آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی

آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی شامل تعمیرات ماشین ظرفشویی ، تشریح اجزاء آن به صورت عملی و تئوری می باشد دوره ی تعمیرات زیر نظر بهترین اساتید کشوری رقم میخورد.
با توجه به استفاده بسیار بالا از این کالا در منازل مسکونی شما بزرگواران می توانید با گذراندن این دوره ی آموزشی به بالاترین سطح کیفی شناختی در زمینه ی تعمیرات رسیده و بتوانید در بازار خدماتی این ابزار مورد استفاده به صورت حرفه ای شروع به فعالیت کنید. ماشین ظرفشویی جزء کارهای مهم خدماتی در بازار داغ تعمیرات می باشد.

سرفصل ها

logo gold سرفصل مطالب آموزش ماشین ظرفشویی

آموزش رفع Error انواع ماشین های ظرفشویی

آموزش تعمیرات پمپ و جت پمپ ماشین ظرفشویی

آموزش عملکرد الکتریکی ماشین ظرفشویی و رفع مشکل

آموزش عملکرد مکانیکی ماشین ظرفشویی و رفع مشکل

آموزش تعویض قطعات در تعمیرات مکانیکی ماشین های ظرفشویی

آموزش سرویسکاری انواع ماشین های ظرفشویی

آموزش تعمیرات مدار گرمایش ماشین ظرفشویی

آموزش تعمیرات مکانیکی ماشین های ظرفشویی آنالوگ و دیجیتال

آموزش قظعه شناسی انواع ماشین های ظرفشویی آنالوگ و دیجیتال

آموزش رفع ایراد شستشوی ضعیف در ماشین های ظرفشویی

آشنایی با انواع ماشین های ظرفشویی موجود در بازار با توجه به نوع و برند

آموزش بررسی اجزاء ماشین ظرفشویی و قطعه شناسی

آموزش روش های عیب یابی ماشین ظرفشویی

آموزش عیب یابی برد الکتریکی ماشین ظرفشویی

آموزش تعمیرات مدار چرخش آب

آموزش ترفند برطرف کردن کد های خطا در ماشین های ظرفشویی مختلف موجود در بازار

و …

نمایش بیشتر
چرا پایتخت فناوری؟
مجوز فعالیت مجوز فعالیت

دارای مجوز معتبر از سازمان فنی و حرفه ای کشور

مدرک فنی و حرفه ای مدرک فنی و حرفه ای

معرفی هنرجویان به فنی و حرفه ای جهت اخذ مدرک

دوره های عملی دوره های عملی

برگزاری دوره ها در کارگاه مجهز بصورت عملی

پشتیبانی پشتیبانی

پشتیبانی کار آموزان پس از اتمام دوره ی آموزشی

سرفصل های استاندارد سرفصل های استاندارد

سرفصل های آموزشی ما مطابق با فنی و حرفه ای و صنعت می باشد

دسترسی سریع دسترسی سریع

دسترسی مناسب محل آموزشگاه برای تردد کار آموزان

رزرو کلاس / مشاوره
ثبت نام در دوره حضوری دوره حضوری

ثبت نام در دوره حضوری تعمیرات ماشین ظرفشویی

  • آموزش در کارگاه مجهز به صورت عملی
  • دسترسی مناسب محل آموزشگاه به مترو،BRT و وسایل حمل و نقل عمومی
  • معرفی خوابگاه نزدیک به آموزشگاه برای کارآموزان شهرستان
  • پشتیبانی نامحدود آموزشی پس از اتمام دوره
  • ارائه مدرک بین المللی فنی و حرفه ای و مدرک دو زبانه آموزشگاه
  • برگزاری کلاس به صورت عمومی و خصوصی برای کارآموزان

مشاوره رایگان

نظرات کارآموزان دوره تعمیرات ماشین ظرفشویی

هزینه ها

نام دوره قیمت دوره (تومان) قیمت دوره با تخفیف قیمت دوره خصوصی
تعمیرات ماشین ظرفشویی 1,650,000 تومان 1,000,000 تومان 1,700,000 تومان
سوالات متداول

بله ، کلاس ها هم در تایم های صبح و ظهر و هم روزهای پنج شنبه و جمعه برگزار می شوند. و با توجه به زمان کارآموزان قابل برنامه ریزی هستند.

