آموزش تعمیرات یخچال فریزر

آموزش تعمیرات یخچال فریزر شامل تعمیرات ، تشریح اجزاء آن به صورت عملی و تئوری می باشد دوره ی تعمیرات زیر نظر بهترین اساتید کشوری رقم میخورد.
با توجه به استفاده بسیار بالا از این کالا در منازل مسکونی شما بزرگواران می توانید با گذراندن این دوره ی آموزشی به بالاترین سطح کیفی شناختی در زمینه ی تعمیرات رسیده و بتوانید در بازار خدماتی این ابزار مورد استفاده به صورت حرفه ای شروع به فعالیت کنید. یخچال فریزر جزوه کارهای مهم خدماتی در بازار داغ تعمیرات می باشد.

سرفصل ها

logo gold سرفصل مطالب آموزش تعمیرات یخچال فریزر

آموزش سرویسکاری انواع یخچال های معمولی و ساید

آموزش شماتیک سیم کشی و سنسورهای انواع یخچال ها

آموزش رفع Error یخچال های مختلف

آموزش تعمیرات یخساز یخچال ساید

آموزش باز و بست قطعات یخچال ساید بای ساید

رفع مشکل عدم سرمایش مناسب در یخچال ها

بررسی و عیب یابی کمپرسور در یخچال فریزر

شناسایی قسمت های الکترونیکی یخچال فریرز مانند بردهای الکترونیکی , مدار ها و …

بررسی و عیب یابی اوپراتور در یخچال فریزر

آموزش تعمیرات کندانسور و شارژ گاز انواع یخچال ها

بررسی و رفع مشکل ترموستات در یخچال فریزر

آموزش عیب یابی برد الکترونیک یخچال ساید

برطرف کردن مشکل در سیستم گاز یخچال فریزر

آشنایی با انواع یخچال و فریزر موجود در بازار با توجه به نوع و برند

شناسایی عملکرد های مکانیکی در یخچال فریزرها

آموزش تعمیرات یخچال و فریزرهای معمولی

شناسایی قطعات مختلف و موجود در یخچال فریرز

بررسی و عیب یابی کندانسور در یخچال فریزر

آموزش عیب یابی برد یخچال و فریز

و …

نمایش بیشتر
چرا پایتخت فناوری؟
مجوز فعالیت مجوز فعالیت

دارای مجوز معتبر از سازمان فنی و حرفه ای کشور

مدرک فنی و حرفه ای مدرک فنی و حرفه ای

معرفی هنرجویان به فنی و حرفه ای جهت اخذ مدرک

دوره های عملی دوره های عملی

برگزاری دوره ها در کارگاه مجهز بصورت عملی

پشتیبانی پشتیبانی

پشتیبانی کار آموزان پس از اتمام دوره ی آموزشی

سرفصل های استاندارد سرفصل های استاندارد

سرفصل های آموزشی ما مطابق با فنی و حرفه ای و صنعت می باشد

دسترسی سریع دسترسی سریع

دسترسی مناسب محل آموزشگاه برای تردد کار آموزان

رزرو کلاس / مشاوره
ثبت نام در دوره حضوری دوره حضوری

ثبت نام در دوره حضوری آموزش تعمیرات یخچال فریزر

  • آموزش در کارگاه مجهز به صورت عملی
  • دسترسی مناسب محل آموزشگاه به مترو،BRT و وسایل حمل و نقل عمومی
  • معرفی خوابگاه نزدیک به آموزشگاه برای کارآموزان شهرستان
  • پشتیبانی نامحدود آموزشی پس از اتمام دوره
  • ارائه مدرک بین المللی فنی و حرفه ای و مدرک دو زبانه آموزشگاه
  • برگزاری کلاس به صورت عمومی و خصوصی برای کارآموزان

مشاوره رایگان

نظرات کارآموزان دوره آموزش تعمیرات یخچال فریزر

هزینه ها

نام دوره قیمت دوره (تومان) قیمت دوره با تخفیف قیمت دوره خصوصی
تعمیرات یخچال فریزر 2,000,000 تومان 1,400,000 تومان 2,500,000 تومان
سوالات متداول

بله ، کلاس ها هم در تایم های صبح و ظهر و هم روزهای پنج شنبه و جمعه برگزار می شوند. و با توجه به زمان کارآموزان قابل برنامه ریزی هستند.

دوره ها جامع هستند و آموزش ها 80 درصد عملی و 20 درصد تئوری ارائه می شوند.

بله ، کلاس ها کاملا ویژه بازار کار هستند و به صورتی که کارآموز پس از دوره مستقیما بتواند وارد بازار کار شود، ضمنا دوره ها پشتیبانی نامحدود دارد یعنی بعد از دوره کارآموز در صورت بروز مشکل می تواند با مراجعه حضوری یا تماس تلفنی مشکل خود را برطرف نماید.

برای افرادی که از سراسر کشور عزیزمان قصد حضور در دوره ها را دارند، دوره های فشرده در نظر گرفته شده است. (ضمنا طول دوره و شهریه و سرفصل های کلاس های فشرده هیچ تفاوتی با دوره عادی ندارد و فقط دوره در مدت زمان کوتاه تری به پایان می رسد)

بله،کارآموزان شهرستان می توانند در خوابگاه هایی که فاصله کمی تا محل آموزشگاه دارد، مستقر شوند. (کارآموزان می توانند این مسیر را پیاده طی کنند و هزینه آن بنا به نوع اتاق، ماهانه از 300/000 تومان و روزانه از 30/000 تومان می باشد)

آموزشگاه پایتخت فناوری زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای فعالیت دارد، پس از دوره گواهی نامه داخلی آموزشگاه برای کارآموزان صادر گردیده و همچنین از طریق پورتال آموزشگاه برای آزمون به فنی و حرفه ای معرفی می شوند و در نهایت مدرک رسمی و بین المللی فنی و حرفه ای را دریافت می نمایند.

اطلاعات بیشتر

آموزش تعمیرات یخچال فریزر

یخچال فریزر از جمله وسایل پرکاربرد در آشپزخانه هاست که به صورت 24 ساعت در شبانه روز در حال کار کردن می باشد. به علت استفاده مداوم از این وسیله امکان به وجود آمدن مشکلات و خرابی های مختلفی در آن وجود دارد که مسلما از دست خود شخص کاری ساخته نبوده و نیازمند حضور تعمیرکار حرفه ای در این کار می باشد. بسیاری از افراد که علاقمند به کارهای فنی می باشند تمایل دارند تا در سمت تعمیرکار و تکنسین یخچال فریزر فعالیت نمایند. ورود به این حرفه نیازمند آموزش های لازم بوده تا فرد بتواند مهارت های کافی را کسب نموده و وارد بازار کار گردد. در این مطلب به آموزش تعمیرات یخچال فریزر و چگونگی ورود به این حرفه و بایدها و نبایدهای مربوط به آن بیان شده است.

بازار کار حرفه ای تعمیرات یخچال فریزر

با توجه به میزان استفاده ای که افراد از یخچال فریزر دارند بازار کار افرادی که در این حوزه فعالیت می کنند بسیار داغ می باشد. در صدر همه مشاغل مرتبط با یخچال فریزر، تولیدکنندگان این محصول می باشند که سود کلانی نصیبشان می گردد. همانطور که می دانید شرکت های بزرگی در دنیا اقدام به تولید انواع یخچال فریزر از قبیل یخچال دوقلو، ساید، کمبی و غیره می پردازند که از این شرکت های بزرگ می توان به ال جی، سامسونگ و بوش اشاره کرد که عظمت این شرکت ها بر کسی پوشیده نیست. در کشور ما نیز تولید انواع یخچال فریزر در رقابت با برندهای خارجی صورت می گیرد و برندهایی مانند الکترواستیل، هیمالیا، امرسان و اسنوا با بهترین کیفیت تولید می شود. علاوه بر تولید کنندگان یخچال فریزر، فروشندگان این دستگاه و در نهایت تعمیرکاران انواع یخچال از بازار کار خوبی برخوردار می باشند.

یخچال فریزر را می توان از وسایل گران قیمت آشپزخانه به شمار آورد که در صورت خراب شدن باید در جهت تعمیر آن بر آمد تا این که وسیله جدیدی را خریداری کرد. این موضوع در کشور ما به علت وجود تحریم ها اهمیت بیشتری یافته و افراد به تعمیر وسایل مختلف ماند یخچال بیشتر از خرید وسایل جدید تمایل نشان می دهند. این است که تعمیرکاران یخچال فریزر در ایران و همینطور سایر کشورها قادر به درآمدزایی بالایی می باشند.

مشاغل مرتبط با آموزش تعمیرات یخچال فریزر

مشاغلی که در ارتباط با حرفه ای که در آن فعالیت می کنید هستند، می توانند تاثیر زیادی در پیشرفت کار شما داشته باشند. شاید این سوال مطرح شود که این تاثیر به چه صورت است و چگونه باید آن را انجام داد؟ به عنوان مثال در شغل تعمیرات یخچال فریزر، مشاغلی که در ارتباط با این حرفه می باشند فروشگاه های لوازم خانگی و فروشندگان قطعات یخچال فریزر می باشند. تعامل با فروشگاه ها و نمایندگی های انواع یخچال فریزر می تواند سبب شود تا صاحبان این فروشگاه ها افرادی که برای خرید این وسیله به این مکان ها مراجعه می کنند را برای انجام تعمیرات به شما معرفی نمایند. در این صورت است که افراد زیادی شما را شناخته ودر پیشرفت حرفه شما تاثیر بسیاری خواهد داشت.

اما فروشندگان قطعات یخچال چگونه بر شغل تعمیرات یخچال فریزر تاثیرگذار می باشند؟ می توان با آشنایی با یک فروشنده تجهیزات مطمئن، قطعات مورد نیاز خود برای تعمیر انواع یخچال ها را از وی خریداری نموده و به این ترتیب از قیمت مناسب تر و دریافت قطعات در زمانی کوتاه و بدون دردسر بهره خواهید برد.

سرمایه مورد نیاز برای ورود به بازار کار

مزیتی که می توان برای راه اندازی شغل تعمیرات یخچال فریزر بیان کرد، عدم نیاز به سرمایه کلان می باشد. در ابتدا باید هزینه ای را جهت شرکت در دوره های آموزشی در نظر گرفت که البته این هزینه چندان زیاد نبوده و مبلغی در حدود 1 الی 2 میلیون تومان می باشد. در ادامه باید به اجاره مغازه ای جهت انجام تعمیرات پرداخت. البته در صورتی که امکان پرداخت رهن یا اجاره و یا خرید مغازه برای فرد وجود نداشته باشد می تواند به راحتی در شرکت های مختلفی که نیازمند تعمیرکار و تکنسین یخچال فریزر می باشند مشغول شده و در این شرکت ها استخدام گردد.

ابزار کار از مواردی است که هر فردی بدون وجود آنها قادر به انجام کار خود نخواهد بود. تعمیرات یخچال فریزر هم نیازمند تجهیزات و ابزار کار مخصوص خود بوده که فردی که قصد ورود به این حرفه را دارد باید نسبت به تهیه آنها اقدام نماید. البته خوشبختانه این ابزار هزینه زیادی را نیاز نداشته و فرد می تواند به راحتی آنها را تهیه نماید.

چگونه تعمیرکار حرفه ای یخچال فریزر شویم؟

برای این که بتوان در این حرفه موفق شد و روز به روز بر درآمد خود افزود نیاز است تا با انواع مهارت هایی که برای تعمیر یخچال مورد نیاز است تا را فراگرفت و این فراگیری به طور دائمی و مداوم باشد. ورود به این حرفه می تواند از طریق تحصیلات دانشگاهی در رشته های برق و الکترونیک باشد، چرا که در این رشته ها افراد با انواع لوازم خانگی و نحوه عملکرد آنها آشنایی کامل پیدا می کنند. علاوه بر آن در هنرستان نیز رشته ای به نام تعمیرات لوازم خانگی در شاخه کار و دانش وجود دارد که افرادی که در این رشته تحصیل کرده اند نیز قادر به ورود به بازار کار این رشته خواهند بود.

