای خود فراهم آورد. چالش ها و مواردی از قبیل فشار زمانی، کشمکش در کار و مسئولیت نتیجه کار از جمله چالش های این شغل به حساب می آید. اگر قصد ورود به این شغل را دارید سعی کنید مهارت خود را افزایش دهید و قطعات لازم در این زمینه را شناسایی نمایید.

خطراتی نیز ممکن است شغل تعمیر دزدگیر خانگی و اعلام حریق را تهدید نماید. مواردی از قبیل کار در شرایط سخت، کار با تجهیزات خطرناک،  برخورد با تشعشعات از جمله خطرات این شغل به حساب می آید.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با آموزشگاه
تماس با آموزشگاه
WeCreativez WhatsApp Support
اگر سوالی در مورد دوره های آموزشی دارید پاسخگوی شما عزیزان بصورت 24 ساعته هستیم
سلام ، چطور میتونم کمکتون کنم ؟