دزدگیر اماکن با تلفن کننده خط شهری

دزدگیر اماکن با تلفن کننده خط شهری

دزدگیر اماکن با تلفن کنند خط شهری یکی دیگر از سیستم های اعلام سرقت می باشد که می توان از آن به نمونه ای اولیه و تکمیل شده دزگیرهای اماکن یاد کرد این سیستم در سال 1342 توسط مخترع ایرانی ساخته شد و در همان زمان نیز قابلیت تماس از طریق تلفن بر روی آن وجود داشت ولی امروزه امکانات دیگری نیز بر روی این دزدگیرها اضافه شده که کارایی آن را بیشتر نموده است.

دزدگیر اماکن با تلفن کننده خط شهری

امکانات دزدگیر اماکن با تلفن کننده خط شهری

از جمله سایر امکانات که به این سیستم ها اضافه شده می توان به قابلیت نصب تجهیزاتی همچون چشمی سیمی و بی سیم (بدون نیاز به سیم کشی) ، دتکتور اعلام حریق، مگنت، شوک سنسور، پدال، باطری پشتیبان، اسپیکر، آژیر پیزو و حالت های کاری فعال کامل (زون 24 ساعته) ، نیمه فعال، حالت هشدار موقت، کنترل از راه دور با تماس تلفنی و… اشاره کرد.

امکانات تلفن کننده خط شهری دزدگیر اماکن

از جمله امکانات تلفن کننده های خط شهری نصب شده بر روی دزدگیر اماکن می توان به قابلیت های زیر اشاره نمود:

قابلیت کنترل دزدگیر از راه دور از طریق تماس تلفنی که در این صورت می توان با تماس با خط شهری متصل به دزدگیر اماکن آن را روشن و خاموش نمود.

امکان شنود صدای محیط: با تماس تلفنی با تلفن کننده دزدگیر اماکن و وارد نمودن کدهای مخصوص هر دستگاه می توان به صدای محیط گوش کرد این دستگاه ها مجهز به میکروفون هستند.

امکان ذخیر شماره تلفن در حافظه دستگاه: این تلفن کننده ها معمولا دارای 20 تا 30 حافظه برای ذخیره شماره تلفن هستند.

قابلیت ضبط پیغام هشدار: با توجه به اینکه خطوط شهری استفاده شده در دزدگیر اماکن معمولا برای استفاده های دیگر نیز استفاده میشوند با ضبط صدا می توان تماس دزدگیر اماکن را با سایر تماس ها تفکیک نمود.

قابلیت کنترل رله از راه دور: بر روی برد دزدگیرهای اماکن رله هایی جهت فعال و غیر فعال نمودن وجود دارد این رله ها مانند یک کلید می توانند عمل کنند که می توان آنها را از راه دور و با تماس تلفنی و وارد نمودن کد مخصوص فعال و یا غیر فعال نمود.

مقاله ای که خواندید یکی از مقالات آموزشی ما در زمینه دزدگیر اماکن بود. برای مطالعه مقالات بیشتر، روی لینک زیر کلیک کنید.

مقالات نصب دزدگیر اماکن

در صورتی که قصد داشتید به صورت کامل نصب دزدگیر اماکن را فرا گیرید، توصیه می کنیم در کلاس آموزش نصب دزدگیر اماکن آموزشگاه پایتخت فن آوری شرکت کنید. در این کلاس ها که زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور برگزار می شود، هر آنچه که شما برای ورود به بازار کار نصب دزدگیر اماکن نیاز دارید به صورت عملی در کارگاه آموزش داده خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WeCreativez WhatsApp Support
اگر سوالی در مورد دوره های آموزشی دارید پاسخگوی شما عزیزان بصورت 24 ساعته هستیم
سلام ، چطور میتونم کمکتون کنم ؟