آموزش نصب درب اتوماتیک شیشه ای

آموزش نصب درب اتوماتیک شیشه ای با توجه به نیاز بازار بسیار مورد توجه می باشد درب اتوماتیک شیشه ای یا اپراتور شیشه ای از جمله درب های هوشمندی می باشند که استفاده از آنها مزایای خود را خواهد داشت بطوری که این درب ها با عملکرد هوشمند خود مانع از دست رفن انرژی داخل یک سازمان (سیستم سرمایشی و گرمایشی) می شوند. آموزشگاه پایتخت فناوری با سالها سابقه نصب و راه اندازی این نوع از درب های اتوماتیک به آموزش آنها نیز پرداخته است کارآموزان با شرکت در این دوره آموزشی می توانند انواع اپراتور های شیشه ای را نصب کنند.

سرفصل ها

logo gold مطالب آموزشی این دوره عبارتند از :

آموزش و معرفی تجهیزات درب اتوماتیک

معرفی ساختار یک درب اتوماتیک شیشه ای

آموزش اندازه گیری چهارچوب و انتخاب اپراتور مناسب

آموزش نصب موتور اپراتور شیشه ای

آموزش نصب کاور و محفظه موتور

آموزش مونتاژ و نصب لت های

نصب تسمه و اندازه گیری آن در آموزش نصب درب اتوماتیک شیشه ای

نحوه تعریف ریموت کنترل بر روی درب اتوماتیک شیشه ای

آموزش نحوه مونتاژ شیشه و فریم درب اتوماتیک شیشه ای

آموزش تنظیم حد بازشو در اپراتورها

آموزش نصب درب های داری 2 لت

آموزش نصب درب های دارای 4 لت متحرک

نمایش بیشتر
logo gold مطالب آموزشی این دوره عبارتند از :

آموزش نصب تسمه گیرها

آموزش سیم کشی اپراتور شیشه ای

آموزش نصب مکانیکال و نحوه  سرویس کاری اپراتور شیشه ای

آموزش عیب یابی و تعمیرات اپراتور شیشه ای

آمورش تنظیم زمان بازشو و بسته شو در حالت های مختلف

آموزش نقشه کشی و طراحی پروژه

آموزش نصب درب های اتوماتیک شیشه ای قوس دار

آموزش نصب عملی و لمس تمامی اجزای اپراتور شیشه ای

نصب چشمی

نصب کلید کنترل

معرفی بازار خرید نحوه قیمت دادن به مشتریان

نمایش بیشتر
چرا پایتخت فناوری؟
مجوز فعالیت مجوز فعالیت

دارای مجوز معتبر از سازمان فنی و حرفه ای کشور

مدرک فنی و حرفه ای مدرک فنی و حرفه ای

معرفی هنرجویان به فنی و حرفه ای جهت اخذ مدرک

دوره های عملی دوره های عملی

برگزاری دوره ها در کارگاه مجهز بصورت عملی

پشتیبانی پشتیبانی

پشتیبانی کار آموزان پس از اتمام دوره ی آموزشی

سرفصل های استاندارد سرفصل های استاندارد

سرفصل های آموزشی ما مطابق با فنی و حرفه ای و صنعت می باشد

دسترسی سریع دسترسی سریع

دسترسی مناسب محل آموزشگاه برای تردد کار آموزان

رزرو کلاس / مشاوره
ثبت نام در دوره حضوری دوره حضوری

ثبت نام در دوره حضوری آموزش نصب درب اتوماتیک شیشه ای

 • آموزش در کارگاه مجهز به صورت عملی
 • دسترسی مناسب محل آموزشگاه به مترو،BRT و وسایل حمل و نقل عمومی
 • معرفی خوابگاه نزدیک به آموزشگاه برای کارآموزان شهرستان
 • پشتیبانی نامحدود آموزشی پس از اتمام دوره
 • ارائه مدرک بین المللی فنی و حرفه ای و مدرک دو زبانه آموزشگاه
 • برگزاری کلاس به صورت عمومی و خصوصی برای کارآموزان

مشاوره رایگان

نظرات کارآموزان دوره آموزش نصب درب اتوماتیک شیشه ای

هزینه ها

نام دوره قیمت دوره (تومان) قیمت دوره با تخفیف قیمت دوره خصوصی
درب اتوماتیک شیشه ای 800,000 تومان 550,000 تومان 900,000 تومان
سوالات متداول

بله کلاس به صورت تئوری و عملی برگزار می شود و نحوه آموزش به گونه ای است که می توانید پس از دوره بصورت کامل اپراتورهای شیشه ای موجود در بازار را نصب کنید.

محاسبات ساخت چهارچوب های فلزی، لت ها و برش آنها، ریل و انتخاب نوع آن، محاسبات مربوط به اندازه بازشو دهنه های درب از جمله محاسباتی هستند که بصورت جامع به آنها پرداخته می شود.

بله نحوه بازشو درب ها بصورت تکی یا چند تایی و اصول طراحی نحوه بازشو در محیط های مختلف بصورت کامل آموزش داده می شود.

قابلیت های اپراتورهای شیشه ای عبارتند از قابلیت باز و بسته شده از هر دو سمت، کنترل از طریق ریموت، قفل اضطراری، عملکرد دوجهته و تک جهته و …

با گذراندن این دوره شما یک نصاب حرفه ای اپراتور شیشه ای می شوید و می توانید هر برندی از این دستگاه ها را به راحتی نصب کنید.

معمولا در ورودی بانکها، اداره ها و سازمان های دولتی، آپارتمان ها و مکانهای پر تردد مانند فروشگاه ها اپراتور های شیشه ای بسیار پرکاربرد هستند.

طول دوره اپراتور شیشه ای 10 الی 15 ساعت و به مدت یک هفته می باشد.

بله ، کلاس ها هم در تایم صبح برگزار می شود و هم در تایم بعد از ظهر و کلاس ها جامع هستند و هم به صورت تئوری و هم به صورت عملی برگزار می شوند ولی بیشتر تایم کلاس به صورت عملی در کارگاه می باشد

بله ، کلاس ها ویژه بازار کار هستند و به صورتی هست که کارآموز پس از دوره مستقیما بتواند وارد بازار کار بشود،ضمن این که آموزشگاه پشتیبانی آموزشی نامحدود دارد یعنی بعد از دوره اگر کارآموز با هر مشکلی مواجه شد می تواند حضوری مراجعه کند و یا طی تماس تلفنی مشکل خود را برطرف نماید.

برای کارآموزان شهرستان کلاس های فشرده وجود دارد که کارآموزان هر روز پشت سرهم برای کلاس ها تشریف می آورند(مدت زمان و شهریه و سرفصل های کلاس های فشرده هیچ فرقی با دوره عادی ندارد فقط کارآموزان به جای اینکه سه روز در هفته برای کلاس تشریف بیارن هر روز برای کلاس تشریف میارن)

بله،کارآموزان شهرستان می توانند در خوابگاه مستقر شوند(خوابگاه فاصله کمی با آموزشگاه داشته و کارآموزان می توانند این مسیر را پیاده طی کنند و هزینه برای یک ما مبلغ 300000تومان الی 500000تومان می باشد و برای یک شب 25000 تومان الی 45000 تومان بسته به اتاقی که انتخاب می شود)

آموزشگاه پایتخت فناوری زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای فعالیت دارد،پس از دوره کارآموزان از طریق پورتال آموزشگاه به فنی و حرفه ای معرفی می شوند و پس از قبولی در آزمون های تئوری و عملی برای آن ها گواهینامه مهارتی صادر می شود که این گواهینامه بین المللی هست و در سایر کشورها هم معتبر می باشد.

اطلاعات بیشتر

بازار کار رشته نصب درب اتوماتیک شیشه ای

امروزه بسیاری از افراد برای محل کار خود و یا ساختمان محل سکونتشان، به سراغ خرید درب اتوماتیک شیشه‌ای می‌روند. به همین جهت است که بسیاری از افراد علاقه‌مند با این کار به سراغ دوره‌های آموزش نصب درب اتوماتیک شیشه ای می‌روند و وارد این بازار کار می‌شوند. اگر بتوانید مهارت کافی را در این کار بدست آورید، بازار کار خوبی در انتظار شماست.