بهترین روش برای وارد شدن به بازار کار تعمیرات یخچال و فریزر این است که در دوره های آموزشی مربوطه شرکت نموده و با مباحث تئوری و عملی که در این دوره ها ارائه می شود آشنایی پیدا کنند. این دوره های آموزشی در آموزشگاه های مختلف برگزار می شود و نیاز است تا پیش از ثبت نام در این کلاس ها، از این که این آموزشگاه ها تحت نظارت سازمان فنی و حرفه ای باشند اطمینان حاصل نمایید. پس از پایان کلاس ها مدرک فنی و حرفه ای معتبر به کارآموزان اعطا می شود که با استفاده از این مدرک ورود به بازار کار راحت تر بوده و می توان از مزایای آن استفاده نمود.

دوره های آموزشی تعمیرات یخچال فریزر برای تمامی سنین و تمام گستره تحصیلات امکان پذیر بوده و افرادی که هیچ گونه پیش زمینه ای از الکترونیک هم ندارند می توانند در این کلاس ها شرکت نمایند. در سرفصل هایی که در این کلاس ها جهت تعمیرات یخچال فریزر آموزش داده می شود، یک سری آموزش های پلیه در رابطه با شناسایی قطعات الکترونیکی نیز ارائه می شود.

در صورتی که در آموزشگاه قابل اطمینان ثبت نام نمایید، اساتید حرفه ای و مجرب به شما آموزش داده و می توانید در نهایت به عنوان یک تعمیرکار و تکنسین یخچال فریزر وارد بازار کار گردید.

کسب درآمد بالا با تعمیرات یخچال فریزر

کسب درآمد بالا در هر حرفه ای بستگی به فاکتورهای متعددی دارد و می تواند در افراد مختلف، متفاوت باشد. یکی از موارد مهمی که در شغل تعمیرات یخچال فریزر اهمیت دارد مهارت فنی بالا می باشد به گونه ای که فرد قادر به عیب یابی و تعمیر انواع مختلف یخچال فریزر از قدیمی تا جدید باشد و این کار را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهد. در واقع می توان این گونه بیان کرد که سرعت عمل بالا به همراه کار با کیفیت از ملزومات این کار می باشد. مشتریان به تعمیرکاری مراجعه می کنند که حسن انجام کار وی به آنها ثابت شده باشد و این گونه است که مشتری ثابت یک تعمیرکار می گردند.

علاوه بر آن موارد مختلف دیگری وجود دارد که شاید در ظاهر کم اهمیت باشند اما به اندازه مهارت فنی در میزان درآمد فرد تاثیرگذار می باشند. از جمله این موارد می توان به مکان قرارگیری مغازه تعمیرکار دارد. راه اندازی مغازه باید در مکانی شلوغ و پرتردد صورت گیرد و در دید افراد مختلف باشد. علاوه بر آن تبلیغات نیز باید دائما صورت گرفته و در فضای مجازی و سایت های پر بازدید مانند دیوار تبلیغ کار خود را نمود. چاپ کردن تراکت و ذکر ویژگی های مختلف کار خود و پخش کردن آن در منازل مسکونی مختلف تاثیر شگرفی بر شغل شما داشته و می توان به رونق کسب و کارتان کمک بسیاری نماید.

چالش های ورود به بازار کار

از چالش هایی که تعمیرکاران یخچال فریزر با آن مواجه می باشند تنوع بالای این دستگاه بوده که ممکن است برخی تعمیرکاران بر آن تسلط نداشته باشند. به عنوان مثال بسیاری از تعمیرکاران قدیمی یخچال نسبت به تعمیر یخچال ساید بای ساید آگاهی کامل ندارند. در نتیجه نیاز است تا اطلاعات خود را در رابطه با انواع یخچال با برندهای مختلف بالا برده و نحوه عیب یابی و تعمیر آنها را فرا گیریم. به علاوه تکنولوژی ها و فناوری های بسیاری که ممکن است به یخچال های جدید وارد شوند نیازمند تحقیق و بررسی بوده و اطلاعات خود را در این زمینه باید آپدیت نگه داشت.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با آموزشگاه
تماس با آموزشگاه
WeCreativez WhatsApp Support
اگر سوالی در مورد دوره های آموزشی دارید پاسخگوی شما عزیزان بصورت 24 ساعته هستیم
سلام ، چطور میتونم کمکتون کنم ؟