کرکره برقی

کرکره برقی یا درب اتوماتیک کرکره ای از خانواده درب های اتوماتیک برقی می باشد این محصول با ورود خود به بازار جلب توجه ویژه ای ایجاد نمود بطوری که مشتریان خود را قانع به جایگزینی کرکره برقی به جای کرکره های سنتی نمود این درب اتوماتیک تنها با فشردن یک دکمه ریموت کنترل با سهولت به بالا و پایین حرکت می کند و مشکلات باز و بسته شدن مشکل کرکره های قدیمی را برطرف کرده است .در زیر اطلاعات مربوط به انتخاب کرکره مناسب برای سازمان خود را مطالعه کنید.

کرکره برقی

برای خرید و نصب کرکره برقی از منو سفارش نصب اقدام کنید.

مزایای خدمات آموزشگاه پایتخت فناوری

ارائه اطلاعات در مورد محصول مورد نظر به مشتریان برای خرید مناسب با سلیقه آنها

انجام صدها پروژه موفق در زمینه های خدمات شرکت گواهی بر حسن انجام کار ما می باشد.

گارانتی 18 ماهه محصولات نشان دهنده کیفیت بالای آنها و کیفیت خدمات آموزشگاه پایتخت فناوری می باشد.

خدمات شرکت شامل فروش، نصب و راه اندازی، آموزش و پشتیبانی از محصولات خواهد بود.

برای انجام تمامی پروژه ها کارشناسان ما قبل از انجام پروژه از محل بازدید خواهند کرد و مشاوره لازم را به مشتریان خواهند داد.

انجام خدمات شرکت محدود به یک یا چندین شهر نبوده و شرکت توانایی انجام پروژه های خود را در سراسر کشور دارد.

این شرکت عرضه کننده مستقیم محصولات در خدمات خود می باشد و مشتریان می توانند با مناسبترین قیمت محصول خود را خریداری کنند.

اطلاعات مورد نیاز در مورد کرکره برقی

انواع کرکره برقی

انواع کرکره برقی را می توان با توجه به سایز تیغه های آن و نوع موتور دسته بندی کرد:

انواع تیغه کرکره برقی:

تیغه های کرکره برقی از نظر آلیاژ به تیغه های آلمینیومی، تیغه های گالوانیزه و تیغه های پلی کربنات (تیغه های شفاف) تقسیم می شوند.

سایز بندی تیغه های کرکره برقی:

تیغه شماره 6: عرض این تیغه 6 سانتیمتر بوده و در انواع تک جداره و دوجداره تولید می شود و مناسب برای ابعاد کوچک تا 8 متر مربع یا استفاده های تزیینی هستند. (موارد استفاده از این تیغه بیشتر در پوشش پنجره های ساختمان می باشد)

تیغه شماره 8: عرض این تیغه 8 سانتیمتر است و در دو نوع تک جداره و دوجداره ساخته می شود این تیغه ها برای ابعاد 8 متر مربع تا 25 متر مربع مناسب و مقاوم هستند همچنین این تیغه های کرکره برقی در انواع تک پل، دوپل (با استقامت بیشتر)، فوم دار (دارای صدای کمتر و عایق صدا و حرارت) و پانچ دار نیز تولید و به بازار عرضه می شوند. موارد استفاده از این تیغه ها بیشتر در دهنه مغازه ها، پارکینگ ها استفاده می شود.

تیغه شماره 10 : برای ابعاد 25 متر مربع به بالاتر از تیغه شماره 10 استفاده می کنیم این تیغه ها با عرض  10 سانتیمتر ساخته و موارد استفاده آنها در ورودی سوله های شرکت ها و دهنه های بزرگ فروشگاه ها (بزرگتر از 25 متر مربع) می باشد.

تیغه های شماره 12 : عرض این تیغه ها 12 سانتیمتر بوده و در ابعاد خیلی بزرگ از آنها استفاده می شود.

انواع موتور کرکره برقی:

برای انتخاب موتور کرکره خود کافیست متراژ مربع کرکره را در عدد 10 ضرب کنید و موتور متناسب با آن عدد را انتخاب کنید همچنین موتور هایی با برق پشتیبان یا UPS نیز وجود دارد که در صورت قطعی برق با استفاده از UPS روشن شده و کرکره را به بالاو و پایین حرکت می دهند.

موتور توبلار یا لوله ای :

این موتور همانطور که از نام آن پیداست داخل لوله یا شفت کرکره قرار گرفته و قابلیت حرکت را برای تیغه ها میسر می کند. واحد قدرت موتور توبلار نیوتن بر متر (n/m) است  از این موتورها در مکانهایی که تعداد دفعات باز و بسته شدن کرکره در طول 24 ساعت کم است استفاده می شود (مانند فروشگا ه ها که در طول 24 ساعت 4 بار بازو بسته می شوند)

قدرت های موتور توبلار عبارتند از: 50 n/m , 80 n/m , 100 n/m , 120 n/m , 140 n/m , 180 n/m , 230 n/m

موتور ساید :

این موتور بر روی صفحه پلیت کرکره نصب شده و با استفاده از زنجیر کرکره را به بالا و پاییرن هدایت می کند. واحد قدرت این موتور ها کیلو گرم (kg) می باشد، از موارد استفاده این موتور در دهنه هایی که تعداد دفعات بازو بسته شدن کرکره زیاد باشد مانند پارکینگ آپارتمان ها را می توان ذکر کرد این موتور ها همچنین در قدرت های بالا ساخته شده و برای دهنه های بزرگ کرکره برقی استفاده می شوند.

قدرت های موتور ساید عبارتند از: 100 kg , 300 kg , 500 kg , 800 kg , 1000 kg , 1300 kg

برای خرید و نصب کرکره برقی از منو سفارش نصب اقدام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *