دزدگیر اماکن

دزدگیر اماکن از جمله سیستم های امنیتی کارآمد برای استفاده در هر سازمانی می باشد. دزدگیر اماکن با سیستم یکپارچه مرتبط خود می تواند حرکت های غیر مجاز را تشخیص داده و با آلارم صوتی محیط اطراف خود را مطلع کرده و با تماس تلفنی با شماره تلفن های تعریف شده در حافظه خود اشخاص دور از سازمان را مطلع سازد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دزدگیر اماکن ادامه مطلب را مطالعه فرمایید.

دزدگیر اماکن

مزایای خدمات آموزشگاه پایتخت فناوری

انجام صدها پروژه موفق در زمینه های خدمات شرکت گواهی بر حسن انجام کار ما می باشد.

گارانتی 18 ماهه محصولات نشان دهنده کیفیت بالای آنها و کیفیت خدمات آموزشگاه پایتخت فناوری می باشد.

خدمات شرکت شامل فروش، نصب و راه اندازی، آموزش و پشتیبانی از محصولات خواهد بود.

برای انجام تمامی پروژه ها در صورت نیاز کارشناسان ما قبل از انجام پروژه از محل بازدید خواهند کرد و مشاوره لازم را به مشتریان خواهند داد.

این شرکت عرضه کننده مستقیم محصولات در خدمات خود می باشد و مشتریان می توانند با مناسبترین قیمت محصول خود را خریداری کنند.

انجام خدمات شرکت محدود به یک یا چندین شهر نبوده و شرکت توانایی انجام پروژه های خود را در سراسر کشور دارد.

اطلاعات مورد نیاز در مورد سیستم اعلام سرقت

انواع دزدگیر اماکن:

دزدگیر اماکن معمولی یا بدون تلفن کننده

این نوع از دزدگیر ها فاقد تلفن کننده می باشد و در صورت وقوع سرقت قادر به اطلاع رسانی صوتی به محیط پیرامون خود است.

دزدگیر اماکن با تلفن کننده خط شهری

در ساختار این سیستم اعلام سرقت از تلفن کننده خط شهری استفاده شده که تا 30 حافظه برای وارد کردن شماره تلفن را دارد این نوع از دزدگیر اماکن می تواند صاحبین سازمان را با استفاده از شماره گیری صوتی از وقوع سرقت مطلع سازد.

دزدگیر اماکن با تلفن کننده سیم کارتی

این دسته ازدزدگیرهای اماکن مجهز به تلفن کننده سیم کارتی هستند کهه قابلیت های بی نظیری را به آنها می دهد این سیستم با وقوع سرقت، ابتدا با ارسال پیامک و سپس با تماس تلفنی صاحبین سازمان را مطلع می سازد و همچنی این سیستم را با استفاده از پیامک یا نرم افزارهای مربوط به دزدگیر اماکن می توان از راه دور کنترل کرد.

ساختار سیستم اعلام سرقت یا دزدگیر منازل شامل پنل مرکزی چشمی های سیمی و بی سیم(چشمی بی سیم نیازی به داکت کشی و سیم کشی ندارد)، باطری پشتیبان، تلفن کننده،بلندگو، آژیر و ریموت کنترل است در مواردی برای بانکها و مکان های حساس از پدال اعلام سرقت نیز استفاده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *