درب اتوماتیک

درب اتوماتیک شیشه ای از جمله درب های اتوماتیک پرکاربرد در فروشگاه ها، بانک ها و سازمان های بزرگ می باشد این نوع درب اتوماتیک شیشه ای که به اپراتور شیشه ای نیز معروف هستند می توانند به صورت هوشمند عملکرد داشته باشند بطوری که با تشخیص حرکت افراد باز و بسته می شوند آموزشگاه پایتخت فناوری با ارائه خدمات فروش و نصب این درب ها آماده خدمات رسانی به مشتریان گرامی در سراسر کشور می باشد.

درب اتوماتیک

برای خرید و نصب درب اتوماتیک شیشه ای از منو سفارش نصب اقدام کنید.

مزایای خدمات آموزشگاه پایتخت فناوری

ارائه اطلاعات در مورد محصول مورد نظر به مشتریان برای خرید مناسب با سلیقه آنها.

انجام صدها پروژه موفق در زمینه های خدمات شرکت گواهی بر حسن انجام کار ما می باشد.

گارانتی 18 ماهه محصولات نشان دهنده کیفیت بالای آنها و کیفیت خدمات آموزشگاه پایتخت فناوری می باشد.

خدمات شرکت شامل فروش، نصب و راه اندازی، آموزش و پشتیبانی از محصولات خواهد بود.

برای انجام تمامی پروژه ها کارشناسان ما قبل از انجام پروژه از محل بازدید خواهند کرد و مشاوره لازم را به مشتریان خواهند داد.

انجام خدمات شرکت محدود به یک یا چندین شهر نبوده و شرکت توانایی انجام پروژه های خود را در سراسر کشور دارد.

این شرکت عرضه کننده مستقیم محصولات در خدمات خود می باشد و مشتریان می توانند با مناسبترین قیمت محصول خود را خریداری کنند.

اطلاعات مورد نیاز در مورد درب اتوماتیک

انواع درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه ای در دو نوع کنترل ریموتی و کنترل دستی به بازار عرضه می شوند که به دلیل کارکرد هوشمند این درب های اپراتوری نوع دستی آنها پرکاربردتر از نوع ریموتی آنها می باشد.

اپراتور شیشه ای

در انتخاب درب اتوماتیک شیشه ای ارتفاع دهنه نصب اهمیت بیشتری نصبت به عرض آن دارد زیرا اندازه استاندارد لت های برش خورده 2200 سانتیمتر می باشد که اندازه ای استاندارد و قابل قبول است از این رو در هنگام تعبیه محل نصب اپراتور این موضوع می بایست مد نظر گرفته شود ولی عرض دهنه اپراتور ها می تواند در اندازه های مختلف باشد همچنین اپراتور های شیشه ای دارای دو موتور برای درب های با 4 لت متحرک نیز وجود دارد که در صورت زیاد بودن عرض دهنه نصب (بیشتر از 2 یا 3 متر) می توان از آنها استفاده کرد  درب اتوماتیک شیشه ای تک موتور مناسب برای دهنه های استاندارد بوده و از قدرت مناسبی برای جابه جایی درب ها برخوردارند.

با مدار هوشمند درب اتوماتیک شیشه ای  می توان درب ها را به صورت بازشو از یک جهت، بازشو دو جهته (با تشخیص حرکت)و حالت stop یا تعطیل تنظیم نمود.

برای خرید و نصب درب اتوماتیک شیشه ای از منو سفارش نصب اقدام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *