نحوه تعریف کردن ریموت به دزدگیر اماکن

نحوه تعریف کردن ریموت و چشمی بیسیم به دزدگیر اماکن

ریموت کنترل برای کنترل دستگاه مرکزی دزدگیر اماکن استفاده می شود و برای تعریف کردن ریموت کنترل به سیستم اعلام سرقت کافیست مراحل زیر را طی کنید از چشمی بیسیم هم برای مکانهایی که امکان سیم کشی وجود ندارد استفاده می شود این چشمی ها با باطری کار می کنند و فرمان خود را از طریق فرکانس به صورت بیسیم به دستگاه مرکزی دزدگیر ارسال می کنند.

برای تعریف ریموت جدید به دستگاه مرکزی ابتدا می بایست فرکانس کاری ریموت های دستگاه شناسایی شود برای این منظور می توانید از دستگاه فرکانس یاب استفاده کنید و در صورتی که ریموت ها از شرکت سازنده دزدگیر تهیه شود نیازی به این امر نیست و به راحتی بر روی دستگاه LERN یا تعریف خواهند شد.

 نحوه LERN کردن یا تعریف کردن ریموت بر روی دزدگیر اماکن:

روش اول: درب پنل مرکزی را باز کنید و دکمه LERN که بر روی برد دستگاه تعبیه شده است پیدا کنید معمولا در کنار دکمه LERN یک LED نیز وجود دارد، برای تعریف ریموت دکمه LERN را  فشار دهید و بلافاصله بعد از گذشت یک ثانیه دکمه قفل باز ریموت را فشار دهید در این حالت LED دستگاه روشن شده و یکبار چشمک می زند که این نشانگر این است که ریموت جدید تعریف شده است البته در برخی از برندها تعریف شدن ریموت با صدای بوق اسپیکر داخلی دستگاه نشان داده می شود.

نحوه تعریف کردن ریموت و چشمی بیسیم به دزدگیر اماکن

روش دوم: در برحی از مدل های دزدگیر نحوه LERN کردن ریموت کمی متفاوت است اگر با روش اول ریموت تعریف نشد کافیست دکمه لرن را به مدت 3 ثانیه نگه  دارید در این حالت LED به صورت ثابت روشن می ماند و در این زمان کافیست دکمه قفل باز ریموت را فشار دهید.

نحوه تعریف کردن چشمی بیسیم به دزدگیر اماکن

تعریف کردن چشمی بیسیم همانند تعریف ریموت کنترل است با این تفاوت که در این بخش پس از فشردن دکمه LERN دستگاه مرکزی می بایست دکمه LERN چشمی بیسیم فشرده شود.

نحوه تعریف کردن چشمی بیسیم به دزدگیر اماکن

نکته: در برحی از مدل های چشمی های بیسیم دکمه LERN وجود ندارد و دراین حالت می بایست پس از فشردن دکمه لرن دستگاه مرکزی چشمی را از حالت خاموش به حالت روشن تغییر دهیم.

مقاله ای که خواندید یکی از مقالات آموزشی ما در زمینهدزدگیر اماکن بود. برای مطالعه مقالات بیشتر، روی لینک زیر کلیک کنید.

مقالات نصب دزدگیر اماکن

در صورتی که قصد داشتید به صورت کامل نصب دزدگیر اماکن را فرا گیرید، توصیه می کنیم در کلاس آموزش نصب دزدگیر اماکن آموزشگاه پایتخت فن آوری شرکت کنید. در این کلاس ها که زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور برگزار می شود، هر آنچه که شما برای ورود به بازار کار نصب دزدگیر اماکن نیاز دارید به صورت عملی در کارگاه آموزش داده خواهد شد.

یک دیدگاه در “نحوه تعریف کردن ریموت به دزدگیر اماکن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WeCreativez WhatsApp Support
اگر سوالی در مورد دوره های آموزشی دارید پاسخگوی شما عزیزان بصورت 24 ساعته هستیم
سلام ، چطور میتونم کمکتون کنم ؟