نکات طلایی در خرید دوربین مدار بسته

نکات طلایی در خرید دوربین مدار بسته

برای ایمنی محل کار یا محل زندگیتان حاضرید چه هزینه پرداخت کنید؟ برای میلیون ها صاحب خانه و مستاجر ، دوربین مدار بسته امنیتی بیش از یک سرمایه گذاری ارزشمند است. آنها همچنین یک ابزار موثر در پیشگیری از جرم هستند.

یکی از بزرگترین جنبه های دوربین های امنیتی در منزل این است که آنها یک بازدارنده بصری فوری در برابر ورود به سیستم ، تجاوز به سیستم و سایر نفوذها ایجاد می کنند. و از آنجا که امروزه بسیاری از دوربین مدار بسته از طریق یک برنامه تلفن همراه و یک سیگنال Wi-Fi کار می کنند ، نظارت بر خانه با استفاده از نظارت تصویری اکنون به آسانی برداشتن تلفن هوشمند شما است.

طبق تجربه ، ما دریافته ایم که استفاده از دوربین های امنیتی از همیشه آسان تر است ، اما خرید خود تجهیزات هنوز هم تا حدودی چالش برانگیز است ، زیرا دوربین هایی با فناوری جدیدتر و چشم گیرتر همچنان به بازار هجوم می آورند. نحوه نصب دوربین مدار بسته

بنابراین در این راهنما ، همه آنچه را که می توانید از تجربه خرید دوربین خود انتظار داشته باشید ، شرح خواهیم داد. ما اصول این بازار فوق العاده رقابتی و اطلاعات بهترین مارک ها را پوشش خواهیم داد. و ما شما را به انتخاب دوربین های مناسب برای خانه و بودجه خود نزدیک خواهیم کرد ، مهم نیست که امنیت شما چه باشد.

دوربین مدار بسته خانگی چیست؟

دوربین مداربسته برای  خانه نوعی دستگاه نظارتی است که به شما امکان می دهد از هرجایی که هستید از ملک مراقبت کنید و با استفاده از اتصال به اینترنت تصاویر زنده یا ضبط شده را به تلفن هوشمند یا دوربین منتقل کنید.

دوربین مداربسته امنیتی خانگی دارای ویژگی های متمایز بسیاری هستند. به طور خاص ، آنها:

  • بی سیم از طریق Wi-Fi یا با استفاده از سیم ارتباط برقرار کنید.
  • با سیم ، باتری یا پریز برق کار می کنند.
  • به گونه ای طراحی شده اند که در داخل ، خارج از منزل یا هر دو مورد استفاده قرار می گیرند.
  • می توانید از طریق یک برنامه تلفن هوشمند ، جریان مستقیم ویدئو را کنترل کرده و آن را کنترل کنید.
  • وضوح تصویر استاندارد یا (به طور معمول تر) با کیفیت بالا را ارائه دهید.
  • با استفاده از بزرگنمایی دیجیتال می توانید در فیلم ها بزرگنمایی کنید.
  • به طور مداوم ، 24/7 یا در صورت تحریک حرکت ضبط کنید.
  • “دید در شب” داشته باشید تا بتوانند در تاریکی ببینند.
  • ممکن است صوتی دو طرفه و زنگ هشدار داخلی را در خود داشته باشد.
  • ممکن است از لنزهای زاویه باز و / یا قابلیت pan / tilt برای دیدن فراتر از یک میدان دید استاندارد برخوردار باشد.

تصمیم بگیرید که می خواهید از چه قسمت هایی از خانه خود محافظت کنید

اطمینان حاصل کنید که تمام مکان هایی که سارق می تواند به خانه شما وارد شود و همچنین مناطق اصلی که یک متجاوز مجبور به عبور از آن است را بپوشانید. علاوه بر این ، تعیین کنید که آیا به دوربین های داخلی ، دوربین های خارجی یا هر دو نیاز دارید و در کجا می خواهید آنها را قرار دهید. جوردن فرانکل ، کارشناس امنیت تجاری و مسکونی ، جوردن فرانکل ، معاون رئیس امنیت جهانی ، توصیه می کند: “هنگامی که دوربین را در داخل و خارج از منزل نصب می کنید ، اطمینان حاصل کنید که آنها به اندازه کافی بالا هستند تا یک متجاوز نتواند دوربین را گرفته یا آن را به نوعی بپوشاند”.

معرفی انواع دوربین مدار بسته از نظر کاربرد
ادامه مطلب

منبع تغذیه برای دوربین مدار بسته خود را انتخاب کنید

تصمیم بگیرید آیا دوربین های سیمی یا بی سیم می خواهید. دوربین های سیمی نیازی به منبع تغذیه در نزدیکی ندارند ، اما لازم است که آنها را به یک دستگاه ضبط مرکزی وصل کنید. در نتیجه ، آنها معمولاً به نصب حرفه ای نیاز دارند. بسیاری از دوربین های بی سیم به یک خروجی در خارج یا داخل نیاز دارند. مورد دوم برای مسیریابی سیم برق نیاز به سوراخ کردن از دیوار خارجی شما دارد ، اما از کسی جدا نمی شود که دوربین را از برق بکشد یا سیم را قطع کند. برخی از دوربین های بی سیم می توانند توسط یک باتری بادامک تأمین شوند که اگر دوربین برای آن طراحی شده است ، باید به صورت دوره ای شارژ شود ، یا با پریز دیواری یا با انرژی خورشیدی. مزیت اصلی دوربین های سیمی این است که می توانید به طور مداوم در دستگاه محلی ضبط کنید و بنابراین نیازی به پرداخت ماهانه هزینه ذخیره سازی ابری یا نگرانی در مورد هک شدن نیست. از طرف دیگر ، نصب دوربین های مدار بسته بی سیم بسیار راحت تر است و بسیاری از آنها دارای ویژگی های پیشرفته تری هستند ، مانند تشخیص چهره ، مناطق فعالیت و برنامه های موبایل کاربر پسند تر برای مشاهده فیلم از راه دور.

بودجه لازم برای خرید دوربین مدار بسته را تعیین کنید

اگر به چندین دوربین نیاز دارید ، هزینه خرید و هزینه های ذخیره سازی مداوم فیلم می تواند به سرعت اضافه. با این وجود می توانید این دوربین ها را خودتان نصب کنید تا در هزینه های نصب صرفه جویی کنید. اگر نصب حرفه ای را انتخاب کنید ، هزینه نصب را باید پرداخت کنید.نصب دوربین مداربسته دوربین مدار بسته سیمی عموماً از قبل هزینه کمتری دارند و هیچ هزینه ای برای ذخیره فیلم در حال انجام نیست.

حریم خصوصی خود را در نظر بگیرید

دوربین های بی سیم فیلم را از طریق اینترنت منتقل می کنند و آن را در یک سرور مبتنی بر ابر ذخیره می کنند ، به این معنی که از نظر فنی توسط افراد دیگر قابل مشاهده است. برای کاهش این خطر ، فقط دوربین هایی را از شرکت هایی که به آنها اعتماد دارید و امنیت دوربین آنها را تبلیغ می کنند خریداری کنید.

نصب دوربین مخفی کوچک در منزل
ادامه مطلب

ویژگی های اصلی که هنگام خرید دوربین امنیتی خانه باید به دنبال آنها باشید:

فعال سازی حرکت:  دوربین باید به محض شناسایی حرکت ضبط را شروع کند و آن فیلم را در جایی ذخیره کند که برای مدت زمانی قابل دسترسی باشد. گاهی اوقات از این به عنوان ضبط مبتنی بر رویداد یاد می شود.

هشدارهای تلفن های هوشمند: یک دوربین مداربسته خوب باید هشدارهای قابل تنظیم را که به تلفن هوشمند یا رایانه لوحی ارسال می شود ، ارائه دهد.

وضوح تصویر: هرچه دوربین با کیفیت بالاتر فیلم ضبط کند ، جزئیات بیشتری را مشاهده خواهید کرد. اکثر دوربین های امروزی ویدئویی با کیفیت عالی (HD) کامل (1080p یا 2 مگاپیکسل) ارائه می دهند. Super HD (1440p / 4 مگاپیکسل یا 2K) و ultra HD (8 مگاپیکسل یا 4K) به دلیل تولید تصاویر واضح و باکیفیت تر ، محبوبیت بیشتری دارند. Full HD برای اکثر افراد مناسب خواهد بود ، اما اگر می خواهید روی صورت یا پلاک شخصی خود را بزرگنمایی کنید ، به دنبال لنزهای فوق العاده یا فوق العاده HD و لنزهای بزرگنمایی دیجیتال 8x یا 12x باشید.

برای ثبت نام در دوره آموزش نصب دوربین مداربسته آموزشگاه پایتخت فناوری کلیک کنید

دید در شب: دوربین های امنیتی در فضای باز باید دید در شب با برد خوب داشته باشند. دوربین ها شب هنگام به اندازه روز نمی بینند و دامنه دید در شب از حدود 30 فوت تا 300 فوت متغیر است. به دنبال دوربینی با دید در شب باشید که برد آن حداقل 50 فوت باشد. دید در شب رنگی نیز در برخی از دوربین های سطح بالاتر یک گزینه است.

صوتی: میکروفون داخلی به شما امکان می دهد همانطور که می بینید، بشنوید. بلندگو برای صدای دو طرفه یک ارتقا خوب است ، بنابراین می توانید از طریق دوربین با هر کسی که در ملک شما است صحبت کنید.

ذخیره سازی: اکثر دوربین ها تصاویر خود را در فضای ابری ذخیره می کنند (یک سرور از راه دور که از طریق اینترنت به دوربین شما متصل است). حافظه محلی نیز برای برخی از گزینه ها است ، یا روی کارت microSD در دوربین یا یک هارد دیسک متصل جداگانه.

میدان دید: هرچه میدان دید گسترده تر باشد ، دوربین کمتری برای نصب کل ملک خود باید نصب کنید. به دنبال میدان دید بین 130 تا 180 درجه باشید.

طراحی: شما می خواهید دوربین های شما در معرض سارقین احتمالی قرار بگیرند اما هنگام نصب در داخل یا خارج نیز جذاب به نظر برسند.

ویژگی های حریم خصوصی: اگر نگران حریم خصوصی هستید ، به دنبال یک ویژگی حصارکشی باشید که وقتی گوشی هوشمند شما در خانه است ، دوربین را خاموش کرده و هنگام ترک دوباره روشن شود.

ویژگی های امنیتی: احراز هویت دو عاملی یک ویژگی امنیتی مهم است که به شما در محافظت در برابر هک شدن کمک می کند. این بدان معناست که شما باید با استفاده از روش دوم ، مانند تماس تلفنی ، ایمیل یا پیام نوشتاری ، تأیید کنید که به سیستم حساب خود وارد شده اید.

ویژگی های پیشرفته: آژیر داخلی یا نورافکن می تواند به عنوان یک عامل بازدارنده اضافی عمل کند و قابلیت های نرم افزاری پیشرفته مانند امکان تنظیم مناطق فعالیت ، تمایز افراد از حیوانات ، تشخیص چهره و بزرگنمایی و حرکت به شما امکان کنترل بیشتر دوربین شما را می دهد می بیند.

یکپارچه سازی: دوربین های بی سیم هوشمند می توانند با سیستم های خانه هوشمند ارتباط برقرار کنند تا امکانات ، امنیت و راحتی بیشتری به شما بدهند. برخی از دوربین های امنیتی همچنین با قفل های هوشمند ادغام می شوند تا امکان تحویل ایمن در خانه فراهم شود. دوربین هایی که با Apple HomeKit کار می کنند به شما امکان می دهند آنها را از طریق برنامه Apple’s Home مشاهده کرده و همچنین فیلم های خود را با استفاده از HomeKit Secure Video ذخیره کنید ، گزینه خوبی برای کسانی که نگران حریم خصوصی هستند.

5/5 - (2 امتیاز)


دیدگاه ها
02166477628
02166477628