دوره ها جامع هستند و آموزش ها 80 درصد عملی و 20 درصد تئوری ارائه می شوند.

بله ، کلاس ها کاملا ویژه بازار کار هستند و به صورتی که کارآموز پس از دوره مستقیما بتواند وارد بازار کار شود، ضمنا دوره ها پشتیبانی نامحدود دارد یعنی بعد از دوره کارآموز در صورت بروز مشکل می تواند با مراجعه حضوری یا تماس تلفنی مشکل خود را برطرف نماید.

برای افرادی که از سراسر کشور عزیزمان قصد حضور در دوره ها را دارند، دوره های فشرده در نظر گرفته شده است. (ضمنا طول دوره و شهریه و سرفصل های کلاس های فشرده هیچ تفاوتی با دوره عادی ندارد و فقط دوره در مدت زمان کوتاه تری به پایان می رسد)

بله،کارآموزان شهرستان می توانند در خوابگاه هایی که فاصله کمی تا محل آموزشگاه دارد، مستقر شوند. (کارآموزان می توانند این مسیر را پیاده طی کنند و هزینه آن بنا به نوع اتاق، ماهانه از 300/000 تومان و روزانه از 30/000 تومان می باشد)

آموزشگاه پایتخت فناوری زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای فعالیت دارد، پس از دوره گواهی نامه داخلی آموزشگاه برای کارآموزان صادر گردیده و همچنین از طریق پورتال آموزشگاه برای آزمون به فنی و حرفه ای معرفی می شوند و در نهایت مدرک رسمی و بین المللی فنی و حرفه ای را دریافت می نمایند.

اطلاعات بیشتر

آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی

پیشرفت تکنولوژی باعث طراحی و تولید دستگاه های مختلفی شده است که این دستگاه ها در تسهیل امور و کم کردن کار یدی توسط افراد نقش دارند. یکی از این وسایل که در سال های اخیر استقبال زیادی از آن شده است ماشین ظرفشویی می باشد. این دستگاه تحول عظیمی را در امر نظافت منزل ایجاد کرده است و با استفاده از آن می توان حجم زیادی از ظروف کثیف را در دستگاه قرار داده و در مدت زمان کوتاهی بدون دخالت فرد تمام ظروف در تمیزترین حالت ممکن شسته می شوند. با توجه به ساختار پیچیده ای که ماشین ظرفشویی دارد در صورت بروز مشکل و خرابی در آن امکان تعمیر توسط خود فرد وجود نداشته و نیاز به حضور تعمیرکار می باشد.

بازار کار حرفه ای تعمیرات ماشین ظرفشویی

امروزه می توان در بسیاری از منازل، ماشین ظرفشویی در برندها و مدل های متنوع را یافت و این دستگاه از جمله وسایلی است که نام آن در لیست جهیزیه افرادی که قصد ازدواج دارند نیز به چشم می خورد. تغییر سبک زندگی به سمت ماشینی شدن باعث شده تا استقبال از لوازم خانگی مختلف افزایش یافته و بازار کار فروش این محصولات رونق یابد. نصب ماشین ظرفشویی در ساختمان ها باید کاملا اصولی و بر طبق استانداردهای تعیین شده باشد. این کار باید حتما توسط نصاب ماشین ظرفشویی انجام شده چرا که نصب غیر اصولی می تواند در عملکرد دستگاه تاثیر گذاشته و باعث شود تا این وسیله نتواند به درستی کار کند. علاوه بر آن مانند هر وسیله مکانیکی و الکترونیکی دیگری با استفاده مداوم از دستگاه امکان به وجود آمدن مشکلات مختلف در آن وجود دارد و ممکن است وسیله با خرابی ها و ارورهای مختلفی مواجه گردد. در این گونه مواقع حتما نیاز به حضور تعمیرکار بوده و نباید اقدامی توسط خود فرد صورت گیرد. در هنگام خرابی ماشین ظرفشویی صرفه اقتصادی بر این است که نسبت به تعمیر آن اقدام نمود تا این که وسیله جدیدی خریداری گردد. این موضوع به ویژه در زمان تحریم ها که قیمت انواع لوازم خانگی بسیار بالا می باشد اهمیت بیشتری داشته و در نتیجه رونق بازار کار تعمیرکاران ماشین ظرفشویی بسیار بالا می باشد.

مشاغل مرتبط با تعمیرات ماشین ظرفشویی

موفقیت در مشاغل مختلف و کسب درآمد بالا در آن نیاز به ارتباط با سایر مشاغل مرتبط داشته تا بتوان جذب مشتریان خود را افزایش داده و به سود دهی بیشتری دست پیدا کرد. یکی از مشاغلی که با حرفه تعمیرات ماشین ظرفشویی در ارتباط می باشد فروشگاه ها و نمایندگی های فروش لوازم خانگی می باشند. تعامل با صاحبان این مشاغل و معرفی مشتریان انها به شما می تواند در افزایش درآمد شما نقش بسزایی را ایفا نماید. علاوه بر آن فروشندگان قطعات لوازم خانگی نیز از مشاغل مرتبط با حرفه تعمیرات ماشین ظرفشویی می باشند.

سرمایه مورد نیاز برای ورود به بازار کار

هر شخصی جهت برطرف نمودن نیازهای اولیه خود نیازمند راه اندازی یک شغل می باشد. اما برای شروع به یک کار جدید نیاز است تا در ابتدا از جنبه های مختلف مانند بازار کار، میزان درآمد، بررسی رقبا در بازار کار، سرمایه جهت آغاز به کار و دیگر موارد مورد بررسی قرار گیرد. سرمایه را می توان یکی از اساسی ترین موارد برای شروع ب ه یک حرفه و شغل دانست. کارآفرینان معمولا به دنبال راه اندازی شغلی بوده که بتواند در کنار میزان سرمایه اندک برای آغاز کار، درآمد بالایی را نیز برای فرد ایجاد نماید و همچنین از طریق این شغل امکان اشتغال زایی برای افراد دیگر نیز وجود داشته باشد. مشاغل فنی معمولا از این دست بوده و به عنوان مثال شغل تعمیرات ماشین ظرفشویی نیاز به سرمایه هنگفتی برای آغاز کار ندارد. پس از کسب مهارت در این حرفه می توان در صورت توان مالی به اجاره و یا خرید یک مغازه پرداخت و در صورتی که امکان مالی برای این کار وجود ندارد می توان برای مدتی به صورت استخدامی در شرکت های مختلف شروع به کار نمود.

تامین تجهیزات و ابزار کار نیز از جمله مواردی است که نیازمند سرمایه می باشد و برای شغل تعمیرات ماشین ظرفشویی این تجهیزات نیاز به مبلغ زیادی نداشته و دستگاه های پیچیده و گران قیمتی برای انجام این کار مورد نیاز نمی باشد. شرکت در دوره های آموزشی برای کسب مهارت های فنی نیازمند مبلغی در حدود 2 میلیون تومان می باشد و پس از آن امکان کسب درآمد برای فرد وجود خواهد داشت.

چگونه تعمیرکار حرفه ای تعمیرات ماشین ظرفشویی شویم؟

برای ورود به این حرفه نیاز است تا مهارت های مورد نیاز را برای تعمیرات ماشین ظرفشویی فرا گرفت و برای انجام این کار نیاز است تا در دوره های آموزشی مربوطه شرکت نموده و مطالب و سرفصل های مختلفی که جهت تعمیر ماشین ظرفشویی ارائه می شود را فراگرفت. این دوره های آموزشی توسط اموزشگاه های مختلفی که در سطح شهر وجود دارند برگزار می گردد. برای این که ی تعمیرکار حرفه ای ماشین ظرفشویی شوید نیاز است تا پیش از انتخاب آموزشگاه بررسی و تحقیقات کافی را انجام دهید. آموزشگاه مورد نظر باید تحت نظارت سازمان فنی و حرفه ای بوده و در پایان دوره ها مدرک معتبر را به کارآموزان ارائه دهد. به علاوه در رابطه با اساتید آموزشگاه نیز باید تحقیق و بررسی نمود تا از تجربه کافی برخوردار باشند و همچنین قابلیت انتقال مفاهیم مختلف را به افراد داشته باشند.

آموزشگاهی که مطالب را به صورت تئوری و عملی به افراد آموزش دهد به گونه ای که فرد پس از پایان دوره ها قادر به انجام تعمیرات به صورت حرفه ای باشد، آموزشگاهی قابل اعتماد می باشد و می توان در آن با خیالی آسوده ثبت نام نمود.

مزیت دوره های آموزشی برگزار شده در آموزشگاه ها این است که امکان شرکت کردن افراد با سنین مختلف در آن وجود دارد و افرادی که هیچ گونه زمینه الکترونیکی ندارند نیز قادر ثبت نام در این کلاس ها می باشند؛ چرا که مطالب به صورت پایه ای آموزش داده شده و در ابتدا سرفصل های مربوط به آشنایی با قطعات الکترونیکی مختلف به افراد آموزش داده می شود.

کسب درآمد بالا با تعمیرات ماشین ظرفشویی

تعمیرکاران ماشین ظرفشویی قادر به کسب درآمدهای بالا در ماه می باشند و در صورتی که به انجام ترفندهایی که برای افزایش درآمد می باشد بپردازند می توانند به سود دهی بیشتری نیز دست یابند. گام اول در کسب درآمد بالا تقویت مهارت های فنی می باشد به گونه ای که تعمیرکار قادر به عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی در کوتاه ترین زمان ممکن باشد. علاوه بر آن برخورد مناسب با مشتری و خوش قولی و تحویل کار به موقع می تواند نقشی مهم در رضایت مشتریان و معرفی شما توسط آنها به افراد دیگر داشته باشد. قیمت هایی که در ابتدای کار تعمیرکاران دریافت می نمایند باید مناسب و به صورت رقابتی با دیگر تعمیرکاران باشد. برای این کار نیاز است تا به طور کامل از قیمت هایی که توسط رقبا دریافت می گردد آگاهی پیدا کرده و در نهایت بر طبق تعرفه هایی که تعیین می گردد برای تعمیرات مختلف قیمت گذاری نمایند.

مبحث تبلیغات و بازاریابی نیز از مواردی است که در مشاغل و حرفه های مختلف باید در نظر گرفته شود. مشاغل بسیاری وجود دارند که در ابتدای امر شناخته شده نبودند و با استفاده از تبلیغات مناسب به افراد مختلف معرفی شده و تعداد مراجعه کنندگان آنها افزایش یافته است. برای انجام تبلیغات می توان تراکت های مختلف را چاپ کرده و در آن به ویژگی های مثبت کار خود پرداخت و به پخش این تراکت ها در سطح شهر و در فروشگاه های لوازم خانگی اقدام نمود.

چالش های ورود به بازار کار

اگر در ابتدای راه ورود به شغل تعمیرات ماشین ظرفشویی می باشید چالش های بسیاری در پیش روی شما می باشد. در ابتدا ذکر این نکته لازم است که صبر و حوصله کافی باید برای موفقیت در این کار صورت گیرد و اگر در ابتدای مسیر با مشکلاتی مانند عدم وجود مراجعه کننده و کمبود درآمد مواجه شدید نباید نا امید شده و با امیدواری و تلاش و کوشش ادامه مسیر را طی کرد. با توجه به این که برندهای مختلفی از ماشین ظرفشویی مانند ال جی، سامسونگ، بوش و غیره در بازار وجود دارد نیاز است تا تعمیرکاران نسبت به تمامی این برندها آگاه بوده و با ارورها و کد خطاهایی که دستگاه های مختلف می دهند آشنایی داشته باشند تا بتوانند در کوتاه ترین زمان ممکن به عیب یابی ماشین ظرفشویی پرداخته و آن را تعمیر نمایند.

یکی از چالش هایی که افراد در هنگام ورود به بازار کار تعمیرات ماشین ظرفشویی با آن مواجه می باشند به وجود آمدن فناوری های جدید در ماشین های ظرفشویی می باشد. تکنولوژی در عصر حاضر بسیار پیشرفته بوده و روز به روز این پیشرفتگی افزایش می یابد و آپشن ها و موارد جدیدی به دستگاه های مختلف افزوده می شوند. یک تعمیرکار حرفه ای باید نسبت به این تغییرات آگاه بوده و در رابطه با آنها اطلاعات کافی را کسب نماید.

به طور کلی با افزایش قابلیت های خود و تقویت مهارت های فنی می توان در این حرفه موفقیت های بسیاری را کسب کرده و به درآمد بالایی دست یافت.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با آموزشگاه
تماس با آموزشگاه
WeCreativez WhatsApp Support
اگر سوالی در مورد دوره های آموزشی دارید پاسخگوی شما عزیزان بصورت 24 ساعته هستیم
سلام ، چطور میتونم کمکتون کنم ؟