دزدگیر اماکن معمولی

دزدگیر اماکن معمولی

دزدگیر اماکن معمولی در واقع مدل بدون تلفن کننده دزدگیر های اماکن می باشد در این سیستم آلارم فقط به صورت شنیداری بوده که از نظر امنیتی سیستم های پرکاربردی نیستند از امکانات سیستم اعلام سرقت معمولی می توان به موارد زیر اشاره نمود.

نمونه ای از دزدگیر اماکن معمولی

دزدگیر اماکن معمولی

قابلیت های دزدگیر اماکن معمولی

قابلیت نصب چشمی سیمی و بیسیم: چشمی ها سنسورهای تشحیص حرکت هستند که در دو نوع سیمی و بی سیم (بدون نیاز به سیم کشی) ساخته می شوند.

قابلیت نصب آژیر پیزو: آژیر پیزو بلندگوی کوچکی است که برای نصب دزدگیر در واحدهای آپارتمانی از آن استفاده می شود این آژیر صدای کمتری نسبت به بلندگو تولید می کند که دلیل استفاده از آن در واحدهای آپرتمانی نیز همین موضوع می باشد.

قابلیت نصب بلندگو یا اسپیکر: از این وسیله برای تولید هشدار صوتی استفاده می شود.

قابلیت نصب دتکتور اعلام حریق: بر روی دزدگیرهای معمولی زون های 24 ساعته ای وجود دارد که می توان تجهیزاتی مانند دتکتور و پدال را بر روی آنها نصب نمود این زون ها 24 ساعت فعال بوده و ارتباطی با فعال یا غیر فعال بودن دستگاه ندارند.

قابلیت نصب پدال: از پدال ها برای هشدارهای ناگهانی در هنگام وقوع سرقت در سازمانهایی از قبیل بانک ها استفاده می شود پدال نیز بر روی زون 24 ساعته نصب می شود.

قابلیت نصب مگنت: مگنت ها لوازمی هستند که در هنگام باز شدن درب ها و پنجره ها می وانند سیستم اعلام سرقت رافعال کنند.

قابلیت نصب شوک سنسور: برای هشدار دهی در زمان شکستن شیشه توسط سارقان از این وسیله می توان استفاده کرد.

قابلیت نصب باطری پشتیبان: باطری پشتیبان در زمان قطعی برق می تواند سیستم را فعال نگه دارد.

از دیگر قابلیت هایی که بر روی سیستم اعلام سرقت معمولی وجود دارد به حالت های کاری نیمه فعال، هشدار موقت و … می توان اشاره کرد.

معایب دزدگیر اماکن معمولی

بزرگترین عیب دزدگیر اماکن معمولی نبود تلفن کننده بر روی آن است این موضوع می تواند در هنگام وقوع جرم بسیار خطرناک باشد.

 

مقاله ای که خواندید یکی از مقالات آموزشی ما در زمینه دزدگیر اماکن بود. برای مطالعه مقالات بیشتر، روی لینک زیر کلیک کنید.

مقالات نصب دزدگیر اماکن

در صورتی که قصد داشتید به صورت کامل نصب دزدگیر اماکن را فرا گیرید، توصیه می کنیم در کلاس آموزش نصب دزدگیر اماکن آموزشگاه پایتخت فن آوری شرکت کنید. در این کلاس ها که زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور برگزار می شود، هر آنچه که شما برای ورود به بازار کار نصب دزدگیر اماکن نیاز دارید به صورت عملی در کارگاه آموزش داده خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WeCreativez WhatsApp Support
اگر سوالی در مورد دوره های آموزشی دارید پاسخگوی شما عزیزان بصورت 24 ساعته هستیم
سلام ، چطور میتونم کمکتون کنم ؟