سرمایه مورد نیاز

برای آن که یک نصاب درب اتوماتیک شیشه‌ای شوید، به سرمایه خیلی زیادی نیاز نخواهید داشت. در طی آموزش نصب درب اتوماتیک شیشه ای، ابزار مورد نیاز کار را به شما آموزش خواهند داد و گفته می‌شود که در طول نصب کدام ابزار‌ها مم‌تر و کارآمد‌تر هستند. پس باید بدانید که تنها با یک بار خرید بیش‌تر ابزار را برای مدت طولانی خواهید داشت و با همین ابزار می‌توانید مشغول به کار شوید.

البته اگر بخواهید مغازه‌ای را تحت عنوان فروش ابزار نصب راه‌اندازی کنید و در کنار آن، خودتان نیز مشغول به کار نصب شوید، مسلم است که سرمایه‌ی بیش‌تری نیاز دارید. این هزینه‌ها شامل هزینه‌ی راه اندازی مغازه، خرید ابزار و دستگاه‌های مورد نیاز و غیره می‌باشد.

میزان درآمد

همان‌طور که در بخش‌های قبل هم گفتیم، درآمد این کار بیش‌تر بستگی به مهارت و سرعت عملی دارد که شما در طول دوره آموزش نصب درب اتوماتیک شیشه ای، به آن دست پیدا کرده‌اید. اگر بتوانید در شرکت‌های فروش این نوع از درب‌ها استخدام شوید، یک حقوق ثابتی در ابتدا خواهید داشت، اما اگر بتوانید خودتان را در طول کار به خوبی نشان دهید، کار‌های بیش‌تری خواهید گرفت و همچنین از کارفرمای خود، پاداش خواهید گرفت و در نتیجه به درآمد بیش‌تری خواهید رسید.

تبدیل شدن به نصاب حرفه ای

برای آن که بتوانید در این حرفه، بهترین خود باشید، لازم است که در طی آموزش مهارت لازم را کسب کنید و با کسب تجربه، سرعت عمل خودتان را بالا ببرید.

یک نصاب حرفه‌ای باید با انواع موتور‌ها، نحوه‌ی عملکرد آن‌ها و چگونگی نصب آن‌ها آشنا باشد. همچنین باید برای نصب سنسور‌ها، نصب ریل آلمینیومی و دیگر قسمت‌های کار مهارت کافی را داشته باشد و ضمن حفظ کیفیت کار، سرعت عمل خود را بالا ببرد.

البته لازم است بدانید برای آن که یک نصاب حرفه‌ای شوید لازم است که در دوره‌های تخصصی آموزش نصب درب اتوماتیک شیشه ای شرکت کرده باشید و از اساتید ماهر، آموزش‌های لازم را دیده باشید.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • alireza گفت:

  کلاس ها چند روزست؟
  برای بچه های شهرستان دوره های فشرده هم دارین؟

  • paytakht admin گفت:

   با سلام و درود
   طول دوره درب اتوماتیک شیشه ای 10 ساعت می باشد و دوره های عادی 2-3 جلسه می باشد و برای کارآموزانی که از شهرستان تشریف می آورند و یا محدودیت زمانی دارند کلاس های فشرده یک روزه تشکیل می شود.
   موفق و موید باشید.

 • اقدم گفت:

  گواهینامه هم میدین؟

  • paytakht admin گفت:

   با سلام و درود
   بله ، گواهینامه مهارتی هم تقدیمتون میشه.
   موفق و موید باشید.

تماس با آموزشگاه
تماس با آموزشگاه
WeCreativez WhatsApp Support
اگر سوالی در مورد دوره های آموزشی دارید پاسخگوی شما عزیزان بصورت 24 ساعته هستیم
سلام ، چطور میتونم کمکتون کنم ؟